» »

Odgovornost za stranske učinke cepljenja

Odgovornost za stranske učinke cepljenja

««
4 / 10
»»

FilipF ::

Dva največja problema sta ta trenutek pri nas podnebne spremembe in epidemija. Zelo me moti, ker zdravstvena stroka priporoča redno zračenje prostorov z odpiranjem oken, kar vsekakor pripomore podnebnim spremembam. Razumem, da imamo skoraj vse državne inštitucije v energetsko nezavidljivem stanju in, da se jih ne bo dalo nikoli energetsko sanirat, ker nismo tako bogati. Razmišljam, da bi v tej temi poizkusili dati kakšen svoj predlog, kako pomagati strokam, da rešijo te probleme. Moj predlog:
Podjetjema kot npr. Lidl in Hofer oddati koncesijo za 10 let za izgradnjo kovid bolnišnic. Direktorji bi bili iz podjetja, ki je lastnik objekta, strokovni direktor in zdravniki, bi tam delali po podjemnih pogodbah ali bili tam zaposleni. Dobili bi energetsko ustrezne objekte, primerno vodene, ki bi se čez 10 let brezplačno prenesli v okvir javnega zdravstva. Razbremenili bi naš zdravstveni sistem, da bi se ukvarjal z zdravljenjem vseh nekovidnih državljanov, čemer naj bi bil v osnovi namenjen. Zgoraj navedeni podjetji sem navedel, kot primer, ker vem, da znajo izračunati dobiček investicije na 10 let. Trenutno imajo zaposlenega večino negovalnega kadra, ki jo odšel iz zdravstvenega sistema(bolnišnic in DSO). Takoj bi dosegli poboljšanje podnebnih sprememb in preprečili, da nam bodo čez mesec ali dva bolnišnice pokale poleg šivov, bolani nekovid pacijenti pa bodo umirali na cesti pred bolnišnico. Mogoče ima še kdo kakšno idejo?

ajdov2 ::

https://www.wbcsd.org/Overview/Panorama...

Avoiding a climate lockdown

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

Slopek ::

ajdov2 je izjavil:

https://www.wbcsd.org/Overview/Panorama...

Avoiding a climate lockdown

Vse v imenu trajnostnega razvoja >:D

feryz ::

Kaj smo pa dovolili holivudu snemati filme o prihodnosti? Glupi politiki brez domišljije se ne bi nikoli domislili takih načinov za podrejanje ljudi in krajo denarja. Tako pa je dovolj, da si en film zavrtijo in ga skopirajo v prakso.

andromedar ::

feryz je izjavil:

Msm so že povedali, da je cepivo bulšit.


To sem pa nekako spregledal...lahko elaboriraš?
Eh?

feryz ::

Seveda, imaš poročila o vseh najbolj precepljenih državah in učinkovitost tega.
Če ne znaš funkcionalno brati, to ni problem msm.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Če kdo opazi segment na 24ur, naj prosim linka.

Rad bi se smejal darklordu, ko mu ne bo jasno zakaj imamo CO2 lockdown.

Sem ze veckrat napisal da je govedo potrebno pustiti da gre v miru.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

andromedar ::

feryz je izjavil:

Seveda, imaš poročila o vseh najbolj precepljenih državah in učinkovitost tega.
Če ne znaš funkcionalno brati, to ni problem msm.


Ta poročila po mojem kažejo na neverjetno učinkovitost cepiv pri preprečevanju hude bolezni.
Ne me pošiljat nekam z "idi, preberi si", obrazloži kaj si ti mislil.
Eh?

WizzardOfOZ ::

izrael trdi, da je 2x cepljen samo 35% zaščiten proti delta sevu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

feryz ::

andromedar je izjavil:

Ta poročila po mojem kažejo na neverjetno učinkovitost cepiv pri preprečevanju hude bolezni.
Ne me pošiljat nekam z "idi, preberi si", obrazloži kaj si ti mislil.
Po čem ti sklepaš?
Po velikem porastu okužb v pretežno precepljenih državah? Po filanju bolnic v teh istih?
Aja, umirajo ne. Prav imaš. Ker Slovenci množično umiramo od korone te dni zaradi nizke precepljenosti.

