» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
38 / 57
»»

kriptobog ::

TheBlueOne je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?


Zakaj je potem vecina tem antivax in prakticno nobena provax? Zakaj antivax ponujate brainfarte in linke na bizarne strani in pricakujete esejske razlage? Mi ni jasno zakaj hrepenite po spoonfedanju nekih osnovnih znanj kakor recimo moznost, da virusi mutirajo in kaj to s sabo potegne.


To vprašaj tiste, ki to delajo. Jaz sem zadevo prebolel skoraj nevede in ne vidim razloga zakaj bi se cepil, če itak nisem v rizični skupini. Če bi se počutil ogroženega ali pa, če bi bil virus nevarnejši bi se pa pač cepil.

49106 ::

TheBlueOne je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?


Zakaj je potem vecina tem antivax in prakticno nobena provax? Zakaj antivax ponujate brainfarte in linke na bizarne strani in pricakujete esejske razlage? Mi ni jasno zakaj hrepenite po spoonfedanju nekih osnovnih znanj kakor recimo moznost, da virusi mutirajo in kaj to s sabo potegne.


Ker silite in omejujete necepljene. Razen v cerkvi, tam so drugačna pravila, ane SDSovec.

TheBlueOne ::

kriptobog je izjavil:



To vprašaj tiste, ki to delajo. Jaz sem zadevo prebolel skoraj nevede in ne vidim razloga zakaj bi se cepil, če itak nisem v rizični skupini. Če bi se počutil ogroženega ali pa, če bi bil virus nevarnejši bi se pa pač cepil.


Potem pa ne pametuj, ce hoces, da zadeve poniknejo. Bizarno govoriti, da je prevec provax govora, ko se nahajas v antivax temi polni antivaxerjev, kjer podpihujes nadaljevanje diskusije.

49106 ::

Seveda je preveč provax govora. Poglej druge teme za nestrpnost waxerjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

josipdare ::

kriptobog je izjavil:

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?

V bistvu si ti glup ker od njih pricakujes logicno razmisljanje. Ponavljajo kar je po TV. To je to

49106 ::

Enkrat preprečuje težji potek bolezni, ko je treba teste delat, pa preprečuje covid nasploh... Enkrat so cepljeni zaščiteni, v naslednjem prispevku pa ogroženi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Conini ::

kriptobog je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?


Zakaj je potem vecina tem antivax in prakticno nobena provax? Zakaj antivax ponujate brainfarte in linke na bizarne strani in pricakujete esejske razlage? Mi ni jasno zakaj hrepenite po spoonfedanju nekih osnovnih znanj kakor recimo moznost, da virusi mutirajo in kaj to s sabo potegne.


To vprašaj tiste, ki to delajo. Jaz sem zadevo prebolel skoraj nevede in ne vidim razloga zakaj bi se cepil, če itak nisem v rizični skupini. Če bi se počutil ogroženega ali pa, če bi bil virus nevarnejši bi se pa pač cepil.


Ti covida nisi prebolel. Prebolel si gripco, zato pa tako misliš.
PCR ti je mogoče pokazal, da gre za covid, ampak antivaxerji pravijo, da PCR pokaže lahko oboje, covid ali gripo.

IL_DIAVOLO ::

Conini je izjavil:

49106 je izjavil:

Ko je že govora o mrtvih, dva cepljena iz soseske sta umrla po nekaj več kot mesecu dni po cepljenju. Nihče iz soseske ni umrl, vsaj ne tako kmalu, po okužbi s covidom. Lahko sicer, da gre za smolo, a to je tukaj stvarnost in ne neke številke, ki so lahko prirejene.


Antivaxerjii imate vedno neke umrle okol sebe in fuuuuul ljudi poznate, ki imajo stranske učinke po cepljenju.
Nihče vam nič ne verjame.


Okoli mene se noben noče cepit, tako da ne morem dat relevantnih podatkov.

Lp
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?


Zakaj je potem vecina tem antivax in prakticno nobena provax? Zakaj antivax ponujate brainfarte in linke na bizarne strani in pricakujete esejske razlage? Mi ni jasno zakaj hrepenite po spoonfedanju nekih osnovnih znanj kakor recimo moznost, da virusi mutirajo in kaj to s sabo potegne.


Ker silite in omejujete necepljene. Razen v cerkvi, tam so drugačna pravila, ane SDSovec.


