» »

Odgovornost za stranske učinke cepljenja

Odgovornost za stranske učinke cepljenja

««
8 / 10
»»

Kumbaja ::

Saj smo, skoraj tako laže kot ti, ko razlagaš da virusi ne obstajajo.

andromedar ::

multivac je izjavil:

https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm...

Viral loads of breakthrough Delta variant infection cases were 251 times higher than those of cases infected with old strains detected between March-April 2020.



Pardon, sem govoril na pamet. Dejanska ocena je okoli 1260x viral load kot pri originalni wuhanski različici in ne proti Beti:

In a preprint posted 12 July1, the researchers report that virus was first detectable in people with the Delta variant four days after exposure,compared with an average of six days among people with the original strain, suggesting that Delta replicates much faster. Individuals infected with Delta also had viral loads up to 1,260 times higher than those in people infected with the original strain.
Ta novica čeprav je uradna, se mi zdi tako ekstremna, da bi skoraj rekel fake news.

Cepljenčki, naj bi hodili na okoli z potencialno 251x viral load??
O jebeni kristus.
Kje je sedaj kumbaja, ki pravi, da je pomembno število virusev. 251x hahahaha :))

Veste kaj to pomeni...med drugim. Da vaš imunski sistem se mora v tistem trenutku borit z 251x večjo količino virusa kot bi sicer z alfo.
Kakšna mora biti to obremenitev za telo...si nočem predstavljati.
Vaxxerčki...vedno bolj imam občutek, da boste obžalovali vašo odločitev v špikanju.

Problem je, ker čez 4 mesece dobite boosterčka. Po 4 mesecih še drugega boosterčka. Vse do 2024.


Bimbo, ne vem, če si zasledil - okuženi z delto ima cca. 1000x večji "viral load", kot okuženi z beto. Če ima cepljeni in okuženi z delto samo 251x, smo ga uspeli znižat za 75%!
https://www.nature.com/articles/d41586-...

Kaj si že hotel povedat?

Edit: Pardon, sem govoril na pamet. Dejanski viral load pri delti je okoli 1260x višji kot pri originalnem Wuhanskem sevu (in ne proti Beti).:


In a preprint posted 12 July1, the researchers report that virus was first detectable in people with the Delta variant four days after exposure,compared with an average of six days among people with the original strain, suggesting that Delta replicates much faster. Individuals infected with Delta also had viral loads up to 1,260 times higher than those in people infected with the original strain.
Eh?

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Mato989 je izjavil:

in ker so bile posledice za obolele manj problematične.


Posledice za zdrave so vedno neproblematične v povprečju

Samo mi ustvarjamo goro imunskih invalidov ki so odvisni od farmacije... tu je težava

Ne more biti naci varianta, kjer bi se znebili tistih, ki TEBI niso všeč. V bistvu oni niso problem, naciji ste.

Mato989 ::

Aston_11 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

in ker so bile posledice za obolele manj problematične.


Posledice za zdrave so vedno neproblematične v povprečju

Samo mi ustvarjamo goro imunskih invalidov ki so odvisni od farmacije... tu je težava

Ne more biti naci varianta, kjer bi se znebili tistih, ki TEBI niso všeč. V bistvu oni niso problem, naciji ste.


Če oni ne bi bili problem, potem ne bi rabli lockdownov in cepiv itd... ker bi premagali virus.

Zakaj misliš da v Afriki in v državah kjer je povprečna starost nizka ni toliko smrti ker virus na mlade in močnejše nima močnega vpliva
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

Bom tole prinesel v to temo, namrec nekaj bolnikov me stalka po forumu in pise neumnosti, tam kamor ne spadajo:

feryz je izjavil:

Ne šimfaj tvojih omiljenih cepilcev. Ti bodo cepivo ukinili, potem si pa v k...


Dejansko ste najbolj glasni anticepilci na forumu ravno SDSovci. In probate zagotoviti JJu cim manjso precepljenost (seveda ste sami ze cepljeni, recimo ti), zato, da bo lahko zadrgnil ukrepe in idealno tudi prestavil volitve, ne samo to, tudi EU mu ne bo pri tem srala, saj imamo najslabso precepljenost v EU.

Cepiva pa seveda ne more umakniti, ker potem bo za nastalo situacijo kriv on, ce pa poslje svoja SDSovska sceneta prestrasiti ljudi, naj se ne cepijo, pa ni kriv nic in z ukrepi samo reagira na situacijo, ki so jo ljudje "sami" ustvarili. On vendar hoce narediti samo "kar je najboljse za ljudi".

Mato989 ::

HAHA

Nikoli nisem volil SDSa ker JJa ne morem gledat, zmist pa z takimi debilizmi :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lonsarg ::

Ce trdis da ne pomagas avtokratu direkt je alternativa se slabsa. Zaradi lastne neumnosti mu z necepljenjem pomagas "ponesreci". Sad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

CoolBits ::

Kdo prevzema pa odgovornost za smrti?
https://theirishsentinel.com/2021/08/25...

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

Ce trdis da ne pomagas avtokratu direkt je alternativa se slabsa. Zaradi lastne neumnosti mu z necepljenjem pomagas "ponesreci". Sad.


Jaz ne pomagam nikomur, razen sebi in poznanim... da bi se pa zato ker ne maram JJa šel cepit je pa absurd
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WizzardOfOZ ::

Absurd je že, da bi se šel cepit, če si prebolel. Da bi se pa po tem ko si prebolel, šel cepit zaradi PV, je pa debilizem.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Slopek ::

Mato989 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Ce trdis da ne pomagas avtokratu direkt je alternativa se slabsa. Zaradi lastne neumnosti mu z necepljenjem pomagas "ponesreci". Sad.


Jaz ne pomagam nikomur, razen sebi in poznanim... da bi se pa zato ker ne maram JJa šel cepit je pa absurd

Haha kakšna logika res. Če ne maraš JJ, se greš cepiti. Jaz bi se šel, če sebe ne bi imel rad.

digitalcek ::

CoolBits je izjavil:

Kdo prevzema pa odgovornost za smrti?
https://theirishsentinel.com/2021/08/25...


"Kolateralna škoda" je že enih 10, ali 15 let ena taka lušna besedna zveza...

Namesto da bi sodili in krivca/krivce pred steno, pa: ogenj...

Conini ::

CoolBits je izjavil:

Kdo prevzema pa odgovornost za smrti?
https://theirishsentinel.com/2021/08/25...


Od kdaj pa funeral direktorji vejo, kdo je cepljen pa kdo ni?

digitalcek je izjavil:

Namesto da bi sodili in krivca/krivce pred steno, pa: ogenj...


