» »

Facebook prepovedal oglase, ki odvračajo ljudi od cepljenja

Facebook prepovedal oglase, ki odvračajo ljudi od cepljenja

«
1
2 3 4

kamiKaZaA ::

Facebook prepovedal oglase, ki odvračajo ljudi od cepljenja

Novo pravilo bo veljalo tudi za Instagram

Facebook je prepovedal vse oglase, ki cepiva označujejo kot nezdrava in neučinkovita ali trdijo, da bolezni, zaradi katerih se ljudje cepijo, niso nevarne. Družbena platforma si želi uporabnike obveščati o varnosti in učinkovitosti cepiv.


https://www.rtvslo.si/zdravje/facebook-...

To že vse skupaj postaja bolano.

Pa mi res drvimo v neko Novo Svetovno Ureditev, kjer bo drugačno mnenje od vladarjev, pa čeprav upravičeno z dokazi, dejstvi,... enostavno cenzurirano. Na kaj me to spominja? Na diktaturo. Pa bomo res vse to dopustili brez, da se bomo uprli. Vse bolj kaže na to, da ta korona-kriza in pandemija ni naključna, ampak je vse skupaj PLANdemija. Vse teče po njihovem Planu A, so pa odzadaj še sigurno Plan B, Plan C, Plan D,... in v kolikor bo narod spoznal to prevaro in da je vse skupaj planirano, ter se temu uprl in v kolikor se bo vladajoča elita zbala za svoja življenja, bo hitro obrnila ploščo in prešla na Pan B, C,...

Potem pa še pogledaš kako je folk spran in posran. Čisto vsako leto, ko je prehod na zimo in ko se ohladi, vedno sledi sezona virusnih obolenj s prehladi. Vedno. Nikoli ni to čez poletje. Potem pa danes preberem zapis ladyBoy-a s Slo-Techa @Hypathia: BS. Do par tednov nazaj smo čist lepo vozili epidemijo, potem se je pa kretenizem anti maskarjev in ostalih korona bedakov pač moral nekje pokazati. 8-O https://slo-tech.com/forum/t762247/p687... Ta moški dobesedno s prstom kaže, da je sedaj za porast okužb v zadnjih dneh, krivih tistih par, ki ne nosijo mask in če bi vsi nosili maske bi danes imeli 90% manj okuženih. ;(( Pa kaj si ti ja nor, kako imajo eni sprane možgane in ne znajo razmisliti kdaj dejansko prihaja do povečanih okužb vsako leto in da za to niso glavni vzrok tistih par, ki ne nosi maske.

Kot drugo: uničujemo življenja mladine, katere odvračamo, da se družijo, igrajo in norijo v mladih letih. Torej to kar smo počeli mi. Ta sistem nas sedaj dobesedno sili, da se samoizoliramo od drugih. Bolano.

In na koncu še nas bodo silili, da se cepimo. Četudi cepivo nebo klinično preizkušeno kot ostala cepiva, katera so se razvijala 20+ let. In so že sedaj povedali, da neboš mogel tožiti farmacije, če boš doživel hude stranske učinke. Jaz naj bom torej njihov poskusni zajček? A res? Ma ni šans. Naj se cepi kdor se more, jaz sem ocenil, da raje tvegam to korono kot pa morebitne stranske učinke cepiva, katero bo po prehitrem postopku dano na tržišče.

Bolano postaja vse skupaj. Vladajoča elita dobesedno izziva usodo nas navadnih ljudi, katerim se zna v kratkem strgati in bomo podivjali. Mogoče pa je njihov cilj, da doživijo, kar so doživeli njihovi predniki, ko so gradovi goreli, grofje pa bežali? Kot kaže jim mora bit hudo dolgčas v življenju in imajo res prepolno rit vsega, da se grejo takšne igrice.

vostok_1 ::

Ker sledim informacijam, lahko potrdim, da povsot v predvsem v zahodnem svetu absolutno forsirajo Covid cepljenje.
V Avstraliji se obeta sprejetje obveznega cepljenja zanj.

Skratka, ko nas oblasti in privatne institucije dobesedno posiljujejo z eksperimentalnim cepljenjem za virus, ki je zaenkrat podoben gripi...nekaj veš, da ne more štimat.

Jaz sem povsem prepričan, da je tu nek plan, pa ne samo finančni. Že celo leto Billyjev krog ljudi napoveduje naslednjo pandemijo.
It has to do something with it. Ali je primer, ali nek ločitveni mehanizem, something....

PS. Glede podivjanja ljudi. Kaj pa vem, tako fanj so nas zdresirali, da so vsi prestrašeni.
SKoraj menim, da bo treba enostavno del populacije prepustiti, da jih vodijo v mesoreznico, ostali pa bail out v neke druge vode.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:


Jaz sem povsem prepričan, da je tu nek plan, pa ne samo finančni.



Absolutno imajo plan.
Cepljenje je bistveno cenejše od zdravljenja in pa ob precepljeni populaciji ljudje praviloma ne umirajo od bolezni za katero so se cepili.

Je ok plan?

kamiKaZaA ::

In kaj postane človek, kateri več ne more odločati o svojem življenju, ampak počne izključno to kar mu vladar ukaže?

Suženj!

V sužnje nas želijo spremeniti in to lahko edino dosežejo, da uničijo gospodarstvo. Torej uničijo mala in srednja podjtja, da potem velike korporacije prevzamejo njihov posel. In potem te korporacije preko kartelnega dogovora uvedejo minimalno plačilo in naenkrat ker ni več malih in srednjih podjetjih, ni konkurence na trgu dela in ti sam lahko greš delati le za drugo korporacijo za isto plačo. Res mi močno smrdi, da se vse to ta trenutek dogaja, da se uniči mala in srednja podjetja, ter da par korporacij katere bomo lahko prešteli na prste svojih rok, prevzame ves posel Sveta in nas preko minimalnih plač zasužnji. Torej ostane le peščica super bogatašev, srednji sloj izgine in na dnu ostanemo mi, kateri delamo za minimalno plačilo in ubogamo, kar gospodar reče. Če reče jutri obvezno cepljenje, se boš moral cepiti ali pa boš izločen iz tega sistema.

