» »

Big tech cenzura

Big tech cenzura

Temo vidijo: vsi

vostok_1 ::

To so samo pozitivne novice.

Prej kot se osamosvojimo od kriminalnih organizaciji kot je Google, Apple, Twitter itd. bolje nam bo.
Normiji lahko sicer še naprej podpirate zločince proti človeštvu, ampak vam povem, da se bo slabo končalo tudi za vas...eventually.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Pimoz ::

Uporabnik je izjavil:

BTW, med tem je na tnalu že Telegram, Apple ga namerava vreči s telefonov. Pa dober večer vsem skupaj :)

Source?

vostok_1 ::

Hey guys, poslušajte tole:

BigTech, aka. Google, Apple, Amazon, MS itd.

-Krade vaše podatke
-Prisluškuje vašim otrokom
-Uporablja otroško in suženjsko delovno silo v svojih produktih
-Izkorišča monopolni položaj za uničevanje konkurence
-Izvaja masovno cenzuro
-Ne plačuje davkov
-Finančno podpira nasilne organizacije
-Sodeluje z diktatorskimi režimi pri zatiranju lastnih prebivalcev


And i'm the bad guy/persona non grata??



PS. To niso teorije zarote...za vsako točko vam najdem vsaj eno normie MSM novico.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

vostok_1 je izjavil:

And i'm the bad guy/persona non grata??

Lol, te žre ne? Večjega PNG osebka kot si ti slo tech ne premore.
Se ne spomnim, da bi napisal 1 zanimiv post v celem življenju.

Barakuda1 ::

vostok_1 je izjavil:

Hey guys, poslušajte tole:

BigTech, aka. Google, Apple, Amazon, MS itd.

-Krade vaše podatke


And i'm the bad guy/persona non grata??



PS. To niso teorije zarote...za vsako točko vam najdem vsaj eno normie MSM novico.



Niti ne. Praviloma jih v večini kar sami, prostovoljno posredujemo, čeprav nas v naprej obvestijo, da so od trenutka, ko na pogoje pristanemi, ti podatki njihova lst.
Tko pač je ...lastnina je (neglede na to kako je pridobljena) "sveta krava" in "zlato tele"8-)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

Pimoz ::

BigTech, aka. Google, Apple, Amazon, MS itd.

-Krade vaše podatke
-Prisluškuje vašim otrokom
-Uporablja otroško in suženjsko delovno silo v svojih produktih
-Izkorišča monopolni položaj za uničevanje konkurence
-Izvaja masovno cenzuro
-Ne plačuje davkov
-Finančno podpira nasilne organizacije
-Sodeluje z diktatorskimi režimi pri zatiranju lastnih prebivalcev

This. In vse samo zato, ker so uspešno preobrnili idejo decentraliziranega interneta. Ukradli so dobro idejo ljudem. Founding father www ni zaslužil nič. Z razlogom, ne ponesreči. Večina za njega ni niti slišala.

Barakuda1 ::

Pimoz je izjavil:

BigTech, aka. Google, Apple, Amazon, MS itd.

-Krade vaše podatke
-Prisluškuje vašim otrokom
-Uporablja otroško in suženjsko delovno silo v svojih produktih
-Izkorišča monopolni položaj za uničevanje konkurence
-Izvaja masovno cenzuro
-Ne plačuje davkov
-Finančno podpira nasilne organizacije
-Sodeluje z diktatorskimi režimi pri zatiranju lastnih prebivalcev

This. In vse samo zato, ker so uspešno preobrnili idejo decentraliziranega interneta. Ukradli so dobro idejo ljudem. Founding father www ni zaslužil nič. Z razlogom, ne ponesreči. Večina za njega ni niti slišala.


Hja, tko to je.
Sej Nikola Tesla tudi ni imel kaj dosti od svojih izumov in patentov
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Pimoz ::

Niti ne. Praviloma jih v večini kar sami, prostovoljno posredujemo, čeprav nas v naprej obvestijo

Ni res. Ker dokazano zbirajo tudi podatke uporabnikov interneta, ki niso njihovi uporabniki. Primer FB like button na XYZ strani.

Sej Nikola Tesla tudi ni imel kaj dosti od svojih izumov in patentov

Tesla je stvari načrtno patentiral. Hotel je zasluži samo ni bil preveč ekonomsko podkovan.
Tim Berners-Lee se je pa načrtno odločil za decentralizacijo, ker je vedel, da je to edina prava pot. In se je hkrati tudi zavedal kaj bo dal svetu in da on praktično nič ne bo imel od tega. Now that is a great man. Bi rad še enega: Aaron Swartz. Pa ga je bilo treba uničit, ker ni bil v skladu niti z vladajočo elito niti z vladajočim kapitalom. Preveč progresivne ideje.

Barakuda1 ::

Pimoz je izjavil:

Niti ne. Praviloma jih v večini kar sami, prostovoljno posredujemo, čeprav nas v naprej obvestijo

Ni res. Ker dokazano zbirajo tudi podatke uporabnikov interneta, ki niso njihovi uporabniki. Primer FB like button na XYZ strani.

Sej Nikola Tesla tudi ni imel kaj dosti od svojih izumov in patentov

Tesla je stvari načrtno patentiral. Hotel je zasluži samo ni bil preveč ekonomsko podkovan.
Tim Berners-Lee se je pa načrtno odločil za decentralizacijo, ker je vedel, da je to edina prava pot. In se je hkrati tudi zavedal kaj bo dal svetu in da on praktično nič ne bo imel od tega. Now that is a great man. Bi rad še enega: Aaron Swartz. Pa ga je bilo treba uničit, ker ni bil v skladu niti z vladajočo elito niti z vladajočim kapitalom. Preveč progresivne ideje.


8-O
Pa kaj je z vami? A bi že končno začeli brati, tako kot je zapisano, al mislite še kar naprej vztrajati, da preberete (razumete) tako kot vam odgovarja?
Al je tako "prilagojen" način branja namenjen temu, da lahko nekaj kontriraš in pokažeš svoj prav?
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

vostok_1 ::

kuall je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

And i'm the bad guy/persona non grata??

Lol, te žre ne? Večjega PNG osebka kot si ti slo tech ne premore.
Se ne spomnim, da bi napisal 1 zanimiv post v celem življenju.

Ti boš že vedel.

Barakuda1 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Hey guys, poslušajte tole:

BigTech, aka. Google, Apple, Amazon, MS itd.

-Krade vaše podatke


And i'm the bad guy/persona non grata??



PS. To niso teorije zarote...za vsako točko vam najdem vsaj eno normie MSM novico.



Niti ne. Praviloma jih v večini kar sami, prostovoljno posredujemo, čeprav nas v naprej obvestijo, da so od trenutka, ko na pogoje pristanemi, ti podatki njihova lst.
Tko pač je ...lastnina je (neglede na to kako je pridobljena) "sveta krava" in "zlato tele"8-)


Ti je Pimoz odgovoril. Dela tudi na črno ali vsaj sivo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Barakuda1 ::

vostok_1 je izjavil:


Ti je Pimoz odgovoril. Dela tudi na črno ali vsaj sivo.


Njemu sem že odgovoril.
Zate velja enak odgovor. Preberi ga zgoraj;(
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

vostok_1 ::

Kje pa si to zapisal?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Barakuda1 ::

vostok_1 je izjavil:

Kje pa si to zapisal?


Pismen si, pa poišči;(
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Slopek ::

Vse to pokaže kje smo.
Prav vsaka izumljena stvar, je potem tudi zlorabljena, s strani financerjev, lopovov, vlad...
Na koncu ima tako ciljna publika drobtinice, izumitelj slavo in zasluge po 100.letih, elita pa fura svoje in si tako na račun teh izumiteljev in plebsev, kupuje zlato, z njim pa kontrolo.

Pimoz ::

Barakuda1: oprosti ne glede na to kolikokrat preberem mi je še vedno isto. Izpostavil si primer, ki enostavno ni primerljiv. Če pa te razumem narobe se opravičujem.

Barakuda1 ::

Pimoz je izjavil:

Barakuda1: oprosti ne glede na to kolikokrat preberem mi je še vedno isto. Izpostavil si primer, ki enostavno ni primerljiv. Če pa te razumem narobe se opravičujem.


o.k. ti bom pomagal. Tokrat in nikole več.

Bila je postavljena trditev

Krade vaše podatke


V mojem (mislim da tudi tvojem) materinem jeziku, je to absolutna trditev. Torej pomeni, da se podatki pridobivajo izkljkučno s krajo.

