» »

Dostava hrane v nebo

Dostava hrane v nebo

ales85 ::

111111111111 je izjavil:

ales85 je izjavil:


Pa najbrz ne nameravas povedati, da bo veckrat naroceval hrano, ko bo imel otroke? Ce jih ze nima.

Male ali velike? Ne vem zakaj bi to sploh imelo kaksno vlogo

Da. :) Ko sva z ženo brez otrok, ne kuhava ampak hrano naročiva. :D

Ker kuhamo vse ostale dneve. :D povdarek je na tem, da se nama niti v gostilno ne da iti. :D

Zanimivo posplosevanje, da naj bi bilo vsi taksni, ko pridejo otroci...

Endivja ::

Res ste nesposobni daš otroke v kuhinjo in naj kuhajo saj zato smo jih pa naredili.

FireSnake ::

Dostava hrane bi se morala podražiti za faktor 10 ali 15.
To bi vas spametovalo do te mere, da bi začeli sami kuhati.

Sploh ne veste kake zajedalce podpirate.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

ales85 je izjavil:


Zanimivo posplosevanje, da naj bi bilo vsi taksni, ko pridejo otroci...

Je in ni posploševanje. Prej tudi midva nisva koristila dostave, sva šla raje ven jest. Sedaj pa ko gredo vsi štirje k babici, sva najraje doma, kaj prebereva pogledava kakšen film in si hrano naročiva. Pri prvem sva še kuhala. :D

Lepo ostaneš udobno v trenirki in se ti ni treba rihtat za ven in uživaš v miru in tišini, ki ti je neverjeten v lastni hiši. :D

ZAto je moje vprašanje čisto na mestu. :D

FireSnake je izjavil:

Dostava hrane bi se morala podražiti za faktor 10 ali 15.
To bi vas spametovalo do te mere, da bi začeli sami kuhati.

Sploh ne veste kake zajedalce podpirate.

A nismo že dorekli, da niti o medu nimaš pojma, pa ga tvoj foter prideluje doma?

Sedaj bi se pa menil o tem kako se kuha? Treba najprej kaj vedeti o tem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

ales85 ::

111111111111 je izjavil:


Je in ni posploševanje.

Seveda samo je, nic "ni". Vama se pac ne da, jaz sicer obcasno kaj narocim, ampak to je 1x na teden. Pa se to ne vedno.

Pa te ne obsojam, samo neumnega posplosevanja pa ne morem prenasati brez odziva.

Horas ::

111111111111 je izjavil:

kuall je izjavil:

bizarno, da kdo sploh naroča hrano. po moje ne bom nikoli v življenju tega koristil.
al si sam skuhaš, če pa že hočeš jesti narejeno hrano je boljša izkušnja iti v mesto in še kaj videti.

Heh, že imaš otroke?


kaj ma to veze? imam sam dva otroka, pa ne naročujemo ama nič. vse kuhamo in pečemo doma. včasih po več porcij pa v skrinjo ali hladilnih za čez teden. otroci kot izgovor da ni časa kuhat ali volje? prosim...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

joze67 ::

Horas je izjavil:

111111111111 je izjavil:

kuall je izjavil:

bizarno, da kdo sploh naroča hrano. po moje ne bom nikoli v življenju tega koristil.
al si sam skuhaš, če pa že hočeš jesti narejeno hrano je boljša izkušnja iti v mesto in še kaj videti.

Heh, že imaš otroke?


kaj ma to veze? imam sam dva otroka, pa ne naročujemo ama nič. vse kuhamo in pečemo doma. včasih po več porcij pa v skrinjo ali hladilnih za čez teden. otroci kot izgovor da ni časa kuhat ali volje? prosim...

Branje...

111111111111 je izjavil:

Ko sva z ženo brez otrok, ne kuhava ampak hrano naročiva. :D
Ker kuhamo vse ostale dneve. :D povdarek je na tem, da se nama niti v gostilno ne da iti. :D

111111111111 ::

ales85 je izjavil:


Seveda samo je, nic "ni". Vama se pac ne da, jaz sicer obcasno kaj narocim, ampak to je 1x na teden. Pa se to ne vedno.

Pa te ne obsojam, samo neumnega posplosevanja pa ne morem prenasati brez odziva.