Na tak način postanemo sodobni sužnji novega sistema.

In samo z uporom se bomo lahko tega rešili!

Miki N ::

Še vedno je možen plot twist: cepiva sploh ne bo oz. bo stalno "samo što nije".

Kult Korone temelji kot vsak kult na sistemu "krivda - kazen - odrešitev".

Samo... odrešitev mora biti vedno malce oddaljena - a realna. To so pa ja osnove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

vostok_1 ::

Urbano#Desno je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Jaz sem povsem prepričan, da je tu nek plan, pa ne samo finančni.



Absolutno imajo plan.
Cepljenje je bistveno cenejše od zdravljenja in pa ob precepljeni populaciji ljudje praviloma ne umirajo od bolezni za katero so se cepili.

Je ok plan?


Smrt je še cenejša od zdravljenja ali cepljenja.
Kot rečeno, dokler je elita varna in preskrbljena, višek plebsev se bo porezalo.


-------

Glavna težava je, ker smo ujeti med nakovalom in kladivom.

Če se upremo covidu-19 in se vrnemo nazaj na 2019, bodo powers that be, spustili smrtonosnejšega, ki bo pa res kosil med prebivalstvom.
Če se prepustimo trenutnim trendom pa we're fucked either way.
Smo v lose-lose situaciji.


PS. Pa prosim ne mi sedaj o nerealnosti umetnih virusev. To je totalno skregano z vso znanostjo. Pa še linkal sem mainstream video, kjer potrjuje obstoj tisoče laboratorijev, ki delajo na tem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Urbano#Desno ::

kamiKaZaA je izjavil:



In samo z uporom se bomo lahko tega rešili!


Kdaj se dobimo? :)):)):))

Jaz bi res želel enkrat v živo videti frise ki stojijo za takšnimi teorijami.

vostok_1 ::

A frise vernikov v Sadamove WMDje tudi?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HulkHogan ::

Urbano#Desno je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Jaz sem povsem prepričan, da je tu nek plan, pa ne samo finančni.



Absolutno imajo plan.
Cepljenje je bistveno cenejše od zdravljenja in pa ob precepljeni populaciji ljudje praviloma ne umirajo od bolezni za katero so se cepili.

Je ok plan?



Za korono pravijo da se bo treba predvidoma cepiti vsake pol leta, tako da ne širi fejk news.

suzej ::

vostok_1 je izjavil:

A frise vernikov v Sadamove WMDje tudi?

To lahko samo pogleda v ogledalo in bo videl
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

          ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pa mi res drvimo v neko Novo Svetovno Ureditev, kjer bo drugačno mnenje od vladarjev, pa čeprav upravičeno z dokazi, dejstvi,... enostavno cenzurirano.


Ta članek govori ravno o tem, da ne bodo objavljali oglasov za zadeve, ki so v nasprotju z dokazi in dejstvi.

HulkHogan ::

          je izjavil:

ne bodo objavljali oglasov za zadeve, ki so v nasprotju z dokazi in dejstvi.


V nasprotju z dokazi in dejstvi ki veljajo na današnji dan. Dobre pol leta nazaj so bile maske nevarne, danes je nevarno biti brez nje.

feryz ::

Ne, ni fora v maskah. Če verjameš medijem, je možakar v par mesecih 2x zbolel (ne da se je okužil) za korono, drugič mnogo huje. In drugič fasal drugi sev. Kar v prostem prevodu pomeni, da cepljenje ne nuca popolnoma nič. Razen če ne mislite vsak teden dobiti eno dozo, glede na sev, ki je trenutno v modi. In ga morajo uganiti. Če mutira pa celo na novo izumiti.
Ampak ja, cepljenje je zakon. Četudi danes ne obstaja cepivo za korona viruse (prehlad, gripa in podobno), bo za covid19 zagotovo uspešno.

kamiKaZaA ::

feryz je izjavil:

Ne, ni fora v maskah. Če verjameš medijem, je možakar v par mesecih 2x zbolel (ne da se je okužil) za korono, drugič mnogo huje. In drugič fasal drugi sev. Kar v prostem prevodu pomeni, da cepljenje ne nuca popolnoma nič. Razen če ne mislite vsak teden dobiti eno dozo, glede na sev, ki je trenutno v modi. In ga morajo uganiti. Če mutira pa celo na novo izumiti.
Ampak ja, cepljenje je zakon. Četudi danes ne obstaja cepivo za korona viruse (prehlad, gripa in podobno), bo za covid19 zagotovo uspešno.

Recimo, da govoriš resnico in si iz poslovnih vod. Torej nisi iz vod doktorjev. In sedaj, če bi ti bil doktor in bi to objavil na Facebook, bi Facebook to cenzuriral. In točno o tem govori ta članek o katerem teče tema in vsa ostala debata. Vsaka uporaba kmečke logike in povezovanja s katerim boš prišel do ugotovitve, da cepljenje proti gripi/covid ne nudi 100% zaščite bo takoj brisano s Facebook. Bolano.

Samael ::

feryz je izjavil:

In drugič fasal drugi sev. Kar v prostem prevodu pomeni, da cepljenje ne nuca popolnoma nič. Razen če ne mislite vsak teden dobiti eno dozo, glede na sev, ki je trenutno v modi. In ga morajo uganiti. Če mutira pa celo na novo izumiti.

Ne, v prostem pomenu to, kar si napisal, pomeni, da boš nov sev fasal vsaki teden. Hudič, ko je vsakdo s končano osnovno šolo zdaj strokovnjak za biologijo in imunologijo na internetu.
Samael != Samuel

Samael ::

kamiKaZaA je izjavil:

In samo z uporom se bomo lahko tega rešili!

