» »

Athlon XP 2500+ Barton.........TRETJIČ!!!

Athlon XP 2500+ Barton.........TRETJIČ!!!

The Yankee ::

Jp, prav ste prebrali, omenjeni procesor kupujem že tretjič:D :D :D . Prvega sem kupil enkrat v začetki avgusta, drugega en teden kasneje, v torek pa dobim še tretjega. Razlog? Hrvi se mi je pokvaril (no, sam sem ga pokvaril, ker sem hotel nekaj "izvesti"..ampak to še ne pomeni, da se ta proc hitro pokvari)......no drugi mi dela še zmeraj (tako kot je treba)...tretjega pa bom nadomestil s prvim......JAE mi namreč ni hotel priznati 3-letno garancije, na komaj mesec star proc (že malo smešno in hkrati ZELOOOOOOOOOOOOO žalostno:'( :'( :'( .Aja, če vas zanima, zakaj rabim 2 (delujoča) proca, je odgovor, da delam mrežo med dvema računalnikoma. Torej lahko samo povem, da je Athlon XP 2500+ Barton res ZAKON8-)

BaRtMaN ::

Aha. Prav.

Če misliš, da garancija velja, če ti poškoduješ stvar, si pa res hecen. Potem bi morali zamenjat vsako stvar prinešeno do garancijskega roka.

MRtwister ::

1. Smisel teme?
2. Prav nic ni zalostno, kje pa bi ti zamenjali procesor, ki si ga sam pokvaru?

Jok3r ::

In kak si ga pokvaru |O ?

OceanMan ::

In kej si hotel s tem povedat??? Ma kar neki.
--Everything is in our hands--

BlackHole ::

Ma hotel je pač povedat, da si bo doma naredil mrežo in da je zato njegovo zdravstveno stanje na precej višjem nivoju, prav tako njegova življenska sreča.

tx-z ::

v bistvu je hotu povedat, da se bodo lizike pocenile iz 27,6 tolarjev na 26,2 tolarja in da se bo bencin podražu za cele 3 odstotke;8-) joke hecam se

aja, v resnici pa je pač povedu, tko kakor da bi jst odpru novo temo in reku, da sm kupu eno igrco, pa sm se razjezu pa polomu cd in da sm jo šl na nov kupt pa mi je bla čist bedna pa sm spet polomu cd, pol sm pa uporabu "rožice" sam zarat tega da jo mam :)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

M&M ::

Al pa se tip samo hoče pohvalit kolk ma keša >:D

... Jebeš keš, če si pa štor in se ti igračke same od sebe "lomijo"! >:D :D >:D
M&M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M&M ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37445358 (11042) cortez
»

Plazma kupljena v Hoferju

Oddelek: Zvok in slika
234322 (3200) Melanholija
»

kaj sledi po 45 dneh od uveljavitve garancije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
754615 (3391) cpu
»

Vaše izkušnje z Mlacomom... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
695521 (3814) Roadkill

NE KUPUJTE PRI MLACOMU (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
835133 (3433) Primoz

Več podobnih tem