» »

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa

««
16 / 16
»
»»

zmaugy ::

s1m0n je izjavil:

" Pri gripi zgolj res takšni, ki se niso niti cepili. Ni isto niti približno. "
In teh je? 70-80%? Glede na to katero mesto zasedamo v EU po cepljenju proti gripi...


Pri gripi zgolj takšni (z resnično oslabljenim imunskim sistemom), ki se za povrh niso niti cepili.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Jaz pa ti pravim, da je covid primerljiv z gripo. In zaradi gripe se nisi še nikoli sekiral za umore starcev.
Sedaj za covid se, ker mediji in institucije tako pumpajo.
V resnici je to zelo blag virus, vsaj v tem valu, če že moram pristati na normijevo logiko.


Glej, tudi jaz se že ves čas strinjam s trditvijo, da je primerljiv.
Nikakor pa ni enak.

Že večkrat povedano.

Bistveno bolj nalezljiv je. Nihče od nas, ga še ni prebolel. Gripo prebolevamo od malega (ko večini ni zelo nevarna). Cepivo obstaja, učinkovito kolikor pač že katero leto.
Smrtnost je višja od tipične "sezonske" gripe. Koliko je res višja, bomo res vedeli ko bo tega konec.
Resnih primerov pri covid-u je več. (14 dni visoke vročine ni ravno idealni dopust, tudi če je to vse)
O morebitnih zapletih se manj ve.

FrRoSt ::

darkolord je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Danes sem se v Maximarket. V podhodu so solarji sedeli za mizami in jedli pice. Mize so bile natrpane, moznost za osnovne ukrepe nične,... Taksne stvari se dopusca in nato tezi ljudem, ki hodijo po ulicah, kjer prakticno ni zive duse?

Naj zacnejo z ukrepi, ki bodo preprecili tovrstne pojave, drugace pa si lahko nesmiselne vtaknejo v rit.
Pa saj se ne gre za nošnjo po ulici kot táko.

Smiselni ukrepi so bili priporočeni že prej. Ker se jih ljudje niso držali, je bil DALEČ najbolj enostaven način, da predpišejo maske povsod. V nasprotnem primeru imaš 9437 različnih situacij, za katere bi vsi pričakovali, da jih ukrepi točno specificirajo.

Saj RAVNO O TEM GOVORI!! 8-O

Sedaj predpisujejo in se zatekajo k nekim NAVIDEZNIM UKREPOM, nimajo pa pošlihtanih niti osnovnih zadev!!

Aja, premalo imamo inšpektorjev, Butalci pa ne razumejo?! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

vostok_1 ::

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jaz pa ti pravim, da je covid primerljiv z gripo. In zaradi gripe se nisi še nikoli sekiral za umore starcev.
Sedaj za covid se, ker mediji in institucije tako pumpajo.
V resnici je to zelo blag virus, vsaj v tem valu, če že moram pristati na normijevo logiko.


Glej, tudi jaz se že ves čas strinjam s trditvijo, da je primerljiv.
Nikakor pa ni enak.

Že večkrat povedano.

Bistveno bolj nalezljiv je. Nihče od nas, ga še ni prebolel. Gripo prebolevamo od malega (ko večini ni zelo nevarna). Cepivo obstaja, učinkovito kolikor pač že katero leto.
Smrtnost je višja od tipične "sezonske" gripe. Koliko je res višja, bomo res vedeli ko bo tega konec.
Resnih primerov pri covid-u je več. (14 dni visoke vročine ni ravno idealni dopust, tudi če je to vse)
O morebitnih zapletih se manj ve.


Enak ni, ima svoje specifike, ampak za all intents and purpuses je enak.
Da je bistveno bolj nalezljiv je bolj špekulacija oz. pumpanje iz strani subvertanih medijev. Imamo že tu primere ljudi, ko enostavno nismo uspeli nalesti soljudi v neposredni bližini.
Za covid je po uradnih podatkih prebolel že vsak 150 slovenec. Vrjetno še več.
Jz sem skoraj prepričan, da sem ga tudi, tako da meni mikroinfarkti na stara leta ne zbežijo.

Eni imajo 14 dni drugi 1 dan. Število mrtvih je komajda nad 2 letnim povprečjem ali pa še to ne. Za en lep delež svetovnih držav.

Strinjam se, da bi morali kvečjemu imeti focused lockdown. Torej vse ogrožene spravit v izolacijo. In povečat medicinske kapacitete.
Naredili nismo ne eno ne drugo.

Koliko je pri tem kriv Billy je open to debate. Da pa je naša vlada namerno zajebala pa mislim, da ni več dvom.
Namensko so naredili krizo iz enčesa, kar bi morda bilo bolj "health anomaly".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

darkolord ::

FrRoSt je izjavil:

darkolord je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Danes sem se v Maximarket. V podhodu so solarji sedeli za mizami in jedli pice. Mize so bile natrpane, moznost za osnovne ukrepe nične,... Taksne stvari se dopusca in nato tezi ljudem, ki hodijo po ulicah, kjer prakticno ni zive duse?