Ej, stari. Tvoj kolega Mato989 bi te že zdavnaj pospravil. Prestar si za družbo po njegovem okusu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

kopriwa ::

Conini je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Kdo prevzema pa odgovornost za smrti?
https://theirishsentinel.com/2021/08/25...


Od kdaj pa funeral direktorji vejo, kdo je cepljen pa kdo ni?


Magnetki, stari, magnetki!

andromedar ::

kopriwa je izjavil:

Conini je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Kdo prevzema pa odgovornost za smrti?
https://theirishsentinel.com/2021/08/25...


Od kdaj pa funeral direktorji vejo, kdo je cepljen pa kdo ni?


Magnetki, stari, magnetki!


Ha, dobra!
Ja, jaz sem tudi mislil, da pride s truplom tudi celotna kartoteka, da jo skup s truplom skurijo... :D Pol pa seveda neodim z magnetki ven potegnejo, ja...
Eh?

multivac ::

@TheBlueOne
Ne, samo ce reguliras na zasedenost nimas kaj za protestirat, ker se izkljuci velika vecina pomislekov.

Ni vazno kaj naj bi lagali okoli virusa, kdo je kriv, od kod je, ali je gripa, ali je prehlad, kako nevaren je itn., gledas samo edino vazno posledico in reguliras. Ni vazno kateri virus hospitalizira ljudi, ce je prevec kriticnih moras regulirati.


V goli teoriji imaš prav. Če se regulira glede na postelje je do veliko bolje za družbo.
Je pa praksa precej drugačna:

Zakaj se ne postle poveča?
Koliko se jih hospitalizira, ki bi v resnici prebolevali doma z čajčkom in limonco? Resno vprašanje...če bi bili oblastniki/medicina transparentni, bi nam dali anonimizirane podatke o stanju teh ljudi. Kašljanje, vročina 38.8...? Vsaj kisik v krvi...nekaj. Ne zoglj "hospitaliziran". Zakaj? Upam, da je samoumevno. Takoj ko uvedeš dodatke zdravnikom, bodo tej videvali kritične paciente, v vsakem bolniku, ki se ustraši in pride na urgenco. Postla bo zasedena, epidemija pa apokaliptičnih razsežnosti.

Ajde...reci mi, da to ni res.

LeQuack je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Are Pharmaceutical Companies Immune From COVID-19 Vaccine Lawsuits?

https://www.newsweek.com/fact-check-are...


HHS Secretary Alex Azar invoked PREP in February in response to the pandemic, declaring COVID-19 to be "a public health emergency warranting liability protections for covered countermeasures."

This means that companies like Moderna and Pfizer are protected from lawsuits regarding their COVID-19 vaccines until 2024.

According to CNBC, "You also can't sue the Food and Drug Administration for authorizing a vaccine for emergency use, nor can you hold your employer accountable if they mandate inoculation as a condition of employment."


Me ne preseneča. Želijo nas prisiliti v cepljenje in pri tem si vsi oprati roke, če gre kaj narobe.
Meni je že to prvi dan bil, glavni indic, da nekaj ne štima v tej zgodbi. Če je epidemija huda, cepiva dobra, oblast resna....bodo vzeli odgovornost. Tko pa je na tebi. Skratka...ne grem se cepit, upam, da je jasno zakaj.


Beli_Zajcek je izjavil:

multivac je izjavil:

Saj vem, da ni razloga za skrb, a vseeno vprašam. Ima kdo slučajno info ali dečva sploh še samostojno diha ali je kje priklopljena?
https://twitter.com/SimonaKustec
Zadnji tweet 16 avgust.


Kako bolna je zares šolska ministrica?

TLDR;
Ni hudo bolna.

No, saj sem rekel pred časem, da malo blefira, ampak vseeno. Dela anti reklamo za cepiva.
Kar se mene tiče, super.


Pithlit je izjavil:


Daj ven te hude študije budalo jedno. Pa ne spet neke mejne variante opravljene na piščančjih. Mona nepismena.

"ne vem... ampak vem!" hepan.


Sem ti dal, ti pa jih ignorirala.
Lep pozdrav.

pirat je izjavil:


Problem je, ker ti ne znaš angleško.
Ja, viral load je pri delti bistveno višji kot pri prvi različici. Razlog je v delta sevu ne v cepivu.
Različne raziskave navajajo, da je viral load celo do 1.260x višji pri delti kot pri ostalih.
Breakthrough case-i katere ti navajas, so imeli viral load 251x višji. Kar je v bistvu dober razlog za cepljenje torej v resnici… V bistvu si se ustrelil v koleno, kar pa za antivaxxerje absolutno ni nič čudnega.


Sem računal, da se boš obregnil na to.
Ampak ni to point. Point je, da cepiva ne preprečujejo takih ekstremnih viral loadov. Kar pomeni, da tam virus mutira kot zmešan, pa še antigene cepiva ima na razpolago, da jih nad-evolvira.

Koliko viral loada pa imajo recimo necepljeni z delto, to bi rad videl kake podatke. Nekaj mi pravi, da manj.
Kot drugo bolje bi bilo nehat s cepljenjem ter preprečiti različice, ki obidejo cepiva, kot recimo delta, ki je najvrjetneje posledica prvega cepljenja lani.
Nisem se ustrelil v koleno, ker je dokazano, da cepivo omogoča ekstremne breaktrough primere.

Conini je izjavil:



S tem si super pokazal kako bereš ti te stvari in kako zabito izpadeš vedno znova in znova.
Res si bogi.

O višjem virus loadu sem pisal že 10+ dni nazaj:
https://slo-tech.com/forum/t788462/p726...

"Imamo DELTO, ki se širi izrazito hitreje, polg tega pa lahko po enih podatkih doseže 1000x več virus loada v telesu kot pa ALFA. Lahko bi bila DELTA (en samcat virus delte) manj nevarna, ampak problem je v tem, da jo je v telesu bistveno več kot ALFE. "


Ja, in kje točno je tu killer argument?
Delta se bolj razmnožuje in je po pričanjih uradnih virov manj nevarna. Torej v teoriji mutira v prehlad.

Zanima me primerjava viral loadov med necepljenimi in cepljenimi.
Kar je zaenkrat jasno je, da cepiva prav nič ne preprečujejo "superspreaderje" in "supermutante".

Mato989 je izjavil:

Aha 1000x več virus loada v slini je pa ne zaznajo

EPSKO!


Človek bi pričakoval, da antigenski testi, ki delujejo na bazi viral loada, bi kazali višje cifre sedaj ko je izbruh.
https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats...
Praksa kaže, absolutno nulo. Čudno, pa imamo 1000x viral load.