Ne pozabi na srebrno folijo. Veliko folije! Kaj bodo tam eni strokovnjaki nekaj tebi govorili, anede!
Samael != Samuel

kamiKaZaA ::

Samael je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

In samo z uporom se bomo lahko tega rešili!

Ne pozabi na srebrno folijo. Veliko folije! Kaj bodo tam eni strokovnjaki nekaj tebi govorili, anede!

Žal je več nimam, ker sem vse prodal paničarjem, kateri jejo to folijo, da se ne okužijo s smrtonostnim virusom, kateri je pokosil že več 10 milijonov ljudi.

HulkHogan ::

Saj so že povedali da se bo treba cepiti vsake pol leta, ne vem zakaj so sedaj folijec če ponoviš od kvalificirancev.

crucial ::

kamiKaZaA je izjavil:

Facebook prepovedal oglase, ki odvračajo ljudi od cepljenja

Novo pravilo bo veljalo tudi za Instagram

Facebook je prepovedal vse oglase, ki cepiva označujejo kot nezdrava in neučinkovita ali trdijo, da bolezni, zaradi katerih se ljudje cepijo, niso nevarne. Družbena platforma si želi uporabnike obveščati o varnosti in učinkovitosti cepiv.


https://www.rtvslo.si/zdravje/facebook-...

To že vse skupaj postaja bolano.

Pa mi res drvimo v neko Novo Svetovno Ureditev, kjer bo drugačno mnenje od vladarjev, pa čeprav upravičeno z dokazi, dejstvi,... enostavno cenzurirano. Na kaj me to spominja? Na diktaturo. Pa bomo res vse to dopustili brez, da se bomo uprli. Vse bolj kaže na to, da ta korona-kriza in pandemija ni naključna, ampak je vse skupaj PLANdemija. Vse teče po njihovem Planu A, so pa odzadaj še sigurno Plan B, Plan C, Plan D,... in v kolikor bo narod spoznal to prevaro in da je vse skupaj planirano, ter se temu uprl in v kolikor se bo vladajoča elita zbala za svoja življenja, bo hitro obrnila ploščo in prešla na Pan B, C,...

Potem pa še pogledaš kako je folk spran in posran. Čisto vsako leto, ko je prehod na zimo in ko se ohladi, vedno sledi sezona virusnih obolenj s prehladi. Vedno. Nikoli ni to čez poletje. Potem pa danes preberem zapis ladyBoy-a s Slo-Techa @Hypathia: BS. Do par tednov nazaj smo čist lepo vozili epidemijo, potem se je pa kretenizem anti maskarjev in ostalih korona bedakov pač moral nekje pokazati. 8-O https://slo-tech.com/forum/t762247/p687... Ta moški dobesedno s prstom kaže, da je sedaj za porast okužb v zadnjih dneh, krivih tistih par, ki ne nosijo mask in če bi vsi nosili maske bi danes imeli 90% manj okuženih. ;(( Pa kaj si ti ja nor, kako imajo eni sprane možgane in ne znajo razmisliti kdaj dejansko prihaja do povečanih okužb vsako leto in da za to niso glavni vzrok tistih par, ki ne nosi maske.

Kot drugo: uničujemo življenja mladine, katere odvračamo, da se družijo, igrajo in norijo v mladih letih. Torej to kar smo počeli mi. Ta sistem nas sedaj dobesedno sili, da se samoizoliramo od drugih. Bolano.

In na koncu še nas bodo silili, da se cepimo. Četudi cepivo nebo klinično preizkušeno kot ostala cepiva, katera so se razvijala 20+ let. In so že sedaj povedali, da neboš mogel tožiti farmacije, če boš doživel hude stranske učinke. Jaz naj bom torej njihov poskusni zajček? A res? Ma ni šans. Naj se cepi kdor se more, jaz sem ocenil, da raje tvegam to korono kot pa morebitne stranske učinke cepiva, katero bo po prehitrem postopku dano na tržišče.

Bolano postaja vse skupaj. Vladajoča elita dobesedno izziva usodo nas navadnih ljudi, katerim se zna v kratkem strgati in bomo podivjali. Mogoče pa je njihov cilj, da doživijo, kar so doživeli njihovi predniki, ko so gradovi goreli, grofje pa bežali? Kot kaže jim mora bit hudo dolgčas v življenju in imajo res prepolno rit vsega, da se grejo takšne igrice.

Podobno pove tudi Mila Alečković:
https://m.youtube.com/watch?v=9H-BM2B84...

Samael ::

HulkHogan je izjavil:

Saj so že povedali da se bo treba cepiti vsake pol leta, ne vem zakaj so sedaj folijec če ponoviš od kvalificirancev.

Zato, ker ti osnovnošolska matematika predstavlja težave in enačiš prej omenjeni teden s pol letom. Prav neverjetno, koliko intelektualno podhranjenih flat eartherjev se vas nabaše v teh debatah.
Samael != Samuel

suzej ::

feryz je izjavil:

Ne, ni fora v maskah. Če verjameš medijem, je možakar v par mesecih 2x zbolel (ne da se je okužil) za korono, drugič mnogo huje. In drugič fasal drugi sev. Kar v prostem prevodu pomeni, da cepljenje ne nuca popolnoma nič. Razen če ne mislite vsak teden dobiti eno dozo, glede na sev, ki je trenutno v modi. In ga morajo uganiti. Če mutira pa celo na novo izumiti.
Ampak ja, cepljenje je zakon. Četudi danes ne obstaja cepivo za korona viruse (prehlad, gripa in podobno), bo za covid19 zagotovo uspešno.

Če bi bil to pogost pojav, bi bilo takih primerov veliko veliko več. Pri vseh desetinah oziroma stotinah milijonov okuženih je (potrjenih) primerov ponovne okužbe manj od 100. Če jih je dejansko 1000x več to še vedno ni nič.
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

HulkHogan ::

Samael je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

Saj so že povedali da se bo treba cepiti vsake pol leta, ne vem zakaj so sedaj folijec če ponoviš od kvalificirancev.

