» »

Dostava hrane v nebo

Dostava hrane v nebo

1
...
3 4
5
»

VladoCetnik ::

Roke si je umil pa nazadnje zjutraj ko je ce je si umival cekane, cel dan goni kolo presvican od strank do strank :))

OrkAA ::

Pri taki domišljiji ti sploh jest ne rabiš. Si lahko kar zamisliš kako ti deviška hrana leti v usta in si srečen? :)

maticb492 ::

VladoCetnik je izjavil:

Roke si je umil pa nazadnje zjutraj ko je ce je si umival cekane, cel dan goni kolo presvican od strank do strank :))

Kravica, ki je bil napumpana za antibiotiki pred zakolom, ker je živela v 1x2m boxu polna odprtih ran, za tvoj steak, je pa vse ok? Moti te pa švic dostavljalca na embalaži hrane lol.

My god, kak selective cognitive dissonance imate eni :D
PRIME X570-PRO, R9 5900X, 64GB 3600 CL18, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: maticb492 ()

FireSnack ::

Razvadili so vas s to raznoliko ponudbo vsak dan. Za malico ti je dodeljeno 6€ in da daš 12€ za Glovo vsak dan je pač nadstandard. Moj standard je še vedno 2x žemlja in 10 dek posebne. Cirka 1€, če si privoščim še jogurt pa 1,3€. Če se grem zdravo pa malo solate in fižol. Cirka 0,8€.
Preprodajalec NFT umetnin

VladoCetnik ::

FireSnack je izjavil:

Razvadili so vas s to raznoliko ponudbo vsak dan. Za malico ti je dodeljeno 6€ in da daš 12€ za Glovo vsak dan je pač nadstandard. Moj standard je še vedno 2x žemlja in 10 dek posebne. Cirka 1€, če si privoščim še jogurt pa 1,3€. Če se grem zdravo pa malo solate in fižol. Cirka 0,8€.

Ajoj bogi res ce se nisi zlagal

ales85 ::

FireSnack je izjavil:

Kje pa dobiš dve žemlji in 10 dag posebne za €1?

PS: Manjka ti malo sira :D

maticb492 je izjavil:

VladoCetnik je izjavil:

Kravica, ki je bil napumpana za antibiotiki pred zakolom, ker je živela v 1x2m boxu polna odprtih ran, za tvoj steak, je pa vse ok? Moti te pa švic dostavljalca na embalaži hrane lol.

My god, kak selective cognitive dissonance imate eni :D

My god, kako smo eni pametni, ko znamo malo po angleško napisati :))

Zgodovina sprememb…

• spremenil: ales85 ()

RUSSIAftw ::

Jaz pa sploh ne jem. Slabiči.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: RUSSIAftw ()

RUSSIAftw je izjavil:

Jaz pa sploh ne jem. Slabiči.

Smoothie FTW? :D

maticb492 ::

ales85 je izjavil:

My god, kako smo eni pametni, ko znamo malo po angleško napisati :))

Anede, 200IQ 8-)
PRIME X570-PRO, R9 5900X, 64GB 3600 CL18, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

FireSnack ::

VladoCetnik je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Ajoj bogi res ce se nisi zlagal

Jaz sem car, ti si bogi ker si si včeraj naredil nov račun da bi napisal nekomu "Bogi si".
Preprodajalec NFT umetnin

c3p0 ::

Doma skuhaš riž, čičeriko, fižol, grah ipd. (nekaj od tega) za celi teden in potem kombiniraš v razne jedi. Juho enako skuhaš za cel teden. Trenutno je ogromno domače zelenjave. Da bi ob tem obilju natepaval sendviče...

V manjših mestih je tudi Wolt bolj ubog, tistih par opcij, pa še to največ junka (McD, pizza, hipster burger, ocvte opcije).

BuDi79 ::

c3p0 je izjavil:

Doma skuhaš riž, čičeriko, fižol, grah ipd.

samo še v jame se preselimo nazaj pa bo.

btw.
https://n1info.si/novice/slovenija/mcdo...

predi ::

LeQuack je izjavil:

Jankovič je začel gonjo proti kolesarjem, specifično je začel z Wolt/Glovo kolesarji. Ampak vemo da sovraštvo kolesarjev združuje veliko Slovencev v mislih, tako da ne bo daleč ko bo vsak svoboden človek moral nositi številko.
Pozoren bralec bo opazil, da npr. divjanje dostavljavcev z avti ni omenjeno, da ne rečem ostalih dostavnih služb in kombijev, ki vemo da zmeraj parkirajo kar na pločniku ali travah direktno pred vhodi blokov.

"Dostavljalci bodo morali po novem imeti na torbi številko. Če bo dostavljavec divjal, ga bodo lahko ostali udeleženci v prometu prijavili, sledila bo identifikacija in lahko tudi kazen."
https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Pričakujem sedaj komentarje v stilu:
"Prav ima, ti kolesarji so divjaki!"
"Še ostale kolesarje je potrebno kaznovat!"
"Zanč mi je en dostavu hrano in sploh ni bla topla!"

