» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
26 / 57
»»

Hemi426 ::

U Kabulu se tudi ponoči širi virus;((
https://www.rtvslo.si/svet/azija-z-ocea...

eric_cartman ::

Wut wut, it's happening:
Pamela Rendi-Wagner (SPÖ) hat sich der Idee gegenüber offen gezeigt, strengere Zutrittsregelungen im Freizeitbereich für Menschen ohne Corona-Impfung einzuführen. Zuvor hatte es einen Vorstoß von ihrem Parteikollegen Peter Hacker gegeben.


https://www.vienna.at/menschen-ohne-imp...

shadeX ::

Ravnokar izračunal "pace" cepljenja v zadnjih 18 dneh (1 - 18 avgust). Če bo šlo tako naprej bo do konca leta (z 1 dozo) cepljenih 1.27M Slovenije, kar je 64% populacije (trenutno 46.1% z eno dozo).

Treba je vzet v zakup, da je avgust čas dopustov in "groznih" novic o virusu še ni toliko kot jih bo oktobra, novembra. Takrat pričakujem povečanje hitrosti cepljenja. Prav tako podatek ne vključuje šolarjev, ki se odločajo za cepljenje. Vsekakor verjamem da bo do konca leta precepljene najmanj 65% Slovenije, v najboljšem primeru pa med 70-75%.

"Elitnejše države" aka Danska, Francija, Italija, bodo praktično cele precepljene do konca leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

LightBit ::

Mato989 je izjavil:

Nikakor zaupat moramo v logiko da se je brezveze cepit ce je moznost da umres tako nizka kot je

Meni je že zaradi možnosti izgube vonja in okusa (poleg manj verjetnih hujših) dovolj dober razlog da s cepljenjem zmanjšam verjetnost da se mi to zgodi.
Če tebi pač ni, ok. Škoda je če prepričuješ da so cepiva brezveze/slaba da ne govorimo o zarotah. To pride tudi do ogroženih.

Mato989 ::

LightBit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nikakor zaupat moramo v logiko da se je brezveze cepit ce je moznost da umres tako nizka kot je

Meni je že zaradi možnosti izgube vonja in okusa (poleg manj verjetnih hujših) dovolj dober razlog da s cepljenjem zmanjšam verjetnost da se mi to zgodi.
Če tebi pač ni, ok. Škoda je če prepričuješ da so cepiva brezveze/slaba da ne govorimo o zarotah. To pride tudi do ogroženih.


Aha si se torej vsako leto cepil za gripo ker tam tudi lahko voh zgubis
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Miki N ::

Ja samo do konca leta bo mnogim dvomotorcem potekel status precepljenega, kot mislim da ti Stroka namiguje že cel mesec, jeseni bo pa verjetno uradno.

Oceniti koliko bo dodatnih tromotorcev, ki bodo nadomestil izpad je nemogoče - nek osip bo. Tako da verjetno bo do konca leta bolj v nizkih 60%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Hemi426 ::

eric_cartman je izjavil:

Wut wut, it's happening:
Pamela Rendi-Wagner (SPÖ) hat sich der Idee gegenüber offen gezeigt, strengere Zutrittsregelungen im Freizeitbereich für Menschen ohne Corona-Impfung einzuführen. Zuvor hatte es einen Vorstoß von ihrem Parteikollegen Peter Hacker gegeben.


https://www.vienna.at/menschen-ohne-imp...


Ja, necepljenim se bi naj prepovedalo vstop v klube in kateringe v nočnem času.
Big deal, haha
To zastraševanje ne pali več na folk.

feryz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

feryz je izjavil:

Res je lep dan. Lahko bi šli na test ali dva. So zastonj. Kot cepiva.

Rvati zelijo 100 kun
Ne bo držalo. Baje ga dobiš gratis zraven računa za hotel ali kamp. Brez šarjenja po nosu.

shadeX ::

LightBit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nikakor zaupat moramo v logiko da se je brezveze cepit ce je moznost da umres tako nizka kot je

Meni je že zaradi možnosti izgube vonja in okusa (poleg manj verjetnih hujših) dovolj dober razlog da s cepljenjem zmanjšam verjetnost da se mi to zgodi.
Če tebi pač ni, ok. Škoda je če prepričuješ da so cepiva brezveze/slaba da ne govorimo o zarotah. To pride tudi do ogroženih.



Treba je poudarit da cepivo sicer ne popolnoma varuje pred tem da virus napade možgane. Kar berem izkušnje ljudi, še vedno izgubijo vonj in okus tudi če so cepljeni (sicer verjetno manj, ker imunski sistem je že pripravljen in prej nevtralizira virus).

