» »

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Temo vidijo: vsi
««
69 / 76
»»

RedDrake ::

Smrekar1 je izjavil:

...

Poglej, saj človek bi ti še verjel, če ne bi tvoje napovedi o tem, da lahko Pfizer in Moderna prilagodijo cepiva za potencialno novo različico v nekaj urah/dneh, očitno bile totalni bogus. Glede na to, da sedaj CEO-ti teh dveh podjetij razlagajo, kako je potrebno 4-10 mesecev.
Ali ne poznaš finančnega ozadja, ali pa tehnološkega.
Either way, opinion discarded.

FoxKnox ::

RedDrake je izjavil:

@darkolord:
Imaš prav.
Bolje da po TV razlagajo, kako je edina rešitev pogoj PCT (pri tem ko zdaj že takorekoč vsi poznamo že prebolevnike ter dvakrat in trikrat cepljene z omikronom), ter kako so hitri testi za cepljene nezanesljivi.
Ker s tem, ko govorijo čisto resnico po TV, ter zagovarjajo stvari ki imajo neprebojno logiko, utrjujejo ugled v stroko in zaupanje vanjo.

FoxKnox je izjavil:

Dokončno so zabila žebelj v krsto državne cepilne strategije podjetja, ki zahtevajo 48 urne hitre teste za VSE zaposlene, tudi prebolele in 3x cepljene s ciljem reševanja delovanja podjetij zaradi števila in trajanja karanten, ki jih predlaga strokovna skupina.Da ne bo na koncu obveljal načrt, kot pri zdravstvenih delavcih, da lahko delajo tudi pozitivni , a brez znakov okužb.

Fake news.
No, morda to zahteva RTV.
Pa Helios.
Pa še kdo.
Ampak drugače je to FB-tier FAKE NEWS!!

FAKE NEWS MY ASS ali bolje in my nose.
Pišem iz lastnih izkušenj (Veliko trgovsko podjetje) in ne širim FB nebuloz. Kmalu bo pa All over Slo.

Popravi si sarkazem detektor.
Imam sorodstvo, ki dela na RTVSLO in v Heliosu.
Oboji zahtevajo teste na 48ur.

LeQuack ::

Jaz sm mislil da to država zahteva. Očitno podjetja kar sama lahko zahtevajo medicinske informacije o zaposlenih.
Quack !

TESKAn ::

darkolord je izjavil:

Ne vem, iz kje si to pobral. Rekel sem samo, da se zaupanje ne bi povrnilo z odstopom.

Al misliš, da bi se, na primer, če bi Janša odstopil, kar naenkrat ljudje šli cepiti?

Če bi vezal svoj odstop na 90% precepljenost...>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

mtosev ::

V Melbourne so ljudje 93% cepljeni in Avstralija je kot celota dobro precepljena. Njim je očitno uspelo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 3600mhz Gskill
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UP3017, Win 11
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

LeQuack ::

Uspelo jim je Djokovica naresti kot simbola za boj proti vladi. Kaj drugega pa ne, glede na to da imajo enako število okužb, ali še celo več, kot v državah tretjega sveta, kjer je minimalna precepljenost.
Quack !

LeQuack je izjavil:

Jaz sm mislil da to država zahteva. Očitno podjetja kar sama lahko zahtevajo medicinske informacije o zaposlenih.

Test je zahtevan ne glede na status PCT, kar pomeni, da se testirajo tako cepljeni kot prebolevniki. Vpogleda v medicinske informacije ni, razen to da pač ne prenašaš omikrona.
Butthurt med cepljenimi je že kar soliden, kot slišim ...

Zgodovina sprememb…

• spremenil: RedDrake ()

nirburu ::

ripmork je izjavil:

iz linka, ki si ga sam prilepil:

Skratka: nakladaš nekaj v tri krasne, po svojem občutkuTM, kar je glavna značilnost antivaxxerjev. ObčutekTM > Realnost.
Okužba s korono pomeni bistveno večjo možnost vseh zdravstvenih težav, pa lahko bluziš še 100 strani tule gor. Zdravstveno osebje na cepilnih centrih je pa prijazno in strokovno. Ti seveda verjetno tega ne bi vedel. Jaz po treh dozah pač.

