» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
41 / 57
»»

1984Began ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro razumnim ter dobro jutro tudi vsem že poznanim dvornim norčkom.
Vidim, da se je 'cvetoberu zbunjenih' pridružil tudi 1984Began.
Dobrodošel, po prvih objavah sodeč boš zabaval forumsko občinstvo vsaj tako kot Nodi (bo pa težko preseči multivaca).


Se en lep primer kako smo ljudje z argumenti, iskreno zaskrbljeni, enostavno napadeni. pirat ne ve nic o menim o moji izobrazbi, sluzbi, tega, da sem se vsako let cepil proti gripi, ipd. Ampak glej kak odgovor dobim, ko hocem le deliti informacije.

Zalostno, res zalostno.

Ti zapisi Dr Mateje Černič so iz casov PREDEN se je vse to zacelo.

"Podrobnejša analiza študij o varnosti in učinkovitosti cepiv, vključno s tistimi, na podlagi katerih posamezno cepivo pridobi dovoljenje za promet, razkrije šokantno in nedopustno sliko: namesto rigorozno izvedenih znanstvenih študij imamo metodološke zmazke, ki so, očitno namerno,[1] zasnovani tako, da ne omogočajo realne evalvacije lastnosti in delovanja posameznega cepiva. "

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: 1984Began ()

pirat ::

1984Began je izjavil:

pirat je izjavil:

Dobro jutro razumnim ter dobro jutro tudi vsem že poznanim dvornim norčkom.
Vidim, da se je 'cvetoberu zbunjenih' pridružil tudi 1984Began.
Dobrodošel, po prvih objavah sodeč boš zabaval forumsko občinstvo vsaj tako kot Nodi (bo pa težko preseči multivaca).


Se en lep primer kako smo ljudje z argumenti, iskreno zaskrbljeni, enostavno napadeni. pirat ne ve nic o menim o moji izobrazbi, sluzbi, tega, da sem se vsako let cepil proti gripi, ipd. Ampak glej kak odgovor dobim, ko hocem le deliti informacije.

Zalostno, res zalostno.

Ti zapisi Dr Mateje Černič so iz casov PREDEN se je vse to zacelo.

"Podrobnejša analiza študij o varnosti in učinkovitosti cepiv, vključno s tistimi, na podlagi katerih posamezno cepivo pridobi dovoljenje za promet, razkrije šokantno in nedopustno sliko: namesto rigorozno izvedenih znanstvenih študij imamo metodološke zmazke, ki so, očitno namerno,[1] zasnovani tako, da ne omogočajo realne evalvacije lastnosti in delovanja posameznega cepiva. "


Poglej, sorry če si užaljen. V tej temi komuniciramo bolj brez rokavic :))
Po vseh diskusijah na temo cepljenja in argumentov proti cepljenju sam žal res nimam več kaj veliko spoštovanja do posameznikov, ki delijo preko neta informacije, ki običajno izvirajo iz nekih čudnih virov, ki so rekla-kazala, ki so posledica napačnega razumevanja prebranega, itd. ali pa kar direktnih izmišljotin (kar je vse bolj pogosto).
Še enkrat: naslov teme je, da je težko dobiti transparentne podatke o cepivih. In to ne drži. Vse podatke je možno enostavno dobiti, vsak se lahko sam prepriča o podatkih in ja, dejstvo je, da cepivo ne nudi 100% zaščite, vendar pa v povprečju pomembno zmanjša verjetnost okužbe in verjetnost težjega poteka bolezni. To je vse. In razvijati zdaj iz tega ven neke nore teorije je zgolj in samo to - noro.

Kumbaja ::

In gospa tole seveda raje kot v priznani medicinski reviji objavi na random proticepilski spletni strani, kjer lahko z rdečo obrava kvaz isklepe, brez da bi potrebovala pojasnit vročno posledične povezave?. A ni zanimivo, kako je vsem tem kvazi ekspertom skupno prevsem to, da niso sposobni skupaj spravit strokovnega članka in raje flancajo po tik-tok?

Smurf ::

1984Began je izjavil:


Se en lep primer kako smo ljudje z argumenti, iskreno zaskrbljeni, enostavno napadeni. pirat ne ve nic o menim o moji izobrazbi, sluzbi, tega, da sem se vsako let cepil proti gripi, ipd. Ampak glej kak odgovor dobim, ko hocem le deliti informacije.

Sej ze to, da rabis nov account. da lahko postas veliko pove.

Kaj sem vmes zamudil? Sedaj je anti-vaxxerjem hrbet urbnil se celo Trump. V tolazbo pa jim je lahko, da ce sem pravilno slisal Talibani z njimi delijo vrednote. Tako, da evo prilika za izselitev v bolje kraje. Sploh Mato bi lahko bil navdusen, mislim, da mu tam tudi ne bi bilo potrebno placati zdrastvenega zavarovanja ali prispevka za penzijo.

darkolord ::

1984Began je izjavil:

jureflux, jaz si mocno zelim, da so te "teorije zarote" neresnicne. Ampak problem je, da ce spremljas zadeve v obeh taborih, vidis ogromno dokazov, da vse gre v to smer. Tudi, ce je le 50% vsega, kar sem prebral, videl, ter poslusal, res, je to se vedno ogromno informacij.
To je velika neumnost.

Ravno ta "logika" je tista, ki daje zagon teoretikom zarote.

Napišejo 1000 neumnosti in si potem ljudje mislijo "hmmm, tudi če je le 10% tega res, potem je kar zaskrbljujoče!"

Drekec pekec, od 1000 neumnosti ni nobene resnične.