Conini, začni z apologijo. Komaj čakam, kaj boš napletel.

HappyPills je izjavil:

70 cepljenih 3100 necepljenih

Bolnice.

All that matters...


To spet tisti CDC podatki, kjer ne testirajo cepljenih?


Conini je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mato... pa ti si genij majkemi. Samo še multivac in coolbits znata bolj mešat drek k ti. Pravi forumaški Eddie Edwards. Legenda!


Pač revež ne ve, da imamo sedaj cepiva, ki občutno zmanjšajo možnost hujšega poteka.
Pa tudi ne ve, da so lockdowni zato, da se zmanjša pritisk na bolnice. Torej, če ne bo pritiska na bolnice, tudi lockdowna kot smo ga imeli, ne bo več.


Spet vprašam. Če so problem hospitalizacije, zakaj ne povečamo kapacitete?

Kumbaja je izjavil:



normalno, da si pred 12 mesecev poslušal o eksponentni rasti in številu okućženih, ker nisi imel vsaj deloma cepljene populacije. Sedaj ko to imamo je sama stopnja okuženosti kratkoročno manj problematična, saj cepivo zmanjšuje število težje obolelih, ki potrebujejo bolnišnično zdravljenje. Posledično bo število hospitaliziranih počasneje naraščalo kot število okuženih. Še vedno pa je pri precepljenosti, ki jo imamo samo vprašanje časa kdaj bomo nazaj v lockdownu, ker nekateri egoisti tudi za voljo lastnih svoboščin raje čepite v kleti in jokate po forumih.


Me zgolj firbec. Če bo to sezono v bolnicah več cepljenih kot lani necepljenih, kaj si boste izmislili? Daj mi povej vnaprej, da si zabeležim.

Kumbaja je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Zanimiva peciva imamo res.
https://rumble.com/vlod4c-wow-former-pf...


Karen Kingston is a former Pfizer employee, a pharmaceutical marketing expert and biotech analyst.

jap, šah mat za še zadnji dve možganski celici, ki si ju imel.


Kreku pa vrjameš ali kako?

andromedar je izjavil:


Bimbo, ne vem, če si zasledil - okuženi z delto ima cca. 1000x večji "viral load", kot okuženi z beto. Če ima cepljeni in okuženi z delto samo 251x, smo ga uspeli znižat za 75%!
https://www.nature.com/articles/d41586-...

Kaj si že hotel povedat?

Edit: Pardon, sem govoril na pamet. Dejanski viral load pri delti je okoli 1260x višji kot pri originalnem Wuhanskem sevu (in ne proti Beti).:


In a preprint posted 12 July1, the researchers report that virus was first detectable in people with the Delta variant four days after exposure,compared with an average of six days among people with the original strain, suggesting that Delta replicates much faster. Individuals infected with Delta also had viral loads up to 1,260 times higher than those in people infected with the original strain.


Aha, sedaj vidim od kje vlečete te 1000x cifre.

According to current estimates, the Delta variant could be more than twice as transmissible as the original strain of SARS-CoV-2. To find out why, epidemiologist Jing Lu at the Guangdong Provincial Center for Disease Control and Prevention in Guangzhou, China, and his colleagues tracked 62 people who were quarantined after exposure to COVID-19 and who were some of the first people in mainland China to become infected with the Delta strain.

The team tested study participants’ ‘viral load’ — a measure of the density of viral particles in the body — every day throughout the course of infection to see how it changed over time. Researchers then compared participants’ infection patterns with those of 63 people who contracted the original SARS-CoV-2 strain in 2020.


"I think i found your problem sir."
Enostavno ne moreš zaupati kar pride vn iz kitajskih laboratorijev, to bi moralo biti jasno dosedaj.
A vseeno. 251x je še vedno ogromna cifra, četudi ni 1000x.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Poglejte kako se tolažijo v drugi temi:

maja 21 jaz J&J: prvi dan zvečer občutek povišane telesne T, v resnici je ni bilo. naslednji dan pod kovtrom, tako slab, da nisem mogel odpreti hladilnika. tega sem bil vesel, ker to pomeni, da je telo reagiralo na tujek in bo tvorilo protitelesa. po kakšnem tednu občutek blaženosti, veselja, da sem del tistih, ki smo cepljeni pred neizogibno okužbo, občutek, da si del normalnega dela populacije.


Popolnoma nepodkovano trdijo, da če niso niti zmogli odpreti hladilnika, cepivo deluje in proizvaja super-duper protitelesa.
Niti slučajno ne pomislijo, da so se jim morda formirali mikrostrdki in je telo dobilo vnetje zaradi tega.

Podobno kot, da doživiš prometno nesrečo kjer si polomiš noge. Ko ti jih doktorji poravnajo in pocelijo, pa trdiš, da si super odporen na zlome, ker tako kot v Jean-Claude Van Dammovem Kickboxerju je streniral noge z brcanjem v bambus.

Nevrjetno kaj preberem vse od teh vaxxerjev.

Na nek način, mi je tudi "žal" za ahaca. Cepivo ga je skoraj naredilo invalida in sedaj skuša opravičevati svoj pripetljal.
Ahac, ni potrebe po "cope". Enostavno povej, da te je cepivo zjebalo in da upaš, da ga porihtajo za boosterje, ker to ne bi smela biti reakcija.

Ne bit ko tisti, ki upijo avto za 30k in pol pravijo, da je normalno, če so vrata zvita že v tovarni.
Povejte, da so vas nategnili in želite reklamacijo oz. da se bolj potrudijo v prihodnje.

Saj vas ne bomo zmerjali za antivaxxerje, če rečete kaj kritičnega o cepivo, ki vas je zjebalo. brez skrbi
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Kumbaja ::

Spet vprašam. Če so problem hospitalizacije, zakaj ne povečamo kapacitete?

za začetek, kjer je cepljenje vbistveno ceneje, tako kratkoročno kot dolgoročno. In drugo, ker ni ravno da v enem letu izšolaš medicinsko osebje. Takih tik-tok ekspertov, kot si ti, ki po treh videjih vedo več kot ljudje z para desetletji dela na nekem področju, je žal zelo malo.

Kreku pa vrjameš ali kako?

kaj ima to s tem, da se antivax sklicujete na marketing ekspertinjo, ki laže kot pes teče pri čemer se njeno kredibilnost poskuša dvigat z navedbami, da je bivša pfeiserjeva zaposlena, čeprav je bila zaposlena tam leta 1996?

