» »

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici

««
20 / 20
»
»»

Nedasemiveč ::

Totalno nesposobni.

Phantomeye ::

Samo toliko da veste, to je že tko od vsaj 3h ponoči.

starfotr ::

bojsi je izjavil:



"Najboljša spletna in mobilna banka 2020".


Jaz enačim to banko z letom 2020.

Bemu, z abanko nisem imel težav. Tu je kar naprej nekaj.

mtosev ::

Mamo en račun za plačati. A so uredili zadevo?
Očitno še ne glede na tole temo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Horas ::

jaz z abankino aplikacijo niti enkrat nisem imel težav! danes sem se probal kakih 20x loginat pa sem enkrat prišel noter da sem poskeniral položnice, zdaj pa spet ne gre več noter. no ja... od januarja dod anes nisem imel težav, pride saj ni kaj. upam da ne bo več tako.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

urbecar ::

Sedaj deluje.

Vetrpiha ::

Še enkrat tistim, ki trdijo nasprotno: z Abankino kreditno ne gre kupovati preko spleta (razen paypal)

woman ::

krho ::

Vetrpiha je izjavil:

Še enkrat tistim, ki trdijo nasprotno: z Abankino kreditno ne gre kupovati preko spleta (razen paypal)

amazon in aliexpres delata, pa kot si rekel paypal tudi
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Vuli ::

Vetrpiha je izjavil:

Še enkrat tistim, ki trdijo nasprotno: z Abankino kreditno ne gre kupovati preko spleta (razen paypal)

kako da ne?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

link_up ::

Vetrpiha je izjavil:

Še enkrat tistim, ki trdijo nasprotno: z Abankino kreditno ne gre kupovati preko spleta (razen paypal)


se na luni deluje no...
In and Out

Horas ::

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

Prevzem Nove KBM s strani največje madžarske banke OTP bi lahko bil vreden skoraj milijardo evrov, poroča tiskovna agencija Reuters, ki se sklicuje na vire, blizu dogajanju. Nova KBM in njen lastnik Apollo za komentarje nista dosegljiva.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Dober dan ::

Tako se proda dve banki na mah.

Vetrpiha ::

Vuli je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

Še enkrat tistim, ki trdijo nasprotno: z Abankino kreditno ne gre kupovati preko spleta (razen paypal)

kako da ne?

Ne sprašuj mene... Transakcija zavrnjena, preko paypala pa gre. Se mi je zgodilo že nekajkrat

miki76 ::

Jaz pa lahko plačam preko spleta na PayPalu pa mi kartice noče sprejet

woman ::

Vetrpiha je izjavil:

Še enkrat tistim, ki trdijo nasprotno: z Abankino kreditno ne gre kupovati preko spleta (razen paypal)

Katera kartica?

plizzzzzz ::

omg.. zdaj ko je un tolk težil so dodali gumb 'datum za plačilo je v prihodnosti' - ohrani datum.. in zdaj bomo vsi klikali na to. no potem je treba še enkrat kliknit plačaj .. ne štejejo, da je vsak tak msgbox nekaj kar te zmoti.

ThinkPad ::

Hm, kaj je zdaj to?
V PayPal sem imel NKMB MasterCard (credit card), ki jih zdaj NKBM menja za VISA credit card. V tem mesecu mi tudi sicer redno poteče MastrCard.
Sem šel v PayPal in dodal Viso, ki je pa ne morem izbrati kot preferred card (This can't be used as your preferred way to pay online. Choose a different payment method.) Če zbrišem MasterCard, ostanme brez veljavne kartice... WTF?
V mobilni baki je nova VISA aktivna... in tudi registracija v PayPal, kjer ti za test dol potegnejo 1$ je šla bp, le izbrati je ne morem kot preferred card.
A je tu kak delay v igri oz. v čem je finta?

toplakd ::

Meni je Visa Credit v čisto prvem poizkusu šla dodat na paypal, tudi kot preffered.
Problem je nastal ko je čez par minut bila samodejno odstranjena iz paypal računa in je sedaj ni več mogoče dodati.
Vsakič ko potrdim v mDenarnici gre na paypalu naprej in javi nek k....
"We couldn’t confirm that you’re the owner of this card. Contact the issuer if you’re unable to use it."

Paypal support pa: Try to activate again in 3 days. Probal že večkrat po pretečenih 3+ dneh :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

miki76 ::

toplakd je izjavil:

Meni je Visa Credit v čisto prvem poizkusu šla dodat na paypal, tudi kot preffered.
Problem je nastal ko je čez par minut bila samodejno odstranjena iz paypal računa in je sedaj ni več mogoče dodati.
Vsakič ko potrdim v mDenarnici gre na paypalu naprej in javi nek k....
"We couldn’t confirm that you’re the owner of this card. Contact the issuer if you’re unable to use it."

