» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
36 / 57
»»

CoolBits ::

Ma ja, dolgoročne 10 letne učinke so delali že dosti preden je "virus" prišel ven, zato lahko sedaj odobrijo. Saj je jasno.

Aston_11 ::

Če bi bil janša pravi totalitarist, bi naredil red, tako ga pa ni in gre na roke antivaxarjem, katerim hvala qurcu bomo spet zaprti čez zimo.

CoolBits ::

Zaprti boste samo tisti, ki še nasedate propagandi, kot do sedaj.

Aston_11 ::

CoolBits je izjavil:

Zaprti boste samo tisti, ki še nasedate propagandi, kot do sedaj.

Zaprti bomo vsi, vključno s tabo, zaradi bebotov antivaxarjev.

CoolBits ::

Govori zase, politika dela za nas, ne mi za njih.

Aston_11 ::

So kje zbrani linki do današnjih laži antivaxarjev?

CoolBits je izjavil:

Govori zase, politika dela za nas, ne mi za njih.
Prisili me. Antaxarji ste municija za politiko. Brez vas bi bila politika mrzla. KRIVI za govno, ki sledi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

CoolBits ::

Krivi ste samo tisti, ki nasedate lazem in se pustite manipulirat. Zaradi vas se to nadaljuje.

Kumbaja ::

CoolBits je izjavil:

Kumbaja je izjavil:

Ok, in na podlagi česa sklepaš, da je ta študija začeta maja 2021 osnovna prva študija?

A ne to piše na isti slikci? Ali narišem še enkrat?
Drugače pa ja, cepiva so bila že pred virusem, samo ne uradno. Če to hočeš povedat.

Ne, na sliki ne pise, da je to prva zacetna studija. Zato te prosim, da pojasnis kako si prisel do tega sklepa. Ce se izkaze, da si si to izmislil potem je tezko verjet ostalim tvojim izjavam, kot je ta da je bilo cepivo pred virusom.

nekikr ::

Aston_11 je izjavil:

Če bi bil janša pravi totalitarist, bi naredil red, tako ga pa ni in gre na roke antivaxarjem, katerim hvala qurcu bomo spet zaprti čez zimo.

Zaprti bomo vsi ne glede na stopnjo precepljenosti. Islandija in Izrael tlakujeta pot.

inzenir1337 ::

Virus bojda lahko uniči le kataklizma. Navadimo se živeti z njim, tako cepljeni kot necepljeni. Do prihoda Lekadola19+ vas lepo pozdravljam!

;-) ::

Kumbaja je izjavil:

Če bi bili vsi nad 65 jutri mrtvi težav z Covidom ne bi bilo, kaj ti to pove.

Ljudi, ki so v zgodovini verjeli, da z genocidom lahko rešijo probleme se ni nikoli manjkalo. Praviloma take ljudi obravnavajo ustanove zaprtega tipa.

Potem moreš zapret pol zdravstva, tam je umiral folk.

Povprečna starost umrlih v 2020 za eno leto višja kot v 2019


Vir statisticni urad.

Torej če ima nekdo pričakovano življensko dobo 60 let in umre pri:

Povprečna starost umrlih je v letu 2020 znašala 79,2 leta in je bila za 1,1 leto višja od povprečne starosti umrlih v letu 2019. Povprečna starost v 2020 umrlih moških je bila 75,3 leta (1,4 leta višja kot v 2019), povprečna starost v tem letu umrlih žensk pa 82,9 leta (0,8 leta višja kot v 2019).


Spet vir Statistični urad.

Od oka 20+ letih več kot je njegova PRIČAKOVANA življenska doba je to kaj? Smrtonosni virus?

Ja hudiča zdravstvo smo našponali da živimo 20 let več kot rojeni 1950,1960...nekje se mora življenje zaključit. In cca. 3000 komadom se je zaključilo isto leto, kot 80% zdravstva NI delovalo kot bi moralo.

Kaj lahko pričakujemo glede statistike mrtvih v naslednjih letih?

Hint: 2020 smo odkrili 40% manj rakavih obolenj (zaradi ne izdajanja napotnic) kot leto prej.

...ne more bit boljše ti rakavi ki so neodkriti bodo šli v naslednjih treh letih.

