» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
37 / 57
»»

LeQuack ::

Dober članek.
"As a family physician, I spend my days dispensing advice. I mean, there’s the occasional cast, skin biopsy, or shot, but most of my patients are seeing me for medical counsel. Never have I been asked about one subject so much as the Covid-19 vaccines, and never have I seen so much doubt and confusion among a group of smart, well-educated people. Interpreting the reality of the effectiveness of these vaccines is complicated: it is waning with time, weakened against delta, unknown when coupled with prior infection, and may not be improved with a booster – but there is new, often murky, data emerging every day. Speaking the truth about the vaccines, however, should not be that hard. We have to be willing to adapt to new data, even when it does not fit neatly into prior messaging."

Let's Stop Pretending About the Covid-19 Vaccines
https://www.realclearscience.com/articl...
Quack !

FireSnake ::

Ki pokaže, da vse ni tako preprosto, kot eni tukaj želijo zbanalizirati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

inzenir1337 ::

Čaka se da pride virus ki bo bolj kužen od ošpic in s smrtnostjo 90%. Potem pa več ne bo nobenih člankov. :))

PrihajaNodi ::

inzenir1337 je izjavil:

Čaka se da pride virus ki bo bolj kužen od ošpic in s smrtnostjo 90%. Potem pa več ne bo nobenih člankov. :))

Ja to je moja soseda spanska gripa, ki me stalno zajebava. Torej, kaj naj storim?

gus5 ::

FireSnake je izjavil:

Ki pokaže, da vse ni tako preprosto, kot eni tukaj želijo zbanalizirati.
Podcenjevanje stanja implicirajo trditve, da epidemije sploh ni. Ali da cepiva (v cca 90 %) niso imunogena oz. ne ščitijo pred covid-19. Ali da je bolje preboleti covid-19, kot se cepiti. Ipd.

;-) ::

Epidemije res ni. Cepiva res ne scitijo kaj dosti, vprasaj Kustečevo.

Da se je bolje cepiti kot preboleti pa razloži soprogi slovenskega diplomata.

https://siol.net/novice/slovenija/po-ce...

Aja umrla je pa pod 40.

SloKin ::

;-) je izjavil:


Da se je bolje cepiti kot preboleti pa razloži soprogi slovenskega diplomata.

https://siol.net/novice/slovenija/po-ce...

Aja umrla je pa pod 40.

In njenim otrokom...

inzenir1337 ::

Jerala je lepo razloži kako je Pfizer na začeku imel res 98% zaščito proti okužbi, ampak da je imel virus vmes 4 velike verzije in smo zdaj na Delta varianti kjer je zaščita slabša. Skratka na Windows XP bi radi pognali Cyberpunk 2077. In zdaj imamo nek error. Igra ne deluje, ampak folk silimo da kupi igro, namesti 300GB na disk in zažene do pojavnega okna z napako. Pa to sploh ni smešno, niti zabavno.

Virus mutira dalje in zdaj ugibajo o zaščiti in vsak ima svoje številke: 65%, 32%, 11%, 75%, 16%. In potem se znanstveniki sprašujejo zakaj folk ne zaupa znanosti. :))

Skratka, treba bo prilagoditi cepivo da bo preprečevalo okužbo kot je bilo prvotno mišljeno (in nekaj časa je tudi tako delovalo) in ne da preprečuje v 45.773478% hujši potek bolezni in v 68.4343244% smrt. Številke si sproti izmišljujem, ker se mi zdi da so bulšit, glede na vsa ta ugibanja.

Vetrpiha ::

c3p0 je izjavil:

Yohan del Sud je izjavil:





Nepopolni grafi, ker ne dajo številk glede na starostne skupine, kar je izjmeno pomembno.

Prva raziskava, ki sem jo našel glede cepiva in protiteles ima vse to zajeto.
Protitlesa pri necepljenemu, pri necepljenemu okuženemu, pri cepljenemu, pri cepljenemu okuženemu, pri okuženemu in nato cepljenemu, ena doza, dve dozi...
Vse. Antiveksiči niste sposobni napisati antibodies covid v google in prebrati kakih 30-50 strani?

Hemi426 je izjavil:

josipdare je izjavil:

Sedaj mamo pa se kosher varianto

Dangerous new COVID strain found in Israel

https://www.israelnationalnews.com/News...


