» »

Odgovornost za stranske učinke cepljenja

Odgovornost za stranske učinke cepljenja

««
10 / 10
»
»»

multivac ::

Kako obstaja? Pa če so mi rekli covidianci, da je to zgolj teorija zarote in moja domišljija!?

https://www.unmultimedia.org/s/photo/de...

Tej na sliki niso resnični. Pomojem nekdo trola in je fotošopal nekega plešavca v sliko ZN.
Agenda 2030? 4chan troll post.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

XyNOBvxWVJ ::

Multivac, dal bi jim link, kot sem ga jaz tebi, potreboval sem 15 sekund, tebi je bilo, verjetno, preveč zahtevno, razumem. Ampak 50 letni obstoj organizacije še ne pomeni, da bodo izvedli aktivnosti, glede katerih tako histeriziraš - Veliki reset 2030, kjer boš, eden od redkih covid-ne-depopuliranih, pač zasužnjen in ostal brez vsega. Če pa imaš prav, vam bomo pač osle kazali s pokopališča, če ste izbrali bolj bolečo pot.

Ker se radi posmehujete, se ne morem zanesti na vašo presojo, zato moram pisati bolj eksaktno, sicer to ni moj zasebni stil, ampak da se pač izognemo nesporazumom v prihodnje.

Saj bom opustil besede zveze z vezaji, ker vidim, da je cel žur nastal iz tega, recimo, anti-pct-fašizem.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Woot.
Od vseh vaxxerjev si mi ti najbolj prisrčen. Ostani z nami prosim. Od zmista in coninija se mi že bruha. Ti si svež veter v mojih jadrih. (no homo)
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

XyNOBvxWVJ ::

multivac je izjavil:

Woot.
Od vseh vaxxerjev si mi ti najbolj prisrčen. Ostani z nami prosim. Od zmista in coninija se mi že bruha. Ti si svež veter v mojih jadrih. (no homo)

Ne morem ostati, niti, če bi želel, imam veliko dela, covid je sicer prinesel nekaj upada v prihodkih, sedaj so narastli za 60% glede predokoronskih časov. Zmist je res bolj direkten človek, mene pa so delovne obveznosti preoblikovale v bolj mehko izražajočega, zato pa s toliko večijimi rezultati. Saj vem, nepojmljiva zadeva na slo-tech.com.

Edino, kar me moti sedaj, so komarji.

Zgodovina sprememb…

zmist ::

multivac je izjavil:

hator je izjavil:

Znan antivaxer odvetnik je zaradi COVIDA pristal na ventilatorju.
https://www.newsweek.com/anti-vaccinati...

"Le čevlje naj sodi kopitar."


Grozno. Vaxxerji, hitro v klet, jaz pa po cepivo.
Saj razumeš, da za vsakega takega imamo mi dva cepljena, ki sta umrla od cepiva?

Dragi SDSovski laznjivec in propagandist, podaj vir. In to ne vir na naslednji fake news iz katerega si se ucil ampak uraden. In tak, kjer ti ni zatajila matematika, kot je v navadi.

Slopek ::

Dej Zmist spokaj se. Kaj zmerjaš ljudi in mešaš našo gnilo politiko v to? Če pogledaš širše, mogoče spregledaš.
Pa daj ti podaj kar "fake" vir, kjer me folk opozarja na kovid bolezen. Ne boš ga zlahka našel. Vse gre prek posrednika, po tvoje zaupanja vredno MsM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

zmist ::

Slopek je izjavil:

Dej Zmist spokaj se. Kaj zmerjaš ljudi in mešaš našo gnilo politiko v to?


Ker gledam kdo ima koristi od vasih lazi. Od tega, ce se cepite... bolj JJa k*. Vseeno mu je. Ce pa dobimo konkretno epidemijo ima "izredne razmere", v katerih se odlicno znajde. In, ki jih ves cas proba ustvariti, korona pa je odlicen izgovor. In res cudno, da so SDSovci skrajno zagreti za sirjenje antivax lazi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

zmist ::

Mimogrede vsem prislekom, skeptikom itd., nasvet za ohranit trezno glavo:

Ce antivax:
- ne poda uradnega linka na svojo trditev, je trditev laz.
- poda link na balkansko stran ali cudne domene (recimo logicno.com) je trditev zagotovo laz, in tudi link kaze na fake news.
- citira karkoli, je zelo verjetno laz ali vzeto iz konteksta. Vneses tekst v iskalnik in ugotovis od kod izvira (preskocis vse rezultate, ki so na cudnih domenah)
- poda sliko namesto linka, je trditev zagotovo laz. Podana je kot slika, da je tezje preveriti.
- poda uraden link, je trditev zelo verjetno se vedno laz. Obisces link, ga preberes in razmislis ali ni bil zanalasc ali zgolj neumnost antivaxa napacno interpretiran.

