» »

Anuška Delić bo preverjala, kaj je na Facebooku res in kaj ne

Anuška Delić bo preverjala, kaj je na Facebooku res in kaj ne

1
2
3 4

gruntfürmich ::

morda pa je to konec neke ere. ere facebruha. delnica je že pod 1/2 ATH, tako da zna biti to-to.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

joze67 ::

Te dni je vse dol. 3R: Rusija, Recesija, obResti.

Malcolm_Y ::

Intelektualno sposobni ne iščejo informacij na FB.

Ostali pa pod budnim očesom levih aktivističnih psov čuvajev ne bodo več izpostavljeni škodljivim desničarskim vsebinam.

Tako prvi kot drugi pa imajo na volitvah en glas in se lahko svobodno (!) odločijo.

Raptor F16 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

kr nej prvo pred svojim pragom pomete.
kaj je narobe, da je treba mnenje usmerjeno proti tebi prepovedat? a nismo družba, kjer naj bi lahko jasno in glasno izrazil svoje mnenje, če ob tem ne navajam lažnih dejstev?


Facebook je storitev, ki jo nudi privatno podjetje in kot tako ne rabi ravno dopuščati vsega čeprav se zaradi kritične mase ljudi, ki uporablja in deli informacije na teh platformah narod nekaj punta da svoboda govora pomeni pravico, da so slišani. Malo drugače je...

Povedano drugače je to pač politika podjetja, čigar storitev uporabljaš. Samo ljudje smatrajo možnosti biti slišani na drugi konc sveta za pravico. Ne vem kako naj to drugače ubesedim ampak imeti račun na facebooku ni neka samoumevna reč zagotovljena s strani države temveč bolj kot ne to obstaja zaradi interesa podjetja da ti tako platformo omogoča dokler pač ne serješ po njihovih tržnih smernicah.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Da, temni časi nas čakajo na facebooku.

Si predstavljaš? Naše influencerke bodo v potu lastnega obraza šle na šmarno goro, tam na klopci stegnile svoje noge daleč naprej, da se bo dobro videl športni copat znamke XY in zraven svojega gležnja napisale kaj motivacijskega, npr: Lepaafna@mountsaintmary 'za zdrav duh v lepem telesu in vedno sveže noge v tej super obutvi'

Ni več ne bo gležnjev! Nič več oprijetih majčk s Šmarne gore. Slike bodo zamegljene, čez objavo pa opozorilo: Anuška opozarja, da z obutvijo lahko dobite žulje, na Šmarno goro pa se v tej vročini odpravite le z zadostno količino vode.

Miki N ::

Fajsiću itak izumira članstvo, mladi upi so na Tiktoku!

cias ::

Kaj je bilo sedaj tisto streljanje v Ameriški šoli res ali je fejk? 14 mrtvih.

Ma kdo njeno številko da jo pokličem in vprašam ali sem žrtev neresnice?

stara mama ::

Sparkxl je izjavil:

Skoraj celo življenje sem bil nagnjen v levo, ampak to kar se zadnje čase dogaja z levimi je polom za družbo in zgodovina nas uči da po polomu ti ljudje ponavadi visijo iz vej. In to je trend po celi EU...levi z vedno manj podpore, desni z vedno več, ker raja vidi da nas ti delomrzneži vodijo v prepad. Popolna kontrola levih nad mediji vodi samo v eno in to je totalno nezaupanje. In ravno nezaupanje je privedlo do stanja na družbenih omrežjih, za katere bodo zaj spet taisti odločali kaj je res in kaj ne.

In potem, nekega lepega dne (pa vse je tako lepo kazalo po televiziji), je bil nepričakovano na oblast izvoljen hitler.

Sparkxl ::

Ni čisto tako, ker hitler je bil izvoljen na podlagi situacije v nemčiji po 1. svetovni vojni. Res pa je, da so malo pred njim marksisti (današnji levi), viseli na drevesih.

cias ::

Sparkxl je izjavil:

Ni čisto tako, ker hitler je bil izvoljen na podlagi situacije v nemčiji po 1. svetovni vojni. Res pa je, da so malo pred njim marksisti (današnji levi), viseli na drevesih.


Izvoljen zaradi recesije. Torej bomo kmalu tudi mi volili za novega Hitlerja?