Skoraj tako, kot bi nekateri lepo govorili, da se bo zaradi cepljenja razvila bolj nevarna različica.
Hmmmmmm
če zaprejo meje bodo cepljeni po hitrem postopku preboleli, virus se bo pa sam zaklal in se ne bo širil.
Edina razlika proti necepljenim je kako dolgo mora biti meja zaprta, potek bolezni in število mrtvih.
Izi pizi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

49106 ::

Ko je že govora o mrtvih, dva cepljena iz soseske sta umrla po nekaj več kot mesecu dni po cepljenju. Nihče iz soseske ni umrl, vsaj ne tako kmalu, po okužbi s covidom. Lahko sicer, da gre za smolo, a to je tukaj stvarnost in ne neke številke, ki so lahko prirejene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

WizzardOfOZ ::

Vetrpiha je izjavil:

Prva raziskava, ki sem jo našel glede cepiva in protiteles ima vse to zajeto.


In zakaj linka ne deliš z ostalimi, da bi videli "tvojo" raziskavo?

Jaz sem recimo bral to:
https://www.nature.com/articles/d41586-...

Kjer povedo, da smo preboleli verjetno zaščiteni za celo življenje proti covid-19.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kopriwa ::

Pa povejmo še kaj o novorojenčkih mamic cepljenih s Pfizerjem iz soseske, trije so nedavno prijokali na svet. Jah, eni umrejo drugi se rodijo s Pfizerjem, tako da je, če gledamo povprečje 30 let, razmerje Pfizer rojstev/smrti okoli 1. Sosed je tudi poudaril da gensko cepivo sigurno povzroča rast ploda, slej kot prej bo to potrjeno tudi kot stranski učinek. Jaz pa vam ob tej zgodbi soseda želim čim več novih umotvorov.

49106 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

Prva raziskava, ki sem jo našel glede cepiva in protiteles ima vse to zajeto.


In zakaj linka ne deliš z ostalimi, da bi videli "tvojo" raziskavo?

Jaz sem recimo bral to:
https://www.nature.com/articles/d41586-...

Kjer povedo, da smo preboleli verjetno zaščiteni za celo življenje proti covid-19.


Kako je s tistimi, ki so preboleli in dobili še dva šusa pfizerja?

PrihajaNodi ::

49106 je izjavil:

Ko je že govora o mrtvih, dva cepljena iz soseske sta umrla po nekaj več kot mesecu dni po cepljenju. Nihče iz soseske ni umrl, vsaj ne tako kmalu, po okužbi s covidom. Lahko sicer, da gre za smolo, a to je tukaj stvarnost in ne neke številke, ki so lahko prirejene.

Jaz sem juh ubil. Kaksna je bila starost?

kopriwa je izjavil:

Pa povejmo še kaj o novorojenčkih mamic cepljenih s Pfizerjem iz soseske, trije so nedavno prijokali na svet. Jah, eni umrejo drugi se rodijo s Pfizerjem, tako da je, če gledamo povprečje 30 let, razmerje Pfizer rojstev/smrti okoli 1. Sosed je tudi poudaril da gensko cepivo sigurno povzroča rast ploda, slej kot prej bo to potrjeno tudi kot stranski učinek. Jaz pa vam ob tej zgodbi soseda želim čim več novih umotvorov.

Samo cakaj, cakaj saj a so bili cepljeni 9 mesecev nazaj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Vetrpiha je izjavil:


Prva raziskava, ki sem jo našel glede cepiva in protiteles ima vse to zajeto.
Protitlesa pri necepljenemu, pri necepljenemu okuženemu, pri cepljenemu, pri cepljenemu okuženemu, pri okuženemu in nato cepljenemu, ena doza, dve dozi...
Vse. Antiveksiči niste sposobni napisati antibodies covid v google in prebrati kakih 30-50 strani?



Potem pa lepi sem primerne raziskave, ne posplošenih, ki dajo v isti koš 20 in 80 letnike.

49106 je izjavil:

Ko je že govora o mrtvih, dva cepljena iz soseske sta umrla po nekaj več kot mesecu dni po cepljenju. Nihče iz soseske ni umrl, vsaj ne tako kmalu, po okužbi s covidom. Lahko sicer, da gre za smolo, a to je tukaj stvarnost in ne neke številke, ki so lahko prirejene.


Bližnji sorodnik je "umrl" 3 tedne po cepljenju z AZ, v narekovajih zato, ker smo osebo oživili. Uradno seveda ni niti približno bilo volje to povezat s cepivom. Mogoče naključje, mogoče ne.