Treba se je zavedati, da so antivaxerji precej podla bitja (dostikrat tudi SDSovci - recimo multivac), ki imajo na forumu po vec usernamov, da ustvarjajo obcutek, da je antivaxerjev vec kot jih je. Ni jih. Pac nekaj marginalcev, ki zastrasujejo celotno populacijo z lazmi in zavajanji.

Sicer bi bilo fino, ce bi se zgornjih navodil drzali tudi antivaxerji in ne sirili nebuloze, ki jih niti prebrali niso, po internetu, ampak se je treba zavedati, da gre za manj inteligentne osebke, za katere je tematika prezakomplicirana, radi pa bi se cutili pomembne. In potem vsako zadevo zagrabijo in pastajo ("kao", lej kako sem pameten) vsepovsod, ne glede kaksna neumnost je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Slopek ::

Ok šefe. Grem lahko na stranišče?
Ob vsem tem gnoju, moram, pa čeprav nerad.

Pa v tem pravilniku ne moreš brez žaljenja-spet.
Sploh ni dvoma kdo je podel, ti blaznež.
Multivac nima več računov, si je pa omislil novega. Kaj te to boli? Ne sme? Sem v tvojem pravilniku kaj spregledal?
Popravi to, šefe, popravi, da bomo vedeli kaj lahko in kaj ne. Ti samo povej, pa gnoja dodaj. Bo takoj bolje. Pa okrepljene črke še podčrtaj, da bo bolj vidno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

zmist ::

Slopek je izjavil:

Ok šefe. Grem lahko na stranišče?
Ob vsem tem gnoju, moram, pa čeprav nerad.

Pa v tem pravilniku ne moreš brez žaljenja-spet.
Sploh ni dvoma kdo je podel, ti blaznež.
Multivac nima več računov, si je pa omislil novega. Kaj te to boli? Ne sme? Sem v tvojem pravilniku kaj spregledal?
Popravi to, šefe, popravi, da bomo vedeli kaj lahko in kaj ne. Ti samo povej, pa gnoja dodaj. Bo takoj bolje. Pa okrepljene črke še podčrtaj, da bo bolj vidno.


Si ivermectin jedel, pa moras trakuljo izlociti. Le pojdi.

Ti se samo lepo drzi zgoraj napisanega (bom ponovil na vsak vas bullshit; v vseh temah) pa se bova super razumela. Verjamem pa, da precej omejuje uporabnost tvoje zbirke lazi in zavajanj, mar ne multivac?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Vetrpiha ::

multivac je izjavil:

Saj te nisem prosil, da prebereš celo. Samo poglej slikco notri. Ti pove dovolj o tem kar si spraševal.

Joj, vzgojiteljica, Flancek noce mojih plelepih slikic gledat bwee bwee.
Tam je lepa clta, pa se ena clta, Flancek pa plavi da sem fižol.

Slopek ::

zmist je izjavil:

Slopek je izjavil:

Ok šefe. Grem lahko na stranišče?
Ob vsem tem gnoju, moram, pa čeprav nerad.

Pa v tem pravilniku ne moreš brez žaljenja-spet.
Sploh ni dvoma kdo je podel, ti blaznež.
Multivac nima več računov, si je pa omislil novega. Kaj te to boli? Ne sme? Sem v tvojem pravilniku kaj spregledal?
Popravi to, šefe, popravi, da bomo vedeli kaj lahko in kaj ne. Ti samo povej, pa gnoja dodaj. Bo takoj bolje. Pa okrepljene črke še podčrtaj, da bo bolj vidno.


Si ivermectin jedel, pa moras trakuljo izlociti. Le pojdi.

Ti se samo lepo drzi zgoraj napisanega (bom ponovil na vsak vas bullshit; v vseh temah) pa se bova super razumela. Verjamem pa, da precej omejuje uporabnost tvoje zbirke lazi in zavajanj, mar ne multivac?

Multivac? Kaj ima on z mano?
Si na tripu?

multivac ::

Zmist/tovariš Pfizer je kar zašel zadnje čase. Zgleda, da je bilo preveč zanjga.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

https://www.24ur.com/novice/korona/potr...

Razmere se poslabšujejo tudi v bolnišnicah. Danes je hospitaliziranih 117 bolnikov, 95 bolnikov zdravijo na navadnih oddelkih (v četrtek 87), 22 jih je na intenzivni (v četrtek 18).

Med hospitaliziranimi je 107 necepljenih (92 odstotkov), med bolniki na intenzivni negi pa 20 necepljenih (91 odstotkov), je sporočila vlada RS.