Jaz sem se cepil tudi iz podobnega razloga. Kot programer si ne morem privoščit da mi udari na možgane in zaradi tega dobim "brain fog" (eden izmed long covid simptomov).

feryz ::

Zdaj se bo treba počasi odločiti, kako bomo šteli necepljene oz. cepljene.
Kam bomo šteli tiste z enim šusom, dvema, tremi ...

Prav bi bilo, da se od prvega dalje šteje, da med precepljene prebivalce zlovenije štejejo samo tisti s tremi šusi. Vsi ostali smo antivakserji.

FoxKnox ::

shadeX je izjavil:

Ravnokar izračunal "pace" cepljenja v zadnjih 18 dneh (1 - 18 avgust). Če bo šlo tako naprej bo do konca leta (z 1 dozo) cepljenih 1.27M Slovenije, kar je 64% populacije (trenutno 46.1% z eno dozo).

Treba je vzet v zakup, da je avgust čas dopustov in "groznih" novic o virusu še ni toliko kot jih bo oktobra, novembra. Takrat pričakujem povečanje hitrosti cepljenja. Prav tako podatek ne vključuje šolarjev, ki se odločajo za cepljenje. Vsekakor verjamem da bo do konca leta precepljene najmanj 65% Slovenije, v najboljšem primeru pa med 70-75%.

"Elitnejše države" aka Danska, Francija, Italija, bodo praktično cele precepljene do konca leta.


In potem upamo, da začnemo leto 22 brez covid omejitev, razen seveda za posameznike. Vkolikor pa se spomladi pokaže kakršnakoli potreba po 3. in 4 odmerku cepiva, potem bo jasno, da virus ne vodi krize.

LightBit ::

Mato989 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nikakor zaupat moramo v logiko da se je brezveze cepit ce je moznost da umres tako nizka kot je

Meni je že zaradi možnosti izgube vonja in okusa (poleg manj verjetnih hujših) dovolj dober razlog da s cepljenjem zmanjšam verjetnost da se mi to zgodi.
Če tebi pač ni, ok. Škoda je če prepričuješ da so cepiva brezveze/slaba da ne govorimo o zarotah. To pride tudi do ogroženih.


Aha si se torej vsako leto cepil za gripo ker tam tudi lahko voh zgubis

Vsekakor nisem nikogar prepričeval naj se ne cepi proti gripi.
Nisem se, ker ni bilo zastonj (bolj lenoba in ignoranca). V prihodnosti se morda bom. Predvsem za KME se bom.

Vetrpiha ::

LightBit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nikakor zaupat moramo v logiko da se je brezveze cepit ce je moznost da umres tako nizka kot je

Meni je že zaradi možnosti izgube vonja in okusa (poleg manj verjetnih hujših) dovolj dober razlog da s cepljenjem zmanjšam verjetnost da se mi to zgodi.
Če tebi pač ni, ok. Škoda je če prepričuješ da so cepiva brezveze/slaba da ne govorimo o zarotah. To pride tudi do ogroženih.

Ne boj se začasne izgube vonja in okusa. Boj se tega, kar se lahko zgodi, ko dobiš to svoje nazaj.
Potem bodo vse stvari imele napačen okus.

shadeX ::

FoxKnox je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ravnokar izračunal "pace" cepljenja v zadnjih 18 dneh (1 - 18 avgust). Če bo šlo tako naprej bo do konca leta (z 1 dozo) cepljenih 1.27M Slovenije, kar je 64% populacije (trenutno 46.1% z eno dozo).

Treba je vzet v zakup, da je avgust čas dopustov in "groznih" novic o virusu še ni toliko kot jih bo oktobra, novembra. Takrat pričakujem povečanje hitrosti cepljenja. Prav tako podatek ne vključuje šolarjev, ki se odločajo za cepljenje. Vsekakor verjamem da bo do konca leta precepljene najmanj 65% Slovenije, v najboljšem primeru pa med 70-75%.

"Elitnejše države" aka Danska, Francija, Italija, bodo praktično cele precepljene do konca leta.


In potem upamo, da začnemo leto 22 brez covid omejitev, razen seveda za posameznike. Vkolikor pa se spomladi pokaže kakršnakoli potreba po 3. in 4 odmerku cepiva, potem bo jasno, da virus ne vodi krize.



Na Naša življenja bo virus (cepljen ali ne), še vedno vplival kakšni dve leti najmanj (omejitve, nič oz. manj zabavnih dogodkov,..). Vsaj dokler se ne razvije čredna imunost (naravno ali preko cepiva). Tako so se v zgodovini vse pandemije končale (čredna imunost).

S cepivom bi to dosegli prej kot bi sicer in z manj žrtvami.

