» »

Dva dni brez mesa ?

Dva dni brez mesa ?

Polda ::

Golobova stranka svoboda bo zdaj omejila meso levaki vsi navdušeni. Že drugi vas je v dveh dneh našpnal vi pa čedalje bolj veseli :))

Samo še čakam, da bo Golob prepovedal umivanje glave, da bomo vsi bolj podobni njemu :))

PacificBlue ::

Hm..

maticb492 ::

PacificBlue je izjavil:

Hm..




X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

link_up ::

ahahaha, animals dont have a choice...ahahahaha, umiram. :D Neither do we my dear friends! :)
In and Out

PacificBlue ::

Be nice to animals.:P

lynxslo5 ::

Posiljevanje normalnih ljudi z veganstvom je šele začetek levičarske norosti. Najprej bodo hoteli iz nas narediti vegane, nato pa še homoseksualce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

maticb492 ::

lynxslo5 je izjavil:

Posilevanje levičarjev z veganstvom je šele začetek norosti. Najprej bodo hoteli iz nas narediti vegane, nato pa še homoseksualce.



Za homo pride še trans, da bomo vsi enakopravni. Wait. Ne vem, bo že Nika razložila ko bo čas za to.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

kow ::

Saj se bo govedina itak podrazala in bo folk manj jedel. Ne vem kaj se vedno nekaj resuje aktivisticno.
Je pa res, da je OP res tecen ze. Ja, stekamo, postas iz SDS staba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Unchancy ::

Levica je izjavil:

Za Golobom še nevladniki: v javnih ustanovah bi uvedli dneve brez mesa

Mladi za podnebno pravičnost so na predstavnike političnih strank naslovili apel za izvedbo dveh dni na teden brez mesa v javnih institucijah, s čimer želijo nasloviti reševanje globalne prehranske krize kot posledice vojne v Ukrajini. Apel je podpisalo več kot 25 najrazličnejših organizacij, so sporočili danes.


Vsekakor podpiram ta apel. Čas je za reševanje blobalne prehranske krize. Bravo gospod Golob.


Je kakšen link ali gre zgolj za SDS trolanje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

maticb492 ::

Unchancy je izjavil:


Je kakšen link ali gre zgolj za SDS trolanje?



Baje da je res:
https://siol.net/novice/slovenija/javni...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

matobeli ::

Splošno trolanje.

Zagor_tenay ::

A niso levaki kao "pro choice". "Oh wait", oni so pro choice samo kadar je treba fentat nerojenega otroka, na vseh drugih področjih so pa totalni fašisti in bi vsem nekaj vsiljevali, predpisovali, kaznovali. Jaz bom jedel meso do smrti in ga ni Goloba, da bi mi to prepovedal.

kopriva60918 ::

Meni ne bodo levaki hrenovk prepovedovali in mi spola spreminjali!

starfotr ::

Kaplja v morje. Populizem.

Oberyn ::

Dva dni brez mesa? Ok, ni problem, podpiram, dva dni pa že zdržimo. Dajmo to čimprej skozi, recimo naslenji teden ponedeljek in torek, pa smo opravili in imamo potem mir naslednjih 30 let.

kopriva60918 ::

Naj nam še levaki potem povedo, kaj naj v sendvič damo, če posebne ne smemo, če so tako pametni. Kaj bo naslednje? Prepoved oranžade iz vrečke?

Cupakabra123 ::

Kdo so oni da bodo govorili ljudem kaj jesti in kaj ne? Nej si v rit porinejo svoje bucke.

Unchancy ::

maticb492 je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Je kakšen link ali gre zgolj za SDS trolanje?



Baje da je res:
https://siol.net/novice/slovenija/javni...

Hvala za link. Super, podpiram. Sam jem meso vsak dan, takšna akcija bi povzročila, da bi se izbira vegetarijanske hrane v restavracijah zelo povečala, potem bi bilo lažje zdržati kakšen dan brez mesa. Bravo. Na koncu bom še fenboy Taubya in Levice postal :D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kow ::

maticb492 je izjavil:


Baje da je res:
https://siol.net/novice/slovenija/javni...