Sej vidim, da ste antivax uzurpirali tole temo in jo le še malo kdaj preletim, sam teh nebuloz se je pa res že nabralo...

Kaj pa če bi ti najprej boljše prebral moje sporočilo in ne takoj začel bluzit?
Jaz nisem govoril, da ni relacije ali primerjal covid in necovid bolnike.
Jaz sem rekel, kar tudi v študiji piše, da kljub nekemu povečanemu tveganju, je primerov izredno malo. 40% več kot v 2019, ko ni bilo virusa. Vsega skupaj malo nič, prešteto na prste ene roke.
In je zelo vezano na starost "bolnikov", torej nadaljna analiza bi vrjetno še malo zredčila cifre.

Point je, da strah pred miokarditisom od covida je neracionalen. Od cepiva pa ne. Ker cepivo ima več poti za ti naredit štalo, ena od teh je recimo šlamparija medicinskega osebja.
Danes te cepijo še door-to-door zavarovalni agenti ali prodajalke zelenjave v merkatorju. Prepričan sem, da je najboljša praksa dosledno upoštevana. Še posebej potem ko to cepili 200 otrok s "prepovedanim" cepivom, češ da je šlo za tehnično napako al kaj že.
Totalno po nepotrebnem vas/nas ogrožajo še dodatno, kot da niso stranski učinki cepiva že dovolj problematični.
A ni tisti pisal o statični elektriki in trzanju mišice po cepivu? So zgleda res nanočipi v igli. :)):))

ripmork je izjavil:

LeQuack je izjavil:

za Moderno je pri mlajših populacijah večji rizik od cepiva, kot od virusa samega.

Za Moderno je bilo že več kot pol leta nazaj ugotovljeno, da pri mlajši populaciji risk/benefit ni dober in so s tem cepivom vsi (razen v naših Butalah) cepili le starejšo populacijo. Če bi se starejši in srednjih let v zadostni meri cepili, mlajše populacije niti ne bi bilo potrebno cepit. Sam v družbi, kjer pol prebivalstva raje kot stroko posluša preprodajalca vitaminov (Potrčkota) in preprodajalca energetskih obeskov (Wernerja), pač dobiš drugačno situacijo.

Risk/benefit pri tako bednem cepivu kot to se zame rasteza vse do 60 let. Ne hvala. Se bom kar cepil z omikronom, če se sploh lahko.

kotanyi je izjavil:

No, treba je priznat, da ne naša "strokovna" skupina, ne NIJZ, ne nacionalni koordinator, ne ministrstvo niso niti približno optimalno odreagirali pri pripravi cepilne strategije in pri njeni izvedbi. Saj bi našteval vse njihove nerazumne faile, pa se mi brez dobrega razloga mn ne da ponavljat. Velik del krivde za relativni neuspeh COVID cepilnega programa je definivno na njihovi strani. Razni Potrči seveda ne pomagajo, ampak toliko vpliva na slab efekt kot goraj našteti pa le niso imeli. Takle mamo ko riba pri glavi smrdi...

Vsaj en da priznava.

darkolord je izjavil:

Če bi odstopili, s tem ne bi nikomur povrnili zaupanja v stroko.

Maš prav. Ni šans. Tako so si zafukali ugled, da se bo pobiralo še leta.
Za ravnanje kosti bodo že dobri, a glede varovanja imunskega sistema...bolje poslušat lokalnega vrača. :))

FoxKnox je izjavil:

Dokončno so zabila žebelj v krsto državne cepilne strategije podjetja, ki zahtevajo 48 urne hitre teste za VSE zaposlene, tudi prebolele in 3x cepljene s ciljem reševanja delovanja podjetij zaradi števila in trajanja karanten, ki jih predlaga strokovna skupina.Da ne bo na koncu obveljal načrt, kot pri zdravstvenih delavcih, da lahko delajo tudi pozitivni , a brez znakov okužb.