Si kaj razumel narobe? SDSovec? Ker se strinjam s tem kar pravi stroka? SDS bi verjetno bil najbolj antivax mozno, ce ne bi bil sef koalicije. Trenutno bolj begajo svoje privrzence kot kaj drugega, ker imajo nekje vsaj deloma racionlano pozicijo.

In kdo kaj sili? Antivaxer odpre temo, pravzaprav vec tem, potem antivaxerje posolajo nekdo z iq 100+, kar antivaxerjem gre na jetra, zakljucek je da jih provax v nekaj silijo.

To je kakor, da gres v McDonalds, vprasas kaj je fino, ona rece BigMac, ti pa zacnes kricati zakaj te posiljujejo z BigMacom, ker vsi vedo, da je res fin McChicken.

kriptobog ::

Conini je izjavil:

kriptobog je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?


Zakaj je potem vecina tem antivax in prakticno nobena provax? Zakaj antivax ponujate brainfarte in linke na bizarne strani in pricakujete esejske razlage? Mi ni jasno zakaj hrepenite po spoonfedanju nekih osnovnih znanj kakor recimo moznost, da virusi mutirajo in kaj to s sabo potegne.


To vprašaj tiste, ki to delajo. Jaz sem zadevo prebolel skoraj nevede in ne vidim razloga zakaj bi se cepil, če itak nisem v rizični skupini. Če bi se počutil ogroženega ali pa, če bi bil virus nevarnejši bi se pa pač cepil.


Ti covida nisi prebolel. Prebolel si gripco, zato pa tako misliš.
PCR ti je mogoče pokazal, da gre za covid, ampak antivaxerji pravijo, da PCR pokaže lahko oboje, covid ali gripo.


Sem prebolel. Ni bila gripica. Gripico sem imel cca 6 let nazaj in je bilo veliko hujše kot pa covid prehladek.

49106 ::

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?


Zakaj je potem vecina tem antivax in prakticno nobena provax? Zakaj antivax ponujate brainfarte in linke na bizarne strani in pricakujete esejske razlage? Mi ni jasno zakaj hrepenite po spoonfedanju nekih osnovnih znanj kakor recimo moznost, da virusi mutirajo in kaj to s sabo potegne.


Ker silite in omejujete necepljene. Razen v cerkvi, tam so drugačna pravila, ane SDSovec.


Si kaj razumel narobe? SDSovec? Ker se strinjam s tem kar pravi stroka? SDS bi verjetno bil najbolj antivax mozno, ce ne bi bil sef koalicije. Trenutno bolj begajo svoje privrzence kot kaj drugega, ker imajo nekje vsaj deloma racionlano pozicijo.



Lepo, da priznaš da se strinjaš s stroko, ki pravi, da v cerkvi pa le ni nevarnosti za okužbe.

TheBlueOne je izjavil:


To je kakor, da gres v McDonalds, vprasas kaj je fino, ona rece BigMac, ti pa zacnes kricati zakaj te posiljujejo z BigMacom, ker vsi vedo, da je res fin McChicken.


Ne, ni. Ker ne moreš niti v McdDonalds brez testa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

josipdare ::

49106 je izjavil:

Enkrat preprečuje težji potek bolezni, ko je treba teste delat, pa preprečuje covid nasploh... Enkrat so cepljeni zaščiteni, v naslednjem prispevku pa ogroženi.

Znanost TM

c3p0 ::

kriptobog je izjavil:

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?


Zdaj je padla tista, da s cepljenjem zaščitiš druge, aka. nosi dežnik, da sosed ne bo moker, pa je malo težje opravičevat cepilsko ihto. Ko se je izkazalo, da cepljeni trosijo virus, ker se ne testirajo in mislijo, da imajo le prehlad.

Grafi se pa posplošijo, ker 99,97%, da sem varen v svoji starostni skupini, je v bistvu leta 2021 skrajno nevarno in neodgovorno.

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:




Lepo, da priznaš, da se strinjaš s stroko, ki pravi, da v cerkvi pa le ni nevarnosti za okužbe.


Kdo pa pravi, da se strinjam s tem? Kaj ti vidis te zadeve paketno? Ce si provax, si SDSovec in hodis v cerkev?

Ne bo drzalo. Jaz se strinjam s stroko, ne z vsemi ukrepi SDSa, sem ateist.