Moj odgovor je bil (bodi pozoren na pudarke, ker so pomembni:

Niti ne.

Kar že takoj nakazuje na določeno dozo skepse, do takšne absolutne trditve.
Potem pa nadaljujem in pojasnim, zakaj sem skeptičen do takšne absolutne trditve:

Praviloma jih v večini kar sami, prostovoljno posredujemo


kar bi vsak, ki pravilno bere, zalhka razumel, da gre za določeno količino podatkov, ki jih posredujemo sami.
Če smo pošteni, fotke na FB lepimo sami. S kom in kam gremo na dopust, objavljamo sami. Kdo so naši prijatelji, objavljamo sami. Kje živimio, kje smo zaposleni, kdaj in kje smo rojeni, ojavljamo sami.
Teh podatkov se NE krade. Posredujemo jih sami, ker smo pač cool in kaj jaz vem kaj še.

Torej.
Trditev, da se podatke krade, ni povsem točna.
Deloma je, ne pa povsem.
In moj odgovor, je bil točno tak.

Niti ne. Praviloma jih v večini kar sami, prostovoljno posredujemo
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Poldi112 ::

Zakaj bi trditev "Krade vaše podatke" implicirala, da se pridobivajo izključno s krajo?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Barakuda1 ::

Poldi112 je izjavil:

Zakaj bi trditev "Krade vaše podatke" implicirala, da se pridobivajo izključno s krajo?


8-O
A ti mene zaj***

Če bi to trdil, bi zapisal.

Ni res. Podatkov ne kradejo.

Tko pa je bil moj stavek oblikovan malce drugače. Zdaj, če tebi dela materin jezik težave, sory, ni moj problem.
Očitno mi slovenščina, tudi brez vpletanja angleščine (velja za vostoka), omogoča zelo natačno izražanje.
Žal pa zgleda, dela to nekaterim malce problemov.
In še enkrat.
V bodoče moje komentarje prebiraj tako kot so zapisani in ne kot bi jih ti rad prebral (razumel)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

Pimoz ::

Teh podatkov se NE krade. Posredujemo jih sami, ker smo pač cool in kaj jaz vem kaj še.

Podatke ki objavis sam se ne krade, se strinjam, si jih dal sam. Se pa krade druge. Sploh nic noces imeti z njimi pa belezijo in obdelujejo tvoje podatke. To je kraja. In z roko v marmeladi smo jih dobil ze veckrat.
Ni olepsevanja tle.

Barakuda1 ::

Pimoz je izjavil:

Teh podatkov se NE krade. Posredujemo jih sami, ker smo pač cool in kaj jaz vem kaj še.

Podatke ki objavis sam se ne krade, se strinjam, si jih dal sam. Se pa krade druge. Sploh nic noces imeti z njimi pa belezijo in obdelujejo tvoje podatke. To je kraja. In z roko v marmeladi smo jih dobil ze veckrat.
Ni olepsevanja tle.


;(

Daj, nehaj trolat. Resno.

Pokaži mi, kje sem jaz zapisal, da se podatkov sploh ne krade.
Bil sem zelo jasen. Na trditev, ki je bila eksplicitna - krade veše podatke
sem izrazil skepso do takšne ekplicitnosti in jo tudi pojasnil.

Če bi bil vostok napisal

del podatkov, ki jih imajo vam pokradejo -

tudi če bi napisal

- velik del podatkov, ki jih imajo, vam pokradejo,

bi se jaz z njim brez pomisleka strinjal.

Ampak, da že končno zakljjučimo s tem trolanjem.

Nevrjetno, kako nekateri, prav sado-mazo uživate, da iztrgate nek citat, ki ga povrhu še napek preberete (razumete) da bi dokazovali nek svoj prav.

Načeloma niti nimam nič proti, če se obregneš na iztrgan citat, samo lepo prosim, potem ga vsaj preberi, tako kot je zapisan, ne pa kot to tebi odgovarja.
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

Poldi112 ::

Barakuda1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Zakaj bi trditev "Krade vaše podatke" implicirala, da se pridobivajo izključno s krajo?


8-O
A ti mene zaj***

Če bi to trdil, bi zapisal.


Saj ti, tu:

Barakuda1 je izjavil:


Bila je postavljena trditev

Krade vaše podatke


V mojem (mislim da tudi tvojem) materinem jeziku, je to absolutna trditev. Torej pomeni, da se podatki pridobivajo izkljkučno s krajo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

Ok, se jih ne "krade", ampak na zelo podel način pridobi.

