» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
42 / 57
»»

Conini ::

Massacra je izjavil:


:)) Kdo bo temu podatku verjel ob dejstvu, da je delte že 98%+?

1. Ontario (14mio prebivalcev), 24.8.2021, hospitalizirani
Necepljeni 116
Delno cepljeni 13
Polno cepljeni 27
(cca.25%)


Če je delte toliko, potem lahko delno cepljene prišteješ k necepljenim (ker je učinkovitost občutno nižja, če si samo enkrat cepljen)

27:129 = cca 17%

HappyPills ::

Torej tvoji podatki govorijo v prid temu, da se ne cepiš? Ker je v bolnišnicah 20% cepljenih?

Slopek ::

CDC objavil študijo, kjer je zaščita z določenimi cepivi padla iz 90+%, na dobrih 60%. Seveda za delta sev.

https://www.24ur.com/novice/korona/stud...

TheBlueOne ::

HappyPills je izjavil:

Da se vrnemo na temo. Trenutno na intenzivki leži le en cepljen ostali pa so necepljeni. V bolnišnični obravnavi je bilo od marca letos 73 cepljenih ter 3170 necepljenih.

"Zadnji podatki so na voljo za obdobje od 9. do 15. avgusta. Takrat je bilo z resno akutno okužbo dihal hospitaliziranih 27 necepljenih covidnih bolnikov in trije cepljeni."

"Od marca do začetka avgusta smo zabeležili 70.000 okužb med necepljenimi in dobrih 1000 med cepljenimi."

Tudi "Hrvaški minister za zdravje Vili Beroš je danes sporočil, da so prejšnji mesec v hrvaških bolnišnicah zdravili 579 covidnih bolnikov, med katerimi jih kar 94 odstotkov ni bilo cepljenih."

Zdaj pa me zanima, kake podatke v resnici še rabite?


Ali kot pravi "šala". Kje najdeš na kupu 20 antivexxerjev? Na intenzivki.


Tako antivaxerji gladko ignorirajo. To so prejasni podatki. Moras iskati bolj misteriozne primerjave, kjer se lahko potem kaj vprasas, nimas pa jasnega odgovora.

Massacra ::

HappyPills je izjavil:

Torej tvoji podatki govorijo v prid temu, da se ne cepiš? Ker je v bolnišnicah 20% cepljenih?


Počakaj na jesen, boš videl, kako se razvijajo stvari!

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


:)) Kdo bo temu podatku verjel ob dejstvu, da je delte že 98%+?

1. Ontario (14mio prebivalcev), 24.8.2021, hospitalizirani
Necepljeni 116
Delno cepljeni 13
Polno cepljeni 27
(cca.25%)


Če je delte toliko, potem lahko delno cepljene prišteješ k necepljenim (ker je učinkovitost občutno nižja, če si samo enkrat cepljen)

27:129 = cca 17%


Razloži ti meni, zakaj je polno cepljenih v bolnicah 2x toliko kot delno cepljenih?
Morda ADE fenomen?!? Ali kaj drugega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Torej tvoji podatki govorijo v prid temu, da se ne cepiš? Ker je v bolnišnicah 20% cepljenih?

glede na možnost težke oblike prebolevanja, res ni vredno, ne.
Koliko so stari ti domnevni na intenzivki? Predvidevam, da so stari, saj bi drugače dobro vedeli, da je priklopljen nek sicer zdrav 38letnik ;)

TheBlueOne ::

Slopek je izjavil:

CDC objavil študijo, kjer je zaščita z določenimi cepivi padla iz 90+%, na dobrih 60%. Seveda za delta sev.

https://www.24ur.com/novice/korona/stud...


Preprecevanje okuzbe. Zanimivo, da je zate 66% dobrih 60% in ne slabe 70%. Morda cas za ponovitev matematike iz osnovne sole, glej zaokrozevanje.

Vse skupaj niti ni slabo glede na to kaj kazejo stevilke okoli preprecevanja resnega poteka. V kombinaciji se vedno zelo OK.

HappyPills ::

Seveda bom spremljal. Je pa vsem nam, ki razumemo podatkie jasno kaj bo. Vsi starši in dedki antivexxerjev bodo filali bolnišnice Oktobra jih bomo imeli v bolnišnici 1000. Umrlo jih bo kar precej.

Ko bi vsaj svoje stareš in stare starše nehal filat z bedarijam in jim rekli da se cepijo. Tako pa očitno je želja po dedovanju močna med antivexx populacijo. Ni druge.

TheBlueOne ::

Massacra je izjavil:



Razloži ti meni, zakaj je polno cepljenih v bolnicah 2x toliko kot delno cepljenih?
Morda ADE fenomen?!? Ali kaj drugega?


Tezko, lahko pa spekuliras. Jaz bi predvideval da zato, ker se je vecina izjemno rizicnih pacientov kakor recimo taki s KOBP vecinoma cepila.

