» »

Formula 1 2022

Formula 1 2022

««
41 / 99
»»

codeMonkey ::

BT52 je izjavil:

codeMonkey je izjavil:

GOAT material :) Clovek je sele dobil priblizno spodoben paket in z njim odvozil nekaj dirk.


Se ne strinjam. Že v 2019 Ferrariju je tip imel 7 polov! Že takrat pokazal, da je iz dobrega testa. Podobne vzporednice, kot recimo Lauda, Ham, VES ob prvih nastopih v konkurenčnih bolidih (Ferr, Mcl, RB).


No, na koncu je koncal na 4. mestu. Niti ni bil moj point o njegovi kvaliteti, ampak predvsem o tem, da ga enostavno ne mores omenjati v nekih GOAT debatah v tej fazi, ker se mora tu poklopiti precej nekih stvari cez daljse obdobje. Ze Verstappna ne, pa ceprav zgleda, da je precej dobri poti - premagal je Hamiltona ima ubijalski instinkt in potrebno kvaliteto. Ampak tudi Verstappnu se lahko vse podre ze od te sezone naprej, pa se ga bomo spominjali kot odlicnega dirkaca, nikakor pa ne bo zraven prej nastetih imen.

Zgodovina sprememb…

springfield ::

Tilen88 je izjavil:

A je res kar berem, da naj bi RBR in MERC večje posodobitve pripeljala le še v Španijo ker so scuzali denarček že iz budget cap-a ?

Pomoje sam larifari...

Govori se, da bo Ferrari v kratkem FII predal porocilo ocene porabe posameznih ekip. Verjetno ravno zaradi vseh posodobitev Red Bulla. Sebi verjetno ne bi skodovali.
Sicer dvomim, da je RB na meji s proracunom, ker planirajo se vecji update v Silverstonu, a verjetno so porabili vec kot Ferrari.

BT52 ::

springfield je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

A je res kar berem, da naj bi RBR in MERC večje posodobitve pripeljala le še v Španijo ker so scuzali denarček že iz budget cap-a ?

Pomoje sam larifari...

Govori se, da bo Ferrari v kratkem FII predal porocilo ocene porabe posameznih ekip. Verjetno ravno zaradi vseh posodobitev Red Bulla. Sebi verjetno ne bi skodovali.
Sicer dvomim, da je RB na meji s proracunom, ker planirajo se vecji update v Silverstonu, a verjetno so porabili vec kot Ferrari.


Kaj pa bo Ferrari delal poročilo za FIA? Kaj pa bodo dokazali. Ne razumem. BS

DamijanD ::

Iz katergu budgeta pa gre cena za Ferrarijevo analizo ostalih ekip :D

PrimozR ::

Marketing parent company-ja. Everything for that WDC.

Aja, blue Ferrari article, ker sucky photoshop:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

springfield ::

BT52 je izjavil:

springfield je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

A je res kar berem, da naj bi RBR in MERC večje posodobitve pripeljala le še v Španijo ker so scuzali denarček že iz budget cap-a ?

Pomoje sam larifari...

Govori se, da bo Ferrari v kratkem FII predal porocilo ocene porabe posameznih ekip. Verjetno ravno zaradi vseh posodobitev Red Bulla. Sebi verjetno ne bi skodovali.
Sicer dvomim, da je RB na meji s proracunom, ker planirajo se vecji update v Silverstonu, a verjetno so porabili vec kot Ferrari.


Kaj pa bo Ferrari delal poročilo za FIA? Kaj pa bodo dokazali. Ne razumem. BS

Tako kot ekipe prisepnejo FII, da katera ekipa dela kaj sumljivega. Verjetno Ferrari ne zaupa FII pri nadzoru financ :P

Alexius Heristalski ::

PrimozR je izjavil:

Marketing parent company-ja. Everything for that WDC.

Aja, blue Ferrari article, ker sucky photoshop:





fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Gambino ::

skyform je izjavil:

Še bolj zanimivo pa je to, da je črna barva večini ljudjem všeč, črncev pa toliko ljudi ne mara. :O

Črna in bela nista bili in ne bosta nikdar barvi. Nazaj v osnovno šolo!

driver_x ::

Potem imam doma brezbarvnega psa, zanimivo.

Tilen88 ::

Brezbarvni dirkač Mercedesa :o :p

no comment ::

Torej je edini dirkač, ki ga lahko vidiš (v barvah)... Zhou? In mogoče Perez?