Kumbaja ::

Lepo, da priznaš, da se strinjaš s stroko, ki pravi, da v cerkvi pa le ni nevarnosti za okužbe.

podaš vir, ki dokazuje, to izjavo? ali samo populistično nabijaš parole? Ker jaz nisem zasledil niti enega resnega znenstvenega članka, ki bi to tezo potrjeval.

Ali imaš samo mogoče hude težave z bralnim razumevanjem in mešaš politične odločitve z znanstvenimi dejstvi? Ker to bi tudi razložilo zakaj prodajaš tik-tok pravljice?

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:


Ne, ni. Ker ne moreš niti v McdDonalds brez testa.


Prispodoba. Poskusam ti razloziti nekaj enostavnega z se bolj enostavno primerjavo.

LightBit ::

Antivaxerji ne ločijo politike od znanosti.

49106 ::

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:




Lepo, da priznaš, da se strinjaš s stroko, ki pravi, da v cerkvi pa le ni nevarnosti za okužbe.


Kdo pa pravi, da se strinjam s tem? Kaj ti vidis te zadeve paketno? Ce si provax, si SDSovec in hodis v cerkev?

Ne bo drzalo. Jaz se strinjam s stroko, ne z vsemi ukrepi SDSa, sem ateist.


Ti si napisal, da se strinjaš s stroko in Nacionalni inštitut za javno zdravje je stroka.

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:


Ne, ni. Ker ne moreš niti v McdDonalds brez testa.


Prispodoba. Poskusam ti razloziti nekaj enostavnega z se bolj enostavno primerjavo.


Absurden primer, ki pa nima veze z ničemer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:




Lepo, da priznaš, da se strinjaš s stroko, ki pravi, da v cerkvi pa le ni nevarnosti za okužbe.


Kdo pa pravi, da se strinjam s tem? Kaj ti vidis te zadeve paketno? Ce si provax, si SDSovec in hodis v cerkev?

Ne bo drzalo. Jaz se strinjam s stroko, ne z vsemi ukrepi SDSa, sem ateist.


Ti si napisal, da se strinjaš s stroko in Nacionalni inštituta za javno zdravje je stroka.


Ne, napisal sem, da se strinjam s stroko. Vse ostalo so res samo tvoje blodnje. Kdo pa pravi, da SDS z ukrepi sledi mnenju stroke? Sem ze nekajkrat zasledil, da niti ne.

Pac ne da se mi pa gledati vsakega detajla. Delovanje cepiv se je potrdilo, ce bo SDS sel predalec bom zraven na protestih. Posebej, ce bo poskusil zamikati volitve.

49106 ::

Zdaj boš rekel, da Nacionalni inštitut za varovanje zdravja ni stroka?

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:


Absurden primer, ki pa nima veze z ničemer.


Ni primer, je opis nacina razmisljanja. Bolj poenostaviti zal ne znam.

49106 ::

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:


Absurden primer, ki pa nima veze z ničemer.


Ni primer, je opis nacina razmisljanja. Bolj poenostaviti zal ne znam.


In ti meni o blodnjah :))

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:

Zdaj boš rekel, da Nacionalni inštitut za varovanje zdravja ni stroka?


Niti ne? Ti si kakor tecne woke-liberalne novinarke. Slabo predvidevas kaj bom rekel.

Se enkrat, zaupam stroki, ne zaupam SDSu. Ne verjamem, da SDS dosledno sledi stroki.

josipdare ::

LightBit je izjavil:

Antivaxerji ne ločijo politike od znanosti.


Ce si letal z Lolito ekspres je tvoja beseda znanost! OK

49106 ::

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:

Zdaj boš rekel, da Nacionalni inštitut za varovanje zdravja ni stroka?


Niti ne? Ti si kakor tecne woke-liberalne novinarke. Slabo predvidevas kaj bom rekel.

Se enkrat, zaupam stroki, ne zaupam SDSu. Ne verjamem, da SDS dosledno sledi stroki.


Argumenta nimaš, zato sem kot tebi neljube woke-liberalne novinarke. Kaj zdaj, ali je NJIZ stroka ali ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

josipdare ::

49106 je izjavil:

Zdaj boš rekel, da Nacionalni inštitut za varovanje zdravja ni stroka?

A so ukinili cike, alko, cips...?

