» »

PCT - ponarejanje ter preverjanje

PCT - ponarejanje ter preverjanje

widj3098dj32 ::

ripmork je izjavil:

V vsem času do sedaj so mi samo enkrat poskenirali QR kodo (vratar na javnem dogodku). Ponekod samo pokažeš kodo, pa pokimajo. Marsikje pa nič.
Da eni celo ponarejajo PCT, je podn družbe. Zato pa smo, kjer smo.


Lepo nam gre. Ko bomo čez mesec dni zaprti vemo, komu se zahvalit. Smo raje spet vsi zaprti, kot pa da se držimo pravil za omejevanje virusa. Tisti krivi za širjenje bodo pa spet najbolj stokali.

Zaprti smo zaradi tistih, ki nas zapirajo, kmet.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ripmork ()

dsfsfawer235 ::

rejven je izjavil:

Ma s tem pct in neumnostmi so nardil kontraefekt, folk je apriori proti. Za kruh ne rabiš pctja za mizo kupit pa ja, kje je večja gužva je jasno...ni se pol za čudit, da folk goljufa. Rekl bi maske v gužvi znotraj (kar se mi zdi smiselno) in to je to. Neke omejitve s kom in kako se boš družil in podobne neumnosti pa bi spustili in bi več ljudi se držal tiste ene same omejitve. Potem je la tzkaj še problem pravne ureditve smo pa kle...:)


Ne, folk goljufa, ker so goljufi. Ostali, ki niso, ne goljufajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

feryz ::

;-) je izjavil:

V sredo bom v LJ. Ker z mojim denarjem nebom podpiral Pfizer marketinga na jehovski način, zdravstvo naj se spravi delat. Vse kar so delali od 15 marca do danes je da so pridelali 4000 trupel po nepotrebnem.

Saj ga ne rabiš podpirati. Po novem lahko mešaš te zadeve kolikor ali kakor ti paše.
Samo da šprica, pa so hepi.

Sicer pa sem imel na obisku goste iz tujine. 2 dni smo se trajbali naokrog, praktično povsod. Sem jih zastrašil, kako rigorozno je pri nas. Imajo qr kodo, ker so cepljeni.
Ampak, na koncu koncev, jo niti enkrat niso rabili uporabiti. Enostavno te ne vpraša popolnoma nihče več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

dripac ::

feryz je izjavil:

Saj ga ne rabiš podpirati. Po novem lahko mešaš te zadeve kolikor ali kakor ti paše.
Samo da šprica, pa so hepi.


Dobiš za to zvezdico ali čebelico? Kaj pa kakšen dokument ki definira kdo je odgovoren za pizdarije ki mogoče nastanejo? :D Aja, ne... Pa nič.

dsfsfawer235 ::

;-) je izjavil:

V sredo bom v LJ. Ker z mojim denarjem nebom podpiral Pfizer marketinga na jehovski način, zdravstvo naj se spravi delat. Vse kar so delali od 15 marca do danes je da so pridelali 4000 trupel po nepotrebnem.


Aha, govoris o tem?


Mogoce pa obstaja kaksna povezava z stevilom cepljenih, kaj pravis?

dripac ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Ne, folk goljufa, ker so goljufi. Ostali, ki niso, ne goljufajo.


Drži. Ampak folk se uči od najboljših. Tistih v vladi.

Miki N ::

To s čim se boš špiknil smo po novem kar vsi licencirani stručkoti - Fajzen, Zenka al Đonson - ali celo Gemišt - zakaj ne, vse je v redu, sami se odločite. Povsod po svetu. Z izjemo, da če pa se NE rabiš špikniti rabiš pa dejansko potrdilo zdravnika s pravo licenco. :))

dsfsfawer235 ::

dripac je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Ne, folk goljufa, ker so goljufi. Ostali, ki niso, ne goljufajo.


Drži. Ampak folk se uči od najboljših. Tistih v vladi.


Napacna logika, politiki so najboljse kar lahko sproducira narod. Ce imas narod goljufov in laznjivcev... dobis sranje kot ga imamo.

;-) ::

dsfsfawer235 je izjavil:

;-) je izjavil:

V sredo bom v LJ. Ker z mojim denarjem nebom podpiral Pfizer marketinga na jehovski način, zdravstvo naj se spravi delat. Vse kar so delali od 15 marca do danes je da so pridelali 4000 trupel po nepotrebnem.


Aha, govoris o tem?


Mogoce pa obstaja kaksna povezava z stevilom cepljenih, kaj pravis?

Večino mrtvih smo pridelali, oz. kaj govorim smo, so pridelali v zdravstvu, takrat ko še ni bilo cepiva.

shadeX ::

@Feryz

Mene je poklical danes bratov sin. Včeraj smo avto šraufali skupaj, danes je bil pozitiven na pcr.


Covid je sedaj med nami že dobro leto in pol in do tega trenutka imamo že nekaj podatkov. Mislim da bi vsak moral vedeti kaj je:

1. Inkubacijska doba
2. Kako ravnati ko ste bili v stiku z okuženo osebo

Branje

Blagoslov je da VEŠ da si bil v stiku z okuženo osebo in sedaj lahko narediš kar je prav: Se izoliraš za do 14 dni (toliko časa je nekje maksimalna doba kjer je test lahko še negativen in človek nima simptomov, v povprečju od okužbe pa do simptomov oz. pozitivnega testa traja 5-6 dni.


feryz je izjavil:

Prvi samotest negativen.
Zakaj sploh?
Ker grem obiskat tastarga, ki je necepljen in nekje okrog pričakovane življenjske dobe pri nas.
Drugi razlog pa je, da vem, da je mali kar nekaj tega virusa spljuval in izdihnil vame. Upal sem, da bom našel vsaj sled o virusu. Skočil še na pcr in imel nekaj časa mir pred puklavega norostmi. Ampak, ništa od toga.