A mi zamerite, če rečem..."ko jih j*be!"
Vsaka duša šteje ane?! Pa naj si vtikajo kar v tazadnjo.
PCT ni nikoli deloval in zagotovo nikoli ne bo. PCT je zgolj in samo bičanje prebivalstva.

RedDrake je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Test je zahtevan ne glede na status PCT, kar pomeni, da se testirajo tako cepljeni kot prebolevniki. Vpogleda v medicinske informacije ni, razen to da pač ne prenašaš omikrona.
Butthurt med cepljenimi je že kar soliden, kot slišim ...

Super iztočnico si mi dal.
Dvocepci se pizdijo, da morajo na tretjega, če želijo še biti zaposleni! Sedaj lahko umrem srečen :)) Samo še pretep dvo in tro-cepška da vidim in moje življenje bo zaokroženo :)):))
https://rumble.com/vsj2nb-looks-like-th...

Kot rečeno PCT je bič oblasti, da vas usmerjajo.
In BTW, uradno je covid green pass legalen do letos junija al neki tacga.
Koliko stavimo, da ga bodo podaljšali?

ripmork ::

nirburu je izjavil:

Kaj pa če bi ti najprej boljše prebral moje sporočilo in ne takoj začel bluzit?
Jaz nisem govoril, da ni relacije ali primerjal covid in necovid bolnike.
Jaz sem rekel, kar tudi v študiji piše, da kljub nekemu povečanemu tveganju, je primerov izredno malo. 40% več kot v 2019, ko ni bilo virusa. Vsega skupaj malo nič, prešteto na prste ene roke.
In je zelo vezano na starost "bolnikov", torej nadaljna analiza bi vrjetno še malo zredčila cifre.

“The risk for myocarditis among patients with COVID-19 during March 2020–January 2021 was nearly 16 times as high as the risk among patients without COVID-19, with the association between COVID-19 and myocarditis being most pronounced among children and older adults. Further, in this cohort, approximately 40% of patients with myocarditis had a history of COVID-19.”

"In this study, the association between COVID-19 and myocarditis was lowest for persons aged 25–39 years and higher among younger and older age groups, a pattern that has not been previously described in age-stratified analyses and that warrants further investigation. This finding might be partially explained by age-related differences in COVID-19 case ascertainment, because younger adults with less severe disease might be less likely than older adults to have a health care encounter with a COVID-19 diagnosis captured within PHD-SR. This age-related differential misclassification (underascertainment) of COVID-19 status might bias risk differences and risk ratios toward the null more for younger adults and could partially explain the observed age-related association."

Selektivno ignoriraš bistveno in se greš cherry picking; strašenje pred cepivom neosnovano napihuješ v skrajnost, 40% več miokarditisa pri Covid bolnikih pa relativiziraš kot “vsega skupaj malo nič”. Za starostne skupine je pa razloženo, da je lahko posredi preprosto dejstvo, da nekateri mlajši okuženi niti ne obiščejo bolnice in nimajo diagnosticiranega miokarditisa (kar ne bi "razredčilo" cifer, kvečjemu obratno).

Pa še zaključek te študije, ki si jo prilepil:
“Myocarditis is uncommon among patients with and without COVID-19; however, COVID-19 is a strong and significant risk factor for myocarditis, with risk varying by age group.
The findings in this report underscore the importance of implementing evidence-based COVID-19 prevention strategies, including vaccination, to reduce the public health impact of COVID-19 and its associated complications.”

nirburu je izjavil:

Point je, da strah pred miokarditisom od covida je neracionalen. Od cepiva pa ne. Ker cepivo ima več poti za ti naredit štalo, ena od teh je recimo šlamparija medicinskega osebja.
Danes te cepijo še door-to-door zavarovalni agenti ali prodajalke zelenjave v merkatorju.

Skratka, totalno nakladanje, zaradi katerega izgubiš vso verodostojnost. Je iz pisanja povsem jasno, da se še nisi šel cepit. Ali te je pa res kaka prodajalka v Mercatorju na foro vrgla.>:D

nirburu je izjavil:

Risk/benefit pri tako bednem cepivu kot to se zame rasteza vse do 60 let. Ne hvala. Se bom kar cepil z omikronom, če se sploh lahko.