Boste videli, da se bodo te številke izkazale za lažne.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmist ::

Slopek je izjavil:


Multivac? Kaj ima on z mano?
Si na tripu?


Prilagajam se vasemu nacinu debate in nikakor ne morem razumeti, zakaj vam to kar naenkrat ni vsec, ko pa na tak nacin komunicirate sami.

multivac ::

"Številke so trenutno precej slabše od lanskega avgusta. Lani avgusta smo imeli dovzetno populacijo in nismo imeli cepiva. Zdaj imamo pol države precepljene, a so številke kljub temu slabše. Različica delta je spremenila pravila igre," je dejal član svetovalne skupine za cepiva pri Ameriški agenciji za hrano in zdravila (FDA) Paul Offit.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Vam napovedujem. Nekje pred sezono bodo rekli, da je delta naredila štalo in zato videvamo vedno več cepljenih v bolnicah kot necepljenih.
Pospinali bodo odgovornost stran od neuporabnih cepiv na delto. Ter ko bo administriran tretji booster, bodo cifre poleti spet začele malo padati in slavili zmago cepiva.

Nisem pa prepričan kako bodo vštulili še vse ostale boosterje.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmist ::

multivac je izjavil:

"Številke so trenutno precej slabše od lanskega avgusta. Lani avgusta smo imeli dovzetno populacijo in nismo imeli cepiva. Zdaj imamo pol države precepljene, a so številke kljub temu slabše. Različica delta je spremenila pravila igre," je dejal član svetovalne skupine za cepiva pri Ameriški agenciji za hrano in zdravila (FDA) Paul Offit.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Vam napovedujem. Nekje pred sezono bodo rekli, da je delta naredila štalo in zato videvamo vedno več cepljenih v bolnicah kot necepljenih.
Pospinali bodo odgovornost stran od neuporabnih cepiv na delto. Ter ko bo administriran tretji booster, bodo cifre poleti spet začele malo padati in slavili zmago cepiva.

Nisem pa prepričan kako bodo vštulili še vse ostale boosterje.


No vidis to je pa vredu, da nam zaupas nove informacije iz SDSovega staba.

CoolBits ::

Še eno mnenje o NEodgovornosti.

multivac ::



Japonsk apogledala podatke in videla, da ivermectin deluje. Vrjetno ga bo začela talati prebivalcem.

Epidemije je konec fantje. Imamo prekužene, imamo preceljene(kao naj bi delovalo), imamo neuradna in uradna zdravila, bi morali imeti visoke kapacitete zdravstva.

Skratka epidemije je konec. Če je ni, je to krivda tistih zgoraj na oblasti in vas vaxxerčkov, ki jo podpirate.
Smrti od covida bi morale biti od tega poletja dlje...nemerljive.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

c3p0 ::

Čakamo na prvega vaxiča, da naredi primerjavo s konjem in veterinarskimi zdravili.

Japonska? Pa niso ti po razvitosti nekje na ravni Konga?

multivac ::

@c3p0
Kolikor vem, na japonskem še niso niti izumili kolesa. Tko da je vrjetno še nižje od konga.




Pa še nekaj za tiste samomorilne bedake, ki cepijo svoje otroke.
Članek iz leta 2019, torej pred korono histerijo in opravičevanje vseh možnih stranskih učinkov, ki jih povzročajo cepiva:


The good news is that about two-thirds of the children, with the right medical management, will have a complete recovery.

If untreated, only 10 percent to 20 percent will have recovery on their own, and 80 percent will develop chronic heart disease. For most children, recovery usually occurs within two to three months from the onset of the illness.

Of the remaining one-third who are treated, 10 percent to 20 percent will improve but have chronic residual heart problems called "dilated cardiomyopathy."

This is a condition where the heart has become enlarged and may have diminished function or residual heart failure. In this case, the child will need long-term follow-up by a cardiologist. Sometimes these children will develop progressive heart failure and need a heart transplant.

Other children may be at risk for having heart rhythm problems. These can often be treated with medicine.

The population that is at the highest risk for serious disease is newborns. The mortality rate is as high as 50 percent to 70 percent. When this is the case, there is a high risk of sudden death and some children may need a heart transplant urgently. This severity of disease is rare and therefore represents a very small number of children.

https://www.cincinnatichildrens.org/hea...

Starši ki ste cepili svoje mlade, ste jih izpostavili dvomestnim procentualnim številkam kroničnih bolezni, smrti ipd.
Za virus, ki jim tako ali drugače nič ne more oz. jih ne spravi v hudo obliko, kar naj bi cepiva preprečevala.