Saj sem rekel, zima bo zanimiva, če bodo imeli enake vatle za vzrok smrti kot lani. Ampak sem popolnoma siguren, da se bodo spremenili.

josipdare ::

European Union Reports 1.5 Million Vaccine Injuries, 15,472 Deaths

https://www.technocracy.news/shock-euro...

multivac ::

To so še stari podatki. V resnici smo vrjetno bolj blizu 20k. Treba na novo skompajlat EU stran.
Se trudijo narediti čim bolj zapleteno in dolgovezno.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

c3p0 ::

feryz je izjavil:

Kaj smo pa dovolili holivudu snemati filme o prihodnosti? Glupi politiki brez domišljije se ne bi nikoli domislili takih načinov za podrejanje ljudi in krajo denarja. Tako pa je dovolj, da si en film zavrtijo in ga skopirajo v prakso.


Misliš, da H'vud dobi ideje kar iz lufta? (Ali naš Barbi, če smo že pri njem) Gre za programiranje, enako kot MSM in ostali mediji.

Platforma je vzpostavljena, zdaj se gre naprej. Naivni cepilčki so pa mislili, da so le morali nastaviti ramo in gremo kmalu nazaj na stara pota.

IL_DIAVOLO ::

WizzardOfOZ je izjavil:

izrael trdi, da je 2x cepljen samo 35% zaščiten proti delta sevu.


Maska(kirurška) ti da dodatnih 10%, pozivitveni se dodatnih 5%!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

multivac ::

To so vrjetno achievementi.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

josipdare ::

Zakaj znanost nic ne govori o temu da si lahko posameznik sam okrepi imunski sistem z zdravo prehrano in fizicno aktivnostjo? A je to le zarota v katero smo zmotno verjeli v preteklosti ko smo bili se primitivni (pred 2018)?

multivac ::

Baje zdravje pride zgolj in samo iz igle.
Še posebej ko gre za blage respiratorne bolezni in ne recimo ebolo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

josipdare ::

multivac je izjavil:

Baje zdravje pride zgolj in samo iz igle.


Bi rekel da to ni res samo bi bilo to nasprotovanje Znanosti.

Lonsarg ::

Znanost se ukvarja pretežno s stvarmi, ki še niso dovolj raziskane. Se pa ukvarja tudi z vsem drugim seveda, vključno z zdravim življenjem. Ampak ljudje se pretežno nočejo potruditi zdravo živeti in torej članek o zdraven življenju ne bi bil tako bran, kot je o cepivu... Svet populizma skratka.

Drgače pa osebni zdravniki redno dajejo nasvete za zdravo življenje. No če imajo le čas in ni primarno zdravstvo na robu propada kot pri nas...

multivac ::

Lonsarg je izjavil:

Znanost se ukvarja pretežno s stvarmi, ki še niso dovolj raziskane. Se pa ukvarja tudi z vsem drugim seveda, vključno z zdravim življenjem. Ampak ljudje se pretežno nočejo potruditi zdravo živeti in torej članek o zdraven življenju ne bi bil tako bran, kot je o cepivu... Svet populizma skratka.

Drgače pa osebni zdravniki redno dajejo nasvete za zdravo življenje. No če imajo le čas in ni primarno zdravstvo na robu propada kot pri nas...


Človek bi mislil, da z 5 miljardami bi vsaj malo porihtali zdravstvo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

josipdare ::

multivac je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Znanost se ukvarja pretežno s stvarmi, ki še niso dovolj raziskane. Se pa ukvarja tudi z vsem drugim seveda, vključno z zdravim življenjem. Ampak ljudje se pretežno nočejo potruditi zdravo živeti in torej članek o zdraven življenju ne bi bil tako bran, kot je o cepivu... Svet populizma skratka.

Drgače pa osebni zdravniki redno dajejo nasvete za zdravo življenje. No če imajo le čas in ni primarno zdravstvo na robu propada kot pri nas...


Človek bi mislil, da z 5 miljardami bi vsaj malo porihtali zdravstvo.