Nevladniki tega ne zahtevajo. Ker to je spekter razlicnih organizacij. Verjetno pa kaksna specificna to res predlaga.
Skratka, nehajte bullshitati in zaprimo temo.

Predlagam, da tudi nehate brati neumne medije tipa siol s fake naslovi itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IL_DIAVOLO ::

Imam rad brezmesen obrok, z nobenim mastnim sirom ali necim ki izgleda kot meso, ampak seveda ko sam zelim.

Ponavadi petek-sobota.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

gruntfürmich ::

vsekakor podpiram!
javni uslužbenci se pasejo na davkoplačevalskem denarju, pa naj še stradajo v zameno. jaz bi uzakonil dan brez obroka za javne uslužbence, brez možnosti nadomestila za malico. to bi še bolj reševalo zemljo.

naj pojedo kar so nam skuhali. če so izvolili retardirane levake ker jim še naprej omogočajo brezvezne službe, in da so tako zabiti da mislijo da je levakom kaj mar za svobodo, pa naj pojedo to govno. itq jih preplačamo.

PODPIRAM!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

endelin ::

Jaz podpiram da Golob uzakoni kar gulage. Kot je rekel stalin. Komunizem je popolna svoboda:))

Leta 2025 bo kaos :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

gruntfürmich ::

če je narod izglasoval bedake, pa naj trpi. temu se ne da ubežati. tak narod si zasluži da jih oblast tepe in nateguje. ker kaj pa boš s takšnim zabitim narodom, kot pa da ga boš do konca izkoristil za lastno korist.
slovenska drhal ni za drugega!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

endelin ::

Se strinjam.

jok normirancev v sosednji temi zna biti epski

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

jotunn2 ::

endelin je izjavil:

Ajde golob pridi do mene in mi v faco povej 2 dni brez mesa fašist. Ne ukazuj ljudem kaj naj jedo! Saj nismo severna koreja. Sploh pa nek s prihodki 1mio letno hahaba

Dobro jutro, revščina!


Zagor_tenay je izjavil:

A niso levaki kao "pro choice". "Oh wait", oni so pro choice samo kadar je treba fentat nerojenega otroka, na vseh drugih področjih so pa totalni fašisti in bi vsem nekaj vsiljevali, predpisovali, kaznovali. Jaz bom jedel meso do smrti in ga ni Goloba, da bi mi to prepovedal.


Tako ja Slovenija res ni Severna Koreja, da bi nam kdo ukazoval kaj naj jemo. Slovenija je prava krscanska dezela, kjer nam to zaukaze lokalni pedofil in nam prepove jesti meso vsak petek. Kako imate ostale poste in ne vem kaj se vse v pravih krscanskih navadah pa ne vem, ampak ce sem enkrat prav razumel, samo petki niso edini dan, ko je prepovedano jesti meso (ribe so cool, ker ribe niso meso niti niso zivali :))), In sedaj, ko mogoce kdo celo pove argument zakaj lih vsak dan meso ni najbolj zdravo pa vsi v luft. Ce pa tvoj lokalni pedofil rece, da je tvoj bog to zaukazal pa slepo navali na ribe vsak petek, kajne?

m0LN4r ::

Levica je izjavil:

Za Golobom še nevladniki: v javnih ustanovah bi uvedli dneve brez mesa

Mladi za podnebno pravičnost so na predstavnike političnih strank naslovili apel za izvedbo dveh dni na teden brez mesa v javnih institucijah, s čimer želijo nasloviti reševanje globalne prehranske krize kot posledice vojne v Ukrajini. Apel je podpisalo več kot 25 najrazličnejših organizacij, so sporočili danes.


Vsekakor podpiram ta apel. Čas je za reševanje blobalne prehranske krize. Bravo gospod Golob.


Wow prisli smo do naslednje tocke, kjer ti drugi jemljejo pravice kdaj smes kaj jest. Ampak vazno da LGBTFYMFP

PS: Gremo se bolj drasticno, par nepar.

feryz je izjavil:

Apel se ne nanaša na brezmesne fanatike, ampak na tiste, ki dejansko jedo meso.