Molite boga, da imate več sreče kot pameti in, da vaš otrok ne bo čez par let imel kronično oslabljeno srce.
Res ste norci povsem zasluženi za darvinovo nagrado.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

BlaY0 ::

Lahko bi naredili preskus... ne cepimo več, teh 200.000 nad 65, ki še niso cepljeni, nalašč okužimo (saj prebolevanje je itak kar se čredne imunosti tiče najboljša rešitev), pripravimo ivermektin in gledamo kako se bolnišnice ne polnijo. Na koncu preštejemo tistih 13 mrtvih in je zadeva ad acta. Al pa dajmo jih samo 50.000 za začetek. Antivaxxerji roke gor.

multivac je izjavil:


Molite boga, da imate več sreče kot pameti in, da vaš otrok ne bo čez par let imel kronično oslabljeno srce.
Res ste norci povsem zasluženi za darvinovo nagrado.

Molijo tisti, ki verujejo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Mato989 ::

BlaY0 je izjavil:

Lahko bi naredili preskus... ne cepimo več, teh 200.000 nad 65, ki še niso cepljeni, nalašč okužimo (saj prebolevanje je itak kar se čredne imunosti tiče najboljša rešitev), pripravimo ivermektin in gledamo kako se bolnišnice ne polnijo. Na koncu preštejemo tistih 13 mrtvih in je zadeva ad acta. Al pa dajmo jih samo 50.000 za začetek. Antivaxxerji roke gor.

multivac je izjavil:


Molite boga, da imate več sreče kot pameti in, da vaš otrok ne bo čez par let imel kronično oslabljeno srce.
Res ste norci povsem zasluženi za darvinovo nagrado.

Molijo tisti, ki verujejo...



Tako je, in grem stavit da po tem prekuževanju ne bo več preseženih smrti ampak jih bo manj naslednja leta =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

multivac ::

BlaY0 je izjavil:

Lahko bi naredili preskus... ne cepimo več, teh 200.000 nad 65, ki še niso cepljeni, nalašč okužimo (saj prebolevanje je itak kar se čredne imunosti tiče najboljša rešitev), pripravimo ivermektin in gledamo kako se bolnišnice ne polnijo. Na koncu preštejemo tistih 13 mrtvih in je zadeva ad acta. Al pa dajmo jih samo 50.000 za začetek. Antivaxxerji roke gor.


Ne vem zakaj imaš tako fašistično metodo, da bi namerno okuževal. Dovolj je, da pogledaš države, kjer ga uporabljajo. Tam se nič ne dogaja glede virusa.
Sedaj ko dobimo še uradna zdravila pa je zadeva končana, se strinjam. Vi pa si vbrizgavajte v telo karkoli želite za kolikor časa želite.

BlaY0 je izjavil:


Molijo tisti, ki verujejo...


Covidianci ste verniki, kultisti. Vrjamete, da je zaradi gripe potrebno demolirati kompletno družbo in uvesti distopijo, kjer cepljene babe sprašujejo kako preverit svoj PCT status, da ne bi ostali pred vrati slaščičarne.

To je vaša prihodnost. In če ti še ni dovolj posmehovanja iz tebe, imam še pripravljeno.


Kdo je že bil tisti, ki se je javno posmehoval od "teoretikov zarot" in koncentracijskih kampih? Okapi?

https://www.queenslandcountrylife.com.a...

Ground has broken on a dedicated regional quarantine facility at the Wellcamp precinct west of Toowoomba, with the expectation that the first phase of the hub will be operational by the end of the year.


Definitivno niso koncentracijska taborišča. Avstralske oblasti glede na videno zadnje čase, zagotovo niso tako brutalne, da bi zapirale ljudi v kampe.
Nikakor.

Upam, da razumete...to nas to ali drugo leto čaka, če se ne upremo. Če boste še naprej preverjali vaše PCT sranje.
Začnite vrjeti tem našim teorijam, ker "shit is getting real".

Skratka v AUS imamo že dve napovedani koncentracijski taborišči, ki se gradijo.
Vrjetno bo vsaka regija tam vzpostavila kmalu svoja.

Z naslednjim letom pa bodo vrjetno začeli govoriti tudi pri nas, da je potrebno imeti karantenska taborišča za primere novega vala lambde al neki.

Če bi povlekli nekega rusa iz 1935 v nas čas, bi rekel: "Da se počuti kot doma" :D
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

"This is going to be a great economic boost for Toowoomba, it will create a lot of local employment, our local producers, just by the fact that we have to produce 3000 meals a day, will really benefit from this.

"And it will help get Queensland out of COVID and on the road to economic recovery, which we desperately need."


