» »

ATV bashan

ATV bashan

SLOarmy12 ::

js sm kupu atv 150ccm.zdej me pa zanima ce je bashan dobra firma al je kitajec?


lp

mihec87 ::

Po toči zvoniti je prepozno...

Bo kr kitajec kar bi ugotovil če bi v google vtipkal atv bashan..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

SLOarmy12 ::

aha

;-) ::

Nič bat, motor je ok nebo kr tak hin to je dobra novica. Dobra novica je tudi da se boš naučil šraufat, improvizirat z raznimi rezervnimi deli od avtmobilov, mopedov, kroserjev ali se boš naučil jih sam narediti. Malo slabša novica je da se dobro zavaruj in najslabša novica je da štel, podvozje in vse kar vidiš skupaj zašraufanega dobesedno razpada pri vožnji.

Ni ravno yamaha raptor, ker če maš raptorja nerabiš znat primet v roke gedore :)

SLOarmy12 ::

aha tnx :D drgac je basham bolsa firma kakor loncin?

Trupl0 ::

isto saj veš drugo pakiranje ;)
Kvaliteta pa odvisna od volje kitajcev ( dan v tednu )
If you are going through Hell, keep going !

c00L3r ::

Lahko nam za finto poročaš kolikokrat si se šel z njim peljat po terenu in če še dela.

SLOarmy12 ::

no vam bom povedu da sploh ni slab :D gre ku hudič :D tko da ni usak kitajc sfukan:)

lp

Janac ::

upam da imas dolgo let garancije~!

;-) ::

Da gre ku hudič nebi rekel, ker sem se vozil dostikrat z 300ccm in ni šlo ku hudič.

mihec87 ::

SLOarmy verjetno je to tvoj prvi atv..o kvaliteti itd lahko razpravljamo po kakem letu-če ne stoji preveč v garaži...

Lahko ti služi pač odvisno od vožnje,po cesti pač ne trpi kaj dosti..začne se z brezpotji..

Se mi pa zdi tudi da poceni kitajca ponavadi kupi negdo ki se ne spozna in potem ni ustreznega vzdrževanja in je zato še več težav..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

;-) ::

Mimogrede po cesti trpi bolj kot po makadamu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Janac ::

pojasni?

;-) ::

Nima diferenciala pa ga zadaj trga narazen po asfaltu ker je prevelik oprijem, to vidiš pri vseh bashanih ko migajo zadaj kolesa sem in tja. Prevelika sila na zadnjo os.

Janac ::

aja

jaz bi na tega basana dal led trak spodaj!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

;-) ::

Ja daj ga, tvoj problem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Janac ::

Ja kam

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

;-) ::

Daj ga spredaj na belanco.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Janac ::

a to na akumulator vezem? 24V?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

;-) ::

Ja vzami akumulator od tovornjaka, če ti bashan crkne boš vseeno lahko neso aku. na deponijo in kupo 2 nova bashana

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Janac ::

ne razumem?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

mihec87 ::

Kamor češ...Te zadeve so stvar posameznika..

;-) ::

Ne rabiš. Ne daj akumulatorja, daj dinamo od bicikla al pa 2.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

SLOarmy12 ::

;-) je izjavil:

Mimogrede po cesti trpi bolj kot po makadamu.

ja vrjamem sej ce bi se pocest vozu bi si kej druzga kupu :)

Zigeccc ::

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=106... mene zanima mnenje o taksnem ali je vreden nakupu

loveJDM ::

Pomembni sta dve stvari:

1.Obvezno mora imet ročni menjalnik,s sklopko ali brez ni pomembno,samo da je.Tak ne boš imel nikoli problemov z akumulatorjem+dosti bolj uporaben je.Pa verjetno tudi kvalitetnejši.125cc 3prestave je extra kvalitetna mašina,250cc na prestave zračno hlajena je tudi ok,te 150cc so pa bolj poredke in so lahko deli problem.Tam pa imaš agregate kompletne za dobrih 200e nove.
2.Če kitajca potem moraš imet varilni aparat ali pa mehanika za soseda...Ne pomeni da je štirikolesnik slab,za moje pojme je vreden denarja,ampak pač realno ko prideš kdaj nazaj z gozda je treba kaj povarit,kar pa ni nek strošek...V prvem mescu se to kar bo popokalo zavari potem pa bo zadeva delovala lep čas,če boš naredil vredu-ko ti potrga nosilce na mašini jih pri varjenju ojačaj z s kakšno prečno palico pa bo.Tak da k tej ceni prištej 50e za mehanika,drugih stroškov pa verjetno ne bo...olje je tudi z leclerca dobro.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=106...
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=106...

zgornja dva sta dosti boljša izbira

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

_dice7 ::

Kaj pa razni kitajski cestni atvji? Za krajše dnevne vožnje po asfaltu...

