» »

audigy 2 in zvocniki genius SW 5.1 Home Theater

audigy 2 in zvocniki genius SW 5.1 Home Theater

car ::

kako usposobiti da bo delal subwoofer z zvocniki genius 5.1 home theater na zvocni audigy2? Dela mi namrec samo v testu ko dam noise ko pa muzka spila ali pa kaj druga pa ni nc basa. Zdi se mi tudi da glih kontra dela center pa woofer? Ostali 4 delajo ok. Prej ko sm pa mel priklopljene na integrirano 6 kanalno zvocno je pa bass in delal na tej mi pa ne dela.

Xplicit ::

Probi dat un konektor k si ga zravn zvocnikov dobu, umes na un kabl k se prklop za sub/center - pomaga

Fury ::

skor 100% te bo resl ce zamenas oranzen in crn steker. probaj.

klanjsek ::

Meni se je dogajalo podobno,(čeprav imam drugo zvočno) dokler nisem opazil, da woofer/center ne delata kadar:


-gre za Win98----rešila inst win XP.
-Če izklopim nekakšen echocontrol v msconfig/startup woofer ne dela v xp ne glede na to kaj počnem z nastavitvami. Potem ko se ta naloži, potem je na off, ampak če ga ni ne woofer ne dela(?)

P

klanjsek ::

še to....

-menjava "štekerjev tud meni ni pomagala, kot tudi adapter ne...
-test je tudi meni delal, drugače pa ne... zato mislim da gre za podoben problem.

Možno je da bodo problem rešili drugi driverji.

car ::

sem dal gor un konektor ko je bil zram in je mal boljs sam se vseen ne dela prav. Mam Win Xp sp1 pa najnovejse driverje za audigy-ja pa vseen ne dela. Tud ce mam bass redirect vklopljen je mal basa sam ne dela tak kot bi mogl center pa woofer delata glih kontra. Ce pa prestavim oranzno bananco iz line out 3 na line 2 al pa line out1 pa dela super bass sam pa drugi zvocniki ne delajo prav. Na audigy 2 je line out 3 za center/woofer sm gledal po shemi sam ne spila bass.
Ce se kdo ve za kako resitev naj pise

Xplicit ::

probaj v nastavitvah nastavit na analogni izhod in ne digitalni - mogoce to pomaga (ce mas moznost to kje nastavt)
no vsaj pr men je tko, sam nimam audigyja - mam zvocno integrirano na plati

Eagel ::

Jaz sem tudi mel podobni primer, sam na zvočni SB Live! 5.1 digital. Fora pri teg zvočnih in pri Win XP je v gonilnikih za zvočno kartico.

Gre za napako v gonilnik, katero pa pri Creativu še niso odpravili.

Sam trenutno uporabljam KX gonilnike ki jih dobiš tukaj: www.kxproject.com.

Probaj dat te gonilnike gor in v nastavitvah nastavi na 5.1 zvočnike + Surround na ON + Use Subwoofer output opbkljukaj in še Bass Redirection obkljukaj.
Omenjene nastavitev ti je na ikonci zvočnika "Master" pod zvočnikom z vprašajem.

Sprobaj, splača se.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048353 (16847) Matej_K
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016071 (10010) FlamE#7
»

Logitech Z-5500 ali Creative S750 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
745896 (4688) ganzi

Zvočniki Genius SW-5.1 Home Theater Wood

Oddelek: Zvok in slika
244285 (3611) CaqKa

Audigy 2 in zvocniki Genius SW 5.1 Home Theater

Oddelek: Strojna oprema
71004 (939) perci

Več podobnih tem