Jah, zdravnica pac rabi dodatek k placi da lahko pokrije strosek vratarja da jo prijavi v sluzbi.

FilipF ::

Nodi, ostaja ti samo Srbija:
https://www.24ur.com/novice/korona/iver...
Ali pa lekarniška tehtnica in sreča.
Preveri še Češko in Slovaško za humanega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FilipF ()

FoxKnox ::

https://www.google.com/amp/s/amp.thegua...

Pravijo karma is a bitch.
Watch it

multivac ::

Naša stran ima ravno toliko sočnih zgodb kot to. Pa še bolj dosledne so. Človek je lahko imel srčni infarkt in 2 dni kasneje diagnosticiran kot covid.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

andromedar ::

feryz je izjavil:

andromedar je izjavil:

Ta poročila po mojem kažejo na neverjetno učinkovitost cepiv pri preprečevanju hude bolezni.
Ne me pošiljat nekam z "idi, preberi si", obrazloži kaj si ti mislil.
Po čem ti sklepaš?
Po velikem porastu okužb v pretežno precepljenih državah? Po filanju bolnic v teh istih?
Aja, umirajo ne. Prav imaš. Ker Slovenci množično umiramo od korone te dni zaradi nizke precepljenosti.

Saj sem rekel, zima bo zanimiva, če bodo imeli enake vatle za vzrok smrti kot lani. Ampak sem popolnoma siguren, da se bodo spremenili.


A lahko link za tole?

Jaz sklepam iz uradnih podatkov (tudi slovenskih). Umirajo praktično samo necepljeni.

Se je pa potrebno zavedat, da bi bili pri recimo 100% precepljenosti v bolnicah (in umirali tudi) samo cepljeni. Pri 99% precepljenosti bi cepljeni v bolnicah zasedali večino mest. To je pričakovano in dobro in govori v prid cepivom. Upam, da razumeš to... In Izrael ni daleč od teh številk - vsaj v starostnih skupinah, ki jih je dovoljeno cepiti s Pfizerjem.
Glede porasta v zelo precepljenih deželah pa - ljudje so se s cepljenjem očitno preveč sprostili. Delta to očitno kaznuje, saj so proti njej cepiva manj učinkovita (ampak ne neučinkovita). To, da se cepljeni ne rabijo testirat je fail, saj cepivo ne preprečuje okužbe z delto, blage bolezni takisto ne, kot tudi ne izločanja virusa (ki pa je veliko krajše kot pri necepljenih - ampak vseeno je). Ampak folku pač moreš nekaj obljubit, da ga animiraš k cepljenju in tako držiš bolnice čim dalj časa operativne.
Eh?

widj3098dj32 ::

andromedar je izjavil:

feryz je izjavil:

andromedar je izjavil:

Ta poročila po mojem kažejo na neverjetno učinkovitost cepiv pri preprečevanju hude bolezni.
Ne me pošiljat nekam z "idi, preberi si", obrazloži kaj si ti mislil.
Po čem ti sklepaš?
Po velikem porastu okužb v pretežno precepljenih državah? Po filanju bolnic v teh istih?
Aja, umirajo ne. Prav imaš. Ker Slovenci množično umiramo od korone te dni zaradi nizke precepljenosti.

Saj sem rekel, zima bo zanimiva, če bodo imeli enake vatle za vzrok smrti kot lani. Ampak sem popolnoma siguren, da se bodo spremenili.


A lahko link za tole?

Jaz sklepam iz uradnih podatkov (tudi slovenskih). Umirajo praktično samo necepljeni.

