» »

Anuška Delić bo preverjala, kaj je na Facebooku res in kaj ne

Anuška Delić bo preverjala, kaj je na Facebooku res in kaj ne

1 2 3
4
»

sds ::

Pojdi tole resit. Samo toliko, da se ne bos indentificiral kot homoseksualec, ceprav so ti pravzaprav zenske vsec: https://www.politicalcompass.org/

/facepalm
I have no mouth, and I must scream

gruntfürmich ::

malo si zmeden, verjetno si premalo razmišljal in prebiral na temo svobode in podobnih zadev.
ni ti za zamerit, ko pa si si dal tako čudno uporabniško ime, da se že na daleč vidi da si ubožec...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sds ::

gruntfürmich je izjavil:

malo si zmeden, verjetno si premalo razmišljal in prebiral na temo svobode in podobnih zadev.
ni ti za zamerit, ko pa si si dal tako čudno uporabniško ime, da se že na daleč vidi da si ubožec...


Jah misli si karkoli, za mene si samo nerazgledan kreten, ki ne razume osnov, za zraven je pa se tako zabit, da se ne gre izobrazit. Ker jaz imam prav, ti si pa pac zguba, ki je dvodimenzionalna (desna-leva). In ker ne ve, kaj bi z liberalizmom/autoritarnostjo, ga potem vmesa v svoj nedomisljeni golaz. Saj ne meni verjeti, pojdi nastudirat, samo narcisi tvojega tipa tega ne zmorejo. Raje zagovarjajo svoja butasta dognanja, ker so "kvazi" nezmotljivi, tudi, da je zemlja ravna (kar je na nivoju tvojih trditev - te stvari so nekako osnovna izobrazba, samo je fachidioti ne zmorejo; kakor imas leve libertarce imas tudi desne, in kakor imas leve autokrate, imas tudi desne), da je vse dvodimenzionalno itd.

Sem ti dal link na politicni kompas, pa razmisli o njemu. Zaradi mene pa lahko ostanes idiot. Mi je cisto vseeno. Kako ze? Mecem bisere med smrdljive prasce.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

sds ::

Popravek. Ne dvodimenzionalna, enodimenzionalna. Sicer pa je cisto vredu, da smrdljivi prasci obstajajo, jih z uzitkom pojemo na kolinah.
I have no mouth, and I must scream

gruntfürmich ::

sds je izjavil:

Mecem bisere med smrdljive prasce.

super če tako misliš. potem boš za večno utihnil? ampak po mojem ne, ker psihopati tvojega (sđs) kova tega niste sposobni. pravi desničarji vemo kdaj je potrebno utihniti, retardirani nazadnjaki kova sđs pripadniki pa ne. in v tem je glavna razlika med nama.

sds je izjavil:

Sicer pa je cisto vredu, da smrdljivi prasci obstajajo, jih z uzitkom pojemo na kolinah.

vidiš kako se točno vidi da si zadovoljen tudi z najslabšim. jaz smrdljivih stvari ne jem, zato so zame tudi pujceki primerni edino najboljši. ti pa si čisto zadovoljen s pomijami, ki jih drugi nočemo.
pa dober tek!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

sds ::

gruntfürmich je izjavil:

sds je izjavil:

Mecem bisere med smrdljive prasce.

super če tako misliš. potem boš za večno utihnil? ampak po mojem ne, ker psihopati tvojega (sđs) kova tega niste sposobni. pravi desničarji vemo kdaj je potrebno utihniti, retardirani nazadnjaki kova sđs pripadniki pa ne. in v tem je glavna razlika med nama.

sds je izjavil:

Sicer pa je cisto vredu, da smrdljivi prasci obstajajo, jih z uzitkom pojemo na kolinah.

vidiš kako se točno vidi da si zadovoljen tudi z najslabšim. jaz smrdljivih stvari ne jem, zato so zame tudi pujceki primerni edino najboljši. ti pa si čisto zadovoljen s pomijami.
pa dober tek!


Seveda. Pa si se sel podocuti in ugotovil, da si "nevaspitani mangup", ki se dela pametnega v stvareh, kjer nima niti najbolj osnovnega znanja? A ves, saj ni tako tezko, reces mea culpa in se poducis, da naslednjic ne klatis vec takih neumnosti. Cisto preprosto. Ne, da trmaris in hoces svoje neznanje prevaliti na tistega, ki je nanj pokazal.