Sparkxl ::

Čakaj da grem po kuglo v klet ko pridem domov, pa ti javim popoldne, ok?

Miki N ::

Imam idejo. DDoSajmo Anuško! Naj preverja. >:D

Raptor F16 ::

cias je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Ni čisto tako, ker hitler je bil izvoljen na podlagi situacije v nemčiji po 1. svetovni vojni. Res pa je, da so malo pred njim marksisti (današnji levi), viseli na drevesih.


Izvoljen zaradi recesije. Torej bomo kmalu tudi mi volili za novega Hitlerja?



Hitler je prodajal nacionalsocializem. Socialno varnost v negotovih časih in hkrati nacionalistično gibanje ki bi zatrlo komunizem katerega so se Nemci bali.

No... kaj je na koncu ratal veste. Razfuk države in nov režim. Srečnejši del je ostal na zahodni strani, nesrečnejši pa vzhodni. Če bo koga zmotilo predalčkanje "srečni/nesrečni" naj mi v prvi vrsti razloži zakaj bi ljudje v državi sreče in radosti tvegali življenje na meji da bi prebegnili ven. Vsak režim ki zagovarja avtoritativnost je problematičen.

Bejsikli...

Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Levica ::

Nuško vidim čez 4 leta v parlamentu tako kot veliko bojevnico Mojco Šetinc Pašek.
Mojca Šetinc Pašek ena redkih neodvisnih novinark na RTV to bo velika izguba za javno tv.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

cias ::

Raptor F16 je izjavil:

kaj je na koncu ratal veste. Razfuk države in nov režim.


Palestina je razfukana, Sirija isto. Ni pa nobenega novega režima tam.

Jazon ::

poweroff je izjavil:

Podjetje Meta, ki ima v lasti družbeni omrežji Facebook in Instagram, je na današnji spletni novinarski konferenci napovedalo zagon svojega programa za preverjanje dejstev tudi v Sloveniji. Začenja ga v sodelovanju s centrom za raziskovalno novinarstvo Oštro, certificiranim prek mednarodne mreže za preverjanje dejstev IFCN.


Podjetje Meta je tuje in v zasebni lasti.

Center za raziskovalno novinarstvo Oštro se je certificiral prek mednarodne mreže za preverjanje dejstev IFCN.

Ostali se niste certificirali.

Kje točno je problem? Faušija? :))


Matthai, malo si falil poanto. Pa saj ni prvič...
Glede na to, da je IFCN transparenten (da buj ne more bit), a lahko opišeš tvojo vlogo na tem "projektu"?

hipertija ::

bljek, grdoba
Prekle za kurnk

dexterboy ::

Jazon je izjavil:

No šit, Ministry of Truth bo srala na FB. Nekako tako, kot ga na slo-techu serje bluefish?
Ne podcenjuj njega razgledanosti, znanja ino modrosti!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

WizzardOfOZ ::

Raptor F16 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

kr nej prvo pred svojim pragom pomete.
kaj je narobe, da je treba mnenje usmerjeno proti tebi prepovedat? a nismo družba, kjer naj bi lahko jasno in glasno izrazil svoje mnenje, če ob tem ne navajam lažnih dejstev?


Facebook je storitev, ki jo nudi privatno podjetje in kot tako ne rabi ravno dopuščati vsega čeprav se zaradi kritične mase ljudi, ki uporablja in deli informacije na teh platformah narod nekaj punta da svoboda govora pomeni pravico, da so slišani. Malo drugače je...

Povedano drugače je to pač politika podjetja, čigar storitev uporabljaš. Samo ljudje smatrajo možnosti biti slišani na drugi konc sveta za pravico. Ne vem kako naj to drugače ubesedim ampak imeti račun na facebooku ni neka samoumevna reč zagotovljena s strani države temveč bolj kot ne to obstaja zaradi interesa podjetja da ti tako platformo omogoča dokler pač ne serješ po njihovih tržnih smernicah.


Sej ni poanta, da bi sral, ampak da napišeš konkretno kritiko, ki pa je zaradi recimo leve ali desne usmerjenosti "policaja" ne dovolijo in to brišejo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

Levica je izjavil:

Nuško vidim čez 4 leta v parlamentu tako kot veliko bojevnico Mojco Šetinc Pašek.
Mojca Šetinc Pašek ena redkih neodvisnih novinark na RTV to bo velika izguba za javno tv.


