» »

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik

1 2
3
»

SeMiNeSanja ::

Hja, Covid časi so zanimivi...

Nekoč smo imeli hipohondre, ki so bili hujši eksperti za raznorazne bolezni, kot njihovi zdravniki.
Danes, se hipohondrom že dobesedno vsiljuje, da morajo imeti neke hude posledice cepljenja (če si do njega sploh upajo pristopiti, ker že v naprej vedo, da jih bodo imeli).

Ljudje božji, kaj ste mislili, da zarado Covida, kar na enkrat ne bo več hipohondrov?

No, potem pa v to igro dodamo še družinskega zdravnika, ki ima že dolgo zgodovino 'čudnih simptomov' s tem pacientom. Kar na enkrat potem nimamo več težavo s simptomi, temveč s 'strokovnostjo zdravnika', ki mora presojati, ali se gre spet za neke izmišljene ali napihnjene težavice, pa pacient zopet iz muhe dela slona - ali pa se gre za kaj bolj resnega, kar bi zahtevalo dodatno diagnostiko, morda celo zdravljenje.

Težava pri vsem tem je, da zdravnika na koncu 'ocenjuje' zafrustrirani hipohonder, ki ni dobil potrditve lastne 'vrhunsko strokovne' diagnostike.

Corona časi so ena sama frustracija za hipohondre. Če kaj preveč jamrajo, so hitro označeni za antivaxxerje, z njihovimi 'težavicami' in 'tegobami' pa se nihče noče ukvarjati. Malo pozornosti fašejo samo še, če omenijo kakšnega od Covid simptomov...
.
.
.
Drugače pa.... nekako ne razumem te PCT zgodbe.
Ali se cepljenim daje potuho, samo zato, da bi se več necepljenih (in prebolelih) animiralo k cepljenju?
Korenček in palica?
Če boš priden in se cepil, boš lahko šel kamor hočeš, morda celo brez maske.
Če pa ne boš priden in se boš upiral cepljenju, ti bomo pa vsak drugi dan drezali v nos in grlo, pa še potem te ne bomo spustili kamor boš hotel!

Ali ni tu nekdo pozabil dejstvo, da se cepljeni še vedno lahko okužijo in širijo bolezen? Ali se to namerno ignorira, da bi se na ta način čim več ljudi animiralo k cepljenju?
No, verjetno res cepljena oseba ne bo postala 'super spreader', vendar to še ne pomeni, da smo zato nevem kako na boljšem, saj lahko okuži nekoga, ki pa nato postane tak 'super spreader'.

No, jaz priznam, da sem egoist - sem se cepil čim se je dalo, ker mi nihče ni mogel jamčiti blagega poteka bolezni brez posledic, če se nebi cepil. Nimam prav nobene želje, da bi spoznal možne posledice okužbe z Covidom, niti tiste blažje variante, kaj šele kakšno 'bolnišnično opcijo'.

Nikakor pa ne razumem enega znanca, ki je nekakšen 'bio' freak, vegan in nevem kaj še.... z namenom, da bo živel večno..... cepljenju pa se upira z vsemi štirimi. Pa ne samo to - še celo Covid potrdilo je nekje dobil od neke cepljene osebe in 'malo popravil' podatke na njemu (skeniraš, editiraš, natisneš), da se tako izogne testiranjem...
Potem se sprašuješ, koliko je takih oseb, ki se tako goljufajo skozi vsakdan, pri tem pa ogrožajo sebe in vse okoli sebe.
Kaj resno mislijo, da se NJIM pa ne more zgoditi Covid?
Hudiča - jaz sem cepljen in se zavedam, da se mi lahko 'zgodi'. Kaj si pa oni mislijo? No, glavno da jedo travo in ostale zeli. Ni važno, če vsebuje obrok več škodljivih elementov, kot jih je v dozi cepiva. Saj piše 'BIO' na embalaži, mar ne?

Res so Covid časi čudni časi. Na površje priplavajo ljudje z najbolj čudnimi teorijami in obskurnimi razlagami znanosti...