As you wish. Meni osebno je čisto vseeno, kdo se cepi ali ne, svobodna odločitev posameznika. Širjenje lažnih informacij (kako je cepivo hujše kot virus, kar enostavno ni res) je pa moteče.

feryz ::

A veste, kako delujejo znanstvene študije?
Ena od njih bi bila lahko tudi število okuženih med prebivalci. Testiranimi prebivalci, da ne posplošimo, ampak ostanemo v okvirih znanosti.
Najprej testiraš 100 000 ljudi, potem jih 85 000, ki ti bodo rezultat pokvarili, vržeš iz enačbe in ponovno testiraš 15 000. Ko dobiš 7500 pozitivnih, lahko znanstveno, z dokazi, potrdiš, da ima 50 procentov testiranih okužbo.
Tako deluje znanost, ja. Pri koroni je, v glavnem, kompletna znanost takega tipa. Toliko časa prirejaš vstopne podatke in parametre, da dobiš rezultat, ki ga potrebuješ.

miraldi ::

Kok dolg zdj velja ta hitr test j ga nardiš v kontejnerju in mas reziltat v roku pol ure?

48ur ali 24 ur?

Lp
Intel i7 3770
GTX 1070ti
2x4Gb Ram

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: sbawe64 ()

Bye ::

Debili niso nikjer objavili, podgane gnile. Tipično zlovensko.
24 ur velja za prehod meje, drugače 48.

lolipop2 ::

Bye je izjavil:

Do tell more 8-O

primoz4p ::

Bye je izjavil:

Testiranje
z negativnim rezultatom testa HAG, ki ni starejši od 48 ur (za uporabnike storitev ne sme biti starejši od 24 ur),
z negativnim rezultatom testa PCR, ki ni starejši od 72 ur (za uporabnike storitev ne sme biti starejši od 48 ur),
z EU Digitalnim COVID potrdilom o HAG/PCR testiranju.

https://www.gov.si/teme/koronavirus-sar...

Tier2 ::

Torej "novinarska hiša" iz prejšnjega prispevka laže?

primoz4p je izjavil:

Bye je izjavil:

Testiranje
z negativnim rezultatom testa HAG, ki ni starejši od 48 ur (za uporabnike storitev ne sme biti starejši od 24 ur),
z negativnim rezultatom testa PCR, ki ni starejši od 72 ur (za uporabnike storitev ne sme biti starejši od 48 ur),

Zanimivi kriteriji.

gusto ::

primoz4p je izjavil:

Bye je izjavil:

Testiranje

https://www.gov.si/teme/koronavirus-sar...

Jaz pojma nimam, kaj je razlika med teh 48h in 24h za uporabnike storitev. Bo kdo razložil?
Have you tried turning it off and on again?

Orias ::

Nisem prebiral 69 strani. Mogoče je že kdo omenil, da obstajajo tudi hitri testi za covid protitelesa (IgM/IgG Rapid Test)
https://www.biomedomics.com/products/in...

V-i-p ::

Orias: nisem še zasledil, hvala. Glede števila strani, si pa v nastavitvah spremeni, koliko sporočil na stran ti kaže, pa jih ne bo 69, ampak 7 ;).
Kar lahko storiš danes ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Mene pa še vedno "pizdi", zakaj smo morali oktobra 2019 v bolnici nosit maske, če je covid uradno pri nas od marca 2020?

Kje smo morali nosit maske?

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Tier2 ()

V Izolski bolnici. Še domov sem moral z masko na gobcu, ampak pustmo to, mene firbec matra zaradi datuma. Kaj je bilo oktobra 2019 takega, da so se maske nosile po bolnici?

Zgodovina sprememb…

• spremenil: V-i-p ()

Kaj pa je danes kaj takega, da moramo nositi maske?
Seveda ima oboje skupno iztočnico, reče se ji politika. Lahko je ta na nivoju bolnice ali države.

xxxul ::

gusto je izjavil:

Jaz pojma nimam, kaj je razlika med teh 48h in 24h za uporabnike storitev. Bo kdo razložil?