Happy now, can we move on?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Barakuda1 ::

vostok_1 je izjavil:

Ok, se jih ne "krade", ampak na zelo podel način pridobi.

Happy now, can we move on?


A lahko dobim prevod zadnjega stavka>:D
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

vostok_1 ::

Izkoriščajo vsak loophole, pišejo z najmanjšim tiskom, convoluted agreements itd.
Pogosto se drsajo tudi z nelegalnimi metodami.

Scumfucks pač.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Pimoz ::

Daj, nehaj trolat. Resno.

Pokaži mi, kje sem jaz zapisal, da se podatkov sploh ne krade.
Bil sem zelo jasen. Na trditev, ki je bila eksplicitna - krade veše podatke
sem izrazil skepso do takšne ekplicitnosti in jo tudi pojasnil.

Potato - potato.
Če nekdo na tržnici kupi kilo jabolk in eno zraven še izmakne in vtakne v žep je kradel. Nobenega ne zanima, da je kupil kilo jabolk. Ali bo na sodišču govoril, da ja je ukradel jabolko, ampak jih je kilo kupil torej... Svašta.

no comment ::

Kakšna travestija. To lahko prebereš samo na sloteku.

Kolikokrat je že bilo povedano, da FB, Google in podobni prodajajo vaše podatke naprej? Vsaj priznajte, veliko rajši imate, da vam strgajo podatke kot pa da nimate platforme iz katere lahko precej uspešno trosite gnoj. Kakršenkoli plevel, ki zraste na tem gnoju, je manjši minus kot pa je prijeten občutek v ustih iz katerih si se ravnokar usral.

Smo na sloteku pribijali na križ Apple, ker bo na svoji platformi otežil, tokrat pa res, krajo podatkov, ki jo ima organizirano FB. Bad Apple, kaj se gre, mali podjetniki so fertik brez tega... To, mora, bit! Mi, to, hočmo! Stop, the, police!

Rias Gremory ::

vostok_1 je izjavil:

Hey guys, poslušajte tole:

BigTech, aka. Google, Apple, Amazon, MS itd.

-Krade vaše podatke
-Prisluškuje vašim otrokom
-Uporablja otroško in suženjsko delovno silo v svojih produktih
-Izkorišča monopolni položaj za uničevanje konkurence
-Izvaja masovno cenzuro
-Ne plačuje davkov
-Finančno podpira nasilne organizacije
-Sodeluje z diktatorskimi režimi pri zatiranju lastnih prebivalcev

[del komentarja izbrisan]

Ja ne no, itak nimam nič za skrivat!!11 As pedufil al terurist al kva?
Kako bom pa gledu punce na fejsbuku/instagramu no? ;(;(
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

HulkHogan ::

Google, Twitter, Amazon... ne marajo konkurence, tako da je jasno da so vsi izbrisani krivi sovražnega govora in pozivanja k nasilju. Kot je bilo v USSR vsem jasno da kdor reče da je lačen je umsko bolan ker v komunizmu ni mogoče da bi kdo stradal.

Slopek ::

Rias Gremory je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Hey guys, poslušajte tole:

BigTech, aka. Google, Apple, Amazon, MS itd.

-Krade vaše podatke
-Prisluškuje vašim otrokom
-Uporablja otroško in suženjsko delovno silo v svojih produktih
-Izkorišča monopolni položaj za uničevanje konkurence
-Izvaja masovno cenzuro
-Ne plačuje davkov
-Finančno podpira nasilne organizacije
-Sodeluje z diktatorskimi režimi pri zatiranju lastnih prebivalcev

[del komentarja izbrisan]

Ja ne no, itak nimam nič za skrivat!!11 As pedufil al terurist al kva?
Kako bom pa gledu punce na fejsbuku/instagramu no? ;(;(

Zakaj se nisi prijavil na forum s svojim pravim imenom? Se skrivaš?
Sploh ta prave punce, te bodo lažje našle, če poveš kdo si.

showsover ::

Ja, jaz se skrivam, priznam, včasih povem, česar v javnosti zagotovo ne bi, ker, hmm, nočem iluzije kvariti. Ampak nič dramatičnega, klasična interna ideološka prepucavanja in to. Eni pa si dajo polna imena v svoj profil, osebno poznam (tudi oni mene, samo, upam, ne vejo, kdo sem na slo-tech). Imam sicer neke direktne stike z enimi slo-techarji, pa upam na njihovo diskretnost, za katero pa nimam zagotovila. Zato tudi ne engagam v kakšne bolj konkretne teme. V resnici sem samo nepomemben IT-jevec, mogoče z malenkost nadpovprečno srečo glede na vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

To so samo pozitivne novice.

