» »

mBills v praksi

mBills v praksi

««
11 / 11
»
»»

Mare2 ::

seba44 je izjavil:

Preklic kartice zame ni možnost izbire paketa.

Poleg tega tudi sami na helpdesku pišejo naj po izbiri paketa enostavni kar sam uničim kartico. Jaz sem si predstavljal, da lahko vsak mesec menjam paket in bi lahko uporabil obstoječo kartico. Zgleda, da si oni predstavljajo zadevo drugače.

Vsi ki bomo vztrajali, smo odvisni od resnice ali neresnične obljube na teh straneh.

https://www.mbills.si/paketi/?utm_sourc...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Anney ::

Od kod bodo črpali ta dva evra, če jih nebo na računu, za naprednega uporabnika? Bo block?
Jaz čakam svoj denar že nekaj časa (od stare mastercard kartice, vračilo reklamcije), bodo tudi oni, če nimam sredstev gor? Plačam, ko dobim sredstva, vleče se že 2 meseca, ni problema, ko rešijo dobijo vse za nazaj, meni je fer.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Anney ()

misek ::

Anney je izjavil:

Od kod bodo črpali ta dva evra, če jih nebo na računu, za naprednega uporabnika? Bo block?
Q: Kaj se zgodi, če na dan zaračunavanja v mBills nimam dovolj sredstev?
A: Če na dan obračuna mesečnega stroška v tvoji mBills denarnici nimaš dovolj sredstev, bomo storitve v plačljivem paketu začasno onemogočili. A brez skrbi, takoj ko bo v tvoji mBills denarnici dovolj sredstev in bo plačilo paketa uspešno opravljeno, bodo paketne storitve spet omogočene.

modelno1 ::

Help desk pravi (via email), da bo v sredini januarja na voljo izbira paketa v aplikaciji. Torej ta gumb za preklic kartice to ni. Niso mi pa pojasnili, če se s preklicom kartice izognem paketu napredni.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Dark000 ::

Sem ravno hotel vprašati, kdaj mislijo, dati izbiro v app (kateri paket), pa bodo zgleda bolj potihoma tole speljali naprej. Se pravi vsem, ki imamo kartico bodo začeli računat 2EUR (kolikor berem na njihovi spletni strani "Obstoječi uporabniki mBills lahko izberajo svoj želeni paket do 30. 1. 2021. V kolikor do navedenega datuma ne bodo izrazili svoje želje, jim bo paket dodeljen samodejno, glede na storitve, ki jih uporabljajo."). Dost svinjsko, če bo res tako, da ne dajo možnosti, da "izraziš svojo željo".

Torej, če želimo da nas "samodejno razvrstivjo v enostavni paket" je (upam) pot ta, da v app-u prekličemo kartico...

@modelno1, a, hvala za info, bomo videli

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Dark000 ()

vinkop ::

jaz sem vse odjavil prejsnji teden...kar sem imel na mbills racunu sem prenakazal na moj TRR in to je to...res skoda, da so sli pobirati dajatve od uporabnikov mbillsa....kar nekaj procentov ljudi bo zadevo odjavilo....

Trupl0 ::

za preklic mbills mastercarda samo kliknem v appu in to je to?
kartica škarje snip in smeti?
If you are going through Hell, keep going !

GupeM ::

Ne. Počakaj, da dodajo opcijo spremembe paketa. Tisto bo pravi način.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: GupeM ()

Trupl0 ::

ok gut.
sj gor mam zdj še za eno velko kavo na petrolu :)
If you are going through Hell, keep going !

seba44 ::

Jaz sem jo preklical v appu. Kartica je šla v smeti pa že prej.

FoxKnox ::

Evo kartica MC preklicana, grem nazaj na Visa prepaid.
««
11 / 11
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614324 (149) smacker
»

Plačevanje z mobilnim telefonom

Oddelek: Mobilne tehnologije
202050 (513) LitralSM
»

VALÚ vs. Mbills

Oddelek: Mobilne tehnologije
202002 (333) vinkop
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )