» »

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici

««
12 / 20
»»

lotar123 ::

Rias Gremory je izjavil:

@lotar
Bivši Abankovci smo avtomatsko dobili reden limit v višini 400EUR (verjetno ne vsi). Zato imaš razpoložljivo stanje za 400EUR višje.


Sem tudi jaz pomislil na to, pa ni, se razlikuje tudi za 1k, pa nimam toliko limita. Lahko da je prišel kakšne priliv pa še ni poknjižen, ne vem, je pa tole malo moteče.

Edit sem šel še 1x gledat in imaš prav, danes dobil limit 1k na poslovnem računu, pa se mi niti ne sanja ne zakaj, niti zaprosil nisem zanj, niti ga nikoli imel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

xsum1 ::

A še komu spet ne dela?

V mdenarnici je napisalo potrjeno plačilo potem mi je pa spletna trgovina javila, da je naročilo preklicano ker plačilo ni šlo skozi. Pa kaj za vraga se grejo?!

Boggs ::

xsum1 je izjavil:

A še komu spet ne dela?

V mdenarnici je napisalo potrjeno plačilo potem mi je pa spletna trgovina javila, da je naročilo preklicano ker plačilo ni šlo skozi. Pa kaj za vraga se grejo?!


A maš v spletni banki pod kartico (promet) kakšno postavko "V obdelavi" ali je vse brez sprememb, kot da ni nič bilo?

xsum1 ::

@Boggs vse je brez sprememb...2x smo poskusili in je isto.

Mislim da sicer nima veze, če koristiš 'limit' za plačilo? V glavnem res ne vem kaj je problem...ker že prejšnji vikend nekaterim ni delalo

Horas ::

Rias Gremory je izjavil:

@lotar
Bivši Abankovci smo avtomatsko dobili reden limit v višini 400€ (verjetno ne vsi). Zato imaš razpoložljivo stanje za 400€ višje.


jaz sem včeraj ukinil limit pa mi še kar kaže razpoložljivo in še eno stanje. minusa pa ni več. tega ne bi rad. preden sem na abanki pred več kot letom vzel limit tega nisem imel v mobilni banki

Yess ::

Očitno so pri NKBM že od novembra odločeni, da ne bodo pomagali, to je spletni članek Matjaža Ropreta z dne 2. 11. 2020 na portalu tehnozvezdje

"Dokaj zanimivi so pogledi bank na implementacijo metod za tiste uporabnike, ki nimajo pametnega telefona. Intesa Sanpaolo namerava to rešiti s čitalnikom kartic, ki ga bo moral imeti komitent priklopljenega na računalnik. Addiko banka bo ponudila kombinacijo prijave na namenski spletni strani in enkratne kode v sms-u. NLB napoveduje vpeljavo rešitve za tiste brez NLB Pay s 1. januarjem 2021, a ne pove, kakšne. Naj bi se pa uporabnik lahko sam odločil, katero metodo bo izbral. V NKBM niso izrecno povedali, kaj nameravajo uvesti kot nadomestno metodo. Glede na odgovor, da »večina strank, ki opravlja nakupe prek spleta, tudi sicer uporablja digitalne kanale za opravljanje bančnih storitev,« pa lahko predvidevamo, da bo mdenarnic@ edini način. Podobno brezkompromisni so v banki SKB.

»Dolgoročni oz. strateški cilj SKB banke je, da bi vse stranke uporabljale mobilno banko MOJ@SKB, saj bo ta predstavljala osnovo za bančno poslovanje v prihodnosti. Možnosti potrjevanja spletnih plačil brez pametnih mobilnih telefonov trenutno ne predvidevamo, saj izhajamo iz prepričanja, da je uporabnik, ki nakupuje po spletu, tako napreden, da uporablja tudi mobilni telefon.«"

IL_DIAVOLO ::

Tisti, ki nimajo pametnega telefona(starejši ljudje), nimajo niti računalnika in so nasploh glede tehnologije v popolni temi. Spleta pa tako in tako ne uporabljajo. Meni popolnoma logična odločitev, da se gre v eno tehnologijo, ki se optimizira in nudi max podporo.