Se je pa potrebno zavedat, da bi bili pri recimo 100% precepljenosti v bolnicah (in umirali tudi) samo cepljeni. Pri 99% precepljenosti bi cepljeni v bolnicah zasedali večino mest. To je pričakovano in dobro in govori v prid cepivom. Upam, da razumeš to... In Izrael ni daleč od teh številk - vsaj v starostnih skupinah, ki jih je dovoljeno cepiti s Pfizerjem.
Glede porasta v zelo precepljenih deželah pa - ljudje so se s cepljenjem očitno preveč sprostili. Delta to očitno kaznuje, saj so proti njej cepiva manj učinkovita (ampak ne neučinkovita). To, da se cepljeni ne rabijo testirat je fail, saj cepivo ne preprečuje okužbe z delto, blage bolezni takisto ne, kot tudi ne izločanja virusa (ki pa je veliko krajše kot pri necepljenih - ampak vseeno je). Ampak folku pač moreš nekaj obljubit, da ga animiraš k cepljenju in tako držiš bolnice čim dalj časa operativne.

Torej smo spet prisli do spoznanja, da se ne gre za zdravje ampak izpolnjevanje cepilnih kvot?

andromedar ::

widj3098dj32 je izjavil:

andromedar je izjavil:

feryz je izjavil:

andromedar je izjavil:

Ta poročila po mojem kažejo na neverjetno učinkovitost cepiv pri preprečevanju hude bolezni.
Ne me pošiljat nekam z "idi, preberi si", obrazloži kaj si ti mislil.
Po čem ti sklepaš?
Po velikem porastu okužb v pretežno precepljenih državah? Po filanju bolnic v teh istih?
Aja, umirajo ne. Prav imaš. Ker Slovenci množično umiramo od korone te dni zaradi nizke precepljenosti.

Saj sem rekel, zima bo zanimiva, če bodo imeli enake vatle za vzrok smrti kot lani. Ampak sem popolnoma siguren, da se bodo spremenili.


A lahko link za tole?

Jaz sklepam iz uradnih podatkov (tudi slovenskih). Umirajo praktično samo necepljeni.

Se je pa potrebno zavedat, da bi bili pri recimo 100% precepljenosti v bolnicah (in umirali tudi) samo cepljeni. Pri 99% precepljenosti bi cepljeni v bolnicah zasedali večino mest. To je pričakovano in dobro in govori v prid cepivom. Upam, da razumeš to... In Izrael ni daleč od teh številk - vsaj v starostnih skupinah, ki jih je dovoljeno cepiti s Pfizerjem.
Glede porasta v zelo precepljenih deželah pa - ljudje so se s cepljenjem očitno preveč sprostili. Delta to očitno kaznuje, saj so proti njej cepiva manj učinkovita (ampak ne neučinkovita). To, da se cepljeni ne rabijo testirat je fail, saj cepivo ne preprečuje okužbe z delto, blage bolezni takisto ne, kot tudi ne izločanja virusa (ki pa je veliko krajše kot pri necepljenih - ampak vseeno je). Ampak folku pač moreš nekaj obljubit, da ga animiraš k cepljenju in tako držiš bolnice čim dalj časa operativne.

Torej smo spet prisli do spoznanja, da se ne gre za zdravje ampak izpolnjevanje cepilnih kvot?


Ne. Kako si to izluščil iz mojega komentarja?
Eh?

Lonsarg ::

Dejansko bi bilo najbolje za javno zdravlje čimprej in čimbolj spustiti delto, predno pridejo kaki novi sevi. Kot prvo ni tako smrtonosna, kot drugo imamo še toplo vreme in kot tretje cepiva še vedno z dobro učinkovitostjo, ki bo z novimi sevi padala.

Tudi če se cela slovenija prekuži bi umrlo max par tisoč necepljenih. Kar je zanemarljivo glede na sranje ki bo še leta dokler ni dovolj prekuženih. Rabimo kombinacijo cepljenih in prekuženih da bomo normalno zaživeli.

Tudi določeni Kitajci so začeli govorit da bo treba spustit, ampak jih partija zaenkrat še utiša ker potem oni slabo izpadejo, ker se grejo popolni zero-tolerance lockdowne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Miki N ::

Mene je presenetilo, da so na BBC kar naenkrat šli med "antivakserje" - relativno na dosedanjo držo, ki je bila do zdaj izredno vaci-naci.
https://www.bbc.com/news/health-58270098

Nakar še... skoraj istočasno... Bloomberg - spet nič takega "per se", samo za njih precej nenavadno izven linije.

https://www.bloomberg.com/news/articles...