Nekateri so malo bolj pretkani in vmes napišejo nekaj v stilu "pozimi bo hladno", tako da se bojo potem s tem bahali ("told you so!!"), češ da govorijo resnico in da se njihove napovedi uresničujejo.

c3p0 ::

1984Began je izjavil:


Zalostno, res zalostno.

Ti zapisi Dr Mateje Černič so iz casov PREDEN se je vse to zacelo.

"Podrobnejša analiza študij o varnosti in učinkovitosti cepiv, vključno s tistimi, na podlagi katerih posamezno cepivo pridobi dovoljenje za promet, razkrije šokantno in nedopustno sliko: namesto rigorozno izvedenih znanstvenih študij imamo metodološke zmazke, ki so, očitno namerno,[1] zasnovani tako, da ne omogočajo realne evalvacije lastnosti in delovanja posameznega cepiva. "


Nemogoče, bodo rekli naši fanatiki. Fajzer pa ja ne bi? Še ima licenco?

Telbanc je izjavil:


"Tako se je cepil že vsaj šestkrat; če smo natančni, šestkrat do trenutka, ko smo z njim govorili.":)):)):))



"uporaba tuje identitete je kaznivo dejanje"

Vsak džanks, ki dnevno nastavlja ramo za 50 EUR ali manj, se je ob tej trditvi zdrznil in nemudoma prenehal s tem početjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

1984Began je izjavil:

jureflux, jaz si mocno zelim, da so te "teorije zarote" neresnicne. Ampak problem je, da ce spremljas zadeve v obeh taborih, vidis ogromno dokazov, da vse gre v to smer. Tudi, ce je le 50% vsega, kar sem prebral, videl, ter poslusal, res, je to se vedno ogromno informacij.
To je velika neumnost.

Ravno ta "logika" je tista, ki daje zagon teoretikom zarote.

Napišejo 1000 neumnosti in si potem ljudje mislijo "hmmm, tudi če je le 10% tega res, potem je kar zaskrbljujoče!"

Drekec pekec, od 1000 neumnosti ni nobene resnične.

Nekateri so malo bolj pretkani in vmes napišejo nekaj v stilu "pozimi bo hladno", tako da se bojo potem s tem bahali ("told you so!!"), češ da govorijo resnico in da se njihove napovedi uresničujejo.



Aha ko ste za teorijo zarote označili pasuše zelene in covid potrdila na začetku se tudi ni izkazalo za res ne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

;-) ::

Okužbe spet naraščajo. Kdo jih širi?
Testirani, ki vstopajo v državo so ali negativni ali v karanteni. Vsi ki se niso cepili se testirajo in so negativni ali v karanteni ali na respiratorju. Ostanejo edino cepljenci.

kotanyi ::

;-) je izjavil:

Okužbe spet naraščajo. Kdo jih širi?
Testirani, ki vstopajo v državo so ali negativni ali v karanteni. Vsi ki se niso cepili se testirajo in so negativni ali v karanteni ali na respiratorju. Ostanejo edino cepljenci.


Drugače ste precej patetični. Če bi se vi buhteljni borili proti nesmiselnim testiranjem/ukrepom oziroma terjali podatke o točnosti hitrih testov (ki se jih že več kot pol leta ne objavlja več), bi vas človek še zastopil. Ampak ne, vi rajši iščete namišljene nasprotnike v cepljenih in ne v tistih ki ukrepe sprejemajo.

Bedasto. Ampak kaj češ, tako je če ne znaš logično razmišljat do te mere da te mimogrede nategne vsak tik tok dohtar.

c3p0 ::

Cepljeni ste le useful idiots, ki propagirate propagando tistih, "ki ukrepe sprejemajo". Dokler se bo nekdo cepil zaradi dopusta in potem mislil, da je imun, bo kot je - slabo.

kotanyi ::

c3p0 je izjavil:

Cepljeni ste le useful idiots, ki propagirate propagando tistih, "ki ukrepe sprejemajo". Dokler se bo nekdo cepil zaradi dopusta in potem mislil, da je imun, bo kot je - slabo.


Hehehe.

Bolje biti useful idiot kot pa useless idiot.

;-) ::

kotanyi je izjavil:

;-) je izjavil:

Okužbe spet naraščajo. Kdo jih širi?
Testirani, ki vstopajo v državo so ali negativni ali v karanteni. Vsi ki se niso cepili se testirajo in so negativni ali v karanteni ali na respiratorju. Ostanejo edino cepljenci.


Drugače ste precej patetični. Če bi se vi buhteljni borili proti nesmiselnim testiranjem/ukrepom oziroma terjali podatke o točnosti hitrih testov (ki se jih že več kot pol leta ne objavlja več), bi vas človek še zastopil. Ampak ne, vi rajši iščete namišljene nasprotnike v cepljenih in ne v tistih ki ukrepe sprejemajo.

Bedasto. Ampak kaj češ, tako je če ne znaš logično razmišljat do te mere da te mimogrede nategne vsak tik tok dohtar.



Poslušam ministra ne tik tok mojstrov, vaxerji itak nimate prav nobenih argumentov, vedno začnete ali žalit ali s tik tokom ali fb majstri. Neodgovorneži.

widj3098dj32 ::

kotanyi je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Cepljeni ste le useful idiots, ki propagirate propagando tistih, "ki ukrepe sprejemajo". Dokler se bo nekdo cepil zaradi dopusta in potem mislil, da je imun, bo kot je - slabo.


Hehehe.

Bolje biti useful idiot kot pa useless idiot.

Stavek leta 🤣

c3p0 ::

kotanyi je izjavil:


Bolje biti useful idiot kot pa useless idiot.