Kje pa je bilo posploševanje? Zame se je tendenca do dostave spremenila, ko sem dobil otroke. ZAto sem ga vprašal, če že ima otroke, njega specifičnega. Seveda se vedno najde nekdo, ki vpije: "Posploševanje, sedaj pa vsak, ki ima otroke naročuje dostavo." Če ti bralno razumevanje ne štima, ne morem biti jaz kriv zato.

Horas je izjavil:


kaj ma to veze? imam sam dva otroka, pa ne naročujemo ama nič. vse kuhamo in pečemo doma. včasih po več porcij pa v skrinjo ali hladilnih za čez teden. otroci kot izgovor da ni časa kuhat ali volje? prosim...

Prosim preberi ostale moje komentarjev tej temi, preden se brezveze užigaš.

EDIT: Vidim, da te je že Jože opozoril.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

ales85 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Endivja je izjavil:

Ko sem še imel psa sem naročal vsak dan, danes pa ne več.


Aleš, tole razumeš? Razloži še nam ostalim...

Sem se komaj zadrzal, da nisem komentiral :))

@Endivja je trol. In ta zapis je čisto trolanje teme, ker nič ne drži od tega zapisa. Endivja ni imel psa, niti ni naročeval takrat hrane. Trola pa celi forum s takimi podobnimi vpisi. Preletite malo tega uporabnika, kateri si je ta račun odprl pred 5. dnevi.

Endivja ::

Sem imel psa z imenom Floki, bil je dober pes in tudi hrano sem naročeval dnevno, vedno je vse pojedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

kamiKaZaA ::

Pomembno sporočilo ostalim so forumašem:

132932 ::

Kaksno narocevanje hrane, ste zmesani? Postali tako leni, da se vam ne da malo sprehodit. Popoldne pa hrckat v fitness, mar ne?

Endivja ima na nek nacin prav, samo jaz njegovo izjavo razumem, da ste v svoji kletki kot psi in cakate, da vam hrano dostavijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

Badwolff ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pomembno sporočilo ostalim so forumašem:



Ampak men je pa zabaven.
Itak tle pol ljudi piše oslarije, al posiljuje ljudi s svojimi svetovnimi nazori.

bauci ::

Imaš prav. Nekateri troli so prav zabavni in neškodljivi.

kamiKaZaA ::

Potem sta pa oba vabljena v temo "socjalna pomoč", da še vaju malo potrola kak je on na socialki in je vsaki dan za psa plačeval drago dostavo, ker ni imel časa da bi se sprehodil s pesom do štacune (a nikjer ne dela):

https://slo-tech.com/forum/t813151/p786...

Pa pol še malo obiščita njegovo temo "Kvačkanje", ker je že 1000 tem z drugimi računi odprl in je vseeno našel novo temo za trolanje slo-techovcev:

https://slo-tech.com/forum/t813172/zace...

In račun Endivja je kreiran 7.3.2023, pa je že pol Slo-techa potrolal s svojimi 100 komentarji.

Endivja ::

Kamikaza ti si zaklenjen že iz najmanj 100 tem in ti boš pameten? :)) Kaj se ga greš a misliš da si pomemben? Obnašaš se kot nek policaj z majhnim tičem in nepotešeno babo doma.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Endivja ::

Točno vem kaj ti gre v nos, jaz lahko odprem temo o kvačkanju z 7 dni starim accountoum. Tebi je pa to onemogočeno in zdaj si jezen. V prostem času kadar ne kvačkam sem tudi psiholog.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

bauci ::

Sem prebral obe omenjeni temi in se zabaval. Glavno je da ni zaljiv do ostalih. Če ima pa svoje fantazije pa tut prav.

kamiKaZaA ::

bauci je izjavil:

Sem prebral obe omenjeni temi in se zabaval. Glavno je da ni zaljiv do ostalih. Če ima pa svoje fantazije pa tut prav.

Praviš da ni žaljiv?

https://slo-tech.com/forum/t809548/p785...

Endivja je izjavil:

To še vedno ne spremeni dejstva, da si moten in si padel iz pizde direkt na beton. Res me zanima kaj počneš v življenju s takšnim intelektom.. Pritiskaš gumbe na liniji ali prazniš greznice?