Me zgolj firbec. Če bo to sezono v bolnicah več cepljenih kot lani necepljenih, kaj si boste izmislili? Daj mi povej vnaprej, da si zabeležim.

že pričakujem nov nick, ko se tale neumnost ne bo izpolnila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

multivac ::

In če lahko še to dodam:

Recimo, da velja to kar trenutno velja...da cepiva kvečjemu preprečijo smrt/hud potek.
Zakaj riskirat s cepivom, ko pa imam majhne šanse za smrt/hud potek že po statistiki, kot drugo moram najprej staknit virus in nato splho vidit, če nisem že imun.

Čemu tvegat stranske učinke? Nima smisla. Še posebej sedaj, ko prihajajo covid zdravila, ki jih tudi vaxxerji požegnajo.

To zimo bom enostavno odjadral brez skrbi pred virusem.


In sedaj isti argument prenesite na 12-18 letnike. Bolano, da bi kdo razmišljal o cepljenju te skupine.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Kumbaja ::

lej, smo že na prvi strani te teme razumeli, da pojma nimaš o statistitki. Zakaj si pa v avtu pripneš pas in reskriaš da boš v tisti eni tisočinki promila, kjer bi bilo boljše bit odpet?

multivac ::

Kumbaja je izjavil:


za začetek, kjer je cepljenje vbistveno ceneje, tako kratkoročno kot dolgoročno. In drugo, ker ni ravno da v enem letu izšolaš medicinsko osebje. Takih tik-tok ekspertov, kot si ti, ki po treh videjih vedo več kot ljudje z para desetletji dela na nekem področju, je žal zelo malo.


Morda je res malo ceneje, če se izkaže, da res prepreči bolnice. Ni pa to dokazano zaenkrat.
Kot drugo raje tvegam jeklenko kisika, kot neke nepojasnjene učinke cepiva.

Izšolat kader je leto in pol povsem dovolj časa. Vojaške medicince naredijo v par mesecih.
In kot drugo, potrebujejo predvsem negovalni kader, če si kaj sledil novicam predkratkim.

Ta argument o kadrih se je rodil mrtev. Nehajte ga ponavljat ko najbolj debilne papige.


kaj ima to s tem, da se antivax sklicujete na marketing ekspertinjo, ki laže kot pes teče pri čemer se njeno kredibilnost poskuša dvigat z navedbami, da je bivša pfeiserjeva zaposlena, čeprav je bila zaposlena tam leta 1996?

Jz osebno ne vrjamem, ne enemu ne drugemu. Poslušam pa oba, da si naredim neko sliko.


že pričakujem nov nick, ko se tale neumnost ne bo izpolnila.


In če se recimo bo, kak bo vaš odgovor?

Kumbaja je izjavil:

lej, smo že na prvi strani te teme razumeli, da pojma nimaš o statistitki. Zakaj si pa v avtu pripneš pas in reskriaš da boš v tisti eni tisočinki promila, kjer bi bilo boljše bit odpet?


Ker stranski učinki niso tako redki kot nesreče za brez pasa.

In ne, covid mojo kategorijo komaj kaj dregne. Nimam razloga za skrb v trenutni fazi.
Cepiva so nesmisel zame. In da ne govorimo o sub 18 letnikih.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

widj3098dj32 ::

Kumbaja je izjavil:

Spet vprašam. Če so problem hospitalizacije, zakaj ne povečamo kapacitete?

za začetek, kjer je cepljenje vbistveno ceneje, tako kratkoročno kot dolgoročno.

Miljarde pufov, motena globalna ekonomija ter turizem je res zanemarljivo ja. Predvsem pa ker kapital nebi canknil na TRRje Big Pharme.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Od kotanyi

Tule se bom pa enkrat za spremembo delno strinjal s tabo. To, da ni javnih in transparentnih podatkov o uspešnosti HAT testov, je kriminal. Nimamo nobenih SLO podatkov o tem, koliko uspešni so HAT testi pri odkrivanju asimptomatikov, koliko okužb so dejansko odkrila predpisana testiranja, koliko lažnih pozitivnih/negativnih primerov da testiranje in koliko pozitivnih HAT testov pri na videz zdravih ljudeh je bilo kasneje dejansko potrjeno s PCR testom in kasneje še s simptomi.

To bi morala biti namreč minimalna osnova za kakršnokoli pogojevanje omejitev s testi. Brez tega nimamo pojma ali vse tole testiranje raznih frizerk, mesarjev pa vzgojiteljic sploh kaj nuca ali ne. Namesto tega je naša vlada po fiasku z nekvalitetnimi HAT testi skrila še tiste podatke ki so jih objavljali prej. Težko je potem zaupat SLO "stroki" da dejansko ve kaj dela in iz tega stališča je tvoja jeza upravičena.

Ampak to pravzaprav nima prav nobene zveze s tole temo kjer se pogovarjamo o transparentnih podatkih o cepivih. Teh je pa na kupe.


Ta malo manj zabiti covidianci počasi spoznavajo, da lahko bi šlo malo za nateg.

Isto kar si ti napisal, zahtevam jaz za hospitalizacije.

Koliko jih je hospitaliziranih zgolj za čez noč, malo čajčka in vitamina C. Koliko jih konča na kisku, kolikšna je oksigenacija krvi. itd.
Lahko je rečt, da bomo semafor naredili po hospitalizacijah, če pa netransparentno hospitaliziramo vse po vrsti, ki dvakrat pokašljajo, potem je to spet nateg.

In nenazadnje...če bi virus in pandemija tak resna, sploh ne bi rabili se pogovarjat o podatkih. Zadeve bi bile samoumevne na ulici, kot za časa španske gripe ko so vsi izgubili kakega sorodnika.
Tako pa smo še vsi na forumu in dokazujemo pandemijo kot tisto igro kart z specifikacijami avtomobilov ali vlakov izpred davnih časev.
Zgolj neke tretjeosebne cifre.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

Še eno vprašanje za vaxxerje:

Zakaj, če pridejo vn neke dovolj reputabilne študije, ki naznanijo potencialno dolgoročno nevarnost cepiv, se ne raje malo zamislimo in preštudiramo v podrobnosti, če je temu res tako, preden precepimo celotno populacijo?
Zakaj preden cepimo celotne naše populacije ne 99% izključimo vse resne morebitne nevarnosti za družbo?

Saj ne rečem, da treba preučevat 5G in magnete. Ampak, igramo se življenji miljonov ljudi, povsem malomarno.

Za umestitev NEK2 v prostor delamo dolgoletne študije o vplivu na okolje in regiji.
Za cepiva, ki lahko potencialno ogrozijo celotno našo populacijo pa nič...vaxxerji se še norčujejo iz tega.