Saj pravim, vsebina sploh ni tako pomembna - te publikacije so itak vedno bile lahko branje... kar je pomenljivo je timing, ker če je nekaj konstantno v tej Pandemiji najsmrtonosnejšega virusa v vesolju je, da vse tiktaka usklajeno kot urca. Vse od ukrepov, sosledja "pritiskov" do hkratnega pojava "joj mami, zakaj me nisi dala cepiti" solzavih zgodbic.

Nekaj se dogaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Lonsarg ::

Ni za mešat anticepilstva z anti-ukrepom. Folk in določeni mediji so vedno bolj proti ukrepom hvalabogu. Anticepilci tle samo škodo delajo, ker so tako glasni z spamom o cepivih da se tiste proti ukrepom manj sliši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

IL_DIAVOLO ::

Anticepilci in nasprotniki ukrepov smo si na ti.

Ne maramo pa teoretikov zarot in da virus ne obstaja.

Ne tega mesat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

multivac ::

Lonsarg je izjavil:

Dejansko bi bilo najbolje za javno zdravlje čimprej in čimbolj spustiti delto, predno pridejo kaki novi sevi. Kot prvo ni tako smrtonosna, kot drugo imamo še toplo vreme in kot tretje cepiva še vedno z dobro učinkovitostjo, ki bo z novimi sevi padala.

Tudi če se cela slovenija prekuži bi umrlo max par tisoč necepljenih. Kar je zanemarljivo glede na sranje ki bo še leta dokler ni dovolj prekuženih. Rabimo kombinacijo cepljenih in prekuženih da bomo normalno zaživeli.

Tudi določeni Kitajci so začeli govorit da bo treba spustit, ampak jih partija zaenkrat še utiša ker potem oni slabo izpadejo, ker se grejo popolni zero-tolerance lockdowne.


Počasi se zavedate a?

Sicer pa nismo anticepilci, zgolj anti covid-cepilci. Velika razlika.

Miki N je izjavil:

Mene je presenetilo, da so na BBC kar naenkrat šli med "antivakserje" - relativno na dosedanjo držo, ki je bila do zdaj izredno vaci-naci.
https://www.bbc.com/news/health-58270098

Nakar še... skoraj istočasno... Bloomberg - spet nič takega "per se", samo za njih precej nenavadno izven linije.

https://www.bloomberg.com/news/articles...

Saj pravim, vsebina sploh ni tako pomembna - te publikacije so itak vedno bile lahko branje... kar je pomenljivo je timing, ker če je nekaj konstantno v tej Pandemiji najsmrtonosnejšega virusa v vesolju je, da vse tiktaka usklajeno kot urca. Vse od ukrepov, sosledja "pritiskov" do hkratnega pojava "joj mami, zakaj me nisi dala cepiti" solzavih zgodbic.

Nekaj se dogaja.


To vs čas že pravim.
Nekaj sumljivega se pripravlja. (Morda res masovni pomori?)
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

FilipF ::

Precej podobno organiziranemu umiku iz Afganistana. Upam, da je to

multivac ::

Afganistan so pomojem zapustili, ker se bo nekaj bistveno pomembnejšega dogajalo v kratkem.
Rabijo vojake doma...če me razumete.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

Dam vam nekaj v razmišljanje.

Kako pomorit ljudi, s cepivom, ki bo delovalo prek ADE?

1. Najprej prestrašiš folk za umret, da se gredo masovno cepit
2. Pokažeš, da cepivo ne zares pomaga in je bolje, da se prekužimo.
3. Nato dovoliš ljudem, da se okužijo z različico virusa, ki povzroči ADE
4. Za sezono kup mrtvih.
5. Rečeš da farmacevtsko ne moremo premagati virus in uvedeš totalno distopijo, zaprti v kletke.

Kaj se sedaj dogaja?