Slopek ::

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:

CDC objavil študijo, kjer je zaščita z določenimi cepivi padla iz 90+%, na dobrih 60%. Seveda za delta sev.

https://www.24ur.com/novice/korona/stud...


Preprecevanje okuzbe. Zanimivo, da je zate 66% dobrih 60% in ne slabe 70%. Morda cas za ponovitev matematike iz osnovne sole, glej zaokrozevanje.

Vse skupaj niti ni slabo glede na to kaj kazejo stevilke okoli preprecevanja resnega poteka. V kombinaciji se vedno zelo OK.

Ok, če si 80+.

Mato989 ::

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


:)) Kdo bo temu podatku verjel ob dejstvu, da je delte že 98%+?

1. Ontario (14mio prebivalcev), 24.8.2021, hospitalizirani
Necepljeni 116
Delno cepljeni 13
Polno cepljeni 27
(cca.25%)


Če je delte toliko, potem lahko delno cepljene prišteješ k necepljenim (ker je učinkovitost občutno nižja, če si samo enkrat cepljen)

27:129 = cca 17%


AHAHAHAHAHAH

Čez 3 mesece bodo pol delno cepljeni tudi tisti z 2 odmerkoma.

Po taki logiki nikol cepljeni ne bodo prevladovali

Če si se 1x cepil si CEPLJEN case closed nehajte igrat gimnastiko statistike
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

Slopek je izjavil:


Ok, če si 80+.


Mislim v sirsem smislu, na omejeno na posameznika. Riziki so jasni, obiskanost intenzivnih je jasna, vse je toliko jasno, da je "HAHAHA Kaj pa tale brainfart?" vedno tezje utemeljiti.

Massacra ::

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Torej tvoji podatki govorijo v prid temu, da se ne cepiš? Ker je v bolnišnicah 20% cepljenih?

glede na možnost težke oblike prebolevanja, res ni vredno, ne.
Koliko so stari ti domnevni na intenzivki? Predvidevam, da so stari, saj bi drugače dobro vedeli, da je priklopljen nek sicer zdrav 38letnik ;)


To je rak rana naše statistike, saj nam tega pidatka starost/hospitalizirani sploh ne ponujajo (v povezavi statusa cepljenja).

Zato tem našim podatkom bi kaj preveč za zaupati, saj so "prikrojeni"!

Sicer pa sem pisal o fenomeni "1 cepljen hospitaliziran v Slo" :))

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Seveda bom spremljal. Je pa vsem nam, ki razumemo podatkie jasno kaj bo. Vsi starši in dedki antivexxerjev bodo filali bolnišnice Oktobra jih bomo imeli v bolnišnici 1000. Umrlo jih bo kar precej.

Ko bi vsaj svoje stareš in stare starše nehal filat z bedarijam in jim rekli da se cepijo. Tako pa očitno je želja po dedovanju močna med antivexx populacijo. Ni druge.

Ti pa nafantaziraš tisoč in eno bolanijo. SeeK mind, my friend.
Si ti močno vplival na odločitev svojih staršev?

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:


Ok, če si 80+.


Mislim v sirsem smislu, na omejeno na posameznika. Riziki so jasni, obiskanost intenzivnih je jasna, vse je toliko jasno, da je "HAHAHA Kaj pa tale brainfart?" vedno tezje utemeljiti.

Seveda so riziki jasni.
V letu in pol sem bil v stiku s kovidom neštetokrat. Nisem se okužil.
Sem pod 50, aktiven na fuuuuull.
Verjamem, da cepiva ne potrebujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Massacra ::

Moja mama in vsi starejši (70+) v naselju so cepljeni (teh je cca. 70%). Če jim jaz prinesem delto in zbolijo, bom seveda jaz kriv, a ne? Ce pa jo kateri od cepljenih faše od cepljenega, recimo v bolnici in zboli, bom spet jaz, necepljen kriv, a ne?

HappyPills ::

Mato989 je izjavil:

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


:)) Kdo bo temu podatku verjel ob dejstvu, da je delte že 98%+?

1. Ontario (14mio prebivalcev), 24.8.2021, hospitalizirani
Necepljeni 116
Delno cepljeni 13
Polno cepljeni 27
(cca.25%)


Če je delte toliko, potem lahko delno cepljene prišteješ k necepljenim (ker je učinkovitost občutno nižja, če si samo enkrat cepljen)

27:129 = cca 17%


AHAHAHAHAHAH

Čez 3 mesece bodo pol delno cepljeni tudi tisti z 2 odmerkoma.

Po taki logiki nikol cepljeni ne bodo prevladovali

Če si se 1x cepil si CEPLJEN case closed nehajte igrat gimnastiko statistike


Mato, če postaviš 1 cegel še ne pomeni da si zgradil hišo. Zadeve je treba dokončat. Ne bit quiter.