Naj zacnejo z ukrepi, ki bodo preprecili tovrstne pojave, drugace pa si lahko nesmiselne vtaknejo v rit.
Pa saj se ne gre za nošnjo po ulici kot táko.

Smiselni ukrepi so bili priporočeni že prej. Ker se jih ljudje niso držali, je bil DALEČ najbolj enostaven način, da predpišejo maske povsod. V nasprotnem primeru imaš 9437 različnih situacij, za katere bi vsi pričakovali, da jih ukrepi točno specificirajo.

Saj RAVNO O TEM GOVORI!! 8-O

Sedaj predpisujejo in se zatekajo k nekim NAVIDEZNIM UKREPOM, nimajo pa pošlihtanih niti osnovnih zadev!!

Aja, premalo imamo inšpektorjev, Butalci pa ne razumejo?! :))
Lahko daš primer teh "osnovnih zadev"?

vostok_1 ::

Uredit zdravstveno oskrbo za primer "epidemije"...v roku enega leta.
Jaz bi temu rekel osnovna zadeva.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FrRoSt ::

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jaz pa ti pravim, da je covid primerljiv z gripo. In zaradi gripe se nisi še nikoli sekiral za umore starcev.
Sedaj za covid se, ker mediji in institucije tako pumpajo.
V resnici je to zelo blag virus, vsaj v tem valu, če že moram pristati na normijevo logiko.


Glej, tudi jaz se že ves čas strinjam s trditvijo, da je primerljiv.
Nikakor pa ni enak.

Že večkrat povedano.

Bistveno bolj nalezljiv je. Nihče od nas, ga še ni prebolel. Gripo prebolevamo od malega (ko večini ni zelo nevarna). Cepivo obstaja, učinkovito kolikor pač že katero leto.
Smrtnost je višja od tipične "sezonske" gripe. Koliko je res višja, bomo res vedeli ko bo tega konec.
Resnih primerov pri covid-u je več. (14 dni visoke vročine ni ravno idealni dopust, tudi če je to vse)
O morebitnih zapletih se manj ve.

Gripa je tudi TIPIČNO SEZONSKA, z vrhuncem na februarju...

Samo to ni pomembno, tudi ce boš še 1000 x povedal, bodo nekateri še kar nabijali .... in nabijali. :))

Potem se pa čudi, da smo tam, kjer smo! 8-O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

vostok_1 ::

Kje pa smo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FrRoSt ::

darkolord je izjavil:

FrRoSt je izjavil:

darkolord je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Danes sem se v Maximarket. V podhodu so solarji sedeli za mizami in jedli pice. Mize so bile natrpane, moznost za osnovne ukrepe nične,... Taksne stvari se dopusca in nato tezi ljudem, ki hodijo po ulicah, kjer prakticno ni zive duse?

Naj zacnejo z ukrepi, ki bodo preprecili tovrstne pojave, drugace pa si lahko nesmiselne vtaknejo v rit.
Pa saj se ne gre za nošnjo po ulici kot táko.

Smiselni ukrepi so bili priporočeni že prej. Ker se jih ljudje niso držali, je bil DALEČ najbolj enostaven način, da predpišejo maske povsod. V nasprotnem primeru imaš 9437 različnih situacij, za katere bi vsi pričakovali, da jih ukrepi točno specificirajo.

Saj RAVNO O TEM GOVORI!! 8-O

Sedaj predpisujejo in se zatekajo k nekim NAVIDEZNIM UKREPOM, nimajo pa pošlihtanih niti osnovnih zadev!!

Aja, premalo imamo inšpektorjev, Butalci pa ne razumejo?! :))
Lahko daš primer teh "osnovnih zadev"?

NE!

NI NOBENE POTREBE!!! ;)

Ker, če se do sedaj niste bili sposobni informirati, prilagoditi in razumeti, se tudi jaz ne mislim s tem truditi! :))

Verjetno pa imaš velike možnosti, da se te bo usmilil kakšen drugi uporabnik in ti razložil zadevo v smislu: ABC za TELEBANE :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Mato989 ::

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jaz pa ti pravim, da je covid primerljiv z gripo. In zaradi gripe se nisi še nikoli sekiral za umore starcev.
Sedaj za covid se, ker mediji in institucije tako pumpajo.
V resnici je to zelo blag virus, vsaj v tem valu, če že moram pristati na normijevo logiko.


Glej, tudi jaz se že ves čas strinjam s trditvijo, da je primerljiv.
Nikakor pa ni enak.

Že večkrat povedano.

Bistveno bolj nalezljiv je. Nihče od nas, ga še ni prebolel. Gripo prebolevamo od malega (ko večini ni zelo nevarna). Cepivo obstaja, učinkovito kolikor pač že katero leto.
Smrtnost je višja od tipične "sezonske" gripe. Koliko je res višja, bomo res vedeli ko bo tega konec.
Resnih primerov pri covid-u je več. (14 dni visoke vročine ni ravno idealni dopust, tudi če je to vse)
O morebitnih zapletih se manj ve.