WizzardOfOZ ::

Aston_11 je izjavil:

Če bi bil janša pravi totalitarist, bi naredil red, tako ga pa ni in gre na roke antivaxarjem, katerim hvala qurcu bomo spet zaprti čez zimo.


Problem ni v antivaxarjih ampak v cepljenih. Antivaxarji se ukrepov držijo (torej maske in socialna distanca), cepljeni pa mislijo, da so zaščiteni in skačejo naokoli brez mask, ter se okužijo, pa ker mislijo, da so zaščiteni, potem virus nosijo naokoli. Seveda, ker so cepljeni, niti ne vedo da nosijo naokoli virus.
Potrebno bo testirat vse, tako cepljene kot necepljene, če boste hoteli kam it iz države in potem za vstop v državo. To bo edini pravi pokazatelj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

nekikr je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Če bi bil janša pravi totalitarist, bi naredil red, tako ga pa ni in gre na roke antivaxarjem, katerim hvala qurcu bomo spet zaprti čez zimo.

Zaprti bomo vsi ne glede na stopnjo precepljenosti. Islandija in Izrael tlakujeta pot.
Vemo, kdo je kriv.

WizzardOfOZ je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Če bi bil janša pravi totalitarist, bi naredil red, tako ga pa ni in gre na roke antivaxarjem, katerim hvala qurcu bomo spet zaprti čez zimo.


Problem ni v antivaxarjih ampak v cepljenih. Antivaxarji se ukrepov držijo (torej maske in socialna distanca), cepljeni pa mislijo, da so zaščiteni in skačejo naokoli brez mask, ter se okužijo, pa ker mislijo, da so zaščiteni, potem virus nosijo naokoli. Seveda, ker so cepljeni, niti ne vedo da nosijo naokoli virus.
Potrebno bo testirat vse, tako cepljene kot necepljene, če boste hoteli kam it iz države in potem za vstop v državo. To bo edini pravi pokazatelj.

Daj ne blodi bedarij. Nekaj več inteligence vseeno pričakujem od tebe. Tole niti bedarij, ki jih podpičkje @;) piše, ni vredno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

;-) ::

Vemo, kdo je kriv.


Zdravstvo, tam umira folk. Slaba oskrba.

Aston_11 ::

Resnično ste antivaxarji zajebali, ne podpičkje?
https://www.24ur.com/novice/korona/pozi...

IL_DIAVOLO ::

Aston_11 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Zaprti boste samo tisti, ki še nasedate propagandi, kot do sedaj.

Zaprti bomo vsi, vključno s tabo, zaradi bebotov antivaxarjev.


Menda ja nisi tako naiven.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Aston_11 ::

;-) je izjavil:

Vemo, kdo je kriv.


Zdravstvo, tam umira folk. Slaba oskrba.

Osebno si jih tja spravil. Ti in tvoja idiotska propaganda. Na tvoji vesti bodo.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Zaprti boste samo tisti, ki še nasedate propagandi, kot do sedaj.

Zaprti bomo vsi, vključno s tabo, zaradi bebotov antivaxarjev.


Menda ja nisi tako naiven.
Se že začenja naivnost. Vsak dan bolj.
https://www.24ur.com/novice/korona/pozi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

inzenir1337 ::

Aston_11 je izjavil:

Resnično ste antivaxarji zajebali, ne podpičkje?
https://www.24ur.com/novice/korona/pozi...

Zdravnica:
Nasprotniki cepljenja, pridite pomagat, ko ne bomo več zmogli

Pridemo mi necepljeni viličaristi. Od 25 jurjev medicinskih sester pa polovica necepljenih. Narobe svet.

Pithlit ::

"inženir" :))
Life is as complicated as we make it...

IL_DIAVOLO ::

Najprej naj pometejo pred svojim pragom. Krokodilje solze pa lahko tudi takrat pospravijo v predal.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

WizzardOfOZ ::

Aston_11 je izjavil:

Daj ne blodi bedarij. Nekaj več inteligence vseeno pričakujem od tebe. Tole niti bedarij, ki jih podpičkje @;) piše, ni vredno.