Prej kot se osamosvojimo od kriminalnih organizaciji kot je Google, Apple, Twitter itd. bolje nam bo.
Normiji lahko sicer še naprej podpirate zločince proti človeštvu, ampak vam povem, da se bo slabo končalo tudi za vas...eventually.

Kako to misliš ?
Kaj je uporaba teh platforme desetletja v padanju, ali vedno bolj v uporabi. In to kljub vsem tem obdelavam podatkov. Kaj uporabljaš chrom brskalnik z google brskalnikom da pišeš bržkone…
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Slopek ::

Grem stavit, da Vostok uporablja alternativo, če le lahko. Tudi sam jo. Koliko te pa to dejansko bolj zaščiti pa ne vem.

vostok_1 ::

Jasno, da uporabljam alternativo. Že več kot desetletje.

Ampak tudi ta alternativa je pred par dnevi naredila nekaj nezaslišnega. Že razmišljam o alternativi alternative.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Jasno, da uporabljam alternativo. Že več kot desetletje.

Ampak tudi ta alternativa je pred par dnevi naredila nekaj nezaslišnega. Že razmišljam o alternativi alternative.

A ok, sedaj vemo, od kje črpaš svoje blodnje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Mr.Bee, a ti sploh objavljaš kaj, kar ni enovrstična, neučinkovita, zemrljivka vostoka?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Mr.Bee, a ti sploh objavljaš kaj, kar ni enovrstična, neučinkovita, zemrljivka vostoka?

Sej ko boš ti dal link, citat iz linka in številke, za katere ne boš mogel reči bojda, potem bo smiselno da tudi več napišem. Na tekste izven konteksta, številke ki jih nisi sposoben , no zaghovarjati, ki padejo po prvem zadetku ne alternativnih virov, no sej veš. Argumenti , ki bi podkrepili tvojo, no ni jih, torej ne vem na kaj naj ti odgovarjam. Baje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Avenger ::

Pred par dnevi sem na foxnews (to je psevdo desničarski, de facto levičarski portal) pa mislim da tudi na CNNu zasledil, da v kongresu razpravljajo o tem, da bi kriminalizirali "dissenting opinions". Kar je bila osnova nacistične Nemčije. Evo, tja grejo. Upam da mi ne.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

vostok_1 ::

Ni levičarski, niti desničarski.
Poglej kdo je lastnik in v kakšnih krogih se giblje.

Napad na kapitol je bil staged as fuck. Dosegli so točno to kar so želeli. Novi 9/11, na osnovi katerega bodo kriminalizirali, kot si rekel, dissenting views.
ZDA, po planu, režejo kot zlatega telička.

Referenca, ki večini ljudem se ne sanja iz kje izvira.

PS. Mi ne bomo prav nič izvzeti.

Kmalu bo EU komisija predlagala določene direktive, ki se bodo vsem zdeli "smiselni", ampak nobenemu ne bo padlo na pamet zakaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kuall ::

Vsi ste padli na to levičarsko foro, da so naredili slona iz muhe, kot ponavadi.
Napad na kapitol? Kakšen napad? Vdrli so v javno stavbo ja, to je pa tudi vse. Obenem so jih policaji par postrelili, kar je veliko bolj problematično. A protestnike se bo po novem streljalo? A smo fakin Kitajci?

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Ni levičarski, niti desničarski.
Poglej kdo je lastnik in v kakšnih krogih se giblje.

Napad na kapitol je bil staged as fuck. Dosegli so točno to kar so želeli. Novi 9/11, na osnovi katerega bodo kriminalizirali, kot si rekel, dissenting views.
ZDA, po planu, režejo kot zlatega telička.

Referenca, ki večini ljudem se ne sanja iz kje izvira.

PS. Mi ne bomo prav nič izvzeti.