Zato, ker ti osnovnošolska matematika predstavlja težave in enačiš prej omenjeni teden s pol letom. Prav neverjetno, koliko intelektualno podhranjenih flat eartherjev se vas nabaše v teh debatah.


Kaj se sedaj jočeš? Lepo so povedali da covid imunost drži do pol leta. In če gledamo na druge "gripe" je efekt cepiva nekje slabih 50%. Torej, cepiti se bo treba konstantno.
In od tu bo vzšlo tudi podražanje zdravstvenega zavarovanja. Samo bo polno novih delovnih mest v zdravstvu, kar bo velik plus za gospodarstvo.

HappyPills ::

En čajček pa dobro knjigo fantje. Brezveze se razburjat. Kdo pa sploh še nuca facebook razen dr potrča in podobnih.

Samael ::

HulkHogan je izjavil:

Samael je izjavil:

HulkHogan je izjavil:

Saj so že povedali da se bo treba cepiti vsake pol leta, ne vem zakaj so sedaj folijec če ponoviš od kvalificirancev.

Zato, ker ti osnovnošolska matematika predstavlja težave in enačiš prej omenjeni teden s pol letom. Prav neverjetno, koliko intelektualno podhranjenih flat eartherjev se vas nabaše v teh debatah.


Kaj se sedaj jočeš? Lepo so povedali da covid imunost drži do pol leta. In če gledamo na druge "gripe" je efekt cepiva nekje slabih 50%. Torej, cepiti se bo treba konstantno.
In od tu bo vzšlo tudi podražanje zdravstvenega zavarovanja. Samo bo polno novih delovnih mest v zdravstvu, kar bo velik plus za gospodarstvo.

Nihče ni tega "lepo povedal". To si samo ti nekje nekaj slišal in v skladu z obvezno osnovnošolsko izobrazbo, ki si je bil po sili razmer deležen, zaključil, da je povsem tako in nič drugače. A sem že omenil da "hudič, ko je vsakdo s končano osnovno šolo zdaj strokovnjak za biologijo in imunologijo na internetu" - aja sem. In tako beremo oslarije, ki je trosite naokoli nekompetentna intelektualno podhranjena teleta, katerih vir informacij predstavlja 5 minutno googlanje jagodnega izbora novic, memeji in youtube.
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

Končno nekaj pametnega od njih, da se malo zatre blodnje influencerjev. Ce se jih ze ne more kazensko preganjati za sirjenje "krive vere".

vostok_1 ::

A lahko vprašam pro-koronarje, čemu taka skepsa v bioterorizem?

Saj veste, da naša tehnologija genetskega manipuliranja ni uporabna zgolj in samo za večanje pridelka koruze?
Produciranje spremenjenih organizmov postaja iz leta v leto enostavnejše, ker so tehnologije vse zmogljivejše.
Ni malo knjig ki opisuje možnost targetiranega bioterorizma.

Bioterorizem je nekje na lethality nivoju AI. Ima moč povsem eradicirati človeštvo, bolj kot nuklearno orožje.


Billy je imel prav, ko je rekel, da prihajamo v dobo bioterorizma. Zgolj nisem mislil, da bo on bil na otvoritvi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Evolve ::

okuž se, zbol pa crkn...

to naj preberejo vsi ki so anti cepljeni v betic

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

shadeX ::

kamiKaZaA je izjavil:

Facebook prepovedal oglase, ki odvračajo ljudi od cepljenja

Novo pravilo bo veljalo tudi za Instagram

Facebook je prepovedal vse oglase, ki cepiva označujejo kot nezdrava in neučinkovita ali trdijo, da bolezni, zaradi katerih se ljudje cepijo, niso nevarne. Družbena platforma si želi uporabnike obveščati o varnosti in učinkovitosti cepiv.


https://www.rtvslo.si/zdravje/facebook-...

To že vse skupaj postaja bolano.

Pa mi res drvimo v neko Novo Svetovno Ureditev, kjer bo drugačno mnenje od vladarjev, pa čeprav upravičeno z dokazi, dejstvi,... enostavno cenzurirano. Na kaj me to spominja? Na diktaturo. Pa bomo res vse to dopustili brez, da se bomo uprli. Vse bolj kaže na to, da ta korona-kriza in pandemija ni naključna, ampak je vse skupaj PLANdemija. Vse teče po njihovem Planu A, so pa odzadaj še sigurno Plan B, Plan C, Plan D,... in v kolikor bo narod spoznal to prevaro in da je vse skupaj planirano, ter se temu uprl in v kolikor se bo vladajoča elita zbala za svoja življenja, bo hitro obrnila ploščo in prešla na Pan B, C,...

Potem pa še pogledaš kako je folk spran in posran. Čisto vsako leto, ko je prehod na zimo in ko se ohladi, vedno sledi sezona virusnih obolenj s prehladi. Vedno. Nikoli ni to čez poletje. Potem pa danes preberem zapis ladyBoy-a s Slo-Techa @Hypathia: BS. Do par tednov nazaj smo čist lepo vozili epidemijo, potem se je pa kretenizem anti maskarjev in ostalih korona bedakov pač moral nekje pokazati. 8-O https://slo-tech.com/forum/t762247/p687... Ta moški dobesedno s prstom kaže, da je sedaj za porast okužb v zadnjih dneh, krivih tistih par, ki ne nosijo mask in če bi vsi nosili maske bi danes imeli 90% manj okuženih. ;(( Pa kaj si ti ja nor, kako imajo eni sprane možgane in ne znajo razmisliti kdaj dejansko prihaja do povečanih okužb vsako leto in da za to niso glavni vzrok tistih par, ki ne nosi maske.

Kot drugo: uničujemo življenja mladine, katere odvračamo, da se družijo, igrajo in norijo v mladih letih. Torej to kar smo počeli mi. Ta sistem nas sedaj dobesedno sili, da se samoizoliramo od drugih. Bolano.