Bedarije blodiš ti. Sicer nisem antivaxer, nisem pa cepljen, ker sem bolezen prebolel. In se ne bom cepil, dokler mi število protiteles ne pade pod vrednost, ki jo ima normalen cepljen. Ampak jaz vedno nosim masko v zaprtih prostorih, se distanciram in se na splošno pazim, da se nebi še enkrat okužil (čeprav se verjetno ne morem zaradi previsokega števila protiteles (nekje 6x toliko kot 2x cepljen sodelavec s pfizerjem). Medtem ko moji cepljeni sodelavci žurajo, se družijo s komerkoli in so stalno brez mask, ker oni so pa cepljeni in s tem zaščiteni.
Torej kdo je sedaj bolj odgovoren?

Aston_11 je izjavil:

Se že začenja naivnost. Vsak dan bolj.
https://www.24ur.com/novice/korona/pozi...


Imeli so več kot leto dni časa, da bi uredili več postelj, nabavili več opreme, da bi izobrazili dodatne ljudi in da bi na splošno dvignili kvaliteto zdravja. Kaj so naredili? Vlekli so korona dodatke v višini 65% in prosili varnostnike, da jih štempljajo?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

Resnično ste antivaxarji zajebali, ne podpičkje?
https://www.24ur.com/novice/korona/pozi...

mi lahko eden od zdravnikov, ki je tukaj gor na preprost, tak inženirski način razloži, zakaj bo letos drugače HUJE od lanskega ???? imamo 50% polno cepljenih, imamo 30% prebolelih , ostali so otroci ali pa zakotniki doma, ko po cele dneve ne srečamo nikogar. Imamo delto, ki je bolj nalezljiva a enak ali manj škodljiva, od prejšnih verzij .. torej v čem je fora te panike??
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

Za 10 navadnih postelj in 5 na intenzivni v Celju pazi zdaj to:
"Sestre z oddelkov akutnih kirurških, ki jih moramo zapreti, nato prestavljamo na covidne oddelke in potem še 100 dodatnih ljudi za urgenco, da lahko zagotovimo dvotirno obravnavo okuženih in neokuženih pacientov, in to vse iz obstoječega kadra,"
dodaja Gauček Zakoškova.

Kapo dol. Pridem pomagat za Miklavža, lahko sem parkelj.

mi lahko eden od zdravnikov, ki je tukaj gor na preprost, tak inženirski način razloži, zakaj bo letos drugače HUJE od lanskega ???? imamo 50% polno cepljenih, imamo 30% prebolelih , ostali so otroci ali pa zakotniki doma, ko po cele dneve ne srečamo nikogar. Imamo delto, ki je bolj nalezljiva a enak ali manj škodljiva, od prejšnih verzij .. torej v čem je fora te panike??


Cepljeni širijo kovid med odgovornimi necepljenimi ki se testiramo, ker so z izkaznico postali prvorazredni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

CoolBits ::

Prihaja covid-22 in drugi booster oz cetrti odmerek :))

PrihajaNodi ::

CoolBits je izjavil:

Prihaja covid-22 in drugi booster oz cetrti odmerek :))


Jaz sem Kovid.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

Aston_11 je izjavil:

So kje zbrani linki do današnjih laži antivaxarjev?

CoolBits je izjavil:

Govori zase, politika dela za nas, ne mi za njih.
Prisili me. Antaxarji ste municija za politiko. Brez vas bi bila politika mrzla. KRIVI za govno, ki sledi!


Zaj ko ste se nakopali u rvatskom moru...in najeli rvatskih čevapov, boste "cepljeni" "okužili celo Slovenijo". :)):)):))

Če je cepljene tko skrbelo za vsenarodno blagor bi bli doma z masko ....tko pa bo ko lansko leto korona explodirala ravno ko se končajo počitnice
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Massacra ::

Telbanc je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

So kje zbrani linki do današnjih laži antivaxarjev?

CoolBits je izjavil:

Govori zase, politika dela za nas, ne mi za njih.
Prisili me. Antaxarji ste municija za politiko. Brez vas bi bila politika mrzla. KRIVI za govno, ki sledi!


