» »

SLOVENIJA : HRVAŠKA -> vaša pričakovanja?

SLOVENIJA : HRVAŠKA -> vaša pričakovanja?

@ljash ::

Torej, tekmi HR:SLO In SLO:HR se nam nezadržno bližata in zanima me, kakšna so vaša mnenja o tekmi, (morebitnih) incidentih, ukrepanju varnostnikov in nenazadnje - o rezultatu! :))

sam osebno verjamem v nas, tako da upamm, da ne bo neljubih neredov ob igrišču ter da bo rezultat za nas ugoden...

SLOVENIJA DO VARDARJA! :D

Sydk ::

Jaz mislim da mamo kr dobre šanse kej narest, ker dobr poznam nase juzne sosede in njihov način razmišljanja
ki gre nekako takole : E!! Janeze smo dobili, dobro je, lako čemo!:D in ravno to jih zna nest, ...no ja bomo vidl!!!
vsekakor pa ne bi rad imel parkiranega avtomobila kje blizu stadiona tisti dan, ma kaj stadiona, KJERKOLI na hrvaškem ga ne bi imel>:D

MI SMO SLOVENCI! :D

undefined ::

Oh no... not another topic. :\

frenk ::

>:D...no ja ne bom izražal mojga mnenja...jest rečem 2:1 za naše:D

@ljash ::

frenk: lool!:D

sj lohk tud svoje mnenje poveš (razen če napoveduješ zmago hrvatov...:)) - pol pa tišina)

undefined ::

Hrvati bodo zmagal... |O

zlabo ::

Morš bit optimističn. Jz pravm 3.0 za naše:D

Slovenijaaaaaaa!!!!:D

mlakar ::

Pred tednmo dni sm biv na Češkem kjer smo se zvečer z frendi sprehajal po Pragi in me kr naekrat en Hrvt pozdrav in smo začel šprehat in kaj druzga smo zečel o nogometu in o tem derbijo. Reku mi je da bojo zmagal 100%, sam Zajoviča:D morjo kršit:| in je zamaga njihova.

LP

undefined ::

10:-2 za Hrvate (naši bodo dal dva avtogola). ;)

@ljash ::

IceMan: torej - hvala za dva gola! :D a drgač bi pa 10:0 zgubl če sm prou razumu...

msmiha ::

Morem rečt da sem vesel da so enkrat dobli hrvate za nasprotnike.

Jaz mislim da bo prvič 1:1 drugič pa 2:1 (obakrat za naše;))
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Zeberdee ::

hmmm incidentov ne bo.... razen če se bodo med sabo udarli boysi pa torcida al pa mi pa hlapci...:\ mislim da bo ze spet 2500 policajev, tko da se saj v sloveniji ne bo zgodilo kaj hujšega... 100% se pa to ne bo dogajalo pred kamerami... če bodo hrvati prej v lj potem pa verjetno bo pokalo.
na hrvaškem bo pa pestro, na buse bodo leteli kamni, mi ne bomo mogl izpadt, udarli se bomo s copi, ki pa nas bodo nekje 20 km pred zagrebom nazaj obrnil.:)
rezultat ni pomemben.. vazno je da gremo na portugalsk...

Thrivial ::

Slovenija - Hrvaska 1:3 :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

undefined ::

Kdo je za ukinitev nogometa? Zbiram podpise. :)

flipflop ::

Hrvati ne bojo zmagal na nobeni tekmi. :))

hordak ::

Hmm... če dobro pomislim naj kar zmagajo Hrvati, sicer smo ga na dopustu naje*** (če bodo sploh koga spustili čez mejo):D

jetam ::

Ice: we get it. Ne maras nogometa. Ali ti to daje pravico smetit z idiotizmi po vsakem topicu na to temo. Nekatere pac stvar zanima. Tko kot tebe zanima wannabe psihologija. Pa ti zato nihce ne utruja v vsakem topicu: kaj se gres. Mislim, zadrzi zase ce nimas pametnega za pocet. Or get a life... yes... actual life.

Who made U king of the fuckin' hill?
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Super Sonic ::

"Kdo je za ukinitev nogometa? Zbiram podpise"

kako si pa ti smotan.

če ti ne razumeš nogometa, potem ni potrebe da bi ga ukinjali:P

Je pa nogomet lahko precej več od golega brcanja žoge.
Ampak tvoja inteligenca tako ali tako ne seže tako daleč Ice.

Pomoje bo tko:
al bo to ena velika zmaga al pa največji polom v zgodovini slovenskega fuzbala:D

stavim na (skupno) 3:2 za naše.
>:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zlatko1 ::

Kdo je za to, da se Icemana banira?

Zbiram podpise...>:D

PiKiPaCeK ::

SPEKTAKEL BO to je bilo JASNO že ob žrebu! Nekje sem zasledil, da bo medsebojni spopad med SLOVENSKIMI ULTRASI ... to je bedarija .. kdo je to napisal nima pojma ... predvidevam, da nas bo iz MARIBORA odrinlo proti Zagrebu okol 250-300 VIOL ;) Vglavnem alco, bakle in predvsem navijanje na ves glas!!!!!

ČEZ TRIGLAV, KARAVANKE v BOJ mi gremo ZA SLOVENSKO SLAVO vse hrvate POBIJEMO :)

SLOVENIJA do PELJAŠACA ;)
o Maribor MOJ <<>> ponosni ŠTAYERCi s TEBOJ!

Zeberdee ::

pikipacek...
seveda nimam pojma:) jaz se samo delam... aja... kaj se je že dogajalo na rumuniji, dodatne kvalifikacije za svetovno prvenstvo? če bodo frke bodo med nami, ker baje bomo usi na e-ju.

Zheegec ::

Ma idiotsko je že to, da gredo navijači na tekmo z namenom "vse razbit", da pa se ob tekmah reprezentance še gostje med sabo stepejo je pa res že idiotizem do konca.
Očitno so Viole/GD tako neumni da ne morejo skupaj zdržat še ob tekmah reprezentance, kaj šele da bi med tekmo Olimpia/Maribor navijali športno.
Ah, kje pa. Hrvati so pa še hujši, samo vsaj med sabo držijo (bolj kot ne).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

R0K ::

Men je kul, da se bomo zdej navijači (viole, dragonsi, grofje) združl pa pokazal kok se navija. Upam da nebodo bojsi delal kakega sranja, čene bodo pač tepen. Prvo od naših policajev (k jih bo k dreka) pol pa še od navijačev :)

Pomoje bomo dol igrali naodločeno, pri nas pa zmagali.

undefined ::

Jetam, nimam nič proti nogometu samemu, imam pa ogromno proti nestrpnosti, ki ga ta vzbuja. In ja, tud jest sem doživel dosti nestrpnosti pri svojih psiholoških tezah, če si kaj bral. :)

Daedalus ::

Mislim, da se sploh ne bo dovolilo iti navijat (če je še kaj zdrave pameti kje okoli)

Aja, pa IceMan, evo prvega podpisa:)) Še nen par, pa bomo lahko meli referendum:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Xgeneration ::

Mislim, da mamo dobre šanse, da gremo naprej! Upam, da bomo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maribor - Dinamo

Oddelek: Loža
476249 (4891) RockyS
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44524884 (20781) boštjan
»

Slovenija 0 - 1 Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
655327 (4466) @ljash
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559752 (7415) gkovac
»

Slovenija : Jugoslavija

Oddelek: Loža
421836 (1426) Freak

Več podobnih tem