Verjetno prazniš greznice saj ob tem lahko grgraš drek in si utrjuješ imunski sistem. Prava svinja nesocalizirana.

Dimnik ::

kamiKaZaA je izjavil:

ales85 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Endivja je izjavil:

Ko sem še imel psa sem naročal vsak dan, danes pa ne več.


Aleš, tole razumeš? Razloži še nam ostalim...

Sem se komaj zadrzal, da nisem komentiral :))

@Endivja je trol. In ta zapis je čisto trolanje teme, ker nič ne drži od tega zapisa. Endivja ni imel psa, niti ni naročeval takrat hrane. Trola pa celi forum s takimi podobnimi vpisi. Preletite malo tega uporabnika, kateri si je ta račun odprl pred 5. dnevi.


Ja, ja, jokcaš kot majhen otrok.....
Od kje ti veš kaj je on imel ali ni imel...
Trola, naj, saj je zabaven, glede tebe pa mislim, da ne trola, ima kar prav.
Saj tvoje pisanje jemlemo kot trolanje, ti pa misliš,da te resno jemljemo,
Glede odpiranja novih tem, prepovedi v temah itd.... a si se kdaj vprašal zakaj?
Če ti ne bo kapnilopovej, ti bomo pomagali, magari endivija s trolanjem...

elektronorc ::

Dostava hrane je za lenuhe. Me ne čudi zakaj je toliko obilnih, zavaljenih,oseb.

Badwolff ::

You must be fun at parties.

elektronorc ::

Prinesem s sabo :)

111111111111 ::

Kaj a bacilček Kamikaza se spet užiga?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

Kaj a bacilček Kamikaza se spet užiga?

Kaj je Softič? Si si razkužil vilice danes preden ši šel jesti? Pa ne pozabit dati maske gor, preden greš spat. Bacili so vsepovsod in že jutri si lahko okužen. Bolj posrano prestrašene osebe še nisem spoznal...

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Kaj je Softič? Si si razkužil vilice danes preden ši šel jesti? Pa ne pozabit dati maske gor, preden greš spat. Bacili so vsepovsod in že jutri si lahko okužen. Bolj posrano prestrašene osebe še nisem spoznal...

A ni tako, da te moti, če je Endivja žaljiv? Bacilček opisuje samo tvoje dejansko stanje, ker se ne umivaš, pacek.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Kaj je Softič? Si si razkužil vilice danes preden ši šel jesti? Pa ne pozabit dati maske gor, preden greš spat. Bacili so vsepovsod in že jutri si lahko okužen. Bolj posrano prestrašene osebe še nisem spoznal...

A ni tako, da te moti, če je Endivja žaljiv? Bacilček opisuje samo tvoje dejansko stanje, ker se ne umivaš, pacek.

Jaz se redno umivam, nisem pa posran preko križa, da bi se moral za vsako figo razkuževati kot to počneš ti. Še praga trgovine ne upaš prestopiti brez da bi si rok razkužil (si nam sam povedal da si vedno roke razkužiš pred vstopom v trgovino). Pa uporabnik Endivja se je pojavil ravno v času tvojih žaljenj in je nadaljeval tvoje žaljenje. Nevem, če ni to tvoj novi profil...

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Jaz se redno umivam, nisem pa posran preko križa, da bi se moral za vsako figo razkuževati kot to počneš ti. Še praga trgovine ne upaš prestopiti brez da bi si rok razkužil (si nam sam povedal da si vedno roke razkužiš pred vstopom v trgovino). Pa uporabnik Endivja se je pojavil ravno v času tvojih žaljenj in je nadaljeval tvoje žaljenje. Nevem, če ni to tvoj novi profil...

Sedaj si že pol aktivnega foruma obtožil, da so Endivja. :D Malo se ti že meša, po moje zaradi bacilov. malo se bo vseeno treba umivat.

Verjamem da te skrbi, ker ti je predkratkim umrl dedek: https://siol.net/novice/svet/umrl-najbo...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


Sedaj si že pol aktivnega foruma obtožil, da so Endivja. :D Malo se ti že meša, po moje zaradi bacilov. malo se bo vseeno treba umivat.

Lažnivec lažnivi. Daj potem te citate. Od vsega začetka sem pisal, da si to po vsej verjetnosti ti od tiste znamenite registracije 7.3.2023. Dobro, dovolj z moje strani smetenja te teme, vidim pa, da si se že tak prestrašil teh bacilov, da si se vpisal v strelsko društvo z namenom, da si pridobiš orožni list, da boš lahko potem streljal s šibrovko vse te bacile po svojem stanovanju.

E moj Softič, od korone naprej si gratal prestrašen in posran.

111111111111 ::

Vidim, da imam followerja, ki mi sledi po temah. :D

Evo da te malo spomnem bacilček:
https://slo-tech.com/forum/t813036/p786...

Kar nekaj povprek obtožuješ ljudi. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

132932 ::

kamiKaZaA me s svojimi ugotavljanji in pametovanji, kdo je kdo (in vsaj za tiste, za katere vem, brca v temo), vedno spomne na wannabe:


:)):)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

Vidim, da imam followerja, ki mi sledi po temah. :D

Evo da te malo spomnem bacilček:
https://slo-tech.com/forum/t813036/p786...

Kar nekaj povprek obtožuješ ljudi. :D

Nisem noben tvoj follower, samo žalit si me začel in v tistem času tvojih žaljenj se je registriral Endivja in nadaljeval tvoje delo. Sedaj se pa delaš svetnika, a pokvarjen človek do dna duše si. Ampak nič zato. Kakšen odnos kažeš do mene, takšnega dobiš nazaj kot bumerang.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Nisem noben tvoj follower, samo žalit si me začel in v tistem času tvojih žaljenj se je registriral Endivja in nadaljeval tvoje delo. Sedaj se pa delaš svetnika, a pokvarjen človek do dna duše si. Ampak nič zato. Kakšen odnos kažeš do mene, takšnega dobiš nazaj kot bumerang.

Seveda si. Če veš v katerih temah prišem, kaj pišiem, itd... Priznaj: You LOVE me.

Naj ti še nekrat napišem, pa mi ne rabiš verjet bacilček, ne rabim nobenih dodatnih nickov, je moj popolnoma dovolj, da te spravim na obrate. Endivjo in tebe je samo zabavno gledat, kako z lahkoto te spravi na obrate in se sam sebe vržeš iz teme. :D

Če malo pogledava, te moderatorjem nisem prijavil niti enkrat, mdtem ko ti jambraš kar naprej. Prijavljam te pa ne, ker enostavno ne šteješ, pes laja karavana pa gre svojo pot.

Kar se pa bumeranga tiče, pa mislim, da tebe vržejo ali ti zaprejo teme. :D

Lep začetek dneva bacilček, poskusi se umiti, danes če ti bo uspelo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


Lep začetek dneva bacilček, poskusi se umiti, danes če ti bo uspelo.

Vidiš spet tista slaba lastnost za katero sem omenil, da jo imaš (da si slab človek) ker podtikaš nekaj in seveda nimaš prav glede moje higiene. Vsak dan se umivam, pa če se 1000x napišeš da se ne. Me ne poznaš. Jaz tudi tebe ne. Si pa sam napisal, da si tako prestrašen od korone naprej, da si redno prekomerno razkužuješ roke, Softič pokakani.

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Vidiš spet tista slaba lastnost za katero sem omenil, da jo imaš (da si slab človek) ker podtikaš nekaj in seveda nimaš prav glede moje higiene. Vsak dan se umivam, pa če se 1000x napišeš da se ne. Me ne poznaš. Jaz tudi tebe ne. Si pa sam napisal, da si tako prestrašen od korone naprej, da si redno prekomerno razkužuješ roke, Softič pokakani.

A nisi razlagal o bumerangu? Če se prav spomnim si ti začel težiti, da se prekomerno razkušujem, polivam z razkužilom, da se razkužujemo doma itd... Če ti meni ne verjameš in pretiravaš, zakaj pričakuješ, da ti bom verjel jaz. Logika ni tvoja močna stran, bacilček?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

[
A nisi razlagal o bumerangu? Če se prav spomnim si ti začel težiti, da se prekomerno razkušujem, polivam z razkužilom, da se razkužujemo doma itd... Če ti meni ne verjameš in pretiravaš, zakaj pričakuješ, da ti bom verjel jaz. Logika ni tvoja močna stran, bacilček?