Če imaš fotra rad in ga hočeš obdržat pri življenju še nekaj časa, ga jaz na tvojem mestu ne bi obiskoval najmanj 3 tedne (dodaten teden da je zadeva 100% sigurna). V vseh drugih primerih igraš rusko ruleto z njegovim življenjem.


Vsekakor se ne bi niti 24ur po izpostavljeni okužbi hvalil okoli kako se dobro počutiš in kako so tvoji rezultati negativni, kar samo izkazuje pomanjkanje informacij o virusu, posledice pa so lahko katastrofalne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

nekikr ::

Yossarian je izjavil:

Me zanima, kaj bodo sedaj porekli sredini protestniki. Zahtevali so, da se obvezni ukrepi spremenijo v priporočila. Logarjeva je pred kratkim priporočila, da se med krompirjevimi počitnicami malce izoliramo in ne hodimo na večje prireditve. Me zanima, ali bodo upoštevali njeno priporočilo.

Dokler je pogoj PCT za svobodo upam, da vztrajajo in stopnjujejo nastop. Omejevanje svobode je sprejemljivo v ekstremnih okoliščinah, kar prehlad, za katerega poznamo rizično skupino in imamo cepivo zanje nikakor, ni. Ne vem kakšni kreteni morate biti, da se zavzemate za avstralski način večnega zaprtja pod pretvezo prehlada. Tja namreč vodi vse skupaj.
Cepite se, da gremo nazaj v normalo, je rekla Logarjeva. Ko vas bo 70% bo vse lepo. Ampak Avstrijci so na 70% in začenjajo s PCTjem. Kaj pa pomeni 70%? To pomeni, da so efektivno vsi odrasli ali cepljeni ali preboleli.
"Naučiti se bomo morali živeti z virusom", nam pravijo. Ampak to smo že znali. V tistih drugih časih, ko prehlad ni bil dovolj za zaprtje družbe, smo omejili obiske v bolnišnicah, se cepili proti gripi, če smo bili rizični in bolni nismo obiskovali ranljivih.

Potrč vam je hotel razložiti, da morajo biti za neka postopanja določeni vzvodi. Da je za prehlad tole vse preveč brutalno. Pa ste ga v svoji egalitarni grandioznosti razbili na prafaktorje, zdaj ste pa že preveč oprani, da bi videli do Avstralije in kam to pelje.

Ne pozabite otroci, QR kodo si natisnite in jo pripnite na vidno mesto na oblačilu. Če ne veste kako poglejte kakšen film iz leta 1945.

Yossarian ::

No, sem že dobil odgovor.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

;-) ::



Čas je da se opravičimo Potrču, zdravstvo pa naj se spravi delat ker je edina šibka točka poleg te vlade.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Utk ::

;-) je izjavil:



Čas je da se opravičimo Potrču, zdravstvo pa naj se spravi delat ker je edina šibka točka poleg te vlade.

Najjača fora pa šele sledi: oni so zdaj odprti, ker so 70% precepljeni. LoL. Valjam se...

ripmork ::

;-) je izjavil:



Čas je da se opravičimo Potrču, zdravstvo pa naj se spravi delat ker je edina šibka točka poleg te vlade.

Lol, Potrču? Tipu, ki je bil najbolj glasen potem pa iz Švedske pobegnil, ko so tam začeli z množičnim cepljenjem? "anti-Big pharma" warrior, ki sedaj preprodaja vitamine?

Da ga vlada serje z vodenjem je jasno. Sam za uspešnost "švedskega modela" - ki se je iz "nič ne bomo zapiral" spremenil v "dejmo se množično precepit" je še en pomemben faktor: folk tam razmišlja, zaupa, uboga. Pri nas pač ne. Zato pa smo, kjer smo. Če bi vlado pa prebivalce zamenjali, bi nam šlo bistveno bolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Utk ::

Če bi pri nas vlade poslušali, bi nam bila korona zadnja skrb, to je res... Tako kot je v Bosni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

;-) ::

ripmork je izjavil:

;-) je izjavil:



Čas je da se opravičimo Potrču, zdravstvo pa naj se spravi delat ker je edina šibka točka poleg te vlade.

Lol, Potrču? Tipu, ki je bil najbolj glasen potem pa iz Švedske pobegnil, ko so tam začeli z množičnim cepljenjem? "anti-Big pharma" warrior, ki sedaj preprodaja vitamine?

Da ga vlada serje z vodenjem je jasno. Sam za uspešnost "švedskega modela" - ki se je iz "nič ne bomo zapiral" spremenil v "dejmo se množično precepit" je še en pomemben faktor: folk tam razmišlja, zaupa, uboga. Pri nas pač ne. Zato pa smo, kjer smo. Če bi vlado pa prebivalce zamenjali, bi nam šlo bistveno bolje.

Večino mrtvih smo pridelali pred cepljenjem zaboga, cepljenje je tu nepomembno sploh. Zdravstvo pri nas ni delovalo zato imamo trupla.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

sbawe64 ::

Utk je izjavil:

Če bi pri nas vlade poslušali, bi nam bila korona zadnja skrb, to je res... Tako kot je v Bosni.

Številke lani in letos, s 15 odmerkom bo vsega konec
https://twitter.com/GregorKos/status/14...

