» »

Predlagam vodstvu Slo-tech

Predlagam vodstvu Slo-tech

Levica ::

Potrebne so spremembe v pravilniku.

Potrebno je ometi močnejše sankcije kot samo persona non grata ampak ban glede na ip.

Potrebno je prepovedati čisto vso diskriminacijo in prepovedati desni populizem.

Moderatorji lahko vam posredujem seznam uporabnikov kateri zagovarjajo desni populizem, da se jih ustrezno kaznuje.

Slotech ne sme imeti prostora za take uporabnike, ki podpirajo stranke kot so SDS katera zagovarja Fašizem.

Lahko vam priskrbim tudi kodo za forum kjet bi banali nekatere neprimerne besede katere radi govorijo desni populisti.

Naredimo Slotech odprt za vse, ki podpirajo napredno odprto družbo in se unebimo populistov kateti uničujejo ta forum kot sem rekel imam seznam vseh uporabnikov , ki so problematični.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija
  • zaklenilo: zee ()

D3m ::

Who da fuk ar yu?
|HP EliteBook|R5 6650U|

endelin ::

So že začeli popisovati?:D

fikus_ ::

Predlagam, da se uporabnikom kot je Levica omeji provociranje ali celo upošteva nekatere njegove predloge (npr drugi stavek).
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

ajfon ::

AHAHAHHA **Mad Unga Bunga noises**

njyngs ::

*Potrebno je prepovedati čisto vso diskriminacijo*, pol pa dopiše *prepovedati desni populizem*

Jebemti droge, Kordiš!

Evolve ::

fukn se u strop
kle je anarhija

endelin ::

Jaz predlagam vodstvu, da med moderatorje sprejemejo Shintarota.

xseki ::

Levica je izjavil:

Potrebno je ometi močnejše sankcije kot samo persona non grata ampak ban glede na ip.

To na slo-tech odpade:))

PacificBlue ::

Ukinit ložo pa strožji nadzor na probleme človeštva.

>:D

Meiniken ::

Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

janezvalva ::

Levica je izjavil:

Potrebne so spremembe v pravilniku.

Potrebno je ometi močnejše sankcije kot samo persona non grata ampak ban glede na ip.

Potrebno je prepovedati čisto vso diskriminacijo in prepovedati desni populizem.

Moderatorji lahko vam posredujem seznam uporabnikov kateri zagovarjajo desni populizem, da se jih ustrezno kaznuje.

Slotech ne sme imeti prostora za take uporabnike, ki podpirajo stranke kot so SDS katera zagovarja Fašizem.

Lahko vam priskrbim tudi kodo za forum kjet bi banali nekatere neprimerne besede katere radi govorijo desni populisti.

Naredimo Slotech odprt za vse, ki podpirajo napredno odprto družbo in se unebimo populistov kateti uničujejo ta forum kot sem rekel imam seznam vseh uporabnikov , ki so problematični.

ivan matija maček bi bil ponosen nate
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

IL_DIAVOLO ::

Tako kot je, je kul. Minimalno moderiranja. Ko tema eskalira, se pa preprosto zaklene.

8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

PacificBlue je izjavil:

Ukinit ložo pa strožji nadzor na probleme človeštva.

>:D

Lahko se ukine oboje. Še posebi pa politične debate (razen če so v kontekstu tehnologije in znanosti). Naj forum postane nazaj kar je bil. Diskusija o tehniki, tehnologija in znanost..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

GupeM ::

Ban na IP? Resno? In ker bo en tip z mobilnim telefonom sral po slo-techu, potem ne smem niti jaz, ker bom enkrat dobil isti IP? Tisti seronja bo pa prek VPN-ja ali z novim IP-jem sral naprej?

Več bi naredili z onemogočanjem komentiranja v občutljivih temah, accountom mlajšim od n mesecev.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tako kot je, je kul. Minimalno moderiranja. Ko tema eskalira, se pa preprosto zaklene.