To je to od odgovora? Imate ravno malco v 4. razredu pa si naklofal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Pithlit ::

1984Began je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Lol. Ja pa saj kdaj pa dobis eu potrdilo da si cepljen bucman? 3 tedne po drugi dozi. Zakaj?
Ker cepivo ni instant juhica iz mikrovalovke na katero si navajen. Telo rabi cas da razvije protitelesa...

The stupidity is strong with this one.


Hvala za zalitev. No, pa vseeno ti bom odgovoril:

Veliko strokovnjakov opozarja, da cepiva ubijajo. Vsekakor je potrebno ta opozorila vzeti resno. Naloga data driven science je, da zbere cimvec podatkov in te podatke analizira. Najmanj kar bi lahko naredili v gronji tabeli je, da dodali rubriko "vaccinated*" *but not considered protected (s tvojimi besedami "brez EU potrdila").

jureflux, jaz si mocno zelim, da so te "teorije zarote" neresnicne. Ampak problem je, da ce spremljas zadeve v obeh taborih, vidis ogromno dokazov, da vse gre v to smer. Tudi, ce je le 50% vsega, kar sem prebral, videl, ter poslusal, res, je to se vedno ogromno informacij.

Problem je, da "antivaxxerje" napadajo na tak nacin. Res je, tukaj antivaxxerji izpadejo neumna raja. Se strinjam.

Ampak, ne mores pa ignorirati, ljudi kot je npr Dr. Ryan Cole. ali pa zgoraj Dr. Fuellmicha. Ali so ti ljudje neumni? Njihove izkusnje ne stejejo nic? Hudobni? Hocejo denar? Kaj je njihov motiv?

Ze veckrat sem povdaril, da je AUS lep primer kaj se dogaja. Ze samo spremljanje njihovih tiskovnih konferenc kaze, da se stvari prikrivajo, ne vejo kam grejo in ljudem lazejo. Npr. na zacetku, ko je bilo cepljenje minimalno, so vedno povdarjali: X umrlih, X necepljenih. Nato: X umrlih, Y necepljenih in Z cepljenih. Ampak Z cepljenih le z enim odmerkom ali pa s pridruzenimi boleznimi. Zadnja konferenca, ki sem si jo gledal: X umrlih - in nobenega podatka o cepljenju. Zakaj je temu tako? Seveda se ti poleg vseh ostalih informacij pojavijo dvomi. Lahko si reces "ah mogoce so pa pozabili". Ignorance is a bliss.

Poleg tega, prisiljeni smo iskati informacije izven MSM, ti so pokradeni. Glede na tega editorja, sta Dr Cole, in Dr Fuellmich weirdota, ki ju sploh ni treba poslusati kaj imata za povedati.

https://www.factcheck.org/2021/04/scich...

https://wikibiography.in/dr-reiner-fuel...

Mater ste geniji k zaupate takim budalam. Bravo. Res. Kekci brez pameti.
Life is as complicated as we make it...

Conini ::

c3p0 je izjavil:

Cepljeni ste le useful idiots, ki propagirate propagando tistih, "ki ukrepe sprejemajo". Dokler se bo nekdo cepil zaradi dopusta in potem mislil, da je imun, bo kot je - slabo.


A ni zanimivo, da smo baš cepljeni tisti, ki širimo virus.
Medtem ko prav nihče ne omenja prekuženih, ki imajo nižjo zaščito, saj jih je večina prebolela alfo.

PCT:
Prekuženi
Cepljeni
Testirani

c3p0 ::

P-rekuženi nimajo nekega statusa in se še vedno morajo testirat, enako kot mi T, C-epljeni pa "golden ticket" za povsod.

Conini ::

c3p0 je izjavil:

P-rekuženi nimajo nekega statusa in se še vedno morajo testirat, enako kot mi T, C-epljeni pa "golden ticket" za povsod.


Kaj praviš?

WizzardOfOZ ::

Conini je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Cepljeni ste le useful idiots, ki propagirate propagando tistih, "ki ukrepe sprejemajo". Dokler se bo nekdo cepil zaradi dopusta in potem mislil, da je imun, bo kot je - slabo.


A ni zanimivo, da smo baš cepljeni tisti, ki širimo virus.
Medtem ko prav nihče ne omenja prekuženih, ki imajo nižjo zaščito, saj jih je večina prebolela alfo.

PCT:
Prekuženi
Cepljeni
Testirani


Torej če imaš več protiteles, si slabše zaščiten kot nekdo, ki je bil cepljen in ima manj protiteles?
Manj je več ali kako?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

;-) ::

5 nas je imelo covid dvakrat v evropi, protiteles nemoreš kar tako merit na neke številke, ni tako enostavno. Sicer pa je da ga dvakrat dobiš tako redko da brezveze, po večini smo ga imeli dvakrat taki, ki so nas prvič "obtožili" da ga imamo po krivem.

c3p0 ::

Conini je izjavil:

c3p0 je izjavil:

P-rekuženi nimajo nekega statusa in se še vedno morajo testirat, enako kot mi T, C-epljeni pa "golden ticket" za povsod.


Kaj praviš?


Vidim, da je treba bolj počasi govori, oprosti. Odgovor je bil na: "A ni zanimivo, da smo baš cepljeni tisti, ki širimo virus."

Itak ga vi najbolj širite, ker po lastni presoji nimate covida, ampak prehlade in hodite celi zažnodrani v službo, ostali se pa redno testiramo.
Zaradi genialno zabite poteze vlade s plačljivimi testi, bo pa testiranja zdaj dosti manj.

WizzardOfOZ ::

Ja, zdaj bo še več bolanih v službi in se bomo hitreje prekužili.