Tilen88 ::

Hamiltona se je vidlo konc 2021 sezone ko je bil rdeč >:D

PrimozR ::

Alexius Heristalski je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Marketing parent company-ja. Everything for that WDC.

Aja, blue Ferrari article, ker sucky photoshop:






Čak, valda ni blo to uradno?? Kaj je pa fora??

Sem bil ziher, da so sphotoshopali ven Marlboro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

skyform ::

Gambino je izjavil:

skyform je izjavil:

Še bolj zanimivo pa je to, da je črna barva večini ljudjem všeč, črncev pa toliko ljudi ne mara. :O

Črna in bela nista bili in ne bosta nikdar barvi. Nazaj v osnovno šolo!


Jaz sem se zjezal ti burek. ;)

Alexius Heristalski ::

PrimozR je izjavil:

Čak, valda ni blo to uradno?? Kaj je pa fora??

Sem bil ziher, da so sphotoshopali ven Marlboro.

EU je prepovedala oglaševanje tobačnih izdelkov v poznih 90. letih in moštva so na dirkah v državah, ki so novo uredbo že uvedle v lokalno zakonodajo, prilagodila poslikave dirkalnikov. Kot je v navadi v F1, so bile rešitve zelo različne, ustvarjalne, nekatere celo duhovite. Npr. napis Buzzin' Hornets namesto Benson & Hedges na Jordanu.



e: Vidim, da se je to začelo že v 80. letih.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Tilen88 ::

@BT52 lahko mirno spiš, ferrari je še vedno rdeč :))

https://twitter.com/AlbertFabrega/statu...

Skyman ::

Samn leclerk je star postal.. :)) pa vidi ze slabo pa plesasti

Novo zadnje krilce...
https://twitter.com/AlbertFabrega/statu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

PrimozR ::

Alexius Heristalski je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Čak, valda ni blo to uradno?? Kaj je pa fora??

Sem bil ziher, da so sphotoshopali ven Marlboro.

EU je prepovedala oglaševanje tobačnih izdelkov v poznih 90. letih in moštva so na dirkah v državah, ki so novo uredbo že uvedle v lokalno zakonodajo, prilagodila poslikave dirkalnikov. Kot je v navadi v F1, so bile rešitve zelo različne, ustvarjalne, nekatere celo duhovite. Npr. napis Buzzin' Hornets namesto Benson & Hedges na Jordanu.



e: Vidim, da se je to začelo že v 80. letih.

To mi je vse jasno. Pa barcode na Ferrarijih (namesto Marlboroja), Mika/David/Kimi, itd. na McLarnih, GO!!!!! namesto Galouises, poleg Buzzin Hornets tudi Be On Edge (ki se pokrije z Benson & Hedges), itd. Stari avtomobili, ki dirkajo še danes (Porschejev Rothmans livery npr., kjer so občasno spremenili napis v 'Racing') dobijo neke predelave.

Vse to poznam. Ampak na fotkah ima Ferrari logote _FORMULA 1_. A ni očitno, da je to totalen WTF?? Zakaj zaboga bi namesto title sponzorja avto imel nalepke serije? Zato sem pomislil na photoshop.

ripmork ::

Pri rdečih se spomnim, da so (kjer je bilo prepovedano oglaševat) imeli le bela krilca ali pa črtice (barcode), tegale "Formula one" se tudi sam ne spomnim :)

Alexius Heristalski ::

V videu razloži, da je Ferrari v Spaju 1999 moral tik pred zdajci spremeniti dizajn, zato so dali to. Pravila po državah so bila različno stroga in izgleda prejšnji dizajn v Spaju ni šel skozi. Meni ni bilo čudno, ker se še spomnim teh nalepk, se mi je pa zdelo, da so bile nekaj nestandardnega.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Ha, dejansko je resnična fotka? Svašta :)

Razloži, da je moralo biti na hitro, ampak zakaj zaboga Formula 1?? :D

Aham, na krilcu in nosu v bistvu piše Ferrari Formula One Team.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

BT52 ::

Ma Italijani. Itak cigarete ubijajo in bi mogli tole še bolj obdavčit. Ker kot astmatiku mi gre tole malo na organ. Še posebej "Better tomorrow in Mission LoseNow" floskule mi gredo na bruhanje. Je pa zdaj Crypto new tobaco. Tak, da mi vsaj tole daje neko zadoščenje. /air out/

BT52 ::

https://pbs.twimg.com/media/FTIowNzUYAI...