PrihajaNodi ::

FoxKnox je izjavil:

Reycis je izjavil:

multivac je izjavil:

@inzenir1337
Samo še to bi dodal na tvoje sporočilo.

Cepivo potencialno povzoroča nevarnejše mutacije virusa. Reklo že več strokovnjakov.
Osebno ne vem, ali je to 100% res. Povsem možno je, da nas pripravljajo na pomore cepljenčkov v kratkem. Navedli bodo neko novo hepta verzijo, a v resnici cepljenčke pobija ADE z sevom podobnim prehladom za necepljenčke.

Mene je strah da bo na novi močnejši sev povsem enako usekal tudi po nas. Moraš razumet, da nimajo diskriminatornih preferenc koga se bolj želijo znebit. Znebit se nas hočejo vseh.

Daj malo realno pomisli, kako deluje današnja družba. Elita za z svoje udobje in bogatenje potrebuje rajo, ki ji to preskrbi.Raja se tudi deli na izobraženo in neizobraženo, strokovno in nestrokovno in na zaposleneplačnike kreditov in davkov ter nezaposlene pijavke državnih proračunov. NIKAKOR ne more biti res, da se hočejo znebiti vseh, ne izgleda pa tudi, da bi bilo to opravljano selektivno.Tudi starejši ne cepajo kot je bilo še lani pričakovano. Teorija ne drži.Kaj pa če je res samo virus ?

Kdo pa pravi da vse doze delujejo enako? Ravno zato se bo imelo kartoncke, da se globalni eksperimebt lahko nadaljuje. Vsak bumbar lahko ve da ne bodo kar vsi pocrkali, ce bi to drzali bi vsi odklonili cepivo po dveh dozah, kar pa se ne sklada z agendo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

Fascinantno kolk govna se sproducira ko ni nikogar da vmes stopi... 4 strani se že med sabo prepucavajo tepčki.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Zdaj se bo treba počasi odločiti, kako bomo šteli necepljene oz. cepljene.
Kam bomo šteli tiste z enim šusom, dvema, tremi ...

Prav bi bilo, da se od prvega dalje šteje, da med precepljene prebivalce zlovenije štejejo samo tisti s tremi šusi. Vsi ostali smo antivakserji.

Drzi. Cetrta doza bo tista, ko bo malo manj sprejemljiva.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

shadeX je izjavil:

Na Naša življenja bo virus (cepljen ali ne), še vedno vplival kakšni dve leti najmanj (omejitve, nič oz. manj zabavnih dogodkov,..). Vsaj dokler se ne razvije čredna imunost (naravno ali preko cepiva). Tako so se v zgodovini vse pandemije končale (čredna imunost).
Gripa se ni imunizirala, ne vem zakaj bi se tole. Sta virusa dovolj v žlahti.

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

Fascinantno kolk govna se sproducira ko ni nikogar da vmes stopi... 4 strani se že med sabo prepucavajo tepčki.

Daj umiri se ti. Vojska je z razlogom na cestah v Avstraliji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vetrpiha ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Fascinantno kolk govna se sproducira ko ni nikogar da vmes stopi... 4 strani se že med sabo prepucavajo tepčki.

Daj umiri se ti. Vojska je z razlogom na cestah v Avstraliji.

Ker je naciland. Obljubljena dežela raznih Nodijev

FoxKnox ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Fascinantno kolk govna se sproducira ko ni nikogar da vmes stopi... 4 strani se že med sabo prepucavajo tepčki.

Daj umiri se ti. Vojska je z razlogom na cestah v Avstraliji.

Če bi ta vojska še vsakega prisilno cepila, kot leta 70 v Jugi, bi bla Avstralija že sars cov 2 free.

Miki N ::

Vojska ne bi leta 70 za virus ranga Sarscov2 niti mrdnila, v bistvu za pandemijo s temi parametri ne bi nihče sploh šel razvijat cepiva , ne samo iz tehnoloških ampak tudi družbenih razlik med takrat in danes. Ravno tako ne bi bilo nobenih ukrepov z izjemo raznih omejitev obiskov v bolnišnicah mogoče dodatni oddelki. Še enkrat - za tovrsten virus, da ne boste nabijali, avtisti.

shadeX ::

Če bi ta vojska še vsakega prisilno cepila, kot leta 70 v Jugi, bi bla Avstralija že sars cov 2 free.


Fotr je pravil da takrat so ljudi množično cepili prot črnim kozam. Nobenega vprašal al se strinja al ne. ;((

PrihajaNodi ::

shadeX je izjavil:

Če bi ta vojska še vsakega prisilno cepila, kot leta 70 v Jugi, bi bla Avstralija že sars cov 2 free.


Fotr je pravil da takrat so ljudi množično cepili prot črnim kozam. Nobenega vprašal al se strinja al ne. ;((

Ti je zgoraj napisal da ne primerjaj to s spansko gripo in crnimi kozami in ostalim sranjem, telicki nepismeni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

eric_cartman je izjavil:

Wut wut, it's happening:
Pamela Rendi-Wagner (SPÖ) hat sich der Idee gegenüber offen gezeigt, strengere Zutrittsregelungen im Freizeitbereich für Menschen ohne Corona-Impfung einzuführen. Zuvor hatte es einen Vorstoß von ihrem Parteikollegen Peter Hacker gegeben.


https://www.vienna.at/menschen-ohne-imp...

V bistvu popolna okoljska agenda.
1: vsem, ki so pripravljeni na neke spremembe v življenju začneš z PCT ukrepi omejevat okoljski odtis
2: vsem ostalim vbrizgaš smrtonosen koktelj z zakasnelim delovanjem
Diversity is our greatest strength

Hemi426 ::

LightBit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nikakor zaupat moramo v logiko da se je brezveze cepit ce je moznost da umres tako nizka kot je

Meni je že zaradi možnosti izgube vonja in okusa (poleg manj verjetnih hujših) dovolj dober razlog da s cepljenjem zmanjšam verjetnost da se mi to zgodi.
Če tebi pač ni, ok. Škoda je če prepričuješ da so cepiva brezveze/slaba da ne govorimo o zarotah. To pride tudi do ogroženih.


Tega nisem, nikoli razumel, da "to pride tudi do ogroženih"
Zakaj tak Nanny state pogled? Da so ljudje tako nesposobni sami pretehtati svojo odločitve in da jih "teorije zarote" takoj odvrnejo od cepljenja in, da jih ogrožajo?

Iz tega potegnem 2 zaključka:
1. Virus niti malo ne zaznavajo kot nevarnost glede na vse izkušnje in jih vsa ta neskladja pri cepivu/ukrepih/stroki motijo in se pač ne bodo cepili
2. Mislite, da so ljudje totalne zabite opice in, da jim morajo taki kot ti cenzurirati dostop do informacij in selektivno izbirati mainstream naritivo, da ja ne ne bi prišla kakšna "teorija zarote" do njih.

Če je človek opravilno sposben, se od njega pričakuje da plačuje davke, in da funkcionira v civilizaciji, potem je pač njegova odločitev če bo verjel "teorijam zarote" in se ne bo cepil.
Ne potrebuje posrednikov in cenzorjev, da mu tolmačijo informacije zaradi njihove agende.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

shadeX ::

da ne prinerjaj to s spansko gripo in crnimi kozami in ostalim sranjem,


Kaj ma veze? Še vedno je MOJE telo in JAZ odločam kaj dam v njega. A zdej se pravice kar porazgubijo glede na to koliko je bolezen kužna oz. smrtna? Kje je meja?

Sem čakal na talenta ki bo tole napisal ja :)

Eh nodek nodek, trolaš lahko samo ker živiš v 21 stoletju pa še to v EU. V jugi bi bila zadeva drugačna, rokco bi nastavil ravno tako kot vsi ostali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

PrihajaNodi ::

shadeX je izjavil:

da ne prinerjaj to s spansko gripo in crnimi kozami in ostalim sranjem,


Kaj ma veze? Še vedno je MOJE telo in JAZ odločam kaj dam v njega. A zdej se pravice kar porazgubijo glede na to koliko je bolezen kužna oz. smrtna? Kje je meja?

Eh nodek nodek, trolaš lahko samo ker živiš v 21 stoletju pa še to v EU. V jugi bi bila zadeva drugačna, rokco bi nastavil ravno tako kot vsi ostali.


V jugi bi bilo tako kot v Afganistanu kjer so cepiva prepovedali verjetno bi pa Titek po cudezu zbolel za kovidom.
Mnozicnega umiranja kot zelijo prikazati ni.

Reycis je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Wut wut, it's happening:
Pamela Rendi-Wagner (SPÖ) hat sich der Idee gegenüber offen gezeigt, strengere Zutrittsregelungen im Freizeitbereich für Menschen ohne Corona-Impfung einzuführen. Zuvor hatte es einen Vorstoß von ihrem Parteikollegen Peter Hacker gegeben.


https://www.vienna.at/menschen-ohne-imp...

V bistvu popolna okoljska agenda.
1: vsem, ki so pripravljeni na neke spremembe v življenju začneš z PCT ukrepi omejevat okoljski odtis
2: vsem ostalim vbrizgaš smrtonosen koktelj z zakasnelim delovanjem


Kar je pravilno. Goveda mislijo da bo tako kot prej ker bodo jemali po 4 doze na leto minimalno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Mnozicnega umiranja kot zelijo prikazati ni.