Dobra. Ves kaj mene bolj fascinira? Kako nekateri padajo na te hipi fore, celo pa v politiki, ki bi se morala ukvarjati z dejanskimi problemi.

PacificBlue je izjavil:

Levica je izjavil:

Za Golobom še nevladniki: v javnih ustanovah bi uvedli dneve brez mesa

Mladi za podnebno pravičnost so na predstavnike političnih strank naslovili apel za izvedbo dveh dni na teden brez mesa v javnih institucijah, s čimer želijo nasloviti reševanje globalne prehranske krize kot posledice vojne v Ukrajini. Apel je podpisalo več kot 25 najrazličnejših organizacij, so sporočili danes.


Vsekakor podpiram ta apel. Čas je za reševanje blobalne prehranske krize. Bravo gospod Golob.



Dva dni brez mesa?!?:))

Jaz že 20+ let. :P
Zakaj pa ne ze od rojstva dvolicnez?

mangovape je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Trošarine bodo na meso za časa naše generacije, enako kot so na cigarete :) Jaz ne bom zdravljenja vaših bolezni povezanih z holesterolom in raka plačeval.


Saj brez mesa bomo vsi morali hoditi na redne vitamin B šponte. Ne vem kako bomo rešili problem s kostmi pri veganstvu?

Kurac najprej odvzeti meso lacnim, nosecnicam in dojenckom. Ce to deluje, potem gremo naprej. Zaceti je treba tam, kjer so najbolj lacni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Meiniken ::

Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

PacificBlue ::

Zakaj pa ne ze od rojstva dvolicnez?


Prej sem se v cerkev hodil.:|

https://www.proti-lovu-mesu.eu/cerkev-p...

l0g1t3ch ::

Jaz nisem za prepovedi, je pa dejstvo da pridelava mesa je za planet zelo obremenilna.

Oz. drugače rečeno, meso je močno prepoceni.
Moji stari starši so vsi 85+ in so nacije nabrcali ko so jedli zelje, krompir in fižol.

sds ::

Bistvo je pa zadnji stavek:

"Vsi govorimo o podnebnih spremembah. Kmetijstvo je zelo pomemben dejavnik. Živinoreja in konzumacija mesa sta preveliki in samo en dan ali dva dneva brez mesa, če ju zares naslovimo, bosta rešila v kratkem času ravno to pomanjkanje krmil, pšenice za živinorejo v Sloveniji. Seveda moramo kmete ustrezno s subvencijami preusmeriti iz živinoreje, ne da jih pustimo na cedilu,"

Tocno tole. Postopno znizevanje subvencij za zivinorejo in prelivanje v poljscine. Sem vedel, da sem pravega volil.

m0LN4r ::

Jaz bi prepovedal jesti uvozeno hrano iz toplejsih krajev. To transportiranje zelenjave sem pa tja celo leto, prevec onesnazuje planet.
Pa pol ne pozabit, da samo avtohtone sorte obvezno, da ohranimo avtohtono naravo.

Vse ali nic.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

l0g1t3ch ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz bi prepovedal jesti uvozeno hrano iz toplejsih krajev. To transportiranje zelenjave sem pa tja celo leto, prevec onesnazuje planet.
Pa pol ne pozabit, da samo avtohtone sorte obvezno, da ohranimo avtohtono naravo.

Vse ali nic.


Takoj podprem.

Prvo bo narasla cena mesa za 3x ;)

Za poceni meso uvažamo tone poceni soje, koruze, pšenice, čez pol sveta.

