» »

Prehranjevanje z boni

Prehranjevanje z boni

frenk ::

Torej zanima me kašne mate kaj izkušnje z različnimi restavracijami, mcdonaldsi, picerijami in podobno...zanima me kvaliteta in količina:)

iskra ::

količinsko se ne boš nikjer nažru .. vsaj meni še ni uspelo kej takega :D kvaliteta je povsod primerljiva razn u kakih menzah k niso lih pohvalno dobre reči ... pice so povsod super, u Macu pa je itak povsod enako ... ni šanse da se naješ tam - sploh ne za en bon na dan.

Jst hodim u Emonsko klet, Pub legende, Mirje, Pucini na Trg MDB in to je vse ... ostalo je predaleč za moje utrujene noge |O Hrana je dobra edino u Legendah ni lih kej dosti na izbiro - ne moreš jst trikrat u enem tednu tam ...

Sicer se splača kitajska restavracija (blizu pravnega faxa) - tam je baje še kr obiln obrok, pa Mehiška. te so najbol kvalitetne če mene prašaš ...

Bom pa vesel če mi še kdo kej predlaga da grem še kak bombonček kupit! :D

frenk ::

a lahko recimo ješ v kranju če imaš šolo v ljubljani...kva je pa recimo s picerijo parma...tm je bom le 155 sit:D

Seadoo ::

Povsod lahko ješ. Važno je da maš bon, lahko tudi od kolega, pa študentsko. Na primorskem ponekod še študentske ne rabiš (preverjeno!).

Tjulenj ::

frenk: če hočeš bone kupovati v kranju, greš v k4 po izpisnico (potrdilo da v lj. ne prejemaš več bonov) in jo prineseš v kranj. ne moreš pa polovico bonov v mesecu kupit v lj. polovico pa v kr. za kaj takega se paš zmeniš s kolegom pa eden jemlje v kranju drugi pa v lj.

frenk ::

Tjulenj:kranj me zanima predvsem za razvoz na dom(pica), ker itaq jem samo doma...za v ljubljano bi pa rabu, ker mam včasih faks čez cel dan...verjetno je pol najbol če v ljublan kupujem

že zmar me pa zanima kako se obnese picerija parma:\

TylerDurden ::

Kogar zanima kvantiteta naj poskusi v menzi v Litostroju :)
Let\'s make some soap ...

Speedster ::

Jaz sem bolj vegetarijansko usmerjen in lahko samo pohvalim Okrepčevalnico # Stadra #, kjer imajo res pestro ponudbo menijev, tako vege kakor mesnih.
Moj kolega recimo ne je jajc ter ne pije mleka in pravi, da mu samo tle ustrežejo, če se le da.
Jih priporočam za vse vegetarijance!

lp

Seadoo ::

@Tyler: A ni Klopčič (Litostroj) ukinu študentske bone?

Pa tisto za izpis ne vem če še rabiš, ker jaz sem bone začel v Kopru in Piranu kupovat pa nisem rabu nič iz Lj prinest, kjer sem prej bone kupoval. Sej zdej, odkar majo nov informacijski sistem, so itak povezani pa po mojem dela vse tko kot bi si en računalničar predstavljal :)

Tomi ::

Če želiš jesti malo bolj kvalitetno, in ob tem pričakovati primeren odnos natakarjev, potem so dobra izbira Randy (Plečnikov Hram), Mirje (popoldne, zvečer), Joe Penja's (ko ni gneče), Starda, zgornja restavracija Maxija.

Drugače pa se dobro je Pri Katr'ci, Foculusu, menda Mrak nima slabe hrane.

Parma je pa bolj tako. Dobiš sicer pijačo zastonj, samo pice niso velike, samo precej debele. Meni ni všeč.
metrodusa.blogspot.com

frenk ::

debele pice:D...to je pa še sirova štručka bol:)

p.s.:pomoje bom kr lačn:D

Jakka ::

Če še niste slišal za tole stran...

klik

Pa dober tek! :D

NoUse4AName ::

V MB se sploh ni problem najest za en bon. Osebno mi je najljubsa kitajska Tanggao.

leonius ::

Zelo za poiskusit je Tavčarjev hram, odlična je postrv s krompirjem in tržaško:)

Odlično pa se človek za bon naje v Bežigradu, v Piramidi. Tam sem kar domač in ko te poznajo ne skoparijo:)

Tody ::

Joe Penja's rulz sicer je en od dražjih samo če maš rad zelenjavo (mehiška je en bit krompirja malce mesa ogromno neke pekoče zadeve in kot priloga solata,zelje in kaj jest vem vse.)Sem zdrav fant z zdravim apatitom in se tam najem čist lepo Randy's pa tud rula. Juha,pleskavic in pomfri,in sladica mlajsk:D

rozca ::

Jaz recimo priporočam Tvojih 5 minut, tam se definitivno naješ, bon pa stane 205 SIT.
Jaz osebno ne maram testenin, tko da mi paše tak način prehranjevanja-poleg pic.
Je pa tko, da greš tja lohk maksimalno 1x tedensko, vsaj jaz, ker se pol naveličam.