Kdo pa danes nima pametnega telefona in uporablja splet? Očitno samo nkbm in skb pozna trg.

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tisti, ki nimajo pametnega telefona(starejši ljudje), nimajo niti računalnika in so nasploh glede tehnologije v popolni temi. Spleta pa tako in tako ne uporabljajo. Meni popolnoma logična odločitev, da se gre v eno tehnologijo, ki se optimizira in nudi max podporo.

Kdo pa danes nima pametnega telefona in uporablja splet? Očitno samo nkbm in skb pozna trg.



Ne gre se za to ali imas telefon ali ne ampak ker imas komot lahko telefon ki ne podpira denatnice in pol si locked out razen ce ne menjas in mas stroske....

To je tako kot ce bi dali da mors met facebook profil da lahko uporabljas bankanet
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Yess ::

Točno tako kot pravi Mato989. Jaz imam pametni telefon, vse tazadnje app google, vse posodobljene, imam računalnik, optiko, mobilno banko, spletno banko, ampak ne morem plačevati ničesar po spletu s karticami.

Horas ::

ne pretiravat, ne morš primerjat facebooka oziroma socalnih omrežji s SPLETNIMI/MOBILNIMI bančnimi aplkacijami.

moja oma ki ima 83let nikol ni imela interesa po tehnologiji še na tvju ne mara šaltat kanalov pa prestavlat glasnosti zato ima cel dan na rtv. njej je lahko ker stric živi s svojo familijo pri njej in se ji ni treba ubadat s položnicami in podobnim.

druga stara mama ima 78let in obvlada in računalnik in telefon. in ima tudi že 5let mobilno banko.

s cajtom je treba it naprej.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

facepalm ::

Horas je izjavil:

ne pretiravat, ne morš primerjat facebooka oziroma socalnih omrežji s SPLETNIMI/MOBILNIMI bančnimi aplkacijami.

A brez google/apple accounta dela?

NejcSSD ::

Moteče:

Prenosi med računi znotraj banke trajajo in trajajo, na Abanki je to bilo v sekundah.
Dobro da obstaja FLIK, če imata na obeh straneh gre v sekundi tudi na druge banke slovenske brez provizije.

Dodatna zmeda na predplačniški kartici, ki jo krije predplačniški račun. Pojavi se še nov VISA PP račun, torej sredstva imaš na predplačniškem RAČUNU vendar ne moreš izvesti transakcije, če nisi prej dal POLNI kartico iz tega računa in potem iz predplačniškega izginejo sredstva. Zdaj imam 4 SI56 račune (Debetni, varčevalni, predplačniški in visa predplačniški), prej pa 3 (debetni, predplačniški in varčevalni)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Mato989 ::

Horas je izjavil:

ne pretiravat, ne morš primerjat facebooka oziroma socalnih omrežji s SPLETNIMI/MOBILNIMI bančnimi aplkacijami.

moja oma ki ima 83let nikol ni imela interesa po tehnologiji še na tvju ne mara šaltat kanalov pa prestavlat glasnosti zato ima cel dan na rtv. njej je lahko ker stric živi s svojo familijo pri njej in se ji ni treba ubadat s položnicami in podobnim.

druga stara mama ima 78let in obvlada in računalnik in telefon. in ima tudi že 5let mobilno banko.

s cajtom je treba it naprej.


Govorim ti da zahteva da moras imet app ki ima vsaj android verzijo x. Xx je enaka kot da bi moral imet favrbook da bi lahko spletno nakupoval oboje je absurd
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

To je pac minimalni standard oz. direktiva EU. Ja, lahko bi dali alternativo, ampak je niso.

Ocitno jim ni pretirano mar za to.

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

To je pac minimalni standard oz. direktiva EU. Ja, lahko bi dali alternativo, ampak je niso.