In na koncu še nas bodo silili, da se cepimo. Četudi cepivo nebo klinično preizkušeno kot ostala cepiva, katera so se razvijala 20+ let. In so že sedaj povedali, da neboš mogel tožiti farmacije, če boš doživel hude stranske učinke. Jaz naj bom torej njihov poskusni zajček? A res? Ma ni šans. Naj se cepi kdor se more, jaz sem ocenil, da raje tvegam to korono kot pa morebitne stranske učinke cepiva, katero bo po prehitrem postopku dano na tržišče.

Bolano postaja vse skupaj. Vladajoča elita dobesedno izziva usodo nas navadnih ljudi, katerim se zna v kratkem strgati in bomo podivjali. Mogoče pa je njihov cilj, da doživijo, kar so doživeli njihovi predniki, ko so gradovi goreli, grofje pa bežali? Kot kaže jim mora bit hudo dolgčas v življenju in imajo res prepolno rit vsega, da se grejo takšne igrice.



Ne razumeš kako "ekosistem" gigantov deluje. Kaj bo na platformi, diktirajo uporabniki SAMI. Če je neka zadeva ogorčenja vredna med uporabniki, potem to znižuje vrednost platforme in ljudi odvrača od uporabe.

Zakaj je npr pornografija prepovedana v oglasih, čeprav je nekaj povsem naravnega? Veš koliko denarja se obrne v porno industriji? Prepovedana je zato, ker je za večino ljudi to "tabu" in ogorčenja vredno. Pali en pornjak na rojstnodnevni zabavi in opazuj reakcijo. Take vrste reklam, bi za podjetje naredile več škode kot koristi, zato so prepovedane.

Podobno je z drugimi zadevami, npr s cepljenjem. Če je splošno že znano da cepiva niso škodljiva in se dobijo skupine ki trdijo nasprotno, lahko platformi naredi več škode.

Janez: Jaz se pa nebom cepil, ker je škodljivo
Miha: Od kje pobiraš te neumnosti
Janez: Na Facebooku sem videl oglas
Miha: Vedel sem da je Facebook nezaupanja vredna platforma.
Miha: Ej otroci, da slučajno koga ne vidim več na Facebooku. Bemti Facebook , same laži prodajajo.


TLDR; Pravila, ki obstajajo v veliki meri odražajo mnenje večine, giganti pa samo sledijo denarju. V tem primeru je Facebook odločil da bi reklame o cepljenju naredile več škode kot koristi in to je to. Simpl.

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

A lahko vprašam pro-koronarje, čemu taka skepsa v bioterorizem?

Saj veste, da naša tehnologija genetskega manipuliranja ni uporabna zgolj in samo za večanje pridelka koruze?
Produciranje spremenjenih organizmov postaja iz leta v leto enostavnejše, ker so tehnologije vse zmogljivejše.
Ni malo knjig ki opisuje možnost targetiranega bioterorizma.

Bioterorizem je nekje na lethality nivoju AI. Ima moč povsem eradicirati človeštvo, bolj kot nuklearno orožje.


Billy je imel prav, ko je rekel, da prihajamo v dobo bioterorizma. Zgolj nisem mislil, da bo on bil na otvoritvi.

Hipotetično gledano, to zame nič ne spremeni. Ti pač špekuliraš, predvidevaš, domnevaš, fantaziraš ... in potem nekakšen zmazek vsega skupaj predstavljaš kot absolutno resnico. In to kot nekvalificiran šlogar počneš na nivoju kvantitete, ne kvalitete.
Zdaj pa ponovno, hipotetično, recimo, da ti po principu "tudi slepa kura zrno najde" nekaj po nesreči uspe trofiti in recimo, zgolj recimo, da gre za bioterorizem, a potem boš pa snel masko pred epruvetko virusa, malce zacepetal z nožicami in nato pogumno, kot zadnje besede, povedal, da ti se pa že ne daš .. in vdihnil. Ker pač virus ni delo narave, temveč človeka in nihče ne bo tebi ukazoval (!!!), kaj boš ti delal. Namreč po tem principu delujete conspiracy teoretiki.
Eno je, da se zavedaš možnosti tega, onega ... (zavedaš možnosti, ne da imaš dejanski uvid v predmet debate - s tega stališča si namreč povsem nepomemben, neizobražen pljunek v morju) in drugo je da deluješ po principu tega kot cepec brez možganov. Jaz ne vem. Ti pa veš. Ker ti je tako pokazala kavna usedlina. In kaj boš s to informacijo zdaj storil? Bluzil naokoli, da maske pa ti že ne boš nosil, saj je virus samo bioterorizem ne pa naravnega izvora. Mislim, kdo tu zdaj nima treh pik v glavi?
Samael != Samuel

imagodei ::

Korak v pravo smer, pozdravljam.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A lahko vprašam pro-koronarje, čemu taka skepsa v bioterorizem?

Saj veste, da naša tehnologija genetskega manipuliranja ni uporabna zgolj in samo za večanje pridelka koruze?
Produciranje spremenjenih organizmov postaja iz leta v leto enostavnejše, ker so tehnologije vse zmogljivejše.
Ni malo knjig ki opisuje možnost targetiranega bioterorizma.

Bioterorizem je nekje na lethality nivoju AI. Ima moč povsem eradicirati človeštvo, bolj kot nuklearno orožje.


Billy je imel prav, ko je rekel, da prihajamo v dobo bioterorizma. Zgolj nisem mislil, da bo on bil na otvoritvi.