1. Prestrašili so države, folk se šel masovno cepiv (islandija, UK itd.)
2. Sedaj pravijo, da cepiva niso vodila do herd immunity in da je bolje, da se prekužimo.
3. Sprostimo vse ukrepe (v precepljenih deželah)
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Lonsarg ::

multivac je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Dejansko bi bilo najbolje za javno zdravlje čimprej in čimbolj spustiti delto, predno pridejo kaki novi sevi. Kot prvo ni tako smrtonosna, kot drugo imamo še toplo vreme in kot tretje cepiva še vedno z dobro učinkovitostjo, ki bo z novimi sevi padala.

Tudi če se cela slovenija prekuži bi umrlo max par tisoč necepljenih. Kar je zanemarljivo glede na sranje ki bo še leta dokler ni dovolj prekuženih. Rabimo kombinacijo cepljenih in prekuženih da bomo normalno zaživeli.

Tudi določeni Kitajci so začeli govorit da bo treba spustit, ampak jih partija zaenkrat še utiša ker potem oni slabo izpadejo, ker se grejo popolni zero-tolerance lockdowne.


Počasi se zavedate a?
Nobenega novega zavadanja ni. To da cepiva navadno niso 100% učinkovita, da učinkovitost z časom pada, da bo covid sčasoma zgolj še en sezonski sev. Vse to lepo piše v resnih člankih kot najverjetnejšo možnost že praktično od začetka (12 mesecev+ nazaj). Kdor je bral zgolj medije in ne resne zadeve je morda dobil kak drugačen vtis, res je.

Skratka to kar se dogaja je čisto obično izpevanje virusa, zgoraj samo predlagam da to izpevanje pohitrimo v naše dobro. Novih kandidatov za cepit namreč ni in torej ni in bodo za mrtve necepljene krivi necepljeni sami.

multivac je izjavil:

Nekaj sumljivega se pripravlja. (Morda res masovni pomori?)
Ti pa še kar misliš da je zadaj neka zarota, žalostno življenje imaš najbrž.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

WizzardOfOZ ::

Lonsarg je izjavil:


Skratka to kar se dogaja je čisto obično izpevanje virusa, zgoraj samo predlagam da to izpevanje pohitrimo v naše dobro. Novih kandidatov za cepit namreč ni in torej ni in bodo za mrtve necepljene krivi necepljeni sami.


še enkrat vprašanje: zakaj se moramo preboleli, s 6x več protiteles kot cepljeni, cepiti, da sploh lahko naokoli hodimo(če se nočemo za vsak "sprehod" testirat?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Spajky ::

Seveda da je nek plan psihotičnih kriminalcev iz ozadja in to ne od včeraj ... Glede odškodnin, so poskrbeli, da BigPharma ne moreš tožit za odgovornost, lahko pa lastno državo za odškodninsko odgovornost in izgubo denarja ... seveda lahko traja in ni poceni, zato je treba zbrat kritično število oškodovanih in vložit skupinsko tožbo in kriminalno prijavo ! Samo ker se večina boji za samo svojo rit, tiho trpijo raje večinoma ...

Pa tako gre iz slabšega na slabše ala domač primer
https://www.preberi.si/content/view/124...
... zdej bodo spet tudi pri nas začeli "pumpat" s številkami v MSM in z novimi ukrepi ...

... medtem pa avstralci še bolj zatirajo narod :
AUSTRALIAN GOVERNMENT BANS SEX 22min
https://www.bitchute.com/video/intydqVm...

... in ker vse pride iz zahoda z zamikom k nam, nam bodo še obdavčili zrak zgleda ...
Tucker-Brace yourselves, climate lockdowns are coming - slabih 5 min


Če preveč za vas, par ur prej spijte Persen©Forte ali ;) ... ali
https://www.slovenskenovice.si/stil/zdr...

Mislim, da so nekateri "cepilski" osebki bolj agresivni zadnje čase, ker se jim je vseeno naselil
"crv sumnje" v podzavest nekam, ki jim potiho trka v ozadju, da so bili zavedeni poskusni zajčki in se bodo težko sprijaznili s tem, da so kot ofce bili speljani na striženje ali zakol ... IMHO zato takšna prikrita grenkoba in kao hudi "napad na teoretike zarot" ;) ...

zDL-ajte si teh 47MB pa na ključek in oglejte v miru na TV ... (THE NARRATIVE IS CRUMBLING)
https://stop-laznivim-medijem.org/wp-co...