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:

Zdaj boš rekel, da Nacionalni inštitut za varovanje zdravja ni stroka?


Niti ne? Ti si kakor tecne woke-liberalne novinarke. Slabo predvidevas kaj bom rekel.

Se enkrat, zaupam stroki, ne zaupam SDSu. Ne verjamem, da SDS dosledno sledi stroki.


Argumenta nimaš, zato sem kot tebi neljube woke-liberalne novinarke. Kaj zdaj, ali je NJIZ stroka ali ni.


Kaksnega argumenta? Da narobe sklepas o meni? Valjda ne bom podal svojih osebnih podatkov, da bo trol vesel.

NIJZ je polpoliticen, ni ravno cista stroka. Stroka v obliki, ki me zanima je znanost, farmacija, zdravstvo. NIJZ verjetno ze tehta tudi druge interese.

49106 ::

Sodeč po izgledu Kreka, ne.

Ampak to je zdaj isto, kot če uporabim logiko večine waxerjev na forumu in rečem, kako je lahko človek s takšno prekomerno težo, na čelu Nacionalnega inštituta za varovanje zdravja, pa ne bom, ker vem da to nima veze s covid situacijo, tako kot nezdravo prehranjevanje, ki ga waxerji pogosto vzamejo za šolski primer proti antiwaxerjem, nima nič s tem, da se ne cepijo.

Kumbaja ::

49106 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:

Zdaj boš rekel, da Nacionalni inštitut za varovanje zdravja ni stroka?


Niti ne? Ti si kakor tecne woke-liberalne novinarke. Slabo predvidevas kaj bom rekel.

Se enkrat, zaupam stroki, ne zaupam SDSu. Ne verjamem, da SDS dosledno sledi stroki.


Argumenta nimaš, zato sem kot tebi neljube woke-liberalne novinarke. Kaj zdaj, ali je NJIZ stroka ali ni.


Aha, saj počasi bomo razumeli, da imaš hude težav z razumevanjem kaj je znanost, kaj stroka in kaj so posamezne državne inštitucije ter kaj so preverljiva zanstvena dejstva in kaj so politične odločitve.

49106 ::

Pa razloži, kaj je stroka, kaj znanost, predvsem pa kdo deluje v posameznih državnih inštitucijah tipa NIJZ, ČE LAHKO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

josipdare ::

49106 je izjavil:

kako je lahko človek s takšno prekomerno težo, na čelu Nacionalnega inštituta za varovanje zdravja


Ker je Znanost dokazala da debelost nima nobenega vpliva na zdravje.

TheBlueOne ::

Kumbaja je izjavil:



Aha, saj počasi bomo razumeli, da imaš hude težav z razumevanjem kaj je znanost, kaj stroka in kaj so posamezne državne inštitucije ter kaj so preverljiva zanstvena dejstva in kaj so politične odločitve.


Kaj pa pricakujes. Dejansko jim moras spoonfedati zakaj se virus lahko spremeni in zakaj potem stari podatke lahko deloma ne valjajo ali pa sploh ne veljajo.

Ali so nesposobni razumeti ali pa so troli in jim je veselje, ko moramo razlagati kakor da smo v tretjem razredu osnovne sole.

49106 ::

Krek je bil nazadnje, ko sem preveril, strokovnjak.

TheBlueOne je izjavil:


Ali so nesposobni razumeti ali pa so troli in jim je veselje, ko moramo razlagati kakor da smo v tretjem razredu osnovne sole.


Še ena absurdna neumnost, ker nimaš boljšega argumenta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kumbaja ::

49106 je izjavil:

Zdaj boš rekel, da Nacionalni inštitut za varovanje zdravja ni stroka?


Seveda ni "stroka" (karkoli si ti pod to besedo predstavljaš), je državna inštitucija v kateri so zaposleni strokovnjaki, ki pripravljajo predloge in podlage, ki jih pri sprejemanju odločitev lahko (ali pa ne) upošteva vlada oziroma DZ (ovisno za kakšno odločitev gre).

Ne gre pa za "stroko" v smislu absolutne in nezmotljive avtoritete, ki odloča kako ji paše. Takšna stroka je v domeni tik-tok ekspertov.

49106 ::

Nisi povedal, kaj stroka je in kaj je znanost.