Če zate 4.5M ni množično umiranje potem ne vem kaj je. Pa številka je globoko manjša zaradi lockdownow. Brez lockdowna najmanj 15-20M smrtnih žrtev do danes. Španska gripa med 20 - 50 M na vrhuncu.

PrihajaNodi ::

shadeX je izjavil:

Mnozicnega umiranja kot zelijo prikazati ni.


Če zate 4.5M ni množično umiranje potem ne vem kaj je. Pa številka je globoko manjša zaradi lockdownow. Brez lockdowna najmanj 15-20M smrtnih žrtev do danes. Španska gripa med 20 - 50 M na vrhuncu.


Podatki pa povleceni iz riti ce niti testi niso zanesljivi. Najvec jih je verjetno umrlo v Indiji...lol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

feryz ::

shadeX je izjavil:

Kaj ma veze? Še vedno je MOJE telo in JAZ odločam kaj dam v njega. A zdej se pravice kar porazgubijo glede na to koliko je bolezen kužna oz. smrtna? Kje je meja?
A veš, kaj je glavni problem? Da bi vi radi odločali tudi kaj boste dali v druga telesa.
V svoje tlači kar hočeš, jasno.

PrihajaNodi je izjavil:

shadeX je izjavil:

Mnozicnega umiranja kot zelijo prikazati ni.


Če zate 4.5M ni množično umiranje potem ne vem kaj je. Pa številka je globoko manjša zaradi lockdownow. Brez lockdowna najmanj 15-20M smrtnih žrtev do danes. Španska gripa med 20 - 50 M na vrhuncu.


Podatki pa povleceni iz riti ce niti testi niso zanesljivi. Najvec jih je verjetno umrlo v Indiji...lol
Podatki držijo.
Švedska je praktično prazna. Lahko preveriš na netu. Več kot pol je prazne, puščava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

shadeX je izjavil:

Kaj ma veze? Še vedno je MOJE telo in JAZ odločam kaj dam v njega. A zdej se pravice kar porazgubijo glede na to koliko je bolezen kužna oz. smrtna? Kje je meja?
A veš, kaj je glavni problem? Da bi vi radi odločali tudi kaj boste dali v druga telesa.
V svoje tlači kar hočeš, jasno.


Njihov bolni um deluje po principu ce mi crknemo naj se drugi. Ce bi drzalo da so kao “bolj” zasciteni bi odjebali s svojo propagando da se morajo tudi ostali.

Podatki držijo.
Švedska je praktično prazna. Lahko preveriš na netu. Več kot pol je prazne, puščava.

Pa Bosna je isto prazna. V Avganistanu pa itak skoz maske nosjo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

Hemi426 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nikakor zaupat moramo v logiko da se je brezveze cepit ce je moznost da umres tako nizka kot je

Meni je že zaradi možnosti izgube vonja in okusa (poleg manj verjetnih hujših) dovolj dober razlog da s cepljenjem zmanjšam verjetnost da se mi to zgodi.
Če tebi pač ni, ok. Škoda je če prepričuješ da so cepiva brezveze/slaba da ne govorimo o zarotah. To pride tudi do ogroženih.


Tega nisem, nikoli razumel, da "to pride tudi do ogroženih"
Zakaj tak Nanny state pogled? Da so ljudje tako nesposobni sami pretehtati svojo odločitve in da jih "teorije zarote" takoj odvrnejo od cepljenja in, da jih ogrožajo?

Iz tega potegnem 2 zaključka:
1. Virus niti malo ne zaznavajo kot nevarnost glede na vse izkušnje in jih vsa ta neskladja pri cepivu/ukrepih/stroki motijo in se pač ne bodo cepili
2. Mislite, da so ljudje totalne zabite opice in, da jim morajo taki kot ti cenzurirati dostop do informacij in selektivno izbirati mainstream naritivo, da ja ne ne bi prišla kakšna "teorija zarote" do njih.

Če je človek opravilno sposben, se od njega pričakuje da plačuje davke, in da funkcionira v civilizaciji, potem je pač njegova odločitev če bo verjel "teorijam zarote" in se ne bo cepil.
Ne potrebuje posrednikov in cenzorjev, da mu tolmačijo informacije zaradi njihove agende.

Mogoče imaš prav, koga briga za bedake.

Miki N ::

V bistvu je ta primerjava s sedemdesetimi res zanimiva. Kot rečeno - za eno jebeno korono ne bi nihče izven bolnišnic naredil ama nič. Kot niso naredili nič nikjer na svetu '68 zaradi hongkonške gripe. Pa je tamanila otroke ko piščance na farmi. Si predstavljate, histerijo danes, ko bi začeli Sončki hoditi h Krtu? Takrat pa .. ma kako zapiranje šol, priredili so Woodstock, se zakadili in pofukali in to je bilo to.

