» »

Ciper : Slovenija

Ciper : Slovenija

VuLc4n0 ::

Verjetno je kar nekaj slo-techovcev spremljalo današnjo tekmo med Ciprom in Slovenijo.
O igri sami nebi govoril. Opazil pa sem da je komentator pošteno zabluzil z časom! Za njega se je že v 85 minuti začel sodnikov podaljšek:D Pa med tekmo mu je zvonil mobitel:D Zanimivo ga je bilo poslušati, še posebej ko je v 90 minuti stranski sodnik pokazal za koliko se bo igra podaljšala>:D
http://christinalake.cjb.net

Alexius Heristalski ::

Jaz bi raje pokomentiral igro naših fantov v drugem polčasu. Dobili so dva sramotna gola, kot je rekel komentator "iz dveh nepriložnosti". Imel je prav in ni veliko manjkalo, pa bi dobili še enega. Upam, da so se iz tega kaj naučili in da jih bo to dodatno motiviralo v dodatnih kvalifikacijah!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

boyan64 ::

TV sem priklopil na 2.program ko je tekla 83minuta. Od vsega sem ujel le to, kako je komentator zabluzil s časom. Pa se sploh ni upravičil ali pokomentiral svojo zablodo.

@ljash ::

enako - najprej je v 85. reku da je še minuta pa bo konc ->> čez 5 minut se spomni, da bomo videli "vsaj še dve minuti igre". LOL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

(Ne)Samozavest in nacionalna zavest Slovencev

Oddelek: Loža
171650 (1371) Invictus
»

Slovenija - Norveška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
915901 (4627) SebaR
»

Imam rešitev, kako si bom lahko ogledal prenos nogometa brez bednih komentarjev!

Oddelek: Loža
353089 (2270) dela
»

finale lige prvakov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
693638 (3277) abcde7
»

NOGOMET na Tv Slo2

Oddelek: Loža
201539 (1424) miranpozar

Več podobnih tem