Tracing Point strikes back. Haha kaj češ kopiraj najboljše. LOL

Tilen88 ::

OH rbr so šli kopirat,..govora je blo da naj bi ferrarija,..svašta :D

BT52 ::

Pa govorice od Italijanov so grozne. :d Hujše od branjevk. Folk pa naseda.

'I keep dreaming about it' - Sainz says taking first F1 win at home would be 'the best ever'


Jinx.

Odstop 100%
LEC pa bo počila guma zaradi meteorita. Britanski mediji pa se bodo napihovali, kako je Ferrari pripeljal posodobitve...

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

ripmork ::

BT52 je izjavil:

Še posebej "Better tomorrow in Mission LoseNow" floskule mi gredo na bruhanje.

Ironično je Ferrari začel zmagovati takoj, ko so "MissionWinnow" po več letih odlepili dol :))

billy ::

BT52 je izjavil:

Ma Italijani. Itak cigarete ubijajo in bi mogli tole še bolj obdavčit. Ker kot astmatiku mi gre tole malo na organ. Še posebej "Better tomorrow in Mission LoseNow" floskule mi gredo na bruhanje. Je pa zdaj Crypto new tobaco. Tak, da mi vsaj tole daje neko zadoščenje. /air out/


Iz tega vidika bi se moralo prepovedat tudi oglaševanje sladkih pijač, naftnih mega firm, ipd.

Tilen88 ::

Tilen88 ::

Ctrl+c, ctrl+v

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

skyform ::

Mercova nova posodobitev, WCC confirmed!

BT52 ::

billy je izjavil:

BT52 je izjavil:

Ma Italijani. Itak cigarete ubijajo in bi mogli tole še bolj obdavčit. Ker kot astmatiku mi gre tole malo na organ. Še posebej "Better tomorrow in Mission LoseNow" floskule mi gredo na bruhanje. Je pa zdaj Crypto new tobaco. Tak, da mi vsaj tole daje neko zadoščenje. /air out/


Iz tega vidika bi se moralo prepovedat tudi oglaševanje sladkih pijač, naftnih mega firm, ipd.


Že res do neke mere. Brez plastike in olj ne moremo. Za sladke pijače pa te noben ne sili. /Offtopic

BT52 ::

skyform je izjavil:

Mercova nova posodobitev, WCC confirmed!



Še zdaj mi ne gre v glavo kaj dela mercovim inženirjem. Kaki "dorito" paket. :)

billy ::

BT52 je izjavil:

billy je izjavil:

BT52 je izjavil:

Ma Italijani. Itak cigarete ubijajo in bi mogli tole še bolj obdavčit. Ker kot astmatiku mi gre tole malo na organ. Še posebej "Better tomorrow in Mission LoseNow" floskule mi gredo na bruhanje. Je pa zdaj Crypto new tobaco. Tak, da mi vsaj tole daje neko zadoščenje. /air out/


Iz tega vidika bi se moralo prepovedat tudi oglaševanje sladkih pijač, naftnih mega firm, ipd.


Že res do neke mere. Brez plastike in olj ne moremo. Za sladke pijače pa te noben ne sili. /Offtopic


Ja saj za cigarete tudi noben nikogar ne sili, pa je prepovedano oglaševanje. Isto za alkohol.

Brez plastike in olj ne gre, res je, ampak oglaševanje vzpodbuja, kar pa ni potrebno da se, pri takih izdelkih. Lahko bi se recimo oglaševalo zdrav življenjski slog, hrana, etc. Prepoved čikov/alkota je pač licemerstvo.

BT52 je izjavil:

skyform je izjavil:

Mercova nova posodobitev, WCC confirmed!



Še zdaj mi ne gre v glavo kaj dela mercovim inženirjem. Kaki "dorito" paket. :)


Merc pač želi/forsira nekaj revolucionarnega, da bo avto spet 1-2 sekundi pred ostalimi, ker očitno, če se gredo normalnega koncepta niso sposobni biti najboljši, oz imajo problem zaradi voznikov, ki nista kos maxu v enakovrednem materialu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

Tilen88 ::

Sem imel neke obveznosti in nism uspel pogledat FP1,.. čase sm videl,..kako kej kaže?