Vrei je Softič. Si si razkužil tipkovnico v službi danes zjutraj? Ker čez vikend, se je na njej nabralo toliko bakterij, da si že potencialni kandidat za novo okužbo, korona paničar.

FireSnake ::

111111111111 je izjavil:


A nismo že dorekli, da niti o medu nimaš pojma, pa ga tvoj foter prideluje doma?


Kje se je pa tole zgodilo?
Citat, hitro!
Koliko sem jaz tam bral si mi poskušal polagati besede v usta a ti ni uspelo. Vse, kar se je zgodilo je to, da si prizadeto blodil.
A jaz podam citat?

Horas je izjavil:


kaj ma to veze? imam sam dva otroka, pa ne naročujemo ama nič. vse kuhamo in pečemo doma. včasih po več porcij pa v skrinjo ali hladilnih za čez teden. otroci kot izgovor da ni časa kuhat ali volje? prosim...


Pravilno! Če se kaj zamrzne ni s tem nič narobe.
Se pa tudi strinjam, da nekateri otroke navajajo kot izgovor, da se ne kuha. Ko imaš otroke je razlog več, da se kuha.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

kamiKaZaA ::

FireSnake je izjavil:

111111111111 je izjavil:


A nismo že dorekli, da niti o medu nimaš pojma, pa ga tvoj foter prideluje doma?


Kje se je pa tole zgodilo?
Citat, hitro!
Koliko sem jaz tam bral si mi poskušal polagati besede v usta a ti ni uspelo. Vse, kar se je zgodilo je to, da si prizadeto blodil.
A jaz podam citat?


To cel čas počne. Samo podtika stvari katere ne držijo. Vidim, da nisem edini, kateremu podtika in ima ta @1111111111111111 res neke težave s samim seboj, ter famo podtikanja..

FireSnake ::

Ne smeš se pustiti ;)

Jaz imam srečo, da imam dober spomin in hitro najdem citate, ki jih lahko pomolim pod nos. Ko ga postaviš pred dejstvo začne pa klatiti neumnosti.

Drugače pa smo off.

Ja, dostava je preveč poceni :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Dimnik ::

Dimnik je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

ales85 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Endivja je izjavil:

Ko sem še imel psa sem naročal vsak dan, danes pa ne več.


Aleš, tole razumeš? Razloži še nam ostalim...

Sem se komaj zadrzal, da nisem komentiral :))

@Endivja je trol. In ta zapis je čisto trolanje teme, ker nič ne drži od tega zapisa. Endivja ni imel psa, niti ni naročeval takrat hrane. Trola pa celi forum s takimi podobnimi vpisi. Preletite malo tega uporabnika, kateri si je ta račun odprl pred 5. dnevi.


Ja, ja, jokcaš kot majhen otrok.....
Od kje ti veš kaj je on imel ali ni imel...
Trola, naj, saj je zabaven, glede tebe pa mislim, da ne trola, ima kar prav.
Saj tvoje pisanje jemlemo kot trolanje, ti pa misliš,da te resno jemljemo,
Glede odpiranja novih tem, prepovedi v temah itd.... a si se kdaj vprašal zakaj?
Če ti ne bo kapnilopovej, ti bomo pomagali, magari endivija s trolanjem...


Kamikaza, še enkrat si preberi in nehaj jokcat v vsaki temi, če ima kdo težave s sabo, si to kvwčjemu ti. Pa v vsaki temi imaš nekoga za obdelavat...

kamiKaZaA ::

FireSnake je izjavil:

Ne smeš se pustiti ;)

Jaz imam srečo, da imam dober spomin in hitro najdem citate, ki jih lahko pomolim pod nos. Ko ga postaviš pred dejstvo začne pa klatiti neumnosti.

Drugače pa smo off.

Ja, dostava je preveč poceni :)

+1

This!

Boldano pa še ekstra drži. To je značilnost od @11111111111111111111111111111111111

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vrei je Softič. Si si razkužil tipkovnico v službi danes zjutraj? Ker čez vikend, se je na njej nabralo toliko bakterij, da si že potencialni kandidat za novo okužbo, korona paničar.

