» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
9 / 22
»»

joze ::

polde66 je izjavil:

Obstajajo alternative, ena takih je recimo: https://www.bigbang.si/eon-tv-prepaid-3...
link je samo zgolj informativen, dobi se pa tudi na drugih mestih. Sam sem na T-2 ampak za košarko mi je pa zadeva prišla prav. dal sem na tv stick in ga vtaknil kjerkoli je bila zadeva aktualna. Potreba je samo internet. P.S. samo povem

Seveda, pa še drugače se da. Imam mobilno naročnino na Telemach, kjer zraven dobim dostop do vseh Sportklubov. Preko chromecasta potem predvajam na TV. Tam je raznolikosti nekaj več. Da bi pa posebej plačal mi pa ni. Edino kar plačujem zaenkrat je Eurosport. Kot ljubitelju zimskih športov mi je idealno. Okrog 20 evrov na leto za ful dostop.

mag3 ::

joze je izjavil:

xseki je izjavil:

https://www.a1.si/televizija/tv-program...

A1 je dodal pod "Programske sklope" nov programski sklop "Arena Sports Premium", ki vsebuje Arena Sport 1, 2, 3, 4 in Arena Sport Premium 1. Trenutno še brezplačno (0 točk).

Ali to pomeni, da bodo v prihodnje programi Arena Sport plačljivi?


Ja, pri meni od včeraj na SmartTV aplikaciji delata samo še Arenasport 1 in 2. Pri Arena Premium, ter 3 in 4 piše, da na njih nisem naročen. Očitno bo postalo plačljivo. Zelo ambiciozno, glede na to, da šport dojemajo izključno skozi oči povprečnega balkanskega gledalca. Za moj denar bi morali ponuditi bistveno več.

Drugače pa samo še pet dni do gledanja kockastega SP v nogometu na drugem programu :)


Lahko si naročite Arena Sport premium... Saj vam pa piše, da je vreden 0 točk, torej je zaenkrat zastonj.

joze ::

Ja zaenkrat. Mogoče bom res, ampak imam s temi A1 promocijami težave. Tako mi je zadnjič ena prijazna deklica na helpdesku, v znak hvaležnosti zaradi moje potrpežljivosti, za en mesec odklenila 40 programov. Vrhunsko.....no, vsaj dokler nisem ugotovil, da mi je odklenila 40 balkanskih programov. Potem sem moral to darilo podpisati kot aneks pogodbe. In ker sistem digitalnega podpisa nikakor ni znal razumeti kdo sem(zahteval kodo iz originalne pogodbe, potem pa težil, da je že uporabljena), so mi dva dni zasipali elektronsko pošto, potem pa mi domov poslali DHL, da sem se podpisal na njegov telefon. Potem so se programi pojavili zgolj pri očetu na boxu, na SmartTV aplikaciji ne duha ne sluha o njih. Teh programov potem seveda nisem gledal niti minute, po enem mesecu pa sem jih moral točno na dan odjaviti, ker bi mi drugače začeli zaračunavati 15 evrov na mesec.
Verjamem, da bo tukaj podobno in da boš moral hudičevo pozorno spremljati kdaj se bo promocijski paket spremenil v plačljivega. Meni se pa s tem ne da ukvarjat. Premalo mi pomenijo Modriči, Halandi in Mesiji :)

joze ::

Že v soboto sem opazil pričakovan dvig kvalitete streama na TVSLO2. Smučanje je bilo tokrat užitek gledat, včerajšnji nogomet pa sploh.
Da ne bom samo kritiziral tokrat pohvale.

Ganon ::

Lahko mag3 to potrdi?

starfotr ::

joze ::

Gre seveda za SmartTV aplikacijo na LG.

mag3 ::

Ganon je izjavil:

Lahko mag3 to potrdi?


Ja lahko potrdim, na OTT na Slo2 in planet tv, kjer bo svetovno prvenstvo je od prejšnjega tedna boljša kvaliteta slike.

Reaper ::

Se je tudi meni zdela včeraj boljša kvalitete, ko sem gledal finale ženskega rokometa.

Matija82 ::

Torej, a obstaja že kak A1 app za ali Xiaomi ali FireTV?

Mikrohard ::

Ne... v drugi temi ga napovedujejo enkrat naslednje leto (točnega datuma še ni).

joze ::

Včeraj je bil app za smartTV neuporaben. Vsake toliko se je zataknil in ga je bilo potrebno ponovno zagnati(vrti se rdeč krogec), kolikor je šlo bolj proti večeru slabše je bilo. Ob večerni tekmi je dokončno pokleknil in je deloval le še po nekaj sekund. Je pa bilo zdaj boleče gledat nogomet na zemeljskem signalu, ker je kvaliteta slike slabša. Upam, da bo danes delovalo.