Ocitno jim ni pretirano mar za to.


Ne vem ce je eu rekla da mora bit minimalno tale andtoid
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

svetidej ::

EU ni zaukazala, da se mora uporabljati Android ali iOS aplikacija. Tako so se odločile slovenske banke.

Po pravilih bi bilo lahko tudi geslo, ki ga veš ter SMS. Ni nujna uporaba mobilne aplikacije.
https://denar.svetidej.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svetidej ()

Yess ::

EU ni zahtevala, da je za dvostopenjsko potrjevanje spletnih plačil potreben android 7.1 naprej. Na primer mbank@ deluje na android 5 (2014) in je očitno dovolj varen sistem. Pa ne mi rečt, da mora biti mdenarnica bolj zaščitena kot celotna spletna banka?

Rias Gremory ::

O tem sem že pisal nekaj strani nazaj.
To bi moral kakšen Android dev pojasniti kaj (če sploh) se je dodalo v verziji 7.1 da ga zahteva mDenarnic@. Ampak sploh ni nujno da je razlog tehnološke narave.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

IL_DIAVOLO ::

Ampak to so naredile vse slo banke, s to razliko da nekatere so dale alternativo.

Ali so morda pri drugih bankah drugačne zahteve? Ne vem, vprasam.

Horas ::

Horas je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

@lotar
Bivši Abankovci smo avtomatsko dobili reden limit v višini 400€ (verjetno ne vsi). Zato imaš razpoložljivo stanje za 400€ višje.


jaz sem včeraj ukinil limit pa mi še kar kaže razpoložljivo in še eno stanje. minusa pa ni več. tega ne bi rad. preden sem na abanki pred več kot letom vzel limit tega nisem imel v mobilni banki


update: zdaj mi kaže samo razpoložljivo. torej dela kot more.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Mato989 ::

svetidej je izjavil:

EU ni zaukazala, da se mora uporabljati Android ali iOS aplikacija. Tako so se odločile slovenske banke.

Po pravilih bi bilo lahko tudi geslo, ki ga veš ter SMS. Ni nujna uporaba mobilne aplikacije.


Zato glih pravim da zdaj bi morala vstopit roparska vlada in namesto da drka slovence predpisat bankam kaj in kako zato imamo vlado ne zato da kupujejo nesposobne respiratorcke ipd
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

svetidej ::

Imamo najboljšo vlado do slej.

Banke se same odločajo kako bodo implementirale. Banke bi moralo to dvostopenjsko potrjevanje implementirati že 14.9.2019. Če se niso pravilno odločile za implementacijo bo pač več zaupanja v fintech. Na Irskem Revolut uporablja 20-25% vseh državljanov, ker se niso banke prilagodile trgu.
https://denar.svetidej.com/

slott ::

Cakam nov pin za novo rdeco kartico ze 2 tedna. ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

Horas ::

slott si dobil pin s kartico? ali si potem dal zahtevek za pin? stari pin ne dela?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

luky ::

Je komu uspelo preko mDenarnice poslati €.
Jaz danes poskusil 5x pa stalno javi napako, da jim heb.... mat... in NKBM.
luky!

Dober dan ::

Ne, ker na NKBM ne znajo vnesit kontakta. Sem bil v Rogaški v Poslovalnici, ko sem se peljal mimo, pa so rekli da me bodo obvestili ko zrihtajo, pa do danes še nič.

NejcSSD ::

luky je izjavil:

Je komu uspelo preko mDenarnice poslati €.
Jaz danes poskusil 5x pa stalno javi napako, da jim heb.... mat... in NKBM.


