» »

Koliko časa rabite do firme?

Koliko časa rabite do firme?

1 2
3
»

Endivja ::

Ni še cajt.

Netrunner ::

Endivja je izjavil:

Med spanjem tudi ne švicaš? Sej sami sebe ne vohate, to se navadiš... Direktno iz postelje cel zlepljen v službo, no ja you do you.

Ne, nikoli se ne zbudim zašvican in še nisem imel pritožb z vonjem :) Pa sem po dosti sestankih :)

Endivja je izjavil:

Vstaneš greš pod mrzel tuš in s skirco v službo, to si produktiven +20%.

Bi z veseljem, če bi čas dopuščal.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Endivja ::

Med spanjem tudi prdiš in potem se to vse tensta pod odejo, telo se navzame prdcev kot kavč. Veš, ljudje ti ne bodo v obraz povedali da smrdiš, to bodo povedali drugim za tvojim hrbtom. Torej kombinacija prdcev in švica pod odejo cca 6 ur, zahteva tuš po mojem mnenju, kot edini izgovor vidim dodatne dremeže in lenobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

132932 ::

Endivja je izjavil:

Med spanjem tudi prdiš in potem se to vse tensta pod odejo, telo se navzame prdcev kot kavč. Veš, ljudje ti ne bodo v obraz povedali da smrdiš, to bodo povedali drugim za tvojim hrbtom. Torej kombinacija prdcev in švica pod odejo cca 6 ur, zahteva tuš po mojem mnenju, kot edini izgovor vidim dodatne dremeže in lenobo.


Solata, razumi, da niso vsi taksni kot si ti. Ze samo to dejstvo, bi ti moralo razloziti, da obisces zdravnika in se pozanimas ali je celonocno svicanje (visok pritisk) normalno zate in ali prehrana, ki jo uzivas morda tvori precejsnjo svinjarijo v tebi, ki je morda odvratna vsem ostalim, se je sramujes, hkrati pa je tebi svojstvena.

Pac, velika vecina ljudi tvojih tezav nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

cesnja ::

Meni voznja z avtom in kolesom traja priblizno enako, 20 minut. Vec razlogov - avto moram parkirati precej dlje stran, s kolesom grem po najkrajsi poti skozi ozke ulice, mimo sole, medtem ko z avtom peljem okoli mesta po obvoznici. Ce pristejem se preoblacenje in druge priprave na obeh koncih, je avto hitrejsi za kaksnih 10 minut.

Endivja ::

132932 je izjavil:

Endivja je izjavil:

Med spanjem tudi prdiš in potem se to vse tensta pod odejo, telo se navzame prdcev kot kavč. Veš, ljudje ti ne bodo v obraz povedali da smrdiš, to bodo povedali drugim za tvojim hrbtom. Torej kombinacija prdcev in švica pod odejo cca 6 ur, zahteva tuš po mojem mnenju, kot edini izgovor vidim dodatne dremeže in lenobo.


Solata, razumi, da niso vsi taksni kot si ti. Ze samo to dejstvo, bi ti moralo razloziti, da obisces zdravnika in se pozanimas ali je celonocno svicanje (visok pritisk) normalno zate in ali prehrana, ki jo uzivas morda tvori precejsnjo svinjarijo v tebi, ki je morda odvratna vsem ostalim, se je sramujes, hkrati pa je tebi svojstvena.

Pac, velika vecina ljudi tvojih tezav nima.


Razumem jaz vedno lepo dišim, le ostali ne in pač predvidevam da se tenstajo v prdcih brez jutranjega tuširanja. Imam tudi bide sem zelo čista solata. Moj standard je iti čist ven ne glede kam grem, vedno se stuširam pa magari ob 3 zjutraj, če tega ne naredim se počutim umazano, tako da sem vedno ready tudi za sex, kar pa brez tuširanja ni mogoče, nihče mi ne bo rekel, da si po 6 urnem spancu fresh n ready to go za orgije.. win win Zelo off topic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

Twixz ::

Endivja je izjavil:

132932 je izjavil:

Endivja je izjavil:

Med spanjem tudi prdiš in potem se to vse tensta pod odejo, telo se navzame prdcev kot kavč. Veš, ljudje ti ne bodo v obraz povedali da smrdiš, to bodo povedali drugim za tvojim hrbtom. Torej kombinacija prdcev in švica pod odejo cca 6 ur, zahteva tuš po mojem mnenju, kot edini izgovor vidim dodatne dremeže in lenobo.


Solata, razumi, da niso vsi taksni kot si ti. Ze samo to dejstvo, bi ti moralo razloziti, da obisces zdravnika in se pozanimas ali je celonocno svicanje (visok pritisk) normalno zate in ali prehrana, ki jo uzivas morda tvori precejsnjo svinjarijo v tebi, ki je morda odvratna vsem ostalim, se je sramujes, hkrati pa je tebi svojstvena.

Pac, velika vecina ljudi tvojih tezav nima.


Razumem jaz vedno lepo dišim, le ostali ne in pač predvidevam da se tenstajo v prdcih brez jutranjega tuširanja. Imam tudi bide sem zelo čista solata. Moj standard je iti čist ven ne glede kam grem, vedno se stuširam pa magari ob 3 zjutraj, če tega ne naredim se počutim umazano, tako da sem vedno ready tudi za sex, kar pa brez tuširanja ni mogoče, nihče mi ne bo rekel, da si po 6 urnem spancu fresh n ready to go za orgije.. win win Zelo off topic.