A je to normalno? A bi leta 2005 prav isto malomarno reagirali?


Res. Tudi izven antivaxxerskih skrbi, se obnašamo povsem malomarno in neznanstveno.
Po enem letu slabega testiranja, še odobravamo za 12 letnike. Cepimo po 90% poulacije povsem brez pomisleka.

Tudi če bi bil covi-vaxxer bi rekel..."čak malo, a je to res pametno? ne bi malo počakali in premislili?"

Jaz nisem anti-nuklearovec. Ampak če bi naslednji blok NEKa bil RBMK1000 reaktor, bi imel preklete pomisleke, četudi je zgolj eden od 26 eksplodiral, pa še to po grobi človeški napaki.

No prototypes of the RBMK were built; it was put directly into mass production.


Heh. Dajte me sedaj zmerjat z antinuklearcem no.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Mato989 ::

Ja to je kr dober point... zas nek NEK za katere je že desetletja študij rabimo 10 let da nekaj premaknemo, pri NOVEM CEPIVU pa v 1 letu vse skozi in cepit celo populacijo, take primerjave ti kr dajo vprašanja nad glavo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

multivac ::

Zato pa sem prepričan, tudi brez črno-na-belem dokazov, da tu gre za nekaj sumljivega.
Za drugi tir 3 leta preučujemo vplive na okolje. 12 letnike in nosečnice cepimo istočasno kot 80 letnike. Vse skupaj pa v 5-10x hitrejšem času kot smo vse dosedaj.


NEKAJ TU NE ŠTIMA!
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Conini ::

multivac je izjavil:

Zakaj se ne postle poveča?


Ker ne dobijo ljudi, ki bi delali kot medicinske sestre.

Koliko se jih hospitalizira, ki bi v resnici prebolevali doma z čajčkom in limonco? Resno vprašanje...če bi bili oblastniki/medicina transparentni, bi nam dali anonimizirane podatke o stanju teh ljudi. Kašljanje, vročina 38.8...? Vsaj kisik v krvi...nekaj. Ne zoglj "hospitaliziran". Zakaj? Upam, da je samoumevno. Takoj ko uvedeš dodatke zdravnikom, bodo tej videvali kritične paciente, v vsakem bolniku, ki se ustraši in pride na urgenco. Postla bo zasedena, epidemija pa apokaliptičnih razsežnosti.


To kar nekaj bebaviš. Kaj in kdo pa si ti, da boš zdaj za vsakega presojal, zakaj je prišel v bolnico.
Kaj pa boš ti s tem podatkom? Za presojat nisi usposobljen. AMPAK, ej seveda, teorija zarote ane.

Sem računal, da se boš obregnil na to.


Nisi nič računal, ne blefiraj. Že spet se nekaj prozorno vadiš ven.
Napisal si, da imajo cepljeni 251x več virusa kot ne cepljeni. Kar je kompletna bedarija.

Ampak ni to point. Point je, da cepiva ne preprečujejo takih ekstremnih viral loadov.


cepiva seveda preprečujejo v večini takšne virus loade, le pri manjšem odstotku je virus load lahko enak takemu, ki ni cepljen. Zakaj?? Zato, ker cepivo ni 100% učinkovito, kar je bilo napisano že ne vem kolikorkrat v temah o coroni na tem forumu. Pa vam ne gre in ne gre v glavo kaj to pomeni.

Kar pomeni, da tam virus mutira kot zmešan, pa še antigene cepiva ima na razpolago, da jih nad-evolvira


Virus mutira v telesu ravno toliko pri cepljenemu kot pri necepljenju. Mutacije so naključne. NE budali z izrazi "mutira kot zmešan".

Koliko viral loada pa imajo recimo necepljeni z delto, to bi rad videl kake podatke. Nekaj mi pravi, da manj.


In kdo ali kaj ti lahko to pravi? A to glasovi v tvoji glavi?
Kaj pa si po izobrazbi in kakšne delovne izkušnje imaš?? Nič ane. Samo ubadaš se s stvarmi, ki jih ne zastopiš.

Kot drugo bolje bi bilo nehat s cepljenjem ter preprečiti različice, ki obidejo cepiva, kot recimo delta, ki je najvrjetneje posledica prvega cepljenja lani.


Kompletna bedarija. Delto so prviš našli oktobra ali novembra lani. Praktično ni nobene možnosti, da je nastala zaradi cepljenja. Kako lahko sploh presojaš take stvari in daješ takšne sodbe??

Nisem se ustrelil v koleno, ker je dokazano, da cepivo omogoča ekstremne breaktrough primere

Oh seveda si se. Niti več ne štejemo kolikokrat.

Delta se bolj razmnožuje in je po pričanjih uradnih virov manj nevarna. Torej v teoriji mutira v prehlad.


Že spet brbljaš bedarije. Ponovno ne daješ nobenih virov.

Kar je zaenkrat jasno je, da cepiva prav nič ne preprečujejo "superspreaderje" in "supermutante".


Kar seveda ne morejo, SAJ SO MUTACIJE NAKLJUČNE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Mato989 ::

cepiva seveda prepričujejo v večini takšne virus loade, le pri manjšem odstotku je virus load lahko enak takemu, ki ni cepljen. Zakaj?? Zato, ker cepivo ni 100% učinkovito, kar je bilo napisano že ne vem kolikorkrat v temah o coroni na tem forumu. Pa vam ne gre in ne gre v glavo kaj to pomeni.


No torej, če je to res kar si napisal, se naj tudi cepljene testira enako kot necepljene, ker en cepljen bolan ki pač trosi virus ker ma enak load, naredi lahko več škode kot 20 necepljenih ki se na 2 dni testirajo...

POGOJ PCT JE DISKRIMINATOREN
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vnetidebater ::

Mato989 je izjavil:

cepiva seveda prepričujejo v večini takšne virus loade, le pri manjšem odstotku je virus load lahko enak takemu, ki ni cepljen. Zakaj?? Zato, ker cepivo ni 100% učinkovito, kar je bilo napisano že ne vem kolikorkrat v temah o coroni na tem forumu. Pa vam ne gre in ne gre v glavo kaj to pomeni.


No torej, če je to res kar si napisal, se naj tudi cepljene testira enako kot necepljene, ker en cepljen bolan ki pač trosi virus ker ma enak load, naredi lahko več škode kot 20 necepljenih ki se na 2 dni testirajo...

POGOJ PCT JE DISKRIMINATOREN


ni diskriminatoren, ker se ima vsak možnost cepiti.

Ti se odločiš da boš postal tarča in da se ne boš cepil. Nihče se ni odločil zate da se ne boš cepil. To je tvoja prosta izbira.