Mama od znanke je umrla uradno od covida, 60+ let, umetna koma, ni se več zbudila. To sta edina skrajna primera, ki ju poznam.

Poznam še kopico tistih z hudimi stranskimi učinki po cepljenju in kopico prebolelih, vsi brez težjega poteka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

pirat ::

Dobro jutro razumnim
in dobro jutro tudi vsem borcem proti evoluciji in zagovornikom "Bog je korono dal, bog jo bo vzel".

c3p0 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Če si državljan države, potem te mora spustit v državo v vsakem primeru. Če pa nimaš potrdila ali testa, ti pa izda karantesnko odločbo. Če je ne podpišeš, ti jo pa v 14 dneh pošljejo po pošti (karantena traja pa 10 dni).


Na severni meji vidimo, koliko je država tu resna. Na vstopnih mejnih prehodih ni že dolgo nikogar! Na meji s Hrvaško pa zvesto pregledujejo (sicer površno) potrdila. Navadno jebanje raje v glavo.

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro razumnim
in dobro jutro tudi vsem borcem proti evoluciji in zagovornikom "Bog je korono dal, bog jo bo vzel".



Ja dobro jutro vsem, necepljenim in cakajocim na 7 dozo cepiva ki resi vse probleme.

Pirat jaz sem drugace korona.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Zato pa ne sme priti do odškodnin za cepiva.
Danes vsi umrejo od korone.
Če bi izplačevali odškodnine, bi vsi umrli od cepiv. Boli kita dohtarja kaj napiše gor. Sploh če mu obljubiš par 10 jurjev v žep.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

LightBit ::

inzenir1337 je izjavil:

Jerala je lepo razloži kako je Pfizer na začeku imel res 98% zaščito proti okužbi, ampak da je imel virus vmes 4 velike verzije in smo zdaj na Delta varianti kjer je zaščita slabša. Skratka na Windows XP bi radi pognali Cyberpunk 2077. In zdaj imamo nek error. Igra ne deluje, ampak folk silimo da kupi igro, namesti 300GB na disk in zažene do pojavnega okna z napako. Pa to sploh ni smešno, niti zabavno.

Virus mutira dalje in zdaj ugibajo o zaščiti in vsak ima svoje številke: 65%, 32%, 11%, 75%, 16%. In potem se znanstveniki sprašujejo zakaj folk ne zaupa znanosti. :))

Skratka, treba bo prilagoditi cepivo da bo preprečevalo okužbo kot je bilo prvotno mišljeno (in nekaj časa je tudi tako delovalo) in ne da preprečuje v 45.773478% hujši potek bolezni in v 68.4343244% smrt. Številke si sproti izmišljujem, ker se mi zdi da so bulšit, glede na vsa ta ugibanja.

Radi bi 10 let preizkušeno cepivo in radi bi da je cepivo optimizirano za zadnji sev.

;-) ::

feryz je izjavil:

Zato pa ne sme priti do odškodnin za cepiva.
Danes vsi umrejo od korone.
Če bi izplačevali odškodnine, bi vsi umrli od cepiv. Boli kita dohtarja kaj napiše gor. Sploh če mu obljubiš par 10 jurjev v žep.


Načeloma še nimamo niti enega dokaza da je sploh kdo umrl zaradi korone, jaz še nisem videl niti enega mrliškega lista iz Slovenije tako izpolnjenega.

//Ponazarjam razmisljanje cepilcev

Če ga kdo ima pa na dan z njim

feryz ::

Dokazi nimajo veze.
Vezo ima, kar napišejo na mrtvaški list. Danes korona, jutri cepiva.

Jazon ::

Posledice cepljenja:
Sosedi je teden dni po cepljenju s Pfizerjem crknil pralni stroj star en mesec.
Prijatelj od znanca od soseda je en dan po cepljenju celo plačo zapravil v Perli.

inzenir1337 ::

LightBit je izjavil:

inzenir1337 je izjavil:

Jerala je lepo razloži kako je Pfizer na začeku imel res 98% zaščito proti okužbi, ampak da je imel virus vmes 4 velike verzije in smo zdaj na Delta varianti kjer je zaščita slabša. Skratka na Windows XP bi radi pognali Cyberpunk 2077. In zdaj imamo nek error. Igra ne deluje, ampak folk silimo da kupi igro, namesti 300GB na disk in zažene do pojavnega okna z napako. Pa to sploh ni smešno, niti zabavno.

