» »

Anuška Delić bo preverjala, kaj je na Facebooku res in kaj ne

Anuška Delić bo preverjala, kaj je na Facebooku res in kaj ne

1 2
3
4

gruntfürmich ::

https://slo-tech.com/novice/t801157

samo poglej kako peglajo zukerberga.

ne razumem kako lahko misliš da je to privat firma, katere se ne tiče skoraj nič?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

joze67 ::

Raptor F16 je izjavil:

Facebook ti ni dolžan dajati možnosti da si glasen :)
That simple. Enako tudi slo tech.
Za slo-tech velja. Za Facebook pa ne bi smelo.

V Slo gre ta debata tako ali tako okoli oslove sence, ker nas FB niti ne opazi niti ne regulira (razen na zahtevo, kar je korak v pravo smer). V Imperiju so zadeve smešne - (velike) socialne mreže niso uredniki vsebin (po zakonodaji y yačetka tisočletja), ampak urejajo.

Raptor F16 ::

joze67 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Facebook ti ni dolžan dajati možnosti da si glasen :)
That simple. Enako tudi slo tech.
Za slo-tech velja. Za Facebook pa ne bi smelo.

V Slo gre ta debata tako ali tako okoli oslove sence, ker nas FB niti ne opazi niti ne regulira (razen na zahtevo, kar je korak v pravo smer). V Imperiju so zadeve smešne - (velike) socialne mreže niso uredniki vsebin (po zakonodaji y yačetka tisočletja), ampak urejajo.


Pravica do govora ni enako pravici do uporabe njihovega strežnika 🙃

V čem je Slo tech drugačen da tako meniš ? Pa menda ja ne zato ker te tukaj nihče ne pozna :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

Invictus je izjavil:

Who The Fuck is Anuška Delić in kdo je plačuje*?????

Ko bo to zadnje jasno, bo tudi jasno katere novice na FB so "fake"...

https://www.occrp.org/en/aboutus/staff/...
2020 is new 1984
Corona World order

endelin ::

Zavrl bo tudi pomagal?:))

joze67 ::

Raptor F16 je izjavil:

V čem je Slo tech drugačen da tako meniš ? Pa menda ja ne zato ker te tukaj nihče ne pozna :)

Kakšen vpliv ima slo-tech na slovensko politiko in širše na dogajanje v slovenski družbi? V najboljšem primeru obroben. Kakšen vpliv ima Twiter? Predsednik vlade v odhodu je vladal preko njega, praktično vsa komunikacija javnih služb poteka preko Twiterja in Facebooka (ter še na kak zastarel način, recimo oglasna deska, lastna spletna stran...). V tem je Slo-tech drugačen.

dexterboy ::

Kakšen vpliv ima slo-tech na slovensko politiko in širše na dogajanje v slovenski družbi? V najboljšem primeru obroben. Kakšen vpliv ima Twiter? Predsednik vlade v odhodu je vladal preko njega, praktično vsa komunikacija javnih služb poteka preko Twiterja in Facebooka (ter še na kak zastarel način, recimo oglasna deska, lastna spletna stran...). V tem je Slo-tech drugačen.

Če primerjaš časovno objave tu na forumu in določene predloge, ki jih je objavila vlada, boš videl, da politiki še kako gledajo z enim očesom na ta forum. To ni MedOverNet, mi smo le možganska in miselna elita Slovenskega foruma tako v kokoški kot obče v regiji 8-)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Raptor F16 ::

joze67 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

V čem je Slo tech drugačen da tako meniš ? Pa menda ja ne zato ker te tukaj nihče ne pozna :)

Kakšen vpliv ima slo-tech na slovensko politiko in širše na dogajanje v slovenski družbi? V najboljšem primeru obroben. Kakšen vpliv ima Twiter? Predsednik vlade v odhodu je vladal preko njega, praktično vsa komunikacija javnih služb poteka preko Twiterja in Facebooka (ter še na kak zastarel način, recimo oglasna deska, lastna spletna stran...). V tem je Slo-tech drugačen.


Bla ... :)

Vsak protal kjer se lahko podobnomisleči grupirajo je celica za razvoj neke ideje ki se ob kritični masi lahko prenese v družbo in politiko.