Deluje od prvega dne bp. Probal z vsaj 5imi, tudi druge banke instantno brez provizij
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

link_up ::

Morda kdo ve, ce dela ta mDenarnica preko Magisk?
In and Out

BorutK-73 ::

ŠE nisem probal, ampak normalna aplikacija od nkbm dela, app sem dodal v magisk da ne vidi roota.

dsg114 ::

Je kakšen bivši komitent Abanke imel dodatno zdravstveno zavarovanje vezano na TRR, se pravi da ti vsak mesec direktno bremenijo kartico? Ali je potrebno po združitvi Abanke z NKBM zavarovalnici javit nov TRR ali je morda celo NKBMu to uspelo urediti?

hvala,

lp

facepalm ::

dsg114 je izjavil:

Je kakšen bivši komitent Abanke imel dodatno zdravstveno zavarovanje vezano na TRR, se pravi da ti vsak mesec direktno bremenijo kartico? Ali je potrebno po združitvi Abanke z NKBM zavarovalnici javit nov TRR ali je morda celo NKBMu to uspelo urediti?

hvala,

lp

Mislis trajnik? Moje so prenesli, so ze v cakalnici. Zavarovalnica pa je Generali.

Boggs ::

luky je izjavil:

Je komu uspelo preko mDenarnice poslati €.
Jaz danes poskusil 5x pa stalno javi napako, da jim heb.... mat... in NKBM.


Temu se reče Flik. Poslati preko mDenarnice pomeni poslati preko Flika. Nisi napisal kaj ti javi ampak predvidevam, da nimas vnešenih kontaktnih podatkov za aktiviranje Flika (tel. št. oziroma e-mail). Pojdi v nastavitve -> kontaktni podatki, pa poglej če jih imaš na voljo za vklop.

Če ne vidiš nobenega kontaktnega podatka potem ti predlagam, da greš v poslovalnico to uredit. Jaz sem to napako probal uredit po telefonu, pa so mi 3x rekli, da me bodo poklicali nazaj, pa me niso nikoli. Je pa res kar je tudi Dober Dan napisal, da niti sami ne znajo tega vnest. Jaz sem eno uro sedel v Ljubljani pred svetovalko, ki se je mučila in klicala naokrog, ampak je potem vendarle nekako uspela aktivirat Flik oz. mi vnesti kontaktne podatke. Dala mi je en papir za podpisat (aktivacija Flik-a).

V glavnem pojdi osebno v poslovalnico in ne odidi dokler ti stvar ne začne delat (sprobaj pred njo predno greš), drugače ti nikoli ne bo delalo!

Vuli ::

verjetno, ker je bil kontak že prej uporabljen v abadenarnici. jaz sem ga izbrisal iz abadenarnice in ga dodal v mdenarnico. samo zdej to ni več možno.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

luky ::

Boggs je izjavil:

luky je izjavil:

Je komu uspelo preko mDenarnice poslati €.
Jaz danes poskusil 5x pa stalno javi napako, da jim heb.... mat... in NKBM.


Temu se reče Flik. Poslati preko mDenarnice pomeni poslati preko Flika. Nisi napisal kaj ti javi ampak predvidevam, da nimas vnešenih kontaktnih podatkov za aktiviranje Flika (tel. št. oziroma e-mail). Pojdi v nastavitve -> kontaktni podatki, pa poglej če jih imaš na voljo za vklop.

Če ne vidiš nobenega kontaktnega podatka potem ti predlagam, da greš v poslovalnico to uredit. Jaz sem to napako probal uredit po telefonu, pa so mi 3x rekli, da me bodo poklicali nazaj, pa me niso nikoli. Je pa res kar je tudi Dober Dan napisal, da niti sami ne znajo tega vnest. Jaz sem eno uro sedel v Ljubljani pred svetovalko, ki se je mučila in klicala naokrog, ampak je potem vendarle nekako uspela aktivirat Flik oz. mi vnesti kontaktne podatke. Dala mi je en papir za podpisat (aktivacija Flik-a).

V glavnem pojdi osebno v poslovalnico in ne odidi dokler ti stvar ne začne delat (sprobaj pred njo predno greš), drugače ti nikoli ne bo delalo!

V Abadenarnici mi je Flik delal normalno, tu pa vidim, da nimam vidnega kontakta v Nastavitvah da jim heb.. Zakaj ni prenešen bom danes vprašal ko grem v poslovalnico.
Me prav zanima njihov odgovor.
luky!

dsg114 ::

facepalm je izjavil:

dsg114 je izjavil:

Je kakšen bivši komitent Abanke imel dodatno zdravstveno zavarovanje vezano na TRR, se pravi da ti vsak mesec direktno bremenijo kartico? Ali je potrebno po združitvi Abanke z NKBM zavarovalnici javit nov TRR ali je morda celo NKBMu to uspelo urediti?

hvala,

lp

Mislis trajnik? Moje so prenesli, so ze v cakalnici. Zavarovalnica pa je Generali.



Hvala!

lp

Lujz113 ::

In super so ukinli tudi možnost prenosa sredstev na obročno viso iz osebnega računa.
Se pravi, če želim nekaj kupiti z obročno viso v višini 500€ in imam razpoložljivo stanje na visi 480€ moram lepo na njihovo banko in položiti 20€. (Primer)
Ne gre niti prenos na mastercad.
Abanka je bila ZAKON!
Porazno.

NejcSSD ::

Obročna/kreditna ti itak bremeni nek račun, torej ti moraš tist račun nafilat. Prenosi med vsemi računi so na voljo.
Če imaš pa debetno, potem pa imaš na zavihku kartice možnost polni kartico (v primeru BELE predplačniške vise).
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

misek ::

Lujz113 je izjavil:

In super so ukinli tudi možnost prenosa sredstev na obročno viso iz osebnega računa.
Preko UPN ne gre?

Lujz113 ::

Ne, ne gre.

lexy23_ ::

Še komu ne gre plačati z Mastercard?

"Preverite višino razpoložljivih sredstev na svoji kartici ali se obrnite na svojo banko.

Pojdite nazaj v trgovino in poskusite znova; izberite drug način plačila."

Na kartici in na računu je več kot dovolj sredstev.

Boggs ::

A je kdo z mobilnim telefonom pri ponudniku T-2 mogoče?

Opazil sem, da če kličem na NKBM klicni center 080 17 70 iz mobilnega telefona s SIM kartico od T-2, me NKBM odzivnik po izbiri opcije 2, 2 enostavno prekine. "Za vaš klic se vam iskreno zahvaljujejo, vaša Nova KBM." in konec. Ne gre naprej do svetovalca.

Če kličem iz T-2 stacionarne številke ali pa iz mobilnega telefona drugega operaterja, potem pa po menijski izbiri 2, 2 odzivnnik predvaja sporočilo "Spoštovana stranka nekdanje Abanke..." in potem dalje do svetovalca.

Naj po možnosti nekdo ki ima mobilno telefonijo pri T-2 še sam sproba pa pove če pride skozi. Meni je ratalo samo prvi dan ko sem klical, 6. januarja, potem pa nikoli več.

buneech ::

Lujz113 je izjavil:

In super so ukinli tudi možnost prenosa sredstev na obročno viso iz osebnega računa.
Se pravi, če želim nekaj kupiti z obročno viso v višini 500€ in imam razpoložljivo stanje na visi 480€ moram lepo na njihovo banko in položiti 20€. (Primer)
Ne gre niti prenos na mastercad.
Abanka je bila ZAKON!
Porazno.

Mogoče majo to za svoje kartice, ampak kreditne od Abanke so tretjerazredni stanovalec v tej banki. Ne moreš varnostnih nastavitev nastavljat, ne moreš vmes poplačati računa.

Rias Gremory ::

lexy23_ je izjavil:

Še komu ne gre plačati z Mastercard?

"Preverite višino razpoložljivih sredstev na svoji kartici ali se obrnite na svojo banko.

Pojdite nazaj v trgovino in poskusite znova; izberite drug način plačila."

Na kartici in na računu je več kot dovolj sredstev.

Preveri limite za vsak slučaj. Sicer je lahko več razlogov kolikor vem.
Katera trgovina? Pri katerem koraku se zatakne?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

lexy23_ ::

Rias Gremory je izjavil:

lexy23_ je izjavil:

Še komu ne gre plačati z Mastercard?