... in za meglo še nonštop poročajo samo o Afganistanu, ostalo pa teče dalje ...

Zbudite se že enkrat, ker je že skoraj prepozno !!! (fajn ste bili anestetizirani) ... Hint : "civilna neposlušnost" ... Bye in #neSePustitJebatVglavo ...

https://www.alter.si/attachments/159438...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

gus5 ::

multivac je izjavil:

2. Sedaj pravijo, da cepiva niso vodila do herd immunity in da je bolje, da se prekužimo.
Ja, to ti ne uide. Bolezen boš dobil kot bonus. Ker bolezen, če jo preživiš, ne aktivira trajne imunosti, ti tudi cepljenje ne uide. :))

IL_DIAVOLO je izjavil:

Anticepilci in nasprotniki ukrepov smo si na ti.
Prav ravnanje anti-cepilcev vladi služi kot upravičilo & opravičilo za uvajanje ukrepov. Vseh, razen obveznega cepljenja.

ajdov2 ::

To ste videli?

https://dailyexpose.co.uk/2021/08/20/in...

An investigation has revealed that the Bill & Melinda Gates Foundation are the primary funders of the UK’s Medicine & Healthcare products Regulatory Agency, and that the Foundation also owns major shares in both Pfizer and BioNTech.


Je kdo presenečen?

6151 ::

ajdov2 je izjavil:

To ste videli?

https://dailyexpose.co.uk/2021/08/20/in...

An investigation has revealed that the Bill & Melinda Gates Foundation are the primary funders of the UK’s Medicine & Healthcare products Regulatory Agency, and that the Foundation also owns major shares in both Pfizer and BioNTech.


Je kdo presenečen?


Ok, in?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

ajdov2 ::

Se pravi isti človek financira WHO, ki priporoča cepljenje + agencijo ki daje cepivu dovoljenje a uporabo in ima hkrati kup delnic v podjetju, ki proizvaja cepivo...

Konflikt interesa poznaš?

c3p0 ::

Nothin to see here, move along...

zmist ::

Spajky je izjavil:

Seveda da je nek plan psihotičnih kriminalcev iz ozadja in to ne od včeraj ... Glede odškodnin, so poskrbeli, da BigPharma ne moreš tožit za odgovornost, lahko pa lastno državo za odškodninsko odgovornost in izgubo denarja ... seveda lahko traja in ni poceni, zato je treba zbrat kritično število oškodovanih in vložit skupinsko tožbo in kriminalno prijavo ! Samo ker se večina boji za samo svojo rit, tiho trpijo raje večinoma ...

Pa tako gre iz slabšega na slabše ala domač primer
https://www.preberi.si/content/view/124...
... zdej bodo spet tudi pri nas začeli "pumpat" s številkami v MSM in z novimi ukrepi ...

... medtem pa avstralci še bolj zatirajo narod :
AUSTRALIAN GOVERNMENT BANS SEX 22min
https://www.bitchute.com/video/intydqVm...


Da in oba primera izvirata iz tega, ker se vecina ukvarja samo s svojo ritjo in se ne drzi ukrepov. Hodijo na Krf na pocitnice receim, na Hrvasko itd.

Spajky je izjavil:


... in ker vse pride iz zahoda z zamikom k nam, nam bodo še obdavčili zrak zgleda ...
Tucker-Brace yourselves, climate lockdowns are coming - slabih 5 min



... in seveda, to ni samo stvar corone ampak tudi podnebnih sprememb, kjer egoisticni sociopati, ki v vecini tvorijo druzbo, na svoji strani ne naredijo nicesar, recimo, da bi stopili ven iz svoje komfortne cone in se manj vozili z avtomobili. Se pravi jih bo treba spet prisiliti, da se zacnejo obnasati odgovorno.

