» »

Slovenija : Jugoslavija

Slovenija : Jugoslavija

Sergio ::

Mah čakal sem, da bo kdo od vas odprl to temo, pa se je izgleda ogibate ko hudič križa. No, kaj menite, kdo bo kdo? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

PaJo ::

Jaz mislim da bodo nasi zgubli, kakor mladinci vceraj, pac jebi ga;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Thomas ::

A je to kaksna kosarka al kaj? Kaj? :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Marjan ::

Thomas, a res ne veš, al se hecaš?

ps: Danes je nogomet (cela Slovenija že nori!)
dal bom pesimistično napoved 2:1 za Yu

(ne me spluvat, sej naviju bom za naše:D)

jetam ::

AAAAAAAAAlllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeššššššššššššššš ČČČČČČČČČČČČČČeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhh

Slovenija valda.....
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Tjulenj ::

thomas: namizni tenisje. no ja, nisem preprican, tako da lahko verjames ostalim :D

pa kaj je fora danasnje tekme? bivsi bratje proti poslovenjenim bivsim bratom? nekaksna all-stars tekma? kaj vse se folk spomni

Koci ::

jaz pa realno 3:1 za Jugoslavijo

Rott-von-weiler ::

k so naši bumbari si bojo še semi gol stisnili
Jugoslavija, Jugoslavija:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

OZZY ::

Jest upam, da bojo igral vsaj neodločeno. Ampak realno pričakukem poraz. Upam, da se bom zmotu kot pri napovedi z Rusijo. NAPREJ SLOVENIJA.:)):))

Huey P ::

MOJE mnenje;

1. polčas 1:1 YU:SLO
2. polčas 3:1 YU:SLO

...bomo videli
..::DOOM III: The Legacy::..

Tomi ::

Če se optimist, recimo 2:2..
Ker pa sem realist, na žalost mislim, da bo 2:1 ali 3:2...
Ampak, pustimo se presenetiti:D
metrodusa.blogspot.com

Pretorijanec ::

Huey: jz se cst strinjam s tabo. Razn, ce bodo pred drugim poucasom usi popili Red Bull!:D

BlackHole ::

Jao, Sergio se hecaš al kaj. Kaj nisi videl topica rusija : SLOvenija, ki se vleče že kakih 5 dni. Tam je tudi govora o tej tekmi z JUG, ker se mi je zdelo nepotrebno odprati nov topic.

BlackHole ::

Mimogrede, Rusija j z 1:0 doma premagala Ferske otoke, škoda da jim niso pike odnesli.

BlackHole ::

Zdaj sem prebrač malo vaše odgovore, pa vidim da ste večinoma pesimisti, večina pa se jih sploh ne spozna na fuzbal oz. na ekipo ki igra za Slovenijo.

Pretorijanec ::

markoj: mi nismo pesimisti, mi smo realisti!

Tassador ::

EVO mojo napšoved:
1.Polcas SLO:YU=0:1
2.Polcas SLO:YU=2:1:D

AlchemY ::

jup 2:1 za SLOVENIJO
upam :D

Koci ::

Pizda roka je bla, pa je sodnik ni vidu.

Marjan ::

1:1 >:D

naši so carji!!!!

Thomas ::

Ja Koci ... Pravica je slepa - a je poj čudno, če je še sodnik? :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OZZY ::

Mater ma Zaho nogco. Kakšn gol. Noro. He,he. Pa smo pokazal Jugičem, da z nami ni šale, pa čeprav je blo neodločeno. >:D:D Še bl bi bilo, če bi zmagal.

||_^_|| ::

noro, 1:1!!

folk, a je gdo gledu na pinku? komentar na koncu? ganljivo..model je reku:"Slovenci su se stvarno borili iz srca do kraja utakmice i stvarno su zaradili taj gol!"
mene je ganl..

BlackHole ::

LUBI bog, pa to je neverjetno. Zasluženo 1:1. Jugoslovani so bili odlični v sredini in to je naše razbilo. Vendar pa mislim, da je bila osnovna napaka Katanaca, ko je dal v prvo postavo Osterca in spet Rudonjo. Cimerotič mora igrati v prvi postavi.
Dobro se je izšlo, čeprav mislim da imajo naši zdaj malo možnosti za napredovanje, razen če začnejo zunaj zmagovati.

BlackHole ::

Simeunovič je bil sicer malo vkopan, vendar pa je dvakrat odločilno obranil. Čeh je danes podajal plavim.
Škoda, da ni malo prej sedla raketa Pavloviča, v glavnem na klopi imamo po moje boljše igralce kot so nekateri v prvi ekipi in to nas je danes morda tudi rešilo.
Ni kaj, dobro so se izvlekli, bravo naši, bravo ZAHO.

Huey P ::

Rečmo S kot Svoboda... SVOBODA!!! Rečmo L kot... Slovenijaaaaa gre naprej!!! S-L-O-V-E-N-I-J-AAAAA.....

So me pa kar presenetili! Kar pa se tiče YU pa so ful nesramni --- YU selektor se je kr smehljal, ko je en spodmetal našga (ne cem katerega)...

Rečmo N kot najboljši smo... NAJBOLJŠI SMO!!! Rečmo I kot Igramo... IGRAMO... Slovenijaaaa gre naprej!!!
..::DOOM III: The Legacy::..