"Preverite višino razpoložljivih sredstev na svoji kartici ali se obrnite na svojo banko.

Pojdite nazaj v trgovino in poskusite znova; izberite drug način plačila."

Na kartici in na računu je več kot dovolj sredstev.

Preveri limite za vsak slučaj. Sicer je lahko več razlogov kolikor vem.
Katera trgovina? Pri katerem koraku se zatakne?


Mimovrste, ko potrdim nakup v mDenarnici mi to napiše in dobim SMS da je bilo plačilo zavrnjeno.

Sem šel zdaj pogledat če lahko kaj nakažem za mastercard, pa mi v mBank@Net napiše da nimam računov na katere bi lahko prenašal sredstva kar je res bizarno. Niti med svojim poslovnim in osebnim računom ne morem prenakazati.

Yess ::

A to pomeni, da če si odprem revolut račun za to, da bom lahko na spletu kaj plačal (ker mdenarnic@ ne gre na moj telefon), si tega računa ne bom mogel napolniti iz spletne/mobilne NKBM banke?

HunterMan ::

NejcSSD je izjavil:

Moteče:

Prenosi med računi znotraj banke trajajo in trajajo, na Abanki je to bilo v sekundah.
Dobro da obstaja FLIK, če imata na obeh straneh gre v sekundi tudi na druge banke slovenske brez provizije.

Dodatna zmeda na predplačniški kartici, ki jo krije predplačniški račun. Pojavi se še nov VISA PP račun, torej sredstva imaš na predplačniškem RAČUNU vendar ne moreš izvesti transakcije, če nisi prej dal POLNI kartico iz tega računa in potem iz predplačniškega izginejo sredstva. Zdaj imam 4 SI56 račune (Debetni, varčevalni, predplačniški in visa predplačniški), prej pa 3 (debetni, predplačniški in varčevalni)

Kako dolgo si čakal za prenos med računi? Sem pred dvema urama napolnil Viso in je še kar v obdelavi. Pravi šalabajzerji.

NejcSSD ::

Ponavadi traja okoli 5-10minut. Na Abanki je to bilo v 1 sekundi.

Na mail kjer sem jih zbodel glede trajanja napram prej mi že v drugo niso še odgovorili!
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

dsg114 ::

Yess je izjavil:

A to pomeni, da če si odprem revolut račun za to, da bom lahko na spletu kaj plačal (ker mdenarnic@ ne gre na moj telefon), si tega računa ne bom mogel napolniti iz spletne/mobilne NKBM banke?


Sem probal napolnit revolut z VISO, za avtorizacijo ti pošljejo SMS, ne gre preko mDenarnice tako da to zaenkrat funkcionira...

HunterMan ::

Pravkar nakazano, slabe 2 ure so rabl. Ko sem prvič napolnil je trajal nekje 5-10 min.

kratos ::

V petek zjutraj sem prenakazal nekaj denarja iz osebnega računa na NLB-ju na nov NKBM račun (prej pri abanki). Ko hočem napolnit Revolut mi zavrne da nimam razpoložljivega denarja ?

Sem jim pisal že v petek na mail, jih tudi nekajkrat poskusil priklicat vendar neuspešno, nobenega odgovora iz njihove strani.

Vam prenakazila, polnjenje revoluta deluje normalno ? Je potrebno karkoli še aktivirati ? (Sem si nasnel mdenarnico in mbank vendar registracija na mbank mi ne deluje). Delam jaz kaj narobe ?
««
12 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava spletnih bank (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11517304 (1961) Patrik0
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19052973 (2496) cortez
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109132 (27982) Vetrpiha
»

Visa debetna- spletni nakupi

Oddelek: Loža
413822 (2986) Egidij88
»

bank@net od NKBM

Oddelek: Pomoč in nasveti
366530 (3465) smacker

Več podobnih tem