MPŠ je neodvisna novinarka pod krinko v golobji stranki. Tako bo lahko notranje informacije posredovala svojim neodvisnim kolegom iz RTV. Gledalci pa bodo lahko točne informacije izvedeli še isti dan v informativni oddaji. Ker je biti pod krinko res težko delo, jo bo morala res zamenjati kaka druga neodvisna novinarka čez mandat ali dva. Ker MPŠ ne more nadometiti nobeden drug novinar, bodo verjetno poslali kar dve. Ena od teh je lahko komot neodvisna novinarka E. Carl.

dexterboy ::

Hudič (ali pa jeba) ni v tem, da je Fejs privatna firma in lahka dela kar če (v okviru pravil, seveda), ampak da, ko neka platforma preseže kritično maso uporabnikov, ne moreš potem več postavljati svojih pogojev, ker te bo množica "poteptala", seveda ne dobesedno. Je pa tudi res, da do prihoda fejsa nismo imela takšne vrste socialnega omrežja, myspace je bil eden od začetnih povojev in poskusov preboja.
S tem, ko je toliko veliko folka "odvisno" od tebe, dobiš odgovornost do teh ljudi, ker oni računajo nate, ti pa moraš pokazati, da ti ni vseeno za njih... Zdej, kako boš pa to fural, je pa bolj vprašanje za antropologe, sociologe in podobno srenjo, zagotovo pa ne za neko "baburino"... Mi, kot posamezniki, moramo znati živeti brez fejsa. Če tega ne znamo, se pa moramo naučiti. Ko vidim kakšne sodelavke v službi... fejs je stalno odprt na founu. Ja, tako globoko smo že zagrebli...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

njyngs ::

Kdo je ta nepomembna oseba, ki je omenjena v originalnem postu in zakaj se ta propaganda širi po slo-techu?

Raptor F16 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Sej ni poanta, da bi sral, ampak da napišeš konkretno kritiko, ki pa je zaradi recimo leve ali desne usmerjenosti "policaja" ne dovolijo in to brišejo.


Ni v tržnem interesu podjetja :)

Sploh ni pomembno ali je res ali ne. Facebooku dol visi. Bistveno je, da se narod preprira z enovrstičnicami, zato da lahko reklame padajo :)))

Kdaj boste razumeli da je vsako žvižganje okoli FB in iskanje pravic čisto sizifovo delo kjer ne morete nič četudi se država na glavo postavi. Edini medikament proiti temu je pač zdravljenje odvisnosti od družbenih omrežij da se zdolgočasene boomerje in mladino nažene ven :) Facebook ni javna last pa lahko iščete vzporednice in relativizirate kokr hočte. Kar je privat velja privat :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

joze67 je izjavil:

OK ampak kaj pa je mednarodna mreža za preverjanje dejtev IFCN? Mislim, ali gre za mednarodno zašankarsko združenje podobno mislečih, ki drug drugemu "dajejo" "kredibilnost"?

Pa saj bi desnica lahko ustanovila kakšno tako združenje. Saj to obvladate. Alternativni sindikati, novinarska društva,,,. kako da se še tega niste spomnili?

Jazon je izjavil:

Glede na to, da je IFCN transparenten (da buj ne more bit), a lahko opišeš tvojo vlogo na tem "projektu"?

IFCN ne poznam, Anuško pa zelo bežno. Me pa veseli ko slišim javkanje desničarjev, ki ste izgubili volitve.

Kakšna je pa tvoja vloga v omrežju Trstenjakove kleti?
sudo poweroff

pirat ::

Matthai, sem vesel zate, ker boš sedaj imel lepše, lažje in bolj veselo življenje. Z nobeno kritiko se ne bo treba ukvarjati, vse se vedno označi kot 'javkanje desničarjev, ki so izgubili volitve' in imaš nov razlog za veselje.
Pa kaj potem, če recimo Gen-i že 42 dan ignorira informacijsko pooblaščenko? To je samo javkanje, seveda, razlog za nasmešek...

Jazon ::

poweroff je izjavil:

joze67 je izjavil:

OK ampak kaj pa je mednarodna mreža za preverjanje dejtev IFCN? Mislim, ali gre za mednarodno zašankarsko združenje podobno mislečih, ki drug drugemu "dajejo" "kredibilnost"?