Zaj ko ste se nakopali u rvatskom moru...in najeli rvatskih čevapov, boste "cepljeni" "okužili celo Slovenijo". :)):)):))

Če je cepljene tko skrbelo za vsenarodno blagor bi bli doma z masko ....tko pa bo ko lansko leto korona explodirala ravno ko se končajo počitnice


Tako je: pbl. polovica dnevnega prirasta so uvoženi primeri iz Hrvaške!

Telbanc ::

Massacra je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

So kje zbrani linki do današnjih laži antivaxarjev?

CoolBits je izjavil:

Govori zase, politika dela za nas, ne mi za njih.
Prisili me. Antaxarji ste municija za politiko. Brez vas bi bila politika mrzla. KRIVI za govno, ki sledi!


Zaj ko ste se nakopali u rvatskom moru...in najeli rvatskih čevapov, boste "cepljeni" "okužili celo Slovenijo". :)):)):))

Če je cepljene tko skrbelo za vsenarodno blagor bi bli doma z masko ....tko pa bo ko lansko leto korona explodirala ravno ko se končajo počitnice


Tako je: pbl. polovica dnevnega prirasta so uvoženi primeri iz Hrvaške!


In potem pridejo še na forum in svirajo k. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

sbawe64 ::

Massacra je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

So kje zbrani linki do današnjih laži antivaxarjev?

CoolBits je izjavil:

Govori zase, politika dela za nas, ne mi za njih.
Prisili me. Antaxarji ste municija za politiko. Brez vas bi bila politika mrzla. KRIVI za govno, ki sledi!


Zaj ko ste se nakopali u rvatskom moru...in najeli rvatskih čevapov, boste "cepljeni" "okužili celo Slovenijo". :)):)):))

Če je cepljene tko skrbelo za vsenarodno blagor bi bli doma z masko ....tko pa bo ko lansko leto korona explodirala ravno ko se končajo počitnice


Tako je: pbl. polovica dnevnega prirasta so uvoženi primeri iz Hrvaške!

Ni mogoče.Ni so cepljeni.
Torej Ronco v Slo prinesejo AlieniTM iz vesolja.


Medtem Kinezi razvijajo zdravilo, ki bo pomirilo imunski sistem kot posledica špikanja s cepivi proti Ronci
https://www.biorxiv.org/content/10.1101...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Telbanc ::

Cepljene se ne testira dokler nimajo simptomov. Tko da...se zaj obeta velka štala.

Dobr da mamo pol folka prekuženih. Po naravni poti in da je delta manj nevarna kao.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

WizzardOfOZ ::

Telbanc je izjavil:

Cepljene se ne testira dokler nimajo simptomov.


To je največji problem. Testiranja je premalo in testirati bi morali vse, ki pridejo v državo. Tam bi se najbolj pokazalo.
Vemo, da se cepljeni lahko okuži, da cepljeni lahko brez simptomov nosi naokoli virus, pa se jih vseeno ne testira, ker pomahajo s knjižico in so "oproščeni" vseh testiranj. Potem so pa vsi ostali krivi za porast okuženih. Vemo tudi da maske skoraj nič ne pomagajo, če niso vsaj FFP2, pa lahko nosiš kakršnokoli cunjo na nosu in si "zaščiten".

Sem prišel v avstrijo, sem prvo moral nataknit FFP2, preden sem lahko šel v gostilno ali trgovino, pri nas pa tudi če jmaske nimaš, ni nobenega problema.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

inzenir1337 ::

Šole ne bojo prav dolgo odprte, ker je precepljenost 2% in bi naj bil virus precej kužen. Vemo pa da je osnovnošolcev 200k, dijakov 100k...

WizzardOfOZ ::

Prvih 10 dni bodo verjetno hodili v šolo, potem bo pa vse na daljavo, ker se bodo otroci pomešali in se okužili med sabo, pa začeli domov nosit korono.
Mi, kot družina prebolelih, se ne bomo še enkrat okužili, ker smo še zaenkrat zaščiteni, bomo šli pa na hrvaško obalo in bomo od tam delali šolo in službo na daljavo, popoldne pa kopanje v lastnem zalivu na lastni plaži.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

;-) ::

Meni je čisto po godu če se spet zapre vse.

Ženska s katero živim in imam otroke ima materinski dopust, ki so ga poračunali s kovid dodatki, najemnik je onkič ga kovid ne zmoti, sam pa lahko delam od doma.