:)):))

Great econimic boost od ljudi zaprtih v kampe proti svoji volji.


Vaxxerji, dajte vsaj rečt, da ste proti kampom. Ne vrjamem, da ste vsi taki sociopati, da to podpirate.

Zmisti, coniniji, jureti itd. itak da podpirajo, podli sociopati kot so.

Darkolord?
Imagodei?
Okapi?

Vi tudi?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

c3p0 ::

CoolBits je izjavil:

Tega je ogromno, odgovarjal bo pa kdo že?



Žalostno. Na nagrobnik ji lahko napišejo "I trusted science".

Naš primer je tudi za par minut umrl 3 tedne po 1. dozi AZ. Nihče od belih halj ni pomislil na krivdo cepiva kljub omembi, niti ni tako uradno zavedeno. Teh primerov zna biti precej.

multivac ::

Ogromno jih je, tudi jaz jih sedaj srečujem med ljudmi. Niso vsi iste resnosti. Amapk nekateri imajo kar probleme, ki jih doktorji ne vedo kako pozdravit.

Mogoče pa bo v tistih kampih kaka klinika, kjer bodo eksperimentirali za morebitne rešitve težav cepljenih na "fronti".
:))
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

c3p0 ::

kopriwa je izjavil:

Jaz boosterja ne vzamem dokler multivaca in podobne ne stolčejo s pendreki. Kaco mora dati intervju in izreči znan rek: "Dovolj je bilo. Antivaksi, jutri boste dobili po pički, vsi skupaj".


Še en, ki bi se moral roditi v 30's Deutschland, da bi živel na polno. Ta svet ni zate, čeprav luč na koncu tunela vedno bolj močno sveti. Keep hope!

multivac ::

Res je. Koliko lažje bi bilo kopriwi pod Hičotom. Nobenih zateženih demokratov in liberalcev. Nezaželjeni hitro pobrisani. Država skrbi za totalno varnost. Čudovito.



Šalo malo na stran.
Jebem jim mater ej. Že 2x v niti 100 letih nas bo elita spet masovno strpala v kampe.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

https://english.kyodonews.net/news/2021...

Svaka čast japoncem. Odkrili so za eno slovenijo doz kontaminiranega Moderninega cepiva.
Opažam, da so japonci že od vsega začetka bili dokaj hladnokrvni in odtujeni do plandemije. Niso se pretirano sekirali.

Ampak glede na njihovo zadolženost jih je vrjetno zadnje mesece začel IMF stiskat, da uvedejo ukrepe po priporočilih WHOja.
Upam, da se njihova oblast vseeno upre. WHO je v delni lasti CCP, njihovega velikega sovražnika, upam, da so bolj pametni od nas, kjer vbrizgavamo 12 letnike.

Prekleto kakšen clusterfuck so naredili tej vaxx drončki.

Fantje in punce vaxxerčki, vidim, da zaupate lobistom na vrhu naših regulatornih agencij, da vam servirajo frišne, nekontaminirane doze vaše nujno potrebne življenjske mRNA tekočine.

Vprašanje koliko kontaminiranega sranja so vbrizgali v vas s temi na hitro sproduciranimi ampulami. :))
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

Dragi vaxx drončki, poglejte kdo potrjuje vaša cepiva:

Woodcock's appointment, however, is a potential land mine for the new administration. The possibility she could be nominated as the permanent commissioner has sparked a firestorm among anti-opioid advocacy groups and victims of the opioid crisis. They charge that she was a central figure responsible for the FDA's failure over a quarter-century to adequately control the opioid epidemic.

Dr. Andrew Kolodny, a senior scientist and medical director of Brandeis' Opioid Policy Research Collaborative, told me, "It's no exaggeration to say that she presided over the worst medical regulatory failure in U.S. history."


https://eu.usatoday.com/story/opinion/2...



"The FDA's approval of this vaccine is a milestone as we continue to battle the COVID-19 pandemic," acting FDA Commissioner Janet Woodcock said in a statement.


https://www.theverge.com/2021/8/23/2261...


Kaj pravite vaxxerčki? A sploh je kakšna količina dejstev, ki bi vas prepričala, da ste bili nategnjeni? Ali je ponos prevelik, da bi priznali napako pri vbrizgavanju slabo raziskanih genskih terapij za virus podoben gripi, ki statistično vam ne bi moral nič, če ste pod 50 let (realno pa vsaj do 70 let)?

Ampak zarote pa nikakor ni.
Vse glavne zahodne agencije imajo nastavljenčke gor in so potrdile skoraj istočasno povsem novel cepiva izven vseh rednih praks.

Ni zarote fantje in punce. Zgolj res enormno naključje.

