» »

bank@net od NKBM

bank@net od NKBM

rose2288 ::

Nikakor ne morem vstopiti v spletno banko. Opraviti pa moram še nekaj plačil. Na zaslonu se mi izpiše:

Error 404--Not Found
From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:
10.4.5 404 Not Found
The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

Ali je napaka na mojem računalniku ali na njihovi strani? Kaj naj naredim?

AndreAS ::

Sam tudi ne morem, je pa nekaj časa nazaj pisalo na BANKA-net-u da so težave v zaledju...

Lp, Andrej

rose2288 ::

Meni je tudi potem napisalo, da imajo težave v zaledju ...

To me pa jezi. Do sedaj nisem imela težav, sedaj pa to. Ko najbolj nujno rabiš ...

IL_DIAVOLO ::

Ja nic, bodo pa zamudne obresti a ne? :D

AndrejS ::

Izginjajo milioni - heknili so jim !

rose2288 ::

Ne gre se za to, ker vedno plačam vse pravčasno. Gre se za to, da sem naročila par stvari, pa jih očitno ta teden še ne bom dobila, ker ne morem plačat prek spletne banke. Ne mislim pa it na banko, da mi računajo storitev, ko pa plačujem spletno banko, da mi služi za to.

Tilen ::

Seveda, ker spletna banka ne deluje 1 uro, bo sedaj ves tvoj trud šel v nič. Nekateri res najdete izgovore za nesposobnost.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

IL_DIAVOLO ::

Torej lahko se zgodi da ne dobis paketa ta teden?! Nedopustno!

rose2288 ::

Ja upam, da se kmalu popravi, vsaj do večera. Še malo časa imam, potem grem pa v službo. :D

AndrejS ::

Pokliči pomoč uporabnikom in jih povprašaj kdaj bo delovalo , ali pa čakaj in ne idi v službo

IL_DIAVOLO ::

Zdaj deluje :)

Bekiiiii ::

No da ne odpiram nove teme...

Torej menjavam banko na Nkbm...

Mnenja glede Paketa Komplet.. Ali je vreden svojega denarja? Glede na to da sem itak namen imel vzeti tudi spletno, se potem verjetno splača ker tukaj je ze vstet v ta paket...

Link... https://www.nkbm.si/komplet-paket

PS: Za paypal itd bi vzel potem njihovo
https://www.nkbm.si/predplacniska-visa

Je ta kartica prava za paypal itd..

hvala za odgovore...

Han ::

Paket Komplet se definitivno splača, ker imaš pokritega že po 4-5 položnicah. Sicer te zgolj za vodenje računa in el. bančništvo olupijo za skoraj 3 eur mesečno...

NiKeC ::

@asky
Za PayPal ne potrebujes predplacniske Vise, dovolj je navadna debetna Visa, ki jo itak ze dobis pri sklenitvi paketa. Tak da se ti predplacniska v tem primeru ne splaca :)

alese ::

Bekiiiii je izjavil:

No da ne odpiram nove teme...

Torej menjavam banko na Nkbm...

Mnenja glede Paketa Komplet.. Ali je vreden svojega denarja? Glede na to da sem itak namen imel vzeti tudi spletno, se potem verjetno splača ker tukaj je ze vstet v ta paket...

Link... https://www.nkbm.si/komplet-paket

PS: Za paypal itd bi vzel potem njihovo
https://www.nkbm.si/predplacniska-visa

Je ta kartica prava za paypal itd..

hvala za odgovore...
Je prava kartica za pal, jaz jo imam, ampak jo ne rabiš, ker imaš itak debetno viso rdečo , ki ti jo pal vzame.

IL_DIAVOLO ::

Mogoce kdo ve, kako dolgo moras biti redno zaposlen, da si lahko zvisas limit? Zdaj ga imam nastavljenega na 200 in mi je svetovalka rekla da ni mozno spremenit do nadaljnega.

OvCa77 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mogoce kdo ve, kako dolgo moras biti redno zaposlen, da si lahko zvisas limit? Zdaj ga imam nastavljenega na 200 in mi je svetovalka rekla da ni mozno spremenit do nadaljnega.

Limit česa?
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

IL_DIAVOLO ::

Dviga pri transakcijah na spletu.

OvCa77 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Dviga pri transakcijah na spletu.

Jaz sem brez kakršnih koli prilivov dvignil na 400€. Tako da načeloma ni problema.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

jonystar ::

Bom tu vprašal, da ne odpiram nove teme.

Opažam, da odkar so "posodobli" ta njihov sistem, da so vedno neke težave. Želim prenesti sredstva iz glavnega računa na predplačniško viso in sredstva izginejo ampak se ne prenesejo na viso, ker vidim, da se čez nekaj časa 15-20 minut čudežno prikažejo nazaj na glavnem računu in prenos ni zaključen. A mogoče spet kaj posodabljajo/nadgrajujejo pa ne vidim obvestila? Vedno bolj me mika, da zaprem račun pri njih in grem drugam.

Enron x86 ::

Mene pa zanima, ali je komu uspelo vklopit e-geslo po zadnji "posodobitvi"?
Da ni treba vedno znova tipkat up. imena, gesla in kode iz SMS-a, ampak samo eno geslo?

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

;-) ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mogoce kdo ve, kako dolgo moras biti redno zaposlen, da si lahko zvisas limit? Zdaj ga imam nastavljenega na 200 in mi je svetovalka rekla da ni mozno spremenit do nadaljnega.


Si preverjal zadnje case?

