» »

A1 Xplore TV

A1 Xplore TV

««
2 / 21
»»

Master_Yoda ::

Ve kdo koliko racunajo za stacionarni telefon zraven ? Vsi ti paketi vec nimajo telefona zraven, trenutni paket Kombo L pa ga ima (z neomejenimi klici), pa me zanima koliko hocejo se dodatno z novim paketom. Na spletni strani pise da je opcija da to dodas, ampak sem sel cez korake in ni nikjer bilo opcije za dodati.
Dovie'andi se tovya sagain.

m3k ::

Master_Yoda je izjavil:

Ve kdo koliko racunajo za stacionarni telefon zraven ?

"Svojemu paketu lahko za 2 € na mesec dodate tudi fiksno telefonijo. Prejmete neomejene klice v Sloveniji na fiksne in mobilne številke.", da ti vklopijo to opcijo se zmeniš v poslovalnici.
Mirko tipka na radirko ////

strom_15 ::

Master_Yoda ::

m3k je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Ve kdo koliko racunajo za stacionarni telefon zraven ?

"Svojemu paketu lahko za 2 € na mesec dodate tudi fiksno telefonijo. Prejmete neomejene klice v Sloveniji na fiksne in mobilne številke.", da ti vklopijo to opcijo se zmeniš v poslovalnici.


Hvala! Sem videl sedaj imajo tudi v ceniku.

Torej podrazitev ce gledam da mi 100/20 hitrost ustreza - sedaj sem placeval 40 EUR / mesec, ko pa bom preklopil paket bom pa za isto placeval 47 EUR / mesec.
Dovie'andi se tovya sagain.

Dixidoov ::

Zdravo,

nimam smart TVja, imam pa nov A1 Xplore TV box (prešli smo na nov paket - A1 NET+TV S). Zanima me, ali se da na ta box instalirat Netflix app (ali pa npr. EON, T-2 app)? Želja je, da bi lahko Netflix gledali na TV brez kablov (laptop-TV).

Hvala!

d4vid ::

Za omenjeno predlagam kak amazon fire TV ali pa xiaomi mi tv.

Jaz imam fire TV stick in od kar sem ga kupil, nimam ene težave z njim, razen nekaj me je račun hecal (prijava v amazon). Dela amazon prime, netflix, youtube. Eona in podobnih pa ni, potem je bolje kupit xiaomija.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

d4vid ::

Mi lahko kdo pove, a je to normalno pri teh novih TV sprejemnikih, da včasih kar zgine slika, piše na TVju ni signala itd? Iz A1 je prišel tehnik, ki mi je trdil, da je problem, da mam HD, kar linija "ne zmore" in omejil na pomoje 480p, ker je slika na 55" zmazek.

Podpora je ravno toliko da je, čeprav brez efekta, očitno jim do zadovoljstva uporabnikov ni.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Bakunin ::

DSL ali fiber ?

d4vid ::

DSL. Prej na starih sprejemnikih je delovalo vedno super.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Andrej51 ::

Meni občasno pri bujenju iz standbya ko preverjanja updejte napiše da ni povezave. Pomaga pa samo fizični reset.

gas2018 ::

Andrej51 je izjavil:

Meni občasno pri bujenju iz standbya ko preverjanja updejte napiše da ni povezave. Pomaga pa samo fizični reset.


meni so naredi na vsake 3 dni :( sicer box dela,..samo ogleda za nazaj ni

orreel ::

Đe sreča da sem podaljšal pogodbo za A1 Kombo-M.
Saj sem mislil iti na ta novi paket pa me je zaposlena pri njih opozorila na te težave z novimi sprejemniki na XDSL omrežju, in mi ponudila možnost podaljšanja pogodbe še za 2 leti za trenutni paket ki stane 29 evrov na mesec.

Zakaj pa A1 tehnićne podpore ne vprašate če vam vrnejo stare škatlice dokler ne rešijo težav ?

trek@s ::

Ta Xplore TV je prava katastrofa (vsaj na DSL), tudi sami priznavajo. Nenehno zatikanje, samodejni zagoni, počasno prestavljanje,... Pravijo, da delajo na posodobitvi programske opreme, ampak to traja že predolgo. Bo potrebno premisliti o alternativi. :|

barakus ::

Ja res je to en drek od sprejemnika. Slabše kot prejšnji. Sem jim rekel da ne mislim vrnit starega dokler nov ne dela kot mora.

trek@s ::

Pa ti stari dela normalno, ko ga priključiš? Ker ga jaz tudi še imam?

barakus ::

Ja deluje normalno, brez zatikanja. Medtem ko novi vsakih 10 sekund zasteka za 30 sekund, pa so mi zmanjsali kvaliteto in speminjali profil in ne vem kaj se, sem se navelical klicat podporo, se nikoli nic ne resi.

d4vid ::

Takoj sem boljše volje, ker nimam samo jaz teh tezav. Meni bi posiljali kar tehnika, pa ni popravil nic.