Paypal support pa: Try to activate again in 3 days. Probal že večkrat po pretečenih 3+ dneh :(


Čisto enako se je meni zgodilo. In še sedaj ne morem dodat kartice. Dobro da še imam od prej predplacnisko no, da nisem ostal čisto brez.

ThinkPad ::

miki76 je izjavil:

toplakd je izjavil:

Meni je Visa Credit v čisto prvem poizkusu šla dodat na paypal, tudi kot preffered.
Problem je nastal ko je čez par minut bila samodejno odstranjena iz paypal računa in je sedaj ni več mogoče dodati.
Vsakič ko potrdim v mDenarnici gre na paypalu naprej in javi nek k....
"We couldn’t confirm that you’re the owner of this card. Contact the issuer if you’re unable to use it."

Paypal support pa: Try to activate again in 3 days. Probal že večkrat po pretečenih 3+ dneh :(


Čisto enako se je meni zgodilo. In še sedaj ne morem dodat kartice. Dobro da še imam od prej predplacnisko no, da nisem ostal čisto brez.


Zdaj smo že trije, danes sem tudi jaz na istem kot vidva z enakim sporočilom:

We had to remove Visa Credit Credit ••••XXXX from your account
We couldn’t confirm that you’re the owner of this card. Contact the card issuer or link another one.

tommorrow ::

Poskušam prenesti sredstva na predplačniško Viso, pa mi javlja, da je največji dovoljen znesek 504,77. Kaj za vraga je to? Limit za dnevne spletne nakupe je 2000 eur.

Mikrohard ::

https://www.nkbm.si/predplacniska-visa
Mesečna omejitev za nakupe je 2.000, mesečna omejitev za dvige gotovine pa 1.000 EUR.

Si mogoče ta mesec že toliko zapravil, da si blizu mesečnega limita? Sicer boš pa preko klicnega centra dobil najbolj točen odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

miki76 ::

ThinkPad je izjavil:

miki76 je izjavil:

toplakd je izjavil:

Meni je Visa Credit v čisto prvem poizkusu šla dodat na paypal, tudi kot preffered.
Problem je nastal ko je čez par minut bila samodejno odstranjena iz paypal računa in je sedaj ni več mogoče dodati.
Vsakič ko potrdim v mDenarnici gre na paypalu naprej in javi nek k....
"We couldn’t confirm that you’re the owner of this card. Contact the issuer if you’re unable to use it."

Paypal support pa: Try to activate again in 3 days. Probal že večkrat po pretečenih 3+ dneh :(


Čisto enako se je meni zgodilo. In še sedaj ne morem dodat kartice. Dobro da še imam od prej predplacnisko no, da nisem ostal čisto brez.


Zdaj smo že trije, danes sem tudi jaz na istem kot vidva z enakim sporočilom:

We had to remove Visa Credit Credit ••••XXXX from your account
We couldn’t confirm that you’re the owner of this card. Contact the card issuer or link another one.


Je ze kdo rešil ta problem? Meni še vedno zavrača.

ThinkPad ::

miki76 je izjavil:

ThinkPad je izjavil:

miki76 je izjavil:

toplakd je izjavil:

Meni je Visa Credit v čisto prvem poizkusu šla dodat na paypal, tudi kot preffered.
Problem je nastal ko je čez par minut bila samodejno odstranjena iz paypal računa in je sedaj ni več mogoče dodati.
Vsakič ko potrdim v mDenarnici gre na paypalu naprej in javi nek k....
"We couldn’t confirm that you’re the owner of this card. Contact the issuer if you’re unable to use it."

Paypal support pa: Try to activate again in 3 days. Probal že večkrat po pretečenih 3+ dneh :(


Čisto enako se je meni zgodilo. In še sedaj ne morem dodat kartice. Dobro da še imam od prej predplacnisko no, da nisem ostal čisto brez.


Zdaj smo že trije, danes sem tudi jaz na istem kot vidva z enakim sporočilom:

We had to remove Visa Credit Credit ••••XXXX from your account
We couldn’t confirm that you’re the owner of this card. Contact the card issuer or link another one.


Je ze kdo rešil ta problem? Meni še vedno zavrača.


Še vedno zavrača tudi meni... PayPal pravi, da ne gre skozi 3DS Authentication process in če to ne gre skozi, kartica ne more biti dodana. Tako da bo treba na KBM težit kaj je s to 3DS autentikacijo in ali gre za 3DS1 ali 3DS2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ThinkPad ()

Vetrpiha ::

Nova NKBM kreditna kartica v nočnem načinu Androida je zelo slabo oziroma polovico ne vidna. Cifre se sploh ne vidijo.

