» »

Ljubljana: kje jesti kot študent?

Ljubljana: kje jesti kot študent?

1
2
»

perci ::

stadra res ni švoh, sam ni pa za orng jedce, ker porcije niso neke enormne

gasperxp ::

a u spar-a pa noben ne hod?

gzibret ::

Ne vem, če je že kdo omenil gostilno Tartuf pri BS-3 za Bežigradom (blizu ekonomskega faxa). Odlična kosila! Tam te ne hranijo cel čas z nekim pohanjem in argo variantami omak in juh, ampak dobiš govejo juho takšno, kot mora bit. So pa boni kar dragi, vsaj 500 SIT.

Pizzerija Piramida - zraven Tartufa. Odlične in predvsem OGROMNE Pizze, bon pa je poceni. Imajo tudi kosila, ki so brez izjeme fast food varianta (pomfrit+pohanje, pohan sir...).
Vse je za neki dobr!

BY_JOVICH ::

kaj pa kakšne dostave?! Kaj kj priporočate?
Jst sm naroču pri coccinelli in sm zelo zadoovljen saj imajo pestro izbiro hitre (pizze, zrezke,burgerje...)!
Halo kitajc razočaran, saj dobiš tud do 50% manj hrane kakor da bi šel jest v šanghaj, dostava dolgo traja (beri: 45min)...

BaRtMaN ::

Jaz sem bil ta teden razočaran nad Pingvinom, ker sem dobil pico po uri in pol pa še hladna je bila. In to nisem bil nekje bogu za hrbtom ampak blizu Godspodarskega razstavišča.

TribesMan ::

Bartman ja logično da je bila hladna, če si pa pri pingvinih naročal... kje si pa videl pingvine na vročini?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Mr_Globus ::

špar je (biw) zakon. Hrana zadovoljiva in poceni - dokler ne podražajo iz 330 na 440 bon ker so dali 2 deci (!!!) pijače. (beri: sirup za razredčit) kriminal. Dam raje 50 tolarjev več pa grem v pravo restavracijo jest

cune ::

babuška - pri pop tv... odlična kosila, bon 460, ni gužve, enih 20 meinjev (juha, glavna jed, sladica, solata)

sokol - pri magistrantu v centru... 620 sit - pomoje sem tam najboljše jedel

za kej prigriznit pa je Kebapči (okoli 400) na Trubarjevi odličen, zraven pa tudi Falafel (350 -arabski fast food)

livada - 520sit odlično... glavna jed, juha, solata in pijača (za sladico nisem prepričan)

bežigrajski dvorec - včasih zelo dobro

_marko ::

A je že kdo jedel v Vodnikovem hramu?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

R33D3M33R ::

Po enem letu in pol se je nekak izoblikoval seznam restavracij v katerih jem najpogosteje. Večinoma hodim na strojno, ker je blizu, imajo raznolike menije in je zelo prijazno osebje (in to res prijazno :) ). Če pa grem s kako kolegico pa zavijem tudi v maximarket. V rožno grem še tu pa tam, če se mi ne da kam hoditi. Raznoliko, kaj češ :))
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

suntrace1 ::

Vučko pizza z dostavo na dom je men trenutno super.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

najboljše restavracije na bone v Lj?

Oddelek: Loža
85730 (3171) Drevesce
»

Študentske menze

Oddelek: Šola
395556 (4716) žana
»

Nov način kupovanja študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24744888 (37067) šernk
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022431 (13971) nobodyelse
»

Prehranjevanje z boni

Oddelek: Šola
303483 (2707) Red_Mamba

Več podobnih tem