Ps
V precepljenem Singapuru podirajo rekorde.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

solatko ::

jocoj - Ravno o tem sem pisal, trgovine, kjer se zahteva PCT so prazne, lokali imajo 20-40%-ov normalnega prometa, glede na vreme, kot so ga imeli pred PCT, to je znak, da cepljeni niti ne hodijo dosti v centre, niti si ne privoščijo kaj dosti kavic,..

simonchelo - Večina se ni cepila zaradi zdravja, temveč zato, da bi prosto hodili okoli. Koliko ljudi se vsako leto cepi proti gripi pa je pri rizičnih skoraj toliko smrtna, kot covid pa tudi kakšnega mlajšega spravi na oni svet. Ko sem bil še aktiven, sem ob vsakem izbruhu gripe, teral domov sodelavce, ki niso hoteli, kljub zelo slabemu počutju, ostati doma, ker je bila bolniška plačana manj. Po enem tednu smo zboleli vsi, ki nas je tak kreten s prihodom, okužil. Največje probleme so imeli v podjetjih v katerih se je vodstveni kader spomnil nagrajevati dodatno, če zaposleni niso bili niti dneva na bolniški.

c3p0 - Vsakokrat, ko obiščem kakšno trgovino s PCT, moram opozarjati cepljene in prebolevnike na razdaljo in dobim odgovor, da ne širijo virusa, ker so cepljeni, so cepljeni idioti. V kleti vam širijo lažno agendo, da vas pikica zaščiti pred vsem, tudi pred pemetjo.

c01-a039 - Si bil v kakšnem centru od kar je PCT? Verjetno ne, ker svečkarji ne morete zapravljat, saj vas jajo premalo plačuje, praznooooooo, po hodnikih bi komot prirejali dirke z e-skiroji in to tistimi, ki gredo 70+. Prodajalcem je dolgčas, ker nimajo kaj početi, natakarjev je manj kot polovica v službi,.....
Stopi malo s kleti in si oglej rezultate ukrepa PCT v živo.
Res si lipe, okužbo širijo okuženi cepljeni, necepljeni, ko se okužijo, so nekaj časa doma, potem pa gredo na testiranje, cepljenci pa hodite okoli, kot, da ste imuni za vse mogoče viruse, ne nosite mask v zaprtih prostorih, si ne razkužujete več rok, ne držite razdalje (videno v Europarku, Supernovi, Leclercu, Momax-u, Lsenini, Merkurju,... v MB. Ko idiota opozoriš, da je preblizu pa še pametuje, da je 2x cepljen.
A bejž no, če imaš namerno spisano luknjasto zakonodajo, pametni luknje izkoristijo, če je zakonodaja b.p., se potencialni lopovi in goljufi, v veliki meri izogibajo nezakonitih dejanj, seveda mora bit tudi nadzor in ukrepanje na nivoju. Koliko so pokvarjeni Nemci, si lahko videl pri ADRIA-i, v Nemčiji si kaj takega nebi privoščili. A imajo pri nas samo tajkuni in politiki licenco za umazane rabote?

ripmork - Smo se naučili od naših politikov, ki so oddajali copy-paste diplome drugih, fake diplomah in limanju obremenilnih dokumentov. Če smo v mafijski državi, pričakuješ, da bodo edini pošteni v njej volilci? Malo morgen, se pač moraš idiotom prilagajat eni se cepite, drugi copy-paste PCT.
Komot se že danes zahvališ cepljenim, ki se ne držijo priporočenih navodil (če se ne počutiš dobro, bodi doma, razkuževanje in umivanje rok, varnostna razdalja in maske). V Ameriki je sramotno dejanje že plonkanje! Razred takega izključi iz svoje sredine!
Na Švedskem je tudi vlada poslušala strokovnjake, zato tudi ljudstvo bolj zaupa njim. Pri nas je vlada menjala strokovnjake, ki so govorili mimo $ priporočil. Sedaj imamo rezultat tega - sredine proteste, petkove proteste in praktično zaprto državo!!!!!!!! Povsod po svetu se je pokazalo, da cepljenje ne prispeva kaj dosti k manjši okuženosti, večino rizičnih pa sta pobrala prvi in drugi val. Zaradi političnih ukrepov pa so v nekaterih državah samo kolikortoliko razbremenili zdravstveni sistem.

WizzardOfOZ - Interes politikov je porabiti kupljena cepiva in delajo vse mogoče, da bi se šlo čim več ljudi piknit, b.k. jih za zdravje populacije.

Yossarian - Ne bojo, ker je kompromitirana strokovnjakinja. Covid ukrepe in priporočila, bi morali dajati pravi strokovnjaki iz teh področij, ki so politično ali poslovno čisti, taki, ki nimajo masla na glavi.

dripac - Raje povej, da nimaš 100€ za test, moj sin in njegov cepljeni kolega sta šla in je bil rezultat za cepljenega porazen, sinu so po 14-ih mesecih po prebolevnosti, našli v krvi 3x več protiteles, kot 3 mesece nazaj, cepljenemu sodelavcu. Vseeno so PC sanjarjenja prisilila sina, da se je šel nepotrebno pikat, saj krvnih testov naši strokovnjaki ne priznajo, v A pa je šel s tem izvidom normalno po vseh opravkih, ki jih je imel.
Delo krepa človeka

dsfsfawer235 ::

;-) je izjavil:

ripmork je izjavil:

;-) je izjavil:



Čas je da se opravičimo Potrču, zdravstvo pa naj se spravi delat ker je edina šibka točka poleg te vlade.

Lol, Potrču? Tipu, ki je bil najbolj glasen potem pa iz Švedske pobegnil, ko so tam začeli z množičnim cepljenjem? "anti-Big pharma" warrior, ki sedaj preprodaja vitamine?

Da ga vlada serje z vodenjem je jasno. Sam za uspešnost "švedskega modela" - ki se je iz "nič ne bomo zapiral" spremenil v "dejmo se množično precepit" je še en pomemben faktor: folk tam razmišlja, zaupa, uboga. Pri nas pač ne. Zato pa smo, kjer smo. Če bi vlado pa prebivalce zamenjali, bi nam šlo bistveno bolje.

Večino mrtvih smo pridelali pred cepljenjem zaboga, cepljenje je tu nepomembno sploh. Zdravstvo pri nas ni delovalo zato imamo trupla.


V kolikor je to razlog (seveda ni nihce uposteval drugih faktorjev svedske, recimo, koliko se Svedi druzijo), zdravstvo se vedno ne deluje, torej vam je edina resitev, da se cepite.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

shadeX ::

c3p0 - Vsakokrat, ko obiščem kakšno trgovino s PCT, moram opozarjati cepljene in prebolevnike na razdaljo in dobim odgovor, da ne širijo virusa, ker so cepljeni, so cepljeni idioti. V kleti vam širijo lažno agendo, da vas pikica zaščiti pred vsem, tudi pred pemetjo.


Sej zgleda da je vsak idiot svoje vrste. Necepljeni sploh ne razumejo kako delovati v primeru okužbe, koliko dni traja inkubacijska doba ipd. Praktično nič ne vejo o virusu, ki razsaja že skoraj dve leti.

Sam da ne bomo preveč biast v eno ali drugo smer :)

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:


c01-a039 - Si bil v kakšnem centru od kar je PCT? Verjetno ne, ker svečkarji ne morete zapravljat, saj vas jajo premalo plačuje, praznooooooo, po hodnikih bi komot prirejali dirke z e-skiroji in to tistimi, ki gredo 70+. Prodajalcem je dolgčas, ker nimajo kaj početi, natakarjev je manj kot polovica v službi,.....
Stopi malo s kleti in si oglej rezultate ukrepa PCT v živo.
Res si lipe, okužbo širijo okuženi cepljeni, necepljeni, ko se okužijo, so nekaj časa doma, potem pa gredo na testiranje, cepljenci pa hodite okoli, kot, da ste imuni za vse mogoče viruse, ne nosite mask v zaprtih prostorih, si ne razkužujete več rok, ne držite razdalje (videno v Europarku, Supernovi, Leclercu, Momax-u, Lsenini, Merkurju,... v MB. Ko idiota opozoriš, da je preblizu pa še pametuje, da je 2x cepljen.
A bejž no, če imaš namerno spisano luknjasto zakonodajo, pametni luknje izkoristijo, če je zakonodaja b.p., se potencialni lopovi in goljufi, v veliki meri izogibajo nezakonitih dejanj, seveda mora bit tudi nadzor in ukrepanje na nivoju. Koliko so pokvarjeni Nemci, si lahko videl pri ADRIA-i, v Nemčiji si kaj takega nebi privoščili. A imajo pri nas samo tajkuni in politiki licenco za umazane rabote?


Vse kar si navedel drzi za necepljene in tocno ti egoisti so tudi v prejsnji sezoni delovali enako. Ignorirali so vse ukrepe, prirejali zure itd. Tako, da tale tvoja izjava je navadna neumnost, ki samo kaze na to, da nimas blage veze kaj govoris, glede na slabo razgledanost pa bi rekel, da je tvoja primarna lokacija klet iz katere zelo redko pogledas. Glede placilnega lista Jajota... ce si to razbral iz mojega pisanja, potem si moten, ce si si pa to izmislil - si pa se vedno moten.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

A je kdo opazil v Indiji so dosegli milestone in že pocepili milijardo ljudi?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

dripac ::

solatko je izjavil:

dripac - Raje povej, da nimaš 100EUR za test, moj sin in njegov cepljeni kolega sta šla in je bil rezultat za cepljenega porazen, sinu so po 14-ih mesecih po prebolevnosti, našli v krvi 3x več protiteles, kot 3 mesece nazaj, cepljenemu sodelavcu. Vseeno so PC sanjarjenja prisilila sina, da se je šel nepotrebno pikat, saj krvnih testov naši strokovnjaki ne priznajo, v A pa je šel s tem izvidom normalno po vseh opravkih, ki jih je imel.


Saj o tem govorim, da bi mi zato morebiti dvignilo pokrovko - cepljen, protiteles pa predvidevam da le za vzorec. :)
(edit; glede na prebrano o AZ)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

dsfsfawer235 ::

shadeX je izjavil:

c3p0 - Vsakokrat, ko obiščem kakšno trgovino s PCT, moram opozarjati cepljene in prebolevnike na razdaljo in dobim odgovor, da ne širijo virusa, ker so cepljeni, so cepljeni idioti. V kleti vam širijo lažno agendo, da vas pikica zaščiti pred vsem, tudi pred pemetjo.


Sej zgleda da je vsak idiot svoje vrste. Necepljeni sploh ne razumejo kako delovati v primeru okužbe, koliko dni traja inkubacijska doba ipd. Praktično nič ne vejo o virusu, ki razsaja že skoraj dve leti.

Sam da ne bomo preveč biast v eno ali drugo smer :)


Mislim, da bi to lahko rekel za obe strani, tako cepljeni kot necepeljeni ne vedo nicesar o samem virusu ali cepivu.

Pac veselo stopicajo za njim pomembno interesno skupino, razlika je dejansko samo v tem, da so se eni cepili, ker se je treba (zaradi zdravnikov, stroke, ukrepov, vlade,...), drugi so si pa izmislili kup teorij zarot in ostalih neumnosti, ker imajo od lazjih do tezjih primerov paranoidnosti in zdaj veselo klatijo neumnosti po slo-techu.