8-)

Ne, ni kul. Nekatere teme eskalirajo že na prvi strani, zaklenejo se pa šele pri tisoči strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

tilen03 ::

PNGjem omejiti max 30 komentarjev v isti temi :))

MadMen ::

Levica je izjavil:

Potrebne so spremembe v pravilniku.

Potrebno je ometi močnejše sankcije kot samo persona non grata ampak ban glede na ip.

Potrebno je prepovedati čisto vso diskriminacijo in prepovedati desni populizem.

Moderatorji lahko vam posredujem seznam uporabnikov kateri zagovarjajo desni populizem, da se jih ustrezno kaznuje.

Slotech ne sme imeti prostora za take uporabnike, ki podpirajo stranke kot so SDS katera zagovarja Fašizem.

Lahko vam priskrbim tudi kodo za forum kjet bi banali nekatere neprimerne besede katere radi govorijo desni populisti.

Naredimo Slotech odprt za vse, ki podpirajo napredno odprto družbo in se unebimo populistov kateti uničujejo ta forum kot sem rekel imam seznam vseh uporabnikov , ki so problematični.

Odstrani se pošast

feryz ::

Levica je izjavil:

Naredimo Slotech odprt za vse, ki podpirajo napredno odprto družbo in se unebimo populistov kateti uničujejo ta forum kot sem rekel imam seznam vseh uporabnikov , ki so problematični.
Kot bi bral Hitlerja. Ko pobijemo vse žide, bomo ostali samo še dobri ljudje na svetu.
Ključno vprašanje je, zakaj se takim, kot je levica sploh še dovoljenje prisotnost na tem forumu. Ker gre za zelo nestrpno osebo do drugače mislečih. Desni troli si zelo zabavni. Sploh ko se jim vse sfinži.

D3m ::

endelin je izjavil:

Jaz predlagam vodstvu, da med moderatorje sprejemejo Shintarota.


Podpiram.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

endelin je izjavil:

Jaz predlagam vodstvu, da med moderatorje sprejemejo Shintarota.


Pa kdaj sem že jaz to predlagal. Oziroma jaz sem predlagal, da se se ustvari posebni oddelek Šintov Svet ali karkoli, kjer je on šef in kjer kruzamo v fordih, pecamo hudače, pa kak štrik včasih za zvonik zahaklamo. Pač sproščeno in manj (lol) zategnjeno!

TezkoDihanje ::

IL_DIAVOLO ::

tilen03 je izjavil:

PNGjem omejiti max 30 komentarjev v isti temi :))


Wanna fajt?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Miki N ::

Slotech bo šel na Darknet, kjer bomo obnovili Anonimni Eksperiment.

Meizu ::

Potrebno je ometi močnejše sankcije kot samo persona non grata ampak ban glede na ip.


Super ideja. Edini problem pa je, da če se to zrealizira, bo banane pol populacije foruma. Ali več.

Gagatronix ::

Ej @OP, postavi si svoj forum pa delaj kar te je volja. >:D

Miki N ::

Ej kaj bomo pa naredili glede raznih kopriv in kletarjev? to bi OPa moralo še posebno zanimati? :))

Bolt ::

Šolski primer nesposobnih moderatorjev.
Kot prvo imamo temo pritožbe in opozori moderatorja plus še nešteto podobnih tem, medtem ko moderatorji ne naredijo ničesar in puščajo tako temo, dokler spet ne eskalira. Vse kar bodo naredili je, da jo bo eden zaklenil in potem misli, da je to moderiranje. Tema pa ostane na forumu v vpogled vsem plus da zaseda prostor in dela forum nepregleden.
Nimajo razčiščenega osnovnega pojma kaj je to moderiranje.
Namesto, da bi eden od modov TAKOJ IZBRISAL temo, kakšne koristne predloge pa prestavil v za to primerno temo. Govorim na splošno ne samo za to temo. Tukaj pa so moderatorji kot v vrtcu znajo pritisnit dva gumba izbris in zaklep, niso pa še jemali urejanja: premakni prispevek, združi prispevke, združi teme...
Poleg tega večina uporabnikov in to tistih, ki se hvalijo koliko časa so že na forumu, da se predhodnih predvsem pa dolgih in desetkrat citiranih komentarjev NE CITIRA. Tu spet moderatorji ne naredijo nič za preglednost foruma.
Pa še bi lahko našteval v nedogled.
Ni treba bit dolgo tu gor, par dni takoj vidiš kdo dela štalo. Par dni tednov vztrajanja in bi bil tak red kot še nikoli. Bolje polovico ali več manj uporabnikov in komentarje in tisto na nivoju kot pa taka greznica kot je sedaj.
Ja pa kot je že nekdo gor omenil tehnika, tehnologija, znanost... POLITIKA NI ZA NA TA FORUM!
Moderatorji najprej pošlihtajte med sabo se naučite osnov moderiranja, vprašajte strica googla, če ne gre drugače kaj sploh pomeni bit moderator in potem, če boste ugotovili, upam da boste imeli toliko jajc, da če niste sposobni oziroma nimate časa urejat foruma, da ga boste zapustili.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Mr.B ::