Virus mutira dalje in zdaj ugibajo o zaščiti in vsak ima svoje številke: 65%, 32%, 11%, 75%, 16%. In potem se znanstveniki sprašujejo zakaj folk ne zaupa znanosti. :))

Skratka, treba bo prilagoditi cepivo da bo preprečevalo okužbo kot je bilo prvotno mišljeno (in nekaj časa je tudi tako delovalo) in ne da preprečuje v 45.773478% hujši potek bolezni in v 68.4343244% smrt. Številke si sproti izmišljujem, ker se mi zdi da so bulšit, glede na vsa ta ugibanja.

Radi bi 10 let preizkušeno cepivo in radi bi da je cepivo optimizirano za zadnji sev.

Jerala je tudi lepo razložil da tehnologija mRNA omogoča zelo hitro prilagoditev cepiva na mutacije. Ne vem zakaj tega zdaj ne storijo in bi lepo dobili kvalitetno cepivo ki bi preprečevalo okužbo kot je bilo mišljeno na začetku. Zdaj pa čisto razumem ljudi da se nočejo cepit samo za zmanjšanje smrtnosti za nek faktor oz. zmanjšanje komplikacij za nek faktor. Ta faktor je pa tudi v vsaki raziskavi drugačen. Lani je bilo okuženih okoli 800k ljudi, če bo letos podobno, bo v kratkem vsak imun bodisi zaradi stika z virusom bodisi zaradi cepiva. Dva krajša lockdowna po mesec ali dva in smo ven iz pandemije.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Jazon je izjavil:

Posledice cepljenja:
Sosedi je teden dni po cepljenju s Pfizerjem crknil pralni stroj star en mesec.
Prijatelj od znanca od soseda je en dan po cepljenju celo plačo zapravil v Perli.


Samo vprasam, pa je gdo od te dveh umrl po tem ko je opral posodo?

Drugace sem pa jaz korona.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jazon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jazon je izjavil:

Posledice cepljenja:
Sosedi je teden dni po cepljenju s Pfizerjem crknil pralni stroj star en mesec.
Prijatelj od znanca od soseda je en dan po cepljenju celo plačo zapravil v Perli.


Samo vprasam, pa je gdo od te dveh umrl po tem ko je opral posodo?

Drugace sem pa jaz korona.


Tega podatka nimam, ampak soseda (necepljena) je čez vikend evtanizirala psa (z injekcijo), ker mu je voda zalivala pljuča. Baje je imela na izbiro Jansen in AZ. Ne vem kaj je izbrala, ampak pes se je uspešno preselil v večna lovišča.

49106 ::

PrihajaNodi je izjavil:

49106 je izjavil:

Ko je že govora o mrtvih, dva cepljena iz soseske sta umrla po nekaj več kot mesecu dni po cepljenju. Nihče iz soseske ni umrl, vsaj ne tako kmalu, po okužbi s covidom. Lahko sicer, da gre za smolo, a to je tukaj stvarnost in ne neke številke, ki so lahko prirejene.

Jaz sem juh ubil. Kaksna je bila starost?



Oba pred panzijo, okoli 60 let.

PrihajaNodi ::

Aja ok, stara potem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

Ampak take mora cepivo rešit pred covidom, ne pa pomagati zapustiti svet.

feryz ::

Jazon je izjavil:

Posledice cepljenja:
Prijatelj od znanca od soseda je en dan po cepljenju celo plačo zapravil v Perli.
Itak, jaz bi jo tudi. Če se že greš loterijo, se jo greš na polno. Jutri boš še, ali pa ne. Tako je po cepljenju.

LightBit ::

inzenir1337 je izjavil:

LightBit je izjavil:

inzenir1337 je izjavil:

Jerala je lepo razloži kako je Pfizer na začeku imel res 98% zaščito proti okužbi, ampak da je imel virus vmes 4 velike verzije in smo zdaj na Delta varianti kjer je zaščita slabša. Skratka na Windows XP bi radi pognali Cyberpunk 2077. In zdaj imamo nek error. Igra ne deluje, ampak folk silimo da kupi igro, namesti 300GB na disk in zažene do pojavnega okna z napako. Pa to sploh ni smešno, niti zabavno.