Vseh, ki bi izstopali iz napisanega je za pescico, seveda pa zaradi same narave svojega delovanja in psiholoskih motenj, povzrocajo "skeptiki" neprimerno vecjo skodo celotni druzbi.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Važno da sem se jaz cepil zaradi zdravja in ker je to trenutno najboljša opcija da zaščitim sebe pred potencialno okužbo. 100 protiteles in 10% effective rate je milijonkrat boljši kot 0 protiteles in 0% effective rate.

;-) ::

shadeX je izjavil:

Važno da sem se jaz cepil zaradi zdravja in ker je to trenutno najboljša opcija da zaščitim sebe pred potencialno okužbo. 100 protiteles in 10% effective rate je milijonkrat boljši kot 0 protiteles in 0% effective rate.

Moraš pa res biti zavaljen, nerazgiban in poln junk fooda da popolnoma nič ne zaupaš svojemu telesu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

dsfsfawer235 ::

shadeX je izjavil:

Važno da sem se jaz cepil zaradi zdravja in ker je to trenutno najboljša opcija da zaščitim sebe pred potencialno okužbo. 100 protiteles in 10% effective rate je milijonkrat boljši kot 0 protiteles in 0% effective rate.


Ja, se strinjam.

Dejansko malo racunam na to, da se bo kdo od samodeklariranih "skeptikov" oglasil iz kaksnega ventilatorja, seveda pa se to ne bo zgodilo, ker so tile nasi "skeptiki" ze vsi cepljeni in so dejansko samo psihopati, ki bi iz razno raznih razlogov radi skodovali drugim.

To, da so tako neumni, pac ne sprejmem kot moznost.

Zgodovina sprememb…

dripac ::

;-) je izjavil:

shadeX je izjavil:

Važno da sem se jaz cepil zaradi zdravja in ker je to trenutno najboljša opcija da zaščitim sebe pred potencialno okužbo. 100 protiteles in 10% effective rate je milijonkrat boljši kot 0 protiteles in 0% effective rate.

Moraš pa res biti zavaljen, nerazgiban in poln junk fooda da popolnoma nič ne zaupaš svojemu telesu.


Mogoče ima človek kakšne druge težave ki ga postavljajo v skupino tveganih in ni zavaljen. Sam sem se cepil iz istega razloga - torej lastno zdravje, imam kronične težave z dihali in to je to.

;-) ::

Jaz imam tudi. Astma, močna alergija na prah, cvetni prah, seneni nahod itd. Cepljenje mi je dr.Fafangel odsvetoval.

dsfsfawer235 ::

;-) je izjavil:

Jaz imam tudi. Astma, močna alergija na prah, cvetni prah, seneni nahod itd. Cepljenje mi je dr.Fafangel odsvetoval.

Ja, samo tebe ni skoda, dejansko bi obolevanje in posledicno rakozvizganje v tvojem primeru celo delovalo blagohotno za celotno druzbo in slo-tech. Tudi jaz ti odsvetujem cepljenje.

Po drugi strani nimam jaz nobenih zdravstvenih tezav, ne prekomerne teze, tudi psihoz glede pretiravanja s sportom nimam. Pa sem se vseeno cepil.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

dripac je izjavil:

;-) je izjavil:

shadeX je izjavil:

Važno da sem se jaz cepil zaradi zdravja in ker je to trenutno najboljša opcija da zaščitim sebe pred potencialno okužbo. 100 protiteles in 10% effective rate je milijonkrat boljši kot 0 protiteles in 0% effective rate.

Moraš pa res biti zavaljen, nerazgiban in poln junk fooda da popolnoma nič ne zaupaš svojemu telesu.


Mogoče ima človek kakšne druge težave ki ga postavljajo v skupino tveganih in ni zavaljen. Sam sem se cepil iz istega razloga - torej lastno zdravje, imam kronične težave z dihali in to je to.


Da bi vedel da imam kakšne težave ne. Sem zdrav, rekreiram se po 1uro na dan, jem večinoma tudi razgibano hrano.

popolnoma nič ne zaupaš svojemu telesu


Če veš kako cepiva delujejo boš izvedel, da je to najbolj debilen argument proticepilcev. Ne skrbi me da bom od virusa umrl - vseeno sem slišal že nekaj osebnih zgodb prijateljev ko jim je virus pustil posledice (vonj, okus, spomin..).

S cepivom zminimiziraš škodo, ki jo virus naredi telesu. Eno je da se protitelesa ustvarijo dneve po okužbi, do takrat je virus že v kritičnih organih (možgani itd), drugo pa je da imaš bojevnike že pripravljene na spopad, kadar pride do okužbe. Moj imunski sistem je v polni pripravljenosti, ker pozna sovražnika. Mislim da pomaganje svojemu organizmu ni goljufanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

ripmork ::

shadeX je izjavil:

Važno da sem se jaz cepil zaradi zdravja in ker je to trenutno najboljša opcija da zaščitim sebe pred potencialno okužbo. 100 protiteles in 10% effective rate je milijonkrat boljši kot 0 protiteles in 0% effective rate.

