» »

Kvačkanje

Kvačkanje

Endivja ::

Živ, našel sem si nov hobi za kratkočasenje in mi je zares vrhunsko kvačkat vse sorte in poleg tega še koristno. Naročil sem si beginner kit na ebayu ampak zdaj mislim, da je čas da preidem na višji nivo kvačkanja, do sedaj sem kvačkal samo majhne stvari kot so nogavice in razne kape zdaj pa mislim, da je čas za kaj večjega in bolj zapletenega. Razmišljam da bi nakvačkal zavese za okna.. Se še kdo ukvarja s kvačkanjem in mi lahko kaj svetuje?

Tudi pokojna babica je rada kvačkala, mislim da imamo to v genih. Žal me v mladosti to ni zanimalo in je šlo vse znanje z njo v grob.
  • spremenilo: Endivja ()

donvito ::

Najdi si delo, ne pa, da vlečeš socialo in kvačkaš, ker ti je dolgčas. >:D

Endivja ::

Kvačkanje je težko delo. Ampak zgleda, da na tem forumu kvačkam samo jaz.. Grem na MedOverNet še vprašat. Tukaj čutim samo nestrpnost in se ne počutim ok..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

ttommy ::

Ne se razburjat. Raje naloži kako fotografijo svojih izdelkov. Od prvega, do zadnjega, lahko pa tudi kakšno vmes. Dokaži jim, da nisi trol.
Gamer

Baja ::

štumfi in kape? da se nisi lotil napačnega hobija, ker tole se sliši bolj kot štrikanje in ne kvačkanje.

nightrage ::

donvito je izjavil:

Najdi si delo, ne pa, da vlečeš socialo in kvačkaš, ker ti je dolgčas. >:D


Se dvakrat podpišem na tvojo izjavo. Očitno Slovenija še ni na robu prepada, vidim, da imamo nekaj potenciala.
Alex Jernej Würtz -> teži ti terminator.

Endivja ::



To sem nakvačkal včeraj, ostale nakvačkane izdelke pa sem že prodal ali podaril.

Baja ::

tole je naštrikano ;) ti pravim da si se napačnega hobija lotil

Endivja ::

Nakvačkano

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Wolfie ::

Kaj je lažje, kvačkanje ali štrikanje?

Endivja ::

Kvačkanje je štrikanje vsaj jaz ne opazim razlike, orodje je enako torej kvačka? Imamo kakšno babuško na forumu da malo obrazloži?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

bauci ::

Ce se ti roke tresejo je kvačkanje lazje kot strikanje.

Lowink ::

To je resen posu, naša star mama je bla mojstr volne, si je podaljšala nesmrtnst minimum za 10 let, vsakič ko je mraz se spomniš nanjo/volnene štumfe, dej naslov pa ti pošljemo v rebuild volnene štumfe whol femly.

Babushka44 ::

Pozdravljeni mladi kvačkalni nadobudneži! Tako sem vesela, da mi je kar srce zaigralo ob pogledu na vaš hobi in izdelek,ki ga sama prakticiram že vrsto let. Odlično ti gre!

Kot ste ugotovili že sami med kvačkanjem in štrikanjem ni bistvene razlike, ko obvladaš osnove je čisto enostavno samo malo razlike je v tehniki pletenja in ponavadi so vzorci pri kvačkanju bolj zapleteni. Joj kako sem vesela da se mladi spet odločajo za kvačkanje in kvačkajo!

Lp Babica Štefka

Zgodovina sprememb…

Lowink ::

Babuska44, ste še aktivni v kvačanju/štrikanju? Imam posu za vas, na oko gre za veliko bolj enostavno "obleko" dimenzije človeka. ~10x ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rad bi si omislil nov hobij (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
837985 (4943) immortan
»

Božiček, do kdaj ?

Oddelek: Loža
499903 (8072) Ziga Dolhar
»

Trojna 3D Mark krona

Oddelek: Novice / Matične plošče
153520 (2959) Jaka83

Več podobnih tem