Eni menjamo posteljnino več kot enkrat na mesec, kot zgleda delaš ti, tenstana solata :))

Endivja ::

No, recimo, greš od doma ne stuširan in srečaš hudačo, ki te hoče posexat, ni šans da ji ponudim potencialno smrdeč korenček, ker je glede na časovni razpon velika vrjetnost, da ni prijetnega okusa, za ženske še huje, boš lizal sardine? Change my mind.. Ali pa greš v službo in pride nova sexy sodelavka, itak da se bom stuširal vsako jutro, ker nikoli ne veš kaj jo bo prijelo. Vi ne stuširani pa boste v dilemi in ovohavali svoje telo, jaz pa bom fokusiran, samozavesten in 120% pripravljen. Žal se motite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

__Devil__ ::

16km, 20min. Avto.

Netrunner ::

Endivja je izjavil:

No, recimo, greš od doma ne stuširan in srečaš hudačo, ki te hoče posexat, ni šans da ji ponudim potencialno smrdeč korenček, ker je glede na časovni razpon velika vrjetnost, da ni prijetnega okusa, za ženske še huje, boš lizal sardine? Change my mind.. Ali pa greš v službo in pride nova sexy sodelavka, itak da se bom stuširal vsako jutro, ker nikoli ne veš kaj jo bo prijelo. Vi ne stuširani pa boste v dilemi in ovohavali svoje telo, jaz pa bom fokusiran, samozavesten in 120% pripravljen. Žal se motite.


Ti očitno že dolgo nisi dobil :) Pa da recimo se držimo tvoje teorije in prideš v službo kot diseča smrekica ... kaj misliš da boš zaradi tega bolj privlačen? Ti sploh poznaš ženske? Pa vedi, da naraven vonj je tisti ki privlači nasprotni spol (z vonjem ne mislim smrad) in s tvojimi očitno prepogostimi tuširanjem ga samo zatreš.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

m0LN4r ::

Tako je, moderna zenska ima rada, ce moski smrdi, da se ga voha na dva metra.
Unga bunga
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

kamiKaZaA ::

Netrunner je izjavil:

Endivja je izjavil:

No, recimo, greš od doma ne stuširan in srečaš hudačo, ki te hoče posexat, ni šans da ji ponudim potencialno smrdeč korenček, ker je glede na časovni razpon velika vrjetnost, da ni prijetnega okusa, za ženske še huje, boš lizal sardine? Change my mind.. Ali pa greš v službo in pride nova sexy sodelavka, itak da se bom stuširal vsako jutro, ker nikoli ne veš kaj jo bo prijelo. Vi ne stuširani pa boste v dilemi in ovohavali svoje telo, jaz pa bom fokusiran, samozavesten in 120% pripravljen. Žal se motite.


Ti očitno že dolgo nisi dobil :) Pa da recimo se držimo tvoje teorije in prideš v službo kot diseča smrekica ... kaj misliš da boš zaradi tega bolj privlačen? Ti sploh poznaš ženske? Pa vedi, da naraven vonj je tisti ki privlači nasprotni spol (z vonjem ne mislim smrad) in s tvojimi očitno prepogostimi tuširanjem ga samo zatreš.

Zakaj sploh odgovarjate trolu? Če pa se ve, da nič ni res kar napiše in da samo trola po forumu. 7.3.2023 si je odprl račun z namenom da potrola teme. Enostavno preskočite to kar napiše, ker si sproti zmišljuje. Pa malo si preberite njegove ostale komentarje (43 jih ima trenutno). Samo trolanje:
https://slo-tech.com/forum/c133066

Malidelničar ::

40 min. avto. Z železnico je malo manj.
Me ne moti, ker sem se že 10 let nazaj vozil v službo v eno smer min 60 minut, tako, da sem navajen.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

kamiKaZaA ::

Zdaj sem si vzel malo časa, da preučim trolla Endivja. Skupna značilnost je, da piše v temi Formula 1 v ostalih temah pa samo trolla in žali. Takoj sem se spomnil, da je v preteklosti že obstajal takšen troll (še ZS mi je pošiljal z identičnimi enovrstičnicami - Ben Dover, Redkvica77, Murenček...). Ko sem preletel temi Formula 1 2022 in 2021 sem našel tega trolla. Ben Dover. Se še ga spomnite? Ben Dover pa je račun od zmaugy, zmaugy pa je kasneje še bil one-half, -Wall, Redkvica77, aigamuxa, Murenček in Surstromming.

Vsak troll se slej kot prej izda zaradi ponavljajočih vzorcev pisanja. ;)

Formula 1 2021 Ben Dover:
https://slo-tech.com/forum/t776858/p739...

Formula 1 2021 Ben Dover:
https://slo-tech.com/forum/t776858/p740...

Formula 1 2022 Ben Dover:
https://slo-tech.com/forum/t794504/p744...

Formula 1 2023 Endivja:
https://slo-tech.com/forum/t808242/p786...

Formula 1 2023 Endivja:
https://slo-tech.com/forum/t808242/p786...

...

Endivja ::

??? :))

m0LN4r je izjavil:

Tako je, moderna zenska ima rada, ce moski smrdi, da se ga voha na dva metra.
Unga bunga


Ja nekateri mislijo tako mi jih moramo pa vohat..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

sirotka ::

Z avtom 5min, imam nekje 4km v eno smer.

JeBelaCesta ::

ob nedeljah ko ni prometa 20min v eno smer, med tednom pa 30÷45min :-(
lep pozdrav iz višav ;-)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpoved lastnemu avtomobilu v LJ (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Na cesti
56252400 (13546) deco16
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817703 (5355) c3p0
»

Vrednost bližine delovnega mesta (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15012368 (8411) solatko
»

Vožnja v službo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10815192 (10605) Alien123
»

Prevoz v službo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914535 (12223) krneki0001

Več podobnih tem