Slopek ::

Massacra je izjavil:

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Torej tvoji podatki govorijo v prid temu, da se ne cepiš? Ker je v bolnišnicah 20% cepljenih?

glede na možnost težke oblike prebolevanja, res ni vredno, ne.
Koliko so stari ti domnevni na intenzivki? Predvidevam, da so stari, saj bi drugače dobro vedeli, da je priklopljen nek sicer zdrav 38letnik ;)


To je rak rana naše statistike, saj nam tega pidatka starost/hospitalizirani sploh ne ponujajo (v povezavi statusa cepljenja).

Zato tem našim podatkom bi kaj preveč za zaupati, saj so "prikrojeni"!

Sicer pa sem pisal o fenomeni "1 cepljen hospitaliziran v Slo" :))

Seveda podatke, ki niso njim v prid izpustijo. Vsi pa dobro vem, da gre za res stare in že predhodno bolne ljudi.
Vsi mladi, ki jih je pa kovid MOGOČE res full prizadel, pa so bili itak takoj v MSM. Jaz se ne spomnim niti enega tragičnega primera pri nas.

kopriwa ::

Massacra je izjavil:


Razloži ti meni, zakaj je polno cepljenih v bolnicah 2x toliko kot delno cepljenih?
Morda ADE fenomen?!? Ali kaj drugega?

Pri takih podatkih, ki jih predstavljaš ti, se tisti z malo več povezanimi nevroni vpraša kateri podatki lahko vplivajo na te predstavljene (število hospitaliziranih). In en pomemben podatek ki ga vsi antivax blodilci izpuščate pri razlagi nekaterih primerov je delež cepljenih po intervalih starosti. Najsibo to necepljeni, delno ali polno cepljeni, deleži so lahko kar konkretno spremenljivi v odvisnosti od starostnega intervala.

TheBlueOne ::

Slopek je izjavil:


Seveda so riziki jasni.
V letu in pol sem bil v stiku s kovidom neštetokrat. Nisem se okužil.
Sem pod 50, aktiven na fuuuuull.
Verjamem, da cepiva ne potrebujem.


Odvisno kaj pomeni, da ne potrebujes. Je ze kar nekaj zgodb, ki so se zacele kot tvoja in za brezveze klaverno koncale.

HappyPills ::

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Seveda bom spremljal. Je pa vsem nam, ki razumemo podatkie jasno kaj bo. Vsi starši in dedki antivexxerjev bodo filali bolnišnice Oktobra jih bomo imeli v bolnišnici 1000. Umrlo jih bo kar precej.

Ko bi vsaj svoje stareš in stare starše nehal filat z bedarijam in jim rekli da se cepijo. Tako pa očitno je želja po dedovanju močna med antivexx populacijo. Ni druge.

Ti pa nafantaziraš tisoč in eno bolanijo. SeeK mind, my friend.
Si ti močno vplival na odločitev svojih staršev?

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:


Ok, če si 80+.


Mislim v sirsem smislu, na omejeno na posameznika. Riziki so jasni, obiskanost intenzivnih je jasna, vse je toliko jasno, da je "HAHAHA Kaj pa tale brainfart?" vedno tezje utemeljiti.

Seveda so riziki jasni.
V letu in pol sem bil v stiku s kovidom neštetokrat. Nisem se okužil.
Sem pod 50, aktiven na fuuuuull.
Verjamem, da cepiva ne potrebujem.


Jaz sem nafantaziral?
V isti sapi poveš da si pof 50 in ne ogorožen. Torej kdo je ogrožen? Nad 50? kolk so stari tvoji?
Bo šlo?

;-) ::

Od začetka cepljenja do vključno 15.8.2021 smo na NIJZ v Register prejeli 17 prijav po cepljenju s cepivom Spikevax, ki so vsebovale neželene dogodke, ki smo jih klasificirali kot resne (3,8 % glede na vse posredovane prijave).
o Pri štirih starejših osebah s kroničnimi obolenji je prišlo do smrti po cepljenju.


Spikevax
o Pri sedmih osebah s kroničnimi obolenji je prišlo do smrti v dneh po cepljenju.

Vaxzevria


o Pri eni osebi je po cepljenju prišlo do smrti zaradi tromboze s trombocitopenijo. Komisija je ocenila, da je povezava s cepljenjem gotova.


Poleg tega smo prejeli še naslednji prijavi neželenih dogodkov v časovni povezavi s cepljenjem, zaradi katerih je bila potrebna hospitalizacija: možganska kap in venska tromboza.

Jansen
o Pri osemnajstih osebah s kroničnimi obolenji je prišlo do smrti po cepljenju.


Comirnaty

Vir: nijz

Pismo pri nas je že en razred ljudi umrlo zaradi cepljenja neposredno povezano. Fuuf sem mislil da je številka res majhna, zdaj pa vidim da ni hecov

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:


:)) Kdo bo temu podatku verjel ob dejstvu, da je delte že 98%+?

1. Ontario (14mio prebivalcev), 24.8.2021, hospitalizirani
Necepljeni 116
Delno cepljeni 13
Polno cepljeni 27
(cca.25%)


Če je delte toliko, potem lahko delno cepljene prišteješ k necepljenim (ker je učinkovitost občutno nižja, če si samo enkrat cepljen)

27:129 = cca 17%


AHAHAHAHAHAH

Čez 3 mesece bodo pol delno cepljeni tudi tisti z 2 odmerkoma.

Po taki logiki nikol cepljeni ne bodo prevladovali

Če si se 1x cepil si CEPLJEN case closed nehajte igrat gimnastiko statistike


Mato, če postaviš 1 cegel še ne pomeni da si zgradil hišo. Zadeve je treba dokončat. Ne bit quiter.


Problem je da ta "bajta" nikoli ne bo dokončana... torej cepljenih praktično ne bo, razen par mesecev, pol bodo pa spet vsi necepljeni, epsko... na koncu bodo vodili 4x cepljene kot necepljene po tej logiki =)

Kdo vam še bo verjel no
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

HappyPills ::

Bunker je kr dobr zgrajen po 2eh odmerkih. Drugače nebi bilo samo 70 cepljenih v bolnici od 3200.

TheBlueOne ::

Kljucno je:

Doslej hospitaliziranih 73 cepljenih in 3170 necepljenih bolnikov


Se spomnem casov, ko so antivax hospitalizacije pripisovali gripi. Sedaj verjetno verjamejo, da cepivo pomaga tudi proti tezjem poteku gripe. Ali pa je vse fake, samo antivax podatki iz cudnih virov niso fake...

Ko pri recimo cez palec 50:50 precepljenosti na intenzivni tako radikalno prevladujejo necepljeni moras biti res res trd, da si se vedno antivax aktivist.

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Bunker je kr dobr zgrajen po 2eh odmerkih. Drugače nebi bilo samo 70 cepljenih v bolnici od 3200.


Počakaj 1-1,5 leto pa pol govori, pol boš rekel enako za 4 odmerke
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Seveda bom spremljal. Je pa vsem nam, ki razumemo podatkie jasno kaj bo. Vsi starši in dedki antivexxerjev bodo filali bolnišnice Oktobra jih bomo imeli v bolnišnici 1000. Umrlo jih bo kar precej.

Ko bi vsaj svoje stareš in stare starše nehal filat z bedarijam in jim rekli da se cepijo. Tako pa očitno je želja po dedovanju močna med antivexx populacijo. Ni druge.

Ti pa nafantaziraš tisoč in eno bolanijo. SeeK mind, my friend.
Si ti močno vplival na odločitev svojih staršev?

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:


Ok, če si 80+.


Mislim v sirsem smislu, na omejeno na posameznika. Riziki so jasni, obiskanost intenzivnih je jasna, vse je toliko jasno, da je "HAHAHA Kaj pa tale brainfart?" vedno tezje utemeljiti.

Seveda so riziki jasni.
V letu in pol sem bil v stiku s kovidom neštetokrat. Nisem se okužil.
Sem pod 50, aktiven na fuuuuull.
Verjamem, da cepiva ne potrebujem.


Jaz sem nafantaziral?
V isti sapi poveš da si pof 50 in ne ogorožen. Torej kdo je ogrožen? Nad 50? kolk so stari tvoji?
Bo šlo?

Ja ti projeciraš neke bolane misli. Dedovanje pa to.
Odkar pozam svoje, se odločajo sami in koliko so stari, sploh ni pomembno.
Ti razumeš, da se odrasli odločamo sami? Ne odločaš ti o meni, jaz o svojih starših, vlada o mojih otrocih.

HappyPills ::

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Bunker je kr dobr zgrajen po 2eh odmerkih. Drugače nebi bilo samo 70 cepljenih v bolnici od 3200.


Počakaj 1-1,5 leto pa pol govori, pol boš rekel enako za 4 odmerke


Ne takrat bomo verjetno govorili 200 cepljenih in 8000 necepljenih.

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Bunker je kr dobr zgrajen po 2eh odmerkih. Drugače nebi bilo samo 70 cepljenih v bolnici od 3200.


Počakaj 1-1,5 leto pa pol govori, pol boš rekel enako za 4 odmerke


Ja ja, vedno moramo cakati, da bo na koncu res kar natolcujete antivax, med tem pa so podatki tako jasni, da bolj ne bi morali biti.

In ja, ce bo virus mutiral, bo treba nekoliko spremeniti cepivo in ponoviti vajo. To ni nic cudnega in nic novega in je marsikomu bilo jasno ze pred covidom.

Slopek ::

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:


Seveda so riziki jasni.
V letu in pol sem bil v stiku s kovidom neštetokrat. Nisem se okužil.
Sem pod 50, aktiven na fuuuuull.
Verjamem, da cepiva ne potrebujem.