+1. Zaradi svojega zdravja (in zdravja familije).

solatko je izjavil:

ripmork - Smo se naučili od naših politikov, ki so oddajali copy-paste diplome drugih, fake diplomah in limanju obremenilnih dokumentov. Če smo v mafijski državi, pričakuješ, da bodo edini pošteni v njej volilci? Malo morgen, se pač moraš idiotom prilagajat eni se cepite, drugi copy-paste PCT.
Komot se že danes zahvališ cepljenim, ki se ne držijo priporočenih navodil (če se ne počutiš dobro, bodi doma, razkuževanje in umivanje rok, varnostna razdalja in maske). V Ameriki je sramotno dejanje že plonkanje! Razred takega izključi iz svoje sredine!
Na Švedskem je tudi vlada poslušala strokovnjake, zato tudi ljudstvo bolj zaupa njim. Pri nas je vlada menjala strokovnjake, ki so govorili mimo $ priporočil. Sedaj imamo rezultat tega - sredine proteste, petkove proteste in praktično zaprto državo!!!!!!!! Povsod po svetu se je pokazalo, da cepljenje ne prispeva kaj dosti k manjši okuženosti, večino rizičnih pa sta pobrala prvi in drugi val. Zaradi političnih ukrepov pa so v nekaterih državah samo kolikortoliko razbremenili zdravstveni sistem.

Imaš prav; politika je sam odraz ljudstva, iluzorno pričakovat kaj drugega. Tudi verjetno res, da sta večino rizičnih pobrala prvi in drugi val. Ne gre pa le za smrti; "dolgi covid" je problem in tudi marsikdo mlajši nosi posledice okužb, ki bi lahko bile omiljene/preprečene. Da cepljenost ne prispeva kaj dosti k manjši okuženosti se ne bi strinjal:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

dsfsfawer235 ::

shadeX je izjavil:

popolnoma nič ne zaupaš svojemu telesu


Če veš kako cepiva delujejo boš izvedel, da je to najbolj debilen argument proticepilcev.


Pa se drzalo bo, hvala za notico, sem ze na raznih Matotih in podobnih videl, da sploh ne vedo, kako deluje cepivo, z izjavami o "sem narcisticen superman, ne rabim" pa nisem koreliral.

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

shadeX je izjavil:

Važno da sem se jaz cepil zaradi zdravja in ker je to trenutno najboljša opcija da zaščitim sebe pred potencialno okužbo. 100 protiteles in 10% effective rate je milijonkrat boljši kot 0 protiteles in 0% effective rate.

Nisem se cepil, niti uradno prebolel in sem imel 257,0 AU/mL. Uradno sem torej prebolel brez, da bi vedel. Potrdila za prebolelost na podlagi teh protiteles ne dobim oz. se mi prebolelost ne prizna. Čudno vse skupaj. Imaš protitelesa za status prebolevnika, a ti to "stroka" ne prizna.

Referenčna vrednost je 50,0 AU/mL. Vrednosti pod 50,0 AU/mL se smatrajo kot negativne.

WizzardOfOZ ::

dsfsfawer235 je izjavil:

rejven je izjavil:

Ma s tem pct in neumnostmi so nardil kontraefekt, folk je apriori proti. Za kruh ne rabiš pctja za mizo kupit pa ja, kje je večja gužva je jasno...ni se pol za čudit, da folk goljufa. Rekl bi maske v gužvi znotraj (kar se mi zdi smiselno) in to je to. Neke omejitve s kom in kako se boš družil in podobne neumnosti pa bi spustili in bi več ljudi se držal tiste ene same omejitve. Potem je la tzkaj še problem pravne ureditve smo pa kle...:)


Ne, folk goljufa, ker so goljufi. Ostali, ki niso, ne goljufajo.


Za zgled je ljudem višja inštanca od njih. In če oni goljufajo, imajo ljudje enako mišljenje.


Tudi jaz se streinjam. V vseh zaprtih prostorih maske, in nič PCT-ja. Pa obvezno, če si bolan, če se počutiš bolanega, ostani doma in ne trosi virusov naokoli. Tvoja edina pot takrat je dom -> zdravnik -> lekarna -> dom.
Pa če bi se ljudje tega držali, bi bilo na splošno manj okuženih tudi z drugimi virusi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kamiKaZaA ::

;-) je izjavil:

Jaz imam tudi. Astma, močna alergija na prah, cvetni prah, seneni nahod itd. Cepljenje mi je dr.Fafangel odsvetoval.

Imam vse skoraj enako kot ti. Astma in alergija na cvetni prah. Prah (hišni in ne cvetni) sem pozdravil, da so mi 5 let dajali šuse v ramo s "prahom" in se je telo postopno začelo braniti (krepiti) in sem to alergijo pozdravil. Sem takrat vprašal, koliko jih umira od te terapije. Pa jih niso niti na roke prst mogli našteti.

dsfsfawer235 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

rejven je izjavil:

Ma s tem pct in neumnostmi so nardil kontraefekt, folk je apriori proti. Za kruh ne rabiš pctja za mizo kupit pa ja, kje je večja gužva je jasno...ni se pol za čudit, da folk goljufa. Rekl bi maske v gužvi znotraj (kar se mi zdi smiselno) in to je to. Neke omejitve s kom in kako se boš družil in podobne neumnosti pa bi spustili in bi več ljudi se držal tiste ene same omejitve. Potem je la tzkaj še problem pravne ureditve smo pa kle...:)


Ne, folk goljufa, ker so goljufi. Ostali, ki niso, ne goljufajo.


Za zgled je ljudem višja inštanca od njih. In če oni goljufajo, imajo ljudje enako mišljenje.


Politiki izvirajo iz najboljsih med ljudstvom, ce so ljudje goljufi in laznjivci (...), potem so tudi politiki taki. Da se pa ucimo od najboljsih, je pa razumljivo.

shadeX ::

Uradno sem torej prebolel brez, da bi vedel.


Poznam tudi enega takega. Problem pri tem virusu je ker se ne ve zakaj eni prebolijo brez da bi vedeli (zelo verjetno ima velik vpliv tudi genski dejavniki), druge pa spravi v bolnišnico (kljub temu da nimajo pridruženih bolezni). Kar vseeno pomeni da zadeve ne smemo jemati zlahka.

