» »

YouTube Premium

YouTube Premium

««
«
1 / 8
»»

Okapi ::

Zadnje čase precej gledam YouTube (novice iz Ukrajine, muzika, dokumentarci, predavanja...), in so mi dokončno presedli s količino reklam. V glavnem, 7,2 € mesečno za YouTube Premium sicer ni ravno povsem zanemarljivo, ampak zaenkrat ugotavljam, da je vredno denarja.

Še kdo, ki plačuje, da ne gleda reklam?

gwtlwesncw ::

TO gledaš kje na tv ali na računalniku? Saj pa nimaš reklam na računalniku.

Je p0f (z enim drugim vzdevkom takrat) enkrat objavil tiste rule z uBlock in jaz sem v blaženem nezavedanju komercialnih injektov na internetu.

Saj pravim, ded je strupenega jezika, je pa v resnici en od pet najbolj koristnih slo-techarjev, če zmoreš pogledati čez to.

Okapi ::

Uporabljam povsod - na tv, tablici, telefonu, računalniku. In seveda imaš povsod tudi reklame, včasih na začetku videa, pri daljših pogosto tudi vmes vsaj enkrat. In nekatere reklame so zelo dolge, tako da jih moraš ročno prekinit, kar je zoprno, če recimo poslušaš neko predavanje ali podcast in nisi ravno blizu naprave, ali če voziš.

gwtlwesncw ::

Ja, ja, potem nimaš ustreznih rulov, pošteno povem, da reklame že prav pogrešam na računalniku, ne budalim. Na tvju pa so res ekstra zoprni

Daj link, ki te nadleguje, da vidim, kaj bo naredilo, če ga bo meni zblockalo ali ne.

uBlock dela tudi na tizen tv? hmm... moram pogledat, res :-) *facepalm*

Zgodovina sprememb…

Masayoshi ::

Če imaš android tv je pravi naslov STN Beta apk

Zgodovina sprememb…

Egidij88 ::

Youtube Vanced na Androidu in Firefox + ad blocker na Windows.

XS!D3 ::

Okapi je izjavil:


Še kdo, ki plačuje, da ne gleda reklam?

Plačujem, ampak turški Family account, ki pride 25,99TRY (trenutno je to 1,63€) na mesec za celo družino na vseh napravah (ključno mi je predvsem na TV).

Nikonja ::

Jaz pa čez Indijo family account in pride cca 1,2 eur na mesec, baje je zdaj Argentina najcenejša... za ta dnar se mi ne da zaj... z blockerji, vpn-i in drugimi kur... palci, 15 eur na let bom že preživel.
Škoda ker se tudi druge ne da "nategnit" na podoben način, sem poskusil z Netflixom, Apple TV, Amazon, Spotify... pa ni šlo.

Tero ::

Imam yt premium že nekaj časa( in nimam netflixa in podobnih) ker večina videja ki ga gledam niso serije ali filme ampak youtube. Poslušam tudi glasbo na youtube music ki je vštet v to ceno in ne rabiš spotixy tidal itd...
Mislim da je vredno denarja.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

6151 ::

Nikonja je izjavil:

Jaz pa čez Indijo family account in pride cca 1,2 eur na mesec, baje je zdaj Argentina najcenejša... za ta dnar se mi ne da zaj... z blockerji, vpn-i in drugimi kur... palci, 15 eur na let bom že preživel.
Škoda ker se tudi druge ne da "nategnit" na podoben način, sem poskusil z Netflixom, Apple TV, Amazon, Spotify... pa ni šlo.


Spotify se da z poljsko kartico na revolutu, cca 30% off
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

janezvalva ::

Okapi je izjavil:

Zadnje čase precej gledam YouTube (novice iz Ukrajine, muzika, dokumentarci, predavanja...), in so mi dokončno presedli s količino reklam. V glavnem, 7,2 € mesečno za YouTube Premium sicer ni ravno povsem zanemarljivo, ampak zaenkrat ugotavljam, da je vredno denarja.

Še kdo, ki plačuje, da ne gleda reklam?

youtube app daj na "disable", instaliraj brave browser. rešeno.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

judoka ::

Kompliciranje v fundament. Ublock origin extension in adijo yt oglasom. Ni treba nic stimat. 30 sek dela.

Ganon ::

Opera jih na računalniku samodejno blokira, ne potrebuješ nobene navlake.

cias ::

Vanced na android. Ne rabiš root.
Ublock na računalnik.