Hipotetično gledano, to zame nič ne spremeni. Ti pač špekuliraš, predvidevaš, domnevaš, fantaziraš ... in potem nekakšen zmazek vsega skupaj predstavljaš kot absolutno resnico. In to kot nekvalificiran šlogar počneš na nivoju kvantitete, ne kvalitete.
Zdaj pa ponovno, hipotetično, recimo, da ti po principu "tudi slepa kura zrno najde" nekaj po nesreči uspe trofiti in recimo, zgolj recimo, da gre za bioterorizem, a potem boš pa snel masko pred epruvetko virusa, malce zacepetal z nožicami in nato pogumno, kot zadnje besede, povedal, da ti se pa že ne daš .. in vdihnil. Ker pač virus ni delo narave, temveč človeka in nihče ne bo tebi ukazoval (!!!), kaj boš ti delal. Namreč po tem principu delujete conspiracy teoretiki.
Eno je, da se zavedaš možnosti tega, onega ... (zavedaš možnosti, ne da imaš dejanski uvid v predmet debate - s tega stališča si namreč povsem nepomemben, neizobražen pljunek v morju) in drugo je da deluješ po principu tega kot cepec brez možganov. Jaz ne vem. Ti pa veš. Ker ti je tako pokazala kavna usedlina. In kaj boš s to informacijo zdaj storil? Bluzil naokoli, da maske pa ti že ne boš nosil, saj je virus samo bioterorizem ne pa naravnega izvora. Mislim, kdo tu zdaj nima treh pik v glavi?


Zamenjaj bioterorizem v tem spisu z vojno in pol se osmeši.

Se strinjam, da prav veliko ne moremo, ker je pač tako vseobsegajoča reč. Vseeno pa je prav, da ljudje so informirani iz vseh strani.
Absolutne resnice pa nikjer ne pišem. Zgolj detektivske poučene špekulacije.
Če tega ne maraš, ne brat.

imagodei je izjavil:

Korak v pravo smer, pozdravljam.


Spet ti je fašist v tebi zbežal na plano. Daj ga ujemi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kamiKaZaA ::

Evolve je izjavil:

okuž se, zbol pa crkn...

to naj preberejo vsi ki so anti cepljeni v betic

Pazi se takih komentarjev, da te ne udari karma, ko se boš cepil in od tega cepiva resno zbolel. :(

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

Spet ti je fašist v tebi zbežal na plano. Daj ga ujemi.

Ti ne bi spoznal fašista, pa če bi pred tabo salutiral Mussoliniju.
- Hoc est qui sumus -

kamiKaZaA ::

shadeX je izjavil:


TLDR; Pravila, ki obstajajo v veliki meri odražajo mnenje večine, giganti pa samo sledijo denarju. V tem primeru je Facebook odločil da bi reklame o cepljenju naredile več škode kot koristi in to je to. Simpl.

Ti si tu nekaj pomešal. Facebook bo dovolil reklame ZA cepljenje in bo brisal vse reklame, ki bodo PROTI cepljenju.

suzej ::

Jutri se začne zapiranje
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A lahko vprašam pro-koronarje, čemu taka skepsa v bioterorizem?

Saj veste, da naša tehnologija genetskega manipuliranja ni uporabna zgolj in samo za večanje pridelka koruze?
Produciranje spremenjenih organizmov postaja iz leta v leto enostavnejše, ker so tehnologije vse zmogljivejše.
Ni malo knjig ki opisuje možnost targetiranega bioterorizma.

Bioterorizem je nekje na lethality nivoju AI. Ima moč povsem eradicirati človeštvo, bolj kot nuklearno orožje.


Billy je imel prav, ko je rekel, da prihajamo v dobo bioterorizma. Zgolj nisem mislil, da bo on bil na otvoritvi.

Hipotetično gledano, to zame nič ne spremeni. Ti pač špekuliraš, predvidevaš, domnevaš, fantaziraš ... in potem nekakšen zmazek vsega skupaj predstavljaš kot absolutno resnico. In to kot nekvalificiran šlogar počneš na nivoju kvantitete, ne kvalitete.
Zdaj pa ponovno, hipotetično, recimo, da ti po principu "tudi slepa kura zrno najde" nekaj po nesreči uspe trofiti in recimo, zgolj recimo, da gre za bioterorizem, a potem boš pa snel masko pred epruvetko virusa, malce zacepetal z nožicami in nato pogumno, kot zadnje besede, povedal, da ti se pa že ne daš .. in vdihnil. Ker pač virus ni delo narave, temveč človeka in nihče ne bo tebi ukazoval (!!!), kaj boš ti delal. Namreč po tem principu delujete conspiracy teoretiki.
Eno je, da se zavedaš možnosti tega, onega ... (zavedaš možnosti, ne da imaš dejanski uvid v predmet debate - s tega stališča si namreč povsem nepomemben, neizobražen pljunek v morju) in drugo je da deluješ po principu tega kot cepec brez možganov. Jaz ne vem. Ti pa veš. Ker ti je tako pokazala kavna usedlina. In kaj boš s to informacijo zdaj storil? Bluzil naokoli, da maske pa ti že ne boš nosil, saj je virus samo bioterorizem ne pa naravnega izvora. Mislim, kdo tu zdaj nima treh pik v glavi?


Zamenjaj bioterorizem v tem spisu z vojno in pol se osmeši.

Se strinjam, da prav veliko ne moremo, ker je pač tako vseobsegajoča reč. Vseeno pa je prav, da ljudje so informirani iz vseh strani.


Ampak saj ti ljudi ne informiraš, ampak podobno kot Danijel Šmid v Dannyjevih zvezdah šlogaš, vsak dan naštepaš novo prerokbo ali dve in si potem užaljen, ko te imajo ljudje za burkeža, ko si pa vendar vedeževalec!
Samael != Samuel

kamiKaZaA ::

Farmacevti opozarjajo, da je treba zaščitno masko menjati na dve uri. Ter da imajo tudi pralne maske rok uporabe. Sicer odvisno od kakovosti, jih je potrebno zavreči po približno 20. pranju. V študiji, ki je bila objavljena v ugledni reviji Journal of Membrane Science, pa so raziskovalci...

Postavlja se vprašanje: Koliko ljudi bo dodatno zbolelo zaradi nepravilne uporabe mask?