Virus mutira dalje in zdaj ugibajo o zaščiti in vsak ima svoje številke: 65%, 32%, 11%, 75%, 16%. In potem se znanstveniki sprašujejo zakaj folk ne zaupa znanosti. :))

Skratka, treba bo prilagoditi cepivo da bo preprečevalo okužbo kot je bilo prvotno mišljeno (in nekaj časa je tudi tako delovalo) in ne da preprečuje v 45.773478% hujši potek bolezni in v 68.4343244% smrt. Številke si sproti izmišljujem, ker se mi zdi da so bulšit, glede na vsa ta ugibanja.

Radi bi 10 let preizkušeno cepivo in radi bi da je cepivo optimizirano za zadnji sev.

Jerala je tudi lepo razložil da tehnologija mRNA omogoča zelo hitro prilagoditev cepiva na mutacije. Ne vem zakaj tega zdaj ne storijo in bi lepo dobili kvalitetno cepivo ki bi preprečevalo okužbo kot je bilo mišljeno na začetku. Zdaj pa čisto razumem ljudi da se nočejo cepit samo za zmanjšanje smrtnosti za nek faktor oz. zmanjšanje komplikacij za nek faktor. Ta faktor je pa tudi v vsaki raziskavi drugačen. Lani je bilo okuženih okoli 800k ljudi, če bo letos podobno, bo v kratkem vsak imun bodisi zaradi stika z virusom bodisi zaradi cepiva. Dva krajša lockdowna po mesec ali dva in smo ven iz pandemije.

To ni problem, ampak še vedno ga morajo preizkusiti, kar traja.

feryz ::

LightBit je izjavil:

To ni problem, ampak še vedno ga morajo preizkusiti, kar traja.
Saj ga, dnevno, na milijonih primerkov.
Če jih par gre, se ne bomo sekirali, mar ne?

Mojega soseda že tri mesece prekladajo iz bolnice v bolnico, iz postelje na posteljo. Rastlina. Družini so rekli, da ne bi bilo napak, če bi štroma zmanjkalo na pumpi, ki tiste cevke poganja. Ker verjetno ne bo vse skupaj nič. Bad luck, kaj čmo.
Mogoče bi pa drugi, tretji, četrti, peti šus pomagal. Za probat je.

widj3098dj32 ::

c3p0 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


Če si državljan države, potem te mora spustit v državo v vsakem primeru. Če pa nimaš potrdila ali testa, ti pa izda karantesnko odločbo. Če je ne podpišeš, ti jo pa v 14 dneh pošljejo po pošti (karantena traja pa 10 dni).


Na severni meji vidimo, koliko je država tu resna. Na vstopnih mejnih prehodih ni že dolgo nikogar! Na meji s Hrvaško pa zvesto pregledujejo (sicer površno) potrdila. Navadno jebanje raje v glavo.

Vidimo tudi neobstoj korelacije da se okuzbe prenasajo s prehodom severne meje. Prav tako kot dejstvo da v Avstriji st okuzenih ni drastično padlo po uvedbi obveznega testiranja za prehod meje v februarju.

inzenir1337 ::

Problem je samo v tem da špikajo za lansko varianto in rabiš 3-4 šuse da približno dela na tekoči varianti. Škoda.

feryz ::

Pri vsem tem, resnično pogrešam eno stvar.
Ok, tisti, ki so jih naluknjali in dali na prepihovanje, vem zakaj v bolnici visijo oz. ležijo.
Lahko bi tudi za vse ostale napisali, zakaj so tam in kaj jim dajejo. Razen jogurta in kartun netvorka. Bolj podrobno. Da vemo kaj košta 8 jurjev.

;-) ::

8k je samo regresiran znesek bolnišnici, če porabijo manj se poračuna in vrne regres.

HappyPills ::

Antivexx se kar joce? Good.

Pithlit ::

Anticepilci imate pa hudo veliko sosedov ki jih cepiva kosijo.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit jaz sem korona, spanska gripa mi je soseda in me zajebava. Kaj naj storim?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

Nodi ti se samo norca delaj, če noboš hotel pik pik boš dobil inekcijo v rit.

HappyPills ::

Nodija bo imel hrust feryz za suznja takoj ko nas cepljene depopulirajo.