Sicer pa so imeli več kot leto časa, da bi komplet bolnice predelali za potrebe zdravljenja korone in bi s tem lahko prekuževali večja števila ljudi naenkrat.
Zdaj bo šlo pa v ekstreme, ker bolani bodo hodili v službo in okuževali še vse ostale.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kotanyi ::

Conini je izjavil:

c3p0 je izjavil:

P-rekuženi nimajo nekega statusa in se še vedno morajo testirat, enako kot mi T, C-epljeni pa "golden ticket" za povsod.


Kaj praviš?


Pravi da ne zna brat. Čudno, ker pisat pa zgleda vseeno nekako zna. Sicer useless bedarije, ampak vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

;-) ::

Osebe, ki so prebolele COVID-19 so praviloma imune v obdobju 21 dni do 6 mesecev od potrjene okužbe. Osebe to lahko dokazujejo s pozitivnim izvidom brisa na prisotnost SARS-CoV-2 s testom PCR ali hitrim antigenskim testom, od odvzema brisa pa je poteklo najmanj 21 dni in največ 6 mesecev. V tem obdobju se smatra, da oseba ni več kužna in testiranje ni potrebno. V primeru, da je od začetka bolezni poteklo manj kot 21 dni ali v primeru, da okužba ni bila potrjena s testiranjem, se kot dokazilo, da je oseba prebolela COVID-19 šteje potrdilo zdravnika.


Vir: https://www.gov.si/novice/2021-02-12-po...

Potrdila zdravnika pa itak ne dobiš, nevem če jih dobi 1 od 10 kaj zaprosijo.

;-) ::



Ali je zgodba izmišljena?

Tukaj imamo transparenten dokaz:
Gospa je vrjetno cepljena in cepivo ne deluje (morala bi se samotestirat)

ali

je tako nesposobna da dela v zdravstvu in je virus prinesla domov.

V bistvu kaj imam jaz tu zraven da nisem cepljen nimam pojma. Take propagande so nesmiselne kot trditve: ker se Janez iz LJ ni namazal s kremo za sončenje, je opeklo namazanega Stipeta iz Rovinja, Ante in družina iz Splita pa je v karanteni.

kopriwa ::

;-) je izjavil:


Potrdila zdravnika pa itak ne dobiš, nevem če jih dobi 1 od 10 kaj zaprosijo.

Aja, kar na lepe oči bi ti rad potrdilo? A to o prebolelosti? Bo treba kar en test z "rakotvornimi palčkami, da prodrejo v možganovino" narest. Tisti, ki pa ste takrat jokal potočke da so PCR fake in podobne nebuloze ste ostali pozabljeni brez potrdila o morebitni prebolevnosti. Deserved.

Kumbaja ::

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

1984Began je izjavil:

jureflux, jaz si mocno zelim, da so te "teorije zarote" neresnicne. Ampak problem je, da ce spremljas zadeve v obeh taborih, vidis ogromno dokazov, da vse gre v to smer. Tudi, ce je le 50% vsega, kar sem prebral, videl, ter poslusal, res, je to se vedno ogromno informacij.
To je velika neumnost.

Ravno ta "logika" je tista, ki daje zagon teoretikom zarote.

Napišejo 1000 neumnosti in si potem ljudje mislijo "hmmm, tudi če je le 10% tega res, potem je kar zaskrbljujoče!"

Drekec pekec, od 1000 neumnosti ni nobene resnične.

Nekateri so malo bolj pretkani in vmes napišejo nekaj v stilu "pozimi bo hladno", tako da se bojo potem s tem bahali ("told you so!!"), češ da govorijo resnico in da se njihove napovedi uresničujejo.



Aha ko ste za teorijo zarote označili pasuše zelene in covid potrdila na začetku se tudi ni izkazalo za res ne?


Nope, kot teorije zarote so bile označene blodnje o genocidu starejših, ploščati zemlji, 5g čipih v cepivu, masovni depopulaciji in podobne neumnosti. Cepilne potne liste in potrdila o cepljenju pa poznamo že toliko časa kot obstajajo cepiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

maldic ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro razumnim ter dobro jutro tudi vsem že poznanim dvornim norčkom.
Vidim, da se je 'cvetoberu zbunjenih' pridružil tudi 1984Began.
Dobrodošel, po prvih objavah sodeč boš zabaval forumsko občinstvo vsaj tako kot Nodi (bo pa težko preseči multivaca).

A ni PrihajaNodi sprva bil za cepljenje, pisal za cepljenje, celo v njegovem podpisu se zmeraj pise propaganda ostani doma pa propaganda za spikanje. Potem pa je kar naenkrat zamenjal taktiko. Dela se neumnega. Potem pa verjetno vi, ki ste za cpljenje pokazete s prstom na nodija, da naj bi bili vsi antivaxerji taksni kot nodi. Poglejte podpis nodija in vam bo jasno, da je za cepljenje.

;-) ::

kopriwa je izjavil:

;-) je izjavil:


Potrdila zdravnika pa itak ne dobiš, nevem če jih dobi 1 od 10 kaj zaprosijo.

Aja, kar na lepe oči bi ti rad potrdilo? A to o prebolelosti? Bo treba kar en test z "rakotvornimi palčkami, da prodrejo v možganovino" narest. Tisti, ki pa ste takrat jokal potočke da so PCR fake in podobne nebuloze ste ostali pozabljeni brez potrdila o morebitni prebolevnosti. Deserved.


Ne potrebujem ga, je že mimo pol leta (februar). Ne rabim nič na lepe oči. Sem odgovoren, imam dokaz da sem odgovoren, imel sem covid a nisem nikogar doma okužil. Se redno testiram in to je to. To je edina odgovorna pot.

maldic ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro razumnim ter dobro jutro tudi vsem že poznanim dvornim norčkom.
Vidim, da se je 'cvetoberu zbunjenih' pridružil tudi 1984Began.
Dobrodošel, po prvih objavah sodeč boš zabaval forumsko občinstvo vsaj tako kot Nodi (bo pa težko preseči multivaca).

