» »

Imperij vrača udarec

Imperij vrača udarec

1
...
3 4
5
»

vostok_1 ::

Semafor je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Nisi me razumel, i don't care about your question, ker je irelevantna.


Te ne briga ali ne upaš, ker bi bil miselni zločin?
Kako te lahko briga za ljudi, če trdiš da je nepomembno na podlagi preteklih dogodkov sklepati na posledice v prihodnosti?


Kaj tebi ni jasno?

Vzhodna evropa ni imela nič s tistim člankom, ki si ga postal.
I don't care, it's not my business. Če sem še par dni nazaj se prepričeval, da se moram do njega opredelit kot so-krivec....not anymore.
To ni moje maslo, let them deal with it.

Moja pozicija do afrike je jasna.
Afrika se bo v tem stoletju dovolj stabilizirala, da ne bo več tako divja.

Da pa bi sovražil Afričane ker imajo pač statistično nižji IQ ni moja ideologija. To je perhaps tvoja, od nazijev in od zahodnjakov, ki so jih izkoriščali kot živino.
Jz pa sem se opredelil do tega.

zmaugy je izjavil:

@Vostok: Lahko tudi ti greš na Poljsko.


Ni potrebe. 99% vzhodne evrope ima dokaj čisto vest.

Problem nam delajo pretežno naziji, ki tudi uničujejo naš ugled.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Semafor ::

vostok_1 je izjavil:


Afrika se bo v tem stoletju dovolj stabilizirala, da ne bo več tako divja.


LOL



vostok_1 je izjavil:


Da pa bi sovražil Afričane ker imajo pač statistično nižji IQ ni moja ideologija. To je perhaps tvoja, od nazijev in od zahodnjakov, ki so jih izkoriščali kot živino.


Tipično. Naci, naci, naci...

vostok_1 je izjavil:


ki so jih izkoriščali kot živino.


Top 10 Black Slaveowners

The Arab Muslim Slave Trade Of Africans, The Untold Story

The Islamic Trade in European Slaves


Slavery among Native Americans in the United States

vostok_1 ::

Semafor je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Afrika se bo v tem stoletju dovolj stabilizirala, da ne bo več tako divja.


LOL



vostok_1 je izjavil:


Da pa bi sovražil Afričane ker imajo pač statistično nižji IQ ni moja ideologija. To je perhaps tvoja, od nazijev in od zahodnjakov, ki so jih izkoriščali kot živino.


Tipično. Naci, naci, naci...

vostok_1 je izjavil:


ki so jih izkoriščali kot živino.


Top 10 Black Slaveowners

The Arab Muslim Slave Trade Of Africans, The Untold Story

The Islamic Trade in European Slaves


Slavery among Native Americans in the United States


Graf je jasen ja. To bo problem. Zato pa sem predstavil moj plan.
Kljub rasti to ne pomeni, da bo afrika ostal hell hole. Najhujše bo to vmesno obdobje, ko še ne bo infrastrukture in ekonomije prebivalstva pa veliko. Saj vidiš, da ima krvulja prevojno točko.
V tem času bo zahodna evropi izginila, ker takrat bo invazija največja.
Proti koncu stoletja, bo v afriki dovolj civilizacije, da se bo že dalo kaj planirat in ne samo paničarit.


Glej. Kaj naj ti rečem. Naziji so obsedeni z zatiranjem "slabših" ras.
Mene/nas to ne briga. Rad bi živeli v miru z čim manj prelivanja krvi in izkoriščanja ter poštenimi odnosi z sosedi.
Trenutno smo za zahodno evropo bolj ali manj plen. Zahodnjaki, nas še ne jemljejo kot enakovredne.


Glede podanih linkov, jaz to vse vem.
Zdi se mi, da ti mojih postov sploh nisi bral.
Drugače bi vedel, da ko okličem koga za nazija, je ta res nazi.
Nisem jype.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

PS. Naj ti povem, zakaj so naziji #1 grožnja mojemu planu in prihodnosti Evrope.

1. Želijo krivdo sužnjelastnikov prenesti na nedolžne vzhodnjake.
2. Kvarijo nam ugled. Ko patriotski Poljak, Čeh, Slovak, Romun, Slovenec ... izjavi, da je ponosen na svojo zgodovino...se zraven pritihotapi nek podli nazi, ki si mane roke in na glas laja "hej, veš tisti umazani zamorci, a ni boljše da jih iztrebimo? Pa tudi ta dežela pravzaprav pripada Arijcem."
Ko tujci to slišijo si mislijo...hej tej vzhodnjaki pa niso nič boljši od ex-sužnjelasntikov.
3. So izdajalci.
4. Večina nazijev je hipokritov in intelektualnih pičkic ki si ne upajo naredit DNK test.

Skratka. Nepoboljšljive nazije treba po hitrem postopku fojbirat if we stand any chance of survival.
Za ostale pa kot sem rekel. Naredite DNK test and make your decision.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Semafor ::

vostok_1 je izjavil:

PS. Naj ti povem, zakaj so naziji #1 grožnja mojemu planu in prihodnosti Evrope.

1. Želijo krivdo sužnjelastnikov prenesti na nedolžne vzhodnjake.
2. Kvarijo nam ugled. Ko patriotski Poljak, Čeh, Slovak, Romun, Slovenec ... izjavi, da je ponosen na svojo zgodovino...se zraven pritihotapi nek podli nazi, ki si mane roke in na glas laja "hej, veš tisti umazani zamorci, a ni boljše da jih iztrebimo? Pa tudi ta dežela pravzaprav pripada Arijcem."
Ko tujci to slišijo si mislijo...hej tej vzhodnjaki pa niso nič boljši od ex-sužnjelasntikov.
3. So izdajalci.
4. Večina nazijev je hipokritov in intelektualnih pičkic ki si ne upajo naredit DNK test.

Skratka. Nepoboljšljive nazije treba po hitrem postopku fojbirat if we stand any chance of survival.
Za ostale pa kot sem rekel. Naredite DNK test and make your decision.


Vem da je to iz enega holiwood filma, samo se ne morem spomniti točnega naslova.

vostok_1 ::

Downfall?


Kakorkoli že, bodite pametni in ne storite, da bo ponovno potrebno zagnati obrat Barbarin rov.
Če imate problem z črnci in jih želite iztrebiti, piss off to germany or something.
We don't take kindly to your kind around here.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Semafor ::

vostok_1 je izjavil:


Če imate problem z črnci in jih želite iztrebiti, piss off to germany or something.


Sedaj mi je jasno. Misliš da znaš brati misli drugim in veš da želimo iztrebiti afričane, čeprav tega ni noben nikjer sploh napisal. Še Hitler tega ni izjavil, verjetno si po nesreči bral misli Trumpu :))

Ti ne zamerimo, začetni znaki shizofrenije pred diagnozo so zakompliciran del življenja.

vostok_1 ::

PS. God damn it. Sedaj se počasi zavedam koliko škode je pravzaprav naredil Nacizem. Pa ne samo materialne in človeške med vojno. To bi že nadoknadili.
Predvsem intelektualne. Okužil je vzhodnjake s samo-uničevalno ideologijo in nam omadeževal mednarodni ugled pri prihodnjih poslovnih partnerjih.
Ta škoda je težko popravljiva oz. bo potreben superhuman effort, da se znebimo te anti-vzhodnjaške ideologije.

Semafor je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Če imate problem z črnci in jih želite iztrebiti, piss off to germany or something.


Sedaj mi je jasno. Misliš da znaš brati misli drugim in veš da želimo iztrebiti afričane, čeprav tega ni noben nikjer sploh napisal. Še Hitler tega ni izjavil, verjetno si po nesreči bral misli Trumpu :))

Ti ne zamerimo, začetni znaki shizofrenije pred diagnozo so zakompliciran del življenja.


Daj ne bodi pička. Povej nam že enkrat kje stojiš politično.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Semafor ::

vostok_1 je izjavil:

Sedaj se počasi zavedam koliko škode je pravzaprav naredil Nacizem.