Če greš v nenujno trgovino ali lokal si uporbanik storitev in test velja 24ur. aplikacijo za preverjanje so sicer updatal šele 2. Januarja.

PS ali je še kdo drug ugotovil da v BTC uporbljajo aplikacijo za preverja je ki je drugačna od NIJZ aplikacije?

Katero uporabljajo ?
Je online ?
2020 is new 1984
Corona World order

gusto ::

xxxul je izjavil:

gusto je izjavil:

Če greš v nenujno trgovino ali lokal si uporbanik storitev in test velja 24ur. aplikacijo za preverjanje so sicer updatal šele 2. Januarja.

PS ali je še kdo drug ugotovil da v BTC uporbljajo aplikacijo za preverja je ki je drugačna od NIJZ aplikacije?

Ja in za kam pol velja test 48h?;((
Have you tried turning it off and on again?

darkolord ::

V-i-p je izjavil:

Mene pa še vedno "pizdi", zakaj smo morali oktobra 2019 v bolnici nosit maske, če je covid uradno pri nas od marca 2020?
Misliš, da so maske izumili ravno in edino za covid?

xxxul ::

sbawe64 je izjavil:

Katero uporabljajo ?
Je online ?

če to mene sprašuješ - ne vem kaj uporabljajo, samo vidim da prikazuje rezultat drugače kot NIJZ EU DCP - tud ne vem ali je online

Hatchback678 ::

V glavnem včeraj v trgovini Lidl videl enga moža manj kot 30 let starega maska na bradi usta in nos zunaj.

2 fakin leti in eni so bedaki ki rabijo zapor.

darkolord je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Samo za info:
še vedno verjameš taisti stroki, ki je rekla, da bojo maske, redno testiranje, zaptje na občine, karantene, zaprtje šol, telovadnic, trgovin, pct ... ustavile širjenje okužb ?

Medtem BBC
Endemic Covid: Is the pandemic entering its endgame?
https://www.bbc.com/news/health-59970281
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: sbawe64 ()

Kenpachi ::

Maske so neuporabne za aerosolizirane viruse.

https://swprs.org/face-masks-evidence/
Zaraki Kenpachi.

darkolord ::

sbawe64 je izjavil:

Samo za info:
še vedno verjameš taisti stroki, ki je rekla, da bojo maske, redno testiranje, zaptje na občine, karantene, zaprtje šol, telovadnic, trgovin, pct ... ustavile širjenje okužb ?
Ničesar od naštetega sploh nismo niti približno dosledno izvajali, če namiguješ na to, da so "pihnili mimo".

Kenpachi je izjavil:

Maske so neuporabne za aerosolizirane viruse.

https://swprs.org/face-masks-evidence/
Nobena od linkanih študij ne podpre zaključka, ki si ga naredil ti.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: darkolord ()

Beli_Zajcek ::

sbawe64 je izjavil:

Samo za info:

darkolord je izjavil:

Ničesar od naštetega sploh nismo niti približno dosledno izvajali, če namiguješ na to, da so "pihnili mimo".

Ah da, seveda je kriv glup narod, ki ni dosledno izvajal izvrstnih in predvsem epidemiološko utemeljenih ukrepov, ne pa glupi ukrepi.

Zgodovina sprememb…

• predlagal izbris: Dimnik ()

darkolord je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Misliš, da nam bolnikom ne bi jasno povedali zakaj jo je potrebno nosit, ne pa šušljanje, da se "nekaj dogaja"?

kriptobog ::

Hatchback678 je izjavil:

V glavnem včeraj v trgovini Lidl videl enga moža manj kot 30 let starega maska na bradi usta in nos zunaj.

2 fakin leti in eni so bedaki ki rabijo zapor.

Zato je bolje iti kar brez maske. Kaj dosti itak niso nucale.

Nimam pojma, zakaj se mi je sporočilo brisalo 20 sekund po objavi ampak, tu je hitra obnova.

@ripmork
40% več od 0 je še vendo 0. Sama študija ti pove, da je to bolj redkost. Fobija pred tem je IMO neupravičena.