Medtem vama citiram odgovor strokovnjaka iz njiz:

Če vas lahko prekinem, kolikor mi je znano, PCT v cerkvah, pri mašah, ne bo potreben?

Saj ni treba. V cerkvi so se odločili, da bodo ukrepe spoštovali drugače. Imeli bodo meter in pol razdalje. Ali lahko tako pravilo naredite na hokejski tekmi? Nemogoče!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:

Pa razloži, kaj je stroka, kaj znanost, predvsem pa kdo deluje v posameznih državnih inštitucijah tipa NIJZ, ČE LAHKO.


Stoka so tisti, ki se s problemom ukvarjajo na tehnicni/znanstveni ravni. Vsi mogoci raziskovalci. Problemov je drugace zelooooo veliko. Ceprav beres vecinoma o COVIDU, se stroka ukvarja z raznimi problemi.

Primeri so druga obolenja, kakor je rak, razne avtoimune bolezni, bakterije, na psiholoskem podrocju stevilo samomorov itn. To so le nekateri primeri.

NIJZ je javni institut, ki zbira podatke in razmislja o tem, kaj bi bilo pametno narediti v Sloveniji. Vecinoma niso raziskovalci, jih pa imajo moznost poslusati in na podlagi povedanega vladi poenostavljeno porocati. Zato pa recimo, da so polstroka. So poznavalci ampak nanje se vrsi tudi politicen vpliv. Iz tega sledi, da ni nujno, da bodo vedno imeli enako mnenje kot stroka.

Kumbaja ::

49106 je izjavil:

Nisi povedal, kaj stroka je in kaj je znanost.

Medtem vama citiram odgovor strokovnjaka iz njiz:

Če vas lahko prekinem, kolikor mi je znano, PCT v cerkvah, pri mašah, ne bo potreben?

Saj ni treba. V cerkvi so se odločili, da bodo ukrepe spoštovali drugače. Imeli bodo meter in pol razdalje. Ali lahko tako pravilo naredite na hokejski tekmi? Nemogoče!



Znanost je dejavnost, ki si prizadeva metodično priti do sistematično izpeljanih, urejenih in dokazljivih spoznanj. Gre sistematično pridobivanje novega znanja o naravi in spoznanj. Znanstvena metoda temelji na skrbnem opazovanju in preskušanju teorij s preskusi.

Zanost ni domena posameznika ampak gre za kolektivno pridobjena urejena in dokazljiva spoznanja.

Če to mešaš z random izjavami na TV, potem je precej jasno zakaj imaš take težave z razumevanjem tematike.

josipdare ::

Znanost trdi da je odkrila cepivo proti prehladu (corona). OK.

49106 ::

Če imamo na Nacionalnem inštitutu za javno zdravje nekoga, ki daje random izjave na tv, potem je vseeno, če tega inštituta nimamo.



In pri nas je strokovna skupina odločila, da v cerkvah PCT pogoj ni potreben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kumbaja ::

49106 je izjavil:

Če imam na NJIZ nekoga, ki daje random izjave na tv, potem je vseeno, če ga nimamo.


In kaj ima to z znanostjo in zanikanjem znanstvenih dejdtev? Razprava o smiselnosti in dodani vrednosti NIJZ, kakor tudi o kompetenci trenutnega vodstva nima ničesar z razpravo o obstoju virusov, genskim inžiniringom, masovnem poboju cepljenih, namagnetenju telesa po cepljenju, čipiranju in še 1001 pravljico, ki smo jo slišali v tej temi.

In pri nas je strokovna skupina odločila, da v cerkvah PCT pogoj ni potreben.

IMO slaba in neracionalna odločitev ampak kaj ima to z znanostjo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

49106 ::

Kaj ima NJIZ z znanostjo? Ti to resno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:

Če imamo na Nacionalnem inštitutu za javno zdravje nekoga, ki daje random izjave na tv, potem je vseeno, če tega inštituta nimamo.



In pri nas je strokovna skupina odločila, da v cerkvah PCT pogoj ni potreben.


Nisi prebral razlage? Izjave verjetno niso random. Ce nekaj ne razumes ni nujno random. Cerkve so skoraj sigurno plod politicnega pritiska. Tezko je biti institucija, ce imas v vladi SDS, hitro izgubis sluzbo, ce nisi priden. Ce se ne vdas zahtevam ni kesa in je pod vprasajem tvoj obSTAnek. Ampak to je SDS problem.

