» »

Maske na prostem

Maske na prostem

««
6 / 6
»
»»

kalil ::

zmaugy je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Virusa nemoreš spustit, ker ne obstaja. Dobiš ga lahko pa v žilo (zastrupljeno celično kulturo živali) ja. Edino kar bi lahko spustili je kak strup ampak tako zastrupijo tudi sebe.


Spet ti s tem idiotizmom...


Nisi pogledal videa, ki sem ga linkal? Če ima tip prav, se bo zgodilo dejansko to. depopulacija... Oz. test darwinovega principa

Če bi zapravljal čas z vsako blodnjo iz tinfoil tabora...

Ampak še vedno nisi pojasnil zakaj niso tistih s stranskimi učinki kar pometli pod preprogo? Se bi folk še rajši cepil...


Če bi zapravljal čas z vsako blodnjo iz tinfoil tabora...

Znanstvenika, ki se ukvarja s cepivi že celo življenje si ti označil za tin foil tabor, brez da bi pogledal dejansko kaj je tip rekel. Odlično si dokazal svoj miselni proces. In zaradi takega miselnega procesa je zemlja spet ravna. Spadaš v true beliver tabor. (glej moj prejšnji post)

Ampak še vedno nisi pojasnil zakaj niso tistih s stranskimi učinki kar pometli pod preprogo? Se bi folk še rajši cepil..

Jaz nimam tebi ne časa ne volje pojasnevati, ker tudi če ti pojasnim in ti dojameš, kaj sem ti pojasnil, ne bo spremenilo ničesar. Ne isčem quick dopamin fixa oz mogoče ga, ker sem te označil za true beliverja. Simple, a ni?

divide et empera

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kalil ()

zmaugy ::

kalil je izjavil:

zmaugy je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Virusa nemoreš spustit, ker ne obstaja. Dobiš ga lahko pa v žilo (zastrupljeno celično kulturo živali) ja. Edino kar bi lahko spustili je kak strup ampak tako zastrupijo tudi sebe.


Spet ti s tem idiotizmom...


Nisi pogledal videa, ki sem ga linkal? Če ima tip prav, se bo zgodilo dejansko to. depopulacija... Oz. test darwinovega principa

Če bi zapravljal čas z vsako blodnjo iz tinfoil tabora...

Ampak še vedno nisi pojasnil zakaj niso tistih s stranskimi učinki kar pometli pod preprogo? Se bi folk še rajši cepil...


Če bi zapravljal čas z vsako blodnjo iz tinfoil tabora...

Znanstvenika, ki se ukvarja s cepivi že celo življenje si ti označil za tin foil tabor, brez da bi pogledal dejansko kaj je tip rekel. Odlično si dokazal svoj miselni proces. In zaradi takega miselnega procesa je zemlja spet ravna. Spadaš v true beliver tabor. (glej moj prejšnji post)

Ampak še vedno nisi pojasnil zakaj niso tistih s stranskimi učinki kar pometli pod preprogo? Se bi folk še rajši cepil..

Jaz nimam tebi ne časa ne volje pojasnevati, ker tudi če ti pojasnim in ti dojameš, kaj sem ti pojasnil, ne bo spremenilo ničesar. Ne isčem quick dopamin fixa oz mogoče ga, ker sem te označil za true beliverja. Simple, a ni?


Ne ne, tebe sem označil za pripadnika tinfoil tabora. In ponavadi tisto, kar tinfoil tabor endorsa...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

@kalil:

Video odgovor na tvoj video tistega veterinarja:



Kdo je v mojem videu?

Zubin Damania @ Wikipedia
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

Od 14:10 je za mode - velja tudi za teme o GW in vse podobne, na katere se tinfoili lepijo kot muhe na drek in na koncu se te teme ravno zato tudi spremenijo v drek.
Definitivno bi si modi lahko od tam naprej naredili kakšen zapisek v beležko.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

djabi ::

Glejte to!
RTVSLO: Pentagon razvil čip, ki zaznava že asimptomatične okužbe

Ameriška Agencija za napredne obrambne projekte (DARPA), ki je del Pentagona, je razvila poseben mikročip, ki se vstavi človeku pod kožo in lahko zazna pojav koronavirusa tudi pri nekom, ki ne kaže simptomov.

Dovolj je čip, na rabiš maske. ;)

PacificBlue ::

Kje je vostok?;)

CoolBits ::

djabi je izjavil:

Glejte to!
RTVSLO: Pentagon razvil čip, ki zaznava že asimptomatične okužbe

Ameriška Agencija za napredne obrambne projekte (DARPA), ki je del Pentagona, je razvila poseben mikročip, ki se vstavi človeku pod kožo in lahko zazna pojav koronavirusa tudi pri nekom, ki ne kaže simptomov.

Dovolj je čip, na rabiš maske. ;)

Hydrogel, eni smo o tem govorili že lani.

djabi ::

Aja, ups. Se opravičujem. Sem spregledal, da je mailer na prejšnji strani že prilepil povezavo do te novice:
https://slo-tech.com/forum/t783613/p712...

feryz ::

Ampak ne s prvo, drugo ali tretjo rundo kemije. Najprej morajo ljudje verjeti, da je cepivo varno. Potem jih pa užgeš.

Poleg tega ne gre vse po planu. Najbolj gosto naseljeni deli planeta so se izvili iz primeža panike. Tam ne bo najti dovolj vakserjev. Še drugje jim ne gre.