Problem je v tem da s temi pcr testi ustvarjamo navidezno bolj nalrzljiv podatek.... Resnkca je taka da vsak ki je cpvid pozitiven na teh testih hkrati ni kuzen ker tega ne vejo niti zdravniki, in vsak ki je covid pozitiven NI BOLAN....

In od tu naprej grejo vse napake.

Ce bi enake teste delali za gripo bi imeli podobne stevilke morda majckeno nizje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

darkolord ::

FrRoSt je izjavil:

NE!

NI NOBENE POTREBE!!! ;)

Ker, če se do sedaj niste bili sposobni informirati, prilagoditi in razumeti, se tudi jaz ne mislim s tem truditi! :))

Verjetno pa imaš velike možnosti, da se te bo usmilil kakšen drugi uporabnik in ti razložil zadevo v smislu: ABC za TELEBANE :))
Ne sprašujem zaradi tega, ker bi me dejansko zanimalo, ampak samo zaradi tega, ker se je videlo da nakladaš, pa sem hotel samo preveriti.

Svoj odgovor sem dobil.

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

suzej je izjavil:

3p je izjavil:



Ne. Če nič drugega, se tu lahko izmažem, da je okuženi delno kriv sam, ker se ni cepil proti gripi. Ampak je delno veljaven argument. Ja, nič, potrebno bo tudi po covidu nositi maske, tako kot jih vzhodnjaki, ko niso ok.

Se pravi če v trgovini (oziroma kjerkoli lahko pridem blizu osebi z oslabljenim imunskim sistemom) nosim masko, ni potrebe po zaliranju česarkoli? Povej to vladi.

V primeru covid smo vsi, ki ga še nismo preboleli, potencialno kot nekdo z oslabljenim imunskim sistemom. Pri gripi zgolj res takšni, ki se za povrh niso niti cepili. Ni isto niti približno.

To nikakor ni res!
"Praviloma zaradi gripe umirajo starejši, zlasti če imajo pridružene kronične bolezni. Vendar pa imamo smrtne primere tudi pri mlajših, ki so sicer popolnoma zdravi in v najboljših letih, predvsem zaradi sepse, pljučnic in odpovedi organov. V preteklosti smo imeli tudi primere mrtvorojenih otrok, katerih matere so med nosečnostjo prebolevale gripo. Torej tudi pri nas je lahko gripa smrtna in to v vseh starostnih obdobjih," je opozorila asist. Mrvič.
Več si poišči sam. Vse piše na internetih.
Sam nisem nikoli bil cepljen proti gripi in je zadnjih 20let, niti nisem imel. Mogoče 1x, ampak kdo bi vedel.

Badwolff ::

vostok_1 je izjavil:

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kako pa kazensko odgovarjaš za mikrovlakna iz oblačil, ki jih spuščaš v oceane in s tem povzročaš rakave tvorbe na Karibih?


Saj ti pritrjujem. Ne odgovarjaš za vse. Sploh nekje na karibih, pa na kitajski, kjer nam baterije štancajo, pa v bangladešu za poceni tekstil, pa za rudnike v afriki, pa za nasade palm in kakava za nutelo, ki ubija živalce, pa plastiko v morju, pa itd.

Zdaj, to da ne moremo rešiti vseh in vsega naenkrat, pa seveda ni dober argument za "ah, pa dajmo še procent starih vrečt z voza, da ne bomo v petek pili doma".

suzej je izjavil:

A za gripo si kdaj odgovarjal? Za prehlad?


Ne. Če nič drugega, se tu lahko izmažem, da je okuženi delno kriv sam, ker se ni cepil proti gripi. Ampak je delno veljaven argument. Ja, nič, potrebno bo tudi po covidu nositi maske, tako kot jih vzhodnjaki, ko niso ok.


Jaz pa ti pravim, da je covid primerljiv z gripo. In zaradi gripe se nisi še nikoli sekiral za umore starcev.
Sedaj za covid se, ker mediji in institucije tako pumpajo.
V resnici je to zelo blag virus, vsaj v tem valu, če že moram pristati na normijevo logiko.


Ne zastopim.cist te logike...
Zakaj potem bolnice pokajo po šivih ? Pa ne samo v našem nesposobnem sistemu, tudi v Franciji, Španiji, Nizozemskem, Belgiji, ZDA...?

Al so to vse plačani igralci?

s1m0n ::

Tudi sam nisem nikoli bil cepljen proti gripi..., a je bilo letos prvič v 30+ letih ko me je gripi podobna okužba prijela (jan/feb letos). Od bolečin, nemoči, do kašlja... Takšne oblike se ne spomnim! V večini so bili le prehladi, vročine, letošnje leto je bilo izjema.
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36445167 (30099) darkolord

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663100730 (73740) BigWhale

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46347452 (42557) vostok_1

Covid-19 epidemija lažna? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12610991 (8563) vostok_1

Več podobnih tem