A ni PrihajaNodi sprva bil za cepljenje, pisal za cepljenje, celo v njegovem podpisu se zmeraj pise propaganda ostani doma pa propaganda za spikanje. Potem pa je kar naenkrat zamenjal taktiko. Dela se neumnega antivaxerja. Potem pa verjetno vi, ki ste za cepljenje, pokazete s prstom na nodija, da naj bi bili vsi antivaxerji taksni kot nodi. Poglejte podpis nodija in vam bo jasno, da promovira cepljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

Mato989 ::

Kumbaja je izjavil:

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

1984Began je izjavil:

jureflux, jaz si mocno zelim, da so te "teorije zarote" neresnicne. Ampak problem je, da ce spremljas zadeve v obeh taborih, vidis ogromno dokazov, da vse gre v to smer. Tudi, ce je le 50% vsega, kar sem prebral, videl, ter poslusal, res, je to se vedno ogromno informacij.
To je velika neumnost.

Ravno ta "logika" je tista, ki daje zagon teoretikom zarote.

Napišejo 1000 neumnosti in si potem ljudje mislijo "hmmm, tudi če je le 10% tega res, potem je kar zaskrbljujoče!"

Drekec pekec, od 1000 neumnosti ni nobene resnične.

Nekateri so malo bolj pretkani in vmes napišejo nekaj v stilu "pozimi bo hladno", tako da se bojo potem s tem bahali ("told you so!!"), češ da govorijo resnico in da se njihove napovedi uresničujejo.



Aha ko ste za teorijo zarote označili pasuše zelene in covid potrdila na začetku se tudi ni izkazalo za res ne?


Nope, kot teorije zarote so bile blodnje o genocidu starejših, ploščati zemlji, 5g čipih v cepivu, masovni depopulaciji in podobne neumnosti. Cepilne potne liste in potrdila o cepljenju pa poznamo že toliko časa kot obstajajo cepiva.


Mhm ampak ko so zarotniki govorili da bomo se mogli identificirat za vso sranje uin na meji so eni na začetku govorili da je to teorija zarote...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

;-) ::

kotanyi je izjavil:

;-) je izjavil:

Okužbe spet naraščajo. Kdo jih širi?
Testirani, ki vstopajo v državo so ali negativni ali v karanteni. Vsi ki se niso cepili se testirajo in so negativni ali v karanteni ali na respiratorju. Ostanejo edino cepljenci.


Drugače ste precej patetični. Če bi se vi buhteljni borili proti nesmiselnim testiranjem/ukrepom oziroma terjali podatke o točnosti hitrih testov (ki se jih že več kot pol leta ne objavlja več), bi vas človek še zastopil. Ampak ne, vi rajši iščete namišljene nasprotnike v cepljenih in ne v tistih ki ukrepe sprejemajo.

Bedasto. Ampak kaj češ, tako je če ne znaš logično razmišljat do te mere da te mimogrede nategne vsak tik tok dohtar.

Hitri testi so itak nesmisel. Zato se jih tudi ne šteje v statistike, šteje se samo PCR test in okužene s PCR testi.

Conini ::

c3p0 je izjavil:

Conini je izjavil:

c3p0 je izjavil:

P-rekuženi nimajo nekega statusa in se še vedno morajo testirat, enako kot mi T, C-epljeni pa "golden ticket" za povsod.


Kaj praviš?


Vidim, da je treba bolj počasi govori, oprosti. Odgovor je bil na: "A ni zanimivo, da smo baš cepljeni tisti, ki širimo virus."

Itak ga vi najbolj širite, ker po lastni presoji nimate covida, ampak prehlade in hodite celi zažnodrani v službo, ostali se pa redno testiramo.
Zaradi genialno zabite poteze vlade s plačljivimi testi, bo pa testiranja zdaj dosti manj.



Ej, PREKUŽENI se ne rabijo testirat. Od kod ti te neumnosti???

Kumbaja ::

Mato989 je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

1984Began je izjavil:

jureflux, jaz si mocno zelim, da so te "teorije zarote" neresnicne. Ampak problem je, da ce spremljas zadeve v obeh taborih, vidis ogromno dokazov, da vse gre v to smer. Tudi, ce je le 50% vsega, kar sem prebral, videl, ter poslusal, res, je to se vedno ogromno informacij.
To je velika neumnost.

Ravno ta "logika" je tista, ki daje zagon teoretikom zarote.

Napišejo 1000 neumnosti in si potem ljudje mislijo "hmmm, tudi če je le 10% tega res, potem je kar zaskrbljujoče!"

Drekec pekec, od 1000 neumnosti ni nobene resnične.

Nekateri so malo bolj pretkani in vmes napišejo nekaj v stilu "pozimi bo hladno", tako da se bojo potem s tem bahali ("told you so!!"), češ da govorijo resnico in da se njihove napovedi uresničujejo.



Aha ko ste za teorijo zarote označili pasuše zelene in covid potrdila na začetku se tudi ni izkazalo za res ne?


Nope, kot teorije zarote so bile blodnje o genocidu starejših, ploščati zemlji, 5g čipih v cepivu, masovni depopulaciji in podobne neumnosti. Cepilne potne liste in potrdila o cepljenju pa poznamo že toliko časa kot obstajajo cepiva.


Mhm ampak ko so zarotniki govorili da bomo se mogli identificirat za vso sranje uin na meji so eni na začetku govorili da je to teorija zarote...


ja, smo razumeli, da se kitiš s tujim perjem in poskušaš banalizirat idiotizme, ki jih skupaj z ostalimi fanatiki zagovarjaš. Kot že rečeno, če je natrosiš 10001 idiotizem že po princupu slepa kura zrno najde kakšno stvar lahko izkriviš do te mere, da ustreza tvoji agendi.