ThinkPad ::

Končno sem lahko dodal novo Visa kreditno kartico v PayPal...
Skratka, greš na Help in jim pustiš sporočilo, nek agent ti potem razlaga, kaj gre narobe in si z vsem tem ne moreš nič pomagati. No, jaz sem vztrajal, zahteval eskalacijo in nato sem moral biti na live chat z agentom, ki mi je poslal 6 mestno kodo na sms in ko mu jo poveš nazaj, ti aktivira kartico, ki je v njihovem sistemu že avtomatsko disablana in ne moreš nič. Ko ti jo ponovno aktivira, jo vidiš v profile s klicajem, narediti moraš dodaten check, še enkrat greš v mobilno denarnico, potrdiš 1USD in potem začuda zadeva proradi in je dodana in je vse OK. Enak postopek kot pri navadnem dodajanju kartice, a ko je enkrat kartica deaktivirana na njihovi strani, pomaga samo manual intervention. Good luck!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ThinkPad ()

toplakd ::

Jaz sedaj ene 2 tedna nisem sprobaval.
Sedaj sem šel še enkrat da preverim, pa mi je uspelo kartico dodati brez problemov.
Mogoče so ugotovili, da je problem na njihovi strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

miki76 ::

Meni je tudi sedaj šlo. Upam, da ne bo tak kot zadnjič ko mi jo je čez en čas odjavlo

miha98 ::

JUtro mene pa zanima kako dodaš kartico v mdenarnici... Samo staro lahko nastavim kot privzeto , ki mi je potekla.... kako dodam novo? pod dodaj kartico se ne prikaže?

buneech ::

Prej odstrani staro.

Gapi ::

Še komu ne dela prijava v mBank@Net?
No person is rich enough,to buy back his past.

DINAMIK ::

Gapi je izjavil:

Še komu ne dela prijava v mBank@Net?

Ko ga potrebujem ne dela...,isto ne dela prijava..

Dimnik ::

Bo treba mal obvestila spremljat v aplikaciji.....

borutzi ::

so napovedali nedelovanje. Poglejte v nabiralnik mBank@Net appa
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Dober dan ::

A NKBM podpira takojšnja plačila, tako kot DH?

svetidej ::

Od novembra 2021 so SEPA takojšnja plačila obvezna po celi EU.

Navadno SEPA plačilo več ne bo delovalo.
https://denar.svetidej.com/

prv4k ::

Mogoče ima kdo mdenarnico inštalirano na android go? Devetki? Ali dela tudi na takšnem bolj okrnjenem androidu?

Mogoče kdo? Da ne bom nabavljal brez veze...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: prv4k ()

Cristofori ::

mdenarnica se spet sesuva ob zagonu, spet sem izpadel kot cepec ker ne morem plačati. Pri NoviKBM sem že od vedno, z njihovimi storitvami in pomočjo sem bil vedno zadovoljen, ampak od kar so začeli z mdenarnico pa imam preveč pogosto težave da ne morem plačevati. Na začetku nisem mogel sploh dodati kartice, potem nekaj časa ni hotelo potrjevati, sedaj pa niti aplikacije ne odpre. Na telefonu ali tablici, pa tudi na Playstoru so drugi z istimi problemi.
A se da kako drugače potrditi plačila s kartico, ali moram menjati banko?

Gapi ::

Meni se je sesuvala ko ni bila updejtana. Poskusi novo verzijo.
No person is rich enough,to buy back his past.

Zimavc ::

Meni je pomagal re-install aplikacije na Android 11.

V-i-p ::

Živjo s-tjevci. Ker sam nimam NKBM banke s kolegom pojma nimava :). On ima dotično banko in bi žele nekaj naročit iz tomtop.com, vendar mu pri plačilu vrže spodnjo napako. Mden@rnico je že re-instaliral pa je isto sranje. Kakšna ideja? Hvala.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Dimnik ::

Kartico je dodal v mdenarnico?

delavec44 ::

Kartico dodaš v mdenarnico samo za plačevanje s telefonom. Za 3d secure nima veze.

V-i-p ::

Hmm, kartico ima dodano in je privzeta.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

NejcSSD ::

Obstaja tudi dnevni limit in prou disable da ni za spletne nakupe, preverite
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

V-i-p ::

NejcSSD: je pogledal in ima seveda na enable in dnevni limit na 2000€. Eh ja, ta nkbm... :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
««
20 / 20
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11517258 (1915) Patrik0
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19052953 (2476) cortez
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109076 (27926) Vetrpiha
»

Visa debetna- spletni nakupi

Oddelek: Loža
413821 (2985) Egidij88
»

bank@net od NKBM

Oddelek: Pomoč in nasveti
366527 (3462) smacker

Več podobnih tem