Cveto ::

Včeraj je bilo (vsaj pri nas) tudi na A1 internetu veliko težav. Vsaj nam je stalno metalo ven. Verjetno (upam) je bilo bilo krivo vreme in bo danes bolje.

joze ::

Cveto je izjavil:

Včeraj je bilo (vsaj pri nas) tudi na A1 internetu veliko težav. Vsaj nam je stalno metalo ven. Verjetno (upam) je bilo bilo krivo vreme in bo danes bolje.

Ja, zdaj deluje bp

Mehr57 ::

Kaj pa kvaliteta slike preko komunikatorja na optiki?

Reaper ::

Meni je OK, ne vidim neke razlike napram T-2, ki sem ga imel prej preko VDSL.

joze ::

Zvečer smo namesto večerne tekme SP spet imeli vrteči krogec na SmartTV appu. Z laičnega vidika se zdi, kot da se težava pojavi ob večjem številu gledalcev.

polde66 ::

@joze potem se zmenite doma da gledate en po en in ne vsi naenkrat
polde

joze ::

polde66 je izjavil:

@joze potem se zmenite doma da gledate en po en in ne vsi naenkrat

:)) bom upošteval8-)

krop ::

Deluje v drugem omrežju app na smart tv?

Mehr57 ::

Naročil brezplačno A1 smart tv aplikacijo za 3 mesece. Dobil SMS, da je zadeva vklopljena. Prijavim se v app. Javlja mi, da ne more predvajati, ker nisem naročen. Kaj je narobe?

Cveto ::

Nič. To je pač A1. Jaz sem jim napisal na messenger in so uredili. Takoj.

joegsm2000 ::

Je pa kvaliteta tega appa porazna..slika nikakva, po določenem casu se samo resetira...so 10 let za t2. Bo treba tv a1 komunikator nabavit. Teze s prijava v a1 pa sem mel 3 dni dokler niso po 5 klicih porihtali. Pa tudi za delovanje tv sem moral klicat da so aktivirali

monaco ::

www.ramsak.si

dejanslo ::

A ni s tem prepaid eon tako, da lahko kupiš samo 1x (na 1 tel.št. in mail)?
There`s More Than One Way To Do It

Bezukhoff ::

dejanslo je izjavil:

A ni s tem prepaid eon tako, da lahko kupiš samo 1x (na 1 tel.št. in mail)?


To bi tudi mene zanimalo, hvala.

Cveto ::

Drži, samo 1x lahko. Za tri mesece. Potem hočejo pa kar konkretno naročnino.

Tiger ::

Kupiš lahko večkrat - le pri registraciji EON prepaid moraš vsakič dati drug e-mail (namig: narediš novega) in drugo telefonsko številko (namig: najcenejše so SIM-kartice za HOTMobil pri Hoferju - ki so brez dobropisa veljavne 30 dni).

Ker telefonsko številko rabiš samo enkrat, da prejmeš SMS sporočilo z zgeneriranim geslom za dostop - lahko seveda uporabiš telefonske številke članov družine, prijateljev ali kolegov, če še niso uporabljene za EON registracijo. Ob registraciji paziš da seveda ne obkljukaš, da želiš "marketinško obravnavo" - potem ni bojazni, da bi te klicali iz Telemach-a in ponujali storitve.

EON prepaid deluje 3 mesece, v omrežju tudi drugih operaterjev, je pa omejen na eno pametno TV in eno dodatno napravo sočasno (brskalnik ali mobilno).

joegsm2000 ::

Eon prepaid tv mi dela ze 1 leto, ceprav je samo kao 3 mesece. Kolega ima ze vec kot leto in pol. Tak da eon tv prepaid je poceni in dobra alternativa

KuntaKinte ::

tudi meni že leto in pol,po mojem so pustili,da lahko rečejo,da dosegajo določeno število gospodinjstev,
dvomim,da so samo malomarni

-JM- ::

Je že kdo probal kako deluje xplore tv go (mobilna aplikacija) na android napravi. Eon mob. aplikacija deluje ampak rabiš miško, T2 mob. aplikacija deluje OK, kako pa je z xplore mobilno aplikacijo na TV ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

-JM- ::

-JM- je izjavil:

Je že kdo probal kako deluje xplore tv go (mobilna aplikacija) na android boxu ali android TV. Eon mob. aplikacija deluje ampak rabiš miško, T2 mob. aplikacija deluje OK, kako pa je z xplore mobilno aplikacijo na TV ?

joze ::

-JM- je izjavil:

Je že kdo probal kako deluje xplore tv go (mobilna aplikacija) na android napravi. Eon mob. aplikacija deluje ampak rabiš miško, T2 mob. aplikacija deluje OK, kako pa je z xplore mobilno aplikacijo na TV ?