Tudi jaz ne vračam nič. Trenutno je tole obup.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

servo ::

Imate to težave na FTTH ali na DSL povezavi?

barakus ::

Jaz jih imam na DSL

Dixidoov ::

d4vid je izjavil:

Za omenjeno predlagam kak amazon fire TV ali pa xiaomi mi tv.

Jaz imam fire TV stick in od kar sem ga kupil, nimam ene težave z njim, razen nekaj me je račun hecal (prijava v amazon). Dela amazon prime, netflix, youtube. Eona in podobnih pa ni, potem je bolje kupit xiaomija.


Hvala, vzeto na znanje in sem vzel mi box s :)

Na splošno na optiki pri A1 brez težav pri nas.

gas2018 ::

Meni na optiki zmrzuje samo 1 box. Drugi dela ok...

d4vid ::

Zdaj se je pokazala še ena slabost xplore TV boxa. Ob zvonenju telefona crkne vse, napiše ni signala.

Če sem na A1 na prejsnjem paketu imel še vezavo, in šel na A1 Net+TV, kjer baje ni vezave, lahko prekinem kadarkoli? Grem na Telekom, tega imam dovolj.

Da ne govorim, da sedaj zašteka TV, če začnem prenašat torrent.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

barakus ::

Ali ima kdo email direktorja A1? Jaz bi mu kak email poslal glede tega fiaska

Andrej51 ::

Pa bi delalo ce recimo, da tisti ki smo na Telekom bakru upobimo telekomov box? Baje da uporabljajo iste ip naslove, torej ce se bi naredilo en proxy server z playlisto bi zadeva vrjetno mogla delat?

McClane ::

Mene tudi ima da jih pokličem in prosim da vse skupaj poberejo in odnesejo. Tole ni nič. Slika na optiki je obupna, tako zamazana in zatikajoča da ni šans da je to full HD, verjetno je bitrate tako nizek.
Kaj ste drugi naredili? Pritožbe na desk verjetno nimajo smisla?
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

barakus ::

Jah ne vem, javno jih je treba sramotit. Posnamte tezave pa na twitter, facebook itd.

alexz ::

zahtevajte stari stb če vam tile novi ne delajo

so ti problemi prisotni samo na xdsl ali tudi na optiki?

slamch ::

Tudi na optiki. Zdaj so mi sicer poslali nov stb (isti) in je bolje.

morosito ::

Kako ste nalozili xplore tv na fire tv 4k??? Ker meni se nic ne prikaze.

plizzzzzz ::

sem vse pregledal in nekako izbral A1 za novega ponudnika tv-internet, pa vidim, da veliko nezadovoljnih.. sedaj sem na telekom optiki, in mi gre na zivce 60+€ na mesec in pocasni predpotopni vmesnik

se pravi svetujete T2 in ne A1?

Cveto ::

Meni dela čisto ok, tako njihov STB (ni Xplore pač pa "navadni" box), kot tudi aplikacija (naloženo na iPad, iphone, Huavei P20, Nexbox A1 in Minixa U9-H). Plačam 55eur za 4 DVB-C dekoderske kartice, en STB, uporabo aplikacije Xplore TV in fiksno telefonijo. Po moje čisto ok ponudba.

plizzzzzz ::

imam sicer en android tv, samo tam gor ne morem v xplore appu vsega klikat, razen ce priklopim bt tipkovnico

gas2018 ::

Meni sedaj tudi costo ok dela,.. je bil cel kup nadgradnj boxa... sem pa na optiki...

jopar ::

Je že znano kdaj bo na voljo aplikacija za boxe, ki imajo Android TV?

Laki_lai k ::

A jaz kot naročnik starega paketa kombo m lahko uporabljam xplore tv in ali se to dodatno plača?
Hvala
Lp

Zgodovina sprememb…

barakus ::

a xplore tv vmesnik al paket? V obeh primerih ja, samo pojdi do poslovalnice. Meni je sicer star vmenik boljsi

d4vid ::

Ma sicer xplore tv več funckij, med drugim tud youtube ampak meni šteka, se obeša, ne dela niti približno vredu.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Ganon ::

Ste zadovoljni z A1 paketi? Trenutno je akcija za nove naročnike, -50% za eno leto. Razmišljam o A1 Net+TV M. Kolikor mi je znano, imajo tudi TV aplikacijo, ki nadomesti TV komunikator?

pwn3rrr ::

Meni zaenkrat deluje vse bp...