Pa saj bi desnica lahko ustanovila kakšno tako združenje. Saj to obvladate. Alternativni sindikati, novinarska društva,,,. kako da se še tega niste spomnili?

Jazon je izjavil:

Glede na to, da je IFCN transparenten (da buj ne more bit), a lahko opišeš tvojo vlogo na tem "projektu"?

IFCN ne poznam, Anuško pa zelo bežno. Me pa veseli ko slišim javkanje desničarjev, ki ste izgubili volitve.

Kakšna je pa tvoja vloga v omrežju Trstenjakove kleti?


Saj te nisem vprašal po vezah, ampak po tvoji vlogi na tem projektu!?

Ne javkam, podal sem kak komentar glede na to, da sem nekaj ljudi iz zdajšnje Golobje stranke imel čast spoznati.
V Trstenjakovi kleti pa nimam vloge.

gruntfürmich ::

Raptor F16 je izjavil:

Facebook je storitev, ki jo nudi privatno podjetje in kot tako ne rabi ravno dopuščati vsega čeprav se zaradi kritične mase ljudi, ki uporablja in deli informacije na teh platformah narod nekaj punta da svoboda govora pomeni pravico, da so slišani. Malo drugače je...

Povedano drugače je to pač politika podjetja, čigar storitev uporabljaš. Samo ljudje smatrajo možnosti biti slišani na drugi konc sveta za pravico. Ne vem kako naj to drugače ubesedim ampak imeti račun na facebooku ni neka samoumevna reč zagotovljena s strani države temveč bolj kot ne to obstaja zaradi interesa podjetja da ti tako platformo omogoča dokler pač ne serješ po njihovih tržnih smernicah.

tako velika platforma kot je FB že dolgo ni več samo 'privat' podjetje s svojo politiko. je kar javna platforma, ki se mora držati strogih načel svobode govora in nikakor uvajanja nekih svojih pristranskih pravil.
misliš da se je zukenberg pred senatom zagovarjal o tem, da ne pusti nekomu napisat kako dolgega lulčka ima?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Who The Fuck is Anuška Delić in kdo je plačuje*?????

Ko bo to zadnje jasno, bo tudi jasno katere novice na FB so "fake"...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gruntfürmich ::

Invictus je izjavil:

kdo jo plačuje ?????

po mojem vsi mi :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Raptor F16 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


Sej ni poanta, da bi sral, ampak da napišeš konkretno kritiko, ki pa je zaradi recimo leve ali desne usmerjenosti "policaja" ne dovolijo in to brišejo.


Ni v tržnem interesu podjetja :)

Sploh ni pomembno ali je res ali ne. Facebooku dol visi. Bistveno je, da se narod preprira z enovrstičnicami, zato da lahko reklame padajo :)))

Kdaj boste razumeli da je vsako žvižganje okoli FB in iskanje pravic čisto sizifovo delo kjer ne morete nič četudi se država na glavo postavi. Edini medikament proiti temu je pač zdravljenje odvisnosti od družbenih omrežij da se zdolgočasene boomerje in mladino nažene ven :) Facebook ni javna last pa lahko iščete vzporednice in relativizirate kokr hočte. Kar je privat velja privat :)


Sej ne gre samo za FB (kjer sploh nimam računa), ampak to je začetek. In ko bodo ostali videli, da je "uspešen", bo kmalu preseljeno še na ostale zadeve.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

cias ::

Saj ima tudi slotech ministre za resnico. Sem izvedel ko so moji posti v startrek temi začeli izginjati. Sedaj vem da je serija top šit in sem se prej motil.

Miki N ::

Nič, se bo treba preseliti na 4chan.. mimogrede, kje je Kapitan Jack?

cias ::

Miki N je izjavil:

Nič, se bo treba preseliti na 4chan.. mimogrede, kje je Kapitan Jack?


Sem mislil da je segregacija prepovedana, ti bo mi pa kot Hitler žida poslal v kamp.

Miki N ::

Ne, ne, jaz grem tja, zato pa vprašam, kje je Jack.. ker odkar je šel na Štirko se redko javlja ... :8)

stara mama ::

cias je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Ni čisto tako, ker hitler je bil izvoljen na podlagi situacije v nemčiji po 1. svetovni vojni. Res pa je, da so malo pred njim marksisti (današnji levi), viseli na drevesih.