Samael ::

kamiKaZaA je izjavil:

Farmacevti opozarjajo, da je treba zaščitno masko menjati na dve uri. Ter da imajo tudi pralne maske rok uporabe. Sicer odvisno od kakovosti, jih je potrebno zavreči po približno 20. pranju. V študiji, ki je bila objavljena v ugledni reviji Journal of Membrane Science, pa so raziskovalci...

Postavlja se vprašanje: Koliko ljudi bo dodatno zbolelo zaradi nepravilne uporabe mask?

Verjetno marsikdo. Pa zaradi neupoštevanja omejitev in predpisov na cesti tudi. Glede na to, kako radi googlate, iščete memeje, brskate po youtubu, ti pa menda ja ne bo pretežko si ogledati kakšen video kako pravilno natakniti masko? Mislim ljuba duša no ... a to ti je zdaj argument proti nošenju maske? Saj je nadležno tole z masko, razumem, ampak kaj vse še ne boš sproduciral vedno znova in znova ...
Samael != Samuel

kamiKaZaA ::

Samael je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Farmacevti opozarjajo, da je treba zaščitno masko menjati na dve uri. Ter da imajo tudi pralne maske rok uporabe. Sicer odvisno od kakovosti, jih je potrebno zavreči po približno 20. pranju. V študiji, ki je bila objavljena v ugledni reviji Journal of Membrane Science, pa so raziskovalci...

Postavlja se vprašanje: Koliko ljudi bo dodatno zbolelo zaradi nepravilne uporabe mask?

Verjetno marsikdo. Pa zaradi neupoštevanja omejitev in predpisov na cesti tudi. Glede na to, kako radi googlate, iščete memeje, brskate po youtubu, ti pa menda ja ne bo pretežko si ogledati kakšen video kako pravilno natakniti masko? Mislim ljuba duša no ... a to ti je zdaj argument proti nošenju maske? Saj je nadležno tole z masko, razumem, ampak kaj vse še ne boš sproduciral vedno znova in znova ...

Spet si bral površno. Vprašanje je: koliko ljudi bo dodatno zbolelo zaradi npravilne uporabe mask, kar je mišljeno, da jo vsi ne menjavajo na vsaki 2 uri (za enkratno uporabo) kot tudi ne zavržejo po cca. 20 pranju (pralne). In o tem tudi govori študija in to sem tudi citiral, ti pa sedaj takoj obračaš vse to in pišeš v stilu: "ti pa menda ja ne bo pretežko si ogledati kakšen video kako pravilno natakniti masko?" In kaj ti koristi, če znaš pravilno natakniti masko, če jo ne zavržeš po dveh urah uporabe? Meni to dobesdno izpade kot da na drugi strani komuniciram z nekom, ki ima I.Q. na ravni šimpanza, kateri nima nobene logike, niti ne razume bistva, ko mu daš citirano besedilo, ampak njegov nizki I.Q. to poveže v čisti nesmisel. :8)

darkolord ::

kamiKaZaA je izjavil:

Postavlja se vprašanje: Koliko ljudi bo dodatno zbolelo zaradi nepravilne uporabe mask?
Takih, ki brez maske ne bi zboleli, z masko pa bodo, izredno malo.

IL_DIAVOLO ::

Tudi je možno, ampak se pa ta možnost drastično zmanjša. In to je tudi namen.

kamiKaZaA ::

darkolord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Postavlja se vprašanje: Koliko ljudi bo dodatno zbolelo zaradi nepravilne uporabe mask?
Takih, ki brez maske ne bi zboleli, z masko pa bodo, izredno malo.

Če ne nosim maske in zbolim s korono jo prebolim, ker imam dokaj dober imunski sistem. Če pa zbolim od nepravilne nošnje mask, ker sem jo predolgo nosil, pa se to lahko razvije do kronične bolezni, katera me potem lahko spremlja dalj časa ali pa celo celo življenje. Rajši tvegam s korono.

Samael ::

kamiKaZaA je izjavil:

Samael je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Farmacevti opozarjajo, da je treba zaščitno masko menjati na dve uri. Ter da imajo tudi pralne maske rok uporabe. Sicer odvisno od kakovosti, jih je potrebno zavreči po približno 20. pranju. V študiji, ki je bila objavljena v ugledni reviji Journal of Membrane Science, pa so raziskovalci...

Postavlja se vprašanje: Koliko ljudi bo dodatno zbolelo zaradi nepravilne uporabe mask?

Verjetno marsikdo. Pa zaradi neupoštevanja omejitev in predpisov na cesti tudi. Glede na to, kako radi googlate, iščete memeje, brskate po youtubu, ti pa menda ja ne bo pretežko si ogledati kakšen video kako pravilno natakniti masko? Mislim ljuba duša no ... a to ti je zdaj argument proti nošenju maske? Saj je nadležno tole z masko, razumem, ampak kaj vse še ne boš sproduciral vedno znova in znova ...

Spet si bral površno. Vprašanje je: koliko ljudi bo dodatno zbolelo zaradi npravilne uporabe mask, kar je mišljeno, da jo vsi ne menjavajo na vsaki 2 uri (za enkratno uporabo) kot tudi ne zavržejo po cca. 20 pranju (pralne). In o tem tudi govori študija in to sem tudi citiral, ti pa sedaj takoj obračaš vse to in pišeš v stilu: "ti pa menda ja ne bo pretežko si ogledati kakšen video kako pravilno natakniti masko?" In kaj ti koristi, če znaš pravilno natakniti masko, če jo ne zavržeš po dveh urah uporabe? Meni to dobesdno izpade kot da na drugi strani komuniciram z nekom, ki ima I.Q. na ravni šimpanza, kateri nima nobene logike, niti ne razume bistva, ko mu daš citirano besedilo, ampak njegov nizki I.Q. to poveže v čisti nesmisel. :8)