Popolnoma drži.

The Nazi Regime Set the Trans Rights Movement Back Decades. Here’s How.

vostok_1 ::

Je to subtilni poskus potrditve, tvoje afinitete do nazi ideologije?

Look...i'm willing to ignore it this time, but you need to fuck off back to Germany. Ne zanima me ne trans svet ne vaše posmehovanje le tega.
Če bo sreča dala in se bo moja ideja razširila, bo punch a nazi postal narodni šport.

Sicer pa jype, ti dolgujem javno opravičilo.
I knew nazis were bad, ampak i didn't realize it would be this bad.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Furthermore...politične stranke, ki bi bile pripravljene ohraniti dediščino vzhodne evrope so zaradi nazi infiltratorjev na slabem glasu.
Škoda je enormna and i'm not yet sure kako se znebiti nazijev in our midst.
Vzhodnoevropski patriot nima nobenega razloga za zaničevati afričane, ravno tako nima nobene imperative jih unquestionably gostiti due to guilt.
ŠE POSEBEJ nima nobene dolžnosti sprejemati kebab. Le ta je namreč na našem ozemlju skoraj pol tisočletja izvajal light-genocid in zasužnjeval naše narodnjake in so-narode.
Širjenje islama mora na vzhodu nemudoma biti omejeno in znižano na benigni nivo.
Zakaj še ni...zato ker so nas zahodni naziji prepričali, da smo sokrivi.
Prekleto...če bi pra-pra dedku omenil, da danes puščamo islamu tu na vzhodu prosto pot in kako je to kul, bi te vrjetno prebutal. Njegovega očeta ali dedka so skoraj zagotovo terorizirali turki.
Ta isti turki, ki sedaj sredi Ankare/Konstantinopla vrtijo Novo Zelandski pokol in obtožujejo "nas Evropejce".
This must stop...immediately.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Sicer pa tako.
Dolžnost vsakega patriota iz dane vzhodnoevropske dežele, je da izloči nazije iz svoje dežele.
Torej, če ste ponosni Slovak recimo, v nazi ideologiji nimate skoraj nič uporabnega in je pravzaprav za vas škodljiva.
Če ste čistokrvni arijec na slovaškem, lahko ste sicer nazi, ne morete pa biti obenem patriot. Zato ker nazi ideologija veleva izničenje Slovaške in genocid njenega prebivalstva.
V tem primeru se prosim izselite v vaš zgodovinski heimat, recimo v Nemčijo.
Za vse nearijce oz. mešančke je nacizem vam sovražen, četudi vas je uspel prepričati, ker ste morda imeli trenutek šibkosti ali manjko pripadnosti nekemu klanu...nacizem ni za vas. Izločite ga.
Imate dovolj bogato pogansko/judeo-krščansko dediščino, da si najdete smisel in pripadnost.
Formirajte patriotske skupine...in ne pustite nazijem niti blizu! In fact, punch an (actual) nazi if you see one.

Ko vas bodo kulturni relativisti tipa jype (ki se skušajo ogniti reparacijam) obtoževali rasizma. Imate čisto vest. Zgolj povejte, da so za vas afričani le še eno ljudstvo, do katerega nimate nobenih zamer ne dolgov. Tko ko nimate do eskimov ali filipincev. It's just another ethnic group trying to make a living on this planet.
Povejte jim zgodbo vašega ljudstva in nadaljujte s potjo.

Always keep kulturne relativiste in post-moderniste in check. Če vas konkretno jebejo, jebite nazaj z obilico argumentov, ki sem jim vam predstavil.

Go. Spread the word and let's build our future.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Američani izvedli kibernetski napad na Iran

Oddelek: Novice / NWO
348920 (5576) Poldi112
»

Senat ZDA: Rusija je za vmešavanje v volitve uporabila vsa večja družabna omrežja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
16926171 (21361) gozdar1

Trumpov zid na meji (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Problemi človeštva
1331112509 (80502) BigWhale

Več podobnih tem