» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
32 / 57
»»

nekikr ::

Ja, ampak se ne bo končalo pri tretjem avtu. Mesa ne rabiš, potuješ lahko le za "moralno opravičljive" priložnosti. Pozimi ne rabiš več kot 19°C v hiši, poleti pa pozabi klimo. Super svet čaka naše zanamce. VR očala bodo vse kar bodo poznali.

Cows Are Being Fitted With VR Goggles to Increase Milk Production?
To je dobesedno scenarij Matrice. Ker so osebni stiki najstrožje prepovedani pa to čaka tudi nas. Ker ste tako hoteli.

Slopek ::

Pirat, zakaj se sploh oglašaš, če nič ne poveš?

Kot rečeno opažanje je tako, da nisem zasledil niti enega posnetka, kjer bi ne nek random 39letnik, direktno pozival k cepljenju, saj ga je korona vidno zjebala.

Nasprotni tabor ima tega materiala full. Seveda cenzurirano, a vseeno lahko dostopno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Hemi426 ::

https://www.zurnal24.si/slovenija/krek-...

"Če vas lahko prekinem, kolikor mi je znano, PCT v cerkvah, pri mašah, ne bo potreben?
Saj ni treba. V cerkvi so se odločili, da bodo ukrepe spoštovali drugače. Imeli bodo meter in pol razdalje."

Zakaj pa mi ne moremo ukrepe spoštivati malo drugače, haha

nekikr ::

V cerkvi Bog prežene virus, kaj točno ti tu ni jasno?

PrihajaNodi ::

nekikr je izjavil:

Ja, ampak se ne bo končalo pri tretjem avtu. Mesa ne rabiš, potuješ lahko le za "moralno opravičljive" priložnosti. Pozimi ne rabiš več kot 19°C v hiši, poleti pa pozabi klimo. Super svet čaka naše zanamce. VR očala bodo vse kar bodo poznali.

Cows Are Being Fitted With VR Goggles to Increase Milk Production?
To je dobesedno scenarij Matrice. Ker so osebni stiki najstrožje prepovedani pa to čaka tudi nas. Ker ste tako hoteli.

Meni se zdi ideja ok. Se plastiko ukinemo pa je zmaga. Da jih se 1/3 cepljenih pomre bo pa se vec prostora in se manj potrosnje. Sit sem folka mi potrebuje vsako leto nov iphone, cunje, ki jih ne nosi. Naj zivijo skromno kot sam pa bo vsem lepse.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Nodi, kaj pa si do zdaj razmišljal?
Naš ribnik je postal mlakuža. Kmalu bo spet vse ok. Vemo kaj pomaga in reši ta problem.

PrihajaNodi ::

Kaj sem razmisljal? Nic pretirano veliko:) ideja globalistov se mi pravzaprav ne zdi slaba. Do tega momenta je moralo priti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

maldic ::

Conini je izjavil:

Spajky je izjavil:

... Prej ko greste se špikat z mRNA in mislite imet še svoje otroke, za vsak slučaj si dajte zamrznit spertmo/jajčeca, ker baje čez čas sploh interno niste več "hjumans" ;) ...

Who will Take The mRNA Injection Will Die Within 5 Years by Dr.S.Brooks 4 min ...
https://www.bitchute.com/video/90L1BELz...

You have been Warned ... ;)


Vse teorije zarote imajo rok 3-5 let. Vmes imajo pa teoretiki zarot dolgoročno profit od clickbaitov, prodajanja tega in onega (knjig, dodatkov) etc...

Po tem času še skoraj ta najbolj die hard prikimovalci pozabijo na vse skupaj in potem jovo na novo...

feryz je izjavil:

Nisi odgovoril. Pusti floskule.


Kaj naj ti pa odgovori, ko najedeaš s "prehladom".
Pozimi smo imel ob vsem ukrepih tri mesece 1200-1350 folka v bolnicah zaradi "prehlada".
Nikoli od nobenega prehlada ni bilo toliko ljudi po bolnica.


Primerjas mizeren zasluzek clickbait spletnih naslovov z milijardami zasluzkov za testerje in ostala "zdravljenja" za takoimenovan netopirjev virus?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

PrihajaNodi ::

Avstralcem se je skisalo. Vecni lockdown:


Morrisson zagovarja politiko "locdownov"
Medtem v Avstraliji število dnevnih okužb še naprej raste - v soboto so imeli v državi rekordnih 914 okužb. V zveznih državah Novi južni Wales, Viktorija in v okolici Canberre je javno življenje še vedno ustavljeno, kar predstavlja 60 odstotkov vsega prebivalstva.