Na Androidu menda tudi z Luckypatcherjem lahko popraviš youtude.

borut_p ::

Ad blocker za winse in ad blocker browser na android. Nobenih reklam nikjer

kaiser04 ::

Kaj pa za android tv? Vanced mi ne dela, ce streamam iz phona (tudi iz vanced) pa mi vseeno prikazuje reklame na tv.

p0f ::

Bolj kot boste placevali za youtube, bolj boste placevali za youtube. Nehajte noreti, ce se bo poteza z youtube premium googlu izkazala za profitabilno bo vedno vec stvari zaklenjenih in mesecna narocnina bo vedno visja. Sami sebi v posteljo serjete.

cias ::

Jaz gledam praktično samo še Odysee.
Jutube je ratal samo še reklama in fox/cnn zatočišče video izrezkov.

Gagatronix ::

cias je izjavil:

Jaz gledam praktično samo še Odysee.
Jutube je ratal samo še reklama in fox/cnn zatočišče video izrezkov.


Youtube ti ponuja samo vec tega kar ze tako gledas. Ce ti ponuja FOX/CNN pomeni, da si gledal FOX/CNN.

Drugace pa ja, kot je ze bilo napisano uBlock, Enhancer for Youtube tudi prav pride, ne pa placevanje lmao.

KTr1sk ::

Youtube Vanced je odličen, ampak bo sčasoma nehal delovati, obstaja pa alternativa za andoroid in to je
NewPipe, deluje brez težav
https://newpipe.net/#download
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

mtosev ::

Jaz, če bi gledal dosti youtub bi pač plačal. Za Netflix in HBO max že plačujem. Na YouTube pač vidim oglase, ki jih skipnem ko lahko.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gagatronix ::

Ali pa ce nisi butec in uporabljas telefon dejansko kot telefon ?

cias ::

Gagatronix je izjavil:



Youtube ti ponuja samo vec tega kar ze tako gledas. Ce ti ponuja FOX/CNN pomeni, da si gledal FOX/CNN.



Če pa to verjameš...

enemon ::

KTr1sk je izjavil:

Youtube Vanced je odličen, ampak bo sčasoma nehal delovati, obstaja pa alternativa za andoroid in to je
NewPipe, deluje brez težav
https://newpipe.net/#download


Zakaj naj bi vanced nehal delovati, prvič slišim.

KTr1sk ::

enemon je izjavil:

KTr1sk je izjavil:

Youtube Vanced je odličen, ampak bo sčasoma nehal delovati, obstaja pa alternativa za andoroid in to je
NewPipe, deluje brez težav
https://newpipe.net/#download


Zakaj naj bi vanced nehal delovati, prvič slišim.

https://racunalniske-novice.com/to-je-k...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

KTr1sk ::

Tudi tisti, ki uporabljajo plačljiv Youtube premium jim je bil Youtube Vanced bolj všeečen kot premimum, ima nekakšne druge "bonbončke" ;)...ampak k sreči je tudi Newpipe podoben :=)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

enemon ::

KTr1sk je izjavil:

enemon je izjavil:

KTr1sk je izjavil:

Youtube Vanced je odličen, ampak bo sčasoma nehal delovati, obstaja pa alternativa za andoroid in to je
NewPipe, deluje brez težav
https://newpipe.net/#download


Zakaj naj bi vanced nehal delovati, prvič slišim.

https://racunalniske-novice.com/to-je-k...


Aha, tnx. Baje prihaja Revanced, ampak ni še čisto dokončan.

KTr1sk ::

@enemon: no super bo še boljši app verjetno :), vedno obstajajo rešitve, ne vem zakaj še kdo uporablja navaden Youtube z reklamami, že leta uporabljam alternative ;)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Gagatronix ::

cias je izjavil:

Gagatronix je izjavil:



Youtube ti ponuja samo vec tega kar ze tako gledas. Ce ti ponuja FOX/CNN pomeni, da si gledal FOX/CNN.



Če pa to verjameš...


Meni kaze samo elektroniko, zato ker samo to spremljam. V zadnjih 10 letih nisem videl ene FOX/CNN zadeve.

Pa pojdi in pogruntaj.