To, da ti rečeš da je nekaj diskriminatorno da bi agresivno izsilil svoj političen cilj še ne pomeni da imaš prav.







Kar pa se tiče testiranja pa se popolnoma strinjam s tabo. Tudi cepljene ljudi bi nujno morali testirat. Nedvoumno. Samo bedasti politiki so si izmilsilil da jih ne bodo testirali da bi narod prepričali v cepljenje.

Zadnje tedne se cepljenih ljudi bolj izogibam kot necepljenih ker večina misli da so faking invincible zdaj ko so cepljeni.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Conini je izjavil:


Ker ne dobijo ljudi, ki bi delali kot medicinske sestre.


Zakaj ne?
Ker so slabe plače in dolg delovnik.

Rešitev je na dlani. Papiga.


To kar nekaj bebaviš. Kaj in kdo pa si ti, da boš zdaj za vsakega presojal, zakaj je prišel v bolnico.
Kaj pa boš ti s tem podatkom? Za presojat nisi usposobljen. AMPAK, ej seveda, teorija zarote ane.


Kdo je kotanyi, da bo presojal validnost HAT testov?

Z dovolj transparentnimi podatki lahko formiramo vzorce in med nami so tudi specializiranci, ki bi kaj več povedali.
Podatki niso nikoli odveč. Ti bi rad to skrival in zaupal zgolj Kreku, da res govori kar govori?

Sem računal, da se boš obregnil na to.


Nisi nič računal, ne blefiraj. Že spet se nekaj prozorno vadiš ven.
Napisal si, da imajo cepljeni 251x več virusa kot ne cepljeni. Kar je kompletna bedarija.

Citiram sebe:
a vaš imunski sistem se mora v tistem trenutku borit z 251x večjo količino virusa kot bi sicer z alfo.

Res si podel blesavec.

cepiva seveda preprečujejo v večini takšne virus loade, le pri manjšem odstotku je virus load lahko enak takemu, ki ni cepljen. Zakaj?? Zato, ker cepivo ni 100% učinkovito, kar je bilo napisano že ne vem kolikorkrat v temah o coroni na tem forumu. Pa vam ne gre in ne gre v glavo kaj to pomeni.


To še ni dokazano. Niti preliminarno.

Virus mutira v telesu ravno toliko pri cepljenemu kot pri necepljenju. Mutacije so naključne. NE budali z izrazi "mutira kot zmešan".


Aktiven virus v cepljenem telesu bo prej zmutiral cepilno odpornost kot v necepljenem telesu.
Evolucija 101.



In kdo ali kaj ti lahko to pravi? A to glasovi v tvoji glavi?
Kaj pa si po izobrazbi in kakšne delovne izkušnje imaš?? Nič ane. Samo ubadaš se s stvarmi, ki jih ne zastopiš.


Sem eksplicitno napisal, da je domneva, ne trditev. Če ti to ni jasno ribaj si jajca z ribežnikom. Pomagati drugače ti ne morem.

Kompletna bedarija. Delto so prviš našli oktobra ali novembra lani. Praktično ni nobene možnosti, da je nastala zaradi cepljenja. Kako lahko sploh presojaš take stvari in daješ takšne sodbe??


Točnega izvora delte ne poznamo. Sovpada pa s prvimi cepilnimi poskusi.


Kar seveda ne morejo, SAJ SO MUTACIJE NAKLJUČNE.


Mutacije niso "naključne". Če gazela zmutira daljše noge, to ni "naključna" mutacija, ampak je akumulirana vrjetnost, da se bo zmutiral nek atribut, ki ji je dosedaj prispeval k preživetju.
Evolucija favorizira koristne mutacije, ko se zgodijo.
So v teoriji še vedno naključne, ampak ne čisto zares.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Mato989 ::

vnetidebater je izjavil:

Mato989 je izjavil:

cepiva seveda prepričujejo v večini takšne virus loade, le pri manjšem odstotku je virus load lahko enak takemu, ki ni cepljen. Zakaj?? Zato, ker cepivo ni 100% učinkovito, kar je bilo napisano že ne vem kolikorkrat v temah o coroni na tem forumu. Pa vam ne gre in ne gre v glavo kaj to pomeni.


No torej, če je to res kar si napisal, se naj tudi cepljene testira enako kot necepljene, ker en cepljen bolan ki pač trosi virus ker ma enak load, naredi lahko več škode kot 20 necepljenih ki se na 2 dni testirajo...

POGOJ PCT JE DISKRIMINATOREN


ni diskriminatoren, ker se ima vsak možnost cepiti.

Ti se odločiš da boš postal tarča in da se ne boš cepil. Nihče se ni odločil zate da se ne boš cepil. To je tvoja prosta izbira.


To, da ti rečeš da je nekaj diskriminatorno da bi agresivno izsilil svoj političen cilj še ne pomeni da imaš prav.







Kar pa se tiče testiranja pa se popolnoma strinjam s tabo. Tudi cepljene ljudi bi nujno morali testirat. Nedvoumno. Samo bedasti politiki so si izmilsilil da jih ne bodo testirali da bi narod prepričali v cepljenje.

Zadnje tedne se cepljenih ljudi bolj izogibam kot necepljenih ker večina misli da so faking invincible zdaj ko so cepljeni.


Torej če napišemo da morš met manj kot 80kg drugače morš it na obvezno hujšanje to ni problem več, KER imaš možnost shujšat?

Če napišemo da si morš odrezat nogo ali se it testirat vsak teden za covid je ok, ker se maš možnost cepit?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

multivac ::

Fantje, to vas bo morda interesiralo:

Totalno teoretično zarotniška organizacija, ki totalno ne obstaja, itak.
Sklepa tihe dogovore z Združenimi Narodi.

https://www.opendemocracy.net/en/oureco...

Teoretiki zarot so zopet povsem falili ane?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

Slopek je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Ce trdis da ne pomagas avtokratu direkt je alternativa se slabsa. Zaradi lastne neumnosti mu z necepljenjem pomagas "ponesreci". Sad.


Jaz ne pomagam nikomur, razen sebi in poznanim... da bi se pa zato ker ne maram JJa šel cepit je pa absurd

Haha kakšna logika res. Če ne maraš JJ, se greš cepiti. Jaz bi se šel, če sebe ne bi imel rad.