Če pozaprejo vrtce in spet izmislijo kake dodatke in "pomoči" bomo spet plus delali.

Lahko pa nas zaj*** in začnejo cepljene testirat potem bo pa hitro konec covid sranja

WizzardOfOZ ::

Tudi če jih začnejo testirat, ne bo nič boljše. Zdaj so že prinesli sem.
Pa tudi tisti necepljeni, ki bi morali ob prehodu meje v karanteno, ker testov nimajo, na meji ne podpišejo dokumenta in potem hodijo naokoli in trosijo virus naokoli. Ko pa čez 14 dni dobijo pošto z odločbo, je pa 10 karantenskih dni že mimo in so že oproščeni vsega. Izigravanje vseh ostalih, ki se pazimo in upoštevamo ukrepe in nasvete.

Jaz sem za rešitev, da naj povedo uradno koliko protiteles je dovolj, da si zaščiten in koliko jih imaš po cepljenju,.... Potem naj vsakemu, ki to hoče, izmerijo protitelesa in ti na podlagi tega dajo potrdilo, da si zaščiten in da ne trosiš virusa naokoli ali pa da si "ogrožen" in da bi bilo dobro da se cepiš, če nimaš protiteles. S tem se bo tudi hitro pokazalo, koliko smo v resnici že preboleli.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Meni je čisto po godu če se spet zapre vse.

Ženska s katero živim in imam otroke ima materinski dopust, ki so ga poračunali s kovid dodatki, najemnik je onkič ga kovid ne zmoti, sam pa lahko delam od doma.

Če pozaprejo vrtce in spet izmislijo kake dodatke in "pomoči" bomo spet plus delali.

Lahko pa nas zaj*** in začnejo cepljene testirat potem bo pa hitro konec covid sranja


Pa pazi bitkojn gre gor ko je folk zaprt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

Nebo šlo, potem nimajo več komubcepiva prodati.

Bojana Beović: Po ocenah je pri nas covid-19 prebolelo do 600.000 ljudi


Tole je izjavila januarja. Torej nas je sedaj cca milijon prebolevnikov in malce manj kot milijon cepljenih, recimo da se jih 200.000 pokriva (preboleli/cepljeni)

500.000 pa je trmastih in se jih ne bo cepilo za nic na svetu. Med temi pa bo haral virus.

IL_DIAVOLO ::

Mene zanima, zakaj se na meji osebe brez testa sploh spusti nazaj domov. Spokaj po test in da te ne vidim kolone delat, ce ga nimas.

Enako za cepljene seveda.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

;-) ::

To je že razložil Hojs, da nic ne delajo.

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mene zanima, zakaj se na meji osebe brez testa sploh spusti nazaj domov. Spokaj po test in da te ne vidim kolone delat, ce ga nimas.

Enako za cepljene seveda.

Jaz sem Korona in pridem povsod.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

;-) je izjavil:

Nebo šlo, potem nimajo več komubcepiva prodati.

Bojana Beović: Po ocenah je pri nas covid-19 prebolelo do 600.000 ljudi


Tole je izjavila januarja. Torej nas je sedaj cca milijon prebolevnikov in malce manj kot milijon cepljenih, recimo da se jih 200.000 pokriva (preboleli/cepljeni)

500.000 pa je trmastih in se jih ne bo cepilo za nic na svetu. Med temi pa bo haral virus.


Virus hara tudi med cepljenimi, to je problem. Ker ti ne vedo da ga imajo in veselo skačejo naokoli.
V bistvu ga samo prebolevniki, ki imamo več protiteles kot cepljeni, ne širimo naokoli.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mene zanima, zakaj se na meji osebe brez testa sploh spusti nazaj domov. Spokaj po test in da te ne vidim kolone delat, ce ga nimas.

Enako za cepljene seveda.


Če si državljan države, potem te mora spustit v državo v vsakem primeru. Če pa nimaš potrdila ali testa, ti pa izda karantesnko odločbo. Če je ne podpišeš, ti jo pa v 14 dneh pošljejo po pošti (karantena traja pa 10 dni).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Karantenske so itak neveljavne gor je naveden zakon ki ga je US vrglo v smeti.