Mene zanima sedaj za tiste ki naročate preko Glovo/Wolt, ali ste pripravljeni "financirati" ta Jankovičev podvig:
- ali ste pripravljeni dlje čakati na hrano, npr. namesto pol ure mogoče eno uro?
- ali ste pripravljeni plačati dražjo dostavo, ki bo sedaj mogla biti zaradi počasnejših naročil?

Tudi sam vozim za Wolt in ni res, da moramo hiteti. Tisti, ki hiti, hiti zaradi pohlepa in ne zaradi "minimalnega" zasluzka za prezivetje. Veliko nas si tudi ne zeli klasicne zaposlitve, ker bi nam to prineslo nizje neto dohodke ter obvezno prisotnost na delu 40h/teden. Vecina nas to delo jemlje tako, kot je bilo namenjeno: kot priloznostno delo in nikakor prekarno. Nekateri nabirajo jabolka, mi pac dostavljamo. Ce si nekdo zeli delovnega razmerja in ziveti zgolj od dostavljanja, naj se zaposli na posti ali v kaksni restavraciji. Sindikati prosim, ne nam uniciti tega sistema! Verjamem pa, da bi nekateri dostavljalci zeleli prejemati take dohodke kakor sedaj in biti zaposleni z vsemi pravicami in povrhu se ohraniti tak delovni cas, da delas koliko ur hoces, kadar hoces. eeee to pa ne gre.

LP,

zadovoljen Wolt dostavljalec, ki spostuje CPP ne glede na prevozno sredstvo
To je komentar nekoga, ki trdi, da dejansko dostavlja za Wolt. Če lahko on spoštuje predpise, jih lahko tudi drugi. S svojo potuho lahko torej mirno od*ebeš, kar se mene tiče.

ker bi nam to prineslo nizje neto dohodke ter obvezno prisotnost na delu 40h/teden.

Sicer smiselno napisan komentar ampak, če to dejansko drži, da ga večina jemlje kot priložnostno delo, za takšne ne bi bila obvezna prisotnost 40h/teden, če to že sedaj ni.

Sindikati si bi še tu radi omastili brke.

BuDi79 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Doma skuhaš riž, čičeriko, fižol, grah ipd.

samo še v jame se preselimo nazaj pa bo.

Sem mislil, da ste ravno v jamah najraje grillali.

redtech ::

Ali kdo dela Wolt, Glovo?

Ta komentar drži ali ne? (Če res toliko prometa lahko naredi)

Z 2000eur prometa ima dostavljalec z normiranim spjem med 1100 in 1400 eur cistega. Odvisno od vozila. Na letni ravni je to med 13200eur in 16800eur. Za 12 mesecev dela, brez bolniske in dopusta. Medtem tisti na minimalcu dobijo cca 10000eur za 11 mesecev dela.

Ni vse zlato kar se sveti. Ja, to delamo predvsem zaradi fleksibilnega urnika. Komot pa bi se zaposlili drugje za visji neto/h.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: redtech ()

ZveeZ ::

redtech je izjavil:

Ali kdo dela Wolt, Glovo?

Ta komentar drži ali ne? (Če res toliko prometa lahko naredi)

Z 2000eur prometa ima dostavljalec z normiranim spjem med 1100 in 1400 eur cistega. Odvisno od vozila. Na letni ravni je to med 13200eur in 16800eur. Za 12 mesecev dela, brez bolniske in dopusta. Medtem tisti na minimalcu dobijo cca 10000eur za 11 mesecev dela.

Ni vse zlato kar se sveti. Ja, to delamo predvsem zaradi fleksibilnega urnika. Komot pa bi se zaposlili drugje za visji neto/h.

Verjetno, da ja.
Od 2k odstejes prispevke, akontacijo in morebitne stroske (gorivo, amortizacija in vzdrzevanje vozila, okvare..).
1400 je se zelo optimisticno imho
Jaz s popoldancem ter z zelo varcnim vozilom, sem imel pri 2k prometa cca 1.6k cistega.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: ZveeZ ()

Truga ::

wtf kaksno gorivo, valda to z biciklom vozis

ZveeZ ::

Truga je izjavil:

wtf kaksno gorivo, valda to z biciklom vozis

Z biciklom nisi konkurencen. Sem vozil tudi z biciklom pa se ni izslo:)
1
...
3 4
5
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolt je v SLO

Oddelek: Loža
4713984 (280) Malidelničar
»

Koliko evrov porabite za hrano na mesec? (strani: 1 2 3 )

1249517 (4675) ytodf
»

E hrana - male porcije, predrago (strani: 1 2 3 )

13318684 (4393) mat xxl
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

558028 (5041) Smurf

Več podobnih tem