» »

Začasni internet oz krajša razmerja

Začasni internet oz krajša razmerja

jasa004 ::

Pozdravljeni,

prijatelj se je preselil v Ljubljano v stanovanje. Zanima ga, kako bi ugodno rešil situacijo z internetom (katerega zdaj še sploh nima).
Ne ve še, ali bo več kot 1 leto v tem stanovanju, zato noče sklenit 2 letna razmerja. Ali je možno vzet krajša razmerja? Mogoče, da izbereš sam število mesecev?
Razmišljali smo tudi o predplačniškem vendar se izide precej dražje, zaradi omejenih količin porabe.

Hvala za odgovor in lp

111111111111 ::

Hot hofer 200GB je več kot dvoolj v 30 dnevih. 44€. Potem pa vsak mesec 15€.

Boljše in cenejše trenutno ni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Mikrohard ::

Če želi fiksni internet, bo pač moral vzeti brez vezave, da lahko kadarkoli prekine. Sicer pa res HOT GIGA.

PromeuZ ::

(Skoraj) Vsak ISP ponuja internet / pakete brez vezave in tega lahko kadarkoli prekine. Je pa cena temu višja - brez "popustov" za nove uporabnike.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

jasa004 ::

Hvala vsem za hitre odgovore, Hofer res zgleda primerna ideja.

bigsmally ::

PromeuZ je izjavil:

(Skoraj) Vsak ISP ponuja internet / pakete brez vezave in tega lahko kadarkoli prekine. Je pa cena temu višja - brez "popustov" za nove uporabnike.


Še zmeraj moraš plačati odjavnino.

Vanquish ::

PromeuZ je izjavil:

(Skoraj) Vsak ISP ponuja internet / pakete brez vezave in tega lahko kadarkoli prekine. Je pa cena temu višja - brez "popustov" za nove uporabnike.


sej lahko vzame s popustom na vezavo, ce prekine bo pac placal isto kot, ce bi vzel brez vezave.

PromeuZ ::

@bigsmally: to jo v vsakem primeru neglede na vezavo. Lahko se pa zmeni, da je internet pisan na najemodajalca in se ga potem prevzame sledeči najemnik, če mu je to v interesu.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Spajky ::

jasa004 je izjavil:

...Hofer res zgleda primerna ideja.
Jest sem pred 3 tedni z bolhe nabavil Huawei_b315_lte_router s poštnino vred 60e + HoT-SIM za 3eur + 10eur/mesec Hot-MAXI (40GB) v trgovini ... Do zdaj sem pokuril samo 6GB ... Ma jest skromno browsam (slike bolj ali manj off), YT DLam na 640x360, kar me zanima ...
https://www.androidauthority.com/how-mu...

Ps.: oni paket Za hot v trgovini za 60eur ima samo wifi, interno baterijo na polnjenje in je v bistvu mobilni paket, prenosni. Jest sem hotel LAN priključke in na 230V štrom zadevo - stacionarno. ... sem videl v trgovini tudi Hofer ruter za 60eur, ma ne vem, če je tudi LTE in wifi ...

Meni moj šiba samo z internimi antencami (300m daleč bazna) kot na 10/5 Mbit preko LAN-a. Zame več kot zadosti ... (hitrost pri paketu maxi je itak samo 20/5 teoretično) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1917591681 (2126) MrStein
»

Telemach narocnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
589150 (6044) hojnikb
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19572782 (60228) Cruz
»

Tusmobil-kateri telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
294120 (3439) Redneck
»

Prekinitev pogodbe SIOL

Oddelek: Pomoč in nasveti
154119 (3796) connel

Več podobnih tem