PrihajaNodi ::

Jaz verjamem da cepivo pomaga, ker ce verjames v nekaj se sigurno enkrat uresnici.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

Naslov teme je "Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih".
Ta teza ne drži, podatki o cepivih so dejansko javno objavljeni, prav tako podatki iz študij (vsaj kar se tiče cepiv, ki so v uporabi v Sloveniji). Na voljo so tako podatki o učinkovitosti, stranskih učinkih, rezultati primerjav s skupinami, ki so dobivale placebo...).
Objektivno dejstvo je, da je večina teh dokumentov v angleščini, s katero imajo antivaxxerji (občasno) težave.
Prav tako je dejstvo, da obstajajo glasni posamezniki, ki sicer študije razumejo (znajo angleško), vendar pa rezultate zanikajo z zelo otročjim argumentom (napačnim), da so vsi podatki ponarejeni, študije zlagane, da farmacija išče samo zaslužke, itd...
Potem obstajajo še bolj glasni posamezniki, ki v to zgodbo pripeljejo še vlade posameznih držav, bogate posameznike in družine, odpor do farmacevtskih podjetij (in kapitalizma nasploh), teorije depopulacije, Hojsa, itd.

Zakaj sploh resno debatirati s takšnimi posamezniki? Vsak, ki ga tematika res zanima, si lahko študije prebere sam in si ustvari lastno mnenje. Vsebinsko je dejansko diskusija z antivaxxerji na takšnem nivoju, kot bi se z nekom prepiral glede vrednosti števila PI... Lahko mu stokrat pojasniš, da je v praksi popolnoma OK če uporabiš 3,14, on pa bo še naprej nabijal, da dejanske vrednosti števila PI v resnici ni še nihče izračunal, da je torej neznana in da če mu ne moreš predložiti dokaza o končni vrednosti števila PI, potem le-ta zanj sploh ne obstaja, krog pa je oglat. Tudi prav.

Zato je potem v praksi še najbolje antivaxxerje malo trolat in spremljat takšne teme zgolj za zabavo ter opazovat kako delajo čedalje večje bučmane iz sebe. A ne, Nodi?

PrihajaNodi ::

Zadnjic sem videl na novicah da vabijo na oddelke za pomoc pri koorona bolnikih. Kot vedno, placa ni bila navedena.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zadnjic sem videl na novicah da vabijo na oddelke za pomoc pri koorona bolnikih. Kot vedno, placa ni bila navedena.

plače ni. V drugem ali tretjem valu se je folk javljal, ampak je pričakoval neko plačilo. Tega, kljub kupu denarja, ki gre za dodatke, niso našli, protovoljcev, ki bi v teh časih in tem sistemu delali zastonj, pa tudi ne. In prav je tako!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Conini ::

49106 je izjavil:

Ko je že govora o mrtvih, dva cepljena iz soseske sta umrla po nekaj več kot mesecu dni po cepljenju. Nihče iz soseske ni umrl, vsaj ne tako kmalu, po okužbi s covidom. Lahko sicer, da gre za smolo, a to je tukaj stvarnost in ne neke številke, ki so lahko prirejene.


Antivaxerjii imate vedno neke umrle okol sebe in fuuuuul ljudi poznate, ki imajo stranske učinke po cepljenju.
Nihče vam nič ne verjame.

TheBlueOne ::

pirat je izjavil:

Naslov teme je "Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih".
Ta teza ne drži, podatki o cepivih so dejansko javno objavljeni, prav tako podatki iz študij (vsaj kar se tiče cepiv, ki so v uporabi v Sloveniji). Na voljo so tako podatki o učinkovitosti, stranskih učinkih, rezultati primerjav s skupinami, ki so dobivale placebo...).


Moras prevesti iz antivax jezika. "Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih" prevedeno iz antivax --> "Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih, ki potrdijo teorije zarot. Vsi podatki, ki nakazujejo ucinkovitost cepiv so vedno fake.".

kriptobog ::

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?

TheBlueOne ::

kriptobog je izjavil:

Težko je zastopit vax fanatike. S cepljenjem zaščitiš sebe. Torej, če želiš se cepi. Če se ne želiš se pač ne cepi. Je to res težko zastopiti?


Zakaj je potem vecina tem antivax in prakticno nobena provax? Zakaj antivax ponujate brainfarte in linke na bizarne strani in pricakujete esejske razlage? Mi ni jasno zakaj hrepenite po spoonfedanju nekih osnovnih znanj kakor recimo moznost, da virusi mutirajo in kaj to s sabo potegne.

Unchancy ::

Posebna ponudba Kmetijske Zadruge Butale:

Degustacijski meni Šmarnica za krave in konje: Šmarnica letnik 2020 in IvanMeketin. Brezplačno priložimo še uvenele sadike za paradajz. Cena: Sitnica.
««
37 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49375579 (63272) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722226958 (206043) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620702 (16895) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60479066 (60568) BigWhale

Več podobnih tem