Nam so vsem vturili 400€ limita pod stock in dvig/placevanje 2000€ dnevnega limita.

c3p0 ::

Enron x86 je izjavil:

Mene pa zanima, ali je komu uspelo vklopit e-geslo po zadnji "posodobitvi"?
Da ni treba vedno znova tipkat up. imena, gesla in kode iz SMS-a, ampak samo eno geslo?


Še sploh je ta opcija? Po posodobitvi je izginila možnost take prijave, ena redkih uporabnih zadev.

Enako pri poslovnem bankanetu ne moreš več izvozit več izpiskov hkrati. Iščem boljšo banko, cenejša je tako menda že vsaka, razen NLB.

b3D_950 ::

Poslovni je katastrofa po zadnjem updatu oz. karkoli že čarajo.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

ThinkPad ::

e-geslo na računalniku so ukinili, medtem ko na telefonu (m-geslo) še dela. Sem dobil njihov pisni odgovor in prejšnjega stanja ni več za pričakovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ThinkPad ()

smacker ::

jonystar je izjavil:

Bom tu vprašal, da ne odpiram nove teme.

Opažam, da odkar so "posodobli" ta njihov sistem, da so vedno neke težave. Želim prenesti sredstva iz glavnega računa na predplačniško viso in sredstva izginejo ampak se ne prenesejo na viso, ker vidim, da se čez nekaj časa 15-20 minut čudežno prikažejo nazaj na glavnem računu in prenos ni zaključen. A mogoče spet kaj posodabljajo/nadgrajujejo pa ne vidim obvestila? Vedno bolj me mika, da zaprem račun pri njih in grem drugam.

Bodi pozoren, da pri prenosu izbereš pravi TRR, iz katerega nakazuješ. Meni privzeto izbere TRR od predplačniške kartice, ki ima stanje 0, moram ročno določit pravi TRR. Enako velja pri plačilih UPN.

Dober dan ::

A NKBM na androidu omogoča NFC plačevanje s telefonom? Kot npr. Abadenarnica?

Mikrohard ::

Kolikor sem zadnjič raziskoval, ne... ne podpira. Mogoče bo po združitvi drugače. Čeprav nisem preveč optimističen. Jaz si bom poiskal novo banko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

Vuli ::

o kriza. Jaz upam, da bo ostala aplikacija. Čudno, da Nkbm nima tega. Zdej nas bodo vse od Abanke na NKbM zmetal.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Dober dan ::

Katero drugo banko, saj neke alternative ni. Vse so enako skropucalo. Jaz sem mislil iti na inteso predvsem zaradi apple paya, ampak bankomatov skoraj nikjer ni, posledično pa je potem mesečni strošek večji. Tudi poslovalnice so redke. Ravno to je pri NKBM super, ker sta poslovalnjca in pa bankomat praktično kjerkoli. Sem bil pred časom na delavski, pa osebno raje plačam na mesec ta evro in pol več.

Vuli ::

oz, bo nekaj novega

ABADENARNICANamesto Abadenarnice si boste uporabniki lahko naložili novo mobilno denarnico mDenarnic@. Po registraciji vam bodo omogočeni hranjenje debetnih, predplačniških kartic Visa in kartic zvestobe ter plačila s storitvijo FLIK. Uporabnikom mobilnih telefonov z operacijskim sistemom Android bo na voljo tudi možnost plačevanja s plačilnimi karticami na plačilnih mestih.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Enron x86 ::

A še komu ne dela BankAtNet :)
Bi nekaj plača prek PayPala in moram naložit sredstva na kartico, pa se mobilna aplikacija nalaga v nedogled ...
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Han ::

Mobilna dela.

IL_DIAVOLO ::

Seveda dela.

Enron x86 ::

Ene pol ure je bilo v k*rcu (nalagalo v nedogled, ni bilo možno prenest z glavnega računa na visa electron kartico - je samodejno zavrnilo).
Zdaj pa zgleda dela.

Študentom v Mariboru je dolgčas, pa se zgleda malo igrajo.
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Mikrohard ::

Dober dan je izjavil:

Katero drugo banko, saj neke alternative ni. Vse so enako skropucalo. Jaz sem mislil iti na inteso predvsem zaradi apple paya, ampak bankomatov skoraj nikjer ni, posledično pa je potem mesečni strošek večji. Tudi poslovalnice so redke. Ravno to je pri NKBM super, ker sta poslovalnjca in pa bankomat praktično kjerkoli. Sem bil pred časom na delavski, pa osebno raje plačam na mesec ta evro in pol več.

Najcenejšo za moje potrebe (imaš na zvezi potrošnikov kalkulator). Zame je to Sberbank. Za mobilna plačila pa revolut/n26.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

smacker ::

Enron x86 je izjavil:

Ene pol ure je bilo v k*rcu (nalagalo v nedogled, ni bilo možno prenest z glavnega računa na visa electron kartico - je samodejno zavrnilo).
Zdaj pa zgleda dela.

Študentom v Mariboru je dolgčas, pa se zgleda malo igrajo.

Zgleda, da ne bereš obvestil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109800 (28650) Vetrpiha
»

Abanka ali Inteso Sanpaolo?

Oddelek: Loža
426627 (2796) kriko1
»

plačilo z maestro kartico- cvc? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6326967 (25497) Halfdead987
»

Online plačevanje

Oddelek: Loža
131800 (1457) mikhail
»

Predplačniška Mastercard.

Oddelek: Loža
336551 (5636) Znida

Več podobnih tem