» »

A1 XploreTV

A1 XploreTV

Hangman ::

Gledam spletno aplikacijo A1 XploreTV (xploretv.si - nekdanja Amis MobiaTV). Na seznamu imam vse kanale kot na TV, večine pa ne morem gledati (so sivo obarvani).
Recimo Discovery ali National Geographics ne morem spremljati, čeprav naj bi bil vključen v XploreTV programsko shemo:
https://www.a1.si/documents/10179/42112...

Še kdo uporablja XploreTV? Lahko spremljate dokumentarne kanale ali kateri drugi sklop kanalov, razen osnovnih?

blazina87 ::

Preveri, da nimaš vklučeno stareševsko zaščito...

MTB ::

Dela oboje. Si mogoče šel s časovno linijo stran in gledaš pretekla ali bodoča predvajanja?

Hangman ::

Ni vključene starševske zaščite. Gledam oddajo, ki je trenutno na sporedu.

Tudi opažam, da imam časovni zamik bolj omejen kot na TV. Na XploreTV lahko gledam spored za včeraj, danes in jutri, medtem ko se na TV lahko vračam za več dni nazaj.

MTB ::

Za jutri?
Jaz lahko gledam za en teden nazaj.

Hangman ::

Takole je pri meni videti mrežni spored:

 Mrežni spored

Mrežni spored



Vsebine so obarvane s sivo, kar pomeni, da meni niso na voljo za ogled. Prijavil sem se kot starš.

Če grem na eno od oddaj, mi manjkata možnosti za ogled v živo in ogled od začetka:

 Ogled oddaje

Ogled oddaje



Verjetno se bom moral obrniti kar na A1 in jih povprašati, zakaj oddaje niso na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hangman ()

blazina87 ::

Huh...zgleda kot, da imaš zaklenjene programe(pri meni niso zamegljeni). Najbolje, da A1 kont.

MTB ::

Hm, butasto vprašanje. A si sploh prijavljen?
Ker ko se izpišem, dobim enak pogled kot ti.

Hangman ::

MTB je izjavil:

Hm, butasto vprašanje. A si sploh prijavljen?
Ker ko se izpišem, dobim enak pogled kot ti.

Seveda sem prijavljen. Pogled je res enak, vendar neprijavljen ne moreš spremljati niti osnovnih programov, recimo TV Slovenija 1.
Sem poslal mail na A1, da preverijo, kaj je v mojem primeru narobe.

bizgech ::

Je morda kdo preizkusil mobilno aplikacijo XploreTV? Na androidu spletna aplikacija (preko spletnega brskalnika) preverjeno ne deluje.

Viška imam en TV, ki bi ga postavil na vikend. Planiral sem kupiti kakšen android box ali Raspberry in to povezati s TVjem, da bi preko spletnega brskalnika ali preko mobilne aplikacije lahko spremljal XploreTV. Je kdo probal kaj podobnega?

verto ::

@bizgech Imam xploreTv na tablici in na telefonu ,deluje bp.Gledaš le to kar imaš na zakupljeni shemi npr M. Ni tako kot na Mobii ko si lahko gledal več kot je bilo zakupljeno.L.p.

xseki ::

Meni vse dela tako kot mora. Ko smo že pri A1 in mobilna TV. Slabo je, da doben paket nima Sport Klub programov...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Xplore TV (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Omrežja in internet
1176216262 (1804) polde66
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32964730 (6615) Ulixes
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24681086 (23491) Tilen
»

A1 XploreTV in računalnik na istem portu

Oddelek: Omrežja in internet
121204 (820) hojnikb
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38586293 (32057) simnov

Več podobnih tem