Aplikacijo naj bi pa imeli razvito samo za Android smart TV-je, načeloma pa pravijo, da je še v razvoju (že cca. 2 leti obljubljajo). Ko sem tehniku ob priklopu omenil, da bi rad imel smart app namesto TV vmesnika, ni bil videti ravno navdušen in mi je nekako odsvetoval. Verjetno je res še vse toliko v povojih, da ne upajo dati naprej uporabnikom. Govoril mi je tudi o tem, da aplikacija ne sprovede najboljših kvalitet TV programov, se pravi, da bi imel preko smart app-a slabšo kvaliteto slike kot preko TV vmesnika. To naj bi bilo zato, ker je app prilagojen še za starejše telefone/tablice, ki ne podpirajo vseh kvalitet in bi bila potem uporaba aplikacije tam onemogočena oz. omejena.

Ne vem koliko od tega je res, ampak nekako bolj verjamem tehniku, kot pa tistim svetovalcem po telefonu, ki trdijo, da je app za Android TV že razvit in normalno deluje.

stara mama ::

In kje se app dobi?

strel ::

Men na A1 deluje vse ok, TV na njihovem boxu. App imam na tablici, gledam pa tudi preko web vmesnika na notesniku.

App na tablici deluje v bistvu super. TV imam prestar, da bi lahko preizkusil. Imam pa optiko...

hbgqzR ::

A1 že ima ali še vedno nima smart tv app (samsung)?
Ne zdi se fino gledat preko žičnega tv boxa in imeti še en daljinec.
A delna rešitev je tudi, da se gleda preko web browserja na smart tv?
Nam je to glavna ovira, da ne menjamo ponudnika za A1.

quadro933 ::

ne, A1 nima smart appa. Pa drgač tale Xplore tv je bolj tako tako...

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Kar se tiče tega je A1 zaostal. In tud xplore je daleč od uporabnega.

Glede na to da naj bi bil drugi najvecji ponudnik interneta in tv je malo sramotno da nimajo enega pametnega appa za tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Pat_MaGroin ::

Se da tale app, sideloadat na aony tv? app A1, obljublja ze 3 leta.

XS!D3 ::

shadeX je izjavil:


Glede na to da naj bi bil drugi najvecji ponudnik interneta in tv je malo sramotno da nimajo enega pametnega appa za tole.

Bi rekel da kvečemu 4. nekje za Telekomom, Telemachom in T-2.

e-marko ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Se da tale app, sideloadat na aony tv? app A1, obljublja ze 3 leta.


Sam sem ga naložil na Philipsa. Naložil sem tudi en app za nastavljanje orientacije ekrana, da vklopim landscape mode. Večinoma deluje, uporabljam zelo malo.

Lp
...somebody, somewhere...

o bojzl ::

Pozdrav,

a morda kdo ve, če se da imeti pri A1 tv tako, da je zadeva priklopljena brez Xplore vmesnika aka škatlice?
Zdaj imam pri telemach še nek star paket in imam v tv Conax kartico. Gre se mi, da nebi imel dvojnih daljincev
in pa vse te navlake,menijev,appov itd..

quadro933 ::

Ne, ne da se, ker app še ni na voljo za smart tv. Tako da si primoran vzeti box, ki pa je ena žalost...

Juraj ::

Jaz počasi obupujem nad A1. Pred dobra dva meseca so mi na novo priklopili optiko, podpisal sem novo pogodbo,takoj so mi poslali nove tv vmesnike in do tu je bilo sve ok.
Ko pa sta mi tehnik od A1 in telekoma vse priključila so se pojavile težave s televizijo in sicer z zmrzovanjem slike in zvoka. Takrat, ko sem opazil težavo je še bil tehnik A1 pri meni doma. Seveda težave ni mogel odpraviti in zaključek je bil, da so mi telekomovci spustili premalo signala za tv skozi port v centrali in, da mora težavo odpraviti telekom.

Sedaj je minilo že več kot dva meseca in težava še vedno ni odpraljena. Tehniki od telekoma in A1 so že vse pregledali zamenjali neko škatljico za optiko v katero se priključi modem, A1 je zamenjal tudi modem težava pa še vedno ostaja.
Sedaj A1 za napako obtožuje telekom, telekom obtožuje A1, da ne znajo rešiti težave in da je ta pri A1.

Pa še to. Bil sem naročnik Amisa, ki je deloval odlično. Po podpisu pogodbe za A1 je bil prvi problem prijava v Moj A1, kamor se vsa ta leta ne morem prijaviti, ker mi v aplikaciji vedno izpiše, da nimam dovoljenja za vstop. Vsakokrat, ko sem klical zaradi napake sem čez kakšen dan dobil odgovor, da so napako odpravili, pa je seveda do danes še niso.
Očitno je res tako kot ugotavljajo številni uporabniki, da je tehnična podpora A1 totalno zanič, dokler vse vredu dela je ok., ko pa se pojavijo težave jih pa ne odpravijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Juraj ()
««
2 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 ULTRA (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Omrežja in internet
590102496 (949) TelemachSLO
»

A1 smart tv app, obstaja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
255382 (2579) pwn3rrr
»

A1 vs Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
156531 (4948) max00slo

Več podobnih tem