Pa ne pozabite: Hipohondrom RES ni lahko v teh časih!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

ajdov2 ::

hipohondri so tisti ki sanjajo o long covidu

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: A110 ()

Utk ::

Vsaj polovica "hipohondrov" niso hipohodnri, samo zdravniki ne vejo kaj jim je, pa to napišejo.

tikitoki ::

Glede na napisano, ti nihce ne bo izdal zahtevanega potrdila. Imas moznost, da zahtevas drugo cepivo oz. se ne cepis.

Utk je izjavil:

Vsaj polovica "hipohondrov" niso hipohodnri, samo zdravniki ne vejo kaj jim je, pa to napišejo.


Zal je to dejstvo, ki ga potrjujejo raziskave. Jaz upam ,da bo AI kmalu nadomestila osebne zdravnike. Po drugi strani pa je tudi AI lahko "pristranska" in se podrvzena kvaliteti vnesenih podatkov o pacientu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

widj3098dj32 ::

tikitoki je izjavil:

Glede na napisano, ti nihce ne bo izdal zahtevanega potrdila. Imas moznost, da zahtevas drugo cepivo oz. se ne cepis.

Utk je izjavil:

Vsaj polovica "hipohondrov" niso hipohodnri, samo zdravniki ne vejo kaj jim je, pa to napišejo.


Zal je to dejstvo, ki ga potrjujejo raziskave. Jaz upam ,da bo AI kmalu nadomestila osebne zdravnike. Po drugi strani pa je tudi AI lahko "pristranska" in se podrvzena kvaliteti vnesenih podatkov o pacientu.

AI dizajnirana iz strani globalnih korporacij in big pharme - what could possibly go wrong?

HappyPills ::

Projekcije će koga zanima
https://apps.lusy.fri.uni-lj.si/~janezz...

Tak hiter brural val bo še tazadnje antivexxerje prekužil potem pa če ne bo še kake nove različice bi mogl met lep božič.

Torej še ene 60 mrtvih pa nekaj 1000 v bolnicah se nam obeta. Lahk bi blo 6 mrtvih pa 100 v bolnici ampak pač eni so trdi k beton in bodo pač del te statistike.
Predvsem bodo to dedki in babice antivexxerjev.

Mr.B ::

vnetidebater je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

borut_p je izjavil:

Ce si prebolevnik se to vidi iz protiteles. Daj kri in pocakaj na rezultate. Ce ni protiteles, potem nisi prebolel. Po prvi dozi pfeizerja se ni protiteles tako da ti je to edini benchmark. Vse ostalo je ugibanje

Nekateri prebolijo brez protiteles oz. se jih Ronca ne "prime" sploh.Bojda ima 0 minus krvna skupina vsaj nekaj na tem.


tudi poznam prijatelje ki so imeli vse simptome in so se zelo redno družili z nekom ki se je okužil in bil pozitiven na Covid, sami pa so na vseh testiranjih bili negativni.

Go figure.

likedin je izjavil:


Both vaccinated and unvaccinated people have over 99% chance of surviving COVID-19.
podobno kot:
Roughly speaking, you have a less than 1% chance of dying in a car crash during your daily



odlična primerjava.

Cepivo je kot airbag v avtu. Saj že imaš varnostni pas ki te hudo dobro zaščiti (tvoj imunski sistem) ampak dodaten airbag pa ni slab...tud če te lahko udari po glavi po nepotrebnem takrat ko airbaga morda sploh ne bi potreboval. :D

likedin je izjavil:


1. Kakšna je verjetnost, da bodo simptomi po drugem cepljenju hujši?
2. Kaj pa verjetnost, da nekoga okužim, če sem cepljen samo z 1. odmerkom?
3. Kako bo, če fašem virus?


1. možnost obstaja da bodo vsaj taki kot pri prvem
2. nekoga lahko okužiš tudi če si cepljen z 2. odmerki
3. to pa vprašaj mikrobiologa, nimam pojma kako je če si cepljen samo z 1 odmerkom. Sigurno nimaš tolikšne zaščite kot če bi bil z dvemi, kaj to pomeni če dejansko zboliš pa nevem.

redtech je izjavil:

styrian je izjavil:

Poslušaj zdravnika.

Si ti študiral medicino, da si lahko kar sam postaviš diagnozo?


Sam sebe poznaš veliko bolje kot zdravnik.


heh.

Da baba kazala. Mas se kaj za dodati.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722223794 (202879) Conini

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47757823 (53034) RedDrake

Več podobnih tem