Tilen88 ::

Merc zgleda precej boljše,. AM tudi piči,.. ferrari naj bi imel isto hitrost po ravnini kot RBR

ripmork ::

skyform je izjavil:

Mercova nova posodobitev, WCC confirmed!


Novi "low drag" koncept, haha :))

Novo dno pri Meci očitno deluje; kolikor berem poskakovanja ni več, zaostanek na treningu pa minimalen. Ajd, sej je samo trening, sam... če si drznem bit optimističen in bomo letos gledali troboj za zmage, še toliko bolje za f1.

Tilen88 ::

Ja sam noben ni pokazal še prave hitrosti ferrari na ravnini če sm pravilno videl samo 306km/h namesto 328km/h. Naj me kdo popravi če se motim

BT52 ::

Merc: Unleash the BEAST :D 2013 again... Forumi bodo popenili. Čakite še malo pa se bo pojavo Gambino. heh

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

AtaŠtumf ::

billy je izjavil:



Merc pač želi/forsira nekaj revolucionarnega, da bo avto spet 1-2 sekundi pred ostalimi, ker očitno, če se gredo normalnega koncepta niso sposobni biti najboljši, oz imajo problem zaradi voznikov, ki nista kos maxu v enakovrednem materialu.


Kake debilne komentarje se tukaj prebere!

Daj malce premisli predenj pišeš take oslarije, bilkodebilko!

A ni to cilj vseh ekip, ali pa želijo ostale ekipe biti v podrejenem položaju?

Tilen88 ::

BT52 je izjavil:

Merc: Unleash the BEAST :D 2013 again... Forumi bodo popenili. Čakite še malo pa se bo pojavo Gambino. heh


NeMSKi InžIneRIng

BT52 ::

Red Bull legende trolanja ha hahttps://www.reddit.com/r/formuladank/co...

Tilen88 je izjavil:

BT52 je izjavil:

Merc: Unleash the BEAST :D 2013 again... Forumi bodo popenili. Čakite še malo pa se bo pojavo Gambino. heh


NeMSKi InžIneRIng


Ja eh klaar. Vorschprung in tehnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

skyform ::

Jaz pa še kar dvomim, da je Merc nardil tak napredek. Na treninu so več pokazali kot ostali enako kot v Miami in vremenske razmere jim gredo v prid. Ker je tako toplo se jim gume ogrejejo kar je letos ful težava pri njih, tako da mislim, da ko bodo spet bolj mrzle dirke bodo enaki problemi. So morda nardili 0.2sec korak naprej več pa ne.

Tilen88 ::

Marko je napovedal RBR MERC FER :>

PrimozR ::

BT52 je izjavil:

Red Bull legende trolanja ha hahttps://www.reddit.com/r/formuladank/co...

Tilen88 je izjavil:

BT52 je izjavil:

Merc: Unleash the BEAST :D 2013 again... Forumi bodo popenili. Čakite še malo pa se bo pojavo Gambino. heh


NeMSKi InžIneRIng


Ja eh klaar. Vorschprung in tehnik.

Vorsprung durch technik je pravilno. Pa to je Audijev slogan :P

Tilen88 ::

Tolk je vroče de soft gume zdržijo le en push lap :o

SmolWhale ::

Pirelli mozarella

Papidi Pupidi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

Tilen88 ::

Gre pa na roko mercu ki majo težave spravit pnevmatiko na delovno temperaturo. Čeprav jim za enkrat glede na FP2 ne kaže dobro.

skyform ::

Sem rekel, da so včeraj preveč pokazali enako kot v Miami, to je bilo jasno, da ne bodo kr na enkrat nardili tak korak naprej, malo so boljši samo zaradi vročine in še to ne kaj dosti. Pozabite da bo Merc letos kos Redbullu in Ferrariju, na dirki so po 40-50sec zadaj, to nea morš kr tak nadoknadit.

Tilen88 ::

RBR 0.7sec behind o_O
Merc 1.1sec behind

skyform ::

Ferrari bo gume skuril na dirki. Redbull ima boljši race pace.
««
41 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2021 (strani: 1 2 3 4136 137 138 139 )

Oddelek: Na cesti
6916398449 (166448) BT52
»

Formula 1 2020 (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Na cesti
2375183477 (103869) ripmork
»

Formula 1 2019 (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Na cesti
1616168682 (103242)          
»

Formula 1 2016 (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Na cesti
1975221025 (134952) kosta

Več podobnih tem