Tvoja še dela ali se že tipke zatikajo, ker je nič ne čistiš?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

FireSnake je izjavil:


Ja, dostava je preveč poceni :)

Dostavo že zadnjih par let nisem naročil, ker je ravno čar, da se gre ven jesti in se malo spremeni okolica. Wolta ali Glovota pa sploh ne mislim koristit, ko vidim, da je za doplačat 3€-4€ za dostavo. Ne hvala. Predrago. Sem pa koristil do sedaj parkrat dostavo ampak vem, da nisem plačal več kot 1,50€ za dostavo + embalažo. Je pa res, da je od tega že dolgo in da danes je zagotovo tudi normalna dostava dražja, ampak ne poznam cen, ker so že leta minila od zadnje dostave na dom.

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:


Kje se je pa tole zgodilo?
Citat, hitro!
Koliko sem jaz tam bral si mi poskušal polagati besede v usta a ti ni uspelo. Vse, kar se je zgodilo je to, da si prizadeto blodil.
A jaz podam citat?


Spet malo pozabljamo? :D

FireSnake je izjavil:


Moj oče je pa čebelar. In jaz vem kaj jém.

In potem te uporabnik poduči, kaj sploh ješ:

PovemVfaco je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Pajac: najprej si poglej koliko medu je ponarejenega.
Od tu štartaj. Ker tebi se že pri osnovah zatakne.
Moj oče je pa čebelar. In jaz vem kaj jém.


Vsak med je v glavnem glukoza + fruktoza (oboje sladkorja) + voda, ostalih sestavin pa v sledovih. Ponarejen, "pravi", nima veze, zato pa se ga da tudi fino "ponarejat" s saharozo, ki je, surprajz, tudi glukoza + fruktoza. Če je tvoj fotr čebelar, se boš pa še bolj težko sprijaznil z dejstvom, da peddla cuker + vodo, ki ga proizvajajo čebele, ostalih snovi je pa za vzorec. Tako je pač med sestavljen, ne morem ti pomagat. Lahko pa seveda daš od vašega domačega medu deklaracaijo, kaj je not in koliko česa, da mi dokažeš nasprotno.

In ker deklaracije nisi dostavil, nimaš očitno pojma kaj ješ. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Vrei je Softič. Si si razkužil tipkovnico v službi danes zjutraj? Ker čez vikend, se je na njej nabralo toliko bakterij, da si že potencialni kandidat za novo okužbo, korona paničar.

Tvoja še dela ali se že tipke zatikajo, ker je nič ne čistiš?

Dela, dela. Je čisto dovolj, če se občasno sčisti. Ni potrebno vsako jutro čisto vse čistiti, sploh pa ni potrebe, da vsak dan vsega česar se doma ali v službi dotakneš, da je potrebno še ekstra razkužiti preden storiš prvi dotik...

111111111111 ::

FireSnake je izjavil:

Ne smeš se pustiti ;)

Jaz imam srečo, da imam dober spomin in hitro najdem citate, ki jih lahko pomolim pod nos. Ko ga postaviš pred dejstvo začne pa klatiti neumnosti.

Drugače pa smo off.

Ja, dostava je preveč poceni :)

Vidiš bacilček, še FireSnake misli, da imaš slab spomin, ker on si zapomni vse kar je napisal. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ne smeš se pustiti ;)

Jaz imam srečo, da imam dober spomin in hitro najdem citate, ki jih lahko pomolim pod nos. Ko ga postaviš pred dejstvo začne pa klatiti neumnosti.

Drugače pa smo off.

Ja, dostava je preveč poceni :)

Vidiš bacilček, še FireSnake misli, da imaš slab spomin, ker on si zapomni vse kar je napisal. :D

Tudi jaz si zapomnim, kar sem zapisal (da skrbim za svojo higieno redno) in prav tako kar si ti zapisal (da se prekomerno razkužuješ za vsako figo). ;)

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Dela, dela. Je čisto dovolj, če se občasno sčisti. Ni potrebno vsako jutro čisto vse čistiti, sploh pa ni potrebe, da vsak dan vsega česar se doma ali v službi dotakneš, da je potrebno še ekstra razkužiti preden storiš prvi dotik...