Levica je izjavil:

Potrebne so spremembe v pravilniku.

Potrebno je ometi močnejše sankcije kot samo persona non grata ampak ban glede na ip.

Potrebno je prepovedati čisto vso diskriminacijo in prepovedati desni populizem.

Moderatorji lahko vam posredujem seznam uporabnikov kateri zagovarjajo desni populizem, da se jih ustrezno kaznuje.

Slotech ne sme imeti prostora za take uporabnike, ki podpirajo stranke kot so SDS katera zagovarja Fašizem.

Lahko vam priskrbim tudi kodo za forum kjet bi banali nekatere neprimerne besede katere radi govorijo desni populisti.

Naredimo Slotech odprt za vse, ki podpirajo napredno odprto družbo in se unebimo populistov kateti uničujejo ta forum kot sem rekel imam seznam vseh uporabnikov , ki so problematični.

Ej jaz imam dostop do Azure, AWS, Google. Vsako minuto lahko spinnam eno Vm z random novim javnim IP-jem. Kaj bo delala javna uprava ki je za NAT-om, če boš bannal še njih.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

GupeM je izjavil:

Ban na IP? Resno? In ker bo en tip z mobilnim telefonom sral po slo-techu, potem ne smem niti jaz, ker bom enkrat dobil isti IP? Tisti seronja bo pa prek VPN-ja ali z novim IP-jem sral naprej?

Več bi naredili z onemogočanjem komentiranja v občutljivih temah, accountom mlajšim od n mesecev.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tako kot je, je kul. Minimalno moderiranja. Ko tema eskalira, se pa preprosto zaklene.

8-)

Ne, ni kul. Nekatere teme eskalirajo že na prvi strani, zaklenejo se pa šele pri tisoči strani.

Enostavneje, ko si enkrat bannan iz "Problemi človeštva" si bannan iz vseh tem, ki spadajo pod "Problemi človeštva". Bann na nivoju x-mesecev ne deluje, ker lahko s skripto generiam ene 100 računov, potem ti pa želim veliko sreče pri administraciji. Bi pa prepoved n-mesecev komentiranja v občutlivih temah, pomagal tistim impulzivnim uporabnikom.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Netrunner ::

Levica je izjavil:

Potrebne so spremembe v pravilniku.

Predvsem pa v glavah uporabnikov.

Levica je izjavil:

Potrebno je ometi močnejše sankcije kot samo persona non grata ampak ban glede na ip.

Ban na IP :) ja seveda ... s tem boš pa glih kaj naredil.

Levica je izjavil:

Potrebno je prepovedati čisto vso diskriminacijo in prepovedati desni populizem.

Kako pa? Kdo bo vse to moderiral?

Levica je izjavil:

Moderatorji lahko vam posredujem seznam uporabnikov kateri zagovarjajo desni populizem, da se jih ustrezno kaznuje.

Imajo glih čas in voljo preverjat tvoje trditve.

Levica je izjavil:

Slotech ne sme imeti prostora za take uporabnike, ki podpirajo stranke kot so SDS katera zagovarja Fašizem.