Sedaj razumete, za kaj masovno depopulacijo čez par let nisem še vzel dol z mize.
S takim skorumpiranim sistemom je to skoraj trivialno izvesti, zgolj moraš poskrbeti, da ne gredo vsi naenkrat in imet dober alibi...torej sev delta ali lambda oz. covid-23.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Conini ::

multivac je izjavil:

Saj te nisem prosil, da prebereš celo. Samo poglej slikco notri. Ti pove dovolj o tem kar si spraševal.


Verjamem, da samo slikce gledaš, tekst je zate tako ali tako prezahteven.

multivac je izjavil:

Iz dneva v dan je bolj jasno, da je to zarota. Dokaj štorasta in puščajoča zarota, ampak zarota.


HAHAHA

multivac je izjavil:

No fantje in punce. Da ne govorim kar na pamet:


https://megafon.si/slovenija/lokalno/na...
Nova jeseniška bolnica naj bi bila okoli 300 miljonov.

Kapacitete:

https://www.dnevnik.si/1042954766/lokal...
Bolnišnica bi razpolagala s 600 posteljami.


Piše sicer, da bi zahtevala 900 zaposlenih. Kar se sicer strinjam. Vendar govorimo o splošni bolnišnici, ne specializirani.
Rabiš številne doktorje, posebno usposobljene asistente za različne oddelke, sestre, serviserje itd.

Večino tega v specializirani covid bolnišnici ne rabiš.
Rabiš nekaj dobro specializiranih doktorjev, nekaj visoko kvalificiranih sester in kup negovalnega osebja, ki skrbi za nepokretne bolnike.
Od oka rečem 200-300 ljudi.

Visoko kvalificiran kader dobimo s šnelkurzem študentov zandjih letnikov faksa+nekaj uvoza.
Negovalne pa iz splošne populacije.

Imeli smo 1 leto in pol časa. Vojaški rok je pol leta. Torej imamo skoraj tri standardne vojaške roke, da izobrazimo dovolj kadra + sedaj imamo še zdravila in poznamo napadalca.


Katero pezde se bo prvo javilo z izjavo, da to ni mogoče izvesti?

Naj me kdo popravi, ampak najzahtevnejši del covid bolnika je intubacija in priklop na naprave.
Tu ne govorimo o zapletenih operacijah, ampak talanje kisika ležečim, doziranje zdravil, menjavanje posteljnine itd.

Naštimat regulator kisika zna vsak varilec s srednjo šolo. Leto dni treniran srednješolec ne bo sposoben naštimati regulatorja kisika za nekega pacienta?
Ne vrjamem.


Kdo si že ti, da lahko o tem karkoli presojaš? Kakšne so tvoje kvalifikacije, da lahko o tem presojaš??
Bolnica laufa 24/7/365, pa en del jih je vedno na bolniški.

multivac je izjavil:


Jz ne zmerjam ljudi, ki so se cepili. Nikjer se nisem smejal ahacu, da je skoraj postal invalid. Ali piratu, ki bi mu morali rezati nogo, če ne bi malo bolj pozoren. No ajde, piratu se smejem, ampak ne zaradi strdka, ampak ker je debilen trol.
Napovedujem zdravstvene težave? Ja. Ker ljudje imajo zdravstvene težave po cepljenju, cepljenje pa se je šele začelo.
Napovedujem tudi nekakšno "depopulacijo" ker podatki tega ne izključujejo oz. lahko bi hipotetizirali, da jo celo podpirajo.
Nisem odkrito sovražen. Zgolj na kurac mi gre pct-fašizem, kot lahko vidiš in vse ostalo povezano z plandemijo, ki nam uničuje življenje. prihodke, možnosti itd.
Če bi bila pandemija zgolj...cepi naj se kdor želi in to je to...najbrž ne bi bil tu gor. Vsaj ne v taki obliki. Ker pa uničujete družbo, nekaj moram povedati ane?
Najboljše da stojim ob strani in gledam kako bomo padli v distopijo?


Ti si zmešan sociopat. To je tvoj problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Conini ::

multivac je izjavil:

"This is going to be a great economic boost for Toowoomba, it will create a lot of local employment, our local producers, just by the fact that we have to produce 3000 meals a day, will really benefit from this.

"And it will help get Queensland out of COVID and on the road to economic recovery, which we desperately need."


:)):))

Great econimic boost od ljudi zaprtih v kampe proti svoji volji.


Vaxxerji, dajte vsaj rečt, da ste proti kampom. Ne vrjamem, da ste vsi taki sociopati, da to podpirate.

Zmisti, coniniji, jureti itd. itak da podpirajo, podli sociopati kot so.

Darkolord?
Imagodei?
Okapi?

Vi tudi?


Hudo si bolan, revež.
Kaj to enega gnoja sproduciraš v parih urah, prav neverjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Pac-Man ::

30-letnik v ZDA, ki je še julija organiziral anti-mask freedumb shod, je trenutno ventiliran, na smrtni postelji, z uničenimi pljuči. Ko je fasal koronco se je najprej samozdravil z raznimi alter arcnijami.

https://www.reddit.com/r/HermanCainAwar...


https://eu.gosanangelo.com/story/news/2...

Since Aug. 8, the 30-year-old father of three (soon to be four), has laid unconscious, heavily sedated in an intensive care unit at Shannon Hospital. A mechanical ventilator pumps fresh oxygen into his lungs, which have been crippled by the virus.
...
On July 4, 2020, Caleb helped organize "The Freedom Rally." A flyer for the event called it a peaceful protest by people “sick of the government being in control of our lives.” Signs carried by protesters that day criticized the wearing of masks, business closures, the science behind COVID-19, and liberal media.
...
In addition to the rally, Caleb organized "The San Angelo Freedom Defenders," a group "to educate and empower citizens to make informed choices concerning local, statewide, and national policy and to encourage them to actively participate in their duty to secure God-given and constitutionally protected rights," as stated on the group's Facebook page.
...
On July 26, Jessica said her husband began experiencing symptoms of the coronavirus: shortness of breath, high fever, and a dry cough. Those symptoms became worse the following day.
...
At first, Caleb refused to get tested for COVID-19, or go to the hospital.
"He was so hard-headed," Jessica said. "He didn't want to see a doctor, because he didn't want to be part of the statistics with COVID tests."
Caleb instead began taking tablets of Ivermectin, high doses of Vitamin C, zinc aspirin, and an inhaler. By July 30, however, Caleb was taken by a relative to the emergency room at Shannon Medical Center.


https://www.gofundme.com/f/wallace-hous...

How you like them side effects?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Conini ::

multivac je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/potr...

Razmere se poslabšujejo tudi v bolnišnicah. Danes je hospitaliziranih 117 bolnikov, 95 bolnikov zdravijo na navadnih oddelkih (v četrtek 87), 22 jih je na intenzivni (v četrtek 18).

Med hospitaliziranimi je 107 necepljenih (92 odstotkov), med bolniki na intenzivni negi pa 20 necepljenih (91 odstotkov), je sporočila vlada RS.


Boste videli, da se bodo te številke izkazale za lažne.


Skratka, informacija, ki te nabije na kurac in postavi 99% tvojega gnoja, ki si ga na tem forumu postal, na laž. Kako interesantno, kako greš vnaprej napadat to, ker dobro veš, da je napad najboljša obramba. Pač preračunljivi sociopat in psihopat.

Sicer pa, kako si to predstavljaš, da bomo mi to videli, da je to laž?
Daj mal razširi to blodnjo. Res me zanima, kako so se lahko tako hudo zmotili pri tako majhnem vzorcu.

Slopek ::

Hospitalizacija je zahtevana že pri enakih simptomih kot jih ima vsak pri "navadni" gripi, ampak kje so že ti časi?
En hospitaliziran več, bi moral biti med cepljenim. Ministrica ima
pač poseben status.

gus5 ::

multivac je izjavil:

gus5 je izjavil:

Sterilizacija se lahko nanaša kvečjemu na mikrobe (drobnoživke), ne na viruse. Nobeno cepivo ne uniči SARS-CoV-2 in tudi ne vektorjev s spike proteini & mRNA v cepivih, inaktivnih SARS-CoV-2 ali plazmidov.
Semantika. Nisem interesiran.
Te ne zanima, ker ne znaš odgovoriti na vprašanji:
- katera cepiva jačajo virus SARS-CoV-2; tista z mRNA, z vektorji, z inaktivnimi SARS-CoV-2 virusi, z plazmidi?
- kdo je opravil te študije, kje so dostopne?

Niti povezav do študij ne znaš več prilepiti? :))

multivac je izjavil:

Kako ve, kaj bo? Bere iz kristalne krogle? Ja, virusi mutirajo. A na vse verzije SARS-CoV-2 s spike beljakovinami so cepiva učinkovit odgovor. Zaenkrat še niso odkrili virusa iz družine coronaviridae brez spike beljakovin. Coronaviridae brez spike proteinov sploh ni več coronaviridae.
Ne vem kako ve. Vpraši njega.
Torej ne poznaš argumentov, s katerim "znanstvenik" brani trditev, da bodo cepiva iz SARS-CoV-2 naredila super-virus? Enostavno verjameš, ker se naracija sklada s tvojo vero v teorijo zarote.

multivac je izjavil:

Če trdiš, da so spike proteini povsem irelevantni za temo pogovora, potem nimaš pojma ne o obrabnemu mehanizmih telesa in ne o načinu, kako cepiva aktivirajo imunski sistem zoper SARS-CoV-2.
Kaj točno ima to veze z našo rdečo nitjo, ki sva jo imela, ne vem...ampak ok.
Mutacija SARS-CoV-2 v super-virus nima nobene veze z imunskim sistemom človeškega organizma? Če ne prav imunski sistem organizma, kaj bo SARS-CoV-2 prisililo v mutacijo v super-virus?

