Forum » Strojna oprema » Raspberry PI (nepolitično)
Raspberry PI (nepolitično)
twom ::
Glede na to da se je sosednja tema izrodila v politično obračunavanje, predlagam nov fork, nepolitičen, kjer naj uporabniki zastavljajo tehnična vprašanja.
:)
Lahko pa admini uno temo premaknejo v Ložo, ali pa razdelijo in en del preimenujejo v politični...
:)
Lahko pa admini uno temo premaknejo v Ložo, ali pa razdelijo in en del preimenujejo v politični...
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Težki časi za politično oglaševanjeOddelek: Novice / NWO | 7980 (7026) | joze67 |
| » | Facebook počasi širi preverjanje političnih oglasov na ves svetOddelek: Novice / NWO | 6456 (5383) | Dri3r |
| » | Mozilla po Eichovem odstopu (strani: 1 2 3 4 5 6 )Oddelek: Novice / Ostale najave | 79960 (74782) | jype |
| » | BrezvladjeOddelek: Loža | 1762 (1415) | Tero |
| » | RKC : Država (strani: 1 2 3 )Oddelek: Loža | 17562 (17562) | Daedalus |