Ne vem, jaz sem ze videl ljudi na tem forumu, ki so povedali, da se zaradi vlade ne grejo cepit. "Kao" neka oblika protesta za debile (mislim, da je bil Mato med njimi, samo se mi ne da iskat).

multivac ::

Kakšna j erazlika med ljudmi, ki se ne gredo cepit zaradi vlade in tistimi, ki se gredo cepit zaradi hrvaške obale?
A tovariš Pfizer?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Kumbaja ::

widj3098dj32 je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Spet vprašam. Če so problem hospitalizacije, zakaj ne povečamo kapacitete?

za začetek, kjer je cepljenje vbistveno ceneje, tako kratkoročno kot dolgoročno.

Miljarde pufov, motena globalna ekonomija ter turizem je res zanemarljivo ja. Predvsem pa ker kapital nebi canknil na TRRje Big Pharme.


Kaj ima ta blodnja s tem ali je lažje izvajat cepljenje ali povečevat bolnišnične kapacitete?

multivac je izjavil:


Mutacije niso "naključne". Če gazela zmutira daljše noge, to ni "naključna" mutacija, ampak je akumulirana vrjetnost, da se bo zmutiral nek atribut, ki ji je dosedaj prispeval k preživetju.
Evolucija favorizira koristne mutacije, ko se zgodijo.
So v teoriji še vedno naključne, ampak ne čisto zares.


so naključne, ampak ne čisto zares? enako bi lahko rekli o tvojem intelektu. Nehaj se smešit in si poglej kaj o evoluciji preden spet zapadeš v boldnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

multivac ::

Kumbaja je izjavil:



so naključne, ampak ne čisto zares? enako bi lahko rekli o tvojem intelektu. Nehaj se smešit in si poglej kaj o evoluciji preden spet zapadeš v boldnje.


Kaj ti ni jasno?
Gazela ne bo nikoli naključno zmutirala plavut namesto kopita. Bo kvečjemu zmutirala drugačno kopito, riba pa drugačno plavut.
Bodisi se delaš bedaka, bodisi si bedak.



Sicer pa coninček, glej na kaj sem naletel:



V praksi, naj bi viral load bil podoben. Kar po vašem, ne bi smelo biti res.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

BOOOM!

https://twitter.com/JeffereyJaxen/statu...

CDC upa (ne, ve), da bodo boosterčki z 20 septembrom za vse odrasle, kaj pomagali.

Skratka, samo še čakam NIJZ, da potrdi boosterčke za konec septembra pri nas in sem zmagal.
Reakcije cepljenčkov bodo epic, takšne ali drugačne.

Madžarska pravi na 4 mesece. Ostali nekje 6-8. Najvrjetneje boste vsi cepljenčki prek green pasa "povabljeni" na boosterčka.

Vsi dvomotorci, ki nočete boosterčka ste vabljeni med naše necepljene vrste.
Vsi anti-trovaxxerčki ste dobrodošli. Resno.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

feryz ::

Trije niso nič. Šest in več zaleže.
Pri nas je že kar nekaj takih posameznikov. Zdravi kot dren.

Morajo pa dan ali dva počakati vmes. Drugače lahko medicinka pogrunta, da je bil včeraj marjan, danes pa je janez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

multivac ::

https://www.24ur.com/novice/korona/zeml...

Švedska rdeča a?
A niso gor kao vsi pridni cepljenčki po novem?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Kumbaja ::

A to taista Švedska, ki si jo pod prejšnjim nickom koval v zvezde skupaj z dr. Potrčem, kako so super obvladovali epidemijo?

multivac ::

Saj so jo. Niso imeli omembe vredno smrtnost lani, niso izvajali fašizma nad državljani itd.
"Stara" švedska je bila zmaga.

Nova pojačana švedska pa je končala na rdečem seznamu. Z eksponentno naraščajočimi okužbami. Heh.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Ključno je cepljenje z zastarelimi cepivi?

Z vsemi potrebnimi odmerki cepljenih 37,4 odstotka prebivalcev


Čak mal...a nismo imeli višjo precepljenost? Tam okoli 50-60?

To je zmaga torej. Folk najbrž spoznava kakšen nevaren scam je to cepljenje. Sedaj ko bodo vlekli dvocepljenčke na boosterje bo najbrž še bolj očitno.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Kumbaja ::

ROFL, dejstva so nepomembno, številke so nepomembno, važno da ti nabijaš svojo mantro?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

multivac ::

Res so vam dejstva nepomembna.
Švedska lani skoraj nepomembna smrtnost, brez ekstremnih restrikcij.

Ignorirate in ignorirate dokler gre.
Ampak nima veze, tretji boosterček vas že čaka septembra.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

andromedar ::

Ej multivac

Slovenija je nabavila 1000 odmerkov Regeneronovega REGN-COV-2 koktajla dveh protiteles (zdravilo/pasivno 'cepivo'). V Ameriki ga je požegnala FDA, v EU pa EMA še ne.
Če boš v slučajno bolnici in se boš moral odločiti ali boš pustil, da ti ga vbrizgajo ali ne - kaj bi/boš naredil?
En odmerek ti da za do 30 dni protiteles.
Glede na to, da ne veš kaj je v njem, niti EMA ga še ni požegnala...
Eh?

Kumbaja ::

multivac je izjavil:

Res so vam dejstva nepomembna.
Švedska lani skoraj nepomembna smrtnost, brez ekstremnih restrikcij.

Ignorirate in ignorirate dokler gre.
Ampak nima veze, tretji boosterček vas že čaka septembra.


jao, se smešiš https://siol.net/novice/slovenija/pokva...

Conini ::

multivac je izjavil:


Zakaj ne?
Ker so slabe plače in dolg delovnik.
Rešitev je na dlani. Papiga.


Tako je. Rešitev je na dlani. CEPIT se je treba.

Velika Britanija:
novi primeri:


hospitalizacije:



KAPACITET IMAMO DOVOLJ, v kolikor je prebivalstvo precepljeno.

Kar se tiče sester. Delo je težko, traja dostikrat ponoči, čez vikend. Ljudje imajo doma mlade družine. Folk enostavno tega NOČE delat za noben denar. Uvozit pa osebja ne moremo, ker je za delo z bolniki potrebno znanje slovenskega jezika.

Kdo je kotanyi, da bo presojal validnost HAT testov?
Z dovolj transparentnimi podatki lahko formiramo vzorce in med nami so tudi specializiranci, ki bi kaj več povedali.
Podatki niso nikoli odveč. Ti bi rad to skrival in zaupal zgolj Kreku, da res govori kar govori?


Kdo je kotanyi mene prav malo briga, ampak zate zagotovo vem, da ti nisi sposoben presojat, kdo gre lahko v bolnico ali kdo ne. Za to imamo zdravnike. Poleg tega, pa s takim komuniciranjem in dvomom stigmatiziraš ljudi, da se samo delajo bolne. Ti ljudje se samo delajo zato, ker je v tvoji glavi ta virus ena mala gripca. Disgusting. Res si ena podmukla svinja.