Kmalu bo EU komisija predlagala določene direktive, ki se bodo vsem zdeli "smiselni", ampak nobenemu ne bo padlo na pamet zakaj.

Ni levičarski, niti desničarski

ja je je verodostojen. Vemo kdo nastopa tam, od tu dalje pa. Ja poravi rednek medije, za tiste ki mislijo z lastnoi glavo. Sience je pa, un fake.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

BBCW ::

kuall je izjavil:

Vsi ste padli na to levičarsko foro, da so naredili slona iz muhe, kot ponavadi.
Napad na kapitol? Kakšen napad? Vdrli so v javno stavbo ja, to je pa tudi vse. Obenem so jih policaji par postrelili, kar je veliko bolj problematično. A protestnike se bo po novem streljalo? A smo fakin Kitajci?


? ne vem, probi na gregorčičevo v kabinet predsednika vlade uletet, al pa na generalni sekretariat oz. na drugi strani poskusi nasilno vstopit v poslopje urada predsednika vlade. ti veš kolk oboroženih ljudi je tam v pritličjih? če bi kot majmun poskušal nasilno čez okno vstopit, medtem ko se notr v pisarni skrivata jajo ali pahor? imata telesne stražarje z razlogom, you goddamn mongloids. jst bi te šicnu direkt med oči.

drugo je če bomo vsi iz ulce metal paradajz v stavbo, pol je streljanje mal nesorazmerno. takrat bodo uporabili npr. vodni top.

kuall ::

sej tisto, ko so levičarji metali granitne kocke v parlament ni bilo dost drugače kot tole.

mešaš vlom posameznika in organiziran napovedan protest.

Rias Gremory ::

@kuall
Jah, ni čisto tako. Če je vladna stavba in za njo veljajo drugačna pravila (pojma nimam kaj velja za Capitol) ala omejeno gibanje, potem je verjetno tudi to dovoljeno kar si napisal. Ali je bilo sorazmerno je pa druga pesem.

@Mr.B
A lahko pišeš vsaj približno slovensko? Še vostoka, ki piše anglo-slovenščino razumem.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

vostok_1 ::

Zblatili ste lužo.
Napad na kapitol je bil PsyOp, an orcestrated event na podlagi katerega sedaj nadaljno uničujejo ZDA in ustavo.

@pegasus
Tisto z deep state-om si povsem falil.
Deep state obstaja...ampak it is not in the States.
FBI deep state? Oh please.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Uporabnik ::

If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Uporabnik ::

vostok_1 je izjavil:

Zblatili ste lužo.
Napad na kapitol je bil PsyOp, an orcestrated event na podlagi katerega sedaj nadaljno uničujejo ZDA in ustavo.


Nekako res ja. Antifa aktivist aretiran in obtožen zaradi vdora v kapitol.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Vanich ::

Uporabnik je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Zblatili ste lužo.
Napad na kapitol je bil PsyOp, an orcestrated event na podlagi katerega sedaj nadaljno uničujejo ZDA in ustavo.


Nekako res ja. Antifa aktivist aretiran in obtožen zaradi vdora v kapitol.


So pa tudi bukovi, teli amerikanci - kako ga samo niso pogruntali, s to kvazipalestinsko levičarsko ruto? Po teh rutah jih prepoznaš že na 300m razdalje - tudi če veter piha proti njim...

Drugače pa ni edini levičarski provokator - jih je že kar nekaj aretiranih, ki so hujškali in provocirali v c. Hill-u.

Zmajc ::

Ojoj Vostok, ti si ta pravi QAnon style conspyracy theoryst. Pazi da te pridejo iskat možje v črnem, so že za vogalom.

no comment ::

Zmajc je izjavil:

Ojoj Vostok, ti si ta pravi QAnon style conspyracy theoryst. Pazi da te pridejo iskat možje v črnem, so že za vogalom.

Možje v črnem pridejo po tebe, če imajo terorije, ki jih napletaš, kaj mesa.

Po vostoka pridejo možje v belem...

Zgodovina sprememb…

Uporabnik ::

If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parler je ugasnil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
16023282 (16555) Poldi112
»

Pravica do molka in opredelitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
776802 (5441) no comment
»

Trump napovedal vojno družbenim omrežjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
7015938 (11586) xmetallic
»

Netflix pobrisal vse kritike uporabnikov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
15224914 (18934) leiito

Več podobnih tem