Zgodovina sprememb…

Kumbaja ::

49106 je izjavil:

Kaj ima NJIZ z znanostjo? Ti to resno?

ja zelo resno. Ker vidim, da mešaš bazične pojme. Drugače ne bi trdil, da so predlogi NIJZ znanost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

49106 ::

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:

Če imamo na Nacionalnem inštitutu za javno zdravje nekoga, ki daje random izjave na tv, potem je vseeno, če tega inštituta nimamo.



In pri nas je strokovna skupina odločila, da v cerkvah PCT pogoj ni potreben.


Nisi prebral razlage? Izjave verjetno niso random. Ce nekaj ne razumes ni nujno random. Cerkve so skoraj sigurno plod politicnega pritiska. Tezko je biti institucija, ce imas v vladi SDS, hitro izgubis sluzbo, ce nisi priden.


S kolegom se zmenita, to je njegova trditev.

Kumbaja je izjavil:


In pri nas je strokovna skupina odločila, da v cerkvah PCT pogoj ni potreben.

IMO slaba in neracionalna odločitev ampak kaj ima to z znanostjo?


Kaj ima strokovna skupina z znanostjo :))

Kumbaja je izjavil:

49106 je izjavil:

Kaj ima NJIZ z znanostjo? Ti to resno?

ja zelo resno. Ker vidim, da mešaš bazične pojme. Drugače ne bi trdil, da so predlogi NIJZ znanost.


Nisem tega rekel, ne podtikaj. Rekel sem, da ukrepe sprejema stroka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:



S kolegom se zmenita, to je njegova trditev.


Zakaj? So razlage okoli stroke in NIJZ OK? Ali se malo bolj poenostavim. Morda bi slo. Samo si bos moral prebrati kaj je prispodoba, ker bom potreboval kaksno dodatno orodje.

49106 ::

Ja, ja, daj še malo bluzi. Metafore si nekam vtakni, ker brez njih očitno ne moreš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

c3p0 ::

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:

Pa razloži, kaj je stroka, kaj znanost, predvsem pa kdo deluje v posameznih državnih inštitucijah tipa NIJZ, ČE LAHKO.


Stoka so tisti, ki se s problemom ukvarjajo na tehnicni/znanstveni ravni. Vsi mogoci raziskovalci. Problemov je drugace zelooooo veliko. Ceprav beres vecinoma o COVIDU, se stroka ukvarja z raznimi problemi.


Ne, to ni stoka, ampak stroka, no, včasih več ne vemo točno. Freudian slip? :)

Buggy ::

NIJZ v navezi z najbolj nesposobno ministrico so zrihtali, da morajo imeti studenti...ravno sedaj ko so izpiti opravljen test. Testa ne rabis za v cerkev za na izpit pa ja. Se ucitelji ga ne rabijo wtf !
Graja leti tudi na nesposobno studentsko organizacijo, ki to tolerira, najbolj pa seveda vladi, ki tako dobro ureja stvari.

Seveda je treba placat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

TheBlueOne ::

49106 je izjavil:

Ja, ja, daj še malo bluzi. Metafore si nekam vtakni, ker brez njih očitno ne moreš.


Ce pa najbolj preproste razlage ne gredo skozi. Kar nekaj predvidevas, vse narobe...

49106 ::

TheBlueOne je izjavil:

49106 je izjavil:

Ja, ja, daj še malo bluzi. Metafore si nekam vtakni, ker brez njih očitno ne moreš.


Ce pa najbolj preproste razlage ne gredo skozi. Kar nekaj predvidevas, vse narobe...


Dej ne smeti teme, ker očitno nimaš nič konkretnega za povedat. Mcdonalds prispodobe si nekam vtakni.

Buggy je izjavil:

NIJZ v navezi z najbolj nesposobno ministrico so zrihtali, da morajo imeti studenti...ravno sedaj ko so izpiti opravljen test. Testa ne rabis za v cerkev za na izpit pa ja. Se ucitelji ga ne rabijo wtf !
Graja leti tudi na nesposobno studentsko organizacijo, ki to tolerira, najbolj pa seveda vladi, ki tako dobro ureja stvari.


Zelo strokovna odločitev. Stroka!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()
««
38 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49375306 (62999) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722226226 (205311) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620600 (16793) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60478484 (59986) BigWhale

Več podobnih tem