Sem uporabljal na Nvidia Shield preden je prišla aplikacija za smart TV. Slaba izkušnja, slaba slika. Mogoče je zdaj kaj boljše. Ko sem aplikacijo zagnal sem moral v Shield app na telefonu in z miško navigirat po appu, ki je občasno kakšen "ok" skril tako, da si tipkal na slepo. Kdaj pa kdaj sem kaj ciljanega pogledal, da bi pa konstantno gledal pa zame ni bilo sprejemljivo.

Kar se tiče SmartTV appa, ga zdaj konstatno uporabljam med nogometom. Kakšnih 40 odstotkov tekem sem bil prisiljen pogledat na zemeljskem signalu, ker se app naključno ustavlja in ga je potrebno večkrat ponovno zagnat. V 100 odstotkov primerov se po kakšni minuti gledanja slika ustavi za kakšnih 5 sekund in se potem nadaljuje. Skoraj nikoli ni zdržal celo tekmo brez da bi se ustavil. Zadnje dni se pojavlja nova težava, pri kateri se po 5 sekundnem gledanju "loading krogca" slika sicer nadaljuje, ampak je trzajoča in ne teče gladko.
Ko torej deluje je SmartTV app kar sprejemljiva opcija z dobro sliko in razmeroma OK vmesnikom. Bo pa potrebno še nekaj programerskega truda, da bo stvar tudi zares delovala.

joze je izjavil:

-JM- je izjavil:

Je že kdo probal kako deluje xplore tv go (mobilna aplikacija) na android napravi. Eon mob. aplikacija deluje ampak rabiš miško, T2 mob. aplikacija deluje OK, kako pa je z xplore mobilno aplikacijo na TV ?

Sem uporabljal na Nvidia Shield preden je prišla aplikacija za smart TV. Slaba izkušnja, slaba slika. Mogoče je zdaj kaj boljše. Ko sem aplikacijo zagnal sem moral v Shield app na telefonu in z miško navigirat po appu, ki je občasno kakšen "ok" skril tako, da si tipkal na slepo. Kdaj pa kdaj sem kaj ciljanega pogledal, da bi pa konstantno gledal pa zame ni bilo sprejemljivo.

Kar se tiče SmartTV appa, ga zdaj konstatno uporabljam med nogometom. Kakšnih 40 odstotkov tekem sem bil prisiljen pogledat na zemeljskem signalu, ker se app naključno ustavlja in ga je potrebno večkrat ponovno zagnat. V 100 odstotkov primerov se po kakšni minuti gledanja slika ustavi za kakšnih 5 sekund in se potem nadaljuje. Skoraj nikoli ni zdržal celo tekmo brez da bi se čisto ustavil in je bil potreben ponovni zagon appa. Zadnje dni se pojavlja nova težava, pri kateri se po 5 sekundnem gledanju "loading krogca" slika sicer nadaljuje, ampak je trzajoča in ne teče gladko.
Ko torej deluje je SmartTV app kar sprejemljiva opcija z dobro sliko in razmeroma OK vmesnikom. Bo pa potrebno še nekaj programerskega truda, da bo stvar tudi zares delovala.


joze je izjavil:

-JM- je izjavil:

Je že kdo probal kako deluje xplore tv go (mobilna aplikacija) na android napravi. Eon mob. aplikacija deluje ampak rabiš miško, T2 mob. aplikacija deluje OK, kako pa je z xplore mobilno aplikacijo na TV ?

Sem uporabljal na Nvidia Shield preden je prišla aplikacija za smart TV. Slaba izkušnja, slaba slika. Mogoče je zdaj kaj boljše. Ko sem aplikacijo zagnal sem moral v Shield app na telefonu in z miško navigirat po appu, ki je občasno kakšen "ok" skril tako, da si tipkal na slepo. Kdaj pa kdaj sem kaj ciljanega pogledal, da bi pa konstantno gledal pa zame ni bilo sprejemljivo.

