» »

Slika z DVD komponente nima barve oz.

Slika z DVD komponente nima barve oz.

Aspirinix ::

Nabavil sem si DVD komponeneto za kak filmek pogedati.
No problem je sledeč:
Slika nima barve oz. se barva vklaplja in izklaplja. Če vklopim na NTSC je BW, kar je normalno. KO pa priklopim na PAL barva je pa izgine, pa zopet je...
Pregledal sem to-do listo, ko slika zafrkava pa nisem s tistimi posegi mogel nič odpraviti. Any ideas?:O

CaqKa ::

preveri kabl. pa s tole temo si pomagaj: PC na TV - splošni nasveti

Aspirinix ::

Kabli so v redi. Preverjeno, ker man poleg vcr in na njem delajo bp.
Mogoče nisi dobro pogledal ampak meni ni do povezave PCja do TV, ker sem to žesprobal, pa dela ko Amerika.
Probleme man z DVD predvajalnikom (ProVision).KAka ideja?

CaqKa ::

napotki so isto kot pri pc > tv.. le da se pri dvd > tv ne rabiš jebat z driverji...
tam ma da že po defaultu dela.
sta tv in dvd predvajalnik kupljena v evropi.. ali je nemara kateri od njiju od kje drugje? (torej drugega standarda)

Matty ::

Omenil si, da imas poleg VCR... Imas DVD prikljucen na TV preko VCR?

Aspirinix ::

Ne, ni preko VCR. DIrekt na tv. Saj je vseeno, ker sem oboje sprobal pa nič razlike.
Vem zakaj si mislil direktono povezavo. DVD preverja tudi izhode.

@Caqka: Verjetno ciljaš na NTSC/PAL formate. DVD podpira preklapljanje med njima. TV je kupljen v Evropi, točneje: Voyager 51cm diag.(enkrat so meli konkretne navale na njih).

TAko, da sem skoraj že obupal. V ponedeljek grem v trgovino uveljavljat garancijo. Ideje so pa vsekakor dobrodošle še naprej, ker me zanima kaj za eno sranje je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Aspirinix ()

Matty ::

Pre uveljavljanjem garancije probaj DVD se na kaksni drugi TV... (glede na to, da je TV no-name firma)

Aja... imas v TV mogoce VCR (combo varianta)? To je sicer malo verjetno, vendar je enmu tipu (sem bral po netu), ki je imel tako kombinacijo, delal probleme Macrovision...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862076 (14566) Buffy
»

DVD-TV: Zvok je, slike ni?!?

Oddelek: Zvok in slika
71170 (1123) manofthehour
»

DVD - WS in FS

Oddelek: Zvok in slika
71329 (1218) Stepni Volk
»

Rabm zvočnike,volan in tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
121320 (1199) nornaigre
»

TV-Out na TV letnik 1989 ???

Oddelek: Zvok in slika
291649 (1386) flipflop

Več podobnih tem