ETI3n ::

Okapi je izjavil:

Zadnje čase precej gledam YouTube (novice iz Ukrajine, muzika, dokumentarci, predavanja...), in so mi dokončno presedli s količino reklam. V glavnem, 7,2 € mesečno za YouTube Premium sicer ni ravno povsem zanemarljivo, ampak zaenkrat ugotavljam, da je vredno denarja.

Še kdo, ki plačuje, da ne gleda reklam?

Da, vsak mesec, in mi ni žal.Če dajem keš za bedarije, potem lahko namenim tudi za svoje potrebe.

sfaljk ::

Kako pa to rešujete na ipad os? Razen,da plačaš naročnino.

gregyk ::

Danes naročil family premium za 1.70eur na mesec (argentinski vpn).

gwtlwesncw ::

Hmm, pa res, zelo zanimivo ugodno. Pa samo plačaš preko vpn in je, nič sistem ne kontrolira, da je sumljivo dosti gledanja izven regije naročanja?

Bomo mi to zmagali malo večkrat potem :-)

Grem kar sprobat na eni tv :-)

Zgodovina sprememb…

Mike_Rotch ::

Plačujem. Ad blocker na računalniku sicer imam, na TVju pa ne. Pa na telefonu (iOS) pride prav predvajanje ob izklopljenem ekranu, ker je YT moj primarni vir glasbe, podcastov in novic.

d4vid ::

Kot so že drugi napisali prednosti...
Najbolj so mi šli na jetra oglasi. Sem nekaj reševal s vance, pa ni bilo to to, pa sem vzel premium in imam mir. Poslusanje v ozadju in yt music sta še dva plusa.

Moram poskusit tale argentinski trik, pa vzet family pack, da pokrijem še familjo.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Nikonja ::

Youtube oglase res lahko obrneš okoli z Vanced in podobni, ampak YT Music pa žal ne, in samo zaradi tega je vredan denarja enako kot Spotify, Deezer... in podobni.

cias ::

Nikonja je izjavil:

Youtube oglase res lahko obrneš okoli z Vanced in podobni, ampak YT Music pa žal ne, in samo zaradi tega je vredan denarja enako kot Spotify, Deezer... in podobni.


Vanced manager ima tudi YT Music.

Gagatronix ::

Ja, res, ker dejmo streamat muziko. Jaz imam svojo zbirko mp3-jev in to je to. :)) Pa mi noben ne serje z oglasi in boh ve cem se. Pa se vse je na mojih diskih, ne pa nekje v oblaku, od koder lahko mrkne zato ker je nekdo prdnil pravniku v ksiht.

stevemcq_ ::

sfaljk je izjavil:

Kako pa to rešujete na ipad os? Razen,da plačaš naročnino.


Sam že kakšno leto uporabljam na telefonu in pa na tablici uYou+ aplikacijo. Deluje vrhunsko od samega začetka in jo definitivno priporočam. Lp

https://www.reddit.com/r/sideloaded/com...

gwtlwesncw ::

Youtube ni samo streamanje (po možnosti, starodobnih) glasbenih mp4jev, čeprav ga očitno tako nekateri uporabljate. Sicer pa, koga briga.

Zgodovina sprememb…

KTr1sk ::

stevemcq_ je izjavil:

sfaljk je izjavil:

Kako pa to rešujete na ipad os? Razen,da plačaš naročnino.


Sam že kakšno leto uporabljam na telefonu in pa na tablici uYou+ aplikacijo. Deluje vrhunsko od samega začetka in jo definitivno priporočam. Lp

https://www.reddit.com/r/sideloaded/com...

..tega še nisem probal, a to je dejansko za iphone, ker ima .ips končnico? S katerim program je najlažje naložit na Andoroid telefon/tablico?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Daniel ::

Z nobenim, ker je za Iphone.

KTr1sk ::

Ok, hvala za info, NewPipe dela čisto ok, ampak sem mislil, da obstaja še kaj ko ne vem ;)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

PARTyZAN ::

kaiser04 je izjavil:

Kaj pa za android tv? Vanced mi ne dela, ce streamam iz phona (tudi iz vanced) pa mi vseeno prikazuje reklame na tv.


https://smartyoutubetv.github.io/

OK.d ::

Kaj pa kakšen aplikacija-obvoz za android auto?
LPOK.d

sfaljk ::

gregyk je izjavil:

Danes naročil family premium za 1.70eur na mesec (argentinski vpn).


Pozdravljeni.