Sedaj imejmo samo še meso, ki ga vzgojimo s krmljenjem lokalno pridelanih zadev in pašo na domačih travnikih.
Mislim da bo raje 5x dražje ko samo 3x :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

m0LN4r ::

sds je izjavil:

Bistvo je pa zadnji stavek:

"Vsi govorimo o podnebnih spremembah. Kmetijstvo je zelo pomemben dejavnik. Živinoreja in konzumacija mesa sta preveliki in samo en dan ali dva dneva brez mesa, če ju zares naslovimo, bosta rešila v kratkem času ravno to pomanjkanje krmil, pšenice za živinorejo v Sloveniji. Seveda moramo kmete ustrezno s subvencijami preusmeriti iz živinoreje, ne da jih pustimo na cedilu,"

Tocno tole. Postopno znizevanje subvencij za zivinorejo in prelivanje v poljscine. Sem vedel, da sem pravega volil.

2 dni je nekaj cisto normalnega, nevem od kod vam ideja, da vsak vsejed, cisto vsak dan je meso. En kup slovenskih jedi je brez mesa. Saj pa v kebabu vec tudi ni mesa, pa ce tudi pise gor.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

sbawe64 ::

Golobi so meso ?
Sprašujem za prjatla.
2020 is new 1984
Corona World order

m0LN4r ::

l0g1t3ch je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz bi prepovedal jesti uvozeno hrano iz toplejsih krajev. To transportiranje zelenjave sem pa tja celo leto, prevec onesnazuje planet.
Pa pol ne pozabit, da samo avtohtone sorte obvezno, da ohranimo avtohtono naravo.

Vse ali nic.


Takoj podprem.

Prvo bo narasla cena mesa za 3x ;)

Za poceni meso uvažamo tone poceni soje, koruze, pšenice, čez pol sveta.

Sedaj imejmo samo še meso, ki ga vzgojimo s krmljenjem lokalno pridelanih zadev in pašo na domačih travnikih.
Mislim da bo raje 5x dražje ko samo 3x :D
Odvisno za koga, doma je kmetija, nebo nic drazje. Moji sploh ne kupujejo mesa v trgovini, kaj sele umetne budalastine iz kitajske soje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

feryz ::

Pa ne derby banane, lepo te prosim!?
Kako bo pa moka do sem prišla!?
Plus, Breznik ne bo več hodil po paleto čebule za dobrodelne namene. Drug teden fura že odpade. Čebula se je na Malti zataknila.

m0LN4r ::

sbawe64 je izjavil:

Golobi so meso ?
Sprašujem za prjatla.

Ja kot mali picek, za v zupo, podobno kot fazan. Tudi jezev golaz je specialiteta dolocene kulture prinas.

feryz je izjavil:

Pa ne derby banane, lepo te prosim!?
Kako bo pa moka do sem prišla!?
Plus, Breznik ne bo več hodil po paleto čebule za dobrodelne namene. Drug teden fura že odpade. Čebula se je na Malti zataknila.

Ja se bo treba odvaditi kitajskega cesna ipd.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

SOTOMAYOR ::

m0LN4r je izjavil:

Odvisno za koga, doma je kmetija, nebo nic drazje. Moji sploh ne kupujejo mesa v trgovini, kaj sele umetne budalastine iz kitajske soje.

Krma je vsa homegrown?
shorturl.at/jtTU5

Zimonem ::

Margot Wölk, who became his unwilling food taster in 1942, stated that all the food she tested for Hitler was vegetarian, and she recalled no meat or fish.[12][13] This account was backed up in 2017 when Russia's Federal Security Service granted permission to a team of French scientists to undertake an examination of Hitler's bones. An analysis of the tartar deposits found on the Führer's teeth and dentures found no traces of meat fibre.[14][15][16] Forensic pathologist Philippe Charlier, who led the study, told Agence France-Presse that the analysis of Hitler's bad teeth and numerous dentures found white tartar deposits and no traces of meat fibre, concluding the dictator was vegetarian.[17]

m0LN4r ::

SOTOMAYOR je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Odvisno za koga, doma je kmetija, nebo nic drazje. Moji sploh ne kupujejo mesa v trgovini, kaj sele umetne budalastine iz kitajske soje.

Krma je vsa homegrown?

Ja kak pa?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

l0g1t3ch ::

m0LN4r je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz bi prepovedal jesti uvozeno hrano iz toplejsih krajev. To transportiranje zelenjave sem pa tja celo leto, prevec onesnazuje planet.
Pa pol ne pozabit, da samo avtohtone sorte obvezno, da ohranimo avtohtono naravo.