Ne sedaj lagat. Lepo si povedal da se ne razkužuješ, po moje se pa tudi umivaš ne. V tvoji tipkovnici je ogromno prhljaja, nohtov, odmrle kože... Bljak, bcilček, bljak. Bi moral vsaj malo skrbeti za osebno higieno. Vsaj malo.

kamiKaZaA je izjavil:


Tudi jaz si zapomnim, kar sem zapisal (da skrbim za svojo higieno redno) in prav tako kar si ti zapisal (da se prekomerno razkužuješ za vsako figo). ;)

No sedaj bom pa jaz tebe prosil za citat. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

111111111111 je izjavil:


Ne sedaj lagat. Lepo si povedal da se ne razkužuješ, po moje se pa tudi umivaš ne. V tvoji tipkovnici je ogromno prhljaja, nohtov, odmrle kože... Bljak, bcilček, bljak. Bi moral vsaj malo skrbeti za osebno higieno. Vsaj malo.


Kako prepoznaš fukjenega človeka? Fukjen človek je tisti, ki ima prepričanje, če se nekdo ne razkužuje (sam si nikoli nisem razkuževal rok in ne paničarim, ko prestopim prag trgovine ali bolnice), da si potem tudi rok ne umiva. Dal sem ti študijo, da prekomerno razkuževanje škodi, sam pa se nisem razkuževal, ker dovolj skrbim za osebno higieno. Spet to tvoje podtikanje, da vsi ki se ne razkužujejo si po tej tvoji fuknjini logiki ne umiva rok, ne skrbijo za nothe, ušesa in vse ostalo. ;((

Evo tvojega citata, korona-paničar, Softič.

111111111111 je izjavil:

Sem pa menda res edini, ki si razkužujem roke v trgovinah. :D


Izsek iz študije:
Ti mikrobi so sicer neškodljivi, saj ne povzročajo bolezni, so pa zelo pomembni pri dozorevanju imunskega sistema in razvijanju odpornosti proti različnim obolenjem, razlaga imunolog dr. Alojz Ihan. Pretirano razkuževanje rok ima številne slabe strani. Če prepogosto uporabljamo razkužilne robčke, tekočine za razkuževanje ali druga dezinfekcijska sredstva, si lahko ranimo kožo na rokah. In ker je nepoškodovana koža prva obrambna linija v boju proti nevarnim snovem iz okolja, saj je neprehodna za večino mikrobov, je ranjena koža kot na stežaj odprta vrata.

In kaj od takrat ti pišeš: Da vsak, ki si ne razkužuje rok, si jih tudi ne umiva. ;((

Te je že @Firesnake lepo opisal, da ko se ti predstavi dejstva, začneš podtikati stvari drugim in tvoj podpis v nogi še kako drži, da si "fukjen".

Zgodovina sprememb…

ZveeZ ::

kamiKaZaA je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Ja, dostava je preveč poceni :)

Dostavo že zadnjih par let nisem naročil, ker je ravno čar, da se gre ven jesti in se malo spremeni okolica. Wolta ali Glovota pa sploh ne mislim koristit, ko vidim, da je za doplačat 3€-4€ za dostavo. Ne hvala. Predrago. Sem pa koristil do sedaj parkrat dostavo ampak vem, da nisem plačal več kot 1,50€ za dostavo + embalažo. Je pa res, da je od tega že dolgo in da danes je zagotovo tudi normalna dostava dražja, ampak ne poznam cen, ker so že leta minila od zadnje dostave na dom.


V kaksnem smislu predrago?
Preracunaj si kaksni so stroski dostave za restavracijo pa pol oceni, ce je drago.
Ce si storitve ne mores/noces privosciti, ne pomeni nujno, da je draga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolt je v SLO

Oddelek: Loža
4715109 (1405) Malidelničar
»

Koliko evrov porabite za hrano na mesec? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12415021 (10179) ytodf
»

E hrana - male porcije, predrago (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13322244 (7953) mat xxl
»

Smo slovenci premalo ambiciozni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637290 (4653) Phantomeye
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559397 (6410) Smurf

Več podobnih tem