No za povrh, najvecji kreteni na tem forumu, ne vejo, kdo je Tucker "the idiot" in ga lepijo, ter mu celo verjamejo (pac takim ze mozgani pocasi gnijejo). Tip je verjetno eden najvecjih bedakov ameriske medijske scene, tule, bos pa dobil malo okusa, poglej do konca, vem, da vam bedakom to ne gre, ker zahteva prevec koncentracije, pa se vseeno potrudi:



Spajky je izjavil:


Mislim, da so nekateri "cepilski" osebki bolj agresivni zadnje čase, ker se jim je vseeno naselil
"crv sumnje" v podzavest nekam, ki jim potiho trka v ozadju, da so bili zavedeni poskusni zajčki in se bodo težko sprijaznili s tem, da so kot ofce bili speljani na striženje ali zakol ... IMHO zato takšna prikrita grenkoba in kao hudi "napad na teoretike zarot" ;) ...


Vse skupaj je popolnoma razumljivo, celo tebi, ko enkrat ugotovis, da so se sli cepit, korone pa se vedno nismo omejili, ker se prestraseni egoisti ne grejo cepit. No od danes naprej jih bo vsaj po zepu usekalo. Enako bo recimo s podnebnimi tezavami, nekateri bojo zmanjsali prevoze z avtomobili, samo zato, da bojo ugotovili, da nekateri neodgovorni egoisticni idioti niso naredili nicesar.

Spajky je izjavil:


zDL-ajte si teh 47MB pa na ključek in oglejte v miru na TV ... (THE NARRATIVE IS CRUMBLING)
https://stop-laznivim-medijem.org/wp-co...


... in potem jim se bolj zavre, ko ugotovijo, da so nekateri osebki v druzbi mentalno moteni z IQjem na sobni temperaturi ter verjamejo vsakemu bullshitu, ki ga najdejo na netu. Ne samo to, v svoji bebavosti, si potem se sramoto delajo in to razsirjajo. Na skodo celotne druzbe. Seveda so prezabiti, da bi se tega zavedali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

c3p0 ::

Tucker je kontroliran, kot vsi ostali bolj znani novinarji. Drugače ga več ne bi bilo na tem mestu. Controlled opposition.

Dajanje vtisa, da obstaja nek nasprotni pol. Drobtinice resnice za rajo, da se prereka naprej.

Utk ::

No od danes naprej jih bo vsaj po zepu usekalo.

Ja, natakarji in učitelji, ki jim teste plačuje država, se bojo testirali na en teden, jaz, če hočem v gostilno, pa vsak drug dan. To ni omejevanje virusa, ampak agenda.
A ne bi bilo bolj logično, da se tisti, ki so stalno v stiku z ljudmi, stalno testirajo?

Miki N ::

c3p0 je izjavil:

Tucker je kontroliran, kot vsi ostali bolj znani novinarji. Drugače ga več ne bi bilo na tem mestu. Controlled opposition.



Tuck je eden tistih, ki so šli v CIA.. nekako niso bili "izbrani"... samo so potem imeli vseeno zelo uspešne kariere v medijih, kar malo preveč.

https://news.yahoo.com/tucker-carlson-w...

Saj takih je bilo včasih (70s, 80s) kar nekaj tudi na manj vidnih, nižjioh pozicijah - tipično kak neznan nadebudni začetnik v MSM redakciji, ki so ga šefi kar nekako, nihče ni vedel zakaj, imeli radi ... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

zmist ::

Tucker opozicija... je Bergman lepo povedal, "millionare paid by billionares". In njegova reakcija pove vse. Pac manipulator javnega mnenja v imenu bogatih elit, njihovo trobilo, enako kot celoten Fox. Pac video si poglejte:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

c3p0 ::

Plače teh poklicnih bralcev iz teleprompterja z urejenimi frizurami so res bajne...

josipdare ::

gus5 je izjavil:

Prav ravnanje anti-cepilcev vladi služi kot upravičilo & opravičilo za uvajanje ukrepov. Vseh, razen obveznega cepljenja.


V Izraelu torej sedaj lepo zunaj na soncku pijejo kavico ane?

Zeh, vakserji ste ne nivoju flateartherjev.
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biden je družbena omrežja obtožil "ubijanja ljudi" (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
15222336 (14025) joze67

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224552 (203637) Conini

Več podobnih tem