Odvisno kaj pomeni, da ne potrebujes. Je ze kar nekaj zgodb, ki so se zacele kot tvoja in za brezveze klaverno koncale.

VSAK DAN SEM S KORONO(kadar je, haha)
Vidim praktično vse! Ne prime se me pa nič, haha.
Za svoja leta sem gotovo v top formi, pa res ne bi, hvala.8-)

HappyPills ::

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Seveda bom spremljal. Je pa vsem nam, ki razumemo podatkie jasno kaj bo. Vsi starši in dedki antivexxerjev bodo filali bolnišnice Oktobra jih bomo imeli v bolnišnici 1000. Umrlo jih bo kar precej.

Ko bi vsaj svoje stareš in stare starše nehal filat z bedarijam in jim rekli da se cepijo. Tako pa očitno je želja po dedovanju močna med antivexx populacijo. Ni druge.

Ti pa nafantaziraš tisoč in eno bolanijo. SeeK mind, my friend.
Si ti močno vplival na odločitev svojih staršev?

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:


Ok, če si 80+.


Mislim v sirsem smislu, na omejeno na posameznika. Riziki so jasni, obiskanost intenzivnih je jasna, vse je toliko jasno, da je "HAHAHA Kaj pa tale brainfart?" vedno tezje utemeljiti.

Seveda so riziki jasni.
V letu in pol sem bil v stiku s kovidom neštetokrat. Nisem se okužil.
Sem pod 50, aktiven na fuuuuull.
Verjamem, da cepiva ne potrebujem.


Jaz sem nafantaziral?
V isti sapi poveš da si pof 50 in ne ogorožen. Torej kdo je ogrožen? Nad 50? kolk so stari tvoji?
Bo šlo?

Ja ti projeciraš neke bolane misli. Dedovanje pa to.
Odkar pozam svoje, se odločajo sami in koliko so stari, sploh ni pomembno.
Ti razumeš, da se odrasli odločamo sami? Ne odločaš ti o meni, jaz o svojih starših, vlada o mojih otrocih.


Kakšne skrite namene imaš, da jih prepričuješ da se ne cepijo nevem. Če ti nebi bilo vseeno bi jim cepljenje priporočal. Sam veš odgovor na to.

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Seveda bom spremljal. Je pa vsem nam, ki razumemo podatkie jasno kaj bo. Vsi starši in dedki antivexxerjev bodo filali bolnišnice Oktobra jih bomo imeli v bolnišnici 1000. Umrlo jih bo kar precej.

Ko bi vsaj svoje stareš in stare starše nehal filat z bedarijam in jim rekli da se cepijo. Tako pa očitno je želja po dedovanju močna med antivexx populacijo. Ni druge.

Ti pa nafantaziraš tisoč in eno bolanijo. SeeK mind, my friend.
Si ti močno vplival na odločitev svojih staršev?

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:


Ok, če si 80+.


Mislim v sirsem smislu, na omejeno na posameznika. Riziki so jasni, obiskanost intenzivnih je jasna, vse je toliko jasno, da je "HAHAHA Kaj pa tale brainfart?" vedno tezje utemeljiti.

Seveda so riziki jasni.
V letu in pol sem bil v stiku s kovidom neštetokrat. Nisem se okužil.
Sem pod 50, aktiven na fuuuuull.
Verjamem, da cepiva ne potrebujem.


Jaz sem nafantaziral?
V isti sapi poveš da si pof 50 in ne ogorožen. Torej kdo je ogrožen? Nad 50? kolk so stari tvoji?
Bo šlo?

Ja ti projeciraš neke bolane misli. Dedovanje pa to.
Odkar pozam svoje, se odločajo sami in koliko so stari, sploh ni pomembno.
Ti razumeš, da se odrasli odločamo sami? Ne odločaš ti o meni, jaz o svojih starših, vlada o mojih otrocih.


Kakšne skrite namene imaš, da jih prepričuješ da se ne cepijo nevem. Če ti nebi bilo vseeno bi jim cepljenje priporočal. Sam veš odgovor na to.


Jure res moram vprašat. Si ti malo počasen?
Si ti svoje starce tudi proti njihovi volji zvezane peljal v klavnico? To mi namreč govoriš. Edino cilj sem si mogoče izmislil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Jazon ::

Massacra je izjavil:

Moja mama in vsi starejši (70+) v naselju so cepljeni (teh je cca. 70%). Če jim jaz prinesem delto in zbolijo, bom seveda jaz kriv, a ne? Ce pa jo kateri od cepljenih faše od cepljenega, recimo v bolnici in zboli, bom spet jaz, necepljen kriv, a ne?


:D
// Ob polnoči te bo Hojs, Hojs osebno izvekel iz stanovanja in te postavil pred strelski vod! //

Če prav razumem: Ti se bojiš cepiti zato ker bi rad na vsak način izpadel kriv.?