Izvoljen zaradi recesije. Torej bomo kmalu tudi mi volili za novega Hitlerja?

"je bil" lahko kamot zamenjaš z "bo"
Ker zgodovina se pač rada ponavlja, in kot kaže cikel zelo dobro sledi takratnemu. Prišel bo spontano, kot odgovor na drekanje levakov, in tega se bojim (akcija-reakcija)

Zgodovina sprememb…

mzakelj ::

Levica je izjavil:

Nuško vidim čez 4 leta v parlamentu tako kot veliko bojevnico Mojco Šetinc Pašek.
Mojca Šetinc Pašek ena redkih neodvisnih novinark na RTV to bo velika izguba za javno tv.


A mi daš številko od dilerja, ka očitno nekaj močnega kadiš ? Je to izredno močna trava , imenovana tudi skunk ? :))

joze67 ::

Raptor F16 je izjavil:

Hitler je prodajal nacionalsocializem. Socialno varnost v negotovih časih in hkrati nacionalistično gibanje ki bi zatrlo komunizem katerega so se Nemci bali.
V Reichtagu so komunisti imeli stabilno, in naraščajočo podporo (1/6) in tudi zunaj Reichtaga se jih Nemci niso otepali.

Levica ::

Tisti, ki je ne poznate peedlagam , da berete njen twitter gre za res veliko bojevnico.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

njyngs ::

Verjamem, da se zelo bori za svojo plačo iz davkoplačevalskega denarja

Gogo ::

Treba pa je priznati, da so levaki sposobni. Še preden sestavijo vlado so že imenovali svojega človeka v najpomembnejšo "slovensko" firmo. Kapo dol.:)
Klet na Trstenjakovi nima za burek proti temu. :)
Kaj bo odgovor janšistov: njihov človek v bidnovi administraciji? Klet še tuhtal.:D
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

driver_x ::

Raptor F16 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

kr nej prvo pred svojim pragom pomete.
kaj je narobe, da je treba mnenje usmerjeno proti tebi prepovedat? a nismo družba, kjer naj bi lahko jasno in glasno izrazil svoje mnenje, če ob tem ne navajam lažnih dejstev?


Facebook je storitev, ki jo nudi privatno podjetje in kot tako ne rabi ravno dopuščati vsega čeprav se zaradi kritične mase ljudi, ki uporablja in deli informacije na teh platformah narod nekaj punta da svoboda govora pomeni pravico, da so slišani. Malo drugače je...

Povedano drugače je to pač politika podjetja, čigar storitev uporabljaš. Samo ljudje smatrajo možnosti biti slišani na drugi konc sveta za pravico. Ne vem kako naj to drugače ubesedim ampak imeti račun na facebooku ni neka samoumevna reč zagotovljena s strani države temveč bolj kot ne to obstaja zaradi interesa podjetja da ti tako platformo omogoča dokler pač ne serješ po njihovih tržnih smernicah.


Ravno zaradi tega, ker na FB lahko vsak izrazi svoje mnenje, je FB postal ena velika greznica in sinonim za fake news in podobne bedarije. Si predstavljaš, da v kakšni resni debati kot vir svojih izjav navedeš FB?

svecka ::

razlika je med fake news ali pa svojim mnenjem. Da nekdo briše vse po vrsti, kar ne predstavlja njihovo resnico je fašizem. In to Anuška Delić seveda bo. Če boš napisal da Facebook je gnojnica boš pobrisan. Če boš pa napisal da je FAcebook super pa ne boš pobrisan. Itd. Kar se bo Anuška Delić zdelo in ker vemo kako agresivno politično agendo ona izvaja, bo lahko delala kar bo hotela v zvezi z njeno politično gonjo, možnost pritožbe ne bo, ker vemo kako Facebook operira.

skatka vzpon prikritega fašizma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Glugy ::

Ne uporabljaj Facebooka, stvar rešena.

kopriva60918 ::

Kako pa naj nagovarjamo ljudi, da pravilno volijo Gospoda Janšo, če se levaki vsepovsod vtaknejo? Na vseh platformah nas cenzurirajo!

link_up ::

pa kaksen facebook no? Dejte se zresnit...
In and Out

mr_chai ::

Invictus je izjavil:

Who The Fuck is Anuška Delić in kdo je plačuje*?????