HappyPills ::

Men se zdi da ni sploh potreben plan depopulacije. Nivo pameti izjemno pada tako da bo verjetno že kak zaraščen noht odrešil marsikoga ki se bojo zdravnikov.

jshadlsa232 ::

HappyPills je izjavil:

Men se zdi da ni sploh potreben plan depopulacije. Nivo pameti izjemno pada tako da bo verjetno že kak zaraščen noht odrešil marsikoga ki se bojo zdravnikov.

Pa ti sploh ves kje je presezek prebivalstva oz. kje najbolj raste?

kalil ::

zmaugy je izjavil:

@kalil:

Video odgovor na tvoj video tistega veterinarja:



Kdo je v mojem videu?

Zubin Damania @ Wikipedia



ROFL, hvala ker si me (ne vem kaj misliš, da si me). Lej, sprijazni se, da si pripadnik kulta in kot pripadniku kulta ti je tribalizem na prvem mestu, resnica pa na zadnjem. Najbolj poznan kult je cerkev. Ta ki mu pa ti pripadaš, pa zaenkrat še nima imena, trenutno se imenuje znanost. Slej ko prej bo pa spet prišla nazaj prava znanost in bo en kup peer review raziskav na to temo. Ampat ti kot pravi pristaš kulta, še takrat dvomim, da boš priznal resnico, da si bil v kultu.

Kaj se lahko zgodi, ko ne upoštevamo prej postavljenjih pravil?

divide et empera

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kalil ()

kalil ::

Sorry, zmotil sem se. Global Alliance for Vaccines and Immunisation (GAVI) ne GABI

Program Manager
Global Alliance for Vaccines and Immunisation (GAVI)
Mar 2015 - Mar 20161 year 1 month

Senior Program Officer, Global Health, Vaccine Discovery
Bill & Melinda Gates Foundation (BMGF)

Več detajlov imaš pa na spodnjem linku.
https://www.linkedin.com/in/geertvanden...

Če mu hočeš reči veterinar, ker si poslušal wannabe raperja, ki od 2012 nima stika z medicino in je videl v tej pandemiji možnost zaslužka, pol ja, belgijec je veterinar in ti nisi v kultu.

divide et empera

zmaugy ::

"Ahhh sorry, zmotil sem se!"

Sorry, intelektualna lenoba se zelo lepo sklada s profilom antivaxxerja. Itak ste si vsi tvoje sorte podobni, površno berete in pišete in prehitro sklepate. Ponavadi napačno (in smešno).
Konzumiranje vaših linkov se praviloma izkaže za epsko zapravljanje časa za neumnosti. Tudi tokrat ni bilo nič drugače. Zato se temu, če se da, izognem.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

el_bahattee ::

kamiKaZaA je izjavil:

Razloži nam ti rajši, kako bom jaz kot cepljen zaščitil druge? Na kak način? Torej kje je razlika, če sem jaz cepljen in okužim drugega cepljenega ali pa sem jaz necepeljen in okužim drugega cepljenega?

Še vedno ti ni jasno, kajne? Zmanjša količino virusa, ki ga cepljena oseba izdijuje/prenaša v okolico, kar posledično povzroči bolj mile okužbe. Vidiš razliko?

kalil je izjavil:

lol. V prvem stavku rečeš, da nimaš selektivne empatije. In v drugem stavku rečeš, da naj pustim vse ostalo kar se dogaja v svetu. To je DEFINICIJA SELEKTIVNOSTI. Ljudje umirajo zaradi brezveznih vojn, premalo hrane, suženjskih delovnih pogojev, zato, da ti lahko virtue signaliziraš s compa ali telefona, ki so ga te moderrni sužnji naredili.
Predvidevam, da imaš en kup postov, kako te skrbi za prej omenjene ljudi. Če jih nimaš imaš selektivno empatijo in virtue signiliziraš, in taki ki so najbolj glasni ponavanadi nekaj skrivajo (glej primere v prejšnjem mojem postu).

Naši politiki (levi & desni) počnejo ravno to, #skupajzmoremo, nalezimo se dobrih navad, .... in obtožujejo druge. Desjtvo je pa da so imeli 30 let časa, da zrihtajo zdravstveni sistem, pa ga niso. Imeli so tudi primere epedimij v drugih koncih sveta, pa jih je bolil kurac....

Nisi me razumel. Pravim, da pozabi na korporacije in "sužnje", ker o tem pač tu ni govora. Malo te je odneslo iz teme. Jaz nisem korporacija in ne podpiram modernega suženjstva, kaj hočeš torej povedat? Ne vem, iz kje si prišel do neutemeljenih sklepov koga podpiram in kaj skrivam, samo na podlagi mojih besed, da je potrebno v tej krizi rešiti čimveč življenj in zaščititi najranljivejše. In da me skrbi, ker je veliko ljudi pokazalo sebičnost in bi bili pripravljeni žrtvovati starostnike, samo da se izognejo odrekanju za skupno dobro.
Come to my center, you enter the winter.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Covid-19 cepljenje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31625524 (21323) BigWhale

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
76354612 (42802) s1m0n
»

Facebook prepovedal oglase, ki odvračajo ljudi od cepljenja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15213354 (11744) HappyPills

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46348361 (43466) vostok_1

Več podobnih tem