Kaj ni forum za vse? Vsak lahko izrazi svoje mnenje dokler ne vsiljuje le tega drugim.

Levica je izjavil:

Lahko vam priskrbim tudi kodo za forum kjet bi banali nekatere neprimerne besede katere radi govorijo desni populisti.

:)

Levica je izjavil:

Naredimo Slotech odprt za vse, ki podpirajo napredno odprto družbo in se unebimo populistov kateti uničujejo ta forum kot sem rekel imam seznam vseh uporabnikov , ki so problematični.

Naredimo ta forum spet tehnološki raje.

@OP => saj misliš dobro, vendar je brca v temo ta topic.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

mr_chai ::

Pa a vam še vedno ni jasno, da Levica trolla. Poglejte si podpis tega uporabnika, če vam še ni jasno :))

estons ::

mr_chai je izjavil:

Pa a vam še vedno ni jasno, da Levica trolla. Poglejte si podpis tega uporabnika, če vam še ni jasno :))


This.

Prav presenetljivo je, koliko uporabnikov sploh ne pošteka raznih trollov na tem forumu, in jih čisto resno jemljejo.

Folk, naučite se zadihat, preden udarite po tipkovnici.

zobnik ::

Odjav se iz slo-techa

Poldy ::

Pa saj loža ni tako slaba. Velikokrat kaj zanimivega preberem, takšne teme kot je ta me pa tudi nasmejijo. Pa kaj če trola, saj se že iz naslova vidi, da notri ne bo nič pametnega.

maticb492 ::

Jaz predlagam da se iz foruma banajo vsi hetero beli moški in se nadomestijo z kvotami, ki jih bo predlagal inštitut 8. Marec. Enako velja za moderatorje.

EDIT: Razen Shintaro.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

Levica je izjavil:

Potrebne so spremembe v pravilniku.

Potrebno je ometi močnejše sankcije kot samo persona non grata ampak ban glede na ip.

Potrebno je prepovedati čisto vso diskriminacijo in prepovedati desni populizem.

Moderatorji lahko vam posredujem seznam uporabnikov kateri zagovarjajo desni populizem, da se jih ustrezno kaznuje.

Slotech ne sme imeti prostora za take uporabnike, ki podpirajo stranke kot so SDS katera zagovarja Fašizem.

Lahko vam priskrbim tudi kodo za forum kjet bi banali nekatere neprimerne besede katere radi govorijo desni populisti.

Naredimo Slotech odprt za vse, ki podpirajo napredno odprto družbo in se unebimo populistov kateti uničujejo ta forum kot sem rekel imam seznam vseh uporabnikov , ki so problematični.


Kaj je odprta družba se mora diskutirati,to kar ti propagiraš je fašizem!
Saj ni čudno, glavni fašist je imel stranko nacionalni socializem!

dexterboy ::

OP;
:) :D 8-) :))
...smeh...solze...
( tvoj podpis o tebi vse pove )
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Gagatronix ::

maticb492 je izjavil:

Jaz predlagam da se iz foruma banajo vsi hetero beli moški in se nadomestijo z kvotami, ki jih bo predlagal inštitut 8. Marec. Enako velja za moderatorje.

EDIT: Razen Shintaro.


Predlagam, da se s foruma odstranijo vsi, katerim je znanje uporabe predlogov s/z spanska vas.

illion ::

Gagatronix je izjavil:


Predlagam, da se s foruma odstranijo vsi, katerim je znanje uporabe predlogov s/z spanska vas.


Wut? Predlogi slovenskih železnic so zmeraj dobri, kdo pa ima probleme žnjimi?

Scaramouche3 ::

znanje uporabe predlogov s/z spanska vas.

Misliš španska...

zee ::

Dovolj blodenj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlog spremembe na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
728044 (5766) vnetidebater

Imperij vrača udarec (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21128663 (24291) vostok_1
»

Netflix pobrisal vse kritike uporabnikov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
15224894 (18914) leiito
»

ban iz foruma

Oddelek: Loža
203361 (2505) Ziga Dolhar

Več podobnih tem