Ko bo to zadnje jasno, bo tudi jasno katere novice na FB so "fake"...


Kr ena odslužena prostitutka. Plačuje jo pa George Soros

gruntfürmich ::

zakaj na glavnem slovenskem mediju o tem ni niti besede ?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

poweroff ::

pirat je izjavil:

Pa kaj potem, če recimo Gen-i že 42 dan ignorira informacijsko pooblaščenko? To je samo javkanje, seveda, razlog za nasmešek...

In, si ti kaj konkretnega naredil, poslal kakšen ZDIJZ zahtevek, pridobil kakšne podatke? Mogoče vsaj malo pobrskal po Erarju? Ali samo javkaš?

Jazon je izjavil:


V Trstenjakovi kleti pa nimam vloge.

No, jaz pa pri tem projektu ne.

Me pa zanima kako si prišel na idejo, da to insinuiraš?
sudo poweroff

Jazon ::

Ne vem no, mogoče zato ker se tebi očitno zdi hecno, da gremo po poti profesionalizacije zlorabe moči in strogega nadzora pretoka informacij, ki jih kontrolira nek politično in ekonomsko opredeljen osebek.
Biti samo sarkastičen ali hudomušen bo po novem prekršek? Manjka samo še digitalna valuta (v planu), social score indeks (tudi) in Alexa v vsaki bajti (check), pa smo že presegli sanje Dučeja in Mielkeja.
Stasijev Zersetzung na polno.
Sklepam preveč?

Raptor F16 ::

gruntfürmich je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Facebook je storitev, ki jo nudi privatno podjetje in kot tako ne rabi ravno dopuščati vsega čeprav se zaradi kritične mase ljudi, ki uporablja in deli informacije na teh platformah narod nekaj punta da svoboda govora pomeni pravico, da so slišani. Malo drugače je...

Povedano drugače je to pač politika podjetja, čigar storitev uporabljaš. Samo ljudje smatrajo možnosti biti slišani na drugi konc sveta za pravico. Ne vem kako naj to drugače ubesedim ampak imeti račun na facebooku ni neka samoumevna reč zagotovljena s strani države temveč bolj kot ne to obstaja zaradi interesa podjetja da ti tako platformo omogoča dokler pač ne serješ po njihovih tržnih smernicah.

tako velika platforma kot je FB že dolgo ni več samo 'privat' podjetje s svojo politiko. je kar javna platforma, ki se mora držati strogih načel svobode govora in nikakor uvajanja nekih svojih pristranskih pravil.
misliš da se je zukenberg pred senatom zagovarjal o tem, da ne pusti nekomu napisat kako dolgega lulčka ima?


Facebook ti ni dolžan dajati možnosti da si glasen :)

That simple. Enako tudi slo tech.

Prav tako te drugi ne rabijo poslušati če te nočejo.

Svoboda govora in lastnega mnenja je obojestranaka. Lahko govoripš kar hočeš sam nikogar ne moreš prisilit da te bo poslušal :)

gruntfürmich je izjavil:

zakaj na glavnem slovenskem mediju o tem ni niti besede ?


Ker se to javnosti tiče ravno toliko kot vprašanje zakaj imajo firme najeto varnostno službo na hofu :)

svecka je izjavil:

razlika je med fake news ali pa svojim mnenjem. Da nekdo briše vse po vrsti, kar ne predstavlja njihovo resnico je fašizem. In to Anuška Delić seveda bo. Če boš napisal da Facebook je gnojnica boš pobrisan. Če boš pa napisal da je FAcebook super pa ne boš pobrisan. Itd. Kar se bo Anuška Delić zdelo in ker vemo kako agresivno politično agendo ona izvaja, bo lahko delala kar bo hotela v zvezi z njeno politično gonjo, možnost pritožbe ne bo, ker vemo kako Facebook operira.

skatka vzpon prikritega fašizma.


Pusti jih v peskovniku ti se pa umakni če si pameten :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pandora Papers

Oddelek: Problemi človeštva
244037 (1524) c3p0
»

Netflix pobrisal vse kritike uporabnikov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
15225166 (19186) leiito
»

Panama papers (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22940067 (29484) Martin Krpan
»

Domoljubni shod (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10023352 (19605) krneki0001
»

Pregon novinarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5813016 (11370) ZaphodBB

Več podobnih tem