Moja teorija je da je takrat na oblasti dejansko bil pravi Patriarhat, kjer se je od državljanov pričakovalo, da niso pusiji - ker sicer kako bi preživel ne vem "dve minuti do polnoči" stalno grožnjo jedrskega uničenja? Še hipurji so bili bolj na hard.

Danes... danes je družba preko desetletij (s pospeškom v devetdesetih) že temeljito pusificirana v poženščene mekiće in pomožatene mekićarke - in ker je postopek bil tako dolg so prišli seveda v vse družbene pore in funkcije.

"Joj, joj, kaj pa če staknem doooolgi COOOOVID in bom potem UTRUJEN!!!!??! Ja kako bom šel pa na jogging v svojih roza džoging nogavičkah? Ali pa ali pa kaj če izgubim vonj!! Kako bom pa svoje prdce vohal?"

Prdni močneje, pusi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

LightBit ::

Pejt v Afganistan, k talibanom oni niso "pusiji".

shadeX ::

Moja teorija je


Moja je bolj smiselna. In sicer takrat ni bilo tako naprednega zdravstva ter takšne komunikacije kot jo imamo danes (instant na konec sveta). Prav tako je bilo skorajda nemogoče naredit nek podatkovni model iz vseh zbranih podatkov, kar je upočasnjevalo učenje o virusu, vse je bilo na papirju, ni bilo informacijskih oz. podatkovnih baz.

Živimo v dobi v kateri nismo še nikoli, kar pomeni da se tudi dela stvari ki se jih ni še nikoli. Pure fact.

Npr: Zakaj jaz živim nadpovprečno dobro življenje? Simpl: Delaj tisto kar drugi (večina) ne dela.

In potem se vprašaš: Kaj bi naredil nodi glede na njegov mindset? In ko dobiš odgovor veš da moraš narediti kontra, ker kakšno je njegovo življenje že veš oz imaš vsaj približno predstavo o tem. In ker hočeš drugačne rezultate, moraš vpeljat drugačne variacije.

Če greš levo ne moreš desno in obratno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Vetrpiha ::

Miki N je izjavil:

V bistvu je ta primerjava s sedemdesetimi res zanimiva. Kot rečeno - za eno jebeno korono ne bi nihče izven bolnišnic naredil ama nič. Kot niso naredili nič nikjer na svetu '68 zaradi hongkonške gripe. Pa je tamanila otroke ko piščance na farmi. Si predstavljate, histerijo danes, ko bi začeli Sončki hoditi h Krtu? Takrat pa .. ma kako zapiranje šol, priredili so Woodstock, se zakadili in pofukali in to je bilo to.

Moja teorija je da je takrat na oblasti dejansko bil pravi Patriarhat, kjer se je od državljanov pričakovalo, da niso pusiji - ker sicer kako bi preživel ne vem "dve minuti do polnoči" stalno grožnjo jedrskega uničenja? Še hipurji so bili bolj na hard.

Danes... danes je družba preko desetletij (s pospeškom v devetdesetih) že temeljito pusificirana v poženščene mekiće in pomožatene mekićarke - in ker je postopek bil tako dolg so prišli seveda v vse družbene pore in funkcije.

"Joj, joj, kaj pa če staknem doooolgi COOOOVID in bom potem UTRUJEN!!!!??! Ja kako bom šel pa na jogging v svojih roza džoging nogavičkah? Ali pa ali pa kaj če izgubim vonj!! Kako bom pa svoje prdce vohal?"

Prdni močneje, pusi!

Sami pravi deci, ki sem jim kokot že 10 let ne dvigne.

Cuck

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

V bistvu je ta primerjava s sedemdesetimi res zanimiva. Kot rečeno - za eno jebeno korono ne bi nihče izven bolnišnic naredil ama nič. Kot niso naredili nič nikjer na svetu '68 zaradi hongkonške gripe. Pa je tamanila otroke ko piščance na farmi. Si predstavljate, histerijo danes, ko bi začeli Sončki hoditi h Krtu? Takrat pa .. ma kako zapiranje šol, priredili so Woodstock, se zakadili in pofukali in to je bilo to.

Moja teorija je da je takrat na oblasti dejansko bil pravi Patriarhat, kjer se je od državljanov pričakovalo, da niso pusiji - ker sicer kako bi preživel ne vem "dve minuti do polnoči" stalno grožnjo jedrskega uničenja? Še hipurji so bili bolj na hard.