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=106...

Zadnja os mi izgleda da je treba dnevno lepit z lepilnim trakom :D ?

loveJDM ::

Ne vem,vprašanje koliko je močna zadnja os.Jaz sem se z mojim vozil po zadnji pa je blo vse ok,samo enkrat ko sem pristal na sprednje nazaj mi je prednja polosovina počla,tak da sem dal potem naret eno kvalitetno na stružnico pa mislim da še pri zdajšnem lastniku držita obe prednji,ker ena je bila že pred tem menjana.

Sej pravim,maš varilni aparat pa 20ključev-kupiš.Nimaš-ne kupiš...

c00L3r ::

V čem je čar vožnje štirikolesnika po cesti? Dejansko je zelo nevarno pri malo višjih hitrostih, saj se hitro lahko obrne. Pospeške in končni hitrost ima boljšo praktično vsak 125ccm motor/skuter. Če dežuje si pa ravno tako moker. Za mesto je manj praktičen kot motor.

Za počasno in srednje hitro vožnjo po terenu pa je super zadeva v primerjavi z 2 motorji, saj ne padeš, ko prideš v blato/pesek ali kak drugo bolj spolzko podlago.

_dice7 ::

Jah, na motor ne moreš dati praktično nič gor. Paket Radenske nimaš kam obesit...
Nimam izpita za težki motor, skuterjev pa ne prenesem.

Pa trditev da so hitrostno bolj nesposobni od motorjev in hkrati da so pri večjih hitrostih nevarni, mi zveni izjemno nelogično?

jest10 ::

_dice7 je izjavil:

Jah, na motor ne moreš dati praktično nič gor. Paket Radenske nimaš kam obesit...

No ja>:D Svoj čas sem na balanci ATXa tovoril po 25 L goriva s črpalke domov. Kantice 2x10 ter 5 L. (o varnosti/legalnosti tega ne bi tukaj)

_dice7 ::

Jaz se spomnim kako sem na 4ki peljal na balanco obešeno merkator vrečko, pa mi jo je potegnlo skozi špice in mi je mama morala dati še 1x solde da sem kupil banane ;(

Koliko pa so registracije in zavarovanja za 250cc ATVje? A se ti zavarovanje šteje isto kot za avto (obdržiš premije in čas od zadnjega zavarovanja), če vmes nimaš nase pisanega avta?

loveJDM ::

_dice7 je izjavil:

Jah, na motor ne moreš dati praktično nič gor. Paket Radenske nimaš kam obesit...
Nimam izpita za težki motor, skuterjev pa ne prenesem.

Pa trditev da so hitrostno bolj nesposobni od motorjev in hkrati da so pri večjih hitrostih nevarni, mi zveni izjemno nelogično?


Cene si lahko zračunaš na netu,amzs ima svojo stran z izračun registracij in pride 59EURpa nekaj za 12mesecev,od125 do 500ccm pa tehnični pregled je v tej ceni.


Sej je kr kul 4kolesnik,sploh po snegu in po dežu,če ima dovolj moči pa zlizane gume.Je pa res da so bolj nevarni od motorjev pri večji hitrosti.Ne vem,jaz sem že imel tak občutek čuden ko sem se peljal 50 po ravnini.Sej ni problemov,dokler ne zavijes na hitro,potem si kr hitro na dveh kolesih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

Domen12 ::

zdravo jaz imam eno vprasanje sicer mam bashan 250cc pa se mi noce zvretet najvec k gre do 6500 obratov pol ga pa zamoru sm ze probu duge cdije pa ni nic bolse... ce gdo ve


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skuter (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
517414 (2791) markasaso12
»

Nakup scooterja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8417739 (9625) tech level
»

4-kolesnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7027772 (13830) msjr
»

Piaggio Ciao

Oddelek: Na cesti
182751 (2282) melvooss
»

Želim kupiti maksi skuter 250-350 ccm

Oddelek: Na cesti
63763 (3574) hojnikb

Več podobnih tem