Lahko pa prodaš kakšne konkretne citate za te tvoje navedbe, da vidimo na kaj točno se sklicuješ.

Mato989 ::

Ne ljubi se mi dokazovat provaks koristnim idiotom ki bluzijo kako je eksperimentalno cepivo ok pol pa ko človek od cepiva umre ne dobi odškodnine vsaj kak milijonček.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kumbaja ::

Haha, dober izgovor za prodajanje neumnosti.

;-) ::

Mato989 je izjavil:

Ne ljubi se mi dokazovat provaks koristnim idiotom ki bluzijo kako je eksperimentalno cepivo ok pol pa ko človek od cepiva umre ne dobi odškodnine vsaj kak milijonček.

Ne umreš zaradi cepiva, umreš zaradi "nepovezanih" razlogov, kako boš sploh dokazal da si umrl zaradi cepiva ?

HappyPills ::

Da se vrnemo na temo. Trenutno na intenzivki leži le en cepljen ostali pa so necepljeni. V bolnišnični obravnavi je bilo od marca letos 73 cepljenih ter 3170 necepljenih.

"Zadnji podatki so na voljo za obdobje od 9. do 15. avgusta. Takrat je bilo z resno akutno okužbo dihal hospitaliziranih 27 necepljenih covidnih bolnikov in trije cepljeni."

"Od marca do začetka avgusta smo zabeležili 70.000 okužb med necepljenimi in dobrih 1000 med cepljenimi."

Tudi "Hrvaški minister za zdravje Vili Beroš je danes sporočil, da so prejšnji mesec v hrvaških bolnišnicah zdravili 579 covidnih bolnikov, med katerimi jih kar 94 odstotkov ni bilo cepljenih."

Zdaj pa me zanima, kake podatke v resnici še rabite?


Ali kot pravi "šala". Kje najdeš na kupu 20 antivexxerjev? Na intenzivki.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

;-) je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne ljubi se mi dokazovat provaks koristnim idiotom ki bluzijo kako je eksperimentalno cepivo ok pol pa ko človek od cepiva umre ne dobi odškodnine vsaj kak milijonček.

Ne umreš zaradi cepiva, umreš zaradi "nepovezanih" razlogov, kako boš sploh dokazal da si umrl zaradi cepiva ?


Ahaaaa, saj to je glih fora... ker NE MOREŠ dokazat da si umrl od cepiva niti ne moreš hkrati 100% potrdit da od cepiva nisi umrl (meni pač te fore da ne moreš dokazat da si umrl od cepiva niso dovolj da iz tega ustvarim da NISI umrl od cepiva, samo dokazljivo ni ali pa se jim ne ljubi dalj brskat)

Bistvo je to.

Če se cepiš in čez 1 mesec umreš ne moreš 100% potrdit da ni od cepiva (pustmo b strani prometna nesreča itd)
Če se ne cepiš in čez 1 mesec umreš pa 100% veš da nisi umrl od cepiva =)

Hence pri cepljenemu VEDNO ostane senca dvoma
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Da se vrnemo na temo. Trenutno na intenzivki leži le en cepljen ostali pa so necepljeni. V bolnišnični obravnavi je bilo od marca letos 73 cepljenih ter 3170 necepljenih.

"Zadnji podatki so na voljo za obdobje od 9. do 15. avgusta. Takrat je bilo z resno akutno okužbo dihal hospitaliziranih 27 necepljenih covidnih bolnikov in trije cepljeni."

Tudi "Hrvaški minister za zdravje Vili Beroš je danes sporočil, da so prejšnji mesec v hrvaških bolnišnicah zdravili 579 covidnih bolnikov, med katerimi jih kar 94 odstotkov ni bilo cepljenih."

Zdaj pa me zanima, kake podatke v resnici še rabite?


Ali kot pravi "šala". Kje najdeš na kupu 20 antivexxerjev? Na intenzivki.

jure lahko bi vedel. V korona obdobju, nisi bil enkrat v bolnišnici al kaj? Ne poznaš ljudi, ki delajo tam?
Jaz sem vsak dan v eni izmed naših bolnic, pa se bom o tem podatku pozanimal. Zanimivo pa je, da v bolnišnici srečujem svoje znance, ki so tam zaradi, po njihovo rezultata cepljenja. Tromboza, infark(45let, precej športen tip)....

Zdravstveni delavci imajo strah pred korono? Po letu in pol? Kdo se dela norca?

s1m0n ::

;-) je izjavil:



Ali je zgodba izmišljena?

Tukaj imamo transparenten dokaz:
Gospa je vrjetno cepljena in cepivo ne deluje (morala bi se samotestirat)

ali

je tako nesposobna da dela v zdravstvu in je virus prinesla domov.

V bistvu kaj imam jaz tu zraven da nisem cepljen nimam pojma. Take propagande so nesmiselne kot trditve: ker se Janez iz LJ ni namazal s kremo za sončenje, je opeklo namazanega Stipeta iz Rovinja, Ante in družina iz Splita pa je v karanteni.


Lahko ti povem kako je bilo pri nas...
Okužba je prišla iz necepljene oseben na cepljeno (rizičen stik/služba). Obe osebi sta približno iste starosti, formi... Necepljena oseba, ki je okužbo prinesla v službo je že deveti dan v postelji brez moči, energije... Cepljena na katero je ta oseba okužbo prenesla pa je po tretjem dnevu OK. No razen, da še vonj/okus nista na prvotni ravni. Ta cepljena oseba v tem času okužbe ni prenesla na nikogar drugega v družini pa čeprav se ni imela možnosti tako izolirat kot to priporoča/narekuje NIJZ (no redko kdo ima to možnost). Še podatak ta ceplena oseba je bila cepljena v januarju.
Če ne drugo je dobro, da si cepljen saj je možnost, da okužbo preneseš na koga drugega nižja. Koliko nižja ne vem, a dovolj je, da je nižja!