Ni problem v tem, da jaz ne bi razumel bistva, ampak v tem, da si ti sam nekoliko nerazumljen, iz nekega iracionalnega razloga z vsemi štirimi nasprotuješ maskam, se posledično oklepaš vsake slamice, izrečeš vsako oslarijo, da nam le poveš kako oh in sploh brezveze je imeti masko, ne moti te pa srebrna folija, ki si si jo povil okoli piskra.
Samael != Samuel

suzej ::

WHO oziroma Dr. David Nabarro iz WHO sedaj navaja, da "lockdown" (zapiranje družbe) povzroča veliko družbeno škodo oziroma povečuje revščino in ga odsvetuje kot primarno metodo zaviranja okužb z novim koronavirusom...! Navedel je tudi, da je edini čas v katerem verjamejo, da je lockdown upravičen tisti, ko se "kupi čas" za reorganiziranje in ponovno vspostavitev ter uravnotežitev virov, ki varujejo zdravje ljudi in delavcev, ki so izčrpani, ampak ga v glavnem ne priporočajo! Dr. David Nabarro je pozitivno komentiral tudi pobudo Great Barrington Declaration, ki izraža zaskrbljenost nad dosedanjimi poltikami zapiranja družbe proti covid-19 in katera se zavzema za bolj "fokusirano ukrepanje" V Sloveniji je čas, ki je bil na voljo za ustrezno reorganiziranje in ponovno vspostavitev ter uravnotežitev virov, ki varujejo zdravje ljudi in delavcev, ki so izčrpani minil preko poletja do sedaj. V kolikor so ga odgovorni zapravili pa je skrajni čas, da se jih zamenja, ne pa ponovno izvaja škodljive in do nadalnjega odsvetovane ukrepe zapiranja ("lockdown") družbe.!
https://www.news.com.au/world/coronavir...
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

kamiKaZaA ::

Samael je izjavil:


Ni problem v tem, da jaz ne bi razumel bistva, ampak v tem, da si ti sam nekoliko nerazumljen, iz nekega iracionalnega razloga z vsemi štirimi nasprotuješ maskam, se posledično oklepaš vsake slamice, izrečeš vsako oslarijo, da nam le poveš kako oh in sploh brezveze je imeti masko, ne moti te pa srebrna folija, ki si si jo povil okoli piskra.

Ravnokar si potrdil, da imaš nizki I.Q., ker samo z nizkim I.Q.-jem lahko narediš tako nesmiselno povezavo, da jaz nosim alu folijo in verjamem v flatearth. Naj ti pomagam, pa čeprav vem, da neboš dojel. Zamenjal si me za svojega očeta, kateri je enaka opica kot ti. Torej ti si tisti, ki si daješ alu folijo čez glavo. Ampak, ker imaš nizki I.Q. se tega ne zavedaš.

Aston_11 ::

kamiKaZaA je izjavil:

darkolord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Postavlja se vprašanje: Koliko ljudi bo dodatno zbolelo zaradi nepravilne uporabe mask?
Takih, ki brez maske ne bi zboleli, z masko pa bodo, izredno malo.

Če ne nosim maske in zbolim s korono jo prebolim, ker imam dokaj dober imunski sistem.

Tole je navadna bedarija, ker ti tega nič ne garantira. Podobno kot D vitamin in motoMato.

Samael ::

kamiKaZaA je izjavil:

Samael je izjavil:


Ni problem v tem, da jaz ne bi razumel bistva, ampak v tem, da si ti sam nekoliko nerazumljen, iz nekega iracionalnega razloga z vsemi štirimi nasprotuješ maskam, se posledično oklepaš vsake slamice, izrečeš vsako oslarijo, da nam le poveš kako oh in sploh brezveze je imeti masko, ne moti te pa srebrna folija, ki si si jo povil okoli piskra.

Ravnokar si potrdil, da imaš nizki I.Q., ker samo z nizkim I.Q.-jem lahko narediš tako nesmiselno povezavo, da jaz nosim alu folijo in verjamem v flatearth. Naj ti pomagam, pa čeprav vem, da neboš dojel. Zamenjal si me za svojega očeta, kateri je enaka opica kot ti. Torej ti si tisti, ki si daješ alu folijo čez glavo. Ampak, ker imaš nizki I.Q. se tega ne zavedaš.

Čakaj ... a to nam želiš povedati, da nimaš več srebrne folije na glavi? Ok, to zdajle je prišlo pa malce nepričakovano. Ampak flat earther si pa še vedno. Tko po duši. Aneda si?
Samael != Samuel

kamiKaZaA ::

suzej je izjavil:

WHO oziroma Dr. David Nabarro iz WHO sedaj navaja, da "lockdown" (zapiranje družbe) povzroča veliko družbeno škodo oziroma povečuje revščino in ga odsvetuje kot primarno metodo zaviranja okužb z novim koronavirusom...!


WHO ima škarje in platno v lastnih rokah. Takoj ko bodo preklicali Pandemijo (PLANdemijo) več nobena država nebo mogla v "lockdown". Kaj torej čakajo? Na dovoljenje billy-ja seveda, kateri pa ima drugačne načrte. In s tem, ko oni sedaj nekaj predlagajo, se s tem samo ven vlečejo, ker ti predlogi nebodo upoštevani dokler bo s strani WHO razglašena Pandemija. Upam, da jim bodo nekoč sodili za ta zločin. Oni so v prvi vrsti krivi za vse, ker če nebi razglasili Pandemije bi ta virus šel mimo kot je šel tisti s ptičjo girpo, pa kasneje prašičjo gripo,...

Samael ::

Kakšne pokaš človek. Na čem si ti, daj povej, mi bi tudi :)
Samael != Samuel

Uporabnik ::

Sej če ne bodo blokirali oglasov za varno cepjenje pol je top šit. (btw ker to ne obstaja)
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36446013 (30945) darkolord

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663103378 (76388) BigWhale

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
76354989 (43179) s1m0n

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46348825 (43930) vostok_1

Več podobnih tem