» »

Xiaomi Mi TV Stick

Xiaomi Mi TV Stick

Leko ::

Zanima me kakšna je razlika med temi TV boxi in tem TV stickom?

d3m1g0d ::

Boxi so v obliki škatle, sticki pa v obliki ključka.
Performans je ponavadi sorazmeren z velikostjo/prostornino naprave. Načeloma so sticki manj zmogljivi.
Gott ist tot! Gott bleibt tot! Und wir haben ihn getötet!

Leko ::

Pa, je to, recimo samo za namestitev recimo EON aplikacije in ogled TV programov.

Ales ::

Celo obsežno temo imaš o tem: Android tv box.

Leko ::

Ales je izjavil:

Celo obsežno temo imaš o tem: Android tv box.

Mislim, da TV Stick ni enako Android TV Box in da si zasluži posebno temo, posebej ta Xiaomi Mi, kjer bodo lahko uporabniki delili svoje izkušnje. Odprto je že nešteto brezveznih troll tem, tako da je ta čisto primerna.

Ales ::

Enako je, razlika je dejansko samo v obliki škatle.

Sicer pa kakor hočeš, tam imaš kup informacij, ali jih boš ignoriral ali ne pa je tvoja stvar.

Leko ::

Ales je izjavil:

Enako je, razlika je dejansko samo v obliki škatle.

Sicer pa kakor hočeš, tam imaš kup informacij, ali jih boš ignoriral ali ne pa je tvoja stvar.

Nič ne ignoriram. Spremljam tudi tisto temo, tam teh informacij ni in če bi ti to spremljal bi vedel, da sem tam zastavil temi primerno vprašanje. Tako da, če nimaš v zvezi teme kakšnega uporabnega nasveta je bolje, da je ne smetiš.
Ni čudnega, da je potem zaradi takih po celem forumu nasrano cel kup neuporabnih informacij, tisto kar iščeš pa nobeden ne najde.

mateoe ::

https://www.freesitenews.com

Wow, marvelous blog format! How lengthy have you ever been blogging for? you make running a blog look easy. The entire look of your website is excellent, let alone the content!
Also visit my web page -

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Opkow ()

NejcSSD ::

Razočaran glede na specse, po drugi strani pa pričakovano glede na velikost sticka napram boxu. Še vedno čakam Mi Box 2S ali nekja podobnega z vsaj 4GB rama in 16/32/64 placa. Ostalo je bomba, Netflix 4K in drugi certifikati.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Ales ::

Važneje kot 4 GB RAM-a bi bil nek normalen procesor. Že kak s905x2 bi bil odličen, a nič ne kaže...

Sicer pa imaš odlične Mecool boxe z licenciranim Android TV, le pozoren moraš biti na par slabosti pri nekaterih (skregani z Netflixom, Wi-Fi težave pri nekaterih).

polde66 ::

Moćnejši Mi box stick ima 2 gb rama in 8 gb placa in amlogic s905Y2 procesor. Ampak cena preko 80 eur je pa "malce" pretirana. https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-... Se pomoje bolje splača fire stick 4k
https://www.geekbuying.com/item/T98-Min... Samo že sam H6 procesor se kar močno greje, kaj šele tukaj notri, ko ni nobenega hlajenja. Svoj čas sem sprobaval H96 pro usb stick z 912 procesorjem. temperatura preko 90° tako da sem za bil primoran namontirat gor en usb vent 4x4 cm ki je zadevo shladil na pol.
Izbiranje med stickom in boxom sem kmalu zožil na box. Zaradi hlajenja, priključkov, priloženega daljinca in še kaj bi se našlo v prid boxu.
polde

Bolt ::

Ker v temi o boxih ne dobim odgovora bom še tukaj vprašal. Če bi imeli na izbiro Mi TV Stick, Amazon Fire TV Stick 4K in ta T98 mini katerega bi izbrali. Boxi kot taki me ne zanimajo. Samo za gledanje EONa oziroma T2togo, preko wifi.

Linko ::

Ima kdo XIAOMI Mi TV Stick? Glede na to da je na njem Android Tv, ali je možno na njega naložit neo app od telekom za gledanje tv?

Imam minixa, na katerem dela super. Ne vem pa kako je na teh android tv zanedevah, ker imajo "svoj" playstore?

Hvala

rejven ::

Dela neotv lite. Mam na morju 2.

Linko ::

Poznam... za app kasirajo še dodaten €...
mislil sem če app za telefone dela na sticku

rejven ::

Mogoce hacked tvin, neo ne, pol rabis android box ne android tv


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138386 (10177) zitrus
»

Eon na Fire TV stik 4K

Oddelek: Mobilne tehnologije
115423 (2425) jabba

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561087388 (347395) Mavrik

Več podobnih tem