Toliko o tem :)

Facebook lahko jutri vse zapre in dol skine če tistim ki so plačali za oglaševanje povrne gnar ostali se pa lahko hebete, hebemo :)

Ali dejansko kdo verjame da so zapisi na družbenih omrežjih tok vplivni če si navadn Lojzek iz spodnjga dupleka ?

Edino troll farme so tisto kar "vpliva" oz poskuša vplivati na javno mnenje. 3/4 najbolj politično aktivnih profilov je lažnih ostalo so pa zdolgočaseni boomerji, ki so odkrili internet in se kregajo s trolli.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Jazon je izjavil:

Ne vem no, mogoče zato ker se tebi očitno zdi hecno, da gremo po poti profesionalizacije zlorabe moči in strogega nadzora pretoka informacij, ki jih kontrolira nek politično in ekonomsko opredeljen osebek.

V bistvu si si že sam odgovoril, v naslednjem stavku:

Jazon je izjavil:

Biti samo sarkastičen ali hudomušen bo po novem prekršek?

Se pravi, ker sem sarkastičen glede tega, da bo oštra Anuška Facebooku pomagala izvajati cenzuro, je to "prekršek" in se ti je zdelo vredno insinuirati, da tudi jaz nekako sodelujem pri tem projektu?

No, nič boljši nisi od Anuške in Mete.
sudo poweroff

Jazon ::

To praviš ti, ker povezuješ in podtikaš zadeve, kot ti v danem trenutku najbolj ustreza.
In imaš vso pravico lagati, kot ti najbolj ustreza.
In talati sarkazme levo in desno. No, ti strogo desno.
Jaz pravim, da ne rabimo Anuške ali bilo katerega drugega, ki bo talal absolutne resnice na Meti.
In talam sarkazme....

SmolWhale ::



Vse se da zmenit.

c3p0 ::

Praktična ženska.

poweroff ::

Jazon je izjavil:


Jaz pravim, da ne rabimo Anuške ali bilo katerega drugega, ki bo talal absolutne resnice na Meti.

Pa kdo si ti, da boš Meti, privat podjetju, določal kaj sme in kaj ne?

Mogoče njihov delničar?
sudo poweroff

Jazon ::

Aja, a ne smem. Sorči pol no, ker sem sploh kaj rekel.
Sploh na tem javnem forumu, ki je testna platforma za metode kitajskega Urban managementa, chengguan (??).

mr_chai ::

poweroff je izjavil:

Jazon je izjavil:


Jaz pravim, da ne rabimo Anuške ali bilo katerega drugega, ki bo talal absolutne resnice na Meti.

Pa kdo si ti, da boš Meti, privat podjetju, določal kaj sme in kaj ne?

Mogoče njihov delničar?


Tudi če je podjetje privat, ko posega enkrat v javno dobro, takrat se MORA vmešati država.
Sploh pa pri produktu, kot je Facebook, ki je orodje za množično pranje glav.

pirat ::

Vprašati se moraš le, kdaj je pranje glave in šamponiranje bolj temeljito. Z vmešavanjem Anuške v imenu države ali brez nje? In v katero javno dobro točno že posega Facebook?

DostMam ::

Kako je najem Anuške s strani privat podjetja "umešavanje v imenu države"?
Na vprašanje kdaj je pranje glave bolj temeljito pa itak ni odgovora. Tako na primer, kot uspešno glavo pere (in bo to počela še dolgo časa privatna) NRA v ZDA.

Miki N ::

dexterboy je izjavil:

Kakšen vpliv ima slo-tech na slovensko politiko in širše na dogajanje v slovenski družbi? V najboljšem primeru obroben. Kakšen vpliv ima Twiter? Predsednik vlade v odhodu je vladal preko njega, praktično vsa komunikacija javnih služb poteka preko Twiterja in Facebooka (ter še na kak zastarel način, recimo oglasna deska, lastna spletna stran...). V tem je Slo-tech drugačen.

Če primerjaš časovno objave tu na forumu in določene predloge, ki jih je objavila vlada, boš videl, da politiki še kako gledajo z enim očesom na ta forum. To ni MedOverNet, mi smo le možganska in miselna elita Slovenskega foruma tako v kokoški kot obče v regiji 8-)


Legenda pravi, da Jajo osebno trola na Slotechu!

driver_x ::

Žalostno je že to, da je do tega sploh prišlo. Na primeru FB se lepo vidi, v kakšne greznice se sprevržejo zadeve brez "uredniške politike".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

Unchancy ::

Voss je izjavil:

Jah to je pa to, ko imaš na desni strani Janeza, ki išče podporo na skrajni desnici med neonacisti, potem pa imaš levico, ki išče podporo v skrajni levici kot je ta Delićka.

Sem šel pogledat njen twitter in takoj mi je padlo v oči tole: "Tipična reva. Ko je treba na tviterju svinjati po novinarkah, je ta glavni petelin na vasi. Ko je treba za to odgovarjati, je zadnja luknjica na flavti. Ivan Janez, po moje je cajt za penzijo."


Ne prebavljam Jajota ampak tale njena izjava je na nivoju Hojsa.

Normalen narod ne prebavlja ne enih ne drugih.

Hvala za tale povzetek, torej gre še za eno zagovornico verbalnega delikta in pošiljanja ljudi v zapor zaradi izrečenega? Pa še prevajati iz srbščine v slovenščino ne zna najboljše.

PS: Ali je Janša res verbalno napadel kakšno neodvisno novinarko?

https://siol.net/novice/slovenija/mojca...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

c3p0 ::

Anuška nas bo ščitila pred informacijami, ki bi bile preveč za naše nežne dušice.

Enako je storila že pri Panamskih dokumentih, ona se je odločila kaj je OK za javnost in česar boljše da ne vemo. Kdo bo jebal ježa v medijih in kdo ne.

Več takih rabimo. Veliko srečo imamo, da so taki kot Anuška popolnoma neodvisni in politično, kaj šele ideološko - neobarvani.

sds ::

Levica je izjavil:



Podjetje Meta, ki ima v lasti družbeni omrežji Facebook in Instagram, je na današnji spletni novinarski konferenci napovedalo zagon svojega programa za preverjanje dejstev tudi v Sloveniji. Začenja ga v sodelovanju s centrom za raziskovalno novinarstvo Oštro, certificiranim prek mednarodne mreže za preverjanje dejstev IFCN.

"Facebook je eden izmed ključnih kanalov za razširjanje netočnih informacij v Sloveniji. Pomembno je, da se tega zaveda in da prek partnerstev, kot je naše, prispeva k bolj zdravi informacijski dieti slovenskih uporabnikov. Oštro bo svoje delo še naprej opravljal v skladu z najvišjimi profesionalnimi standardi," je ob tem dejala ustanoviteljica in odgovorna urednica Oštra Anuška Delić.

https://siol.net/novice/slovenija/kaj-j...


Zelo pozdravljam. Ce pogledamo ves bullshit, ki je iz FBja prisel v druzbo in naredil fantasticno skodo, od antivaxa do pro-vmesavanja v ukrajinsko vojno, je to nekaj kar bi bilo treba ukiniti.

c3p0 je izjavil:

Anuška nas bo ščitila pred informacijami, ki bi bile preveč za naše nežne dušice.

Enako je storila že pri Panamskih dokumentih, ona se je odločila kaj je OK za javnost in česar boljše da ne vemo. Kdo bo jebal ježa v medijih in kdo ne.

Več takih rabimo. Veliko srečo imamo, da so taki kot Anuška popolnoma neodvisni in politično, kaj šele ideološko - neobarvani.


Predlagaj boljsega. Jaz bi recimo rekel, da sta Hojs in Grims cudovita izbira z dolgo zgodovino uravnotezenja.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

sds je izjavil:

Levica je izjavil:



Podjetje Meta, ki ima v lasti družbeni omrežji Facebook in Instagram, je na današnji spletni novinarski konferenci napovedalo zagon svojega programa za preverjanje dejstev tudi v Sloveniji. Začenja ga v sodelovanju s centrom za raziskovalno novinarstvo Oštro, certificiranim prek mednarodne mreže za preverjanje dejstev IFCN.

"Facebook je eden izmed ključnih kanalov za razširjanje netočnih informacij v Sloveniji. Pomembno je, da se tega zaveda in da prek partnerstev, kot je naše, prispeva k bolj zdravi informacijski dieti slovenskih uporabnikov. Oštro bo svoje delo še naprej opravljal v skladu z najvišjimi profesionalnimi standardi," je ob tem dejala ustanoviteljica in odgovorna urednica Oštra Anuška Delić.

https://siol.net/novice/slovenija/kaj-j...


Zelo pozdravljam. Ce pogledamo ves bullshit, ki je iz FBja prisel v druzbo in naredil fantasticno skodo, od antivaxa do pro-vmesavanja v ukrajinsko vojno, je to nekaj kar bi bilo treba ukiniti.

c3p0 je izjavil:

Anuška nas bo ščitila pred informacijami, ki bi bile preveč za naše nežne dušice.

Enako je storila že pri Panamskih dokumentih, ona se je odločila kaj je OK za javnost in česar boljše da ne vemo. Kdo bo jebal ježa v medijih in kdo ne.

Več takih rabimo. Veliko srečo imamo, da so taki kot Anuška popolnoma neodvisni in politično, kaj šele ideološko - neobarvani.


Predlagaj boljsega. Jaz bi recimo rekel, da sta Hojs in Grims cudovita izbira z dolgo zgodovino uravnotezenja.


A Hojsa in Grimsa vidiš kot ekvivalent Delićevi na nasprotni politicni strani? Včasih je res boljše biti tiho…>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

sds ::

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Predlagaj boljsega. Jaz bi recimo rekel, da sta Hojs in Grims cudovita izbira z dolgo zgodovino uravnotezenja.


A Hojsa in Grimsa vidiš kot ekvivalent Delićevi na nasprotni politicni strani? Včasih je res boljše biti tiho…>:D


Seveda. Kdo bi znal bolje uravnoteziti facebook. Zagotovo uporabniki niso tako trmasti kot komunajzarji na RTVSLO ali STA. Preprican sem, da ju tam caka svetla kariera na svetovnem nivoju, pa se isti tip cloveka sta kot Zuckerberg. Match made in heaven.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

sds je izjavil:

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Predlagaj boljsega. Jaz bi recimo rekel, da sta Hojs in Grims cudovita izbira z dolgo zgodovino uravnotezenja.


A Hojsa in Grimsa vidiš kot ekvivalent Delićevi na nasprotni politicni strani? Včasih je res boljše biti tiho…>:D


Seveda. Kdo bi znal bolje uravnoteziti facebook. Zagotovo uporabniki niso tako trmasti kot komunajzarji na RTVSLO ali STA. Preprican sem, da ju tam caka svetla kariera na svetovnem nivoju, pa se isti tip cloveka sta kot Zuckerberg. Match made in heaven.

Ne pomaga, če tepeš strawmana.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Unchancy je izjavil:

Ne pomaga, če tepeš strawmana.


Ne pomaga, ce uporabljas besede za katere ne ves kaj pomenijo. Se en razlog, zakaj je treba ljudi spraviti iz FBja. Poneumlja jih.
I have no mouth, and I must scream

Unchancy ::

sds je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ne pomaga, če tepeš strawmana.


Ne pomaga, ce uporabljas besede za katere ne ves kaj pomenijo. Se en razlog, zakaj je treba ljudi spraviti iz FBja. Poneumlja jih.

Lepo, da se generalno zavedaš, da imaš problem, čeprav ga konkretno ne prepoznaš. Poslušaj lastni nasvet in dol s facebooka.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

sds ::

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ne pomaga, če tepeš strawmana.


Ne pomaga, ce uporabljas besede za katere ne ves kaj pomenijo. Se en razlog, zakaj je treba ljudi spraviti iz FBja. Poneumlja jih.

Lepo, da se generalno zavedaš, da imaš problem, čeprav ga konkretno ne prepoznaš. Poslušaj lastni nasvet in dol s facebooka.


Si se kar butthurt, da redno izpades bebec, kadar se zapletas z mano? :)) Lej, pac si izven svojega razreda. Ne samo srednje sole.
I have no mouth, and I must scream

Unchancy ::

sds je izjavil:

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Ne pomaga, če tepeš strawmana.


Ne pomaga, ce uporabljas besede za katere ne ves kaj pomenijo. Se en razlog, zakaj je treba ljudi spraviti iz FBja. Poneumlja jih.

Lepo, da se generalno zavedaš, da imaš problem, čeprav ga konkretno ne prepoznaš. Poslušaj lastni nasvet in dol s facebooka.


Si se kar butthurt, da redno izpades bebec, kadar se zapletas z mano? :)) Lej, pac si izven svojega razreda. Ne samo srednje sole.

Ti si pravi junak…svoje domišljije…:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Unchancy je izjavil:

Ti si pravi junak…svoje domišljije…:))

Kaksne cudovite pravljicne besede, se vidi, da si se pri otroskih pravljicah.
I have no mouth, and I must scream

Unchancy ::

In če ne odgovorim na tale idiotski post...si "zmagal"? :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

c3p0 ::

sds je izjavil:


Predlagaj boljsega. Jaz bi recimo rekel, da sta Hojs in Grims cudovita izbira z dolgo zgodovino uravnotezenja.


Nikogar, informacija naj bo svobodna. Če je kdo prenežen, pa naj sam rešuje ta problem, lahko pa še vedno vzame svoj comfort blanket in gre jokat v kot, oz. svojim woke prijateljčkom ali kolegom iz varde, ali kako zmoli pred Janševim oltarjem. Levi ali desno, ni važno.

D3m ::

Anuška Delić bo preverjala, kaj je na Facebooku res in kaj ne


|HP EliteBook|R5 6650U|

poweroff ::

Čakajte, zdaj pa nečesa ne razumem. Ta desni neolibi ste mi leta in leta prali glavo, da je država baaad, da mora biti vitka in da se nima kaj vmešavat v privat sektor.

Po drugi strani privat sektor lahko sprejema odločitve avtonomno, odgovarja pa samo delničarjem.

Še posebej glasni ste bili glede svobode govora. "Na mojem serverju jaz določam pravila!", ste govorili.

Potem pa pride Meta in se odloči, da bo poradirala sovražni govor. Karkoli to že je. In kaj to je, bo odločala Anuška. S stisnjeno pestjo.

Zdaj pa kličete na pomoč državo, pa privat podjetje (ki je pred tem lahko samo določalo pravila in je odgovarjalo samo delničarjem) ne sme tega in onega...

Ne vem no, odločite se, kaj bi radi. Oziroma, dajte malo odrasti.

Jazon, kupi delnice Mete, pojdi na skupščino in tam povej svoje mnenje. Tako kot je Musk kupil delnice Tviterja, da bi uveljavil svojo vizijo svobode govora na njem.

Aja, to pa ne bi... ti bi raje, da delnice kupi država?

Put your money where your mouth is. :))

Mimogrede, imamo tudi v Sloveniji lepe primere. Skrajno desni Reporter je zamenjal lastništvo... in postal bolj... hmm, odprt... za druga mnenja. Torej, vloži svoj denar v delnice Mete in pojdi na skupščino in tam uveljavi svoje mnenje.
sudo poweroff

gruntfürmich ::

pri FB se je že zdavnaj vmešala država zraven. tako da mu država diktira kako in kaj.
zdaj pa FB želi, da 'privatna' oseba pove, da je primeren samo levi govor (ker so jo postavili za moderatorko). in slovenska 'država' to podpira.
se ti ne zdi to hecno?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

hipertija ::

To je ženska?
Prekle za kurnk

poweroff ::

gruntfürmich je izjavil:

pri FB se je že zdavnaj vmešala država zraven. tako da mu država diktira kako in kaj.
zdaj pa FB želi, da 'privatna' oseba pove, da je primeren samo levi govor (ker so jo postavili za moderatorko). in slovenska 'država' to podpira.
se ti ne zdi to hecno?

Kaj se meni zdi hecno je nerelevantno.

Pravim samo, da sem že dolgo časa nazaj govoril, da privat firmam ne smemo dopustiti, da počnejo kar želijo, pa sem od neolibov poslušal, da s svojo lastnino lahko počnejo karkoli oz. na lastnih platformah lahko postavijo lastna pravila.

Zdaj, ko sam končno verjamem, da je to tako, pa spet nekaj ni prav?? :))
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

Jazon ::

Zanimivo Matthai, ali ti neolib glasovi pogosto spremenijo mnenje?

Hearing voices is often the sign of a delusional mind.

gruntfürmich ::

poweroff je izjavil:

da s svojo lastnino lahko počnejo karkoli oz. na lastnih platformah lahko postavijo lastna pravila.

tako bi tudi lahko bilo, ampak se je že v štartu vmešala država, tako da je stanje takšno kot je.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

poweroff ::

Jazon je izjavil:

Zanimivo Matthai, ali ti neolib glasovi pogosto spremenijo mnenje?

Hearing voices is often the sign of a delusional mind.

To me spominja na tisto... nevidna roka trga je nevidna, ker ne obstaja. :))

Drugače pa grunty... stvar je v tem, da če pustiš samoregulacijo in ljudi izobraziš, se večina posameznikov in podjetij začne obračati v levo. Tako da bi se to zgodilo tudi brez vmešavanja države.
sudo poweroff

Unchancy ::

poweroff je izjavil:

Jazon je izjavil:

Zanimivo Matthai, ali ti neolib glasovi pogosto spremenijo mnenje?

Hearing voices is often the sign of a delusional mind.

To me spominja na tisto... nevidna roka trga je nevidna, ker ne obstaja. :))

Drugače pa grunty... stvar je v tem, da če pustiš samoregulacijo in ljudi izobraziš, se večina posameznikov in podjetij začne obračati v levo. Tako da bi se to zgodilo tudi brez vmešavanja države.

Tole pa zdaj spominja na neprebojno steklo papeževih prevoznih sredstev. Pomanjkanje vere tudi na “levi”?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

eric_cartman ::

To bo šlo verjetno bolj proti sovražnemu govoru in novicam, ki načrtno širijo sovraštvo.

Dejstvo 1:
Desnica ima žaljivke za vse: LGBT (pedri umazani, lezbike, prokleti sprani transvestiti bolniki, ki bi jih bilo treba zažgat ipd.), rdeči levuharji in vse ostalo, kar ima drugačno mnenje od njih.

Dejstvo 2:
Levica ima samo žaljivke proti SDS. Včasih tudi proti cerkvi.

Iz tega stališča bolj razumem to odločitev. Ker če nekoga z desne strani postaviš na tako mesto, potem je tako kot da ga ne bi imel. Oziroma plačuješ uslugo, ki je zaposleni ne izpolni.

Zgodovina sprememb…

kopriva60918 ::

Unchancy je izjavil:


A Hojsa in Grimsa vidiš kot ekvivalent Delićevi na nasprotni politicni strani? Včasih je res boljše biti tiho…>:D


Jaz se temu mnenju pridružujem. Delićka in podobni levaki bi radi dosegli, da resnica ne pride do ljudi, Gospod Grims in Gospod Hojs sta pa popolno nasprotje - ena od največjih borcev za resnico v Sloveniji, tako da bi se moralo uravnotežiti s takimi uglednimi in koristnimi borci za resnico, kot sta omenjena častna gospoda.

To bi izvedli tako, da bi v vsako cenzuro Delićke imela vpogled Gospod Grims in Gospod Hojs, potem bi pa opravila fakt-ček njene cenzure in bi tam bila objavljena informacija npr.: "Delićki ni bila všeč resnica o tem in tem, ker je v službi globoke države, zato je te informacije pobrisala. S spoštovanjem, Gospod Hojs."

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

Če komu še ni dovolj jasno.

Če Mahniča postaviš na ta položaj, si po defaultu vse kazalce premaknil na najnižjo raven.

Potem bo dovoljeno vse, kjer se pojavlja sovražni govor. In nima smisla česa takšnega potem sploh imeti.


Če pa postaviš Anuško gor, pa blokira vse kar je sovražnega govora razen - JJ naj crkne etc.

Potem pa si zasluži, da to funkcijo izgubi in jo je treba terjat k odgovornosti.

kopriva60918 je izjavil:

Unchancy je izjavil:


A Hojsa in Grimsa vidiš kot ekvivalent Delićevi na nasprotni politicni strani? Včasih je res boljše biti tiho…>:D


Jaz se temu mnenju pridružujem. Delićka in podobni levaki bi radi dosegli, da resnica ne pride do ljudi, Gospod Grims in Gospod Hojs sta pa popolno nasprotje - ena od največjih borcev za resnico v Sloveniji, tako da bi se moralo uravnotežiti s takimi uglednimi in koristnimi borci za resnico, kot sta omenjena častna gospoda.

To bi izvedli tako, da bi v vsako cenzuro Delićke imela vpogled Gospod Grims in Gospod Hojs, potem bi pa opravila fakt-ček njene cenzure in bi tam bila objavljena informacija npr.: "Delićki ni bila všeč resnica o tem in tem, ker je v službi globoke države, zato je te informacije pobrisala. S spoštovanjem, Gospod Hojs."


Torej nekdo, ki državljane zmerja s svinjami, bi ti postavil za fact check!!! :)):)):))

Je pa faking žalostno, da se v hebeni Sloveniji ne najde ena oseba, ki ni plačana s strani politike. Pa naj bo to desno ali levo.

Vsi bi svojo propagando širili.. In bili karseda malo nevtralni..

Zgodovina sprememb…

Malcolm_Y ::

eric_cartman je izjavil:

To bo šlo verjetno bolj proti sovražnemu govoru in novicam, ki načrtno širijo sovraštvo.

Dejstvo 1:
Desnica ima žaljivke za vse: LGBT (pedri umazani, lezbike, prokleti sprani transvestiti bolniki, ki bi jih bilo treba zažgat ipd.), rdeči levuharji in vse ostalo, kar ima drugačno mnenje od njih.

Dejstvo 2:
Levica ima samo žaljivke proti SDS. Včasih tudi proti cerkvi.

Iz tega stališča bolj razumem to odločitev. Ker če nekoga z desne strani postaviš na tako mesto, potem je tako kot da ga ne bi imel. Oziroma plačuješ uslugo, ki je zaposleni ne izpolni.
Dejstva? Kaka dejstva? To je nekaj, kar si ti napisal na forumu, ne pa "dejstva". Tvoje "Dejstvo 1" je klasični primer sovražnega govora, uperjenega proti desno orientiranim državljanom - podtikanje sovražnosti, ki jo dejansko gojiš sam.

In Anuška bo delala isto.

eric_cartman ::

Malcolm_Y je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

To bo šlo verjetno bolj proti sovražnemu govoru in novicam, ki načrtno širijo sovraštvo.

Dejstvo 1:
Desnica ima žaljivke za vse: LGBT (pedri umazani, lezbike, prokleti sprani transvestiti bolniki, ki bi jih bilo treba zažgat ipd.), rdeči levuharji in vse ostalo, kar ima drugačno mnenje od njih.

Dejstvo 2:
Levica ima samo žaljivke proti SDS. Včasih tudi proti cerkvi.

Iz tega stališča bolj razumem to odločitev. Ker če nekoga z desne strani postaviš na tako mesto, potem je tako kot da ga ne bi imel. Oziroma plačuješ uslugo, ki je zaposleni ne izpolni.
Dejstva? Kaka dejstva? To je nekaj, kar si ti napisal na forumu, ne pa "dejstva". Tvoje "Dejstvo 1" je klasični primer sovražnega govora, uperjenega proti desno orientiranim državljanom - podtikanje sovražnosti, ki jo dejansko gojiš sam.

In Anuška bo delala isto.



Potem pa ti povej definicijo sovražnega govora in se takoj za tem zapelji čez Twitter od Hojsa, Mahniča, Nove24, bog ne daj da ne rečem Demokracije ("PISMA BRALCEV"), kjer gospodič "borec Franc Trunk, Veteran vojne za Slovenijo" piše take stvari, ki niso niti za gostilniško debato.. Ampak ja.. Seveda.. Vse lepo in prav, dokler voda teče na tvoj mlin..

Meni je bolano, da ne more nekdo bit neodvisen.. Jst bi poradiral tako bolane izjave Kordiša in ostalih ekstremnih levičarjev, kot tudi te, ki sem jih naštel zgoraj.

Nekdo je enkrat lepo rekel:
Med ekstremisti v levici in ekstremisti v desnici je razlika zelo zelo majhna.

Wrop ::

Bosta z Anuško naredila kompromis - presek zahtev in poradirala ekstremiste na desnici. Ostalo zaradi nestrinjanja pustita. Že videno.

eric_cartman ::

Wrop je izjavil:

Bosta z Anuško naredila kompromis - presek zahtev in poradirala ekstremiste na desnici. Ostalo zaradi nestrinjanja pustita. Že videno.


In ko se to zgodi, bi rad videl kolesarje na cestah. Tudi za take stvari. Pa se naj zbirajo pred parlamentom.. Naj tudi berejo ustavo. Ampak naj bodo vztrajno tam.. Saj vas je dosti.. Jst nisem bil del kolesarjenja na tej strani, zato ne bom kolesaril tudi za drugo stran.

In uspeli boste edinole z argumenti. Če priletite tja in obtožite levuharsko udbaško mafijo pod vodstvom globoke države, ne boste dosegli nič.. Bo pa to dober izgovor, da še naprej lahko pihate proti globoki državi.