Premier Scott Morrisson je dejal, da država ne bo spreminjala strategije t. i. lockdownov, dokler ne bo precepljenih najmanj 70 odstotkov ljudi. "Seveda ne moremo v neskončnost ustavljati javnega življenja, a to se bo spremenilo šele pri 70-odstotni precepljenosti," je dejal.

Pri tem jim ne gre dobro - polno cepljenih je le 30 odstotkov Avstralcev, starejših od 16 let.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

maldic ::

mtosev je izjavil:

Jaz že od začetka covida nisem bil bolan. Očitno težko dobiš karkoli, če imaš omejene stike.

V bosni nimajo takih omejenih stikov. So zelo druzabni. mask v veliki vecini ne nosijo. Na morju (Neum) so kot sardine. Ocitno ni velike razlike ce imas lockdown pa ce ga nimas? Za starostnike sicer ne vem. Pa cepljenih je samo 10 procentov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

IL_DIAVOLO ::

Morda bi bilo treba razmisliti o smiselnosti cepljenja v moderni družbi, ki je anticepilska.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

josipdare ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Morda bi bilo treba razmisliti o smiselnosti cepljenja v moderni družbi, ki je anticepilska.



Morda bi bilo samo treba uvesti 100% cenzuro da ljudje ne bi mogli do podatkov o ucinkovitosti cepiva in o stranskih efektih.
V znanost pac ne smes dvomiti, verovari moras da te hoce odresiti.

Spajky ::

vmes v Australiji ....
https://summit.news/2021/08/17/muzzle-v...

... medtem pa sporačam, Corone Ni več ... v mojem hladilniku ... sem prejle spil zadnjo ... Hik! ;) . Na Zdravje tudi ostalim ! :) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

inzenir1337 ::

Ker se večina ljudi še vedno cepi zaradi groženj z omejitvami, groženj s plačljivimi testi in ker vsak cepljen dobi za nagrado zeleni PCT ki velja vsaj 6 mesecev, se res sprašuješ kam gre vse skupaj.
Tako posredno siljenje je v navzkrižju s temeljnimi človekovimi pravicami. Ampak za to imamo Evropsko sodišče za človekove pravice. O teh na hitro spisanih zakonih in odlokih nimam najboljšega mnenja.

IL_DIAVOLO ::

Medtem Crack govori kako je ostro proti obveznemu cepljenju. Se morda boji mnozicnih tožb?

Ker ukrepi delajo prav to. Silijo v nekaj kar večina ne želi oz. najraje molči, ker jih je sram da so šli na kolena.

Grob poseg v demokracijo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FilipF ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Ko bodo preverjali raven protiteles po 6 mesecih, bo pa padla Nobelova nagrada. Po informacijah s tega foruma, lahko rečemo, da ima preboleli ob izgubi statusa P (po 6 mesecih), trikrat več protiteles kot cepljeni ob nastopu statusa C.

Massacra ::

FilipF je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Ko bodo preverjali raven protiteles po 6 mesecih, bo pa padla Nobelova nagrada. Po informacijah s tega foruma, lahko rečemo, da ima preboleli ob izgubi statusa P (po 6 mesecih), trikrat več protiteles kot cepljeni ob nastopu statusa C.



People in the UK will be able to receive Covid-19 antibody tests for the first time next week as part of a new government programme.

From Tuesday, anyone aged 18 or over in England, Wales, Northern Ireland and Scotland, will be able to enrol to the programme when receiving a PCR test, Sky News reports.

Končno se nekaj premika pri testu protiteles!

josipdare ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Grob poseg v demokracijo.


LOL. Kaj pa je demokracija drugega kot da imajo drugi pravico do tvojega zasluzka in da moras ubogati Znanost?

;-) ::

pirat je izjavil:

;-) je izjavil:

Kaj zdaj bos izbiral drzave ven kje je vecina precepljena? Nebodi zbircen glej ali globalno ali Slovenijo in cao.

Ja, vem. Antivaxxi morate vključiti tudi Afganistan in Kongo v podatke, da sem vam izide.

Lahko ostanemo doma in ste v manjšini. Jaz nisem antivaxer, se bom cepil ko bo to odgovorno dejanje. Sedaj se raje testiram ker ostajam odgovoren. Cepijo pa se tisti ki zelijo biti nekaj vec in se ne zelijo testirat.

FilipF ::

Massacra je izjavil:

FilipF je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Ko bodo preverjali raven protiteles po 6 mesecih, bo pa padla Nobelova nagrada. Po informacijah s tega foruma, lahko rečemo, da ima preboleli ob izgubi statusa P (po 6 mesecih), trikrat več protiteles kot cepljeni ob nastopu statusa C.