Vse ali nic.


Takoj podprem.

Prvo bo narasla cena mesa za 3x ;)

Za poceni meso uvažamo tone poceni soje, koruze, pšenice, čez pol sveta.

Sedaj imejmo samo še meso, ki ga vzgojimo s krmljenjem lokalno pridelanih zadev in pašo na domačih travnikih.
Mislim da bo raje 5x dražje ko samo 3x :D
Odvisno za koga, doma je kmetija, nebo nic drazje. Moji sploh ne kupujejo mesa v trgovini, kaj sele umetne budalastine iz kitajske soje.


Zdej pa pomisli koliko jih ima doma kmetijo ?
Pa še ti pazi, da ti ne bojo starce rekl, jej fižol, ker mamo za tole meso kupca po 30€/kg. :))

Miki N ::

m0LN4r je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Golobi so meso ?
Sprašujem za prjatla.

Ja kot mali picek, za v zupo, podobno kot fazan. Tudi jezev golaz je specialiteta dolocene kulture prinas.


Saj to. Medtem ko bodo toksični avtohtonci s kislimi facami po ustih premetavali bug-burgerje bodo sosedovi raznoliki rodžoti obračali vse od jagenčkov do slastnih ciganskih golažev.

Edina zaščita pred globotom je skupnost. Prava, ne na netu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

l0g1t3ch ::

Ne pozabte na polhe ;)

sds ::

m0LN4r je izjavil:

sds je izjavil:

Bistvo je pa zadnji stavek:

"Vsi govorimo o podnebnih spremembah. Kmetijstvo je zelo pomemben dejavnik. Živinoreja in konzumacija mesa sta preveliki in samo en dan ali dva dneva brez mesa, če ju zares naslovimo, bosta rešila v kratkem času ravno to pomanjkanje krmil, pšenice za živinorejo v Sloveniji. Seveda moramo kmete ustrezno s subvencijami preusmeriti iz živinoreje, ne da jih pustimo na cedilu,"

Tocno tole. Postopno znizevanje subvencij za zivinorejo in prelivanje v poljscine. Sem vedel, da sem pravega volil.

2 dni je nekaj cisto normalnega, nevem od kod vam ideja, da vsak vsejed, cisto vsak dan je meso. En kup slovenskih jedi je brez mesa. Saj pa v kebabu vec tudi ni mesa, pa ce tudi pise gor.


O tem se sploh ne pogovarjamo, kaj ti jes. Zaradi mene lahko zres drek.

sbawe64 je izjavil:

Golobi so meso ?
Sprašujem za prjatla.

Ja, Italiani jih imajo zelo radi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

m0LN4r ::

l0g1t3ch je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz bi prepovedal jesti uvozeno hrano iz toplejsih krajev. To transportiranje zelenjave sem pa tja celo leto, prevec onesnazuje planet.
Pa pol ne pozabit, da samo avtohtone sorte obvezno, da ohranimo avtohtono naravo.

Vse ali nic.


Takoj podprem.

Prvo bo narasla cena mesa za 3x ;)

Za poceni meso uvažamo tone poceni soje, koruze, pšenice, čez pol sveta.

Sedaj imejmo samo še meso, ki ga vzgojimo s krmljenjem lokalno pridelanih zadev in pašo na domačih travnikih.
Mislim da bo raje 5x dražje ko samo 3x :D
Odvisno za koga, doma je kmetija, nebo nic drazje. Moji sploh ne kupujejo mesa v trgovini, kaj sele umetne budalastine iz kitajske soje.


Zdej pa pomisli koliko jih ima doma kmetijo ?
Pa še ti pazi, da ti ne bojo starce rekl, jej fižol, ker mamo za tole meso kupca po 30€/kg. :))
Prinas prevladuje krompir, zelje in polenta. Fizola jemo bolj malo.