Potrdila za prebolelost na podlagi teh protiteles ne dobim oz. se mi prebolelost ne prizna.


O tem nisem delal raziskave, tako da težko dam kakršenkoli argument na ta komentar. Kar sem slišal od naše stroke je da ni samo en dejavnik (št. protiteles), ki pove ali je ta zaščitena ali ne. Ampak iz izkušenj vemo da naši niso ravno intelektualci pri sprejemanju določenih odločitev. Osebno mislim da če je število protiteles vse kar ti cepivo da, potem bi se isto moralo upoštevati prebolelost če narediš test in je tvoje število protiteles večje od neke določene meje.

In če to drži potem je jasno zakaj se nezaupanje v vlado in stroko pri nas tako kopiči. Ampak kot rečeno - osebno mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

dsfsfawer235 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Tudi jaz se streinjam. V vseh zaprtih prostorih maske, in nič PCT-ja. Pa obvezno, če si bolan, če se počutiš bolanega, ostani doma in ne trosi virusov naokoli. Tvoja edina pot takrat je dom -> zdravnik -> lekarna -> dom.
Pa če bi se ljudje tega držali, bi bilo na splošno manj okuženih tudi z drugimi virusi.


Seveda, pa se ne drzijo. Tudi, ce uvedes ukrepe se ne drzijo. Torej je edini preverljivi nacin, da se cepijo. Druge resitve ni. V idealnem svetu, v idealni drzavi bi bilo tole zgoraj dovolj. Med zarukanimi balkanskimi slovenci pa to ne deluje.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

ripmork je izjavil:

;-) je izjavil:



Čas je da se opravičimo Potrču, zdravstvo pa naj se spravi delat ker je edina šibka točka poleg te vlade.

Lol, Potrču? Tipu, ki je bil najbolj glasen potem pa iz Švedske pobegnil, ko so tam začeli z množičnim cepljenjem? "anti-Big pharma" warrior, ki sedaj preprodaja vitamine?

Da ga vlada serje z vodenjem je jasno. Sam za uspešnost "švedskega modela" - ki se je iz "nič ne bomo zapiral" spremenil v "dejmo se množično precepit" je še en pomemben faktor: folk tam razmišlja, zaupa, uboga. Pri nas pač ne. Zato pa smo, kjer smo. Če bi vlado pa prebivalce zamenjali, bi nam šlo bistveno bolje.


Njihova razlaga zakaj se cepit in osnove obnašanja so malo drugačne kot pri nas

Pa tudi, ko se enkrat zaveš, da evropa daje zastonj milijarde, če je država več kot 70% precepljena, ti je jasno, zakaj cifre naraščajo in bodo naraščale, da bodo lahko izsilili precepljenost.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

WizzardOfOZ ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Politiki izvirajo iz najboljsih med ljudstvom, ce so ljudje goljufi in laznjivci (...), potem so tudi politiki taki. Da se pa ucimo od najboljsih, je pa razumljivo.


Politiki izvirajo iz najboljših med ljudstvom? Ja, mogoče v kaki afriki v kakem plemenu, kjer se še z mačetami zmenijo kdo je najboljši. Pri nas pa že dolgo ne. Eni in isti so že 30 let na stolčkih in jih ne spustijo iz rok (zdej so na teh barskih stolčkih že sedala umaknili, da so se jih še bolj oprijeli). Vsake tok časa pa dajo novo faco za tiste s spominom ribice Dory, ki jo vodijo eni in isti ljudje, vse ostalo je enako.

Če bi hotel spremembe, bi moral narediti čistko. Vse kar je bilo od leta 1989 pa do danes samo v stiku z vlado, ne sme več opravljat te funkcije in se mora umaknit. Če se ga dobi, da proba vplivat na nove vlade, se ga razlastnini, se njemu in njegovi familji pobere vse premoženje in zapre do konca življenja, familjo pa pobarva s katranom, namoči v perje in pošlje na ogled po glavnih ulicah mest v državi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

dsfsfawer235 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Politiki izvirajo iz najboljsih med ljudstvom, ce so ljudje goljufi in laznjivci (...), potem so tudi politiki taki. Da se pa ucimo od najboljsih, je pa razumljivo.


Politiki izvirajo iz najboljših med ljudstvom? Ja, mogoče v kaki afriki v kakem plemenu, kjer se še z mačetami zmenijo kdo je najboljši. Pri nas pa že dolgo ne. Eni in isti so že 30 let na stolčkih in jih ne spustijo iz rok (zdej so na teh barskih stolčkih že sedala umaknili, da so se jih še bolj oprijeli). Vsake tok časa pa dajo novo faco za tiste s spominom ribice Dory, ki jo vodijo eni in isti ljudje, vse ostalo je enako.


Torej so najboljsi, saj ob mocni konkurenci se kar visijo za stolckom. Pokvarjenost pa izvira izmed ljudi, kar se Janezek (pun intended) nauci, to Janezek zna.

Skratka, enako kot s tvojim strinjanjem, da ukrepov ne potrebujemo, imas tukaj enak problem. Zate je najbolsi tisti, ki sledi neki tvoji idealizirani predstavi. Zame je pa samo najboljsi od naroda. V tistem kar odlikuje narod. Pokvarjen narod, pokvarjeni politiki, samo zrcalo naroda so.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Torej so najboljsi, saj ob mocni konkurenci se kar visijo za stolckom. Pokvarjenost pa izvira izmed ljudi, kar se Janezek (pun intended) nauci, to Janezek zna.


