» »

Jamo Cornet zvočniki 5.1

Jamo Cornet zvočniki 5.1

Konlov ::

Kakšna je kaj življenska doba takšnih zvočnikov?

pegasus ::

Odvisno kako jih vzdžuješ, a ponavadi daljša od elektronike, ki jih poganja.

Konlov ::

Hja, 25 let bodo že. Verjetno bo to to...

pegasus ::

Ah kje. Jaz sem lani kupil 30 let stare zvočnike za jurja. Ki so bili novi več kot moj avto. Najboljša investicija lani ...

Meizu ::

Imam doma zvočnike iz poznih 60 / zgodnjih 70ih... Še vedno trgajo kot nekoč. Odvisno sicer od gradnje zvočnika in kvalitete materiala.

Membrane so pri cenejših zvočnikih (ni pravilo, so tudi objestno dragi zvočniki iz takšnih materialov, vsak material ima svojo prednost in slabost) iz papirja torej ti lahko da mislit - vlažni prostori, preteranje zvočnikov... Vse pusti svoj davek. Največ kar lahko narediš za zvočnik je, da ga konstantno uporabljaš v predpisanih tovarniških mejah in da jih poganjaš z ustrezno močjo ojačitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Konlov ::

Ok, hvala.

Kris1 ::

Jaz jih imam 20 let. Zvok kot mora bit.

Konlov ::

Kakšen reciver pravzaprav pa naj iščem za tam do 450-500€. Imam torej 5.1 jamo sistem, poslušal bi glasbo in užival prostorski zvok
Glasba: nameščeni servisi verjetno vsi predvidevajo naročnino? Tudi kvaliteta le teh in yt se verjetno ne mora kosati z nosilci zvoka, ki pa zadevo še precej podražijo
Filmi: Telekom NEO verjetno kak HBO kodira v 5.1, ostalo stereo. Netflix ne vem kaj ponuja, ostanejo usb ključki?

bbobst ::

Konlov je izjavil:

Kakšen reciver pravzaprav pa naj iščem za tam do 450-500€. Imam torej 5.1 jamo sistem, poslušal bi glasbo in užival prostorski zvok
Glasba: nameščeni servisi verjetno vsi predvidevajo naročnino? Tudi kvaliteta le teh in yt se verjetno ne mora kosati z nosilci zvoka, ki pa zadevo še precej podražijo
Filmi: Telekom NEO verjetno kak HBO kodira v 5.1, ostalo stereo. Netflix ne vem kaj ponuja, ostanejo usb ključki?

https://www.makspro.si/denon-avr-x2700h...
Je sicer 100€ nad tvojim proračunom ,ampak je 2020 futureproof model z vsem ,kar se danes rabi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33048389 (16883) Matej_K
»

sestava kvalitetnega 5.1 srs domačega kina

Oddelek: Zvok in slika
4613787 (12533) krepki
»

Zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
61698 (1495) lasse007
»

Integrirana ali ločena zvočna kartica

Oddelek: Kaj kupiti
61157 (1010) J.McLane
»

Racunalnik -> Reciver (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
534598 (4141) filtr

Več podobnih tem