@Kenpachi
Itak, da so neuporabne. Če ne drugega že samo zaradi tega, ker jih folk niti slučajno ne uporablja pravilno. Ajde, kateri menjava FFP2 na dve uri al kolk je že priporočena doba preden postane zasičena in kontaminirana?

@darklord
No true Scotsman a?
Še bolj žalostno je ker imamo kup držav, kjer ukrepov ne samo, da so se slabo držali, so jih komaj kaj implementirali. In so na boljšem kot mi.
A smo že šli čez točko, kjer je koronarstvo postalo vera?

Pa še ena epična
https://www.24ur.com/novice/korona/caka...
Legendarno!
Izjeme ne moreš dobiti, ker je cepljenje prostovoljno. Hahahahaha
Vi se niti najmanj ne zavedate kako ste s*uk*li družbo.
Dovolili ste vladam da zaradi covid-gripe™ povsem obidejo vse pravne zaščite, ki smo jih kot pravno-ustavne-demokratične družbe imeli.
To bo vaša zapuščina.

Zgodovina sprememb…

Pravice radi izgubljamo zaradi strahu pred teroristi, covidom,...

Povezava na 24 ur ne deluje.

Zgodovina sprememb…

Sem zgleda zajebal link
https://www.24ur.com/novice/korona/caka...
Ta pa bo.

Ampak ja, (false flag) teroristi pobijejo par tisoč ljudi, svet kolektivno izgubi pravico do zasebnosti.
Pride nova gripa, ki pobije (v 28 dneh od pozitivnega testa) manj ljudi (pretežno tiste na povprečni življenski dobi) od Big Macka in svet kolektivno izgubi pravico do osnovnega udejstvovanja. Trgovanje, potovanje, druženje in seveda telesno integriteto.
Bravo korončkarji, na dobro pot ste nas spravili.

Zgodovina sprememb…

Večji danski časnik se opravičuje

https://www.news.com.au/finance/busines...

Danci so se pri hospitalizacijah konkretno zlagali. Kaj pa naši?

But shortly thereafter one of the most renowned vaccinologists on this planet wrote me an email saying; 'vaccinating with these vaccines would only breed new variants. But that it wouldn't make sense for me to go against the mainstream because nobody would listen to me anyway, and hopefully that second-generation vaccines would solve the problem.

https://www.voiceforscienceandsolidarit...

Zgodovina sprememb…

No, saj to je tisto kar sem rekel.
Če ni na 24ur, rtvslo, BBC je fake news.
Ker oni so Trusted News Initiative
https://www.bbc.com/beyondfakenews/trus...

(pozanimajte se, kdo je glavni financer TNI. Ah ja, butast jaz, ne berete drugega izven TNI certificiranih medijev! :)))

Zgodovina sprememb…

Orias ::

V-i-p je izjavil:

Zakaj bi jo pa danes moral nositi ??? Te nihče ne more kaznovati, ker za to ni zakonske podlage. Odlok ni nad zakonom. Samo "hrbtenico" moraš imeti in se ne smeš pustiti, da te vsak ki ima 5 minut časa ustrahuje, pa četudi pride policija. Če bosta firer in njegovi sateliti (Logar, Krek, Beovič, ... ) izjavili, da se moraš vržti iz mosta v Dravo, bo to naredilo pol državljanov. Nisem antivaxer, ne rečem da virus ne obstaja. Ampak mi je smešno to, da imamo tako pameten virus, da se okužiš če se družiš, če pa delaš pa ne, da lahko že 2 meseca prej napoveš novi sev, napoveš koliko bo okužb bo čez 1 teden, čez 1 mesec.

Unchancy ::

V-i-p je izjavil:

darkolord je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Misliš, da nam bolnikom ne bi jasno povedali zakaj jo je potrebno nosit, ne pa šušljanje, da se "nekaj dogaja"?

Glede na antivax/anti ukrepi blodnje, je razlaganje tega izguba časa.
If you wait by the river long enough, the bodies of your enemies will float by.

V čem je point, da naši kvazi mediji pišejo laži? A so res tako nizko?
https://www.24ur.com/novice/korona/avst...