HappyPills ::

Podatki so javni in lahko dostopni, tako da s preverjanjem ne bo težav. Ko pa že preverjaš se pozanimaj v kakšnem % trombozo povzroči covid, kajenje, kontracepcijske tablete in cepivo. Objavi tudi tukaj rezultate da ne bo kdo rekel, da sem jih ponaredil.


Kje si obljubljena švedska? Kje Ja DR potrč?!

Kumbaja ::

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Da se vrnemo na temo. Trenutno na intenzivki leži le en cepljen ostali pa so necepljeni. V bolnišnični obravnavi je bilo od marca letos 73 cepljenih ter 3170 necepljenih.

"Zadnji podatki so na voljo za obdobje od 9. do 15. avgusta. Takrat je bilo z resno akutno okužbo dihal hospitaliziranih 27 necepljenih covidnih bolnikov in trije cepljeni."

Tudi "Hrvaški minister za zdravje Vili Beroš je danes sporočil, da so prejšnji mesec v hrvaških bolnišnicah zdravili 579 covidnih bolnikov, med katerimi jih kar 94 odstotkov ni bilo cepljenih."

Zdaj pa me zanima, kake podatke v resnici še rabite?


Ali kot pravi "šala". Kje najdeš na kupu 20 antivexxerjev? Na intenzivki.

jure lahko bi vedel. V korona obdobju, nisi bil enkrat v bolnišnici al kaj? Ne poznaš ljudi, ki delajo tam?
Jaz sem vsak dan v eni izmed naših bolnic, pa se bom o tem podatku pozanimal. Zanimivo pa je, da v bolnišnici srečujem svoje znance, ki so tam zaradi, po njihovo rezultata cepljenja. Tromboza, infark(45let, precej športen tip)....

Zdravstveni delavci imajo strah pred korono? Po letu in pol? Kdo se dela norca?


ROLF, še eden ki osebno pozna vseh XY primerov, ki so imeli hujše stranske učinke cepljenja.

BTW, četudi si vsakodnevno na psihiatrični kliniki to ne pomeni, da so tvoje zaznave kakorkoli relavantne za debato.

Conini ::

Mato989 je izjavil:

;-) je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne ljubi se mi dokazovat provaks koristnim idiotom ki bluzijo kako je eksperimentalno cepivo ok pol pa ko človek od cepiva umre ne dobi odškodnine vsaj kak milijonček.

Ne umreš zaradi cepiva, umreš zaradi "nepovezanih" razlogov, kako boš sploh dokazal da si umrl zaradi cepiva ?


Ahaaaa, saj to je glih fora... ker NE MOREŠ dokazat da si umrl od cepiva niti ne moreš hkrati 100% potrdit da od cepiva nisi umrl (meni pač te fore da ne moreš dokazat da si umrl od cepiva niso dovolj da iz tega ustvarim da NISI umrl od cepiva, samo dokazljivo ni ali pa se jim ne ljubi dalj brskat)

Bistvo je to.

Če se cepiš in čez 1 mesec umreš ne moreš 100% potrdit da ni od cepiva (pustmo b strani prometna nesreča itd)
Če se ne cepiš in čez 1 mesec umreš pa 100% veš da nisi umrl od cepiva =)

Hence pri cepljenemu VEDNO ostane senca dvoma




Antivax dumb fuck je lani govoril, da nihče ne umre od covida, samo od pridruženih bolezni.
Letos isti govorijo, da vsi umrejo od cepiva, pa nobeden od pridruženih bolezni.

Jebeš to pamet.

Slopek ::

Kumbaja je izjavil:

Slopek je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Da se vrnemo na temo. Trenutno na intenzivki leži le en cepljen ostali pa so necepljeni. V bolnišnični obravnavi je bilo od marca letos 73 cepljenih ter 3170 necepljenih.

"Zadnji podatki so na voljo za obdobje od 9. do 15. avgusta. Takrat je bilo z resno akutno okužbo dihal hospitaliziranih 27 necepljenih covidnih bolnikov in trije cepljeni."

Tudi "Hrvaški minister za zdravje Vili Beroš je danes sporočil, da so prejšnji mesec v hrvaških bolnišnicah zdravili 579 covidnih bolnikov, med katerimi jih kar 94 odstotkov ni bilo cepljenih."

Zdaj pa me zanima, kake podatke v resnici še rabite?


Ali kot pravi "šala". Kje najdeš na kupu 20 antivexxerjev? Na intenzivki.

jure lahko bi vedel. V korona obdobju, nisi bil enkrat v bolnišnici al kaj? Ne poznaš ljudi, ki delajo tam?
Jaz sem vsak dan v eni izmed naših bolnic, pa se bom o tem podatku pozanimal. Zanimivo pa je, da v bolnišnici srečujem svoje znance, ki so tam zaradi, po njihovo rezultata cepljenja. Tromboza, infark(45let, precej športen tip)....

Zdravstveni delavci imajo strah pred korono? Po letu in pol? Kdo se dela norca?


ROLF, še eden ki osebno pozna vseh XY primerov, ki so imeli hujše stranske učinke cepljenja.

BTW, četudi si vsakodnevno na psihiatrični kliniki to ne pomeni, da so tvoje zaznave kakorkoli relavantne za debato.

lahko se tolažiš, da je tako ja. Na tvojo žalost nisem. So pa spet žaljivke, ........