Saj razumes, da ko ti nekdo rece, da je sestevanje pretezko zanj in je nesposoben brati, je cisto vseeno, kaksni so njegovi nadaljni idiotizmi? Pac reci karkoli hoces, pred tem si se samoproglasil za nerazgledano opico. In mnenja opic me ne zanimajo.

Edina stvar, ki me zanima, je, da te opice ne sirijo naokrog svojih idiotizmov. Ker pac nocem ziveti v druzbi polni opic, ki ne vedo kaj govorijo (samo samemu sebi lazem, sem ze v druzbi opic, ki ne vedo kaj govorijo) in ti nisi povzrocitelj ampak si samo beden simptom.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

gruntfürmich ::

sds je izjavil:

Edina stvar, ki me zanima, je, da te opice ne sirijo naokrog svojih idiotizmov.
torej ne boš več trolal po nareku svoje stranke?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sds ::

gruntfürmich je izjavil:

sds je izjavil:

Edina stvar, ki me zanima, je, da te opice ne sirijo naokrog svojih idiotizmov.
torej ne boš več trolal po nareku svoje stranke?


Seveda bom (ampak to ni povezano z najino debato), tako napredujem na visji polozaj v stranki in zasluzim kaksen ficnik. Tako kot vsi preostali desnicarji na tehnicnem forumu - po preprosti logiki, ce si desnicar si nazadnjaski (in se drzis pluga in traktorja), se pravi nimas na tehnicnem forumu kaj poceti, pribljizno enako kot dogmatski verniki nimajo kaj poceti v znanosti. Ker je oboje ortagonalno nasprotje. Jaz samo nimam problemov priznati. Napram tebi.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

gruntfürmich ::

ti izgleda nikjer nimaš kaj početi, zato te bodo tudi odstranili. najprej od tu.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sds ::

gruntfürmich je izjavil:

ti izgleda nikjer nimaš kaj početi, zato te bodo tudi odstranili. najprej od tu.

Ampak to ne spremeni dejstva, da si ti nerazgledana opica. Ne glede kako se trudis napasti mene, kot neverodostojnega podajalca mnenja, si ti se vedno nerazgledana opica, ki blebeta stvari o katerih nima pojma. Tudi po tem, ko se ti jih razlozi, vztrajas pri svoji zabitosti in isces problem v meni. Tudi prav. Ocitno precej zafrustrirana oseba.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

gruntfürmich ::

iz tvoje perspektive retardiranega nazadnjaškega sđs fena se res tako vidi. občutil že velikokrat. ampak to ne spremeni dejstva, da ste to najbolj nizko inteligentne propalice, totalno zarukane, nesposobne v življenju.
kot tudi jaz ne dokazujem svojega obstoja in inteligence črvu ki živi v zemlji, tako se tudi tebi zdi da so ljudje ki jih ne razumeš čudni.
razumem kako se počutiš, če si tako nizkointeligentna propalica, kot si sam. imam tudi take okoli sebe.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sds ::

gruntfürmich je izjavil:

iz tvoje perspektive retardiranega nazadnjaškega sđs fena se res tako vidi. občutil že velikokrat. ampak to ne spremeni dejstva, da ste to najbolj nizko inteligentne propalice, totalno zarukane, nesposobne v življenju.
kot tudi jaz ne dokazujem svojega obstoja in inteligence črvu ki živi v zemlji, tako se tudi tebi zdi da so ljudje ki jih ne razumeš čudni.
razumem kako se počutiš, če si tako nizkointeligentna propalica, kot si sam. imam tudi take okoli sebe.