AlchemY ::

fucking napeta tekma,......bogi moji zivci, glavno da se je se kr dobro koncalo.
rudonja in ostrca bi bilo pa pocas res dobro zamenjat

Bajo1 ::

Ne vem, zakaj Katanec takoj ne zaigra z najmočnejšo postavo, ampak vedno forsira idiota Rudonjo in Osterca. Rudonja je zajebal čisti zicer u eni 20 minuti prvega polčasa, ki bi ga izkoristil katerikoli drugi igralec, on pa niti na gol ni streljal ampak je kot vedno kompliciral!
Po tem, ko je Katanec zamenjal 3 igralce z Ačimovičem, Pavlovičem in Cimerotičem, je igra takoj stekla kot je treba. Enako je bilo v Rusiji, kjer je po mojem mnenju menjave izvedel nekoliko prepozno, sicer bi mogoče celo zmagali.
Sojenje na tekmi pa je itak poglavje zase; Jugoslovani so se zajebaval iz nas, sodnik bi moral takoj izključiti igralca, ki je namerno stegnil roko, ne pa da je le-ta kasiral le rumeni karton. ;((Bo pa treba proti Švici in Ferskim otokom definitivno zmagat pa še kako točko dobit na povratnih tekmah proti Jugoslaviji in Rusiji.

BlackHole ::

Ja, Katanec bo moral narediti spremembe v napadu, kar se pa tiče menjav včeraj, mislim da je vse ki jih je menjal še pravočasno in upravičeno, škoda da jih ni mogel 5, ker bi lahko menjal še Čeha in Novaka, za katerega bo tudi treba najti zamenjavo. Pavlovič dobi premalo priložnosti, mater je ono vsipal, hujši ko Carlos.
Osterc je izgubil vsako žogo, ki mu je bila podana, Cimerotič jih je dobil bolj malo ampak takoj se je videla razlika. Osterc ne more po moje sedeti niti na klopi, pa počasen je ko stari ata, vsako žogo podano v prazen prostor mu je Jugo odnesel.
Če pa hočejo naši NAPREJ, bodo morali po moje zdaj kr vse zmagat, samo točka zunaj bi bila premalo. Kot vemo gre naprej samo prva ekipa in še nakaj najboljših drugouvrščenih, tu pa naši nimajo možnosti, ker so že preveč pik izgubili.

Tzar ::

gremo začet zbirat podpise za peticijo da OSTERC in RUDONJA ne smeta nikoli več v njunem življenju igrat za bilo kero reprezentanco.
Mislm da je Srčko, kljub dokaj dobrim rezultatom en bumbar, da na klopi drži Cimeta, Šiljaka, PAvloviča in Ačimoviča.
Una dva pa dfinitivno ne smeta nikoli več igrat za našo reprezentanco.
Kaj mene zanima če je Rudonaj tekaško vedno razpoložen, Oster se pa kokr en hlod preklada po igrišču.
Rudonja naj se kj nauči od Lazetiča, k je tud majhen, ful hitr, pa še fuzbal igra :)
Drgač pa mi je ful žal tud YU trenerja, k je tud en butec, s tolkmi zvezdniki on pa daje Partizanove mlade igralce v igor na dost poemmbni tekmi. Prav mu je.
8-)
Življenje je lepo!

Jeronimo ::

Smo meli srečo, da smo dal gol čisto na koncu. Če bi igra trajala še minuto bi Juga povedla. Že tko so mel po tridesetih sekundah super priliko, sam včeraj je bil Simeunovič kar razpoložen.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

miha ::

Kaj a smo zmagali?

jeti ::

Ja, Miha, zmagali smo!!!

(Rezultat imaš pa malo višje napisan...)

Skratka, vse pohvale za zmago naših.:D:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

BlackHole ::

Mislim, pa kaj res obstajajo ljudje v Sloveniji, ki niso gledali te tekme (razen izjem, ki res niso mogli), samo da pa eni niti vejo ne za to tekmo pa rezultat.
No, kje so zdaj realisti, ki so včeraj spet kritizirali naše.

luni ::

jaz sem tekmo spremljal preko IRCa... so se dovolj ostli drli, da je blo kot zivi prenos preko radia...

sem si namrec obljubil, da ne bom gledal nobene reprezentacne tekme vec, dokler bo v prvi postavi oni kmetec Rudonja... blamaz vidim dovolj vsaki dan, ne rabim jih se po TVju gledat
Artificial Intelligentia

Nemelk ::

jst pravm da je tekma bla tko nekako!

jugoslavija1 : jugoslavija2
:P
Nemelk ™

Freak ::

Ob tekmi sm skor živse zgubu! Pa še um preklet sodnik ni penala pisku! Na srečo je stučko tekmo vzel tekmo v svoje roke in s fenomenalnim golom v zadnjih sekundah pemagal vratarja juge:P

Lunik ::

ja je bla napeta...
Rudonja se sploh ne upa več strelat na gol, ma že prov en strah pred tem, ko v reprezentanci vse fali... :))
Je bil pa lep gol, ja...
Kva je zdaj s Knavsom (4-je šivi...)???:|

Freak ::

ja ampak baje ni nč hudga

Dalmatinc ::

Moje besede: SLOVENIJA RULZ>:D

Freak ::

ja ampak švicarji so jih prehitel za piko!

BlackHole ::

Ja, sirarje bo treba premagat, pol pa še Lux itd.
Aja, na Eurosportu so Zahotov gol izbrali za najlepši gol tega kroga kvalifikacij.

Freak ::

nebi smel zasrat proti ferskim otokom! 2 točki nas lahko stanejo uvrstitve na sp:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559822 (7485) gkovac
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12910005 (7763) DavidJ
»

Slovenija vs Spanija

Oddelek: Loža
482439 (1525) BlackHole
»

Švica : SLOVENIJA

Oddelek: Loža
322044 (1750) BlackHole
»

rusija : SLOvenija

Oddelek: Loža
471998 (1505) BigFoot

Več podobnih tem