Govorim, da se zdravstveni delavci NE bojijo kovida. Po letu in pol dela s tem sranjem? Se hecaš?

Poznam pa osebno dosti hudih primerov po cepljenju. Zdaj a je to res zaradi cepiva se seveda ne ve, ampak ja, ljudje povejo svoje mnenje. Kaj te moti, če povem, da srečujem ljudi, ki so mladi, doživeli infark par dni after? Da imajo drugi trombozo?
Seveda smo vse to poznali že prej, tako kot gripo, ki pa je izginila.

Conini je izjavil:

Mato989 je izjavil:

;-) je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne ljubi se mi dokazovat provaks koristnim idiotom ki bluzijo kako je eksperimentalno cepivo ok pol pa ko človek od cepiva umre ne dobi odškodnine vsaj kak milijonček.

Ne umreš zaradi cepiva, umreš zaradi "nepovezanih" razlogov, kako boš sploh dokazal da si umrl zaradi cepiva ?


Ahaaaa, saj to je glih fora... ker NE MOREŠ dokazat da si umrl od cepiva niti ne moreš hkrati 100% potrdit da od cepiva nisi umrl (meni pač te fore da ne moreš dokazat da si umrl od cepiva niso dovolj da iz tega ustvarim da NISI umrl od cepiva, samo dokazljivo ni ali pa se jim ne ljubi dalj brskat)

Bistvo je to.

Če se cepiš in čez 1 mesec umreš ne moreš 100% potrdit da ni od cepiva (pustmo b strani prometna nesreča itd)
Če se ne cepiš in čez 1 mesec umreš pa 100% veš da nisi umrl od cepiva =)

Hence pri cepljenemu VEDNO ostane senca dvoma




Antivax dumb fuck je lani govoril, da nihče ne umre od covida, samo od pridruženih bolezni.
Letos isti govorijo, da vsi umrejo od cepiva, pa nobeden od pridruženih bolezni.

Jebeš to pamet.

pa bodi ti tolk pameten in imej zdaj isti kriterij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Kumbaja ::

ja ja, normalno, anekdotni primeri so več vredni od vseh statistih in študij. Antivax logika.

Slopek ::

Kumbaja je izjavil:

ja ja, normalno, anekdotni primeri so več vredni od vseh statistih in študij. Antivax logika.

anekdote, ki jih zbiram VSAK dan.
Zame vredno več kot vsake poročile.

HappyPills ::

Isti ki so pol leta nazaj govorili dol z maskam in dol z vsemi preventivami. Te isti danes govorijo, da se cepljeni tega ne držijo. Eni celo pozivajo da je treba maske nosit da se zaščitijo pred cepljenimi,
Aja to so tudi isti, ki so pol leta nazaj kričali da je na PCR palčkah čip pa neke rakotvorne zadeve pa strup pa virus in se danes raje štokajo dnevno s temi smrtonosnimi palčkami kot da se cepijo.

Sej vrjamem, da bo kmalu nekaj prišlo, da se bodo raje cepili kot pa npr umivali roke ko grejo srat. Še malo pa bo krog sklenjen.

Slopek ::

HappyPills je izjavil:

Isti ki so pol leta nazaj govorili dol z maskam in dol z vsemi preventivami. Te isti danes govorijo, da se cepljeni tega ne držijo. Eni celo pozivajo da je treba maske nosit da se zaščitijo pred cepljenimi,
Aja to so tudi isti, ki so pol leta nazaj kričali da je na PCR palčkah čip pa neke rakotvorne zadeve pa strup pa virus in se danes raje štokajo dnevno s temi smrtonosnimi palčkami kot da se cepijo.

Sej vrjamem, da bo kmalu nekaj prišlo, da se bodo raje cepili kot pa npr umivali roke ko grejo srat. Še malo pa bo krog sklenjen.

mi smo bili vedno proti, pa smo jih nosili, da nismo kazni plačali.
Vi jih pa nosite zaradi preprečevanja okužbe, torej je jasno kaj vam je storiti.

Massacra ::

HappyPills je izjavil:

Da se vrnemo na temo. Trenutno na intenzivki leži le en cepljen ostali pa so necepljeni. V bolnišnični obravnavi je bilo od marca letos 73 cepljenih ter 3170 necepljenih.

"Zadnji podatki so na voljo za obdobje od 9. do 15. avgusta. Takrat je bilo z resno akutno okužbo dihal hospitaliziranih 27 necepljenih covidnih bolnikov in trije cepljeni."

"Od marca do začetka avgusta smo zabeležili 70.000 okužb med necepljenimi in dobrih 1000 med cepljenimi."

Tudi "Hrvaški minister za zdravje Vili Beroš je danes sporočil, da so prejšnji mesec v hrvaških bolnišnicah zdravili 579 covidnih bolnikov, med katerimi jih kar 94 odstotkov ni bilo cepljenih."

Zdaj pa me zanima, kake podatke v resnici še rabite?


Ali kot pravi "šala". Kje najdeš na kupu 20 antivexxerjev? Na intenzivki.


Slovenski podatki so torej fenomen svetovnih razzsežnosti! :)) Kdo bo temu podatku verjel ob dejstvu, da je delte že 98%+?

1. Ontario (14mio prebivalcev), 24.8.2021, hospitalizirani
Necepljeni 116
Delno cepljeni 13
Polno cepljeni 27
(cca.25%)

2. Massachusetts reports 1,459 new COVID cases; Hospitalizations at about 70% unvaccinated.

(o Izraelu niti ne bom pisal)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()
««
41 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49374877 (62570) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224879 (203964) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620492 (16685) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477443 (58945) BigWhale

Več podobnih tem