Kolikor vem, avstrijska vlada NI potrdila obveznega cepljenja in kazni za necepljene, je zgolj podala dokončni predlog zakona v obravnavo. KAr je pa še daleč od potrditve. Če sploh bo.

Ko bo vse tole mimo, upam, da pride nek kredibilen medij, brez laži.

kriptobog ::

lolipop2 je izjavil:

Kolikor vem, avstrijska vlada NI potrdila obveznega cepljenja in kazni za necepljene, je zgolj podala dokončni predlog zakona v obravnavo. KAr je pa še daleč od potrditve. Če sploh bo.

Vecina bere samo naslove. Jutri se bo folk po fabrikah ze pogovarjal, da je ve Avstriji obvezno cpljenje. Sicer pa izjemno neumen predlog glede na to, da vsi ugotavljajo da gremo v endemicno fazo, torej k koncu. Ampak ja, treba prodati zaloge.

kriptobog je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Vecina bere samo naslove. Jutri se bo folk po fabrikah ze pogovarjal, da je ve Avstriji obvezno cpljenje. Sicer pa izjemno neumen predlog glede na to, da vsi ugotavljajo da gremo v endemicno fazo, torej k koncu. Ampak ja, treba prodati zaloge.

Prav vidi se, da probajo z vsemi silami stisniti še tistih nekaj, ki jih lahko prepričajo v cepljenje. Laž sploh ni več problem. Res fakin' obupno, kam je vse to šlo. Se mi zdi, da že dolgo sploh ni več point v covidu in bolezni sami, kot pa samo še denar, denar, denar...

Velki ::

O če je res samo denar v igri hvala bogu da je tako, naj bo. Zadnje čase se mi vse bolj zdi da vsi podcenjujete moč globalistov tako kot pred pandemijo... Močno dvomim da bodo kar tako odnehali, še vedno imajo v rokah vse inštitucije in MSM... :'(

Unchancy ::

Orias je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Zakaj bi jo pa danes moral nositi ??? Te nihče ne more kaznovati, ker za to ni zakonske podlage. Odlok ni nad zakonom. Samo "hrbtenico" moraš imeti in se ne smeš pustiti, da te vsak ki ima 5 minut časa ustrahuje, pa četudi pride policija. Če bosta firer in njegovi sateliti (Logar, Krek, Beovič, ... ) izjavili, da se moraš vržti iz mosta v Dravo, bo to naredilo pol državljanov. Nisem antivaxer, ne rečem da virus ne obstaja. Ampak mi je smešno to, da imamo tako pameten virus, da se okužiš če se družiš, če pa delaš pa ne, da lahko že 2 meseca prej napoveš novi sev, napoveš koliko bo okužb bo čez 1 teden, čez 1 mesec.

Glede neverjetnega “napovedovanja prihodnosti”: Napovedujem, da bo čez pol leta dan veliko daljši in da bo precej topleje kot te dni.
If you wait by the river long enough, the bodies of your enemies will float by.

lolipop2 je izjavil:

Prav vidi se, da probajo z vsemi silami stisniti še tistih nekaj, ki jih lahko prepričajo v cepljenje. Laž sploh ni več problem. Res fakin' obupno, kam je vse to šlo. Se mi zdi, da že dolgo sploh ni več point v covidu in bolezni sami, kot pa samo še denar, denar, denar...
Zadeva ni tako enostavna, kot jo tule predstavljate. Ta zakon nima veze s korono, ker korona izginja. Zato se Avstrijcem tudi tako mudi. Zakon bo namreč ostal tudi po koroni. Za katerokoli cepivo, pri katerem bi multinacionalka stisnila doktorju cracku ali kateremkoli strokovnjaku v danem momentu, nekaj v žep. In bodo takoj špricali. Z zakonsko podlago. Mrna cepiva napovedujejo za vse živo. Le prodati jih je treba.

m0LN4r ::

Bogati duplo, revni pa se bolj revni: https://www.welt.de/wirtschaft/article2...

Covid TOP!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
««
69 / 76
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112440245 (18442) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

75841709 (19147) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

36422107 (10412) D3m

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

1722103135 (82220) Conini

Več podobnih tem