» »

Ehrana, znižane cene, fail

Ehrana, znižane cene, fail

1
2
»

Smurf ::

Badwolff je izjavil:

Že mogoče, ampak men se bolj splača odpeketat do najbližje picerije, ki je ni v ehrani, in za isti denar popit še pivo. Pa še manj časa mi vzame.
Prej ni bilo plačila za dostavo. Jaz bom naročal samo še, kadar bo veliko naročilo, samo zase ko pridem lačen iz službe, pa ne. Domnevam, da tako razmišlja veliko naročnikov, sploh študenti, če že jaz, ki sem bolj star, in mi v bistvu tista 2 evra ne bi smel bit problem

Emmm vzame ti malo casa (par sekund). Problem je, da je treba cakati. Ampak, ce si malo oprganiziran pac narocis kaksno uro prej, preden mislis jesti. Ce delas od doma je ehrana super zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Badwolff ::

Mogoče...
Danes sem se prav trudil, probal sem jih 15, brez dostave je bila le ena indijska (Maharaja ?), pa sem probal spravit pri parih na višji znesek, pa ni bilo haska. Na koncu sem spokal in šel ven na pizzo.
V bistvu mi je vseeno, pač ne bom naročal oz le tam, kjer se ta 2 evra zgubi.

Smurf je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Že mogoče, ampak men se bolj splača odpeketat do najbližje picerije, ki je ni v ehrani, in za isti denar popit še pivo. Pa še manj časa mi vzame.
Prej ni bilo plačila za dostavo. Jaz bom naročal samo še, kadar bo veliko naročilo, samo zase ko pridem lačen iz službe, pa ne. Domnevam, da tako razmišlja veliko naročnikov, sploh študenti, če že jaz, ki sem bolj star, in mi v bistvu tista 2 evra ne bi smel bit problem

Emmm vzame ti malo casa (par sekund). Problem je, da je treba cakati. Ampak, ce si malo oprganiziran pac narocis kaksno uro prej, preden mislis jesti. Ce delas od doma je ehrana super zadeva.


Od naročila do konca hranjenja, my bad.

Verjamem da je udobno, če delas od doma, se učiš... Mene samo moti ta 20% inflacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Vazelin ::

za plačat je samo tista dostava, ki je označena "live" (mislim da je tako).
to pomeni, da je v igri kolesar, ki prrvzame robo na lokaciji in prikolesari do tebe. to je tam 2.5km od restavracije max. hkrati v appu vidiš kje je naročilo in kdaj dobiš dostavo. če maš samo eno dostavo je res malo zoprno, ker je lahko dostava petino hrane, če pa naročiš jedi za 2 ali 3 se pokrije lepo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Smurf ::

Da, 2€ placas samo tam kjer ti pripeljejo kolesarji. In to je pri tistih gostilnah, ki same po sebi nimajo dostave, tako da se je s tem samo povecala ponudba.

LeQuack ::

A kolesarje bodo tudi pozimi mučili?
Quack !

Smurf ::

So bili tudi pozimi. Edino takrat, ko je bilo hudo snezenje so pocivali.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolt je v SLO

Oddelek: Loža
4715183 (1479) Malidelničar
»

Halo Katra, Ehrana

Oddelek: Loža
285203 (4094) Smurf
»

Pizza na dom

Oddelek: Loža
102596 (1647) OrkAA
»

Aplikacija za naročilo pica dostave?

Oddelek: Omrežja in internet
51814 (1406) BorutK-73

Več podobnih tem