Kar se tiče SmartTV appa, ga zdaj konstatno uporabljam med nogometom. Kakšnih 40 odstotkov tekem sem bil prisiljen pogledat na zemeljskem signalu, ker se app naključno ustavlja in ga je potrebno večkrat ponovno zagnat. V 100 odstotkov primerov se po kakšni minuti gledanja slika ustavi za kakšnih 5 sekund in se potem nadaljuje. Skoraj nikoli ni zdržal celo tekmo brez da bi se čisto ustavil in je bil potreben ponovni zagon appa. Zadnje dni se pojavlja nova težava, pri kateri se po 5 sekundnem gledanju "loading krogca" slika sicer nadaljuje, ampak je trzajoča in ne teče gladko.
Ko torej deluje je SmartTV app kar sprejemljiva opcija z dobro sliko in razmeroma OK vmesnikom. Bo pa potrebno še nekaj programerskega truda, da bo stvar tudi zares delovala.

joze je izjavil:

-JM- je izjavil:

Je že kdo probal kako deluje xplore tv go (mobilna aplikacija) na android napravi. Eon mob. aplikacija deluje ampak rabiš miško, T2 mob. aplikacija deluje OK, kako pa je z xplore mobilno aplikacijo na TV ?

Sem uporabljal na Nvidia Shield preden je prišla aplikacija za smart TV. Slaba izkušnja, slaba slika. Mogoče je zdaj kaj boljše. Ko sem aplikacijo zagnal sem moral v Shield app na telefonu in z miško navigirat po appu, ki je občasno kakšen "ok" skril tako, da si tipkal na slepo. Kdaj pa kdaj sem kaj ciljanega pogledal, da bi pa konstantno gledal pa zame ni bilo sprejemljivo.

Kar se tiče SmartTV appa, ga zdaj konstatno uporabljam med nogometom. Kakšnih 40 odstotkov tekem sem bil prisiljen pogledat na zemeljskem signalu, ker se app naključno ustavlja in ga je potrebno večkrat ponovno zagnat. V 100 odstotkov primerov se po kakšni minuti gledanja slika ustavi za kakšnih 5 sekund in se potem nadaljuje. Skoraj nikoli ni zdržal celo tekmo brez da bi se čisto ustavil in je bil potreben ponovni zagon appa. Zadnje dni se pojavlja nova težava, pri kateri se po 5 sekundnem gledanju "loading krogca" slika sicer nadaljuje, ampak je trzajoča in ne teče gladko.
Ko torej deluje je SmartTV app kar sprejemljiva opcija z dobro sliko in razmeroma OK vmesnikom. Bo pa potrebno še nekaj programerskega truda, da bo stvar tudi zares delovala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joze ()

w4nkst4 ::

lahko kdo preizkusi ce a1 xplore tv go app dela na navadnem android boxu? meni od vceraj naprej ne predvaja kanalov ces da nimam pravic...beelink gt king.

rimljan ::

monaco je izjavil:

https://www.bigbang.si/eon-tv-prepaid-3... in je problem rešen ;)


kaksna je pa programska shema v tem paketu?
rimljan

-JM- ::

rimljan je izjavil:

monaco je izjavil:

https://www.bigbang.si/eon-tv-prepaid-3... in je problem rešen ;)


kaksna je pa programska shema v tem paketu?

Začetna, enaka kot pri EON Light

w4nkst4 ::

tole se mi po novem pojavi na xplore go aplikaciji na android box gt kingu, help :/

 napaka

napaka



na android telefonu predvajanje deluje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

Equinoxe7 ::

A1 Xplore TV ne dela več na android TV boxih (cela paleta njih). Od prejšnjega tedna, so kot kaže omejili dostope za delovanje A1 xplore TV na telefone, tablice in PC.
Poznam tri primere, ko jim je hkrati nehalo delati in imajo različne modele. Obvsetila žal ni bilo, samo nehalo je delati :(

w4nkst4 ::

aha ok res so nesppsobni da niti ne obvestijo nic...na fb mi samo napisejo: se opravicujemo za nevsecnosti napaka je v resevanji...nesposobbezi...ja zdej delajo na android tv aplikaciji in bodo hotl kej dodatno zasluszt...smrduhi

ko bi vsaj chromecast delal tako tekoce kot na t-2...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

kt0050 ::

Malo sem raziskoval tale problem in se mi zdi, da je problem v rootanih napravah. Vsi tv boxi ki jih imam doma so rootani in na njih javi isto napako. Na rootanem telefonu sem z magisk hide skril root pred Xploretv aplikacijo in deluje.

Če imaš možnost poskusi na tv boxu skriti root z magiskom.

Equinoxe7 ::

Jaz nimam rootanega boxa, pa mi je nehalo delati.