TheBlueOne ::

Slopek je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:


Seveda so riziki jasni.
V letu in pol sem bil v stiku s kovidom neštetokrat. Nisem se okužil.
Sem pod 50, aktiven na fuuuuull.
Verjamem, da cepiva ne potrebujem.


Odvisno kaj pomeni, da ne potrebujes. Je ze kar nekaj zgodb, ki so se zacele kot tvoja in za brezveze klaverno koncale.

VSAK DAN SEM S KORONO(kadar je, haha)
Vidim praktično vse! Ne prime se me pa nič, haha.
Za svoja leta sem gotovo v top formi, pa res ne bi, hvala.8-)


Glede na to, da govoris o sebi ne vem kaj hoces? Besede tolazbe, da te bo manj strah? Stevilke so znane, niso v najbolj rizicnih skupinah, tako, da verjetnost je na tvoji strani. Ce pa vas je v klubu fit skorajstarostnikov, ki so premocni za korono vec kot 100, pa boste verjetno sli na kak pogreb.

Slopek ::

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:


Seveda so riziki jasni.
V letu in pol sem bil v stiku s kovidom neštetokrat. Nisem se okužil.
Sem pod 50, aktiven na fuuuuull.
Verjamem, da cepiva ne potrebujem.


Odvisno kaj pomeni, da ne potrebujes. Je ze kar nekaj zgodb, ki so se zacele kot tvoja in za brezveze klaverno koncale.

VSAK DAN SEM S KORONO(kadar je, haha)
Vidim praktično vse! Ne prime se me pa nič, haha.
Za svoja leta sem gotovo v top formi, pa res ne bi, hvala.8-)


Glede na to, da govoris o sebi ne vem kaj hoces? Besede tolazbe, da te bo manj strah? Stevilke so znane, niso v najbolj rizicnih skupinah, tako, da verjetnost je na tvoji strani. Ce pa vas je v klubu fit skorajstarostnikov, ki so premocni za korono vec kot 100, pa boste verjetno sli na kak pogreb.

Če bi me bilo strah, ne bi počel kar pač počnem. Prav tako vso zdravstveno osebje. Ni jih strah.
In ja, govorim seveda zase. Ne vem, zakaj bi moral ti zame.
Prav tako se sam odločam, kaj bom in kaj ne. Na tvojo žalost je to še vedno moja odločitev, nikoli pa ne bo tvoja.
Pogrebov bo verjamem, da veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Massacra ::

Sicer pa se zavedajte, da je bila pred 2 tednoma SDS klavzura in pred dobrim tednom Velika maša. Ene 10.000 ljudi, pomešanih med sabo starih in mladih. Oba dogodka sta minila brez PCT pogoja, še maske pri mašah niso pogoj.
Saj res, inšpektorat je že obdelal ta dva dogodka?

Hospitalizacije začnejo naraščati teden, dva po takšnih dogodkih.

Ista situacija kot lani. Case closed!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

TheBlueOne ::

Slopek je izjavil:


Če bi me bilo strah, ne bi počel kar pač počnem. Prav tako vso zdravstveno osebje. Ni jih strah.
In ja, govorim seveda zase. Ne vem, zakaj bi moral ti zame.
Prav tako se sam odločam, kaj bom in kaj ne. Na tvojo žalost je to še vedno moja odločitev, nikoli pa ne bo tvoja.


Pac cudno je, da nekdo v neki splosni temi argumnet gradi na sebi. Zato mi ni jasno kaj bi rad, ker en posameznik ni statisticno relevanten in s tem ni ravno relevanten podatek. Lahko samo silis, da se pogovarjamo o tvojem razmisljanju in ti racunamo bolj tocne rizike za tvoj nacin zivljenja, kar se nikomur ne da.

Kar pocnes ni nekaj, kar bi kdo tukaj ne vem kako obcudoval. Ti bolj priporocam Instagram, kjer lahko postas svoje fit isklesano coronaodporno telo.

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Bunker je kr dobr zgrajen po 2eh odmerkih. Drugače nebi bilo samo 70 cepljenih v bolnici od 3200.


Počakaj 1-1,5 leto pa pol govori, pol boš rekel enako za 4 odmerke


Ja ja, vedno moramo cakati, da bo na koncu res kar natolcujete antivax, med tem pa so podatki tako jasni, da bolj ne bi morali biti.

In ja, ce bo virus mutiral, bo treba nekoliko spremeniti cepivo in ponoviti vajo. To ni nic cudnega in nic novega in je marsikomu bilo jasno ze pred covidom.


Ne tega niso povedali na televiziji neuki raji, nabijajo naši kako sta 2 šusa dovolj forever za immunost ipd nebuloze... niso pa takrat zraven v isti pvoedi povedali da pa je 80% verjetnost da virus mutira in bo za nov virus forever potrebnih 2 šusa vsako leto.