Če pa pridobite argumente na svojo stran in mogoče kakšne znane osebnosti, potem pa se zna kaj zganit.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

poweroff je izjavil:

Drugače pa grunty... stvar je v tem, da če pustiš samoregulacijo in ljudi izobraziš, se večina posameznikov in podjetij začne obračati v levo. Tako da bi se to zgodilo tudi brez vmešavanja države.

v levo misliš v liberalnost ali levo kot nadzor? ker desnica se bori za svobodo in individualizem. to kar pa mi v sloveniji gledamo pa je retardirano nazadnjaštvo, in ne desnica.

drugače pa se 'mednarodni kapital' obrača tja, kamor menijo da bodo več zaslužili. zadnjih 50 let je bilo to v levo.
ampak to ni nikakor zabetonirano! ker akciji sledi reakcija, zato pa vidimo porast desnice, ker je levica šla v extreme (med ljudmi).
ampak za mednarodni kapital pa velja samo to, kjer bodo več zaslužili (to o 'umeritvi' 'mednarodnega kapitala' sem nekje bral, pa ne vem več kje).
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

sds ::

gruntfürmich je izjavil:

poweroff je izjavil:

Drugače pa grunty... stvar je v tem, da če pustiš samoregulacijo in ljudi izobraziš, se večina posameznikov in podjetij začne obračati v levo. Tako da bi se to zgodilo tudi brez vmešavanja države.

v levo misliš v liberalnost ali levo kot nadzor? ker desnica se bori za svobodo in individualizem. to kar pa mi v sloveniji gledamo pa je retardirano nazadnjaštvo, in ne desnica.

drugače pa se 'mednarodni kapital' obrača tja, kamor menijo da bodo več zaslužili. zadnjih 50 let je bilo to v levo.
ampak to ni nikakor zabetonirano! ker akciji sledi reakcija, zato pa vidimo porast desnice, ker je levica šla v extreme (med ljudmi).
ampak za mednarodni kapital pa velja samo to, kjer bodo več zaslužili (to o 'umeritvi' 'mednarodnega kapitala' sem nekje bral, pa ne vem več kje).


Tole si pa tako iz riti potegnil, da se je ven kar pokadilo in bi te moralo peci se cel mesec, kot da te je dvometerski crnc nategnil v anus. Ocitno ti cisto nic ni jasno - kar sicer ze leta izkazujes po slo-techu.

Liberalnost je samo ena usmeritev druga je autokrarnost, znotraj (ali vice versa) obeh pa imas levo (naprednost) in desno (konzervativnost). Tako kot obstaja liberalna desnica (o cemer ti sanjas aka "izkoriscaj kogarkoli" vendar verjami v vrednote nasih dedov - grunt) obstaja tudi liberalna levica (anarhisti) in kakor obstaja autokrarna desnica (nasa stranka SDS, Janez Jansa, skinheadi) obstaja tudi autokrarna levica (Stalin, Severna Koreja).

Liberalne desnice v Sloveniji ni, kar si ze sam pravilno ugotovil ("retardirano nazadnjaštvo, in ne desnica"). Mogoce bos se celo pravilno ugotovil, da si pravzaprav liberalni levicar. Kar pravzaprav zares si. Koliko let si zivel v popolni mentalni zmedi, ker si gledal naso stranko, kako dela stvari, ki so se ti zdele kretenske, hkrati pa si mislil, da to delajo za tvojo slobodo? Matr, res rabimo drzavljansko vzgojo.

Kapital ni bil nikoli na strani levice, zato pa se v nasi stranki tako zelo prizadevamo, da ne bi prislo do drustvenega konsenza, da je manjsina bolj pomembna kot vecina. In da so stare vrednote zapisane v urbarje edina prava pot). Levico je treba prepovedati, konzervativcem s traktorji in gnojnico pa prepustiti vladanje.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pandora Papers

Oddelek: Problemi človeštva
244053 (1540) c3p0
»

Netflix pobrisal vse kritike uporabnikov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
15225292 (19312) leiito
»

Panama papers (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22940152 (29569) Martin Krpan
»

Domoljubni shod (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10023408 (19661) krneki0001
»

Pregon novinarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5813039 (11393) ZaphodBB

Več podobnih tem