Mene pa zanima postopek izvedbe tega. Zadeva z VPNjem mi je jasna. Zanima pa me ali je bilo potrebno izdelati tudi nove "argentinske" google račune s pomočjo VPNja, ali lahko vpišeš že obstoječe, ki so narejeni v Sloveniji? Nadalje, kako je s pšlačilom. Ali je možnost plačila z že obstoječim Paypal računom? Ali potrebuješ kaj drugega? Predvsem pa ali je pametno z že obstoječimi računi se prijavljati v storitev, kjer je popolnoma razvidno, da boš goljufal pri naročnini (predvidevam da te sicer lahko dobijo brez težav tudi če si si ustvaril račune samo za ta namen, saj pri dostopu do računov in uporabi Youtuba ne boš stalno uporabljal VPNa).

Hvala za odgovor.

Nikonja ::

cias je izjavil:

Nikonja je izjavil:

Youtube oglase res lahko obrneš okoli z Vanced in podobni, ampak YT Music pa žal ne, in samo zaradi tega je vredan denarja enako kot Spotify, Deezer... in podobni.


Vanced manager ima tudi YT Music.


Ne nima, imaš samo pristop do muzike na YT ampak ne do celotne kolekcije muzike na YT Music (dve različne stvari) kot je ponujajo podobne platforme kot Spotify, Deezer ali Apple Music. Zdaj ali vam se to splača sami se odločite, meni definitivno ja, končno imam dostop do skoraj vsega kar radi poslušam, kadarkoli in kjerkoli. In za ta drobiž res ne bom razbijal glavo...

sfaljk je izjavil:

gregyk je izjavil:

Danes naročil family premium za 1.70eur na mesec (argentinski vpn).


Pozdravljeni.

Mene pa zanima postopek izvedbe tega. Zadeva z VPNjem mi je jasna. Zanima pa me ali je bilo potrebno izdelati tudi nove "argentinske" google račune s pomočjo VPNja, ali lahko vpišeš že obstoječe, ki so narejeni v Sloveniji? Nadalje, kako je s pšlačilom. Ali je možnost plačila z že obstoječim Paypal računom? Ali potrebuješ kaj drugega? Predvsem pa ali je pametno z že obstoječimi računi se prijavljati v storitev, kjer je popolnoma razvidno, da boš goljufal pri naročnini (predvidevam da te sicer lahko dobijo brez težav tudi če si si ustvaril račune samo za ta namen, saj pri dostopu do računov in uporabi Youtuba ne boš stalno uporabljal VPNa).

Hvala za odgovor.


Jaz ko sem to naredil sem se na mobitelu prikoplil z tunnel bear (VPN) na Indijo, zamenjal naslov na accountu na Indijskega in potem kupil naročnino z isto kartico kot prej. Po kakšnem tednu sem zamenjal naslov nazaj na SLo ker mi je skoz ponujalo neke Indijske hite :)
Glej tko imam že kakšnih 3 let in do zdaj nisem imel problemov, ko bodo pogruntali ti bodo samo začeli računat naročnino v lokalni valuti/vrednosti, tko da se ne sekiraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

joze67 ::

Vsekakor pa je smisleno take mahinacije izvajati na računu, ki ni tvoj glavni. V najslabšem primeru se lahko ponudnik odloči, da resno kršiš pogoje uporabe, in ukine račun. Če je nanj vezanih par 100GB podatkov in poštni naslov, katerega uporabljajo vse spletne banke in druge resne storitve, ni prijetno.

PINki ::

stevemcq_ je izjavil:

sfaljk je izjavil:

Kako pa to rešujete na ipad os? Razen,da plačaš naročnino.


Sam že kakšno leto uporabljam na telefonu in pa na tablici uYou+ aplikacijo. Deluje vrhunsko od samega začetka in jo definitivno priporočam. Lp

https://www.reddit.com/r/sideloaded/com...

Hvala za tole!

Bokoko ::

Ali je kdo za naše področje SI našel način za letno naročnino? Se pravi plačam YouTube Premium 1x letno, namesto mesečno. V svojih nastavitvah tega ne najdem. Sem pa obstoječi naročnik.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38382350 (869) OK.d
»

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
925576 (910) tomlin
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32728938 (7033) Mato989
»

Netflixova palica dosegla tudi Slovenijo, YouTube podražil Premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9211472 (4830) svecka
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615541 (8050) OK.d

Več podobnih tem