LP, Katja

Tody ::

uh basat se z krofi in podobnimi zadevami.... Najboljše so restavracije kot so schumi al pa tartuf in podobno kjer imaš vsak dan 3 različne menije in potem ko se naveličaš pač juhe zrezka in krompirja greš v joe'penas pa tm mal ješ pol še na dve pici in teden naokoli :D

Red_Mamba ::

Jst sm s kolegi večinoma zahajal v pub legende, v menzo v rožni, pred leti tudi v dijaški dom vič, inštitut JS..
Tuki smo bli redni gostje. Hrana je itak povsod vredu, ker so strogi pri dodeljevanju dovolilnic za študentsko prehrano. Potem je samo od okusa odvisno ali to ali ono.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

frenk ::

kva pa mogoče kšna morska grana?:\...:D

jjohny ::

Tudi na strojni fakulteti v LJ je v redu menza. Pa še dvigalo imate in se pripeljete, ker je menza čisto na vrhu.

lp, jani8-O :\ 8-O

Double_J ::

To mi ni všeč, ker so predavalnice pa menza zgoraj. Mar bi blo v prtličju...

Zdej je pa lift zaseden in je treba peš it. In to resno traja. Kot da bi v fužinah peš šel do vrhnjih nadstropij skorej.:D

Loki ::

legende, emonska klet, mcdonalds, strojna fakulteta, zelo redko tudi IJS (ker nimamo vec predavanj tam).

cene bonov za zgornje se gibljejo okoli 400 sit.


ce se vam gre za poceni hrano, jejte na FRI (~230 sit bon); kvalitete sicer ne vem in je ne bom vedel, ker tam ne jem (in tudi ne bom).

Tody ::

)ČE se vam gre za poceni hrano (recimor malico) kupit rio ham ham okoli 100 sit bon samo kvaliteta .... (hamburgerji nad stuff pa niso južni >:D

frenk ::

jest na friju sem jedel in se mi zdi hrana dokaj vredu:)

...a morske hrane pa ni:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

snow ::

Kitajska restavracija Shanghai na Poljanski je tud ena zanimiva reč za bone.

Drugače pa pica ali kak dobr šnicl v emonski na bon... njam!
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

DavidJ ::

Za kvantiteto v Maximarket ali v Piramido, za kvaliteto pa v Emonsko klet. Na pravnem faksu je tudi dobra hrana, čeprav velikokrat presenetijo s kakšno bučkino juho in podobno. :)

In -- bog ne daj -- ne šparat pri hrani. Spijte zvečer raje pivo namesto Breezerja in ne utrujajte želodca. Najejte se dobro, predvsem pa zdravo. Čim manj pic in ostalega fast food crapa. Jejte kosila in ne malic.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

and1_rulez ::

Men je tud Maxi zakon, k majo dost izbire pa ker je samopostrezna si lohk nalozis, kokr pac gre na kroznik8-) . Drgac je so mi pa priporocil tud Mirje, sam mi se ni uspel pridt do tja.

Zgodovina sprememb…

Tomi ::

and1_rulez: imaš pa precej problemov, vidim. Saj je treba samo bone kupiti, in je to to.

Sicer pa, kako je kaj z gnečo v Metropolu? Ker nisem bonov kupoval že več kot en mesec, in upam, da ni več pretirano gneče.
metrodusa.blogspot.com

perci ::

Pocen in dobr je imperio mexicano v city parku, kar se pa menz tiče ma pa mercator center daleč najboljše razmerje med ceno/kvaliteto/kvantiteto.

para-site ::

V gorici res ne rabis studentske izkaznice. Tle folk celo čike kupuje za bone.
Jst jih itak nimam več, k sm se zaposlil in je šou status falit, sm pa tudi jst enkrat, k sm še kadil, kupu celo šteko čikov za na morje z boni. Zakon, hehe, kaj država subvencionira...:D

Red_Mamba ::

To da država čike subvencionira samo v primeru da država ne ve za to >:D
Jst še vedno pravim stay away form drugs kids :D and yes nicotin is a drug to! >:D

Ja ko že glih naštevamo kje se good fud v Lj. dobi naj omenim še Lipco in Lovca, sta si čist blizu oštarije in čisto blizu strojnega faksa.

Drugač je pa treba bruci se mal med sošolci dogovorit, en kupi 4x po 5 bonov za 4 različne oštarije, drugi spet 4x po 5 za spet druge. Pa tko enkrat en časti v eni oštariji drugič drug v drugi, ko zmanka bonov potegneš črto pa si zbereš tiste k so po tvojem okusu in pol 6 let sam tam ješ >:D (6 zato k dvakrat faxs vržeš k je res good food :D )
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na malico, manjše menze ali večje trgovske centre (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815321 (7384) fosil
»

Študentske menze

Oddelek: Šola
395530 (4690) žana
»

Nov način kupovanja študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24744463 (36642) šernk
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022300 (13840) nobodyelse
»

Ljubljana: kje jesti kot študent? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6012706 (8511) suntrace1

Več podobnih tem