Ne dragi nerazgledani primitivec. To se vidi iz stalisca znanosti (a ves, ful hecno, ko jaz stojim na ramenih velikanov, ti pa pac lajas nekje od spodaj in se ti "zdi" da imas prav, beden narcis), ravno zato se ti smejim, ko iz svojega primitivizma ne zmores dlje kot, da napadas mene. Ker ne bos nic drugega kot primitivec, ce se bos upiral znanosti. Se enkrat, bedak kot si trdis, da je zemlja ravna. Ker ne zmores se ene dimenzije (bi ti razlozil z prostor-casom pa te bom samo zmedel, ker si prevec neumen tudi za osnove, ki so mnogo bolj preproste kot fizika) blebetas neumnosti, hkrati sem ti pa ze odgovoril pa v svojem primitivnem dogmatskem umu nisi sposoben ucenja. Tvoj problem. Samo ne biti pameten po forumu. Ker izkazujes, da si navaden nerazgledan bebec.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Wrop ::

eric_cartman je izjavil:


In ko se to zgodi, bi rad videl kolesarje na cestah. Tudi za take stvari. Pa se naj zbirajo pred parlamentom.. Naj tudi berejo ustavo. Ampak naj bodo vztrajno tam.. Saj vas je dosti.. Jst nisem bil del kolesarjenja na tej strani, zato ne bom kolesaril tudi za drugo stran.

In uspeli boste edinole z argumenti. Če priletite tja in obtožite levuharsko udbaško mafijo pod vodstvom globoke države, ne boste dosegli nič.. Bo pa to dober izgovor, da še naprej lahko pihate proti globoki državi.

Če pa pridobite argumente na svojo stran in mogoče kakšne znane osebnosti, potem pa se zna kaj zganit.


Kolesarjev ne bo na cesti. Z argumenti ne narediš nič. Lahko samo še dodatno prepričaš prepričane. Če moraš na svojo stran dobiti znane osebnosti, potem ponavadi pomeni, da argumentov ni.

gruntfürmich ::

sds je izjavil:

Ne dragi nerazgledani primitivec. To se vidi iz stalisca znanosti (a ves, ful hecno, ko jaz stojim na ramenih velikanov, ti pa pac lajas nekje od spodaj in se ti "zdi" da imas prav, beden narcis), ravno zato se ti smejim, ko iz svojega primitivizma ne zmores dlje kot, da napadas mene. Ker ne bos nic drugega kot primitivec, ce se bos upiral znanosti. Se enkrat, bedak kot si trdis, da je zemlja ravna. Ker ne zmores se ene dimenzije (bi ti razlozil z prostor-casom pa te bom samo zmedel, ker si prevec neumen tudi za osnove, ki so mnogo bolj preproste kot fizika) blebetas neumnosti, hkrati sem ti pa ze odgovoril pa v svojem primitivnem dogmatskem umu nisi sposoben ucenja. Tvoj problem. Samo ne biti pameten po forumu. Ker izkazujes, da si navaden nerazgledan bebec.

malo si se zmedel; zamešal si me s povprečnim sđs volilcem ki redno hodi k maši. sj bo; malo manj zaupaj svojim plačnikom pa ti bo svet bolj jasen.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PaX_MaN ::

gruntfürmich je izjavil:

pri FB se je že zdavnaj vmešala država zraven. tako da mu država diktira kako in kaj.


Kok ste pa to iz riti potegnil.
Tle je npr. nit kko je sodišče pobenalo floridski zakon o družabnih medijih, ker pač tam majo eno stvarco k se ji reče prvi amandma in ta prepoveduje kakršnkol befel države, kar bi ta zakon bil.
Tle je člank kko je Trump pušnu vs. Twitter
(enako bo pušnu prot FB), ko se je prtožu da ga je TW zbrisal kot “state actor” po nareku državnih uslužbencev, kar je sodišče rekl da je proper BS.

Povedano drugače, zasebni subjekti pobenajo loh kogarkol zarad česarkol.


gruntfürmich je izjavil:

zdaj pa FB želi, da 'privatna' oseba pove, da je primeren samo levi govor (ker so jo postavili za moderatorko). in slovenska 'država' to podpira.
se ti ne zdi to hecno?


LMAO kakšen dobr copium. Sej ne da so FB & co gonilo desnga sovraštva, še več, sam Sladki je dal befel da morjo algoritmi podpirad desne snežinke, de se jim neb zmešal če neb blo obiska, ampak you do you, če lahk tko lepš spiš.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pandora Papers

Oddelek: Problemi človeštva
244055 (1542) c3p0
»

Netflix pobrisal vse kritike uporabnikov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
15225304 (19324) leiito
»

Panama papers (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22940165 (29582) Martin Krpan
»

Domoljubni shod (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10023433 (19686) krneki0001
»

Pregon novinarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5813041 (11395) ZaphodBB

Več podobnih tem