IL_DIAVOLO ::

Ce ne podpišeš, se ne strinjaš z vrnitvijo domov. Tako se pa folk norčuje iz zakonov in prosto po prešernu hodi okoli okužen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Hemi426 ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Tudi lep komentar na rtv:
"Takšne ukrepe seveda naši reševalci življenj takoj spregledajo. Ko je potrebno kopirati najbolj neumne ukrepe se pa takoj sklicujejo na Nemčijo in Avstrijo."

Bravo!!!
Isti kriterij ste nekateri predlagali že mesece nazaj!
Ampak v Sloveniji se kaj takega ne bi nikoli zgodilo... Ker se venomer govori samo o OKUŽBAH in matematičnih modelih verjetnih 900k mrtvih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

WizzardOfOZ ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce ne podpišeš, se ne strinjaš z vrnitvijo domov.


Kot državljan imaš nekatere ugodnosti, ki jih pač ne smeš kršiti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

IL_DIAVOLO ::

In dolžnosti, ki jih tudi naj ne bi krsil. Ampak koga brigajo dolžnosti kajne? Saj je Slovenistan.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

WizzardOfOZ ::

;-) je izjavil:

Karantenske so itak neveljavne gor je naveden zakon ki ga je US vrglo v smeti.


Če nimaš potrdila, da si cepljen in če nimaš, kot necepljen, testa, da si negativen, potem bi moral biti doma tistih 10 dni, da slučajno ne širiš virusa naokoli. Jaz se s tem strinjam, pa čeprav nisem cepljen in bi to doletelo tudi mene, če bi bil brez testa. To je pač nek bonton, če si prišel iz države, kjer je virus bolj pogost, kot v naši državi.

Še bolje bi pa bilo, če bi na meji odprli 10 linij za vstop in 10 za izstop, postavili na vsako stran 10 testnih šotorov, pa bi kr na meji testirali s hitrimi testi (v obe smeri), pa tiste, ki so pozitivni naspotili v domačo oskrbo in jim izdali odločbo, da morajo biti 10 dni doma. (pa tudi ustrezno kazen, če bi jih dobili kje naokoli, ko širijo virus)

IL_DIAVOLO je izjavil:

In dolžnosti, ki jih tudi naj ne bi krsil. Ampak koga brigajo dolžnosti kajne? Saj je Slovenistan.


Kot državljanu slovenije, te morajo spustiti v državo ne glede na tvoje zdravstveno stanje. Seveda pa bi morali v primeru kužbe izdati karantensko odločbo in te zapreti v tvoj dom za 10 ali 14 dni, ter to tudi preverjati. Seveda, če te dobijo kje naokoli, te pa lahko oglobijo ali pa celo obsodijo za namerno okuževanje ostalih ljudi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Jaz bi naredil ob vsaki postaji obvoz za pot nazaj od koder si prisel. Hkrati vzel osebne, dokler se oseba ne vrne na isti mejni prehod.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

;-) je izjavil:

Karantenske so itak neveljavne gor je naveden zakon ki ga je US vrglo v smeti.


Če nimaš potrdila, da si cepljen in če nimaš, kot necepljen, testa, da si negativen, potem bi moral biti doma tistih 10 dni, da slučajno ne širiš virusa naokoli. Jaz se s tem strinjam, pa čeprav nisem cepljen in bi to doletelo tudi mene, če bi bil brez testa. To je pač nek bonton, če si prišel iz države, kjer je virus bolj pogost, kot v naši državi.

Še bolje bi pa bilo, če bi na meji odprli 10 linij za vstop in 10 za izstop, postavili na vsako stran 10 testnih šotorov, pa bi kr na meji testirali s hitrimi testi (v obe smeri), pa tiste, ki so pozitivni naspotili v domačo oskrbo in jim izdali odločbo, da morajo biti 10 dni doma. (pa tudi ustrezno kazen, če bi jih dobili kje naokoli, ko širijo virus)

Se vedno mi nihce ni pomagal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se vedno mi nihce ni pomagal.


112 ti lahko pomaga. Pokliči.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
««
36 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49376591 (64284) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722229643 (208728) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620942 (17135) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60480048 (61550) BigWhale

Več podobnih tem