People in the UK will be able to receive Covid-19 antibody tests for the first time next week as part of a new government programme.

From Tuesday, anyone aged 18 or over in England, Wales, Northern Ireland and Scotland, will be able to enrol to the programme when receiving a PCR test, Sky News reports.

Končno se nekaj premika pri testu protiteles!

Saj smo lani v maju in juniju tudi pri nas testirali 3000 naključno izbranih, pa je šlo vse hitro v pozabo.

FilipF ::

Edini rezultat strica gugla: https://www.mladina.si/201946/konec-mes...

FilipF ::

Pa še pojasnilo stroke o rezultatih testiranja: https://www.24ur.com/novice/dejstva/zan...
Zaupam stroki...
Predvsem tisti, ki mi je dala dve strokovni mnenji, da ne priporoča cepljenja...
Ker sem drugače povsem zdrav sklepam, da zaradi protiteles...

Utk ::

Cepivo proizvede protitelesa, ki se jih ne da izmerit niti nima nobenega smisla jih merit niti ne pomeni, da zarad njih ne boš zbolel. Ampak cepit se pa vseeno treba, da dobiš protitelesa. Ko sem jaz napisal tu, da so protitelesa lari-fari, sem bil pa teoretik zarote, ki zna več kot znanstveniki...no no, sej znajo tudi oni nekaj, samo povejo to šele ko jim je v (finančnem) interesu.

;-) ::

Utk torej se naj cepi tisti ki zeli protitelesa vse ostale normalne ljudi pa naj se pusti normalno živet al kaj je narobe s tem?

Hemi426 ::

Kdo je stavila na klimatske lockdowne?
https://www.24ur.com/novice/tujina/ce-b...

"Ukrep bi politikom in prebivalstvu omogočil, da bi se lahko bolje pripravili na t. i. tihe morilce."
"To, kar vidimo, je podnebna kriza, dogaja se tukaj in zdaj," je dejal. "Drastično bomo morali spremeniti način proizvodnje električne energije, grajenje stavb in pridelovanja hrane," je dodal. "

Hemi426 je izjavil:

Kdo je stavila na klimatske lockdowne?
https://www.24ur.com/novice/tujina/ce-b...

"Ukrep bi politikom in prebivalstvu omogočil, da bi se lahko bolje pripravili na t. i. tihe morilce."
"To, kar vidimo, je podnebna kriza, dogaja se tukaj in zdaj," je dejal. "Drastično bomo morali spremeniti način proizvodnje električne energije, grajenje stavb in pridelovanja hrane," je dodal. "

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

1984Began ::

Transparentnost?

Avstralija - ob 8:40 - Trije umrli, dva staknila covid V bolnici. Ker se o tem ne govori, lahko le sklepamo, da sta bila v bolnici zaradi drugih tezav.

Po drugi strani pa so porocali tudi naslednje:
 Aus

Aus



Nakljucje?

Trenutno ima Avstralija se dokaj nizko precepljenost z dvema odmerkoma. Ko bodo pogosteje umirali dvakrat cepljeni oziroma x krat cepljeni, ko bo tudi Avstralija tako dalec (kar se seveda bo dogajalo), verjamem, da bo porocanje o pridruzenih boleznih spet postalo pomembno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: 1984Began ()

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Cepivo proizvede protitelesa, ki se jih ne da izmerit niti nima nobenega smisla jih merit niti ne pomeni, da zarad njih ne boš zbolel. Ampak cepit se pa vseeno treba, da dobiš protitelesa. Ko sem jaz napisal tu, da so protitelesa lari-fari, sem bil pa teoretik zarote, ki zna več kot znanstveniki...no no, sej znajo tudi oni nekaj, samo povejo to šele ko jim je v (finančnem) interesu.


Če si prebolel, je telo naredilo protitelesa. Torej se ne rabiš cepit, da bi s cepivom dobil protitelesa, ker jih že imaš.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

feryz ::

Zdajle berem kreka.
A bi mi kdo razložil, zakaj smo danes tam, kjer smo bili 8. oktobra lani, čeprav lani ni bil cepljen niti eden, letos pa 40 procentov? Kako je to lahko uspeh cepiv? Uspeh v minus?

CoolBits ::

Cepivo ni prišlo zaradi "virusa" ampak je "virus" hoax prišel zaradi cepiva. Samo to.

Utk ::

;-) je izjavil:

Utk torej se naj cepi tisti ki zeli protitelesa vse ostale normalne ljudi pa naj se pusti normalno živet al kaj je narobe s tem?

Vse se naj pusti živet normalno. Znanstveniki vejo, da marsikaj ne vejo, ampak ko govorijo o cepivih na tv, naenkrat vsi vse vejo. Hudiča, še vsaka medicinska sestra, če je še to, na internetu ve vse in še več. Mi vsaj vemo, da marsikaj ne vemo. Oni se pa delajo, da vejo. Pri protitelesih in vsem tem mehanizmu še manjka nekaj teorije, ki bi vse povezala. To trdim jaz, ki nimam pojma. In prepričan sem, da tudi resni znanstveniki. Tisti vmes pa trdijo, da vse vejo.

inzenir1337 ::

Globalno gledano trenutno poteka nova kampanja za cepljenje z naslovom: "Zaščitimo otroke ki sami ne morejo prejeti cepiva in se cepimo."
Pričakujem da se bo v naslednjih tednih izredno odobrilo cepljenje 2-12 letnih otrok.

Govora je o tem da bi naj 10% otrok potrebovalo ventilator? Skratka bolani podatki, ki pomoje ne držijo.

feryz ::

Mulci rabijo ventilator če je zunaj 40 stopinj, ne pa za prehlad.

ajdov2 ::

feryz je izjavil:

Zdajle berem kreka.
A bi mi kdo razložil, zakaj smo danes tam, kjer smo bili 8. oktobra lani, čeprav lani ni bil cepljen niti eden, letos pa 40 procentov? Kako je to lahko uspeh cepiv? Uspeh v minus?

Krek spet bluzi, pred kratkim je tudi napovedal po 2000 hospitaliziranih na dan. Lansko jesen smo imeli največ približno 130 hospitaliziranih/dan pri približno 2000 okuženih/dan.

PrihajaNodi ::

Smo pa v oranzni fazi. Kacinov semador je bil pravilen.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

Utk je izjavil:

;-) je izjavil:

Utk torej se naj cepi tisti ki zeli protitelesa vse ostale normalne ljudi pa naj se pusti normalno živet al kaj je narobe s tem?

Vse se naj pusti živet normalno. Znanstveniki vejo, da marsikaj ne vejo, ampak ko govorijo o cepivih na tv, naenkrat vsi vse vejo. Hudiča, še vsaka medicinska sestra, če je še to, na internetu ve vse in še več. Mi vsaj vemo, da marsikaj ne vemo. Oni se pa delajo, da vejo. Pri protitelesih in vsem tem mehanizmu še manjka nekaj teorije, ki bi vse povezala. To trdim jaz, ki nimam pojma. In prepričan sem, da tudi resni znanstveniki. Tisti vmes pa trdijo, da vse vejo.


Se strinjam. Jaz vem samo to, če se cepim se nerabim več testirat, nobeden me nebo niti poslal več na test par mesecev, tega pa si ne morem privoščit ker sem odgovoren do bljižnih.

FilipF ::

Stroka v težavah, ker ne priznava protiteles:
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/insp...
Kako bodo dokazali, če sam ne priznaš?
Morda ima preveč pomembnih taka potrdila?

Spajky ::

sem danes pisal tam, pa poglejte ... grem drugam ...
https://slo-tech.com/forum/t788462/p727...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Telbanc ::

ajdov2 je izjavil:

feryz je izjavil:

Zdajle berem kreka.
A bi mi kdo razložil, zakaj smo danes tam, kjer smo bili 8. oktobra lani, čeprav lani ni bil cepljen niti eden, letos pa 40 procentov? Kako je to lahko uspeh cepiv? Uspeh v minus?

Krek spet bluzi, pred kratkim je tudi napovedal po 2000 hospitaliziranih na dan. Lansko jesen smo imeli največ približno 130 hospitaliziranih/dan pri približno 2000 okuženih/dan.


Številke v bolnicah grejo počas gor. V Bolnicah je blo največ 1350, na intenzivni pa okol 210, od tega na mašini okol 150.

Torej je še precej lufta. Zaj je treba počakt, da vidmo, kdaj bo virus udaru u plafon. In mu bo zmanjkalo potencijala.

Torej nej zrihtajo še petsto postelj in ivermektin in gremo skoz.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

ajdov2 ::

Telbanc je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

feryz je izjavil:

Zdajle berem kreka.
A bi mi kdo razložil, zakaj smo danes tam, kjer smo bili 8. oktobra lani, čeprav lani ni bil cepljen niti eden, letos pa 40 procentov? Kako je to lahko uspeh cepiv? Uspeh v minus?

Krek spet bluzi, pred kratkim je tudi napovedal po 2000 hospitaliziranih na dan. Lansko jesen smo imeli največ približno 130 hospitaliziranih/dan pri približno 2000 okuženih/dan.