Nisi nič računal, ne blefiraj. Že spet se nekaj prozorno vadiš ven.
Napisal si, da imajo cepljeni 251x več virusa kot ne cepljeni. Kar je kompletna bedarija.
Citiram sebe:
a vaš imunski sistem se mora v tistem trenutku borit z 251x večjo količino virusa kot bi sicer z alfo.

Res si podel blesavec.


A se moram še enkrat ponovit?
Mimogrede, a to, da imajo pa necepljeni 1000x višji virus load delte od alfe, te pa nič ne skrbi?? A? Delta samo gripca, kne?

cepiva seveda preprečujejo v večini takšne virus loade, le pri manjšem odstotku je virus load lahko enak takemu, ki ni cepljen. Zakaj?? Zato, ker cepivo ni 100% učinkovito, kar je bilo napisano že ne vem kolikorkrat v temah o coroni na tem forumu. Pa vam ne gre in ne gre v glavo kaj to pomeni.


To še ni dokazano. Niti preliminarno.


To je absolutno dokazano. Cepiva vsaj v določenem procentu obvarujejo osebe od okužbe ter prenosa (ne bomo še 1000x o procentih, ker se mi ne da več ukvarjat z osebami s posebnimi potrebami, kot si ti). In ti greš to zanikat? Fakin bedak si.

Aktiven virus v cepljenem telesu bo prej zmutiral cepilno odpornost kot v necepljenem telesu.
Evolucija 101.


Virusi naključno mutirajo. Virus v eni osebi NE VE, kaj počne virus v drugi osebi.

Sem eksplicitno napisal, da je domneva, ne trditev. Če ti to ni jasno ribaj si jajca z ribežnikom. Pomagati drugače ti ne morem.


Ti seveda vedno nekaj domnevaš. Vedno daješ dvom v čisto enostavne stvari. Še enkrat. Ti nisi usposobljen, da karkoli domnevaš. Nimaš znanja, nimaš izobrazbe in tudi nimaš pameti. Tvoj dvom je popolnoma nepomemben in samo zapravljanje časa.

Točnega izvora delte ne poznamo. Sovpada pa s prvimi cepilnimi poskusi.

Vsi soji tega virusa s katerimi se zdaj borimo so iz lanskega leta. Verjetnost, da bi to prišlo od testiranih LJUDI POD NADZOROM!!! je NIČNA. Letos imamo že miljarde cepljenih pa še nikakor ni seva, ki bi bil dejansko imun na cepiva.

Mutacije niso "naključne". Če gazela zmutira daljše noge, to ni "naključna" mutacija, ampak je akumulirana vrjetnost, da se bo zmutiral nek atribut, ki ji je dosedaj prispeval k preživetju.


Cool. In kakšne so mutacije gazel zadnjih 300-400 let, ko jih dejansko znanstveno opazujemo. A gazele še kaj potrebujejo, da si zevulirajo?? In si zakaj si ne?

Evolucija favorizira koristne mutacije, ko se zgodijo. So v teoriji še vedno naključne, ampak ne čisto zares

Kot je bil pogovor včeraj z enim drugim uporabnika tega forumu, ki ti je to turil v glavo, pa si preveč zabit da bi zastopil... ŠE ENKRAT. Mutacije virusov so naključne in se dogajajo v cepljenih in necepljenih. Z enako verjetnostjo. Miljarde cepljih, pa še vedno ni seva, ki bi bil odporen na cepiva.

Lonsarg ::

multivac je izjavil:

Res so vam dejstva nepomembna.
Švedska lani skoraj nepomembna smrtnost, brez ekstremnih restrikcij.

Ignorirate in ignorirate dokler gre.
Ampak nima veze, tretji boosterček vas že čaka septembra.
Zgodba svedske je zgodba o neucinkovitosti ukrepov.

Z cepljenim nima najmanjse veze. Za cepljenje pogledas hospitalizacijo cepljenjih vs necepljenih in je jasno vse in je nadaljna debata nepotreba.

Pa ce (oziroma ko) cepivo naslednje sezono ne bo vec drzalo, ko bodo nove mutacije, je to se vedno zmaga cepiva. Ze to da tako dobro deluje proti delti ga namrec umesca PRED cepiva za gripo, torej imamo dober napredek znanosti.

Cepit se splaca dokler bo statisika govorila v prid cepljenja. Ko bo le ta zacela govoriti drugace, oziroma ko bodo prednosti premajhne (padle na nivo gripe), pa se cepit splaca samo se obcutljivim/starejsim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Conini ::

multivac je izjavil:

Skratka, samo še čakam NIJZ, da potrdi boosterčke za konec septembra pri nas in sem zmagal.
Reakcije cepljenčkov bodo epic, takšne ali drugačne.


Za vas je covid ena mala gripca. Za vsako gripco imamo na voljo cepiva vsako sezono.
ZAKAJ, naj bi bile zdaj reakcije cepljenih EPIC?? Dejansko haluciniraš.

Nihče od proizvajalcev ni napisal, da bo imuniteta veljala doživljensko.

in sem zmagal.

Zmagal?? HAHAHAHA. Ti si resno bolan u glavo.

feryz ::

andromedar je izjavil:

Ej multivac

Slovenija je nabavila 1000 odmerkov Regeneronovega REGN-COV-2 koktajla dveh protiteles (zdravilo/pasivno 'cepivo'). V Ameriki ga je požegnala FDA, v EU pa EMA še ne.
Če boš v slučajno bolnici in se boš moral odločiti ali boš pustil, da ti ga vbrizgajo ali ne - kaj bi/boš naredil?
En odmerek ti da za do 30 dni protiteles.
Glede na to, da ne veš kaj je v njem, niti EMA ga še ni požegnala...
Butasto vprašanje, do konca.
Valjda vzameš zdravilo, če si bolan.
Ne greš se pa zdrav, za brez veze, zadevati s kemijo. Rajši se s travo. Vsaj nuca in zadane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Conini ::

feryz je izjavil:

Ne greš se pa zdrav, za brez veze, zadevati s kemijo. Rajši se s travo. Vsaj nuca in zadane.


Cepiš se zdrav. Pa to valjda veš kakšna je razlika med cepivom in zdravilom. Cepivo je preventiva, zdravilo je kurativa.
««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biden je družbena omrežja obtožil "ubijanja ljudi" (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
15222377 (14066) joze67

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224805 (203890) Conini

Več podobnih tem