Pac-Man ::

Pac-Man je izjavil:

30-letnik v ZDA, ki je še julija organiziral anti-mask freedumb shod, je trenutno ventiliran, na smrtni postelji, z uničenimi pljuči. Ko je fasal koronco se je najprej samozdravil z raznimi alter arcnijami.

https://www.reddit.com/r/HermanCainAwar...


Caleb je umrl.

https://www.rawstory.com/anti-masker-ca...
Jessica Wallace, the husband of anti-masker Caleb Wallace, announced the death of her husband on the Go Fund Me page she set up after he was intubated.
"Caleb has peacefully passed on. He will forever live in our hearts and minds," she wrote, with a heart emoji.



Družbo mu dela še Marc.

https://www.rawstory.com/anti-vaxxer-ma...

Yet another prominent conservative media voice has succumbed to coronavirus after arguing against public health measures like masks and vaccines.
WNDB radio announced on Saturday night that anti-vax radio host Marc Bernier had passed away.
...
In his last tweet, he said pro-vaccine outreach was like the Nazis after a post urging vaccination by Florida Agricultural Commissioner Nikki Fried, a Democrat.
https://twitter.com/MarcBernierShow


Can't fix stupid.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

feryz ::

Jebi ga, ko te zdravstvo priklopi, nisi daleč od luknje.
Ni zaman moj tast vpil, da bo ustrelil babo, če rešilca pokliče. In še tiste, ki bi ponj prišli. Zato je necepljen, pri 78 letih, z vsemi pridruženimi boleznimi kar jih obstaja, tudi korono predihal. Drugače bi bil že pri krtih.

Utk ::


Caleb je umrl.

Je umrl ali so ga umrli?:P

widj3098dj32 ::

Utk je izjavil:


Caleb je umrl.

Je umrl ali so ga umrli?:P

Pridruzene bolezni

zmist ::

Pac-Man je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

30-letnik v ZDA, ki je še julija organiziral anti-mask freedumb shod, je trenutno ventiliran, na smrtni postelji, z uničenimi pljuči. Ko je fasal koronco se je najprej samozdravil z raznimi alter arcnijami.

https://www.reddit.com/r/HermanCainAwar...


Caleb je umrl.

https://www.rawstory.com/anti-masker-ca...
Jessica Wallace, the husband of anti-masker Caleb Wallace, announced the death of her husband on the Go Fund Me page she set up after he was intubated.
"Caleb has peacefully passed on. He will forever live in our hearts and minds," she wrote, with a heart emoji.



Družbo mu dela še Marc.

https://www.rawstory.com/anti-vaxxer-ma...

Yet another prominent conservative media voice has succumbed to coronavirus after arguing against public health measures like masks and vaccines.
WNDB radio announced on Saturday night that anti-vax radio host Marc Bernier had passed away.
...
In his last tweet, he said pro-vaccine outreach was like the Nazis after a post urging vaccination by Florida Agricultural Commissioner Nikki Fried, a Democrat.
https://twitter.com/MarcBernierShow


Can't fix stupid.


No, lahko pa idioti izumrejo. Saj to pa tudi ni tako slabo.

Anti-vaxxer sheriff, 33, is killed by COVID weeks after posting 'I have an immune system' and joking about shots making 'appendages' grow out of people's heads

(ima imunski sistem, kateri idiot je ze to trdil tule?)
https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

Who Was Olivia Guidry? Anti-Vaxxer Nurse Dies Days After Saying COVID-19 Vaccine Tests Were Fake

https://www.ibtimes.sg/who-was-olivia-g...

AN anti-vaxxer activist who founded Learn the Risk has been found dead by her nine-year-old son.

https://www.thesun.co.uk/news/13429512/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

LightBit ::

Depopulacija pač.

zmist ::

LightBit je izjavil:

Depopulacija pač.


Deidiotizacija...
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biden je družbena omrežja obtožil "ubijanja ljudi" (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
15222301 (13990) joze67

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224226 (203311) Conini

Več podobnih tem