Equinoxe7 ::

kt0050 je izjavil:

Malo sem raziskoval tale problem in se mi zdi, da je problem v rootanih napravah. Vsi tv boxi ki jih imam doma so rootani in na njih javi isto napako. Na rootanem telefonu sem z magisk hide skril root pred Xploretv aplikacijo in deluje.

Če imaš možnost poskusi na tv boxu skriti root z magiskom.


Kateri app točno si imel v mislih, bom preizkusil še to.

w4nkst4 ::

zanimivo...bo treba probat

https://forum.xda-developers.com/t/magi...

w4nkst4 ::

kt0050 katero napako pa tebi javi? na gt king je v developer options root switch sam ne pomaga...obstaja kaka alternativa magisk?

kt0050 ::

Zdaj mi tudi na telefonu ne dela več. Prej mi je definitivno začelo predvajati, ko sem z magiskhide skril root pred aplikacijo xploretv. Pa zagon je trajal precej dolgo. Telefon je kitajski čipšit Umidigi s custom romom in rootom.

javi mi neko napako da nimam pravic za predvajanje s kodo 1_-2063335374.

Gledal sem malo tuje forume in nekje na bolgarskem (?) nekaj govorijo o tem, da je problem v rootu.

Probal sem tudi na beelink gt king pro (ne dela, niti z root switchem), beelink ultimate (ne dela), Tanix tx3 mini (ne dela) in še na enem starem tv boxu (ne dela). Na nobenem od teh nimam magiska, da bi poskusil... in je tudi problem z namestitvijo magiska.

Bom še malo poprčkal s telefonom, da vidim, če se kaj ugotovi...

w4nkst4 ::

identicno napako meni javi na boxih...morm probat z magisk skrit root al pa dejansko na gt king namestit nek nerootan rom ce sploh obstaja...na telefonu mi mix2s mi ni delalo ko sem imel root, sedaj sem ota posodobil, izgubil root, a sedaj mi na telefonu deluje :)

na nek telefon ki nima roota namesti pa bo zihr delal...dol potegn aida64 in ti lepo izpise root da ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

polde66 ::

Včasih mi je kaj crknilo na kompih pa sem se spravil šraufat, nastavljat in podobno. Na koncu sem ugotovil da da je bila napaka operaterja in ne moja. Kaj hočem rečt? Da preden se kaj spravite počet vprašajte operaterja v čem je štos. T2 je tudi omejil svoj t2-tv2go na samo eno verzijo katero se lahko gleda naenkrat. Za ostalo piše da je število preseženo. A1 pa sploh. Če mu v 2 letih ni uspelo naredit eno android tv aplikacijo pomeni ali so nesposobni ali pa nimajo interesa. Če sedaj še go varianta ne dela potem se bolj zadeva nagiba k temu, da nimajo interesa. Po drugi strani so pa androidi 11 in 9 malce različnejši. Recimo na boxu z navadnim androidom 11 hbo max novejšega datuma ne dela (ne dela tako da bližnjico prikaže med vsemi aplikacijami ali na namizju, lahko jo pa zaženeš iz nastavitev aplikacije. Dela pa starejša verzija za android kjer je izgled drugačen in nimaš takega "novejšega" dostopa do vsebin. Torej bi verjetno ponudniki storitev morali za android delati 2 aplikaciji: eno starejšo verzijo pod android 11 in eno za android 11 in naprej. Ta android 11 je v svoji sestavi že pol android tv tako da zagon aplikacij za navadni android ne deluje. recimo Eon tudi ne. Eon je bila v preteklosti čudna aplikacija za android naprave, včasih so delovale včasih ali večji del pa ne ker je izpisalo nekompatibilnost aplikacije z napravo. To se je dogajalo po posodobitvah kar pomeni da je za take stvari kriv operater in ne naprava. Delovale so pa skrekane vaiante aplikacije. Mogoče v mojem razmišljanju nimam prav in se motim.

Če so se anomalije začele dogajati po posodobitvi aplikacije si zbrišite novo pa inštalirajte staro. Če pa ni bilo posodobite potem je zadeva na strani A1
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Cveto ::

Meni je tudi nehalo delat. Na iphonu, ki seveda ni rootan. Po pravici povedano se mi sploh ni dalo ukvarjat s tem, ker itak dela slabo. A1 je glede tega katastrofa.

w4nkst4 ::

na koliko napravah hkrati pa lahko gledas preko eon prepaid app? verjetno samo ena?

Mikrohard ::

Da... samo ena. Oz. mogoče lahko na smart TV in mobilcu istočasno. Nisem sprobaval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()
««
9 / 22
»»