Zdej pa pomisli koliko jih ima doma kmetijo ?
Jah bi se jaz tudi zamislil, ce bi bil vegan v mestu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

sds ::

m0LN4r je izjavil:

Tudi jezev golaz je specialiteta dolocene kulture prinas.


Zascitena zival od 2007, samo omenim, da ne bo komu od barbarov tukaj prislo kaj na pamet. Maksimalna kazen je 84.000 eurov, da ne boste potem stokali.

SOTOMAYOR ::

l0g1t3ch je izjavil:



Zdej pa pomisli koliko jih ima doma kmetijo ?
Pa še ti pazi, da ti ne bojo starce rekl, jej fižol, ker mamo za tole meso kupca po 30€/kg. :))

Ko bo meso na 30€/kg ne bo rabu molnar v nemčijo fjakat na 90 po ac in jest hrane iz lidla, ker ima doma kmetijo z lastim mesom
shorturl.at/jtTU5

sds ::

SOTOMAYOR je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:



Zdej pa pomisli koliko jih ima doma kmetijo ?
Pa še ti pazi, da ti ne bojo starce rekl, jej fižol, ker mamo za tole meso kupca po 30€/kg. :))

Ko bo meso na 30€/kg ne bo rabu molnar v nemčijo fjakat na 90 po ac in jest hrane iz lidla, ker ima doma kmetijo z lastim mesom


Lol, kar misli si: https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r sicer res zivi na vasi, samo zemlje pa nima. Skratka, mescan, ki nima za stanovanje v mestu.

l0g1t3ch ::

m0LN4r je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz bi prepovedal jesti uvozeno hrano iz toplejsih krajev. To transportiranje zelenjave sem pa tja celo leto, prevec onesnazuje planet.
Pa pol ne pozabit, da samo avtohtone sorte obvezno, da ohranimo avtohtono naravo.

Vse ali nic.


Takoj podprem.

Prvo bo narasla cena mesa za 3x ;)

Za poceni meso uvažamo tone poceni soje, koruze, pšenice, čez pol sveta.

Sedaj imejmo samo še meso, ki ga vzgojimo s krmljenjem lokalno pridelanih zadev in pašo na domačih travnikih.
Mislim da bo raje 5x dražje ko samo 3x :D
Odvisno za koga, doma je kmetija, nebo nic drazje. Moji sploh ne kupujejo mesa v trgovini, kaj sele umetne budalastine iz kitajske soje.


Zdej pa pomisli koliko jih ima doma kmetijo ?
Pa še ti pazi, da ti ne bojo starce rekl, jej fižol, ker mamo za tole meso kupca po 30€/kg. :))
Prinas prevladuje krompir, zelje in polenta. Fizola jemo bolj malo.



Zdej pa pomisli koliko jih ima doma kmetijo ?
Jah bi se jaz tudi zamislil, ce bi bil vegan v mestu.



Ne budali.
Nekaj si hotel pameten izpadet z omejevanjem uvoza hrane iz tujine/toplih delov sveta, kako bo to škodovalo veganom, pa si kot kaže ugotovil da bo to bolj brca v jajca za mesojedce.

Dejstvo je, da razen za procent izjem ki ima doma kmetijo, bi z omejitvijo uvoza ratalo meso 5x dražje, ker ne bi bilo več cenene koruze, soje, pšenice, ...

Se pa sicer strinjam, da bi morali nehat subvecionirat transportno industrijo, ker res nima smisla vozit paradajza čez celo evropo.

sbawe64 ::

zalpha
Kakor gre situacija v Eu bo večina kot Italijani, ne zato ker bi bil tako dobri, temveč bo to edino, kar bo ostalo, če ga boš seveda ulovil.


Bolje golob v loncu kot vrabec na strehi.
2020 is new 1984
Corona World order


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPCC: Ukrepati je treba takoj (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
55244790 (33529) Daniel

Kaj bi se zgodilo če bi vsi postali vegani :) ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16733408 (28467) Netrunner
»

Moralni in ekološki vidiki prehranjevanja (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
969133812 (100765) razerznak

Več podobnih tem