Ne drži. Niti nikoli niso bili najboljši, niti nikoli ne bodo, samo njihovi barski stolčki so brez sedal in so jim že tako globoko v rit zlezli, da jih jih brez brez operacije ne boš mogel iz riti spravit.

Enkrat sem z enim srbom klepetal, pa je lepo povedal, vsi smo balkanci, samo slovenci smo balkanci s kravato. Še vedno pa balkanci.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

dsfsfawer235 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Torej so najboljsi, saj ob mocni konkurenci se kar visijo za stolckom. Pokvarjenost pa izvira izmed ljudi, kar se Janezek (pun intended) nauci, to Janezek zna.


Ne drži. Niti nikoli niso bili najboljši, niti nikoli ne bodo, samo njihovi barski stolčki so brez sedal in so jim že tako globoko v rit zlezli, da jih jih brez brez operacije ne boš mogel iz riti spravit.


Kdorkoli bi prisel na tisto pozicijo, bi se obnasal popolnoma enako, vecino moti samo to, da sami niso na njihovi poziciji.

Ne mores pricakovati, da bos iz naroda pohlepnih, laznjivih, egoisticnih in narcisoidnih pizd, dobil ven postenega politika.

Dobil bos samo najbolj pohlepnega, najbolj laznjivega, najbolj egoisticnega, najbolj narcisoidno, najvecjo pizdo, kar se jih bo naslo.

Skratka najboljse kar nudi narod.

In ko malo pogledam na obnasanje in mnenja mladih po Sloveniji, bo samo se slabse.

WizzardOfOZ je izjavil:

Enkrat sem z enim srbom klepetal, pa je lepo povedal, vsi smo balkanci, samo slovenci smo balkanci s kravato. Še vedno pa balkanci.


Dejstvo.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

dsfsfawer235 je izjavil:


Seveda, pa se ne drzijo. Tudi, ce uvedes ukrepe se ne drzijo. Torej je edini preverljivi nacin, da se cepijo. Druge resitve ni. V idealnem svetu, v idealni drzavi bi bilo tole zgoraj dovolj. Med zarukanimi balkanskimi slovenci pa to ne deluje.


Eni pa še za cepit se pošljejo kakega klateža, da se gre namesto njega, za 200 EUR. :) Nič ni 100%.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

dsfsfawer235 ::

Mare2 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:


Seveda, pa se ne drzijo. Tudi, ce uvedes ukrepe se ne drzijo. Torej je edini preverljivi nacin, da se cepijo. Druge resitve ni. V idealnem svetu, v idealni drzavi bi bilo tole zgoraj dovolj. Med zarukanimi balkanskimi slovenci pa to ne deluje.


Eni pa še za cepit se pošljejo kakega klateža, da se gre namesto njega, za 200 EUR. :) Nič ni 100%.


Ja, nekateri so bili ze po 20x cepljeni, pa jim se vedno ni nic. So lep primer, da je cepivo neskodljivo, ce vzames primernega, se razume.

Saj sem ze povedal, prosim, ne se cepit. Kaksen manj naivec, egoist, norcek, zabitez, prestrasencek,... bo kvecemu blagodejno deloval na druzbo. Gre mi samo na zivce, da bomo zaprti nabijali javni dolg, namesto, da bi imeli relativno normalno zivljenje, ker pac ni eticno takih pustiti pomreti in slabo vpliva na zunanjo podobo Slovenije. Ce ne bi bilo gospodarskega faktorja se zaradi mene ni treba nikomur cepit.

Jaz sem se zaradi zdravja in to takoj, ko je bilo cepivo na voljo, ostale pa nagovarjam v to ker so preneumni, da bi dojeli, da na racun njih (kot izgovora), vlada jemlje posojila, nekaj zmece kot PR bomboncke pomoci raji, ostalo pa zbase v zep.

In dlje kot ga serjete z necepljenjem, vec denarja bojo pokradli, vracali ga bomo pa vsi.

Zgodovina sprememb…

makucv ::

Jaz imam pa problem s svojim PCT potrdilom. Proti koncu maja sem bil drugič cepljen in potrdilo, naj bi bilo veljavno do konca novembra. Pa sem bil zdaj že dvakrat zapored pri skeniranju rdeč in mi je bil zavrnjen vstop v trgovino.

Na zVem je potrdilo normalno dostopno. Kaj storiti?

dsfsfawer235 ::

makucv je izjavil:

Jaz imam pa problem s svojim PCT potrdilom. Proti koncu maja sem bil drugič cepljen in potrdilo, naj bi bilo veljavno do konca novembra. Pa sem bil zdaj že dvakrat zapored pri skeniranju rdeč in mi je bil zavrnjen vstop v trgovino.

Na zVem je potrdilo normalno dostopno. Kaj storiti?


Morda (vsaj jaz bi tako naredil) spremljajo uporabo potrdil po Sloveniji in tista z nemogocim patternom preklicejo. Nisem sel reversat aplikacije, ker se mi ne da. Si ga dal komu za fotokopirat morda?

shadeX ::

Na zVem je potrdilo normalno dostopno. Kaj storiti?


Pokliči pristojne. Sicer pa kot je c01 napisal - če si dal komu potrdilo za skopirat je še najlažje narediti sistem, ki zazna čudne vzorce (npr. ob 14:10 je bilo potrdilo skenirano v LJ, ob 14:15 pa v MB) in na podlagi tega ti lahko zadevo pač revokajo. Sam jaz ne verjamem, da je tak sistem pri nas v uporabi, je pa vse mogoče. Sploh sedaj ko se ve da se ta potrdila na veliko ponareja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112496627 (74824) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895975 (73413) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456896 (45201) D3m

Več podobnih tem