Danes... danes je družba preko desetletij (s pospeškom v devetdesetih) že temeljito pusificirana v poženščene mekiće in pomožatene mekićarke - in ker je postopek bil tako dolg so prišli seveda v vse družbene pore in funkcije.

"Joj, joj, kaj pa če staknem doooolgi COOOOVID in bom potem UTRUJEN!!!!??! Ja kako bom šel pa na jogging v svojih roza džoging nogavičkah? Ali pa ali pa kaj če izgubim vonj!! Kako bom pa svoje prdce vohal?"

Prdni močneje, pusi!

Pozabljas da je takrat korono zamenjal komunizem in je bila to bitka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Reycis ::

shadeX je izjavil:

Mnozicnega umiranja kot zelijo prikazati ni.


Če zate 4.5M ni množično umiranje potem ne vem kaj je. Pa številka je globoko manjša zaradi lockdownow. Brez lockdowna najmanj 15-20M smrtnih žrtev do danes. Španska gripa med 20 - 50 M na vrhuncu.

1: Brez ukrepov za časa španske gripe bi imeli najmanj 500M mrtvih
2: Koliko je 500M v deležu celotne populacije takrat? Koliko je 20M v deležu celotne populacije danes?
Diversity is our greatest strength

multivac ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro razumnim, odgovornim, zrelim članom ST in nasploh vsem 'normalnim' ljudem.
Pa dobro jutro tudi antivaxxerjem in drugim ljudem kratke pameti. Nov, lep dan se nam obeta. Nov korak za vas v smeri nadaljnega nižanja IQ, nabijanja števca ogledov tik-tok doktorskih disertacij, nakupa prehranskih dodatkov priznanega švedologa dr. Potrča. Verjetno ste tudi dan bližje izgubi zaposlitve ter izgubi staumtisch v vaši lokalni oštariji. Svetu boste doprinesli nekaj strani daljšo temo na slo-tech, kaj konkretnejšega žal ne. Za pripravo na naslednje leto si oglejte kak dokumentarni film o tem kako živijo Amiši.


Ti pa Mad Max.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

;-) ::

Z necepljenjem ostajam odgovoren državljan ki se testira in ne trosi virusa okoli.

S cepljenjem postanem prvorazreden sociopat, ki misli da je prijel boga za jajca. Testiranja več ne potrebujem, v nevarnost spravim svoje najbljižje in vse okoli sebe.

Dokler nebo pogona testirani za vse si vsaj za testiranje nebom odvzel pravice s tem cepivom.

Izbral bom odgovorno pot ne pot parih trobezljačev brez svoje pameti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

multivac ::

LightBit je izjavil:

Tako kot necepljeni asimptomatski.


Kakšen je asimptomatski virus?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Fascinantno kolk govna se sproducira ko ni nikogar da vmes stopi... 4 strani se že med sabo prepucavajo tepčki.

Daj umiri se ti. Vojska je z razlogom na cestah v Avstraliji.

Žal se moji avstralski prijatelji ne strinjajo s tabo. Vsaj ne tako kot hočeš ti prikazat.
Life is as complicated as we make it...

LightBit ::

multivac je izjavil:

LightBit je izjavil:

Tako kot necepljeni asimptomatski.


Kakšen je asimptomatski virus?

Kakšen virus?

multivac ::

c3p0 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Hahahahhahha

Torej cepljeni majo zdaj ze enakr kolicine virusa argumenti vakserjev si kar v stroki nardijo bruko... A zdaj tudi stroki zaupajo

Zmaugy in zmist sta bluzila da ni tretjega odmerka zdaj ze je

Skratka mi manj inteligentni bojda bolje vemo kot stroka in to vnaprej


Da so cepljeni glavni prenašalci in ubijalci ranljivih, bi danes morala biti glavna novica povsod. In da se morajo obvezno testirat, vsi, kar bi bilo edino odgovorno. Do testa v samokaranteni. In da po novem velja pogoj PT.

Zakaj se to ne bo zgodilo, čeprav je najbolj smiselno? Retorično vprašanje.


Zo je zanimivo.
Cepljenčki veselo romajo na okoli a v resnici okužujejo ranljive, ki jim niti cepivo ne pomaga.

In mi necepljeni naj bi bili morilci?

PrihajaNodi je izjavil:

2 otroka mrtva pri cepljenju na stadijonu v Avstraliji. Je rtv kaj porocal? Ah nic, potem smo zivi in zdravi.


To iz taistega kot v tistem videu?
Vrjetno ni krivo cepivo, namreč ni crknil par sekund po dozaciji ampak najbrž par minut. To je že lahko kakšna pridružena bolezen.