Enako kot je bilo KLJUČNIH 14 dni, ker če bi rekli 6 mesecev bi folk šel na ulice
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Massacra ::

Jazon je izjavil:

Massacra je izjavil:

Moja mama in vsi starejši (70+) v naselju so cepljeni (teh je cca. 70%). Če jim jaz prinesem delto in zbolijo, bom seveda jaz kriv, a ne? Ce pa jo kateri od cepljenih faše od cepljenega, recimo v bolnici in zboli, bom spet jaz, necepljen kriv, a ne?


:D
// Ob polnoči te bo Hojs, Hojs osebno izvekel iz stanovanja in te postavil pred strelski vod! //

Če prav razumem: Ti se bojiš cepiti zato ker bi rad na vsak način izpadel kriv.?


:)) Ja, to bo to.

;-) ::

Se spozna kdo na te seve, je možno da za delto jeseni pride še kak sev in bo cepivo še manj učinkovito ?

Kako je s temi ki še nismo cepljeni, bomo potem z novimi sevi dobili kar tri šuse hkrati ali postopoma ?

Tisti, ki se je prodajal za cepljenje, je menda že zaščiten do Zete.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Massacra ::

;-) je izjavil:

Se spozna kdo na te seve, je možno da za delto jeseni pride še kak sev in bo cepivo še manj učinkovito ?

Kako je s temi ki še nismo cepljeni, bomo potem z novimi sevi dobili kar tri šuse hkrati ali postopoma ?

Tisti, ki se je prodajal za cepljenje, je menda že zaščiten do Zete.


Lambda že prihaja iz Južne Amerike počasi v Severno (in tako naprej do nas).

;-) ::

Imamo še kaj Lambda je mutirala iz Delte ?

Je možno da začne iz delte mutirat na tri različne seve in potem ti trije na tri itd. ?

Kako dolgo rabi virus da mutira ?

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Bunker je kr dobr zgrajen po 2eh odmerkih. Drugače nebi bilo samo 70 cepljenih v bolnici od 3200.


Počakaj 1-1,5 leto pa pol govori, pol boš rekel enako za 4 odmerke


Ja ja, vedno moramo cakati, da bo na koncu res kar natolcujete antivax, med tem pa so podatki tako jasni, da bolj ne bi morali biti.

In ja, ce bo virus mutiral, bo treba nekoliko spremeniti cepivo in ponoviti vajo. To ni nic cudnega in nic novega in je marsikomu bilo jasno ze pred covidom.


Ne tega niso povedali na televiziji neuki raji, nabijajo naši kako sta 2 šusa dovolj forever za immunost ipd nebuloze... niso pa takrat zraven v isti pvoedi povedali da pa je 80% verjetnost da virus mutira in bo za nov virus forever potrebnih 2 šusa vsako leto.

Enako kot je bilo KLJUČNIH 14 dni, ker če bi rekli 6 mesecev bi folk šel na ulice


Jaz tega, da sta dva susa 4ever nisem zasledil. Vedno ko sem bral je bilo v stilu da trenutni podatki kazejo ... Mi pa lahko najdes kaksen vir, kjer se je to zagotavljalo, da enkrat vidim kje je kdo naredil to zelo ocitno napako.

Pa ce sem cisto iskren tudi jaz ne bi porocal v stilu:

"Stevilke kazejo, da cepivo deluje kot 80% zascita, kako bo pri resnih obolenjih bomo se videli, kjer se moramo zavedati, da virus lahko mutira, kakor tudi, da nepreceljenost lahko privede do dodatnih problemov, kakor bolj pogoste mutacije."

Bi dejansko vedno morali to klamfati zraven, ker potem skoraj lahko vsak clanek postane sto strani litanije.

;-) je izjavil:

Imamo še kaj Lambda je mutirala iz Delte ?

Je možno da začne iz delte mutirat na tri različne seve in potem ti trije na tri itd. ?

Kako dolgo rabi virus da mutira ?


Mozno, mozno, potrebuejjo razlicno dolgo, cepivo praviloma ne izgubi 100% ucinkovitosti na hitro, kar se lahko naucis ze iz tega, ko pozorno sledic trenutni epidemiji.

Je pa pri mRNA cepivih tako, da jih zelo hitro spremenis/prilagodis.

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

;-) je izjavil:

Imamo še kaj Lambda je mutirala iz Delte ?

Je možno da začne iz delte mutirat na tri različne seve in potem ti trije na tri itd. ?

Kako dolgo rabi virus da mutira ?


The SARS-CoV-2 Lambda variant, also known as lineage C.37, is a variant of SARS-CoV-2, the virus that causes COVID-19.[1] It was first detected in Peru in August 2020.[2] On 14 June 2021, the World Health Organization (WHO) named it Lambda variant[1] and designated it as a variant of interest.[3] It has spread to at least 30 countries[4] around the world and is known to be more resistant to neutralizing antibodies compared to other strains.[5][6][7] It is also suggested that the Lambda variant could be more infectious and resistant to vaccines than the Alpha and/or Gamma variant.[6]

Pred 2 mesecema je WHO "named it Lambda variant and designated it as a variant of interest".