Številke v bolnicah grejo počas gor. V Bolnicah je blo največ 1350, na intenzivni pa okol 210, od tega na mašini okol 150.

Torej je še precej lufta. Zaj je treba počakt, da vidmo, kdaj bo virus udaru u plafon. In mu bo zmanjkalo potencijala.

Torej nej zrihtajo še petsto postelj in ivermektin in gremo skoz.

Največ sprejetih na dan je bilo okoli 130, največ hkrati hospitaliziranih pa 1300.

Krek zdaj napoveduje 2000 na dan, kar bi pomenilio (če bi hospitalizacija trajala enako kot lani) 20000 hospitaliziranih. To pri ~50% prekuženih in ~45% cepljenih ni realna številka, razen če res pride do ADE.

Telbanc ::

ajdov2 je izjavil:



Krek zdaj napoveduje 2000 na dan, kar bi pomenilio (če bi hospitalizacija trajala enako kot lani) 20000 hospitaliziranih. To pri ~50% prekuženih in ~45% cepljenih ni realna številka, razen če res pride do ADE.


Zdaj zboleva mlajša generacija, ki ma več biološke rezerve. Število prekuženih in cepljenih se ne more sešteti, ker se podvajajo. Tko da zna biti približno 70% vse skup

Problem je ker se ne ve, kaj bo z cepljenimi?

Lah bi reku Krek, da jih bo 5000 na dan.....tko o je un reku, da bo 90.000 mrtvih.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

ajdov2 ::

Avtor modela, ki je napovedal 90k mrtvih pa je za nagrado postal nadzornik SDH.

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Yohan del Sud ::



www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

Vetrpiha ::

WizzardOfOZ je izjavil:

inzenir1337 je izjavil:

Prebolelost te ne zaščiti pred smrtjo in pred težjim potekom. Pred smrtjo te lahko zaščiti samo cepljenje in zdravniki so si pri tem enotni.

zakaj imajo potem cepljeni 6x manj protiteles kot jaz in so po tvoje bolj zaščiteni?

Ker jih ne rabi? Se telo ne bori več proti okužbi virusa, še vedno ima pa dovolj protiteles, da lahko pri ponovni okužbi aktivno zavira virus.
Domnevam. Bom poiskal, kaj pravijo raziskave

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

1984Began ::

Pomemben leaked video, kjer urednik MSM medija daje navodila svojim zaposlenim o tem kako porocati o zgodbah "antivaxx weirdotov".

WizzardOfOZ ::

Vetrpiha je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

inzenir1337 je izjavil:

Prebolelost te ne zaščiti pred smrtjo in pred težjim potekom. Pred smrtjo te lahko zaščiti samo cepljenje in zdravniki so si pri tem enotni.

zakaj imajo potem cepljeni 6x manj protiteles kot jaz in so po tvoje bolj zaščiteni?

Ker jih ne rabi? Se telo ne bori več proti okužbi virusa, še vedno ima pa dovolj protiteles, da lahko pri ponovni okužbi aktivno zavira virus.
Domnevam. Bom poiskal, kaj pravijo raziskave



Si prebral post na katerega sem odgovarjal jaz?
Človek trdi, da je cepljen bolj zaščiten, kot preboleli, ki ima 6x več protiteles. S 6x več protiteles, se bo telo pri ponovni okužbi veliko lažje zaviralo virus.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

c3p0 ::

Yohan del Sud je izjavil:





Nepopolni grafi, ker ne dajo številk glede na starostne skupine, kar je izjmeno pomembno.

LightBit ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Vem da ni transparentno kot TikTok in BitChute.

Kumbaja ::

Hočeš reč, da je graf nepopoln, zato ker ne ustreza tvoji predstavi sveta? Zanimivo, da takšna kritičnost ni prisotna, pri linkanju raznih neumnosti iz bitchute.

Utk ::

"Spomladi smo imeli izrazit porast obiskov na nevrološko urgenco, ki je bil posledica velikega strahu pred morebitnimi stranskimi učinki cepljenja. Ljudje so imeli razne simptome, ki so bili, po naši presoji, največkrat posledica pretirane zaskrbljenosti, ki jo vzbujajo številne dezinformacije v javnosti," je še dodal RIgler.

Aha, to so naši dohtarji, če ne vemo kaj je, je hipohender.

;-) ::

Danes peljem tamalga v vrtec, ki ga plačujem skor 300€ pa na vratih piše pogoj PCT.

Kam se lahko letim cepit???
««
32 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49376589 (64282) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722229637 (208722) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620942 (17135) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60480041 (61543) BigWhale

Več podobnih tem