Kaj praviš darklord?

zztop je izjavil:

Utk je izjavil:

Stroka je rekla, da treba dosečt čredno imunost. Teorija zarote je govorila, da ta ne obstaja. Teorija zarote je imela prav.
Stroka je rekla odmerek ali dva in smo dobri vsaj za en čas. Teorija zarote je govorila, da se boste špikali najmanj na pol leta. Teorija zarote je imela prav.
Stroka je rekla, da cepivo ščiti pred okužbo. Teorija zarote je rekla, da je isti kurac. Teorija zarote je imela prav.
Stroka je rekla, da če se že okuži cepljen, da ima manj virusa in ga manj raznaša. Teorija zarote je rekla, da je isti kurac. Teorija zarote je imela prav.
Stroka še zmeraj govori, da cepivo ščiti pred težjim potekom. Teorija zarote je rekla, morda, ampak pri mlajših so posledice cepljenja lahko hujše od covida. Bomo še videli kdo ima prav.

Fantje, to so dejstva. Ne pa teorije zarote.

Ne, to so vse teorije zarote. Zakaj? Ker je razlog bil 5g, o vi grdi farmacevti, depopulacija, neplodnost in podobne zablode.

Stroka išče strokovne razloge za neko trditev, teoretiki zarot pa ne. Zaradi tega, je stroka fleksibilna glede svojih ugotovitev, kajti niso nikoli 100%: teoretiki niso, so pa vedno 100%, da imajo prav.


Stroka ja.

To kar vi poslušate ni stroka, ampak plačani nastavljenčki.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

vnetidebater ::

multivac je izjavil:


Cepljenčki veselo romajo na okoli a v resnici okužujejo ranljive, ki jim niti cepivo ne pomaga.


ma ja, rofl. ljudje se ne cepijo ker se nočejo cepit, ne ker jim cepivo ne bi pomagalo.

multivac ::

shadeX je izjavil:

Povezave med reproduktivnimi problemi pri moških in COVID-19 virusom.

COVID-19 survivors might develop sexual and reproductive health issues.


In conclusion, there is quite enough reason to suspect that male sexual and reproductive health could be affected in the survivors, by the sequelae of the COVID-19, both in the short and long terms (Fig. 1). Erectile function, as a surrogate marker of cardiovascular/pulmonary health, could also become extremely valuable as a quick and inexpensive first-line assessment of the pulmonary and cardiovascular complications for COVID-19 survivors. In this regard, evidence coming from diagnostic procedures, such as penile color-doppler ultrasound [43] and hypothalamic-pituitary–testicular axis evaluation [100], will be necessary to assess the extent to which COVID-19 has been able to impair erectile, and finally vascular, function, the former being an efficient predictor of complete restitutio ad integrum. Additionally, tailored psychological interventions would be necessary to adequately support patients who develop sexual dysfunction consequently to the containment measures.


klik


Upam, da razumeš, da cepiva in virus imata podobne efekte. Saj vbrizgavajo ti eno ključnih bioaktivnih snovi na obeh.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

vnetidebater ::

multivac je izjavil:


PrihajaNodi je izjavil:

2 otroka mrtva pri cepljenju na stadijonu v Avstraliji. Je rtv kaj porocal? Ah nic, potem smo zivi in zdravi.


To iz taistega kot v tistem videu?
Vrjetno ni krivo cepivo, namreč ni crknil par sekund po dozaciji ampak najbrž par minut. To je že lahko kakšna pridružena bolezen.



Ma ja. En forumaš napiše in je že panika in mu vsi verjamejo. Če se pojavi članek novnarjev kako so cepiva fajn pa vsi kurcajo.

CoolBits ::

Blaž Kavčič ima zelo zdrav pogled na realnost.
https://stop-laznivim-medijem.org/siste...

multivac ::

shadeX je izjavil:

Pa zakaj mislite, da se fajzer meče v izdelavo zdravila zdaj


Ker je treba kovati železo dokler je vroče? In ker rešujejo svetovni problem? Kdaj pa bo izdeloval zdravilo - čez 20 let?

Ker njegovo cepivo deluje?


Cepivo dokazano deluje, sicer z zmanjšano učinkovitostjo pri delta sevu. Zdravilo prav tako NI nadomestek cepiva.

1. Pri cepivu imaš imunski sistem ŽE pripravljen da napade virus
2. Zdravilo samo pomaga da se virus širi počasneje, kar imunskemu sistemu kupi nekaj časa, da naredi obrambni mehanizem.

Cepivo in zdravilo, verjamem da bo najboljši combo če boš staknil covid.


A spet nas boš napadel z osnovnošolskimi?

Pripravljen? Bolj slabo kaže.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC
««
26 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49377350 (65043) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722232267 (211352) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10621193 (17386) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60481207 (62709) BigWhale

Več podobnih tem