Zanimivo bo vsekakor! In neugodno predvsem za cepljene (zaradi ADE fenomena). Bomo videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

inzenir1337 ::

TheBlueOne je izjavil:

Je pa pri mRNA cepivih tako, da jih zelo hitro spremenis/prilagodis.

Zato pa so pri Pfizerju prilagodili cepivo na hitro in nam zdaj ne ponujajo starega cepiva, ki je bilo 98% učinkovito 4 variante virusa pred Delto. :D

Slopek ::

TheBlueOne je izjavil:

Slopek je izjavil:


Če bi me bilo strah, ne bi počel kar pač počnem. Prav tako vso zdravstveno osebje. Ni jih strah.
In ja, govorim seveda zase. Ne vem, zakaj bi moral ti zame.
Prav tako se sam odločam, kaj bom in kaj ne. Na tvojo žalost je to še vedno moja odločitev, nikoli pa ne bo tvoja.


Pac cudno je, da nekdo v neki splosni temi argumnet gradi na sebi. Zato mi ni jasno kaj bi rad, ker en posameznik ni statisticno relevanten in s tem ni ravno relevanten podatek. Lahko samo silis, da se pogovarjamo o tvojem razmisljanju in ti racunamo bolj tocne rizike za tvoj nacin zivljenja, kar se nikomur ne da.

Kar pocnes ni nekaj, kar bi kdo tukaj ne vem kako obcudoval. Ti bolj priporocam Instagram, kjer lahko postas svoje fit isklesano coronaodporno telo.

Vse je ok, cepiva delujejo, podatki so transparentni, case closed.
Preleti tole temo. Ni, da ni linkov, pa podatkov, študij......Saj vse vemo.
Kaj na ti še povem, kakšen podatek še potrebuješ?
Se pač oglasim malo iz "prve bojne" in to je to. Verjamem, da te moti, saj ne pišem o necepljenih mladih na ventilatorjih.
Ni se ti pa treba ukvarjati z mano, res ne. Tako, kot se jaz ne z mladimi kovid bolniki.
Nimam instagrama, pa to prepuščam tebi.

Massacra ::

inzenir1337 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Je pa pri mRNA cepivih tako, da jih zelo hitro spremenis/prilagodis.

Zato pa so pri Pfizerju prilagodili cepivo na hitro in nam zdaj ne ponujajo starega cepiva, ki je bilo 98% učinkovito 4 variante virusa pred Delto. :D


Haha, ja, so. NOT:8)
Še vedno cepijo s "starim" cepivom.
Ni kaj, delajo mass scale študijo. In boli jih kurac, saj ne nosijo nobene odgovornosti.

TheBlueOne ::

Stevilke so naceloma OK. Necepljeni prakticno nimajo resnih potekov in so bolj odporni. Problem je samo uspesnost antivax kampanije.

;-) ::

Ne delajo s "starim" cepivom.

Pfizer in moderna sta odporna na nove različice in imaš doživljensko zaščito:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

https://metro.co.uk/2021/06/28/pfizer-a...

V glavnem 3 odmerki max in sem varen.

Zaenkrat se nagibam k Pfizerju, umrlo je le 18 cepljenih neposredno...tako da če imam srečo preživim. 20 jih ima probleme z očmi ampak so živi, 50 pa jih je kap. Možnosti so dobre, mislim da bom šel po Pfizerja, ali še raje počakam da pride Lambda, da vidimo kateri bojo bolj padali ?

TheBlueOne ::

Slopek je izjavil:


Vse je ok, cepiva delujejo, podatki so transparentni, case closed.


Tako kaze. Lahko pa se trudis skakati po eksoticnih straneh in iskati alternativne argumente. Ampak glede na trenutne stevilke bodo sigurno nerelevantni, tudi, ce je v njih kaj resnice.

Mato989 ::

;-) je izjavil:

Ne delajo s "starim" cepivom.

Pfizer in moderna sta odporna na nove različice in imaš doživljensko zaščito:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

https://metro.co.uk/2021/06/28/pfizer-a...

V glavnem 3 odmerki max in sem varen.

Zaenkrat se nagibam k Pfizerju, umrlo je le 18 cepljenih neposredno...tako da če imam srečo preživim. 20 jih ima probleme z očmi ampak so živi, 50 pa jih je kap. Možnosti so dobre, mislim da bom šel po Pfizerja, ali še raje počakam da pride Lambda, da vidimo kateri bojo bolj padali ?


Aha, zdaj e 3 cepljenja, lani jeblo 2... drugo leto bo 4 in pol 5 in pol vsako leto 2 šuzsa kot gripa fešta
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()
««
42 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49374885 (62578) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224907 (203992) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620492 (16685) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477460 (58962) BigWhale

Več podobnih tem